Kategori  Vurdering

Ukjent kunstner- kopi etter E. Munch, 1933

Varenummer: 1338939
Vurdering: NOK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
UKJENT KUNSTNER. Olje på lerret. Mål ca. 92x90cm. Monogramsignert 'BR' a tergo.

Auktionen afsluttes:  29-07-2008 17:07:00
Showroom:  NO, Oslo, Sannergata 3