Kategori  Vurdering

Varenummer: 4851621
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Opstilling med ferskner, olie på lærred, sign. og dat. V. Leisner 1915. 34 x 53 (45 x 64) cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej

136339 25-11-2017 10:56:44 DKK 300