Kategori  Vurdering

Wilhem Erichsen 20 årh. marinemotiv Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2879259

Varenummer: 2868966
Hammerslagspris: DKK 975
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Wilhelm Erichsen. Marinemotiv med sejlbåde. Sign. Wilh. Erichsen. Olie på plade. 24 x 32 ( 36 x 44 ) cm.

Auktionen afsluttes:  06-02-2013 13:45:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej