Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang og Olufsen. BeoVision 6-22 fladskærms- tv med vægophæng og fjernbetjening (3)
Bang og Olufsen. BeoVision 6-22 fladskærms- tv med vægophæng og fjernbetjening (3). Bang & Olufsen, BeoVision. 6- 22'' fladskærms-tv. Vægbeslag, fjernbetjening B&O4 samt strømledning medfølger. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Modelfoto. Varenr: 4248434 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-04-2016 14:24:00 DKK 550
Dauerwellgerät Kadus und Handstab Mart Well (2)
Dauerwellgerät Kadus und Handstab Mart Well (2) . Dauerwellgerät Kadus und Handstab Mart Well. Dauerwellgerät von Kadus mit 6 Heizröhren und diversen Klammern, L. 38 cm, Gebrauchsspuren, Berieb. Handstab von Mart Well mit Kamm, L. 36 cm, Gebrauchsspuren, Kunststoff verblichen. (2) Varenr: 4248727 DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 30-04-2016 16:24:00 DKK 299
Acoustic Arts. For- og effektforstærker (2)
Acoustic Arts. For- og effektforstærker (2). Acoustic Arts. For- og effektforstærker. Effektforstærkeren model 003 yder 2 x 105 W. Forforstærker model 003. Kabinetter af hvid porcelæn, to låg medfølger. H. 40, Ø 20 cm. Fremstår ubrugt i original emballage. (2) Varenr: 4248254 DKK 4.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 01-05-2016 19:08:00 DKK 2.500
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26 samt Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26 samt Beo4 fjernbetjening (2) . Bang & Olufsen. Beocenter 6-26 fladskærms tv monteret på motoriseret drejestander. Beo4 fjernbetjening, Motorola VIP 1910, diverse kabler samt par vejledninger medfølger. H. 110 B. 71 cm. Erhvervet 2008, aldrig brugt. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.... Varenr: 4250413 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 01-05-2016 20:35:00 DKK 1.450
Bang & Olufsen. Beocenter 2 samt par Beolab 6000 (3)
Bang & Olufsen. Beocenter 2 samt par Beolab 6000 (3). Bang & Olufsen. BeoCenter 2 med socket unit. Anlæg med CD og DVD-afspiller samt FM/AM radio og navngivning af 60 radiokanaler og 200 CDér. Kombineret bordstand og vægbeslag. Samt par Beolab 6000. Erhvervet 2008, men ikke brugt. Fremstår med lettere brugsspor samt manglende kabel fra Beocenter til... Varenr: 4250411 DKK 6.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 01-05-2016 20:45:00 DKK 4.300
Samovar m.m., 1900-tallets 2. halvdel (2)
Samovar m.m., 1900-tallets 2. halvdel (2). Samovar m.m., 20. århs 2. halvdel, H. 42 cm & H. 11,5, B. 20, L. 42 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4209713 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 02-05-2016 11:29:00 DKK 300
B&O, BeoCom 6000 bordtelefon, BeoCom 2500 (3)
B&O, BeoCom 6000 bordtelefon, BeoCom 2500 (3). B&O, BeoCom 6000 bordtelefoner og BeoCom 2500 bord- og vægtelefon, Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4251488 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 02-05-2016 16:31:00 DKK 325
Nikon F5 med Cosina objektiv
Nikon F5 med Cosina objektiv . Nikon F5 kamera samt Cosina 100-400 objektiv. Taske medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4248589 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 02-05-2016 16:39:50 DKK 1.200
Bang & Olufsen, Beovision Avant.
Bang & Olufsen, Beovision Avant.. Bang & Olufsen, Beovision Avant. MCMXCIV. Type 8420. Motordriven. Fjärrkontroll saknas. Bruksslitage. Lauritz.com kan ej garantera dess funktion. Varenr: 4221618 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 02-05-2016 17:37:00 DKK 242
Bang & Olufsen. Ett par högtalare Beovox RL140 med stativ (2)
Bang & Olufsen. Ett par högtalare Beovox RL140 med stativ (2). Bang & Olufsen. Ett par högtalare Beovox, modell RL140, med stativ. Vit stomme. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (2) Varenr: 4249349 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 02-05-2016 17:47:27 DKK 684
Bang & Olufsen 7000 anlæg (7)
Bang & Olufsen 7000 anlæg (7). Bang & Olufsen 7000 anlæg, bestående af Beogram 7000, Beogram CD 7000, Beomaster 7000, Beovox CX 50 samt to Beolink 1000, kabler og instruktionsbøger. Fremstår med brugsspor, fjernbetjeninger med manglende knapper. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (7) Varenr: 4251259 DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 02-05-2016 17:50:00 DKK 3.100
Canon. EA-1 kamera med fire objektiver samt div. udstyr
Canon. EA-1 kamera med fire objektiver samt div. udstyr. Canon. EA-1 kamera med fire objektiver bestående af: et 50mm 1:1.4 objektiv, 1 100mm 1:2.8 objektiv, 1 70-210mm 1:4 objektiv samt 1 28mm 1:2.8 objektiv. Hertil 1 blitz, 1 teleconverter samt div. filtre. Varenr: 4245417 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-05-2016 18:59:00 DKK 1.100
Bang & Olufsen. To Beovox/Beolab Penta højtalere, type 6611(2)
Bang & Olufsen. To Beovox/Beolab Penta højtalere, type 6611(2). Bang & Olufsen. To Beovox/Beolab Penta højtalere, type 6611. Lauritz.com indstår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4251529 DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 02-05-2016 19:14:00 DKK 1.400
Bang og Olufsen. BeoVision 6-22 fladskærms- tv med vægophæng og fjernbetjening (3). Bang & Olufsen, BeoVision. 6- 22'' fladskærms-tv. Vægbeslag, fjernbetjening B&O4 samt strømledning medfølger. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Modelfoto. Varenr: 4251905 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 02-05-2016 19:40:00 DKK 475
Bang & Olufsen. BeoCenter 2500
Bang & Olufsen. BeoCenter 2500. Bang & Olufsen. BeoCenter 2500 med radio, cd-afspiller og båndoptager. Vægbeslag medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4247897 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-05-2016 19:51:00 DKK 1.000
Leica. Kamera model R3 Electronic
Leica. Kamera model R3 Electronic. Leica. Kamera model R3 Electronic med Summicron 50mm objektiv. Original manual medfølger. Varenr: 4245413 DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-05-2016 20:03:00 DKK 1.500
Zenit. 'Photo Sniper' kamera med div. udstyr
Zenit. 'Photo Sniper' kamera med div. udstyr. Zenit. 'Photo Sniper' kamera med div. udstyr bestående af: et analogt kamera model EC, et 300mm teleobjektiv, et 58mm objektiv, et pistolgreb med kolbe, fire filtre, en læderrem, en transportkasse, en manual samt to skruetrækkere. Alle dele kan fastgøres i transportkassen med gevind og ... Varenr: 4242684 DKK 2.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-05-2016 20:16:00 DKK 450
Eltax. Par højtalere, model Concept 600 (2)
Eltax. Par højtalere, model Concept 600 (2). Eltax. Par højtalere, model Concept 600. H. 104 cm, B. 32 cm, D. 31 cm. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4247266 DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 02-05-2016 20:20:00 DKK 400
TEAC A-4300SX Spolebåndoptager
TEAC A-4300SX Spolebåndoptager. Teac spolebåndoptager, model A-4300SX. Automatic reverse. Kabinet af Teak. Spole og 25 bånd medfølger. Fremstår med brugsspor Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4248475 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 02-05-2016 20:33:00 DKK 425
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40'' fladskærm med garanti
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40'' fladskærm med garanti. Bang & Olufsen. HD ready BeoVision 7-40'' fladskærm med DVD afspiller, udført i Sort / Aluminium, Dolby Digital Surround modul -MasterLink - Picture in Picture - Stereo Nicam + A2 - 16:9 format - Scartstik - Master Link - Power Link og tekst tv. Højttaler skal tilkøbes. Vægbeslag og højttaler ... Varenr: 4235728 DKK 4.500 DK, Kolding, Trianglen 02-05-2016 22:00:00 DKK 2.000
Bang & Olufsen. Beovision 7 - 32'' fladskærm med garanti
Bang & Olufsen. Beovision 7 - 32'' fladskærm med garanti . BANG & OLUFSEN. BeoVision 7-32" LCD Fladskærms TV. Professionel sælger yder 6 mdr. garanti fra hammerslag. DVD afspiller, udført i Sort / Aluminium, Dolby Digital Surround modul -MasterLink - Picture in Picture - Stereo Nicam + A2 - 16:9 format - Scartstik - Master Link - Power Link og tekst tv. ... Varenr: 4183759 DKK 4.000 DK, Kolding, Trianglen 02-05-2016 22:15:00 DKK 1.050
Samsung Syncmaster 2443. To computerskærme (2)
Samsung Syncmaster 2443. To computerskærme (2). To Samsung Syncmaster 2443, 23,6" computerskærme. Fremstår med brugsspor. (2) Varenr: 4243153 DKK 1.600 DK, Herlev, Dynamovej 03-05-2016 12:31:00 DKK 425
Dell UltraSharp U2711, computer monitor, 27
Dell UltraSharp U2711, computer monitor, 27. Dell UltraSharp model U2711 LCD computer monitor. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4243233 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-05-2016 12:47:00 DKK 750
Samling kameraer og tilbehør.
Samling kameraer og tilbehør. . Samling kameraer og tilbehør bestående af; Minolta Autocord Cds 6x6 med ekstra filter, Sangamo Weston MasterV lysmåler, Yashica-Mat Copal-MXV 6x6, Minox 35mm, Ricoh TLS-401 spejlrefleks med to ekstra linser samt et polaroid kamera. Manualer og brugsanvisninger medfølger til enkelte kameraer. Varenr: 4251466 DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 03-05-2016 13:20:00 DKK 400
Bordstelefoner, 2 st samt väggtelefon, bakelit, LM Ericsson formgivning Jean Heiberg (3)
Bordstelefoner, 2 st samt väggtelefon, bakelit, LM Ericsson formgivning Jean Heiberg (3) . Bordstelefoner, 2 st samt väggtelefon, bakelit, LM Ericsson. Formgavs av Jean Heiberg 1931 och . konstruerades av J. C. Bjerknes vid Elektrisk Bureau A/S i Oslo. Svenska Telegrafverket inför 1933 bakelittelefonen som standardapparat i sitt nät. Framstår med smärre slitage. Varenr: 4231205 DKK < 1.000 SE, Norrköping, Finspångsv. 03-05-2016 13:29:00 DKK 242
Bang & Olufsen. Beocenter 9000 m.m. (3)
Bang & Olufsen. Beocenter 9000 m.m. (3). B&O. Beocenter 9000, Beogram 1100, par RL 35 højttalere samt to Beolink 1000 fjernbetjeninger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme. (3) Varenr: 4251338 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-05-2016 14:27:00 DKK 675
Sony 40'' fladskærms tv
Sony 40'' fladskærms tv. Sony 40'' fladskærms tv, digitalt. Medfølgende remote. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4228231 DKK < 1.000 DK, Kolding, Trianglen 03-05-2016 15:00:00 DKK 325
Bang & Olufsen. Beogram 9500 pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 9500 pladespiller . Bang & Olufsen. Pladespiller, model 9500. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4248069 DKK 1.500 DK, Kolding, Trianglen 03-05-2016 15:19:08 DKK 1.500
B&O, Beosound 1 samt Beo 4 (2)
B&O, Beosound 1 samt Beo 4 (2). Bang & Olufsen, Beosound 1 med stander samt Beo 4 fjernbetjening. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4252006 DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 03-05-2016 16:55:00 DKK 2.300
Bausch & Lomb, balloptikon
Bausch & Lomb, balloptikon. Bausch & Lomb, balloptikon, 1930-tal, krymplackerad plåt, med tillbehör, H 80, L 80, B 25 cm. Bruksslitage. Ej funktionstestat; Lauritz.com garanterar ej funktionen Varenr: 4243886 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 03-05-2016 17:14:00 DKK 242
 1 2 3 4  >>