Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Varenummer: 4475179
Hammerslagspris:
Vurdering: DKK 16.000
Startbud: DKK 12.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Viggo Johansen 1851-1935. Landskabsparti fra Svinkløv med Svinklovene. Olie på lærred. Signeret V. Johansen, dat 1909 samt betegnet: Svinkløv. Mål. 43 x 58 cm, (57x72).

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej