Kategori  Vurdering

Usigneret - Olie på lærred.

Varenummer: 1110776
Hammerslagspris: DKK 425
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Usigneret - Olie på lærred. Ældre sydlandsk motiv med mand der læser, usigneret. Muligvis et studiemaleri. Rammemål 76 x 91 cm. (72 x 87).

Auktionen afsluttes:  08-11-2007 08:18:00
Showroom:  DK, Herning, Godsbanevej