Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  på "louis vuitton" i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton hänglås i gulmetall med 2 nycklar
Louis Vuitton hänglås i gulmetall med 2 nycklar. LOUIS VUITTON, hänglås i gulmetall med 2 nycklar, längd 3,5 cm Varenr: 4670847 DKK 1.146 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-05-2017 18:24:00
Se mere
Louis Vuitton handväska Ellipse PM med monogram
Louis Vuitton handväska Ellipse PM med monogram. LOUIS VUITTON, handväska Ellipse PM med monogrammösnter och cognacsfärgade skinndetaljer, 25 x 31 x 15 cm Varenr: 4670858 DKK 2.292 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-05-2017 19:06:00
Se mere
Louis Vuitton. Kuffert. Model Sirius 55. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Kuffert. Model Sirius 55. Monogram canvas.. Vuitton. Kuffert. Model Sirius 55. Monogram canvas med bløde sider. Produktionskode SP0927. H. 18, B. 55, L. 42 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning, åbent siderum samt elastisk holder. Lyst canvas foer. Fremstår med patineret kernelæder samt pletter på inderside af lomme og i ... Varenr: 4667717 DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 28-05-2017 21:10:00 DKK 3.200
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 55
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 55 . Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 55. Produktionskode FL1020. H. 27, L. 55, D. 22 cm. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Foer af brunt canvas. Hængelås og nøgler. Fremstår med lette brugsspor samt let patineret ... Varenr: 4667700 DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 28-05-2017 21:15:00 DKK 3.200
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Large Bucket. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Large Bucket. Monogram canvas.. Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model Large Bucket. Produktionskode FL0011. H. 36, B. 27, D. 20 cm. Indvendig et stort rum, to siderum heraf et med lynlås. Besætninger af lyst kernelæder. Indstillelig skulderrem. Indvendig foer af lyst canvas. Lille pouch samt dust bag medfølger. ... Varenr: 4667601 DKK 4.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 28-05-2017 21:30:00 DKK 2.200
Louis Vuitton, weekendtaske, model Keepall 45
Louis Vuitton, weekendtaske, model Keepall 45 . Louis Vuitton, weekendtaske, model Keepall 45 udført af mongram kanvas med besætning af kernelæder. Indvendigt med et rum. H. 28 cm, B. 45 cm. Patina samt lugt af røg. Varenr: 4671387 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-05-2017 19:36:00 DKK 1.450
Louis Vuitton bag Keepall 45 med monogrammönster
Louis Vuitton bag Keepall 45 med monogrammönster . LOUIS VUITTON, bag Keepall 45 med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer, 27 x 45 x 20 cm Varenr: 4673230 DKK 1.146 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 30-05-2017 17:16:00
Se mere
Louis Vuitton. Model 'Cuir Suhali' i lys gedeskind med nitter
Louis Vuitton. Model 'Cuir Suhali' i lys gedeskind med nitter. Louis Vuitton. Model "Cuir Suhali". Lys gedeskinds læder taske prydet med nitter og hjørnebeslag, front med tryklåslukke. Indvendig interiør med et rum.H. 15 cm, B. 22 cm, D. 5 cm. Dato kode: TH0064. Original Dustbag samt kasse medfølger. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4645294 DKK 12.000 DK, Aalborg, Nibevej 30-05-2017 18:42:00 DKK 3.700
Louis Vuitton. Rejsekuffert. Monogram canvas. Model Satelite 53
Louis Vuitton. Rejsekuffert. Monogram canvas. Model Satelite 53. Louis Vuitton. Rejseuffert. Monogram canvas. Model Satelite 53. Med besætninger af lyst kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlås- og dobbelt spændelukning samt åbent siderum. 53 x 39 x 16 cm. Udført i 1996. Name-tag, hængelås med nøgler og justerbar skulderrem medfølger. Fremstår ... Varenr: 4676682 DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-05-2017 19:03:00 DKK 6.200
Louis Vuitton, taske model Melrose Avenue Large
Louis Vuitton, taske model Melrose Avenue Large. Louis Vuitton, taske model Melrose Avenuen Large. Udført af laklæder i farven Amarante. Tre rum, midterste rum med lynlås og sidelommer. Udført i 2012. H. 26 cm, B. 35 cm, D. 12 cm. Minimale brugsspor, støvpose medfølger. Varenr: 4676733 DKK 11.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-05-2017 19:24:00 DKK 5.400
Louis Vuitton, skuldertaske model Saint Cloud
Louis Vuitton, skuldertaske model Saint Cloud . Louis Vuitton, vintage skuldertaske model Saint Cloud af monogram kanvas, rem og detaljer af kernelæder. Indvendigt med et rum samt mindre sidelomme med lynlås. H. 22 cm, B. 25 cm. Udført i 1994. Fremstår med jævn aldersrelateret patina, varmemærke fortil på kanvas samt indvendig sidelomme med ... Varenr: 4669022 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 31-05-2017 19:44:00 DKK 500
Louis Vuitton. Taske Monogram Canvas, model Tulum PM
Louis Vuitton. Taske Monogram Canvas, model Tulum PM . Louis Vuitton. Taske Monogram Canvas, model Tulum PM M40076. Udvendig lomme under klap og lynlåslukning. Indvendig et rum samt lomme til mobiltlf. samt ekstra lomme. Serienummer MB4038. Alm. lette brugsspor. Dustbag og kvittering medfølger. H. 27 x 34 x 9 cm. Varenr: 4673742 DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 31-05-2017 20:05:00 DKK 1.950
Louis Vuitton. Taske model Cruiser 45
Louis Vuitton. Taske model Cruiser 45 . Louis Vuitton. Rejsetaske model Cruiser 45 udført af klassisk monogram kanvas med besætning af kernelæder. Indvendigt med et rum samt sidelomme. H. ca. 32 cm, L. 45 cm, D. 30 cm. Udført i 1999. Se også varenummer 4659074. Varenr: 4675347 DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-05-2017 20:20:00 DKK 3.300
Louis Vuitton Trolley /rejsekuffert, model Pegase 65,
Louis Vuitton Trolley /rejsekuffert, model Pegase 65, . Louis Vuitton.Trolley/kuffert på hjul, model Pegase 65, udført af klassisk monogram canvas med besætninger af kernelæder, monteret med udvendig lomme. 65 x 45 x 23 cm. Fremstår med brugsspor. Kvittering medfølger. Varenr: 4674993 DKK 8.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 31-05-2017 20:31:00 DKK 4.200
Louis Vuitton, Herre rejsetaske model Utah Commanche
Louis Vuitton, Herre rejsetaske model Utah Commanche. Louis Vuitton, rejsetaske model Utah Commanche udført af kraftigt mørkebrunt læder med bruneret detaljer af metal. Indvendigt med et rum samt sidelomme med lynlås. Tasken er monteret med aftagelig justerbar skulderrem. L. 53 cm, B. 27 cm. Lette brugsspor, enkelt ridse. Varenr: 4671469 DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-05-2017 20:56:00 DKK 4.200
Louis Vuitton axelbandsväska Hudson
Louis Vuitton axelbandsväska Hudson. LOUIS VUITTON, axelbandsväska Hudson med monogrammönster och cognacsfärgat skinn och spännen i gulmetall, 28 x 18 x 8 cm, justerbart axelband Varenr: 4676109 DKK 1.528 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 01-06-2017 16:08:00
Se mere
Louis Vuitton örhängen i form av hjärta med strass
Louis Vuitton örhängen i form av hjärta med strass. LOUIS VUITTON, örhängen i form av hjärta med strass och hjärta i gulmetall, längd 2,5 cm Varenr: 4676342 DKK 1.146 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 02-06-2017 17:04:00
Se mere
Louis Vuttion,  vintage paraply
Louis Vuttion, vintage paraply . Louis Vuitton, vintage paraply af brunt med klassisk logo-monogram. Håndtag af patineret kernelæder. Ø. ca. 120 cm. Fremstår solbleget udvendigt. 1970'erne. Varenr: 4676575 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 02-06-2017 18:25:00 DKK 1.050