Kategori  Vurdering

Varenummer: 4488558
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Landskabsparti malet af Walter Schwartz 1891-1971 Olie på lærred, sign. W. S. Mål H. 65 x 90 cm (80x105)

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej