Kategori  Vurdering

Varenummer: 4763579
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Viggo Johansen (1851-1935). Kystparti, olie på lærred. Sign. 'Viggo Johansen'. 40 x 54,5. UR. Fremstår med aldersrelateret brugsspor herunder kraftige krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

136339 06-09-2017 20:49:10 DKK 300