Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  på "louis vuitton" i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton. Håndtaske model Trouville. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Håndtaske model Trouville. Monogram canvas. . Louis Vuitton. Håndtaske model Trouville. Monogram canvas. Produktionskode MB1023. Indvendig et stort med dobbelt lynlåslukning, fire åbne siderum samt fire indvendige stropper. Foer af lyst canvas. Dust bag medfølger. Fremstår med lette brugsspor. Varenr: 4597916 DKK 4.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 26-03-2017 20:03:00 DKK 2.300
Louis Vuitton Satellite 70 kuffert. Monogram canvas.
Louis Vuitton Satellite 70 kuffert. Monogram canvas.. Louis Vuitton. Satellite 70. Kuffert af monogram canvas med besætning af naturfarvet læder samt beslag af forgyldt messing. B. 70, H. 49, D. 17 cm. Produktionskode VI1917. Kufferten er forsynet med dobbelt lynlåslukke samt sikkerhedshedslukke i form af kuffertremme forsynet med spænde. Indvendigt... Varenr: 4602670 DKK 7.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 26-03-2017 21:09:00 DKK 5.200
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Sirius 50. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Sirius 50. Monogram canvas. . Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Sirius 50. Monogram canvas. Produktionskode 9002VX54. B. 50, H. 36, D. 13 cm. Indvendig er stort rum med dobbelt lynlåslukning, bøjleholder og bøjle, åbent siderum samt samt elastisk strop. Name tag medfølger. Besætning af kernelæder. Foer af lyst canvas. Fremstår... Varenr: 4603772 DKK 5.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 26-03-2017 21:15:00 DKK 2.900
Louis vuitton Cabas GM i naturfärgad canvas
Louis vuitton Cabas GM i naturfärgad canvas. LOUIS VUITTON, Cabas GM i naturfärgad canvas med tryck i vinrött med korallfärgade skinndetaljer, 31 x 37 x 19 cm, justerbart axelband Varenr: 4604535 DKK 2.345 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 10:28:00
Se mere
Louis Vuitton axelbandsväska Mama Pouchette
Louis Vuitton axelbandsväska Mama Pouchette . LOUIS VUITTON, axelbandsväska Mama Pouchette i matt cremefärgad och vit krokodil med lås och länkar i vitmetall med nyckel, 18 x 25 x 6,5 cm, axelband 29 cm Varenr: 4604548 DKK 39.080 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 11:00:00
Se mere
Louis Vuitton armband 2 st.
Louis Vuitton armband 2 st.. LOUIS VUITTON, armband, 2 st., mönstrat med "Damier canvas" resp. med tryckt monogrammönster i cognacsfärgat skinn med detaljer i gulmetall, längd 36-39 resp. diameter 6 cm Varenr: 4604551 DKK 1.563 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 11:06:00
Se mere
Louis Vuitton handväska Stellar PM i brunt
Louis Vuitton handväska Stellar PM i brunt. LOUIS VUITTON, handväska Stellar PM i brunt perforerad monogrammönstad "Mahina" präglat skinn med detaljer i gulmetall, 28 x 32 x 14 cm, justerbart axelband Varenr: 4604563 DKK 4.690 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 11:30:00
Se mere
Louis Vuitton hobo Audacieuse MM
Louis Vuitton hobo Audacieuse MM. LOUIS VUITTON, hobo Audacieuse MM med monogrammönster i mörkbrunt präglat skinn och mocka med lås, nycklar och justerbart axelband, 34.5 x 29,5 x15, axelband 16 cm Varenr: 4604575 DKK 10.161 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 12:00:00
Se mere
Louis Vuitton handväska i svart präglat skinn
Louis Vuitton handväska i svart präglat skinn. LOUIS VUITTON, handväska i svart präglat "Epi" skinn med namnbricka, 28 x 36 x 15 cm Varenr: 4604579 DKK 3.126 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 12:08:00
Se mere
Louis Vuitton axelbandsväska Op Art i svart kroko
Louis Vuitton axelbandsväska Op Art i svart kroko. LOUIS VUITTON, axelbandsväska Op Art i svart blank krokodil, 15,5 x 23,5 x 4 cm, axelband 14 cm Varenr: 4604598 DKK 46.896 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 12:46:00
Se mere
Louis Vuitton sneakers i svart mocka o skinn
Louis Vuitton sneakers i svart mocka o skinn. LOUIS VUITTON, sneakers i svart mocka och skinn, IT storlek 38 Varenr: 4604599 DKK 1.172 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 12:48:00
Se mere
Louis Vuitton portfölj Serviette Ambassadeur
Louis Vuitton portfölj Serviette Ambassadeur . LOUIS VUITTON, portfölj Serviette Ambassadeur i svart präglat skinn "Epi" med 3 större fack och 2 mindre och lås i gulmetall med tillhörande nyckel, 41 x 6 x 30 cm Varenr: 4604603 DKK 4.690 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 13:02:00
Se mere
Louis Vuitton portfölj Serviette i svart
Louis Vuitton portfölj Serviette i svart. LOUIS VUITTON, portfölj Serviette i svart präglat skinn "Epi" med 4 fack och lås i gulmetall med tillhörande nyckel, 29 x 38 x 6,5 cm Varenr: 4604604 DKK 3.908 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 13:04:00
Se mere
Louis Vuitton axelbandsväska Noé i blått skinn
Louis Vuitton axelbandsväska Noé i blått skinn. LOUIS VUITTON, axelbandsväska Noé i blått präglat "Epi" skinn, 34 x 26 x 19 cm, justerbart axelband Varenr: 4604720 DKK 2.736 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 17:20:00
Se mere
Louis Vuitton sjal med mörkblått camoufalgemönster
Louis Vuitton sjal med mörkblått camoufalgemönster. LOUIS VUITTON, sjal med mörkblått camoufalge- och monogrammönster i cashmere och silkeblandning med fransade kanter, 200 x 70 cm Varenr: 4604722 DKK 1.954 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 17:24:00
Se mere
Louis Vuitton. Handväska Boulogne Murakami
Louis Vuitton. Handväska Boulogne Murakami . Louis Vuitton. Handväska Boulogne Murakami Multicolour. Bredd 31 cm, höjd 25 cm, djup 9.5 cm. Slitage. Fläckar på foder. Varenr: 4602105 DKK 2.345 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 27-03-2017 17:53:01 DKK 1.563
Louis Vuitton handväska Alma PM i färgen amarante
Louis Vuitton handväska Alma PM i färgen amarante. LOUIS VUITTON, handväska Alma PM i färgen amarante med tryckt monogrammönster i lackat skinn med lås och nycklar, 24 x 32 x 15 cm Varenr: 4604744 DKK 3.908 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 18:14:00
Se mere
Louis Vuitton agenda Couverture Agenda MM
Louis Vuitton agenda Couverture Agenda MM. LOUIS VUITTON, agenda Couverture Agenda MM i monogrammönster med passfack och 7 kortfack Varenr: 4604746 DKK 1.563 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 18:18:00
Se mere
Louis Vuitton plånbok Curieuse med monogrammönster
Louis Vuitton plånbok Curieuse med monogrammönster. LOUIS VUITTON, plånbok Curieuse med monogrammönster i mörkbrunt präglat skinn med 8 kortfack, 3 sedelfack och myntfack, 20 x 10 cm Varenr: 4604747 DKK 1.563 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 18:20:00
Se mere
Louis Vuitton tote Neverfull MM med monogram
Louis Vuitton tote Neverfull MM med monogram. LOUIS VUITTON, tote Neverfull MM med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med tillhörande pouchette, 29 x 32 x 17 cm, tillhörande kvitton i original Varenr: 4604748 DKK 3.126 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 18:22:00
Se mere
Louis Vuitton ryggsäck Mini Montsouris
Louis Vuitton ryggsäck Mini Montsouris . LOUIS VUITTON, ryggsäck Mini Montsouris med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer, 21 x 24 x 10 cm Varenr: 4604749 DKK 3.908 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 18:24:00
Se mere
Louis Vuitton resväska Alizé 3 Poches med monogram
Louis Vuitton resväska Alizé 3 Poches med monogram. LOUIS VUITTON, resväska Alizé 3 Poches med monogrammönster med cognacsfärgade skinndetaljer med 3 stora fack, 2 mindre och klädfodral med galge, tillhörande namnbricka och lås med nyckel, 42 x 55 x 28 cm, justerbar axelrem Varenr: 4604750 DKK 6.253 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 18:26:00
Se mere
Louis Vuitton resväska Alizé 2 Poches
Louis Vuitton resväska Alizé 2 Poches. LOUIS VUITTON, resväska Alizé 2 Poches med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med 2 stora fack och 1 mindre, tillhörande namnbricka och lås med nyckel, 42 x 55 x 21 cm, tillhörande dustbag i original Varenr: 4604751 DKK 5.471 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 18:28:00
Se mere
Louis Vuitton kabinväska Pegase 50 med monogram
Louis Vuitton kabinväska Pegase 50 med monogram. LOUIS VUITTON, kabinväska Pegase 50 med monogrammönster och beige skinndetaljer, 2 ytterfack, innehållande 4 fack, Iphonehållare, resegarderob med galge, skyddsfodral, tillhörande adressbricka, 50 x 35 x 19 cm, tillhörande lås, nycklar och dustbag i original Varenr: 4604752 DKK 12.505 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 18:30:00
Se mere
Louis Vuitton handväska Trevi GM
Louis Vuitton handväska Trevi GM. LOUIS VUITTON, handväska Trevi GM mönstrad med "Damier canvas" med detaljer i brunt skinn och gulmetall, 29 x 32 x 17 cm, justerbart axelband Varenr: 4604753 DKK 6.253 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 18:32:00
Se mere
Louis Vuitton skärp mönstrad med
Louis Vuitton skärp mönstrad med "Damier canvas". LOUIS VUITTON, skärp mönstrad med "Damier canvas" med spänne i gulmetall, längd 80-90 cm, bredd ca 3 cm, tillhörande ask i original Varenr: 4604754 DKK 1.172 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 18:34:00
Se mere
Louis Vuitton handväska Alma PM i cognac
Louis Vuitton handväska Alma PM i cognac. LOUIS VUITTON, handväska Alma PM i cognacsfärgat slätt skinn "Nomade", 24 x 32 x 15 cm Varenr: 4604769 DKK 3.908 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 19:05:00
Se mere
Louis Vuitton axelbandsväska Papillon med monogram
Louis Vuitton axelbandsväska Papillon med monogram. LOUIS VUITTON, axelbandsväska Papillon i monogrammönstrat champagnefärgat lackat skinn med cognacsfärgade skinndetaljer, 31 x 14 x 14 cm, axelband 19 cm Varenr: 4604779 DKK 2.345 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 19:15:00
Se mere
Louis Vuitton handväska Alma PM i cognacsfärgat
Louis Vuitton handväska Alma PM i cognacsfärgat. LOUIS VUITTON, handväska Alma PM i cognacsfärgat präglat "Epi" läder, 24 x 32 x 15 cm Varenr: 4604792 DKK 3.908 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 19:28:00
Se mere
Louis Vuitton, axelbandsväska Noé i rostfärgat
Louis Vuitton, axelbandsväska Noé i rostfärgat . LOUIS VUITTON, axelbandsväska Noé i rostfärgat präglat "Epi" skinn, 34 x 26 x 19 cm, justerbart axelband Varenr: 4604793 DKK 3.126 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 27-03-2017 19:29:00
Se mere
 1 2 3  >>