Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton. Vintage taske og pung med monogram kanvas (2)
Vintage taske fra Louis Vuitton af lys patineret kernelæder og monogram kanvas. Lynlås bag hvilken et stort rum betrukket med brunt ruskind. H: 40. cm. B: 47 cm. D: 8,5 cm. Med initialerne H. S. på forsiden. Medfølges af vintage pung af monogram kanvas, mærket Saks fifth Avenue. 11x18,5 cm. ...
Varenr: 4897923
DKK 5.000 DK, Vejle, Dandyvej 25-01-2018
12:15:22
Louis Vuitton, håndtaske/skuldertaske, Epi Sevigne GM Ivoire
Louis Vuitton. Håndtaske/skuldertaske model Epi Sevigne GM i elfenbens farvet epilæder. Indvendig to rum, stor lynlåslomme samt lille lynlåslomme. Front med drejelås med logo. Monteret med skulderrem med karabinhage lås. Nummeret. Mål: L. 31,5 cm, D.11 cm, H. incl. hank 33 cm, incl. skulderem ...
Varenr: 4857072
DKK 6.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-01-2018
20:03:00
Louis Vuitton. Dametasker, model Ipanema GM m.fl (3)
Louis Vuitton. Skuldertaske model Ipanema GM i kanvas, indvendigt med orange ruskind. H: 33 cm. B: 32 cm. Mindre dametaske med monogram kanvas, indvendig med brun læder, 16x24 cm. samt vintage kuverttaske med monogram kanvas og brun læder indvendig, 20x23,5 cm. Fremstår med brugsspor. (3)
Varenr: 4898018
20:06:00
DKK 1.900
Louis Vuitton rejsetaske, model Alizé 2 Poches Large. Monogram canvas.
Louis Vuitton rejsetaske, model Alizé 2 Poches Large. L. 55 cm H. 42 B. 18 cm. Produktionskode VI0974. Monogram canvas. Indvendig to store rum med dobbelt lynlåslukning samt åbnet siderum . Foer af lyst canvas. Aftagelig og justerbar skulderstrop af brunt canvas og gyldent hardware. Fremstår med ...
Varenr: 4869826
DKK 6.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-01-2018
20:15:00
DKK 2.800
Louis Vuitton rejsetaske, model Alizé 2 Poches. Monogram canvas.
Louis Vuitton rejsetaske, model Alizé 2 Poches. Monogram canvas. Produktionskode VI1926. L. 55 cm H. 42 B. 21 cm. Indvendig to store rum med dobbelt lynlåslukning samt åbnet siderum og elastikremme. Foer af lyst canvas. Hanke og detaljer af lyst kernelæder, gyldent hardware. Fremstår med ...
Varenr: 4884419
20:30:00
DKK 3.200
Reisetasche aus Leder, 2 Kleiderbügel von Hermés und Louis Vuitton (3)
Reisetasche gefertigt aus Leder mit umfangreichen Ablagemöglichkeiten in Vintage-Optik. Die Tasche lässt sich auf der ganzen Länge öffnen um Kleidung möglichst Faltenfrei transportieren zu können. Zusätzlich 2 Kleiderbügel von Hermés und Louis Vuitton. Maße ca.: H. 45 cm, B. 50 cm, T. 20 ...
Varenr: 4900845
DKK 1.117 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 28-01-2018
18:55:00
DKK 298
Louis Vuitton. Attachémappe
Louis Vuitton. Attachémappe i monogram canvas med hank i lyst kernelæder og spænder i forgyldt messing. Udstyret med bærehank og kodelåse, indvendigt betrukket med brunt læder med lommer m.m. Kode til låsene medfølger. L. 42, D. 33, H. 8 cm. Fremstår med brugsslitage på læder og metal.
Varenr: 4899096
DKK 5.000 DK, Vejle, Dandyvej 29-01-2018
20:19:00
DKK 1.200
Louis Vuitton. Skuldertaske, 'Keepall'
Louis Vuitton. Skuldertaske, 'Keepall', i monogram canvas med besætning i lyst kernelæder og spænder i forgyldt messing. Udstyret med bærehanke og bærerem, lynlåslukke, indvendigt ét rum. L. 47, B. 21, H. 27 cm. Fremstår med brugsslitage på læder og metal, en plet på canvas.
Varenr: 4899094
20:28:00
DKK 3.200
Louis Vuitton. Kuffert / trolley, 'Travel Rolling Trolley Luggage 55'
Louis Vuitton. 'Travel Rolling Trolley Luggage 55' i monogram canvas med besætning i lyst kernelæder. Udstyret med to bærehanke samt udtrækkelig træk-hank, lomme med indvendig lynlåslomme på front, strop i læder med navneskilt og carabinlås, 2 hjul, indvendigt med seler og stropper, lynlås i ...
Varenr: 4899088
20:38:00
DKK 3.200
Louis Vuitton, skuldertaske model Eliza multicolour
Skuldertaske model Eliza multicolour udført i hvid multicolour monogram canvas. Monteret med ensfarvet vinrødt foer. lynlås og detaljer i kernelæder. H: ca. 14 cm. B: 27 cm. D: 10 cm. Brugsspor. købskvittering medfølger
Varenr: 4900932
DKK 1.800 DK, Odense, Kratholmvej 30-01-2018
19:51:00
Louis Vuitton, Marais Petit Bucket, taske med pung (2)
Louis Vuitton, model Marais Petit Bucket i Damier Ebene. Udført i logokanvas med læderbesætning. Justerbare skulderremme, spænder i guldmetal. To inderlommer, én med lynlås. Monteret med foer i samme farvenuance. Højde 25cm, længde 23cm og bredde 16 cm. Pung med kæde i samme farve og materiale. ...
Varenr: 4901939
DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-01-2018
20:52:00
DKK 1.300
Louis Vuitton 'Tambour'. Dameur i stål med gylden skive, 2010'erne
Damearmbåndsur fra Louis Vuitton, model Tambour, ref.nr.: Q1212, i urkasse af stål, satineret gylden skive med arabertal og stregindeks, datoangivelse ved 3" position, optrækskrone med logo, safirglas, monteret med original lænke med dobbelt foldelukke af stål, quartz urværk. Ø. 27,9 mm. ...
Varenr: 4874709
DKK 12.000 DK, Vejle, Dandyvej 30-01-2018
20:53:00