Kategori  Vurdering

Viggo Pedersen f.1954-1926. Landskab

Varenummer: 1084343
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
VIGGO PEDERSEN: Olie på plade. landskab signeret Viggo Pedersen 1912. h. 40 x 68 cm

Auktionen afsluttes:  14-09-2007 17:17:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej