Kategori  Vurdering

Vilhelm Th. Fischer 1857-1928

Varenummer: 2215274
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Vilhelm Th. Fischer. Olie på lærred. Olie på lærred. Kystparti. Sign. Th. F. 42 x 56 (56 x 70) cm.

Auktionen afsluttes:  21-04-2011 17:17:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej