Kategori  Vurdering

Valdemar Thomsen 1900-tallet

Varenummer: 1412208
Hammerslagspris: DKK 1.350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
VALDEMAR THOMSEN. Olie på lærred. Parti fra Ribe med domkirken i baggrunden. Sign. Vald. Thomsen. 90 x 80 cm (96 x 86).

Auktionen afsluttes:  31-10-2008 12:15:04
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej