Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Gummibåd AQUARIB ADVENTUR 275 + Dykkermaske m/ kamera – 8 GB - HD720 (2).
Gummibåd uden køl med lamelbund. Denne type båd er den hurtigste at pakke ud og rulle sammen efter brug. Den flade bund gør den meget rolig og stabil på vandet. Denne bådtype er uden køl og kan derfor ikke anvendes til planende sejlads. En ideel båd til rolige ture på vandet. Perfekt valg til ...
Varenr: 4740084

DKK 4.700 DK, Herning, Engdahlsvej 22-08-2017
10:18:00
ALU-Pram 300 incl. årer.
ALU-Pram 300 incl. årer. Stærk og og alsidig multi-funktionel fladbundet synkefri pram i aluminium, der er vedligeholdelsesfri. På grund af dens lave vægt er den let at søsætte og transportere - den vejer kun omkring 38 kg. Nem transport på trailer eller tagbøjler. Da jollen er ...
Varenr: 4707515

DKK 9.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-08-2017
10:38:45
DKK 3.600
Struer kap-kajak model Lancer håndbygget af mahogni
Struer kajak kap-kajak model Lancer håndbygget af mahogni. L. 515 cm. Fremstår i afslebet tilstand; nogle defekter og afslag. Bagerste dæksel mangler, skrue mangler til sæde, ror sidder skævt, reparation i bund, lak delvist afslebet. DE VISTE BUKKE MEDFØLGER IKKE.
Varenr: 4732050
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-08-2017
16:29:10
DKK 1.150
AQUARIB Havkajak 1 person – kapacitet 180 kg. Model: Harmony + kajakpakke (4).
AQUARIB Havkajak 1 person – kapacitet 180 kg. Model: Harmony + kajakpakke. Kraftig havkajak i camouflage design fra AQUARIB. Kajakken er udført med ror som du styrer let indvendigt med fødderne. Se billede. Kajakken er forholdsvis fladbundet hvilket giver en stabil sejlads. Kajakken er udført ...
Varenr: 4749456

DKK 6.800 DK, Herning, Engdahlsvej 22-08-2017
16:48:00
DKK 5.400
Originale reservedele til Rover 60-75-90 fra 1955 (4)
Originale ubrugte reservedele til Rover 60-75-90 fra 1955 bestående af 5 komplette alu stempler, en æske med et relæ 33/35 samt køleremblem / kølerfigur med logo b.59 cm, denne med brugsspor/patina og en manual. Originale æsker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4747569
DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-08-2017
19:36:00
Aquarib kajak – Single. Model: Shark + kajakpakke (4).
Aquarib kajak – Single. Model: Shark + kajakpakke. Kraftig 1-personers kajak til fiskeri, jagt eller hyggesejlads. Denne kajaktype ”Sit on top” forener det bedste mellem en kajak og en kano – du sidder ovenpå og den er meget stabil – er du derfor nybegynder er dette et rigtig godt sted at starte....
Varenr: 4708401

DKK 4.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-08-2017
10:19:00
DKK 1.750
Volvo, alu-fælge, 15
Volvo. Alu-fælge, 15'' monteret med Nexen 195/65 R15 dæk. Fremstår med kraftig brugsslitage og en fælge med manglende logo. (4)
Varenr: 4736578
DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-08-2017
10:57:40
Dobbelt AQUARIB Sit on top kajak + tilbehørspakke ( )
Dobbelt AQUARIB Sit on top kajak + tilbehørspakke Aquarib – Double - 2+1 Model: Shark 2+1 Kraftig 2-personers kajak til fiskeri, jagt eller hyggesejlads – med ekstra børnesæde i midten så der kan være 2 voksne og 1 barn på denne kajak! På denne type kajak sidder du ovenpå kajakken og du ...
Varenr: 4708400

DKK 6.600 DK, Herning, Engdahlsvej 23-08-2017
15:55:56
DKK 4.100
Gummibåd-sæt Fishmann 350 - Komplet med elmotor- Kapacitet 340 kg.
Fishman 350 er beregnet op til 340 kg – 3 voksen + 1 barn. Komplet sæt bestående af båd, luftpumpe & årer samt elmotor – klar til brug. Specifikationer: - Mål: 318 x 152 cm. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 4750111
DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-08-2017
18:25:00
Jolle af aluminium - ALU-400 + El-motor
Jolle af aluminium - ALU-400 + El-motor. Stærk og og alsidig multi-funktionel fladbundet synkefri jolle i aluminium. Vedligeholdelsesfri.Udført i letvægts aluminium. Let at hive op og søsætte. På grund af dens lave vægt en den endvidere let at transportere, evt. på tagbøjler på bil eller ...
Varenr: 4722650

DKK 12.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-08-2017
10:21:11
DKK 4.300
Sonic 260 Prowler, speedbåd. 1228/14
Sonic 260 Prowler speedbåd, 26 fod. - Stelnummer: AMC260294899 - Farve: Hvid - Årgang: 1999 - Motor: Mercruiser 496 AMG H.O - Timer iflg ur: 369 - Lille toilet, køkken samt soveplads. - Alpine lydanlæg med subwoofer. Fremstår med defekt drev, smuds og snavs samt afskalninger ...
Varenr: 4741795
DKK 35.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-08-2017
14:15:00
DKK 62.000
4 stk. Continental Dæk (sommer/vinter) - Til fordel for Børneulykkesfonden
Bemærk: Varen kan ikke beses i Herlev. Efter hammerslag bedes køber sende kvittering til sk@borneulykkesfonden.dk, for koordinering af forsendelse, fragt eller afhentning. 4 stk. Continental Dæk (sommer/vinter). 1 sæt (4 stk) sommer el. vinterdæk til din bil fra Continental - max. 17" (17 ...
Varenr: 4742993
DKK 5.600 DK, Herlev, Dynamovej 24-08-2017
18:15:00
DKK 3.100
Toyota Avensis 2,0 Stw D-4 årgang 2004
Toyota Avensis 2,0 Stw D-4 årgang 2004. Farve: Sort 147 hk. Stelnummer: SB1EJ56L70E043596. Bilen har kørt 280.390 Km. Sidste olieskift v/ 277.355 km. Drivkraft: Benzin Varme i frontsæder. 16 tommers stålfælge med kapsler. Der har været røget i køretøjet. KAN UDELUKKENDE BESES OG ...
Varenr: 4750884
DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-08-2017
20:10:00
DKK 13.000
BMW tagboks
BMW tagboks. 300 Litters, med tilhørende Monteringsstænger. Alm. brugsspor.To nøgler medfølger. Mål ca. L. 137. B. 90 cm.
Varenr: 4751728
DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 25-08-2017
14:38:00
AQUARIB Jolle aluminium – MODEL AQUARIB 3000 med El-motor - Påhængsmotor 672W m.m.
Komplet sejler-sæt bestående af : Jolle El-motor (demo) Batteri + oplader Hånd-trailer Årer & åregafler Komplet sæt - klar til sejlads. AQUARIB Jolle aluminium – MODEL AQUARIB 3000 - Letvægtsjolle - kun ca. 45 kg egenvægt - Udført i aluminium - ingen vedligeholdelse AQUARIB ...
Varenr: 4707498

DKK 18.000 DK, Herning, Engdahlsvej 27-08-2017
13:30:09
DKK 4.500
Struer kajak model Sea Cruiser, mahogni.
Struer Kajak. Håndbygget havkajak model Sea Cruiser af mahogni. Fodspark justerbart med et enkelt greb. Sæde justerbart. Fremstillet af Struer Kajak A/S, Danmark. L. 520 cm. B. 58 cm. Cockpit åbning: L. 70 cm. B. 37 cm. Vægt. ca. 21 Kg. Fremstår med minimale brugsspor, enkelte lakafslag ved ...
Varenr: 4751745
DKK 12.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 27-08-2017
20:49:00
DKK 4.200
AQUARIB Havkajak 1 person – kapacitet 180 kg
AQUARIB Havkajak 1 person – kapacitet 180 kg Model: Harmony Incl. Dobbeltpagaj – klar til brug. Kraftig havkajak i camouflage design fra AQUARIB. Kajakken er udført med ror som du styrer let indvendigt med fødderne. Se billede. Kajakken er forholdsvis fladbundet hvilket giver en stabil ...
Varenr: 4675012

DKK 6.400 DK, Helsingør, Støberivej 28-08-2017
20:44:00
Struer kajak model Sea Cruiser af mahogni.
Struer Kajak. Håndbygget hav kajak model Sea Cruiser af mahogni. Fodspark justerbart med et enkelt greb. Sæde justerbart. Fremstillet af Struer Kajak A/S, Danmark. L. 520 cm. B. 58 cm. Cockpit åbning: L. 70 cm. B. 37 cm. Vægt. ca. 21 Kg. Udstillingsmodel, brugsspor herfra kan forekomme.
Varenr: 4691698

DKK 18.000 DK, Kolding, Trianglen 28-08-2017
21:15:00
Eyvin 42 mahognimotorsejler/yacht, Thurøbund Yachtværft
Eyvin 42 motorsejler/yacht fra Thurøbund Yachtværft udført i mahogni i 1964-1967. 42 fod lang, bredde 3,65 m., dybdegang 1,3 m., 16 ton. Sjældent set træbåd bygget i mahogni, restaureret over de sidste par år, således den fremstår i god stand. Har været på land i 2017, fået bundpatent og tilset ...
Varenr: 4751932
DKK 150.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-08-2017
20:00:00
DKK 60.000