Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Aarhus, DK i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Pablo Picasso,  litografisk tryk, 'Un-demi-siècle de Livres Illustrés (cd)
Pablo Picasso, litografisk tryk, 'Un-demi-siècle de Livres Illustrés (cd) . 'Un-demi-siècle de Livres Illustrés, du 21 Décembre 1956 au 31 Janvier 1957', udstillingsplakat for Galerie H. Matarasso, Nice' af Pablo Picasso (1926 - 2007) Litografisk plakat. Usign. 70 x 50 cm (76 x 57). Trykt hos Devaye, Cannes. Fremstår med enkelte fugtpletter/skjold Varenr: 3520809 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 14:44:58 DKK 1.050
Par diamantørestikkere. Ca. 0.49 ct
Par diamantørestikkere. Ca. 0.49 ct . Ørestikkere af 9 kt guld prydedede med 14 diamanter på ialt 0.49 ct, Farve Wesselton/Top Cape (H-L), klarhed P1-P2. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik.... Varenr: 3513984

DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 14:47:00 DKK 1.300
Par diamantørestikkere. Ca. 0.49 ct. Ørestikkere af 9 kt guld prydedede med 14 diamanter på ialt 0.49 ct, Farve Wesselton/Top Cape (H-L), klarhed P1-P2. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik.... Varenr: 3512430

DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 14:47:00 DKK 1.250
Pieter de Iode, kobberstik, efter van Dyck
Pieter de Iode, kobberstik, efter van Dyck. 'Qvintinvs Simons' af Pieter de Jode II d.y. (1606-1674), kobberstik, efter van Dyck. 27,5 x 20 cm Varenr: 3520810 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 14:48:14 DKK 300
Asta Ring Schultz, olie på lærred, partier fra Helgenæs (2)
Asta Ring Schultz, olie på lærred, partier fra Helgenæs (2). Partier fra Helgenæs af Asta Ring Schultz (1895 - 1978), olie på lærred. Begge sign. A.R.S. 31 x 38 cm (40 x 47) og 70 x 54 cm (79 x 63). (2) Varenr: 3520951 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 14:50:57 DKK 1.100
Patrice Barat, mixed media på lærred, kompositioner (3)
Patrice Barat, mixed media på lærred, kompositioner (3). Kompositioner af Patrice Barat (f. 1962), mixed media på lærred. Alle sign. og daterede Patrice Barat 1997. 75 x 45 cm (49 x 79). (3) Varenr: 3528905 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 14:56:33 DKK 325
Alliancering, ca. 0.50 ct.
Alliancering, ca. 0.50 ct.. Alliancering, ca. 0.50 ct. Alliancering af 9 kt. guld prydet med talrige mindre diamanter på i alt ca. 0.50 ct. Farve: Top Crystal - Top Cape (I-L). Klarhed: P2-P3. Ringstr. 17.25/54.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varenr: 3531274

DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:00:00 DKK 1.500
August Dencker, olie på lærred, skovparti (cd)
August Dencker, olie på lærred, skovparti (cd). Skovparti af August Dencker (1882-1942), olie på lærred. Sign. Aug. Dencker. 76 x 106 cm (88 x 118). Varenr: 3527152 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:04:00 DKK 350
Par diamantøreringe. Ca. 0.56 ct (2)
Par diamantøreringe. Ca. 0.56 ct (2). Par diamantøreringe af 9 kt guld prydede med talrige små, runde diamanter på i alt ca. 0.56 ct. Farve: Crystal-Top Cape(J-K). Klarhed: P2-P3. Ø 1,5 cm (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller ... Varenr: 3239529

DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:06:00 DKK 1.500
Ubekendt kunstner, olie på lærred, hvilende danserinde
Ubekendt kunstner, olie på lærred, hvilende danserinde . Hvilende danserinde af ubekendt kunstner, olie på lærred. Usign. Efter Edgar Degas. 45 x 55 cm (54 x 64). Varenr: 3529189 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:12:52 DKK 325
Smaragd- og brillantring
Smaragd- og brillantring. Smaragd- og brillantring af 9 kt guld prydet med oval, facetteret smaragd samt talrige brillanter på i alt ca. 0.55 ct. Farve: Wesselton-Crystal(H-J). Klarhed: P2-P3. Ringstr. 54, Ø 17,25 mm.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer ... Varenr: 3513912

DKK 3.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:15:00 DKK 1.900
Hanne Mix Mikkelsen, akryl på lærred, komposition (cd)
Hanne Mix Mikkelsen, akryl på lærred, komposition (cd). Komposition af Hanne Mix Mikkelsen (f. 1962), akryl på lærred. Sign. HMM. 60 x 80 cm (64 x 84). Varenr: 3529526 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:15:38 DKK 300
Johan Rohde, olie på lærred, 'Trangstræde i Randers'
Johan Rohde, olie på lærred, 'Trangstræde i Randers' . 'Trangstræde i Randers' af Johan Rohde (1856-1935), olie på lærred. Sign. og dateret Johan Rohde 1906. 43 x 57 cm (59 x 73). Fremstår dubleret. Proveniens: Boet efter Doris Poulsen, Randers. Doris Poulsen (1922-2014) var aktiv erhvervskvinde i Randers. I 1952 stiftede hun Broderimessen, som ... Varenr: 3531093 DKK 5.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:16:00 DKK 1.600
Dansk møbelproducent. Tre-pers. sofa, 1940'erne
Dansk møbelproducent. Tre-pers. sofa, 1940'erne. Dansk møbelproducent. Tre-pers. sofa betrukket med grønt mønstret stof, stel med svungne armlæn af bejdset bøgetræ. 1940'erne. L. 168 cm. Fremstår med brugsslitage. Se vare nr. 3528643. Varenr: 3528632 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:20:00 DKK 300
Jens Birkemose, litografi, komposition (cd)
Jens Birkemose, litografi, komposition (cd). Komposition af Jens Birkemose (f. 1943), litografi 66/200. Sign. J. Birkemose. 77 x 57 cm. U.R. Fremstår med minimale håndteringsmærker. Varenr: 3529324 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:24:40 DKK 1.250
Mogens Andersen, litografi, komposition (cd)
Mogens Andersen, litografi, komposition (cd). Komposition af Mogens Andersen (1916 - 2003), litografi, 2/250. Sign. M.A. 76 x 57 cm (85 x 66). Varenr: 3529322 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:26:37 DKK 750
Samling uforarbejdet dansk rav, ca. 935 gram
Samling uforarbejdet dansk rav, ca. 935 gram. Samling uforarbejdet dansk rav, fundet ved Gjerrild Nordstrand. Samlet vægt ca. 935 gram. Varenr: 3530951 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:27:00 DKK 400
Dansk møbelproducent. Høj-samt lavrygget  lænestole (2)
Dansk møbelproducent. Høj-samt lavrygget lænestole (2). Dansk møbelproducent. Tre-pers. sofa betrukket med grønt og gult mønstret stof, stel med svungne armlæn af bejdset bøgetræ. 1940'erne. Fremstår med brugsslitage. Se vare nr. 3528632. (2) Varenr: 3528643 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:30:00 DKK 325
Per Arnoldi, serigrafi, kompositioner (cd 2)
Per Arnoldi, serigrafi, kompositioner (cd 2). Kompositioner af Per Arnoldi (f. 1941), serigrafi 89/100 samt E.A. Begge sign. Arnoldi. 89 x 73 cm. Et fremstår med fugtspor uden for motiv. (2) Varenr: 3520688 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:34:49 DKK 300
Par safir- og diamantørestikkere (2)
Par safir- og diamantørestikkere (2). Par safir- og diamantørestikkere af 9 kt. guld prydede med dråbeformede, facetterede safirer omkranset af små hvide diamanter. H. ca. 12 mm. (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad ... Varenr: 3366737

DKK 2.250 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:37:00 DKK 1.100
Lapponia, halskæde, sterlingsølv
Lapponia, halskæde, sterlingsølv. Lapponia, halskæde af sterlingsølv. Stemplet Lapponia samt 925S. Vægt: 97 gram, Ø 13 cm. Fremstår med lettere slitage og ridser. Varenr: 3531685 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:49:58 DKK 1.300
English Silver House, par stager, sølv (2)
English Silver House, par stager, sølv (2). English Silver House, par stager af sølv med oval fod, stemplet English Silver House, 830 S, udfyldte. H. 12 cm. (2) Varenr: 3527585 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:52:41 DKK 400
Samling Tekno, modelbiler (6)
Samling Tekno, modelbiler (6). Samling Tekno, modelbiler af bemalet metal, bestående af VW reklamebiler samt tre personbiler. 1900-tallets midte. Fremstår med slitage, en bil uden forhjul, fejl og mangler kan forekomme. (6) Varenr: 3527708 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:54:42 DKK 700
Charles Eames. Hang-it-all knage
Charles Eames. Hang-it-all knage . Charles Eames. Hang-it-all knage af hvidlakeret metal med bemalede trækugler. Formgivet 1953. Fremstillet hos Vitra. L. 50 cm. Fremstår med enkelte små skrammer. Varenr: 3531244 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 15:56:00 DKK 725
Par rubin øreringe (2)
Par rubin øreringe (2). Par rubin øreringe af 14 kt guld prydede med 10 carréslebne, behandlede rubiner på i alt ca. 1.30 ct. Ø 1 cm. (2) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se ... Varenr: 3402848

DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 16:00:00 DKK 1.600
Dansk møbelproducent. Tre-pers. sofa,1960'erne
Dansk møbelproducent. Tre-pers. sofa,1960'erne. Dansk møbelproducent. Tre-pers. sofa betrukket med blåligt stof, negle og runde tilspidsede ben af teaktræ. 1960'erne. L. 180 cm. Fremstår med kraftig slitage, falmet og huller på sæde. Varenr: 3524733 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 16:01:00 DKK 400
Powakaddy el-golfvogn samt køller/jern
Powakaddy el-golfvogn samt køller/jern. Powakaddy el-golfvogn med medfølgende oplader samt div. køller/jern. H. 88 cm. Fremstår med brugsslitage, golfvogn falmet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3525297 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 16:13:00 DKK 350
Poul Jessen. Chatol, palisander
Poul Jessen. Chatol, palisander. Poul Jessen. Chatol fineret med palisander, front med nedfældig klap, bag hvilken skydelåger og skuffer, herunder med fire skuffer skuffer, runde tilspidsede ben. 1960'erne. Fremstillet hos PMJ, viby, mrk. herfra. H. 108 B. 92 D. 44 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med lettere slitage og finerafslag... Varenr: 3489661 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 16:15:00 DKK 350
Thore Lassen og Søren Nielsen. Spisebord / Konference. model Radius (3)
Thore Lassen og Søren Nielsen. Spisebord / Konference. model Radius (3). Thore Lassen og Søren Nielsen. Spisebord / Konference med plader af gråt laminat, aftagelige ben af forkromet metal. model Radius. Fremstår med enkelte ridser. H. 73 L. 135 B. 65 cm. Pr bord. Fremstår med enkelte ridser. (3) Varenr: 3524427 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 16:24:00 DKK 300
Par diamantøreringe (2)
Par diamantøreringe (2). Par diamantøreringe af 9 kt hvidguld prydede med 20 runde, facetterede diamanter på i alt ca. 0.30 ct. Farve: Crystal-Top Cape(J-L). Klarhed: P2-P3. Ø 14 mm (2) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris ... Varenr: 3513865

DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 16:37:00 DKK 1.200
2 fototelte med 4 x baggrundsstof og 4 belysningslamper.
2 fototelte med 4 x baggrundsstof og 4 belysningslamper. . Lav professionelle billeder til webshoppen! 2 smarte fototelte med 4 slags baggrundsstof og 4 belysningslamper. Billederne er fritlagte straks de er taget. Udvendig mål ca. 80 x 80 x 80 cm. Sættene består af: Fototelt - 2 stk i alt Baggrundsstof - 8 stk i ... Varenr: 3533926

DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 16:39:00 DKK 775
Illuminationsglas (9)
Illuminationsglas (9). Illuminationsglas af presset, farvet glas til ophæng. 1900-tallet. H. 9 - 10 cm. Fremstår med mange små afslag. (9) Varenr: 3517984 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 16:46:00 DKK 325
Halskæde, kugleformede perler, mælkerav, ca. 71 gram
Halskæde, kugleformede perler, mælkerav, ca. 71 gram. Halskæde med 32 kugleformede perler af mælkerav i forløb. Vægt ca. 71 gram, Ø 1 - 1,5 cm. Varenr: 3531485 DKK 5.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 16:55:00 DKK 2.400
Samling Illustrerede Klassikkere nr. 1-227 (225)
Samling Illustrerede Klassikkere nr. 1-227 (225). Samling Illustrerede Klassikkere bestående af: 1 - 227. Nr. 100 og 140 manglende. Fremstår i blandet stand. (225) Varenr: 3525264 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 16:57:23 DKK 1.350
Piet Hein & Bruno Mathsson. Kvadratisk spisebord, bøgetræ
Piet Hein & Bruno Mathsson. Kvadratisk spisebord, bøgetræ. Piet Hein & Bruno Mathsson. Kvadratisk spisebord med plade af fineret bøgetræ, monteret med spændben af forkromet stål. Formgivet 1968. Fremstillet hos Fritz Hansen i 1997. H. 70 cm. L. 80 cm. D. 80 cm. Fremstår med slitage og skjolder på plade. Varenr: 3531298 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 17:11:00 DKK 325
Vedhæng af 9 kt guld, diamanter
Vedhæng af 9 kt guld, diamanter . Vedhæng af 9 kt guld forestillende engel, prydet med diamanter på i alt ca. 0.25 ct. Farve: Top Crystal - Crystal (I-J) Klarhed: P2- P3 Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil ... Varenr: 3444648

DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 17:15:00 DKK 1.000
Brouer møbelfabrik, par vitriner, palisander (2)
Brouer møbelfabrik, par vitriner, palisander (2). Brouer møbelfabrik, par vitriner fineret med palisander, senere uoriginale ben af børstet stål. H. 104 B. 135 D. 30 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med hak på hjørne. Cites certifikat fra Skov & Naturstyrelsen til handel inden for EU medfølger. Tilladelsen er gyldig for ét salg. Ved handel uden for... Varenr: 3478769 DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 17:17:00 DKK 625
Zeta Furniture. Cirkulært sofabord
Zeta Furniture. Cirkulært sofabord . Zeta Furniture. Sofabord med plade af fineret bøgetræ, fempasfod af matforkromet stål. H. 54 Ø 75 cm. Fremstillet hos Brdr. Andersen Møbelsnedkeri, fra Zeta Furniture kollektionen. Fremstår med trykmærker på kant og små skjolder. Varenr: 3493406 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 17:19:00 DKK 300
Jacques Cantani, herrearmbåndsur
Jacques Cantani, herrearmbåndsur. Jacques Cantani Cantore. Herrearmbåndsur med kasse af 18 kt. forgyldt stål, sort urskive med mønster, streginddeling, tre fluorescerende visere, dato- måned, ugedags samt timegengivelse. Monteret med rem af sort præget læder. Quartz urværk. Vandresistent til 100 m. Ø 40 mm. eksklusiv krone. ... Varenr: 3515014

DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 17:31:00 DKK 300
Topas- og diamantvedhæng
Topas- og diamantvedhæng . Topas- og diamant vedhæng af 9 kt hvidguld prydet med 36 diamanter på ialt 0.18 ct. Farve: Wesselton-Top crystal (H-I). Klarhed: P2-P3. Samt dråbeformet, facetslebet topas på ca. 1.85 ct. L. 2,5 cm. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus ... Varenr: 3311125

DKK 2.750 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 17:39:00 DKK 1.250
Par vaser samt gulvvase, fajance (3)
Par vaser samt gulvvase, fajance (3). Par vaser samt gulvvase af fajance, antageligt tyske. H. 28 - 34 cm. Fremstår med reparationer og hårrevne. (3) Varenr: 3514131 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 17:41:00 DKK 300
Uforarbejdet dansk mælkerav, ca. vægt 178
Uforarbejdet dansk mælkerav, ca. vægt 178. Uforarbejdet dansk stykke mælke rav / benrav. Vægt ca. 178 gram, ca. 8,5 x 9 cm. Varenr: 3531482 DKK 12.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 17:53:00 DKK 8.200
Persisk Meshed, 285 x 202 cm.
Persisk Meshed, 285 x 202 cm.. Persisk Meshed, 285 x 202 cm. Ægte håndknyttet tæppe af 100% uld på grundvæv af bomuld.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3531247

DKK 15.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 17:57:00 DKK 3.500
Ring, 14 kt guld, brillant
Ring, 14 kt guld, brillant. Ring af 14 kt rhodineret guld, prydet med brillant på i alt ca. 1.00 ct, Farve: Top Crystal (I), Klarhed: P2. Ringstr. 54Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en ... Varenr: 3519693

DKK 18.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:00:00 DKK 350
Ring, 14 kt guld, brillant
Ring, 14 kt guld, brillant. Ring af 14 kt rhodineret guld, prydet med brillant på i alt ca. 0.71 ct, Farve: Top Cape (K), Klarhed: P3. Ringstr. 53Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. ... Varenr: 3519677

DKK 6.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:00:00 DKK 425
Uindfattet diamant, ca. 1.01 ct
Uindfattet diamant, ca. 1.01 ct . Uindfattet dråbe sleben diamant på ca. 1.01 ct., Farve: Top Cape (K), Klarhed: SI2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520219

DKK 21.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:05:00 DKK 1.400
Uindfattet diamant, ca. 0.37 ct
Uindfattet diamant, ca. 0.37 ct . Uindfattet oval sleben diamant på ca. 0.37 ct., Farve: Top Crystal (I), Klarhed: SI2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520231

DKK 6.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:05:00 DKK 325
Brillantvedhæng af guld, ca. 0.55 ct
Brillantvedhæng af guld, ca. 0.55 ct. Vedhæng udført i 14 kt. guld, prydet med brillant på ca. 0.55 ct. Farve: Cape (M), Klarhed: P1. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3519679

DKK 12.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:10:00 DKK 1.350
Uindfattet diamant, ca. 0.34 ct
Uindfattet diamant, ca. 0.34 ct . Uindfattet oval sleben diamant på ca. 0.34 ct., Farve: Top Crystal, Klarhed: VS2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520232

DKK 7.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:15:00 DKK 3.200
Uindfattet diamant, ca. 1.02 ct
Uindfattet diamant, ca. 1.02 ct . Uindfattet dråbe sleben diamant på ca. 1.02 ct., Farve: Cape (M), Klarhed: VS2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520220

DKK 20.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:15:00 DKK 1.800
Dansk møbelproducent. Skrivebord, mahogny
Dansk møbelproducent. Skrivebord, mahogny. Dansk møbelproducent. Skrivebord fineret med mørkbejdset mahogny med udskæringer, front med skuffe og to buet låger bag hvilke hylder, cabriole ben. 1920/30'erne. H. 77 L. 115 B. 67 cm. Nøgle medfølger. H. 77 B. 115 D. 67 cm. Fremstår med slitage på plade. Varenr: 3530915 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:17:00 DKK 550
Brillantvedhæng af guld, ca. 0.51 ct
Brillantvedhæng af guld, ca. 0.51 ct. Vedhæng udført i 14 kt. rhodineret guld, prydet med brillant på ca. 0.51 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: P2. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere... Varenr: 3519680

DKK 6.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:20:00 DKK 325
Uindfattet diamant, ca. 1.00 ct
Uindfattet diamant, ca. 1.00 ct . Uindfattet dråbe sleben diamant på ca. 1.00 ct., Farve: Top Cape (K), Klarhed: VS2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520221

DKK 24.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:25:00 DKK 1.100
Uindfattet diamant, ca. 0.31 ct
Uindfattet diamant, ca. 0.31 ct . Uindfattet oval sleben diamant på ca. 0.31 ct., Farve: Top Crystal (I), Klarhed: SI1.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520233

DKK 6.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:25:00 DKK 2.800
Ring, 14 kt guld, brillant
Ring, 14 kt guld, brillant. Ring af 14 kt rhodineret guld, prydet med brillant på i alt ca. 1.94 ct, Farve: brun, Klarhed: P3. Ringstr. 55Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere ... Varenr: 3519681

DKK 3.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:30:00 DKK 2.800
Ring, 14 kt guld, brillant
Ring, 14 kt guld, brillant. Ring af 14 kt rhodineret guld, prydet med brillant på i alt ca. 0.31 ct, Farve: Crystal (J), Klarhed: P2. Ringstr. 54Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se... Varenr: 3519696

DKK 5.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:30:00 DKK 325
Halskæde, perler af kugleformet rav, ca. 170 gram.
Halskæde, perler af kugleformet rav, ca. 170 gram.. Halskæde med 32 perler af kugleformet rav i forløb, rav indsamlet ved Vestkysten. 1900-tallets midte. Vægt ca. 170 gram, største perle L. 58 Ø 3 cm. Varenr: 3530968 DKK 20.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:32:00 DKK 3.400
N.O. Møller. Spisebord, palisander
N.O. Møller. Spisebord, palisander . N. O. Møller. Spisebord af palisander med rektangulær plade med hollandskudtræk, tilspidsede ben. Fremstillet hos J. L. Møllers møbelfabrik, mrk herfra. 1960'erne. H. 74 L. 150 -266 B. 100 cm. Fremstår med lettere slitage, ridser og skjolder. Cites certifikat fra Skov & Naturstyrelsen til handel ... Varenr: 3484114 DKK 6.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:33:00 DKK 450
Uindfattet diamant, ca. 1.00 ct . Uindfattet dråbe sleben diamant på ca. 1.00 ct., Farve: Top Cape (K), Klarhed: P2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520222

DKK 11.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:35:00 DKK 3.200
Diamant ørestikkere, ca. 0.38 ct., et par (2)
Diamant ørestikkere, ca. 0.38 ct., et par (2). Par ørestikkere udført i 9 kt. rhodineret guld prydet med talrige mindre diamanter - tilsammen ca. 0.38 ct. Farve: Top Cape (K-L). Klarhed: P2-P3. Ø: ca. 7 mm. (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris... Varenr: 3366728

DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:39:00 DKK 1.250
Ring, 14 kt guld, brillant
Ring, 14 kt guld, brillant. Ring af 14 kt rhodineret guld, prydet med brillant på i alt ca. 0.53 ct, Farve: Crystal (J), Klarhed: P3. Ringstr. 53Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se... Varenr: 3519682

DKK 3.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:40:00 DKK 1.100
Katana, 1900-tallets anden halvdel
Katana, 1900-tallets anden halvdel. Katana med kashira, tsuba og menuki af bronze. KL. 69, TL. 98 cm. 1900-tallets anden halvdel. Blankvåben samlertilladelse påkrævet. Varenr: 3522149 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:41:00 DKK 925
Omann Jun. Par skænke, palisander (2)
Omann Jun. Par skænke, palisander (2). Omann Jun. Par skænke fineret med palisander samt mahogny på top, front med låger, bag hvilke hylder og udtræksbakker, senere monteret uoriginale ben af børstet stål. 1960'erne. H. 74 L. 120 - 240 B. 44 cm. Fremstår med lettere slitage og enkelte rider på top. Cites certifikat fra Skov & ... Varenr: 3489641 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:44:00 DKK 650
Dansk møbelproducent. Samling skamler (11)
Dansk møbelproducent. Samling skamler (11). Dansk møbelproducent. Samling skamler, heraf otte nybetrukket med sort skai, stel og ben af teaktræ, eg og bejdset bøgetræ, to sæder betrukket med originalt sort skai. Fremstår med lettere slitage. (11) Varenr: 3524723 DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:45:00 DKK 1.900
Uindfattet diamant, ca. 0.60 ct
Uindfattet diamant, ca. 0.60 ct . Uindfattet markise sleben diamant på ca. 0.60 ct., Farve: ORBR, Klarhed: P1.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520223

DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:45:00 DKK 1.000
Uindfattet diamant, ca. 0.33 ct
Uindfattet diamant, ca. 0.33 ct . Uindfattet oval sleben diamant på ca. 0.33 ct., Farve: Top Crystal (I), Klarhed: VS2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520234

DKK 7.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:45:00 DKK 475
Ring, 14 kt guld, brillant
Ring, 14 kt guld, brillant. Ring af 14 kt rhodineret guld, prydet med brillant på i alt ca. 0.54 ct, Farve: Top Crystal (I), Klarhed: P3. Ringstr. 53Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en ... Varenr: 3519683

DKK 5.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:50:00 DKK 350
Dansk møbelproducent. Sofabord, massivt valnøddetræ, udstillingsmodel
Dansk møbelproducent. Sofabord, massivt valnøddetræ, udstillingsmodel. Dansk møbelproducent. Sofabord med kvadratisk plade af massivt valnøddetræ, medeformet stel af sortlakeret stål. H. 42 L. 90 B. 90 cm. Udstillingsmodel, dog med enkelte små pletter på plade. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer ... Varenr: 3527785

DKK 5.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:51:00 DKK 825
Uindfattet diamant, ca. 0.47 ct
Uindfattet diamant, ca. 0.47 ct . Uindfattet oval sleben diamant på ca. 0.47 ct., Farve: ORBR, Klarhed: P1.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520224

DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:55:00 DKK 800
Uindfattet diamant, ca. 0.32 ct
Uindfattet diamant, ca. 0.32 ct . Uindfattet oval sleben diamant på ca. 0.32 ct., Farve: Top Crystal (I), Klarhed: VS2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520235

DKK 6.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 18:55:00 DKK 3.000
Ring, 14 kt guld, brillant
Ring, 14 kt guld, brillant. Ring af 14 kt rhodineret guld, prydet med brillant på i alt ca. 0.90 ct, Farve: Crystal (I), Klarhed: P3. Ringstr. 53Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se... Varenr: 3519687

DKK 12.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:00:00 DKK 475
Dansk møbelproducent, par lænestole samt kvadratisk sofabord (3)
Dansk møbelproducent, par lænestole samt kvadratisk sofabord (3). Dansk møbelproducent, par lænestole / skalstole, betrukket med møbelstof, samt kvadratisk sofabord med plade fineret med egetræ, stel af forkromet stål. 1960'erne. H. 54 B. 49 D. 49 cm. Fremstår med finerskader, pletter huller i betræk samt med lettere skævhev i stel på stole. (3) Varenr: 3531267 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:03:00 DKK 300
Bruno Mathsson. Lænestole, model Ingrid (3)
Bruno Mathsson. Lænestole, model Ingrid (3) . Bruno Mathsson. tre lænestole med stel af formspændt bøgetræ, hynder og armlæn betrukket med knapsyet uld. Fremstillet hos Dux, model Ingrid. Fremstår med pletter på stof og slitage på armlæn. (3) Varenr: 3528053 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:04:00 DKK 300
Uindfattet diamant, ca. 1.07 ct
Uindfattet diamant, ca. 1.07 ct . Uindfattet oval sleben diamant på ca. 1.07 ct., Farve: Cape (M), Klarhed: VS2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520225

DKK 18.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:05:00 DKK 5.800
Verner Panton. Pendel, VP-Globe, Ø 50 cm.
Verner Panton. Pendel, VP-Globe, Ø 50 cm.. Verner Panton. Pendel, VP-Globe. Bemalede aluminiumsskærme monteret i plexiglaskugle. Formgivet 1969. Fremstillet hos Louis Poulsen. Ø 50 cm. Originalt certifikat medfølger. Litteratur: Verner Panton The collected Works, gengivet og omtalt S. 290. Varenr: 3531276 DKK 6.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:05:00 DKK 3.900
Napapijri, dunjakke
Napapijri, dunjakke. Napapijri, dunjakke, front med lynlåslukning og indstikslommer. L. 62, ærmelængde 61 cm. Fremstår med lettere brugsslitage. Varenr: 3504833 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:06:00 DKK 350
Robert Indiana, serigrafi, Udstillingsplakat for Louisianna,
Robert Indiana, serigrafi, Udstillingsplakat for Louisianna, . Udstillingsplakat for Louisiana 'LOVE documenta' af Robert Indiana (f. 1928), serigrafisk trykt hos Vestergaard Serigrafi, 1968. 85 x 62 cm. Fremstår med krøllet kant, håndteringsmærker, flænge nederst samt spor efter ophængning med tegnestifter. Varenr: 3519184 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:06:00 DKK 325
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth.
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth. . Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth. Lækkert Hi-FI surround sound system 3D 5.1med indbygget bluetooth funktion, SD kortlæser, FM radio og USB kortlæser. Høj kvalitet og lækker lyd fra Alongza™. Spiller trådløst fra din smartphone, tablet, spiller MP3 filer fra SD kort i ... Varenr: 3530962

DKK 3.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:10:00 DKK 600
Dobbeltseng med varmefølsomt memory skum, 180 x 200 cm
Dobbeltseng med varmefølsomt memory skum, 180 x 200 cm. Dobbelt seng i størrelsen 180 x 200 cm, betrukket med sort betræk, bestående af; Topmadras med 3 cm varmefølsomt memory skum/gel, fastsyet til madrassen. Madras med 3 cm høj densitets varmefølsomt skum, mellemlag af skum, 20 cm pocket fjedre, mellemlag af skum, afsluttende med 1,5 cm høj ... Varenr: 3455842

DKK 18.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:10:00 DKK 3.200
Ring, 14 kt guld, brillant
Ring, 14 kt guld, brillant. Ring af 14 kt rhodineret guld, prydet med brillant på i alt ca. 1.01 ct, Farve: Top Crystal (I), Klarhed: P3. Ringstr. 54Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en ... Varenr: 3519688

DKK 14.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:10:00 DKK 400
Skænk, elmetræ og ask
Skænk, elmetræ og ask. Skænk af fineret elmetræ, front med to turkis lakeret skuffer samt to låger, ben af massivt ask. H. 79. L. 180 D. 49 cm.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik.... Varenr: 3529922

DKK 8.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:11:00 DKK 950
Tal R (Tal Rosenzweig), offset, komposition (cd)
Tal R (Tal Rosenzweig), offset, komposition (cd). Komposition af Tal R (Tal Rosenzweig f. 1967), offset 42/250. Sign. Tal R. Bladmål 76 x 54 cm. U.R. Varenr: 3491074 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:13:00 DKK 1.250
Gunnar Bundgaard, olie på lærred, bondedreng med køer (cd)
Gunnar Bundgaard, olie på lærred, bondedreng med køer (cd). Bondedreng med køer af Gunnar Bundgaard (1920 - 2005), olie på lærred. Sign. G. Bundgaard. 35 x 46 cm (51 x 62) Proveniens: Boet efter Doris Poulsen, Randers. Doris Poulsen (1922-2014) var aktiv erhvervskvinde i Randers. I 1952 stiftede hun Broderimessen, som udviklede sig til at være Danmarks ... Varenr: 3531078 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:14:00 DKK 375
Ulf Røll Larsen, akryl på lærred, 'Remember! I did it again and again' (cd)
Ulf Røll Larsen, akryl på lærred, 'Remember! I did it again and again' (cd). 'Remember! I did it again and again' af Ulf Røll Larsen (f. 1948), akryl på lærred, overfladebehandlet med UVA lak. Sign. samt stemplet bag på lærredet. 70 x 140 cm (Dobbelt blændramme). Varenr: 3522560 DKK 1.800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:14:00 DKK 750
Uindfattet diamant, ca. 2.22 ct
Uindfattet diamant, ca. 2.22 ct . Uindfattet oval sleben diamant på ca. 2.22 ct., Farve: Fancy green, Klarhed: P2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520226

DKK 15.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:15:00 DKK 7.000
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP. Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP Tidligere var infrarød kikkert forbeholdt politi og militær, men sådan er det ikke mere. Nu kan du få glæde og mange muligheder med denne kikkert der oven i købet har indbygget ... Varenr: 3530975

DKK 5.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:15:00 DKK 950
Ring, 14 kt guld, diamant
Ring, 14 kt guld, diamant. Ring af 14 kt guld, prydet med princess sleben diamant på i alt ca. 0.43 ct, Farve: Top Crystal (I), Klarhed: P3. Ringstr. 53Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en ... Varenr: 3530921

DKK 4.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:18:00 DKK 400
Robert Leepin, olie på lærred, portræt af pige (cd)
Robert Leepin, olie på lærred, portræt af pige (cd). Portræt af pige af Robert Leepin (1885-1967), olie på lærred. Sign. Rob Leepin. 66 x 60 cm (78 x 72). Varenr: 3529791 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:18:00 DKK 375
Haveskulptur. Hest på sokkel
Haveskulptur. Hest på sokkel . Haveskulptur af frostsikret støbt marmormateriale i form af hest på sokkel. H. 80 cm. uden sokkel, og ca. 120 cm. med sokkel. Obs: Skal læsses på egen hånd (2 dele). Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende ... Varenr: 3532309

DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:20:00 DKK 325
1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader
1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader. 1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader Ny 2014 model Full HD 1920 x 1080P m/ 1,5" LCD farveskærm og vandtæt til 60 meter. Perfekt til hjelmen, dykkerturen, cyklen, etc. Nøglefunktioner: - Digital zoom - 135 grader Fish Eye lines - 1,5 tommer LCD farveskærm - HDMI ... Varenr: 3530966

DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:20:00 DKK 675
Gucci bukser og Vivienne Westwood kjole, ca. dansk str. 38 (2)
Gucci bukser og Vivienne Westwood kjole, ca. dansk str. 38 (2). Gucci bukser udført i brun bomuld, lividde ca. 80 cm samt Vivienne Westwood kjole udført i stribet bomuld, længde ca. 118, lividde ca. 80 cm., begge ca. dansk str. 38. Fremstår med lettere brugsslitage. (2) Varenr: 3500924 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:20:00 DKK 375
Kinesisk skab
Kinesisk skab . Kinesisk skab af sortlakeret træ, front med låger, herunder to skuffer. H. 180 B. 110 B. 65 cm. Fremstår med reparation på front og skrammer. Varenr: 3530928 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:20:00 DKK 400
Par havekrukker, blomster (2)
Par havekrukker, blomster (2). Par havekrukker af frostsikret, støbt stenmateriale. H. 53 cm. Vægt ca. 40-45 kg. pr. stk. Obs: skal læsses på egen hånd. (2) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i ... Varenr: 3532332

DKK 4.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:20:00 DKK 725
Ring, 14 kt guld, brillant
Ring, 14 kt guld, brillant. Ring af 14 kt rhodineret guld, prydet med brillant på i alt ca. 1.06 ct, Farve: Cape (M), Klarhed: P3. Ringstr. 52Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se ... Varenr: 3519689

DKK 15.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:20:00 DKK 1.150
Klapstole - 16 stk.
Klapstole - 16 stk.. 16 stk. klapstole med sort plast sæde og ryg med sort pulverlakeret stel. Ekstra forstærket ben. Siddehøjde: 46 cm. Str.: H. 80. B. 43,5 cm. Str. sammenklappet / emballagemål: 2 x H. 28. B. 46. L. 98 cm. Fremstår i original emballage. (16) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. ... Varenr: 3528396

DKK 1.600 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:24:00 DKK 725
Uindfattet diamant, ca. 0.35 ct
Uindfattet diamant, ca. 0.35 ct . Uindfattet oval sleben diamant på ca. 0.35 ct., Farve: Top Crystal (I), Klarhed: VS2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520230

DKK 7.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:25:00 DKK 3.200
Uindfattet diamant, ca. 2.00 ct
Uindfattet diamant, ca. 2.00 ct . Uindfattet oval sleben diamant på ca. 2.00 ct., Farve: Fancy green, Klarhed: VS2.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3520227

DKK 25.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:25:00 DKK 4.200
Komplet fotostudio 14 dele
Komplet fotostudio 14 dele. Komplet fotostudio 14 dele Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: Stort fotostativ 2 x 3 meter 3 x Baggrundsfarve hvid, sort & grå 2 fotolamper excl. pærer 4 sølv refleksskærme ... Varenr: 3530954

DKK 3.800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:29:00 DKK 850
Dansk møbelproducent. Lille sofabord, teaktræ
Dansk møbelproducent. Lille sofabord, teaktræ. Dansk møbelproducent. Lille sofabord med cirkulær plade finere med teaktræ, ben af forkromet metal. 1970/80'erne. H. 653 Ø 60 cm. Fremstår med lettere slitage. Varenr: 3513616 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:32:00 DKK 300
Bozena Ossowski, olie på lærred, 'Green Coral'
Bozena Ossowski, olie på lærred, 'Green Coral'. 'Green Coral' af Bozena Ossowski (f. 1964), olie på lærred. Sign. monogram. Certifikat udstedt af kunstneren medfølger. 100 x 100 cm. U.R. Læs kunstnerprofil her Varenr: 3528692 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2014 19:33:00 DKK 350
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>