Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Daytronic Power. Laboratorie strømforsyning
Daytronic Power. Laboratorie strømforsyning. Daytronic Power. Laboratorie strømforsyning med blåt kabinet. Model HQL 605. Serie nr. 0283-02. H. 13, B. 48,5, D. 41,5 cm. Strømkabel medfølger. Fremstår med brugsslitage. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4342943 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-07-2016 13:51:00 DKK 425
Daytronic Power. Laboratorie strømforsyning. Daytronic Power. Laboratorie strømforsyning med blåt kabinet. Model HQL 605. Serie nr. 0283-01. H. 13, B. 48,5, D. 41,5 cm. Strømkabel medfølger. Fremstår med brugsslitage. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4342941 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-07-2016 13:51:44 DKK 375
Alcatel, telefoncentral (6)
Alcatel, telefoncentral (6). Alcatel telefoncentral med tre Octopus moduler, manual og kort for program. Fremstår i original emballage. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6) Varenr: 4342946 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-07-2016 13:55:15 DKK 300
Samling vintage tv-spil 1970/80-tallet, Philips Videopac og Sonico, Tv Sports 406 (25)
Samling vintage tv-spil 1970/80-tallet, Philips Videopac og Sonico, Tv Sports 406 (25). To Philips Videopac G7000 konsoller med fire joystick samt 17 spil. Bl.a. Flipper, Marksmann, Crazy Chase. Sonico Tv Sports 406 tv-spil med 6 spil (Tennis,Hockey,Squash,Håndbold,Shooting1,Shootin2) inkl. 2 controller og en skyder. (25) Varenr: 4346379 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-07-2016 14:03:00 DKK 800
TV Lupe
TV Lupe . TV Lupe zur Vergrößerung des Bildes, Bilddiagonale 55 cm, wenig Gebrauchspuren. Varenr: 4343221 DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 31-07-2016 17:42:00 DKK 298
Yamaha højtalere NX-E700 (2)
Yamaha højtalere NX-E700 (2). Yamaha højtalere NX-E700. Fremstår med brugsspor herunder ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4348689 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 31-07-2016 19:04:00 DKK 325
System Audio højtalere (2)
System Audio højtalere (2). System Audio gulvhøjttalere i lys finér. Model SA1250. H. 109 cm. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4342156 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 31-07-2016 19:39:00 DKK 825
BeoSound 9000 og  Par BeoLab 8000 højtalere (5)
BeoSound 9000 og Par BeoLab 8000 højtalere (5). BeoSound 9000. Musiksystem med plads til seks CDèr, navngivning af 200 CDér samt FM-radio med 60 faste stationer. Beo4 fjernbetjening samt Par BeoLab 8000 højtalere. Blyant-formede kabinetter er af poleret aluminium med sort frontstof. H. 132 cm. Beolink Passiv box samt diverse ledninger ... Varenr: 4335750 DKK 6.000 DK, Helsingør, Støberivej 31-07-2016 19:42:00 DKK 6.000
B&O Beovision 7-32 samt Beovision 8-26 (2)
B&O Beovision 7-32 samt Beovision 8-26 (2). Bang & Olufsen, Beovision 7-32 med beolab 7.2 højttaler samt Beovision 8-26 fladskærms tv. Beovision 7 på gulvstand og Beovision 8 med vægbeslag. Div. kabler, manualer samt to Beo4 remotes medfølger. Fremstår med brugsspor, enkelte buler på Beolab 7.2, samt smuds. (2) Varenr: 4346490 DKK 5.000 DK, Odense, Kratholmvej 31-07-2016 19:50:00 DKK 3.100
Bang & Olufsen. Beolab 6000 samt Beosound Ouverture (2)
Bang & Olufsen. Beolab 6000 samt Beosound Ouverture (2). Bang & Olufsen. Beolab 6000 samt Beosound Ouverture. Ouverture type 2636, højttalere type 6821. Inklusiv fjernbetjening. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4347536 DKK 3.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 31-07-2016 20:04:00 DKK 1.550
Bang & Olufsen. Beomaster 900, radio,
Bang & Olufsen. Beomaster 900, radio,. Bang & Olufsen. Beomaster 900, radio, i teak. H. 14,5 L. 75 cm. D. 21 cm. Framstår med bruksspår, fläckar. Lauritz.com garanterar ej funktionen Varenr: 4343124 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 31-07-2016 20:47:00 DKK 255
Kamera, Leica dbp med tillbehör (11)
Kamera, Leica dbp med tillbehör (11). Kamera, Leica dbp M2 - 1075 598, Telyt 1:4,8/280, 11918M Summicron 1:2/50, 16497D Visoflex III, Stativ 14100> (1/4) 16466M Visoflex II / III, 12585H, 13352, 16499P Visoflex III, 14121H, 16471J,Sixtomat. Slitage på kamera. (11) Varenr: 4343116 DKK 5.496 SE, Örebro, Aspholmen 01-08-2016 16:22:31 DKK 6.910
Højttalere. To stk  JBL L100 Century  (2)
Højttalere. To stk JBL L100 Century (2). Højttalere. To stk JBL L100 Century . Stykket med LE 26 diskant. Ydre mål: 30 x 33 x 60 cm. Fungerer i følge rekvirent. (2) Varenr: 4345808 DKK 3.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-08-2016 19:30:00 DKK 1.600
Bang & Olufsen. BeoCenter 6-26'' med forhandlergaranti
Bang & Olufsen. BeoCenter 6-26'' med forhandlergaranti. BANG&OLUFSEN. BeoCenter 6-26" fladskærm. Leveres med ny digital tuner via antenne, så du kan se samtlige tilgængelige digital kanaler, i tillæg ydes der 6 mdr. 100% garanti fra hammerslag af professionel sælger. Aluminium kabinet, medfølgende vægbeslag. Data: 26" LCD fladskærm i 16:9 ... Varenr: 4209826 DKK 2.500 DK, Kolding, Trianglen 01-08-2016 22:00:00 DKK 825
Leica D-lux 2 kamera med tilbehør.
Leica D-lux 2 kamera med tilbehør.. Leica D-lux 2 kamera med tilbehør. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Kvittering medfølger. Fremstår i original æske. Varenr: 4341179 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 02-08-2016 09:34:21 DKK 375
Bang & Olufsen; par højttalere, model BeoLab 4000 (2)
Bang & Olufsen; par højttalere, model BeoLab 4000 (2). Bang & Olufsen. Par aktive sølvfarvede Beolab 4000 højttalere. Uden tilbehør. Fremstår med klistermærkerest på front, alm. brugspræg. (2) Varenr: 4336091 DKK 2.000 DK, Kolding, Trianglen 02-08-2016 14:10:19 DKK 1.600
Dual pladespiller model 1219, kabinet af palisander.
Dual pladespiller model 1219, kabinet af palisander. . Dual pladespiller model 1219 med kabinet af palisander. Virker iflg. rekvirent. Varenr: 4348578 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-08-2016 15:18:00 DKK 750
Focus, New Orion. Stjernekikkert
Focus, New Orion. Stjernekikkert. Focus, New Orion. Stjernekikkert med multijustérbart stativ og tre ekstra linser. Hus L. 41, Ø 15 cm. D=4½, F=1000mm. Brugsvejledning medfølger. Fremstår med brugsspor. Virker ifølge rekvirent, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4348631 DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 02-08-2016 18:59:00 DKK 875
Denon Reciever og DVD afspiller samt Dali & B&W højtalere (12)
Denon Reciever og DVD afspiller samt Dali & B&W højtalere (12). Denon Reciever og DVD afspiller samt Dali højtalere. DALI højtalere indkludere: DALI Evidence C70, 2 x DALI Suite R0.8, DALI S1.2 Subwoofer, DALI Evidence 470 SE. B&W DM 601 S3 Højtalere. Samt Denon Reciever og DVD afspiller. 2 Ben medfølger. Div. manualer og kabler medfølger. Ene B&W højtaler ... Varenr: 4344311 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-08-2016 19:06:00 DKK 3.200
Pioneer CD CDV LD Player CLD-1950 Laserdisk samt ca. 75 film.
Pioneer CD CDV LD Player CLD-1950 Laserdisk samt ca. 75 film. . Pioneer CD CDV LD Player CLD-1950 Laserdisk. læser PAL/NTSC. samt ca 75 film. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten Varenr: 4349334 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 02-08-2016 19:17:00 DKK 625
Bang & Olufsen. Beolab 2000
Bang & Olufsen. Beolab 2000 . Bang & Olufsen. Beolab 2000. Fremstår med brugsspor og uden vægbeslag. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4347579 DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-08-2016 19:36:00 DKK 325
LED Multimedia projektør (1+1)
LED Multimedia projektør (1+1). LED Multimedia projektør, medfølgende beslag for vægmontering samt fjernbetjening. Udgang for TV-antennestik, video, audio in/out samt VGA. Projektionstype: Single LCD-projektør. Projektionsretning: For/bag projektion. Visning: 16:9/4:3. Lampetype: LED. Interface: TV, AV, VCA, SD/USB. ... Varenr: 4346487 DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-08-2016 19:54:00 DKK 675
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40'' fladskærm med garanti
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40'' fladskærm med garanti. Bang & Olufsen. HD ready BeoVision 7-40'' fladskærm med DVD afspiller, udført i Sort / Aluminium. Leveres med ny digital tuner til kabel, så du kan se samtlige tilgængelige digital kanaler, i tillæg ydes der 6 mdr. 100% garanti fra hammerslag af professionel sælger. , Dolby Digital Surround ... Varenr: 4267170 DKK 3.500 DK, Kolding, Trianglen 02-08-2016 22:00:00 DKK 3.300
Samsung BD-H8500N 500GB
Samsung BD-H8500N 500GB . Samsung BD-H8500N. Blu-ray-afspiller, dobbelte indbyggede TV-tunere, 500GB harddiskoptager, 3D-understøttelse, Smart Hub, Netflix og trådløs netværksfunktion. Fremstår ubrugt samt i originalemballage. Fjernbetjening medfølger ikke. Modelfoto. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. ... Varenr: 4350536 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-08-2016 13:38:00 DKK 650
Nikon F-601 analog spejlreflekskamera samt BV-tele Aremac objektiv (2)
Nikon F-601 analog spejlreflekskamera samt BV-tele Aremac objektiv (2) . Nikon F-601 analog spejlreflekskamera, monteret med Nikkor 70-210mm 1:4-5.6 objektiv. BV-tele Aremac 1:8 samt Lowepro kamerataske medfølger. Fremstår med brugsspor. Teleobjektiv med stødmærke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4350187 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 03-08-2016 14:09:00 DKK 700
Zwei 6x6 Mittelformat Kameras (Rolleiflex, Meopta Flexaret) und Belichtungsmesser (5)
Zwei 6x6 Mittelformat Kameras (Rolleiflex, Meopta Flexaret) und Belichtungsmesser (5). Zwei Kameras (Rolleiflex, Meopta Flexaret) und Belichtungsmesser. Zweiäugige 6x6 Mittelformat Kamera. Die Rolleiflex Automat 6x6 Model K4/50 (SN 569368) hat ein Carl Zeiss Jena Tessar Objektiv 3,5/75mm Objektiv mit Compur-Rapid Verschluss (1 - 1/500sec, T & B, Selbstauslöser, Standard x ... Varenr: 4345778 DKK 2.231 DE, Hamburg, Große Elbstraße 03-08-2016 16:06:39 DKK 1.116
BangBang & Olufsen Beocenter 2300 og et par højtalere Beolap 6000 (3)
BangBang & Olufsen Beocenter 2300 og et par højtalere Beolap 6000 (3) . Bang & Olufsen Beocenter 2300 og et par højtalere Beolap 6000 med ledninger. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4349210 DKK 3.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 03-08-2016 16:45:00 DKK 2.500
Bang Olufsen Beogram 1000 Bang & Olufsen.
Bang Olufsen Beogram 1000 Bang & Olufsen. . Bang Olufsen Beogram 1000 Bang & Olufsen. Pladespiller model Beogram 1000 med kabinet af palisander. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4347655 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 03-08-2016 18:18:15 DKK 325
Mini-Jukebox
Mini-Jukebox. Mini-Jukebox mit FM/AM Radio und Kassetten Funktion. Die Jukebox ist von Innen beleuchtet. Das Gehäuse orientiert sich nach einem Original von Wurlitzer. Leichte Gebrauchspurren. Maße ca.:L.27 cm, B. 17 cm, 37 cm. Zum Zeitpunkt der Begutachtung funktionierte das Radio, Lauritz.com ... Varenr: 4349606 DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 03-08-2016 18:30:00 DKK 298
Hensel. 2x Compact flash Mono MAx 1500 samt Starspot kit m. generator  (4)
Hensel. 2x Compact flash Mono MAx 1500 samt Starspot kit m. generator (4). Hensel. Bestående af: 2x Compact flash model Mono Max 1500 2x tilhørende strømkabler a 4 m til alm. stik 10A 2x iflg. sælgers information nye udskiftede flashrør 1x hard bag transportkuffert med hjul Og: 1x generator LOGICA 3000 BASIC 1x Starspot 3000 med langstik og iflg. sælgers ... Varenr: 4337393 DKK 13.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-08-2016 19:17:00 DKK 10.000
 1 2 3  >>