Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Viggo Langer, Græssende kvæg, olie på lærred

Varenummer: 4492375
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Viggo Langer (1860-1942), Græssende kvæg, olie på lærred. Sign. Viggo Langer og dat. 1932. Mål H. 41 cm x 53 cm (55,5 x 67)

Auktionen afsluttes:  03-01-2017 17:24:04
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1623940 03-01-2017 17:16:11 DKK 300