Kategori  Vurdering
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton Cosemtic Case i rött pärglat skinn
LOUIS VUITTON, Cosmetic Case i rött präglat skinn "Epi", tillhörande dustbag i original
Varenr: 4780825
DKK 3.128 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-09-2017
10:08:00
Se mere
Hermès o Louis Vuitton twillys 2 st. foulardsiden
HERMÈS och LOUIS VUITTON, twillys, 2 st. i foulardsiden, 85 x 85 resp. 120 x 8 cm, tillhörande askar i original
Varenr: 4780833
DKK 1.564 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-09-2017
10:24:00
Se mere
Louis Vuitton handväska i svart präglat skinn Epi
LOUIS VUITTON, handväska i svart präglat skinn "Epi" med detaljer i vitmetall och tillhörande lås och nycklar, 20 x 38 x 16 cm, handtag 18 cm
Varenr: 4780894
DKK 3.910 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-09-2017
13:16:00
Se mere
Louis Vuitton portfölj Serviette Ambassadeur
LOUIS VUITTON, portfölj Serviette Ambassadeur i svart präglat skinn "Epi" med 4 fack och 2 mindre samt lås i gulmetall, 30 x 40 x 8 cm
Varenr: 4780897
DKK 4.691 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-09-2017
13:22:00
Se mere
Louis Vuitton. Beautybox af rødt epilæder
Louis Vuitton. Beautybox af rødt epilæder. Model Cannes Vanity bag. Produktionskode AS0976. Top med lynlåslukning, indvendigt rum foret med rødt ruskind, mindre lomme. H. 19,5 Ø 19 cm. Fremstår med minimale brugsspor samt krakeleringer i lommens inderfoer.
Varenr: 4780199
DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-09-2017
15:12:15
Louis Vuitton plånbok med monogrammönster
LOUIS VUITTON, plånbok med monogrammönster med 6 kortfack, sedelfack och myntfack, 10 x 11 x 2,5 cm
Varenr: 4780969
16:24:00
Se mere
LOUIS VUITTON, plånbok med monogrammönster med 5 kortfack, sedelfack och myntfack, 11 x 10 x 3 cm
Varenr: 4780970
16:26:00
Se mere
Louis Vuitton axelbandsväska med monogrammönster
LOUIS VUITTON, axelbandsväska med monogrammönster och kastanjebruna skinndetaljer, 30 x 47 x 10 cm, axelband 16 cm
Varenr: 4780971
DKK 2.346 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-09-2017
16:28:00
Se mere
Louis Vuitton weekendväska Sirius 45 med monogram
LOUIS VUITTON, weekendväska Sirius 45 med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med tillhörande namnbricka och lås, 32 x 45 x 15 cm
Varenr: 4780972
16:30:00
Se mere
Louis Vuitton jaktväska Sac Kleber med monogram
LOUIS VUITTON, jaktväska Sac Kleber med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med tillhörande namnbricka och axelrem, innehållande 3 fack, 40 x 50 x 30 cm
Varenr: 4780973
16:32:00
Se mere
Louis Vuitton weekendväska Keepall 55 med monogram
LOUIS VUITTON, weekendväska Keepall 55 med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med tillhörande namnbricka, lås och nyckel, 31 x 55 x 24 cm
Varenr: 4780974
16:34:00
Se mere
Louis Vuitton koffert med monogrammönster
LOUIS VUITTON, koffert med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med kombinationslås, 45 x 70 x 22 cm
Varenr: 4780975
16:36:00
Se mere
Louis Vuitton handväska mönstrad i "Damier canvas"
LOUIS VUITTON, handväska mönstrad i "Damier canvas" med bruna präglade skinndetaljer, 23 x 26 x 12,5 cm, tillhörande dustbag i original
Varenr: 4780976
16:38:00
Se mere
Louis Vuitton halsduk med brunt o beige monogram
LOUIS VUITTON, halsduk med brunt och beige monogrammönstrad ullblandning, 190 x 35 cm
Varenr: 4780977
16:40:00
Se mere
Louis Vuitton stövlar i mörkbrunt slätt skinn
LOUIS VUITTON, stövlar i mörkbrunt slätt samt svart krokokpräglat skinn med snörningar, IT storlek 40, platåsula 2 cm, klackhöjd 12 cm
Varenr: 4780991
17:24:00
Se mere
Louis Vuitton vintage kosmetik kuffert
Louis Vuitton vintage kosmetik kuffert i monogram kanvas. Hjørner og lukning i forgyldt messing. To indvendige rum hvoraf det ene er til flasker. H: 25,5 cm B: 35 cm D: 21 cm. Fremstår med slidtage på udvendige kanter og front. Nøgle mangler.
Varenr: 4782082
DKK 8.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-09-2017
19:45:00
DKK 3.900
Louis Vuitton plånbok i grönt präglat skinn "Epi"
LOUIS VUITTON, plånbok i grönt präglat skinn "Epi" med 6 kortfack, 2 sedelfack och myntfack, 10 x 19 x 1,5 cm
Varenr: 4781107
21:48:00
Se mere
Louis Vuitton axelbandsväska St Cloud i grönt
LOUIS VUITTON, axelbandsväska St Cloud i grönt präglat skinn "Epi", 22 x 24 x 5,5 cm, justerbart axelband
Varenr: 4781108
21:50:00
Se mere
Louis Vuitton axelbandsväska Noé i grönt präglat
LOUIS VUITTON, axelbandsväska Noé i grönt präglat "Epi" skinn, 34 x 26 x 19 cm, justerbart axelband
Varenr: 4781109
21:52:00
Se mere
Louis Vuitton plånbok Sarah med monogram
LOUIS VUITTON, plånbok Sarah med monogrammönster i korallrött lackat skinn med 10 kortfack, 3 sedelfack och myntfack, 10 x 19 x 1,5 cm
Varenr: 4781121
DKK 1.564 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-09-2017
10:16:00
Se mere
Louis Vuitton sneakers med präglat monogrammönster
LOUIS VUITTON, sneakers med präglat monogrammönster i vitt och rött med detaljer i rött lack och svart kant i skinn, UK storlek herr 9
Varenr: 4781127
DKK 1.173 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-09-2017
10:28:00
Se mere
Louis Vuitton handväska Alma MM i fuchsia
LOUIS VUITTON, handväska Alma MM i fuchsia präglat "Epi" skinn med lås och nycklar, 28 x 38 x 18 cm, tillhörande kvitto och dustbag i original
Varenr: 4781139
DKK 10.165 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-09-2017
11:02:00
Se mere
Louis Vuitton axelbandsväska i svart präglat skinn
LOUIS VUITTON, axelbandsväska i svart präglat skinn med gula stickningar och nitar och spännen i gulmetall, 22 x 33 x 12 cm, justerbara axelband, tillhörande dustbag i original
Varenr: 4781183
DKK 4.691 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-09-2017
12:28:00
Se mere
Louis Vuitton handväska Speedy 30
LOUIS VUITTON, handväska Speedy 30 med flerfärgat monogrammönster på svart botten och detaljer i cognacsfärgat skinn och gulmetall, 21 x 30 x 17 cm, tillhörande nycklar och dustbag i original
Varenr: 4781192
DKK 3.910 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-09-2017
13:00:00
Se mere
Louis Vuitton armband med monogrammönster i skinn
LOUIS VUITTON, armband med monogrammönster i skinn med rosett, längd 15-17 cm, bredd 2,5 cm
Varenr: 4781233
14:36:00
Se mere
Louis Vuitton skoputsväska med monogrammönster
LOUIS VUITTON, skoputsväska med monogrammönster med beige skinnhandtag innehållande impregneringsspray, skohorn, borstar 5 st., svart skokräm samt skobalsam, 10 x 23 x 10 cm
Varenr: 4781234
DKK 2.346 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-09-2017
14:38:00
Se mere
Louis Vuitton kameraväska med monogrammönster
LOUIS VUITTON, kameraväska med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer, 21 x 16 x 4 cm, justerbart axelband, tillhörande dustbag i original
Varenr: 4781235
14:40:00
Se mere
Louis Vuitton dokumentportfölj med monogrammönster
LOUIS VUITTON, dokumentportfölj Porte-Documents Senateur med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med lås i gulmetall, 28 x 35,5 x 4 cm
Varenr: 4781236
DKK 3.128 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-09-2017
14:42:00
Se mere
Louis Vuitton portfölj Porte Documents Pégase
LOUIS VUITTON, dokumentportfölj Porte Documents Pégase med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med tillhörande lås, 31 x 36 x 7 cm
Varenr: 4781237
14:44:00
Se mere
Louis Vuitton resegarderob för 3 galgar
LOUIS VUITTON, resegarderob för 3 galgar med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med tillhörande namnbricka och axelrem, ytter- och innerfack, 48 x 60 x 15 cm
Varenr: 4781238
15:00:00
Se mere
 1 2 3  >>