Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere (2)
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere (2) . Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere med sølvfarvet kabinet og hvidt frontstof. Brugsspor samt lettere snavset. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme (2) Varenr: 4368142 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-08-2016 20:03:00 DKK 1.650
Bang & Olufsen - BeoLab 6000 højttalere (2)
Bang & Olufsen - BeoLab 6000 højttalere (2) . Bang og Olufsen. Et par Beolab 6000 højtalere, H. 110 cm. Fremstår med brugsspor og ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. (2) Varenr: 4369539 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-08-2016 20:09:00 DKK 1.300
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere (2) . Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere med sølvfarvet kabinet og hvidt frontstof. Brugsspor samt lettere snavset. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme (2) Varenr: 4368143 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-08-2016 20:13:00 DKK 1.650
REVOX samt firspors TEAC spolebåndoptagere m.m (4)
REVOX samt firspors TEAC spolebåndoptagere m.m (4). Revox spolebåndoptager model A77.Teac firspors spolebåndoptager model A-3340.Sony six cannel stereo mic mixer model MX-12M.Kasse med diverse bånd og spoler samt demagetizer medfølger. lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4369535 DKK 2.500 DK, Helsingør, Støberivej 24-08-2016 20:15:00 DKK 2.500
Beosound 5
Beosound 5. Bang & Olufsen. Beosound 5, type 2900. Vægbeslag medfølger. Fremstår med lettere brugsspor, samt lettere snavset. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Varenr: 4368146 DKK 5.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-08-2016 20:23:00 DKK 3.600
JBL. To højtalere model L100 (2)
JBL. To højtalere model L100 (2). JBL Par højttalere model L100 i sort kabinet med . H. 94, B. 40, D. 35 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med mindre brugsspor, ridser og mærker. (2) Varenr: 4369550 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-08-2016 20:25:00 DKK 1.650
Konvolut Kameras, Großformat und Mittelformat, u.a. Ihagee, Kodak, Zeiss Ikon (6)
Konvolut Kameras, Großformat und Mittelformat, u.a. Ihagee, Kodak, Zeiss Ikon (6). Konvolut Fotoapparate, Großbildkameras und Mittelformatkamera, überwiegend 1. Hälfte 20. Jh., bestehend aus: Großbildkamera Ihagee/Dresden, um 1915/20, Objektiv bezeichnet „Ihagee Anastigmat Trioplan 1:4,5 F=13,5cm Meyer-Görlitz Nr. 416135“, 16 x 12 x 5 cm. Großbildkamera „Tenax“, C.P. ... Varenr: 4345070 DKK 1.859 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-08-2016 20:35:00 DKK 1.115
Konvolut Fotoapparate, Mittelformat und Kleinbildkamera und Fototasche, u.a. Zeiss Ikon, Agfa, Kodak (14)
Konvolut Fotoapparate, Mittelformat und Kleinbildkamera und Fototasche, u.a. Zeiss Ikon, Agfa, Kodak (14). Konvolut Mittelformat- und Kleinbildformat-Kameras, bestehend aus: Kodak „Instamatic 100“, schwarze Kunstledertasche, 10,5 x 6,5 x 6 cm. Agfa “Isola I”, braune Kunststofftasche, 15,5 x 11 x 8,5 cm. Aka Rex “Prontor-SVS“, Objektiv bezeichnet „Isco Göttingen Westar 1:3,5/45237423“, 13 x 8 x 7 cm. ... Varenr: 4345069 DKK 1.636 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-08-2016 20:45:00 DKK 1.115
Beovision 7 32
Beovision 7 32. Beovision 7 32" med DVD uden digital TV. Serie nr. 18600941. TV er velegnet til parabol modtager eller digital box (uden kode) lette brugsspor. Virker iflg. rekvirent. Der medfølger kabel og fjernbetjening. Varenr: 4370999 DKK 2.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-08-2016 13:47:05 DKK 325
B&O TV, Beovision 7/32 samt Beolab 7-1 (3)
