Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Herning, DK i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 13  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Michael Kors. Herre Chronograph
Michael Kors. Herre Chronograph. Michael Kors. Herre chronograph, med quartz urværk, urkasse og lænke af børstet stål. Sort lynette, urskive med stopur funktion. Viser for 24 timer, samt datorude, vandtæt 100 meter. Manual og boks medfølger. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus... Varenr: 3570132

DKK 2.800 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 20:51:00 DKK 1.400
Video projector Full HD 3D led LCD Projector 1080P m/ 3 HDMI 2USB.
Video projector Full HD 3D led LCD Projector 1080P m/ 3 HDMI 2USB.. Video projector Full HD 3D led LCD Projector 1080P m/ 3 HDMI 2USB. HD LED projector 800*600,Support720p,1080i,1080p LED lamp lasts 50000 hours 3*HDMI(Support 1.1-1.3),2*USB 2200 lumens, LED Projector Komplet sæt incl. fjernbetjening - klar til brug. Nyproducerede varer vurderes ... Varenr: 3598814

DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 20:51:00 DKK 2.200
Off Road Style Gyro elektrisk personlig transporter.
Off Road Style Gyro elektrisk personlig transporter.. Off Road Style Gyro elektrisk personlig transporter. Transporteren er klassificeret som en cykel, minimumsalder for anvendelse er 16 år.. Bygger funktions- og konstruktionsmæssigt på samme principper som en Segway Denne model er Off-Road, hvilket gør den velegnet til terrænkørsel herunder ... Varenr: 3567388

DKK 40.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 20:52:00 DKK 13.500
2 ravstykker på ialt 113gr.
2 ravstykker på ialt 113gr.. 2 ravstykker på ialt 113gr. Stykkerne vejer hver 105gr. og 8gr. (med øsken) Varenr: 3592450 DKK 3.200 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 20:55:00 DKK 3.700
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varenr: 3496190

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:00:00 DKK 1.550
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP. Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP Tidligere var infrarød kikkert forbeholdt politi og militær, men sådan er det ikke mere. Nu kan du få glæde og mange muligheder med denne kikkert der oven i købet har indbygget ... Varenr: 3598817

DKK 5.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:00:00 DKK 1.950
Horizon højt loungebord model Ø100 med skjult vinkøler
Horizon højt loungebord model Ø100 med skjult vinkøler. Horizon højt loungebord med vinkøler. Rundt loungebord model Ø100. Står på en søjlefod med justeringsfødder. H. 45 cm, Ø 100 cm. Bord og søjle udarbejdet i hvid Sky (som Corian). Skjult vinkøler i bordmidte. Designet af Henrik Pedersens designstue '365'. Bordet er en moderne klassiker og ... Varenr: 3534451

DKK 6.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:03:00 DKK 1.900
Georg Jensen. Extra armring i sterlingsølv, dessin 422E
Georg Jensen. Extra armring i sterlingsølv, dessin 422E. Georg Jensen. "Extra" armring - dessin nr. 422E - udført i sterlingsølv. Bredde: 27 mm. Vægt: 132 gr. Ø. indvendig ca. 19 cm. Original æske medfølger. . Georg Jensen Sølvsmedie A/S blev grundlagt i 1904 af Georg Jensen (1866-1935), der var uddannet guldsmed i 1884 og kendt for sine ... Varenr: 3563718

DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:05:00 DKK 2.500
Jens Søndergaard. Landskab med kirke. Olie på lærred. cd
Jens Søndergaard. Landskab med kirke. Olie på lærred. cd. Jens Søndergaard 1895-1957. Landskab med kirke. Olie på lærred. Sign. Jens Søndergaard samt betegnet på bagsiden af lærred Jens Søndergaard 1942. 64 x 70 cm. (67x73) Varenr: 3579732 DKK 15.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:06:00 DKK 12.500
Leo Arnak Pedersen, cd, Komposition uden titel
Leo Arnak Pedersen, cd, Komposition uden titel. Leo Arnak Pedersen født 1937. Olie på lærred. Komposition uden titel. Sign. bagpå 'Leo Arnak Pedersen 2007'. Måler. 100 x 90 cm. (104 x 94 cm.). Vigtigste udstillinger: Galerie Moderne, Silkeborg 1962-63; .Fr. havn Kunstmus. 1987-89; Kunstnernes påskeudstilling 1961, 1970, 1981, 1990 og 1991;... Varenr: 3569327 DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:12:00 DKK 350
Komplet fotostudio 12 dele
Komplet fotostudio 12 dele. Komplet fotostudio 12 dele Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: Stort fotostativ 2 x 3 meter Hvid baggrundsfarve 2 fotolamper excl. pærer 4 sølv refleksskærme 2 hvide ... Varenr: 3598821

DKK 3.800 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:15:00 DKK 1.500
Dannebrogsflag til væg - 200 cm. 16 stk.
Dannebrogsflag til væg - 200 cm. 16 stk.. Dannebrogsflag til væg - 200 cm. 16 stk. Til butiksfacader, hoteller, restauranter m.v. Dannebrogsflag udført i kraftigt nylon med stang og holder i slagfast plast. Monteres direkte på væggen. Stanglængde 200 cm. Alle er nye og ligger i original emballage. Obs! Mindre hul på ... Varenr: 3598823

DKK 4.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:30:00 DKK 900
Optima Since 1923. Swiss made Chronogarph, model OSC281-SRL-1.
Optima Since 1923. Swiss made Chronogarph, model OSC281-SRL-1.. Optima Since 1923. Swiss made Chronogarph, model OSC281-SRL-1. Herre armbåndsur med urkasse af poleret stål, ( Ø 45 mm uden krone ) med forgyldt krone og trykknapper. Swiss ISA quartz urværk. Urskive med 30 minutter stopur funktion, permanent sekundviser, viser for ugedag samt datorude. Vandtæt ... Varenr: 3547213

DKK 4.900 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 10:49:00 DKK 2.300
26” Mountainbike Hardtail. Sort, 48 cm stel
26” Mountainbike Hardtail. Sort, 48 cm stel. 26” Mountainbike Hardtail Farve: Sort Vægt netto: 15,00 kg Stelstørrelse: 48 cm Dæk: 26" punkterhæmmende MTB-dæk Fælge: Dobbeltbundede aluminiumsfælge Stel materiale: Aluminium Gear: Shimano med RevoShift Antal gear: 21 (shimano) Udvendige/Indvendige gear: Udvendige ... Varenr: 3348911

DKK 4.200 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 11:45:00 DKK 900
4 spisestole og 2 armstole i blåt alcantara. (6)
4 spisestole og 2 armstole i blåt alcantara. (6). 4 Spisestuestole 2 armstole H 43/73. Stel i lakeret stålrør, polstret og betrukket med blåt alcantara stof. Fremstår med brugsspor. Varenr: 2987294 DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 11:55:00 DKK 300
Bang & Olufsen, BeoCom4 telefon - Til fordel for Knæk Cancer 2014
Bang & Olufsen, BeoCom4 telefon - Til fordel for Knæk Cancer 2014. Bang & Olufsen. BeoCom4 telefon. H. 16 cm. Oplader og ledning medfølger. Virker iflg. rekvirent, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Knæk Cancer 2014. Lauritz.com donerer således både køber- og sælgersalær. ... Varenr: 3590236 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 12:23:00 DKK 450
Havemøblement, bord med 4 stole
Havemøblement, bord med 4 stole. Havemøblement, bord med 4 stole Sættet består af rundt bord samt 4 stabelbare stole. Stel i galvaniseret stål, 3-lags hvidlakeret akacietræ på bordplade, sæder og armlæn. Mål: Bord: Ø 105 cm, Højde: 73 cm Stol: Bredde 62 cm, Dybde: 60 cm, Højde/siddehøjde: 81/42 cm. Bord leveres usamlet i ... Varenr: 3562041

DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 12:45:00 DKK 1.350
Optima Since 1923. Swiss made model OSL314-GG-7. Dame armbåndsur med urkasse og lænke af forgyldt stål.
Optima Since 1923. Swiss made model OSL314-GG-7. Dame armbåndsur med urkasse og lænke af forgyldt stål.. Optima Since 1923. Swiss made model OSL314-GG-7. Dame armbåndsur med urkasse og lænke af forgyldt stål. Lænke med butterfly lås. Swiss ISA quartz urværk. Urskive med center krans af klare stene, logo samt permanent sekundviser. Vandtæt 30 m. Original opbevarings boks samt manual.Nyproducerede ... Varenr: 3547131

DKK 3.800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 13:24:00 DKK 1.800
Parti 9'er golfjern mrk. ProAction. Fire 8'er golfjern mrk. Viper (162)
Parti 9'er golfjern mrk. ProAction. Fire 8'er golfjern mrk. Viper (162). Parti 9'er golfjern af mærket ProAction samt fire golfjern str. 8 af mærket Viper. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3522060

DKK 20.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 13:49:00 DKK 4.000
BLYFRI. 'Globe' taske - Til fordel for Knæk Cancer 2014
BLYFRI. 'Globe' taske - Til fordel for Knæk Cancer 2014. BLYFRI. "Globe" taske udført i sort kalveskind. Tasken fungerer som kabine-, ryg- og skulder taske. Tasken har stort midter rum med plads til opbevaring til pc og rum på bagside til remme m.v. 45x30x20 cm. Kan bære op til 27 liter - 22 kg. Dustbag medfølger. BLYFRI er et dansk mærke, der ... Varenr: 3575558

DKK 1.800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 13:55:00 DKK 950
26' MostPower Mountainbike, Hardtail, Rød 54 cm stel
26' MostPower Mountainbike, Hardtail, Rød 54 cm stel. 26” Mountainbike Hardtail, Rød Vægt 17,00 kg, 54 cm aluminiumsstel 26" punkterhæmmende MTB-dæk Samson High Power dobbeltbundede aluminiumsfælge Shimano RevoShift, 21 gear Mekaniske skivebremser for- og bag. Affjedret forgaffel med 100 mm vandring. Støttefod Lås: MTB forsikringsgodkendt ... Varenr: 3554630

DKK 4.200 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 14:18:00 DKK 2.100
Franske skolekort - kort på begge sider (2)
Franske skolekort - kort på begge sider (2). To franske skolekort - kort på begge sider: Skolekort på pap - "Bresil Economique" og "Canada Physique", 99x120 cm. Kort med lamineret overflade - "L'asie" (på begge sider), 92x126 cm. Fremstår med brugsspor i form af enkelte buk/mærker o.lign. (2) Varenr: 3572768 DKK 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 14:25:00 DKK 300
Brødrene Andersen. Par café borde. (2)
Brødrene Andersen. Par café borde. (2). Brødrene Andersen, Risskov. Par café borde med plader af lakeret bøg, stel af støbejern/jern. Nylakeret. Ø. 70 cm., H. 74 cm. (2). Varenr: 3544233 DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 15:53:00 DKK 300
Sabel, bajonet, kniv (3)
Sabel, bajonet, kniv (3). Dansk Skibssabel M 1882 med skede.. KL 70,5 OAL 84 cm Frederiksværkstemplet klinge med nogle hak, skedelæder og fodblik mod spidsen præget af mishandling. rest af 'Kjøbenhavn'-stempel på mundblik. Fransk bajonet, på ryggen graveret M're de'Armes de Culle, octobre 1875 . Argenstinsk kniv med... Varenr: 3516982 DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 17:04:00 DKK 1.350
Westerstrand. Vægur i gustaviansk stil
Westerstrand. Vægur i gustaviansk stil. Westerstrand - Töreboda vægur i gustaviansk stil med kasse af forgyldt træ prydet med udskæringer. Lys urskive med arabertal. Nøgle medfølger. H: 54 cm. B: 33 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3509460 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 17:12:00 DKK 300
Swiss Military Hanowa. Herrearmbåndsur. Swiss made chronograph
Swiss Military Hanowa. Herrearmbåndsur. Swiss made chronograph. Swiss Military Hanowa. Herrearmbåndsur. Swiss made chronograph. Urkasse og lænke af sort ioniseret stål. Permanent sekundviser, stopursfunktion op til 30 min, samt datoviser. Manual og boks medfølgerNyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær ... Varenr: 3543172

DKK 2.800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 17:48:00 DKK 1.400
Samling vintage herreure bla. Citizen (4)
Samling vintage herreure bla. Citizen (4). Samling vintage herreure bestående af : 2 stk. Citizen, 1 stk. Buren og 1 stk. Neptun. Alle med manuelt optræk. Alle fremstår med brugsspor herunder nogle med defekt glas m.m. Ekstra remme medfølger (4) Varenr: 3510771 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 18:05:00 DKK 300
26' MostPower Mountainbike, Hardtail, Sort 54 cm stel
26' MostPower Mountainbike, Hardtail, Sort 54 cm stel. 26” Mountainbike Hardtail, Sort Vægt 17,00 kg, 54 cm aluminiumsstel 26" punkterhæmmende MTB-dæk Samson High Power dobbeltbundede aluminiumsfælge Shimano RevoShift, 21 gear Mekaniske skivebremser for- og bag. Affjedret forgaffel med 100 mm vandring. Støttefod Lås: MTB forsikringsgodkendt ... Varenr: 3554531

DKK 4.200 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 18:16:00 DKK 2.100
Ubekendt møbelproducent. Spisebord med stel af grålakeret metal, plade af hvid laminat.
Ubekendt møbelproducent. Spisebord med stel af grålakeret metal, plade af hvid laminat.. Ubekendt møbelproducent. Spisebord med stel af grålakeret metal, plade af hvid laminat. H. 73,5. L. 190. D. 79 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker. Varenr: 3470740 DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 18:32:00 DKK 300
Stor rund loftstuk af gibs, 1900-tallets begyndelse.
Stor rund loftstuk af gibs, 1900-tallets begyndelse.. Stor rund loftstuk af gibs, prydet med ornamentik,1900-tallets begyndelse. Ø. ca. 105 cm. Fremstår med brugsspor, hul og afslag. Varenr: 3591548 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 18:35:00 DKK 300
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 13  >>