Kategori  Vurdering

Ubekent kunstner, 'Damenportrait'

Varenummer: 1411743
Hammerslagspris: EUR 50
(DKK 372)
Vurdering: EUR 200
(DKK 1.489)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekent kunstner, 'Damenportrait'. Olie på lærred. Indrammet. Fremstår med krakeleringer. Ramme fremstår minimalt slidt. H 40cm, B 32cm (billedmål uden ramme).

Auktionen afsluttes:  14-11-2008 17:15:00
Showroom:  DE, Hamburg, Große Elbstraße

172877 13-11-2008 16:52:38 EUR 50