Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  på "atelje lyktan" i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Anders Pehrson för Ateljé lyktan, 'Bumlingen', vägglampa, mässing
Anders Pehrson för Ateljé lyktan, 'Bumlingen', vägglampa, mässing. Anders Pehrson för Ateljé lyktan, 'Bumlingen', vägglampa, mässing. Längd 43 cm. Varenr: 4691845 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-06-2017 11:58:25 DKK 287
Anders Pehrson for Ateljé Lyktan. Tre reollamper (3)
Anders Pehrson for Ateljé Lyktan. Tre reollamper (3). Anders Pehrson for Ateljé Lyktan. Tre reolamper af hvidlakeret og forkromet metal samt underskærm af plast, med justérbar arm, L. 47 cm., brugsspor og mærker. (3) Varenr: 4698710 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 26-06-2017 15:10:00 DKK 300
Fog & Mørup, Atelje Lyktan, Marlin. En samling spots / lamper (15)
Fog & Mørup, Atelje Lyktan, Marlin. En samling spots / lamper (15). En samling spots / lamper bestående af: Atelje Lyktan hvidlakeret spot 24 cm. Fog & Mørup 8 brunlakerede spots L. 15 cm. Marlin 6 hvidlakerede spots L. 20 cm. Med ridser og brugsspor (15) Varenr: 4704248 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 29-06-2017 15:40:58 DKK 300
Anna Ehrner för Ateljé Lyktan. Golvlampa modell 'Anna' (2)
Anna Ehrner för Ateljé Lyktan. Golvlampa modell 'Anna' (2). Anna Ehrner för Ateljé Lyktan. Golvlampa modell 'Anna'. Utförda i kromad metall samt gulmetall på trumpetfötter. Skärmar klädda i naturläder. Höjd: ca 135 cm. Omkrets: ca 55 samt 65 cm. Enstaka fläckar på skärmar. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 4703300 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 29-06-2017 21:09:00 DKK 229
Golvlampa
Golvlampa. GOLVLAMPA, "Bumlingen", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, höjd ca 120 cm. Varenr: 4704648 DKK 1.530 SE, Stockholms Auktionsverk, Slakthusgatan 30-06-2017 18:16:00
Se mere