Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Computere, printere, tilbehør i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
6388 - Macbook Air, model A1466, uden harddisk
6388 - Macbook Air, model A1466, uden harddisk. Macbook Air, model A1466, uden harddisk. 13.3" skærm. Uden oplader. Serienr. C02MR0T6F6T5. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4636958 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 10:02:52 DKK 1.700
6395 - Macbook Air, model A1465, uden harddisk
6395 - Macbook Air, model A1465, uden harddisk . Macbook Air, model A1465. Uden harddisk. 11" skærm. Svensk tastatur. Serienr.: C02L5Q7EF5N7. Uden oplader. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4636959 DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 10:05:51 DKK 1.000
Læderovertræk til Arne Jacobsen 3107 stole. (6)
Læderovertræk til Arne Jacobsen 3107 stole. (6). Læderovertræk til Arne Jacobsen 7'er stole. Sæt på seks stk. Betrækket er fremstillet af sort semi-anilin læder, indvendigt med 60 kg/kvm. koldskum. Patenteret design med front i ét ubrudt stykke læder. Ryg med to lynlåse, der flugter stolens form og samtidig gør det nemt at montere. Alle ... Varenr: 4628751

DKK 3.700 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 10:13:17 DKK 3.000
En samling printer patroner Mutoh Inkjet Printer Supply Dye Ink 220 cc, bestående af  (42). .
En samling printer patroner Mutoh Inkjet Printer Supply Dye Ink 220 cc, bestående af (42). .. En samling printer patroner Mutoh Inkjet Printer Supply Dye Ink 220 cc, bestående af 15 stk Magenta, 15 stk Black, 5 stk Cyan. 4 stk Light Cyan. 3 stk Light Magenta, 1 stk Yellow (42). Varenr: 4616085 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 14:47:56 DKK 300
6415. Macbook Air, model A1466, uden harddisk
6415. Macbook Air, model A1466, uden harddisk . Macbook Air, model A1466, uden harddisk. 13.3" skærm. Uden oplader. Serienr. C02L95HUF6TS. Fremstår med brugsspor, enkelte ridser samt fejl på motherboard. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne... Varenr: 4633451 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-04-2017 18:30:00 DKK 725
6386. Macbook Pro model A1398, uden harddisk
6386. Macbook Pro model A1398, uden harddisk. Macbook Pro model A1398 uden harddisk. Serienr. C02R908DG8WQ. Udenlandsk tastatur. Oplader og samt original emballage medfølger. Styreenhed låst. Fremstår med ridser. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4637925 DKK 7.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-04-2017 19:29:00 DKK 4.500
Systemform/frankeringsmaskine modelnummer Si2250
Systemform/frankeringsmaskine modelnummer Si2250. Systemform/frankeringsmaskine modelnummer Si2250. Produceret af Hefter Maschinenbau den 18-01-2010. Serienr. 271105. Maskinen fungerede på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår dog ikke for funktionaliteten. Uden tilbehør. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4616705 DKK 13.384 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-04-2017 20:19:00 DKK 7.436