Kategori  Vurdering

Valdemar Secher cd. Landskab samt bymotiver (3)

Varenummer: 4860022
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK < 1.000
Valdemar Secher 1885-1976. Landskab samt to bymotiver. Sign. V. Secher. Olie på lærred. Bymotiv med elmaster 40 x 50 cm. Landskab 46 x 59 cm. Bymotiv 46 x 61 cm. Indrammet. (3)

Auktionen afsluttes:  11-12-2017 19:16:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle