Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen, Beosound 3 transistorradio
Bang & Olufsen, Beosound 3 transistorradio. Bang & Olufsen, Beosound 3 transistorradio med kabinet af børstet stål med touch-panel. H. 34 cm. Medfølgende strømforsyning. Nylig efterset, fuldt funktionsdygtig ved indlevering. Lauritz.com garanterer dog ikke for funktionaliteten. Varenr: 4495888 DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 08-12-2016 10:30:00 DKK 1.100
5 stk professionelle videoovervågningskameraer (5)
5 stk professionelle videoovervågningskameraer (5). 5 stk professionelle videoovervågningskameraer. 2 stk. DS-D110IR/M455AI 1 stk. DS-P110/M430 1 stk. DS-V100/M434AI og 1 stk. DS-V100IR/M434AI. Fremstår nye og ubrugte i originalemballage, dog med to stik afklippet. (5) Varenr: 4476476 DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-12-2016 14:14:08 DKK 450
Samling ældre kameraer og filmoptager
Samling ældre kameraer og filmoptager. Samling ældre kameraer bestående af bl.a.: Konica, Minolta, Pentax, Zeizz, samt filmoptager mrk. Neckermann og Siemens. Brugsslitage, herunder mangler og defekter. Varenr: 4472445 DKK < 1.000 DK, Kolding, Trianglen 08-12-2016 15:12:00 DKK 350
Højttaler, 1930'erne
Højttaler, 1930'erne. Højttaler i oval "kasse" af mahogni. H. 45 cm. 1930'erne. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4494827 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 08-12-2016 15:27:00 DKK 325
Bang &Olufsen. BeoVision 8- 32 fladskærms TV
Bang &Olufsen. BeoVision 8- 32 fladskærms TV . Bang &Olufsen. BeoVision 8- 32", type 9550, serie nr. 20334825, fladskærms TV i hvidt kabinet. H. 52, B. 85, D. 12 cm. Vægbeslag og Beo4 fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Varenr: 4495717 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 08-12-2016 15:40:00 DKK 1.200
Filmosto. Lysbilledefremviser
Filmosto. Lysbilledefremviser. Filmosto. Gammel lysbilledefremviser i original papkasse. 1900-tallets 1. havldel. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Varenr: 4494831 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 08-12-2016 16:29:00 DKK 300
Bang & Olufsen, Beosystem/Beolab 2500 och Beolab 6000 samt Beovision 6 (10)
Bang & Olufsen, Beosystem/Beolab 2500 och Beolab 6000 samt Beovision 6 (10). Bang & Olufsen, Beosystem/Beolab 2500 och Beolab 6000 samt Beovision 6. 1 link medföljer med Beolink Active och Beolink Converter samt Beolink passive. 2 fjärrkontroller. Ej funktionstestad. Lauritz.com ansvarar ej för dess funktion samt att alla kablar finns. Bruksslitage, repor. Högtalare med ... Varenr: 4494305 DKK 3.792 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 08-12-2016 17:00:00 DKK 4.551
AFK, stor varmekedel 27 liter samt Deski 8 liters varmekedel (2).
AFK, stor varmekedel 27 liter samt Deski 8 liters varmekedel (2).. AFK, stor varmekedel til saftkogning, suppe, gløgg m.m. Kapacitet 27 liter. Specifikationer: Termostat. Let rengøring. 27 liter. 1800 watt effekt. 220 volt. Kontrollampe. Tappehane. Komplet sæt - klar til brug. Varmebeholder i rustfri stål - kapacitet 8 liter Kraftig ... Varenr: 4452125

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 08-12-2016 17:45:36 DKK 1.400
Skimaske med kamera FullHD1080 5MP
Skimaske med kamera FullHD1080 5MP. Kraftig skimaske med indbygget Full HD 1080 kamera til at optage video eller tage billeder på skituren. Kameravinkel 130 grader (ca. det samme som synefelt). Understøtter micro SD kort op til 32 GB. Maske udført med anti-dug og tonet brilleglas. Indbygget genopladeligt batteri lithium 3,7v.... Varenr: 4452053

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 08-12-2016 17:48:06 DKK 900
Fem fotolamper (5)
Fem fotolamper (5). Fem fotolamper med reflektorskærme, højdejusterbare stativer af sortlakeret metal. (5) Varenr: 4492063 DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-12-2016 18:01:00 DKK 950
Heute. Skopudsemaskine samt skocreme, model Cosmo 3 (2)
Heute. Skopudsemaskine samt skocreme, model Cosmo 3 (2). Heute. Skopudsemaskine af metal, gummi og plast, model Cosmo 3. Desuden medfølger dunk med 'Heute Special Leather Polish (neutral)' skocreme. H. 92 B. 60 D. ca. 38 cm. Fremstår med brugsspor. (2) Varenr: 4494026 DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 08-12-2016 18:28:00 DKK 575
Asko emhætte med indbygget motor.
Asko emhætte med indbygget motor. . Asko emhætte med indbygget motor. Produktnavn CI4930SE. Produkt egenskaber: Type Standard Kapacitet m3/h 760 m3/h. Lydniveau maks. dB (A) 54 dB. Spænding 230 volt. Farve Rustfrit stål. Funktioner : Belysning Ja, Hastigheder 3, Filtertype Washable, Aluminium Filter Størrelse Højde 3 cm Bredde 90 ... Varenr: 4496184

DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 08-12-2016 19:00:00 DKK 2.100
Orientalske genstande (4)
Orientalske genstande (4). Orientalske genstande. Tre Thailandsk bronze buddha hoved, monteret på træfod, samt bedeklokke H. 16-28 cm.(4) Varenr: 4496244 DKK 1.200 DK, Helsingør, Støberivej 08-12-2016 19:06:00 DKK 750
Bang & Olufsen. BeoVision 5 - 42'' fladskærm
Bang & Olufsen. BeoVision 5 - 42'' fladskærm . B&O, BeoVision 5 - 42" plasma fladskærms TV, Beo4 fjernbetjening medfølger. Dette tv er kun med analog tuner og skal derfor bruge digitalbox, denne følger ikke med. Fremstår med alm. brugsspor samt lettere defekt remote. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4495917 DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 08-12-2016 19:25:00 DKK 1.450
Bang & Olufsen. BeoSound 3000
Bang & Olufsen. BeoSound 3000. B&O. BeoSound 3000 musiksystem med CD og radio. Virker jf. rekv. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4496493 DKK 1.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 08-12-2016 19:41:00 DKK 925
Bang & Olufsen. BeoCenter 2 med Socket Unit samt 3500 højttaler (3)
Bang & Olufsen. BeoCenter 2 med Socket Unit samt 3500 højttaler (3). Bang & Olufsen. BeoCenter 2 med Socket Unit samt 3500 højttaler. BeoLink 4 fjernbetjening, vægbeslag samt div. ledninger og manualer medfølger. Desuden medfølger pin-kode. Anlægget er testet og virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4498742 DKK 6.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-12-2016 19:46:00 DKK 3.300
Bang & Olufsen. Beocenter 9500
Bang & Olufsen. Beocenter 9500. Bang & Olufsen. Beocenter 9500, type 2502 serienr. 08051116. Desuden medfølger Beolink 1000 og tre link-moduler. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Varenr: 4496215 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 08-12-2016 19:47:00 DKK 700
Skræddersyet multimediecenter til VW
Skræddersyet multimediecenter til VW. Bilspecifik radio i god kvalitet fra tyske Dynavin: • CD/DVD-afspiller • 200 Watt udgangseffekt • Højopløsnings digital touchskærm 800 x 480 pixel • GPS inkl. kort over europa, med bl.a. dansk skrift og tale. Med TMC(Trafikmeldinger) Køreklar inkl. antenne mm. Software, IGO my way 8 • Dual ... Varenr: 4490106

DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-12-2016 19:53:00 DKK 1.200
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangentialpladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangentialpladespiller. Bang & Olufsen. Beogram 4002 tangentialpladespiller i kabinet af eg, MMC20EN pickup. H. 10 B. 48 D. 37 cm. Brugsspor, ridser. Virker jf. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4496629 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-12-2016 19:55:00 DKK 575
Bang & Olufsen musikanlæg bestående af 3 dele.
Bang & Olufsen musikanlæg bestående af 3 dele.. Bang & Olufsen musikanlæg bestående af 1 Beocord 3500, 1 Beogram 3500, 1 ekstra pich up, 1 Beomaster 3500. 3 dele. Varenr: 4495785 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 08-12-2016 20:20:00 DKK 1.750
2 stk Bose 301 højtalere serie II  (2).
2 stk Bose 301 højtalere serie II (2).. 2 stk Bose 301 højtalere serie II Varenr: 4495789 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 08-12-2016 20:22:00 DKK 475
BeoVision 11 55″
BeoVision 11 55″. B&O, BeoVision 11 55″. Designet af David Lewis. Materialer: Aluminium, glas, stof og plast. 3D via active shutter-briller, 200/240 Hz LCD-skærm med LED-backlight langs rammen og 1.5 D lokal dæmpning. Glanspolarisator og antirefleksbelægning reducerer markant refleksioner fra omgivende ... Varenr: 4496717

DKK 50.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-12-2016 20:25:00 DKK 40.000
Iphone 6 Plus, 64 GB samt B&O Play H6
Iphone 6 Plus, 64 GB samt B&O Play H6. Iphone 6 Plus Gold, 64 GB samt B&O Play H6 hovedtelefoner, sort. Begge i original emballage. Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Varenr: 4496876 DKK 3.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 08-12-2016 20:25:00 DKK 3.200
Nakamichi LX-5 kassettebåndoptager
Nakamichi LX-5 kassettebåndoptager. Nakamichi LX-5 kassettebåndoptager. Manual, ledning, tre kassettebånd medfølger. H 14,5 cm. B 45 cm. D 30,5 cm. Fremstår nyrenoveret, herpå medfølgende kvitteringer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4496854 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 08-12-2016 20:26:00 DKK 1.050
Nikon D7000 med blitz (2)
Nikon D7000 med blitz (2). Nikon D7000 monteret med Nikon AF-S Nikkor 18-2000mm 1:3.5-5.6GII ED linse. Ligger i original taske. Oplader og ekstra ledninger medfølger. Derudover medfølger Nikon Speedlight SB-910 blitz. Fremstår med mindre brugsspor. (2) Varenr: 4495548 DKK 6.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-12-2016 20:28:00 DKK 3.200
Bang & Olufsen, et par BeoLab 8000 højttalere 'Blyanter' (2)
Bang & Olufsen, et par BeoLab 8000 højttalere 'Blyanter' (2). Bang & Olufsen / B&O, et par BeoLab 8000 højttalere 'Blyanter'. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4496447 DKK 4.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 08-12-2016 20:30:00 DKK 3.300
Samling E-Vandpiber. Seks komplette udgaver (6)
Samling E-Vandpiber. Seks komplette udgaver (6). Samling E-Vandpiber. Seks komplette udgaver. Fremstår ubrugt i original emballage. (6) Varenr: 4497995 DKK 2.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 08-12-2016 20:32:00 DKK 375
Bang & Olufsen. Beocom 2 trådløs telefon
Bang & Olufsen. Beocom 2 trådløs telefon. Bang & Olufsen. Beocom 2 trådløs telefon med opladerbase. Fremstår med mindre brugsspor. H. 32 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4496507 DKK 1.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 08-12-2016 20:44:00 DKK 350
Expendedora, Bamsekran, spilleautomat
Expendedora, Bamsekran, spilleautomat. Expendedora, bamsekran, spilleautomat med møntindkast, 2 nøgler medfølger, fuldt funktionsduelig. H. 187 cm. Brugsspor og ridser. Varenr: 4497934 DKK 4.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2016 11:47:28 DKK 2.200
Panel Industri PC, PC K758
Panel Industri PC, PC K758. Panel PC, PC K758 med 18,5” multi touch screen, : Intel Cedarview D2550 Dual Core 1.86G CPU, 2GB DDR3 FSB 1066 MHz ram, 320 GB harddisk, Integreret webcam I IP65 Proof støv og vandtæt kabinet. Harddisk og windows 7 professional er installeret Fremstår i original ubrudt emballage, uden ... Varenr: 4498353

DKK 11.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-12-2016 16:12:00 DKK 2.000
 1 2 3  >>