Kategori  Vurdering

W.Faurholdt. Kystlandskab med personer

Varenummer: 1287587
Hammerslagspris: DKK 1.050
Vurdering: DKK 3.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
W.FAURHOLDT. Olie på lærred. Kystlandskab med personer ved båd. Sign. W.Faurholdt. Fremstår restaureret. H. 29 x 44 cm

Auktionen afsluttes:  28-05-2008 18:16:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej