Kategori  Vurdering

Wilhelm Marstrand 1810-1873 - tilskrevet

Varenummer: 2051854
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Wilhelm Marstrand. Tilskrevet. Olie på papir monteret på plade. Usign. 18x30,5 cm. Proveniens: billedhuggeren Professor H E Freund

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej