Kategori  Vurdering

Ubekendte kunstnere. 1900-tallet guldramme (2)

Varenummer: 2479258
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstnere. Heraf én Hollandsk interiør, kopi efter Rembrandts Klædemagerlauget. Olie på lærred. Sign. m.m. Mål. indrammet 30x40 - 39x32 cm.

Auktionen afsluttes:  03-01-1990 13:57:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

786364 12-01-2012 12:01:08 DKK 325
953146 11-01-2012 16:30:17 DKK 300