Kategori  Vurdering

Ubekendt maler: Parti fra København

Varenummer: 1086765
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
UBEKENDT MALER: Parti fra København. Olie på lærred. Sign. Jean Le Von ?. 61 x 70 cm. (72 x 82 cm.)

Auktionen afsluttes:  18-09-2007 09:45:40
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej