Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  på "Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Politi" i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
4236 - Stone Island, herrejakke af uld, Str. XXL
4236 - Stone Island, herrejakke af uld, Str. XXL. Stone Island, foret herrejakke af 23% uld. front med lynlås og lommer. Mrk. Str. XXL. Ubrugt. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4694273 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 11:01:00 DKK 825
4222 - Kay Bojesen. Lille abe, teak og limba
4222 - Kay Bojesen. Lille abe, teak og limba. Kay Bojesen 1886-1958. Abe af teak og limba. Stemplet Kay Bojesen, Denmark, copyright. H. 20 cm. Brugsspor. Obs. beskrivelsen ændret. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4698662 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 12:19:00 DKK 1.000
Damecykel. 5964
Damecykel. 5964. Damecykel med tre gear. Fremstår med brugsspor, rust på skruer, kæde og narv samt defekt sadel. Stel str. 55cm. Stel nr. WVEL440610F Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig ... Varenr: 4698360 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 13:40:00 DKK 1.000
4236 - Woolrich, foret frakke, str S
4236 - Woolrich, foret frakke, str S. Woolrich, foret frakke i kraftig vandafvisende materiale. Aftagelig hætte med aftageligt kunstpels indvendigt. Front med lynlås og lommer. L. ca. 75 cm, bryst. 110 cm. Mrk, Str S. Ubrugt. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4694284 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 13:58:00 DKK 325
4236 - Moncler, regfrakke, str. 38/40
4236 - Moncler, regfrakke, str. 38/40. Moncler, blå regfrakke, Front med lynlås og lommer. L. ca. 90 cm, bryst. 120 cm. Mrk. Str. 2. Ca. str. 38/40. Ubrugt. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4694288 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 13:59:00 DKK 750
4239 - Ralph Lauren, to herre blazerjakker af uld, str. 38 (2)
4239 - Ralph Lauren, to herre blazerjakker af uld, str. 38 (2). Ralph Lauren, herre blazerjakker af fintvævet uld. L. ca. 78 cm, bryst. 100 cm. Mrk. str. 38R. Ubrugt med prismærke. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4697137 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 14:00:00 DKK 450
4236 - Peak Performance, herre skisæt, Str. XL
4236 - Peak Performance, herre skisæt, Str. XL. Peak Performance, herre Gore-Tex skisæt, Mrk. Str. XL. Fremstår ubrugt med prismærke. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4694295 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 14:02:00 DKK 1.400
4236 - Salomon og Haglöfs, to skijakker samt regnjakke str. S-XL (3)
4236 - Salomon og Haglöfs, to skijakker samt regnjakke str. S-XL (3). To skijakker 2 x Salomon str. S og M samt Haglöfs regnjakke str. XL. Alle fremstår ubrugte. (3) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4694308 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 14:03:00 DKK 1.050
4239 - Ralph Lauren, to herre blazerjakker af uld, str. 40/42 (2)
4239 - Ralph Lauren, to herre blazerjakker af uld, str. 40/42 (2). Ralph Lauren, herre blazerjakker af fintvævet uld en str. 40 og en str. 42. L. ca. 77/80 cm, bryst. 100 / 110 cm. Mrk. str. 40R samt 42L. Ubrugt med prismærke. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4697132 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 15:00:00 DKK 400
4236 - Haglöfs samt Peak Performance, fem dame- regn og skijakker
4236 - Haglöfs samt Peak Performance, fem dame- regn og skijakker . Fem dame- regn og skijakker bestående af tre Haglöfs XS og 2xLarge samt Peak Performance, to skijakker, begge str. Small. Alle ubrugte. (5) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4694290 DKK 3.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 15:03:00 DKK 1.100
IXUX, damecykel. 8/17
IXUX, damecykel. 8/17. Damecykel fra IXUX med 18 gear. Fremstår med brugsspor, defekt bagbremse. Stel str. 54cm. Stel nr. WBL02819U Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4699135 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 15:42:10 DKK 300
4236 - Peak Performance, dame skijakke str. S
4236 - Peak Performance, dame skijakke str. S. 4236 - Peak Performance, skijakke str. S. Figursyet. Fortil med lynlås og lommer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4697119 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 15:55:00 DKK 575
4239 - Ralph Lauren, to herre blazerjakker af uld, str. 40 (2)
4239 - Ralph Lauren, to herre blazerjakker af uld, str. 40 (2). Ralph Lauren, herre blazerjakker af fintvævet uld. L. ca. 78 cm, bryst. 105 cm. Mrk. str. 40R. Ubrugt med prismærke. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4697129 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 19:01:00 DKK 375
4236 - Peak Performance, to herre skisæt, Str. M-L (4)
4236 - Peak Performance, to herre skisæt, Str. M-L (4). Peak Performance, herre Gore-Tex skisæt, Sæt i str. M samt Str, L. Fremstår ubrugt med prismærke. (4) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4694296 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-06-2017 20:03:00 DKK 1.650
4248 - Et parti kosmetik samt parfume (145)
4248 - Et parti kosmetik samt parfume (145). Et parti kosmetik samt parfume bla. bestående af Fire Paco rabanne 'Lady Million' parfume, stor samling diverse Loreal, MaxFactor mfl. Læbestifte, pudder, foundation mm. Alle dele i ubrudt emballage. Dog enkelte dele med spor efter opbevaring og håndtering. (145) Auktioner over hittegods, ... Varenr: 4685914 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 24-06-2017 15:35:00 DKK 1.850
MBK, herrecykel. 5814
MBK, herrecykel. 5814. Herrecykel fra MBK. Fremstår med brugsspor, defekt gear, rust på kæde og skruer. Låst. Stel str. 55cm. Stel nr. WMB54343A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varenr: 4695175 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 11:25:00 DKK 300
Nishiki, herrecykel. 5799
Nishiki, herrecykel. 5799. Herrecykel fra Nishiki med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde. Låst. Stel str. 60cm. Stel nr. WN46554V Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com ... Varenr: 4702152 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 13:12:00 DKK 300
1227/16 - guldarmbånd
1227/16 - guldarmbånd. Armbånd af 8 kt guld i murstensmønster. Bredde ca 4,6 mm. Længde: ca 23 cm. Vægt: ca 11,4 gr Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4701347 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 13:25:00 DKK 1.050
187/17 - Halskæde af 14 kt guld
187/17 - Halskæde af 14 kt guld. Halskæde af 14 kt guld, i ankerkæde, monteret med karabinlås. Længde ca 50 cm. Vægt: ca 9,2 gr Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4701343 DKK 1.400 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 13:35:00 DKK 1.650
0198/17 - Ring af 14 kt
0198/17 - Ring af 14 kt. Ligeløbende ring af 14 kt guld, bredde ca 7 mm. Ringstr. 54. Indvendigt graveret. Vægt: ca 4,1 gr Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4701340 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 13:45:00 DKK 475
Kildemoes, herrecykel. 5844
Kildemoes, herrecykel. 5844. Herrecykel fra Kildemoes med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt bagdæk og støtteben. Stel str. 52cm. Stel nr. WBK226353X Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varenr: 4701944 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 13:45:40 DKK 350
Jupiter, herrecykel. 5908
Jupiter, herrecykel. 5908. Herrecykel fra Jupiter. Fremstår med brugsspor, defekt gear og sadel. Låst. Stel str. 58cm. Stel nr. WMB18384T Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com Herlev’s... Varenr: 4701956 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 13:46:58 DKK 300
Mustang, damecykel. G-289
Mustang, damecykel. G-289. Damecykel fra Mustang. Fremstår med brugsspor, defekt gear, rust på kæde og skruer. Stel str. 52cm. Stel nr. WDB069254U OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com Herlev’s eksterne lager på Rovsingsgade 68, 2100 København Ø og kan UDELUKKENDE besigtiges og ... Varenr: 4638485 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 13:58:15 DKK 300
Raleigh, damecykel. 5834
Raleigh, damecykel. 5834. Damecykel fra Raleigh. Fremstår med brugsspor, defekt gear samt ækset forhjul. Låst. Stel str. 50cm. Stel nr. WN41523H Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varenr: 4702062 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 14:25:01 DKK 450
Ritter, herrecykel. 5899
Ritter, herrecykel. 5899. Herrecykel fra Ritter med syv gear. Fremstår med brugsspor, manglende sadel. Låst. Stel str. 55cm. Stel nr, WMR7527A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com ... Varenr: 4702133 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 14:58:51 DKK 350
 Bang og Olufsen. Par Beolab 5 højtalere (2) 3916
Bang og Olufsen. Par Beolab 5 højtalere (2) 3916. Bang & Olufsen. "Beolab 5". Et par aktive højtalere med sort front stof og børstet aluminium. Fremstår med brugsspor, trykskader, buler, mærker samt steder med defekt stof. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns ... Varenr: 4700864 DKK 20.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 15:21:00 DKK 19.500
Batavus, damecykel. 5887
Batavus, damecykel. 5887. Damecykel fra Batavus. Fremstår med brugsspor, rust på skruer samt defekt gear og bremse. Låst. Stel str. 54cm. Stel nr. WTVBA4065329J Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig... Varenr: 4702321 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 17:46:41 DKK 400
0410/17 - Columbia. Damejakke, str. S
0410/17 - Columbia. Damejakke, str. S. Columbia. Damejakke, str. S Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her Varenr: 4701375 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-06-2017 19:35:00 DKK 300
Centurion, herrecykel. 5603
Centurion, herrecykel. 5603. Herrecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og skruer. Stel str. 60cm. Låst. Stel nr. WAK30865E Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varenr: 4702434 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-06-2017 08:40:26 DKK 475
Kildemoes, damecykel. 6003
Kildemoes, damecykel. 6003. Damecykel fra Kildemoes. Fremstår med brugsspor, defekt gear samt rust på kæde. Låst. Stel str. 53cm. Stel nr. WBK120025U Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varenr: 4693614 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-06-2017 11:46:00 DKK 300
 1 2 3  >>