Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Herning, DK i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  <<  1 2 3 4 5 6 7 8  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Blomberg & Sohne, model Le Mans. Herre kronograph.
Blomberg & Sohne, model Le Mans. Herre kronograph. . Blomberg & Sohne, model Le Mans. Herre kronograph. Herrearmbåndsur med urkasse af delvis rose forgyldt stål. Urskive med permanent sekundviser, stopur op til 30 min., 24 timer viser samt åben datorude. Monteret med silikone rem. Opbevaringsboks og manual medfølger. Varenr: 3666809

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-12-2014 22:00:00 DKK 1.100
Dekorative dæmpbare kvalitets LED-lamper (3)
Dekorative dæmpbare kvalitets LED-lamper (3). Dekorative dæmpbare kvalitets LED-lamper3 stk PAR38 ALT LED-lampe sølvfarvet, 20 watt, 60 grader, varm hvid farvetemperatur, L:160 mm, Ø:130 mmKan anvendes alene på fatning eller i egnet lampeUbrugt vare fra restlager Varenr: 3619285

DKK 4.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-12-2014 09:28:00 DKK 900
Carl Høyrup, cd, olie på lærred, kystparti
Carl Høyrup, cd, olie på lærred, kystparti. Carl Høyrup (1893-1961), olie på lærred, kystparti. Sign. CH. Måler 32,5 x 49,5 cm (45x62). Varenr: 3645129 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-12-2014 15:41:04 DKK 325
Vitrineskab af træ med intarsia 1900 tallets 2 halvdel.
Vitrineskab af træ med intarsia 1900 tallets 2 halvdel.. Vitrineskab (to-delt) af træ med intarsia.1900 tallets 2 halvdel. Facetslebet glas i låge bag hvilken glashylde. H. 148 cm., B. 64 cm., D. 42 cm. Fremstår med alm. brugspræg. Varenr: 3664453 DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-12-2014 19:38:00 DKK 800
Moderne tæppe m. silke, 230x180 cm.
Moderne tæppe m. silke, 230x180 cm.. Moderne tæppe i changerende mørke nuancer. Måler. 230x80 cm. Varenr: 3644888

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 23-12-2014 19:58:00 DKK 400
Fotostudio Model 190023, fototeltbox mm. (2)
Fotostudio Model 190023, fototeltbox mm. (2). Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin – transporttaske Fototelt box, til fotografering af småting så som ure, smykker porcelæn osv. - 1x fotobox mål 40x40x40 cm. - 4x farvet... Varenr: 3611858

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-12-2014 20:03:00 DKK 2.000
Dansk Møbelproducent. Spisebord af træ med 6 stole beklædt med sort skind. (9).
Dansk Møbelproducent. Spisebord af træ med 6 stole beklædt med sort skind. (9).. Dansk Møbelproducent. Spisebord af hvidlakeret træ med 2 tilhørende tillægsplader L.180 cm. + 2x48 cm., H. 76 cm., B. 95 cm. Seks stole beklædt med sort skind, ben af eg. Sættet er ½ år gammelt og fremstår med minimale brugsspor. (9). Varenr: 3662794 DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-12-2014 20:19:00 DKK 725
Trimmerbord model NDT1032. Sammenklappeligt alu bur
Trimmerbord model NDT1032. Sammenklappeligt alu bur. Trimmerbord model NDT1032. Sammenklappeligt alu bur med 2 låger og galge, på 4 hjul hvoraf 2 med bremse. Skridsikre måtter i bunden og på bordpladen. Udtageligt skillerum. Mål: B. 100 x D.71 x H. 93 cm. Leveres i originalemballage med instruktionsvejledning. Varenr: 3636658

DKK 3.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-12-2014 20:23:00 DKK 2.200
Georg Jensen Brevpresser og brevåbner dessin 485.
Georg Jensen Brevpresser og brevåbner dessin 485. . Georg Jensen: Brevpresser og brevåbner dessin 485 udført af klart glas og sølv, sign Allan Scharff. L 20 cm. Varenr: 3664862 DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-12-2014 20:29:00 DKK 900
Samling julesnaps (25).
Samling julesnaps (25).. Samling på 25 flasker julesnaps, forskellige årgange. Original emballage. (25) Varenr: 3665303 DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-12-2014 20:39:00 DKK 1.150
Herrearmbåndsur. Breitling Bentley Continental GT Racing
Herrearmbåndsur. Breitling Bentley Continental GT Racing. Breitling for Bentley. Herre armbåndsur / chronograph. Urkasse af blankpoleret stål med drejelig lynette og bagkapsel formet som Bentley Continental GT. Bordeauxfarvet urskive med chronograph funktion samt datogengivelse. Mekanisk værk med automatisk optræk. Monteret med original stållænke. Ø 44... Varenr: 3664605 DKK 38.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-12-2014 21:28:00 DKK 23.000
Et par cylinderformede Garbo pendler. (2)
Et par cylinderformede Garbo pendler. (2). Et par cylinderformede Garbo pendler af pulverlakeret grå metal, skærm af satineret polycarbonat. H. 55. Ø. 18 cm. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3666221 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-12-2014 21:05:00 DKK 300
Ferrari armbåndsur
Ferrari armbåndsur. Ferrari Scuderia armbåndsur. Fremstår ubrugt, stadig med beskyttelsesfilm. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3665907 DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 24-12-2014 21:15:00 DKK 450
Ubekendte malere, 1900-tallet. Opstilling med blomster i krukke. To olie på lærred. (2)
Ubekendte malere, 1900-tallet. Opstilling med blomster i krukke. To olie på lærred. (2). Ubekendte malere, 1900-tallet. Opstilling med blomster i krukke. To olie på lærred. Hver sign. 66 x 53 cm. (77x64), 65 x 45 cm. (75x55). (2) Varenr: 3636870 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-12-2014 14:04:00 DKK 325
Moderne tæppe, 225 x 150 cm.
Moderne tæppe, 225 x 150 cm.. Moderne tæppe med flerfarvede bombardementer på mørk baggrund. Måler 225 x 150 cm. Varenr: 3644878

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-12-2014 14:07:00 DKK 325
düb. Indskudborde, sort eg. Orange Ø70 og Gråbrun Ø50  laminat. (2)
düb. Indskudborde, sort eg. Orange Ø70 og Gråbrun Ø50 laminat. (2). düb indskudsborde. To sofa/ indskudsborde med ben i sortlaseret eg, affasede bordplader med sortlakeret kant, over og underlamineret i samme farvet laminat. Bestående af : Cirkulært bord Ø. 70 H. 44 cm. i orange laminat. Cirkulært bord Ø. 50 H. 38 cm i gråbrun laminat. I original emballage, ... Varenr: 3655523

DKK 2.400 DK, Herning, Engdahlsvej 25-12-2014 18:02:00 DKK 1.350
Still Leather Goods. Skuldertaske i sort læder
Still Leather Goods. Skuldertaske i sort læder . Still Leather Goods. Skuldertaske udført i sort læder med aftagelig skulderrem og matteret hardware. Opdelt i et stort rum med et mindre side rum med lynlås. Monteret med ensfarvet sort stof for. H: ca. 20 cm. B: ca. 25 cm. D: ca. 7 cm. Dustbag medfølger. Varenr: 3307145

DKK 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-12-2014 18:34:00 DKK 475
Elsabeth Kloster Palm, akryl på lærred, komposition
Elsabeth Kloster Palm, akryl på lærred, komposition. Elsabeth Kloster Palm (f. 1941). Akryl på lærred. Komposition. Sign. 'Elsabeth 2014'. Monteret i svæveramme 50 x 40 cm (54 x 44) Varenr: 3657792 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-12-2014 19:08:00 DKK 300
Transport bur (B: 65 cm, D: 92 cm, H: 66 cm) NDT8000XXL
Transport bur (B: 65 cm, D: 92 cm, H: 66 cm) NDT8000XXL. Transport bur Transportbur af alu/træ, med 2 låger, runde faste tremmer, extra stærke hængsler, extra stærk lås med nøgler. 78 grader skrå bagvæg. Mål B.65 x D.92 x H.66 cm. Vægt 11 kg. Leveres usamlet i original emballage (mål: 92 x 97 x 66 cm,) Varenr: 3542036

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-12-2014 19:52:00 DKK 1.500
Moderne tæppe m. silke, 270 x 140 cm.
Moderne tæppe m. silke, 270 x 140 cm.. Moderne tæppe i changerende mørke toner. Måler 270 x 140 cm. Varenr: 3644886

