Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  på "louis vuitton" i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton weekendväska Keepall 50 med monogram
Louis Vuitton weekendväska Keepall 50 med monogram. LOUIS VUITTON, weekendväska Keepall 50 med monogrammönster och cognacsfärgade skinndetaljer med namnbricka och lås, 29 x 50 x 22 cm Varenr: 4634698 DKK 2.688 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 23-04-2017 20:03:00
Se mere
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Segur. Sort epi læder.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Segur. Sort epi læder.. Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Segur. Sort epi læder. Blankt silver hardware. Produktionskode AR1015. B. 36, H. 22, D. 13 cm. Indvendig et stort rum med flap- og spændelukning samt to åbne siderum. Foer af sort canvas. Indstillelig skulderrem. Bagside åbent siderum med sort canvas foer. Dust... Varenr: 4624673 DKK 4.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 23-04-2017 21:00:00 DKK 2.400
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50. Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50. Produktionskode VI1910. B. 52, H. 29, D. 22,5 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Udvendigt åbent siderum. Foer af gråt ruskind. Fremstår med lette brugsspor. Varenr: 4635196 DKK 7.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 23-04-2017 21:10:00 DKK 5.400
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 50.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 50.. Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 50. Produktionskode SP0955. H. 27, L. 50, D. 22 cm. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Foer af brunt canvas. Fremstår med lette brugsspor samt med patina på kernelæder. Varenr: 4632678 DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 23-04-2017 21:20:00 DKK 3.500
Louis Vuitton, special edition, model Twisted Box, design Frank Gehry (2)
Louis Vuitton, special edition, model Twisted Box, design Frank Gehry (2). Louis Vuitton, special edition, model Twisted Box, design Frank Gehry. Udført i monogram kanvas med gyldent hardware. Hank og aftagelig, justerbar skulderrem udført i kernelæder. Interiør i blåt monogram læder. Medfølgende ovalt LV spejl i lomme. H. 11 cm. L. 20 cm. B. 11,5 cm. Serienr. SN3184. ... Varenr: 4635512 DKK 12.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-04-2017 20:00:00 DKK 8.000
Louis Vuitton. Taske, model 'Saint-Jacques'
Louis Vuitton. Taske, model 'Saint-Jacques' . Louis Vuitton. Taske, model 'Saint-Jacques' af blåt epi læder. Blåt interiør med et stort rum og lomme. H. 24 cm, B. 38 cm, D. 10 cm. Fremstår med brugsspor, let slitage fortrinsvis på hanke. Produktionskode VI1904. Varenr: 4633375 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-04-2017 19:38:00 DKK 850
Louis Vuitton. Handväska 'Neverfull'
Louis Vuitton. Handväska 'Neverfull'. Louis Vuitton. Handväska "Neverfull". Fodrad väska i Damier Azur-canvas med detaljer i läder samt "LV"-märkta detaljer i guldfärgad mässing. En dragkjedsförsedd innerficka. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS Made in Spain". Längd ca 45 cm, höjd ca 28 cm, djup ca 16 cm. Bruksslitage, fläckar på lädret ... Varenr: 4633110 DKK 2.304 SE, Malmö, Baltzarsgatan 25-04-2017 20:18:00 DKK 3.609
Louis Vuitton. Par støvletter, str. 38
Louis Vuitton. Par støvletter, str. 38. Louis Vuitton. Par støvletter af indfarvet koskind og læder. Hælhøjde ca. 9 cm. Brugsspor på hæl. Str. 38 Varenr: 4637124 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 11:13:27 DKK 500
Louis Vuitton pung / kortholder
Louis Vuitton pung / kortholder. Louis Vuitton pung / kortholder af grønt læder, lynlåslukning, indvendig med lommer L. 24 cm, B. 14 cm. Fremstår med brugsspor, ridser. Varenr: 4637364 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-04-2017 13:50:09 DKK 300
Louis Vuitton. Khazan Briefcase. Mørkegråt Taiga læder.
Louis Vuitton. Khazan Briefcase. Mørkegråt Taiga læder.. Louis Vuitton. Khazan Briefcase. Mørkegråt Taiga læder. B. 38, H. 30, D. 10 cm. Indvendig et stort rum med flap- og dobbelt palladium spændelukning samt to åbne siderum. Udvendig to forreste lommer samt bagerste åbent siderum foret med gråt ruskind og sort læder. Indvendig sort læder. Håndtag af ... Varenr: 4636478 DKK 5.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 26-04-2017 19:03:00 DKK 1.650
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske. Model Keepall 60. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske. Model Keepall 60. Monogram canvas. . Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske. Model Keepall 60. Produktionskode VI0910. H. 30, L. 60, B. 26 cm. Monogram canvas. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Indstillelig skulderrem. Foer af brunt canvas. Hængelås med tilhørende nøgle medfølger. ... Varenr: 4636966 DKK 6.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 26-04-2017 19:20:00 DKK 3.400
Louis Vuitton taske model  Looping MM
Louis Vuitton taske model Looping MM. Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Looping MM. Monogram canvas. H.22 B. 25, D. 10,5 cm. Indvendig et stort rum med lyslåslukning, siderum med lynlåslukning samt rum til mobil telefon. Skulderrem af lyst kernelæder. For af lyst ruskind. Støvpose og kasse medfølger. Varenr: 4636939 DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 26-04-2017 20:22:00 DKK 1.150
Louis Vuitton. Marais Petit Bucket, taske med pung. Original æske. (3)
Louis Vuitton. Marais Petit Bucket, taske med pung. Original æske. (3). Louis Vuitton, taske model 'Marais Petit Bucket' af Damier monogram canvas med regulérbare hanke, Indvendig rødt foer med to lommer med lynlås samt kæde til fastgørelse af tilhørende pung. Nr. PL3098. Taske mål: H. 25 cm. B. 23 cm. D. 15 cm. Højde som foto incl. hanke ca. 46 cm. Original æske ... Varenr: 4624861 DKK 2.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-04-2017 20:00:00 DKK 2.300
Louis Vuitton INVENTEUR. Skuldertaske. Model Hampstead GM.
Louis Vuitton INVENTEUR. Skuldertaske. Model Hampstead GM. . Louis Vuitton INVENTEUR. Skuldertaske. Model Hampstead GM. B. 34, H. 27, D. 17 cm. Indvendigt et stort åbent rum, to åbne siderum samt siderum med lynlåslukning. Foer af rødt ruskind. Indstillelig skulderrem. Fremstår med krympet læder på hjørner samt enkelte ridser og mærker på kernelæder, ... Varenr: 4636362 DKK 3.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-04-2017 21:00:00 DKK 2.000
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Looping. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Looping. Monogram canvas. . Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Looping. Monogram canvas. Produktionskode SD0011. H. 30, B. 28, D. 11 cm. Indvendig et stort rum med lyslåslukning, siderum med lynlåslukning samt rum til mobil telefon. Skulderrem af lyst kernelæder. Foer af lyst ruskind. Dustbag medfølger. Fremstår med lette ... Varenr: 4635534 DKK 4.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-04-2017 21:10:00 DKK 2.200
Louis Vuitton. Skuldertaske. Grønt epi læder. Model Saint Jacques GM.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Grønt epi læder. Model Saint Jacques GM. . Louis Vuitton. Skuldertaske. Grønt epi læder. Model Saint Jacques GM. Produktionskode VI0972. H. 30, B. 44, D. 17 cm. Indvendig et stort rum med lynlåslukning samt indvendigt siderum med lynlåslukning. Foer af gråt alcantare. Fremstår med lette brugsspor, friskhed i læder samt enkelte ridser og ... Varenr: 4635540 DKK 3.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-04-2017 21:20:00 DKK 1.400
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Large Bucket. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Model Large Bucket. Monogram canvas. . Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model Large Bucket. Produktionskode FL1001. H. 36, B. 27, D. 20 cm. Indvendig et stort rum, to siderum heraf et med lynlås. Besætninger af lyst kernelæder. Indstillelig skulderrem. Indvendig foer af lyst canvas. Dust bag medfølger. Fremstår med lette ... Varenr: 4635543 DKK 4.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-04-2017 21:00:00 DKK 1.750
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 55
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 55 . Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 55. Produktionskode SP0917. H. 27, L. 55, D. 22 cm. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Foer af brunt canvas. Name tag medfølger. Fremstår med lette brugsspor med let patineret kernelæder ... Varenr: 4635496 DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-04-2017 21:10:00 DKK 2.800
Louis Vuitton. Cross body taske. Model Amazone. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Cross body taske. Model Amazone. Monogram canvas. . Louis Vuitton. Cross body taske. Model Amazone. Monogram canvas. Produktionskode TH0051. H.21, B. 15 og D. 8,5 cm. Indvendig et stort rum med åbent siderum med lynlåslukning. Udvendigt forreste rum med lynlåslukning. Besætninger af kernelæder. Indstillelig skulderrem. Fremstår med lette ... Varenr: 4635542 DKK 2.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-04-2017 21:20:00 DKK 1.800
Louis Vuitton. Håndtaske. Model Malesherbes. Sort Epi læder.
Louis Vuitton. Håndtaske. Model Malesherbes. Sort Epi læder.. Louis Vuitton. Håndtaske. Model Malesherbes. Sort Epi læder. Produktionskode MI0974. H. 21, B. 26, D. 6 cm. Indvendig et stort rum med flap- og hægtelukning samt siderum med lynlåslukning. Fremstår med minimale brugsspor samt krakeleringer i indvendigt siderum. Varenr: 4640316 DKK 4.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 30-04-2017 21:00:00 DKK 975