B&O TV, Beovision 7/32 samt Beolab 7-1 (3). Bang og Olufsen TV, Beovision 7/32 samt Beolab 7-1 højttaler med vægbeslag. Div. manualer, ledninger, Beo4 Remote samt Beocord V 8000 vhs maskine medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4349371 DKK 4.500 DK, Odense, Kratholmvej 25-08-2016 14:56:46 DKK 1.450
Plustek Film Scanner. OpticFilm 7200
Plustek Film Scanner. OpticFilm 7200. OpticFilm 7200 fra 2005 med strømforsyning og div. kabler. Slæder til dias og Silverfast software medfølger. Opløsning 7,200 dpi 48 bit. USB 2 forbindelse. Varenr: 4369111 DKK < 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-08-2016 16:00:00 DKK 625
Flash til Nikon: Nissin. Yinyan. Metz. Aputure (4)
Flash til Nikon: Nissin. Yinyan. Metz. Aputure (4). Nissin Di600 ledetal 44 ISO 100. TTL og slave funktion.YinYan flash ledetal 26 ISO 100 zoom 35-50-85.Metz 54MZ-4 TTL og HSS ledetal 54 ISO 100 med mulighed for både manuel og automatik inst.Aputure ringflash til macro m 100 dioder og farve temp. 5500 K. Fremstår m. brugsspor Varenr: 4365889 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-08-2016 16:53:12 DKK 400
Samling Sigma objektiver m. Nikon fatning (3)
Samling Sigma objektiver m. Nikon fatning (3). Sigma objektiver til Nikon. AF 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO. filterst. 82 AF 24mm f/1.4 DG Art linse. filterst. 77. Polfilter medfølger. 30mm f/1.4 D DC HSM. filterst. 62. Polfilter Fremstår med få brugsspor.(3) Varenr: 4368634 DKK 4.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-08-2016 17:48:00 DKK 3.700
Bowens lampesæt med stativer inkl. baggrunds stativ. (3)
Bowens lampesæt med stativer inkl. baggrunds stativ. (3). 2 x 200 W studie lamper. Med ledetal 50 (ISO 100). Gen-opladnings tid 1,3 sek. Trinløs variabel output modeleringslys 250 W m. tre indstillinger. 0 1/2 1/1, klar signal samt test knap og fotocelle indbygget slave funktion. to stativer med paraplyer Ø92 + baggrunds stativer til ophæng af klæde ... Varenr: 4368875 DKK 2.200 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-08-2016 19:04:00 DKK 1.150
Beovision 7 40
Beovision 7 40. Beovision 7 40" på motorstand med Beolab 7.4. Serie nr. 20057752. TV er uden digital TV. Velegnet til parabol modtager eller med digital box (uden kode) Lette brugsspor. Virker iflg. rekvirent. Der medfølger kabel og fjernbetjening Varenr: 4370992 DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-08-2016 19:23:00 DKK 2.300
Mamiya ZD Digitalt mellem format + objektiver (4)
Mamiya ZD Digitalt mellem format + objektiver (4). Mamiya ZD 6x4,4 22 mill. pixels kamera. Mamiya AF 80mm f/2.8 Mamiya AF 160mm f/3.5 Mamiya zoom AF 55-110mm f/4.5 Samt oplader med 2 batterier. Varenr: 4368604 DKK 16.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-08-2016 19:31:00 DKK 9.400
2 transport kasser (2)
2 transport kasser (2). Peli Case 1560. Transportkasse i slagfast materiale og påmonteret hjul. indvendige dimensioner 517 x 392 x 229 mm.Tranport/værktøjskuffert i aluminium, med låsebeslag og kodelås. Med flytbare rumdelere. Udvendige mål. 540 x 350 x 260 mm Varenr: 4369075 DKK 1.600 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-08-2016 19:34:00 DKK 1.100
Beolab 4000
Beolab 4000. Beolab 4000 serie nr. 14892409. Lette brugsspor. Der medfølger kabel.Fungerer Varenr: 4371000 DKK 4.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-08-2016 19:37:00 DKK 1.700
Hensel. 2x Compact flash Mono MAx 1500 samt Starspot kit m. generator  (4)
Hensel. 2x Compact flash Mono MAx 1500 samt Starspot kit m. generator (4). Hensel. Bestående af: 2x Compact flash model Mono Max 1500 2x tilhørende strømkabler a 4 m til alm. stik 10A 2x iflg. sælgers information nye udskiftede flashrør 1x hard bag transportkuffert med hjul Og: 1x generator LOGICA 3000 BASIC 1x Starspot 3000 med langstik og iflg. sælgers ... Varenr: 4337393 DKK 13.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-08-2016 19:38:00 DKK 10.000
Bang & Olufsen. Par Beolab 3000 højtalere (2)
Bang & Olufsen. Par Beolab 3000 højtalere (2). Bang & Olufsen. Par Beolab 3000 højtalere. To vægbeslag medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4370342 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-08-2016 19:52:00 DKK 825
Beolab 6000
Beolab 6000. Beolab 6000 med nyere hvid front. Lette brugsspor. Serie nr. 14374499. Fungerer. Der medfølger kabel (2) Varenr: 4371005 DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-08-2016 19:54:00 DKK 1.300
Bang & Olufsen. Beocenter 4, par BeoLab 8000 højtalere samt soundbar (4)
Bang & Olufsen. Beocenter 4, par BeoLab 8000 højtalere samt soundbar (4). Bang & Olufsen. Beosound 4 med CD og DAB-radio; et par Beolab 8000 højtalere med blyantsformede kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof, H. 133 cm; Beolab 3500 med kabinet af poleret aluminium med sort frontstof, L. ca. 112 cm. Medfølgende Beo4 fjernbetjening, vægbeslag, div. manualer ... Varenr: 4371032 DKK 8.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-08-2016 20:15:00 DKK 4.900
BOSE, subwoofer samt Pioneer, högtalare ett par (6)
BOSE, subwoofer samt Pioneer, högtalare ett par (6). BOSE, subwoofer samt Pioneer, högtalare ett par. BOSE Powered Acoustimass 25, fjärrkontroll medföljer., Pioneer model CS-X3. Lauritz. com ansvarar ej för funktion. (6) Varenr: 4371078 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 25-08-2016 20:26:00 DKK 234
Diaprojektor Aspectomat J24B und Schreibmaschine Erika (2)
Diaprojektor Aspectomat J24B und Schreibmaschine Erika (2). Diaprojektor Aspectomat J24B und Schreibmaschine Erika. In Transportboxen. Teils Gebrauchsspuren. (2) Varenr: 4371939 DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 26-08-2016 11:04:59 DKK 297
Rollei P 3801overblændingsprojektor
Rollei P 3801overblændingsprojektor. Rollei P 3801 projektor med overblænding med ledning, manual samt tilhørende taske. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4371162 DKK < 1.000 DK, Kolding, Trianglen 26-08-2016 13:17:00 DKK 300
B&O, Beocenter samt Beovox
B&O, Beocenter samt Beovox. Bang og Olufsen, Beocenter 2002, Beovox P30 samt tilhørende stereomøbel, alt udført i palisander. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4366827 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-08-2016 13:47:00 DKK 1.100
Byxpress, 1900-tal
Byxpress, 1900-tal. Byxpress, 1900-tal. Höjd ca 100 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 4356911 DKK < 1.000 SE, Norrköping, Finspångsv. 26-08-2016 15:30:00 DKK 234
Samling telefoner bl.a. Bang & Olufsen m.m. samt lysbilledapperat (8)
Samling telefoner bl.a. Bang & Olufsen m.m. samt lysbilledapperat (8). Samling telefoner bl.a. Bang & Olufsen m.m. samt lysbilledapperat. BeoCom 2100 bordtelefon. Dana classic bordtelefon. Dana telefonsvare med revne ved logo. Televikar 201, telefonsvare. GN netcom,Profil Trio headsæt . Simens, Gigasæt 3000 micro trådløs telefon. Siemens Gigasæt 3070 isdn, ... Varenr: 4345766 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-08-2016 16:42:00 DKK 300
Par sengeborde af teak og flet (2)
Par sengeborde af teak og flet (2). Par sengeborde af teak, med underhylde af flet og front med skuffe. H. 60, B. 48, D. 31 cm. Fra slut 1950érne. (2) Varenr: 4372227 DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-08-2016 19:26:00 DKK 1.050
5 stk. Styk Bang og Olufsen. BeoVision 6-22 fladskærms- tv med vægophæng og fjernbetjening (15)
5 stk. Styk Bang og Olufsen. BeoVision 6-22 fladskærms- tv med vægophæng og fjernbetjening (15). Bang & Olufsen, BeoVision. 6- 22'' fladskærms-tv. Vægbeslag, fjernbetjening B&O4 samt strømledning medfølger. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Kan ikke modtage digitalt tv. Modelfoto. Varenr: 4372814 DKK 4.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-08-2016 19:48:00 DKK 550
 1 2 3 4  >>