Kategori  Vurdering

Viggo Johansen 1851-1935 cd.

Varenummer: 1105189
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
VIGGO JOHANSEN. Olie på plade, studie fra Skagen, sign. V. J. Desuden påskrevet "Viggo Johansen Skagenstudie 1888" på bagsiden. 88, 20 x 23 (29,5 x 33)

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 17:04:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej