Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
LG. TV med fjärrkontroll (2)
LG. TV med fjärrkontroll (2). LG. TV med fjärrkontroll. Modell 32LG5030. Funktion ej testad eller garanterad. (2) Varenr: 4592093 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 25-03-2017 18:16:00 DKK 234
Byxpress/herrbetjänt, Corby, 1900-talets andra hälft.
Byxpress/herrbetjänt, Corby, 1900-talets andra hälft.. Byxpress/herrbetjänt, Corby, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 100 cm och bredd ca 46 cm. Bruksslitage. Lauritz.com ansvarar inte för funktionen. Varenr: 4597066 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 25-03-2017 19:51:00 DKK 254
Bang & Olufsen. Beosound 1, bærbar radio med CD-afspiller og fjernbetjening (2).
Bang & Olufsen. Beosound 1, bærbar radio med CD-afspiller og fjernbetjening (2).. Bang & Olufsen. Beosound 1, bærbar radio med indbygget CD-afspiller, H. 35 B. 51 cm. Fjernbetjening og kode medfølger. Brugsspor. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4602697 DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 25-03-2017 20:01:00 DKK 1.950
Broncolor impact 41 3stk. med tilbehør og kuffert.
Broncolor impact 41 3stk. med tilbehør og kuffert.. Broncolor impact 41 3stk. med tilbehør og kuffert. Der medfølger en ny pære. Står med brugsspor. Varenr: 4602675 DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-03-2017 20:18:00 DKK 550
Mac Book Pro 15 tommer
Mac Book Pro 15 tommer. Mac Book Pro. OSX El Capitan. Processor 2,66 GHz. Intel Core 2 Duo. Ram 4 GB. Grafikkort NVIDIA Geforce 9600M GT 512 MB. Trådløst tastatur medfølger. Fremstår med brugsspor, herunder hak i ene hjørne. Virker på vurderingstidspunktet. Administratorkode medfølger. Lauritz.com indestår ikke for ... Varenr: 4601257 DKK 4.500 DK, Herning, Engdahlsvej 25-03-2017 20:24:00 DKK 2.000
Litz prado diasprojektorer med Hektor optik 1:2.8/250mm. (1)
Litz prado diasprojektorer med Hektor optik 1:2.8/250mm. (1). Litz prado diasprojektorer med Hektor optik 1:2.8/250mm. (1) Medfølger ledning samt kuffert samt pære . Står med lette brugsspor. Varenr: 4602693 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-03-2017 20:34:00 DKK 375
Visatec solo 800 3stk. i kuffert samt lidt tilbehør. (1)
Visatec solo 800 3stk. i kuffert samt lidt tilbehør. (1). Visatec solo 800 3stk. i kuffert samt lidt tilbehør. (1) Varenr: 4602679 DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-03-2017 20:44:00 DKK 450
iMac, stationær computer, 27 tommer
iMac, stationær computer, 27 tommer. Stationær iMac fra 2009. OS X Yosemite, version 10.10.5. Processor 3,06 GHz, Intel Core 2 Duo. 4 GB Ram. Grafikkort ATI Radeon HD 4670, 256 MB. Trådløst tastatur samt mus medfølger. Fremstår med brugsspor. Administratorkode medfølger. Virker på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for... Varenr: 4601260 DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-03-2017 20:56:00 DKK 2.800
Full HD1920x1080 bil videokameraer med 2.7 TFT skærm (3)
Full HD1920x1080 bil videokameraer med 2.7 TFT skærm (3). Smart 'black box' videokameraer til montering i foruden af bilen. Med dette kamera kan du altid dokumentere hvad der sker omkring dig i en vinkel af 140 grader så alt kommer med. Også velegnet til sportskørsel, folkerace, udflugter, race m.m. Kameraet har indbygget G-sensor der beskytter med ... Varenr: 4607176

DKK 1.800 DK, Helsingør, Støberivej 26-03-2017 11:30:00 DKK 400
Marantz Receiver MR 250
Marantz Receiver MR 250. Marantz Receiver MR 250. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Varenr: 4603288 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 26-03-2017 15:34:00 DKK 400
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera. Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP Specifikationer: 1.5x forstørrelse 2.Lang rækkevidde visning – 200 meter med 5x forstørrelse 3.Fully multi-coatede optik 4.Høj opløsning – 5 MP 5.Durable gummiarmering ... Varenr: 4607149

DKK 2.500 DK, Helsingør, Støberivej 26-03-2017 18:00:00 DKK 750
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m.
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m.. Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm og trådløs mikrofon samt mulighed for 2 ekstra mikrofoner og elektrisk guitar med separat volume på hver. Højtaleren har indbygget bluetooth, så du kan afspille musik fra din IPhone/smartphone, IPad ect. 'Trådløst' Super til sang til festlige ... Varenr: 4607139

DKK 4.500 DK, Helsingør, Støberivej 26-03-2017 18:30:00 DKK 400
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth.
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth. . Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth. Lækkert Hi-FI surround sound system 3D 5.1med indbygget bluetooth funktion, SD kortlæser, FM radio og USB kortlæser. Høj kvalitet og lækker lyd fra Alongza™. Spiller trådløst fra din smartphone, tablet, spiller MP3 filer fra SD kort i ... Varenr: 4607161

DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 26-03-2017 19:00:00 DKK 350
TV, Bang & Olufsen, BeoVision Avant 32''
TV, Bang & Olufsen, BeoVision Avant 32''. TV, Bang & Olufsen, BeoVision Avant 32''. Monterad på stativ av ljusgrå metall. Fjärrkontroll saknas. Höjd:108 cm. Bredd: 83 cm. Djup: 57 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 4596386 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 26-03-2017 19:07:00 DKK 254
Fotostudio (8 dele)
Fotostudio (8 dele). Komplet fotostudio 8 dele. Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: 2 x fotostativ-holdere 2 x fotolamper m/ tænd/sluk og justeringsfunktion 2 x sølv refleksskærme 2 x professionelle ... Varenr: 4607168

DKK 2.000 DK, Helsingør, Støberivej 26-03-2017 19:30:00 DKK 550
Bang & Olufsen. BeoViosion 10-46 samt Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. BeoViosion 10-46 samt Beo4 fjernbetjening (2). Bang & Olufsen. BeoVision 10-46, fladskærms TV med HDMI indgange. Vægbeslag, Beo4 fjernbetjening og ledning medfølger. Efterset på autoriseret B&O, seks måneders garantibevis medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4603386 DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-03-2017 19:42:00 DKK 15.500
Android Watch sort (3)
Android Watch sort (3). Smart Android Watch – sort (3) Se hvem der ringer – tag opkaldet og tal håndfrit– lav opkald – tjek mail – gå på sociale medier – brug apps – hør musik – følg din motion og meget mere med dette smarte Android bluetooth ur. 3 komplette sæt. Specifikationer • Bluetooth 3.0 • Touch screen... Varenr: 4607156

DKK 2.000 DK, Helsingør, Støberivej 26-03-2017 20:00:00 DKK 350
Förstoringsapparat, Leitz Focomat Ic
Förstoringsapparat, Leitz Focomat Ic. Förstoringsapparat Leitz Focomat Ic. Höjd: 90 cm, Bredd: 40 cm, Djup: 50 cm. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 4585832 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 26-03-2017 20:13:00 DKK 254
iHome. Samling klokradioer / Dockingstationer til iPhone/iPod, model iP90 (20)
iHome. Samling klokradioer / Dockingstationer til iPhone/iPod, model iP90 (20). iHome. Samling klokradioer / Dockingstationer til iPhone/iPod, model iP90. Adapter medfølger. Fremstår ubrugte, nogle ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (20) Varenr: 4605804 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2017 11:54:23 DKK 300
Phillips radio model. Romance af bakkelit 1950´erne.
Phillips radio model. Romance af bakkelit 1950´erne.. Phillips radio model. Romance i kabinet af bakkelit. 33 x 23 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4603963 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 27-03-2017 14:15:58 DKK 325
Samling netværkscomputere, skærme samt tastaturer
Samling netværkscomputere, skærme samt tastaturer. Samling netværkscomputere, skærme og tilbehør. Skærme: 9 stk. HP 1740, 1 stk. HP L1750, 6 stk. HP Compaq LA1951g, 1 stk. Viewsonic VC712s, 1 stk. Samsung, 1 stk. MAG Innovision. Netværkscomputere, HP, 'Thin Client': 8 stk. T5720 (2006), 1 stk. T5740, 10 stk. T5540 (2010). HP DeskJet 460 ... Varenr: 4606326 DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-03-2017 15:10:59 DKK 825
Kamera Asahi Pentax P30 med tillbehör
Kamera Asahi Pentax P30 med tillbehör. Kamera Asahi Pentax P30 med tillbehör. Blixt Nissin. Kamera Minolta Riva Zoom Pico. Funktion ej testad eller garanterad. Varenr: 4576229 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 27-03-2017 17:15:00 DKK 234
Océ model CS-163 kopimaskine
Océ model CS-163 kopimaskine. Océ model CS-163 kopimaskine med kopi, scan mm. H. 122 L. 125 D. 85. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4588517 DKK 2.500 DK, Aalborg, Nibevej 27-03-2017 18:07:00 DKK 300
Bang & Olufsen. pladespiller med anlæg med plader
Bang & Olufsen. pladespiller med anlæg med plader. Bang & Olufsen. Radio- og grammofonmøbel model B&O Master de luxe 42, fremstillet i 1942. Kabinet fineret med nøddetræ med radio og pladespiller samt rum til opbevaring af plader, H. 86 cm. B. 97cm. D. 47 cm. Fremstår med aldersvarende slitage og finérafslag, skydelågen til ... Varenr: 4605362 DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-03-2017 18:58:00 DKK 425
Sony, Hitachi, Fisher m.m. Samling kameraudstyr, videokameraer, stativer m.m.
Sony, Hitachi, Fisher m.m. Samling kameraudstyr, videokameraer, stativer m.m.. Sony, Hitachi, Fisher m.m. Samling kameraudstyr, videokameraer, stativer m.m. Brugspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4580929 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-03-2017 19:25:00 DKK 325
Leica kamera. Ernst Leitz Wetzlar, No.96986
Leica kamera. Ernst Leitz Wetzlar, No.96986 . Leica kamera. Ernst Leitz Wetzlar, No.96986 i tilhørende læderetui. Fremstillet i Tyskland. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4600051 DKK 2.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-03-2017 19:25:00 DKK 1.250
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere (2)
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere (2). Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere, blyantsformede kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof. H. 132 cm. Fremstår med lettere brugsspor, to manglende kabler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forkomme. (2) Varenr: 4596393 DKK 3.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 27-03-2017 19:49:00 DKK 3.100
Panasonic NeoPlasma TV model TX-P42ST60 samt soundbar SC-HTB170
Panasonic NeoPlasma TV model TX-P42ST60 samt soundbar SC-HTB170. Panasonic NeoPlasma TV model TX-P42ST60 inkl. soundbar model SC-HTB170. Købt i 2014 jævnfør sælger. H. 65 x B. 99,4 x D. 4,9 cm. Inkl. kabler og fjernbetjening. Virker iflg. rekvirent. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktion. Varenr: 4606634 DKK 3.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-03-2017 19:56:00 DKK 825
Fire stk vildtkamera samt en databox 'Huntereye' (5)
Fire stk vildtkamera samt en databox 'Huntereye' (5) . Komplet sæt: 4 x vildtkamera + 1 x databox Vildtkamera med de almindelige funktioner for vildtkamera – se specifikationer – herudover databox der giver dig mange helt nye anvendelsesmuligheder. NextGen kamera – ekstra muligheder: - kan udbygges med LIVE billede direkte fra kameraet. - kameraet ... Varenr: 4606366

DKK 7.500 DK, Helsingør, Støberivej 27-03-2017 20:26:00 DKK 2.300
Bang & Olufsen. Beolab 2000 samt Beocenter 2300 (2)
Bang & Olufsen. Beolab 2000 samt Beocenter 2300 (2). Bang & Olufsen. Beolab 2000, type 1641. Endvidere CD afspiller, Beocenter 2300. Tilhørende instruktionsbog, to fjernbetjeninger og ledninger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4597720 DKK 1.500 DK, Vejle, Dandyvej 27-03-2017 20:27:00 DKK 1.200
 1 2 3 4 5  >>