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 25-12-2014 19:57:00 DKK 325
Fotostativ med sort baggrundsstof.
Fotostativ med sort baggrundsstof.. Fotostativ med sort baggrundsstof. Baggrundsstof 3 x 3 meter. inkl. transporttaske. Varenr: 3487092

DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 25-12-2014 20:26:00 DKK 950
J. Ozo, 'Artrance'.
J. Ozo, 'Artrance'.. J. Ozo. 'Artrance'. Akryl på lærred. Sign. bag på 'J. Ozo'. UR 100 x 100 cm. Varenr: 3656405

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 25-12-2014 21:05:00 DKK 325
Dekorative dæmpbare kvalitets LED-lamper (3). Dekorative dæmpbare kvalitets LED-lamper3 stk PAR38 ALT LED-lampe sølvfarvet, 20 watt, 120 grader, varm hvid farvetemperatur, L:160 mm, Ø:130 mm.Kan anvendes alene på fatning eller i egnet lampeUbrugt vare fra restlager Varenr: 3619252

DKK 4.500 DK, Herning, Engdahlsvej 26-12-2014 09:28:00 DKK 900
Dekorative dæmpbare kvalitets LED-lamper (4)
Dekorative dæmpbare kvalitets LED-lamper (4). Dekorative dæmpbare kvalitets LED-lamper4 stk PAR30 ALT LED-lampe sølvfarvet, 10 watt, 120 grader, varm hvid farvetemperatur, L:150 mm, Ø:100 mmKan anvendes alene på fatning eller i egnet lampeUbrugt vare fra restlager Varenr: 3619310

DKK 4.800 DK, Herning, Engdahlsvej 26-12-2014 09:29:00 DKK 950
10 stk ALT Miniglobe LED-pære. 7 watt, E27 sokkel (10)
10 stk ALT Miniglobe LED-pære. 7 watt, E27 sokkel (10). 10 stk ALT Miniglobe LED-pære. 7 watt, E27 sokkel, varm hvid farvetemperatur. Energibesparende som kan anvendes til alle lamper med E27 sokkel. Varenr: 3625316

DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-12-2014 10:02:00 DKK 325
Kashan. Persisk håndknyttet tæppe, 450x300 cm.
Kashan. Persisk håndknyttet tæppe, 450x300 cm.. Kashan. Persisk håndknyttet tæppe, uld på bomuld. Medaljonmønster omgivet af stiliserede blomster og ranker i polykrome farver mod rød bund, afsluttet med frynser. 450 x 300 cm. Varenr: 3661816

DKK 9.500 DK, Herning, Engdahlsvej 26-12-2014 12:12:56 DKK 400
Extreme Land Wolverine jakke, Mørkgrå, str. XL
Extreme Land Wolverine jakke, Mørkgrå, str. XL. Speciel Winterjakke med special åndbar membran der går ned til minus 30 grader. Justerbar talje og hætte. Denne jakke er god til ekspeditioner samt ekstremsport. Str. XL. Varenr: 3662748

DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 26-12-2014 13:10:00 DKK 600
Claus Bjørn Larsen. Gaza. Signeret fotogafi. cd
Claus Bjørn Larsen. Gaza. Signeret fotogafi. cd. Claus Bjørn Larsen f. 1963. Reportagefoto. Gaza. Motivmål 66 x 99 cm. Signeret fotografi, Print på 285 gr. Hahnemühle-papir. Varenr: 3656716 DKK 10.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-12-2014 14:03:00 DKK 2.000
Søs Arnum.'Red Fantasy', Akryl på lærred.
Søs Arnum.'Red Fantasy', Akryl på lærred.. Søs Arnum f. 1946, 'Red Fantasy'. Akryl på lærred. Måler UR: 80 x 100 cm. Signeret foran 'Søs A'. Betitlet på bagsiden Varenr: 3666478 DKK 1.400 DK, Herning, Engdahlsvej 26-12-2014 16:05:00 DKK 300
Maya Dalo. Komposition med figurer. Akryl på lærred
Maya Dalo. Komposition med figurer. Akryl på lærred. Maya Dalo. Komposition med figurer. Akryl på lærred. Sign. MD samt betegnet på bagsiden af lærred Maya Dalo 2010. 80 x 80 cm. (82x82) Varenr: 3666513 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-12-2014 18:05:00 DKK 300
<<  1 2 3 4 5 6 7 8  >>