Kategori  Vurdering

Vilhelm Kyhn 1819-1903

Varenummer: 1816090
Hammerslagspris: DKK 625
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Vilhelm Kyhn: Studie fra Italien. Sign. monogram 57 - senere betegnet Kyhn. Akvarel på papir. 11,5 x 10 cm. Indrammet.

Auktionen afsluttes:  11-03-2010 12:17:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej