Kategori  Vurdering

Ubekendt - Olie på lærred.

Varenummer: 1201665
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt - Olie på lærred. Marinemotiv fra Øresund med Kronborg, signeret A Jensen ? Rammemål 114 x 83 cm. (100 x 69). I gylden pragtramme.

Auktionen afsluttes:  07-02-2008 19:17:00
Showroom:  DK, Herning, Godsbanevej