Kategori  Vurdering

Willy Nilsson født 1920 cd

Varenummer: 1617350
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Willy Nilsson. Parti fra 'Skindbuksen', olie på lærred, sign. Willy Nilsson, 80 x 100 cm.

Auktionen afsluttes:  27-07-2009 12:16:00