Kategori  Vurdering

Ubekendt. Scene med Harlekin, Pjerrot & Columbine Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2027748

Varenummer: 2004457
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Scene af Harlekin, Columbine & Pjerrot. Olie på lærred. Utydeligt Signeret. 74 x 54 (83 x 63) cm.

Auktionen afsluttes:  29-09-2010 14:51:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej