Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton, taske/pose, model Damier Azur Canvas
Louis Vuitton, taske/pose, model ’Noé’, farve: Damier Azur Canvas. Formgivet i 1932, remme af naturfarvet okselæder, bund af naturfarvet læder med indsatser for at forstærke strukturen, guldfarvede messingbeslag, lukning med naturfarvede læderremme, justerbar skulderrem med lås, producentprægning...
Varenr: 4791826
DKK 4.094 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-11-2017
20:31:00
DKK 1.265
Louis Vuitton axelremsväska
LOUIS VUITTON, axelremsväska Noé, monogrammönster med cognacsfärgade skinndetaljer, 20x26 cm, höjd ca 33,5 cm, justerbart axelband
Varenr: 4845891
DKK 2.317 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 25-11-2017
14:27:00
Se mere
Louis Vuitton handväska
LOUIS VUITTON, handväska/axelremsväska Palermo, monogrammönstrad med cognaksfärgade skinndetaljer, 35x17 cm, höjd ca 26 cm
Varenr: 4845904
DKK 1.544 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 25-11-2017
15:21:00
Se mere
Louis Vuitton väska "Eva"
LOUIS VUITTON, väska "Eva", monogrammönster, mässingskedja och naturfärgade skinndetaljer, avtagbar axelrem, 25x13x4 cm, dustbag medföljer
Varenr: 4845946
18:09:00
Se mere
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 55.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 55. Produktionskode SP0975. L.56, H. 30, D. 26 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Udvendigt åbent siderum. Foer af grågrønt ruskind. Name tag samt hængelås med nøgler medfølger. Fremstår med nogle brugsspor i ...
Varenr: 4842764
DKK 7.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-11-2017
20:10:00
DKK 5.400
Louis Vuitton handväska
LOUIS VUITTON, Paris, handväska "Trouville", monogrammönstrad canvas och cognacsfärgat skinn, 30x12 cm, höjd 25 cm
Varenr: 4845989
20:30:00
Se mere
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 50.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 50. Produktionskode FL19293. L. 50, H. 27, D. 22 cm. Besætninger af lyst kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Foer af brunt canvas. Fremstår med lette brugsspor samt med patina på kernelæder. Friskhed i ...
Varenr: 4842713
DKK 4.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-11-2017
21:10:00
DKK 3.200
Louis Vuitton handväska
LOUIS VUITTON, handväska, monogrammönstrat i lila lack, handtag i ljust läder, ca 27x25 cm, dustbag medföljer
Varenr: 4846010
DKK 2.317 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-11-2017
21:33:00
Se mere
Louis Vuitton pochette med mörkblått och vitt rutm
LOUIS VUITTON, pochette med mörkblått och vitt rutmönste och cognacsfärgad axelrem i skinn, ca 13x23x4 cm
Varenr: 4846185
DKK 1.544 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-11-2017
19:42:00
Se mere
Louis Vuitton. Bælte, monogram canvas
Louis Vuitton. Bælte af monogram canvas med gyldent hardware. Længde: 80 cm. Hardware fremstår med ridser.
Varenr: 4845728
DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 27-11-2017
20:00:00
DKK 525
Louis Vuitton 'Tambour Chronograph'. Herreur i stål med brun skive med dato, 2000'erne
Herrearmbåndsur fra Louis Vuitton, model Tambour Chronograph, ref.nr.: Q1121, i urkasse af stål, brun metallic skive med arabertal og stregindeks, datoangivelse ved 4.30" position, stopursfunktion, optrækskrone med logo, safirglas, monteret med læderrem med stålspænde, automatisk urværk. Ø. 41,5 ...
Varenr: 4841529
DKK 20.000 DK, Vejle, Dandyvej 27-11-2017
20:25:00
DKK 14.000
Louis Vuitton, vintage arbejdstaske / Briefcase
Louis Vuitton, vintage hardcase arbejdstaske / Briefcase udført af monogram kanvas. Beslag og nitter af messing. Indvendigt med grønt interior. 35 x 45 x 10,5 cm. Fremstår med patina, slid på hjørner samt defekt lukke fortil.
Varenr: 4835874
DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-11-2017
20:26:00
Louis Vuitton. Taske, model Keepall
Louis Vuitton. Weekendtaske, model Keepall 50 af monogram kanvas med besætning og hanke af kernelæder. Indvendigt ét stort rum med brunt canvas for, lynlåslukning. H: 27 cm. L: 50 cm. Fremstår med patina, pletter på kernelæder og enkelte mindre pletter på for.
Varenr: 4847061
DKK 4.000 DK, Herning, Engdahlsvej 27-11-2017
20:29:00
DKK 2.500
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Musette
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Musette udført i monogram kanvas, aftagelig justerbar skulderrem af kernelæder. Opdelt i et stort rum med mindre siderum. H: 37 cm. B:31 cm. Fremstår med enkelte mindre pletter samt patina.
Varenr: 4847058
DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 27-11-2017
21:15:00
DKK 1.250
Louis Vuitton axelbandsväska Looping GM
LOUIS VUITTON, axelbandsväska Looping GM med monogrammönster och cognacsfärgat handtag, 33 x 29,5 x 11,5 cm, handtag 24 cm
Varenr: 4849315
DKK 1.930 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 28-11-2017
19:30:00
Se mere
Louis Vuitton Vintage rejsekuffert af sort epi læder
Louis Vuitton Vintage rejsekuffert af sort epi læder, monteret med tre låse udvendigt heraf én til nøgle, tre nøgler i orginal nøgleknippe samt futteral medfølger, udvendige beslag af messing med Louis Vuitton monogrammer, indvendig foret med antracitgrå alcantara, én løs skjortehylde med gjorde ...
Varenr: 4820916
DKK 35.000 DK, Aalborg, Nibevej 29-11-2017
19:58:00
DKK 5.200
Louis Vuitton håndtaske
Louis Vuitton håndtaske med Mini Lin sort monogram canvas med lynlåslukke, kanter i sort læder, bærehanke i sort stof med læderbånd, forgyldte spænder og lynlåse. Indvendigt ét rum med to sidelommer. H. 20 cm, B. 30 cm. Fremstår ubrugt.
Varenr: 4847882
DKK 4.000 DK, Vejle, Dandyvej 29-11-2017
20:20:00
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Kendall 45. Grønt Taiga læder
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Kendall 45. Grønt Taiga læder. Produktionskode SP 0925. L. 45, H. 32, D. 23 cm. Justerbar skulderrem af kraftig lærred. Indvendig et stort rum med dobbelt låsbar lynlås samt to mindre sidelommer. Foer af grønt ruskind. Name tag, hængelås med tilhørende nøgler og ...
Varenr: 4822440
DKK 6.600 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-11-2017
20:38:00
DKK 3.700
Louis Vuitton taske model 'Alma'
Louis Vuitton taske model 'Alma' i klassisk monogram canvas med lynlåslukke, kanter, bund og bærehanke i lyst kernelæder, spænder og lynlås forgyldte. Indvendigt ét rum med sidelomme og mobillomme. Hængelås med nøgler samt dustbag medfølger. H. 24,5 cm, B. 31 cm. Fremstår med lette brugsspor.
Varenr: 4847877
DKK 7.000 DK, Vejle, Dandyvej 29-11-2017
20:40:00
DKK 3.100
Louis Vuitton Vintage. Stor rejsekuffert, sort epi læder
Louis Vuitton Vintage. Stor rejsekuffert af sort epi læder, monteret med tre låse udvendigt heraf én til nøgle, tre nøgler i original nøgleknippe samt futteral medfølger, udvendige beslag af messing med Louis Vuitton monogrammer, indvendig foret med antracitgrå alcantara, én løs skjortehylde med ...
Varenr: 4820923
DKK 42.000 DK, Aalborg, Nibevej 29-11-2017
20:59:00
DKK 3.300
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Cognacfarvet epi læder. Model Keepall 45.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Cognacfarvet epi læder. Model Keepall 45. Produktionskode VI0961. L. 47 H. 26 D. 21 cm. Et stort indvendigt rum med dobbelt lynlåslukning. Udvendigt åbent siderum. Foer af cognacfarvet ruskind. Nametag samt hængelås med nøgler medfølger. Fremstår let ...
Varenr: 4848922
DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-11-2017
21:10:00
DKK 3.100
Louis Vuitton sneakers i svart nylon o skinn
LOUIS VUITTON, sneakers i svart nylon och skinn med brun mocka och skinn, IT storlek 37,5
Varenr: 4850836
DKK 1.544 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 30-11-2017
10:03:00
Se mere
Louis Vuitton. Håndtaske. Model Cirrus PM.
Louis Vuitton. Model Cirrus PM. Håndtaske udført af granatfarvet gennembrudt læder med lås af forgyldt metal. Indvendigt med et rum samt tre sidelommer. H. 27, B. 40 cm. Udført i 2011. Minimale brugsspor.
Varenr: 4837425
DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-11-2017
20:27:00
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Looping. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Looping. Monogram canvas. Produktionskode DU0061. H. 30, B. 28, D. 11 cm. Indvendig et stort rum med lyslåslukning, siderum med lynlåslukning samt rum til mobil telefon. Skulderrem af lyst kernelæder. Foer af lyst ruskind. Fremstår med lette brugsspor og let ...
Varenr: 4847456
DKK 3.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 30-11-2017
21:10:00
Louis Vuitton. Håndtaske model Trouville. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Håndtaske model Trouville. Monogram canvas. H. 26, B. 34 D. 14 cm. Produktionskode VI0973. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning, fire åbne siderum samt fire indvendige stropper. Foer af lyst canvas. Udvendigt åbent rum. Hængelås uden tilhørende nøgle og nametag ...
Varenr: 4847455
DKK 4.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 30-11-2017
21:20:00
Louis Vuitton. Cross body taske. Model Amazone. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Cross body taske. Model Amazone. Monogram canvas. Produktionskode TH0090, H.21, B. 15 og D. 8,5 cm. Indvendig et stort rum med åbent siderum og lynlåslukning. Udvendigt forreste rum med lynlåslukning. Besætninger af kernelæder. Indstillelig skulderrem. Fremstår med brugsspor og ...
Varenr: 4847453
DKK 2.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 30-11-2017
21:30:00
DKK 1.700
Louis Vuitton Weekend- / rejsetaske Keepall Bandouliére 60. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske Keepall Bandoulière 60 af monogram canvas. Produktionskode VI8912. Hanke samt detaljer af kernelæder, dobbelt lynlåslukning, Indvendig foer af brunt kanvas. H. 30, L. 60, B. 26 cm. Fremstår med patineret kernelæder, samt enkelt plet på foer. Name tag ...
Varenr: 4830714
DKK 6.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 30-11-2017
21:30:00
DKK 3.600
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Bastille MM.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Bastille MM. Udført af røds præget læder, fortil med enkelt lomme. Indvendigt med et rum samt flere sidelomme samt aftagelig skulderrem. H. 28 cm, B. 40 cm, D. 13 cm. Udført 2014. Minimale brugsspor.
Varenr: 4837284
DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-12-2017
18:00:00
DKK 4.200
Louis Vuitton. Skuldertaske/Arbejdstaske. Model Toura.
Louis Vuitton. Skuldertaske/Arbejdstaske. Model Toura. Udført af mørkegrønt taiga læder. Indvendigt to rum med talrige lommer. Taske er monteret aftagelig justerbar skulderrem.To hængelåse med nøgler samt kosmetiktaske medfølger. Udført i 2000. H. 34 cm, B. 34 cm, D. 12 cm. Fremstår med enkelte ...
Varenr: 4837366
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-12-2017
19:00:00
DKK 325