Kategori  Vurdering

Ubekendte malere 20.årh. (2)

Varenummer: 1629980
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendte malere. To blomsterkompositioner. Sign. C.Møller samt utydeligt. Rammemål: 60,5x50,5 cm. og 70x37 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  17-08-2009 14:18:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej