Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Anlæg
Bang & Olufsen. Anlæg. Bang & Olufsen. Anlæg, Beomaster 3300. Cd-afspiller, Beogram CD 3300. Pladespiller, Beogram 3300. Båndoptager, Beocord 3300. samt vægbeslag samt beolink1000 fjernbetjening. L. 42-61 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. Varenr: 3851150 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-05-2015 11:14:30 DKK 1.450
Skrivmaskin, Imperial Typewriter Co. Ltd., England
Skrivmaskin, Imperial Typewriter Co. Ltd., England. Skrivmaskin, Imperial Typewriter Co. Ltd., England. Svartlackerad. Mått 25 x 43 x 38 cm. Mindre bruksspår. Varenr: 3848489 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 29-05-2015 13:03:38 DKK 281
Kenwood KD-700D pladespiller
Kenwood KD-700D pladespiller . Kenwood KD-700D Direct Drive pladespiller, Ortofon OM10 pickup. 15 x 49 x 41 cm. Fremstår med lettere slitage, manglende låg og strømkabel og lille afslag på hjørne. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og mangler kan forekomme. Varenr: 3851174 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-05-2015 13:21:00 DKK 650
Colorlux / Grundig. Lysskilt
Colorlux / Grundig. Lysskilt. Grundig, dobbeltsidet lysskilt med ramme af aluminium. H. 80, B. 80, D. 16 cm. Fremstillet hos Colorlux. Minimal slitage. Skiltet virker. Varenr: 3851605 DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-05-2015 13:31:24 DKK 350
Bil videokamera med 2.5 TFT farveskærm (3)
Bil videokamera med 2.5 TFT farveskærm (3). Bil videokamera med 2.5 TFT farveskærm (3) Smart ”Black box” videokamera til montering i foruden af bilen. Kameraet optager alt der sker omkring dig i en vinkel af hele 120 grader så alt kommer med. Når kortet er fuldt starter det automatisk med at overspille det ældste først så du altid har ... Varenr: 3850152

DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-05-2015 13:56:00 DKK 800
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler. Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 3849184 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 29-05-2015 14:07:00 DKK 1.400
1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader (2)
1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader (2). 1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader Ny 2014 model Full HD 1920 x 1080P m/ 1,5" LCD farveskærm og vandtæt til 60 meter. Perfekt til hjelmen, dykkerturen, cyklen, etc. Nøglefunktioner: - Digital zoom - 135 grader Fish Eye lines - 1,5 tommer LCD farveskærm - HDMI ... Varenr: 3850228

DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-05-2015 15:00:00 DKK 1.150
Bang & Olufsen. Beocenter 2200
Bang & Olufsen. Beocenter 2200. Bang & Olufsen. Beocenter 2200, utan fjärrkontroll. Längd 74 cm. Varenr: 3851244 DKK < 1.000 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 29-05-2015 15:26:00 DKK 301
Full HD1920x1080  bil videokameraer med 2.7 TFT skærm – 8 GB (2)
Full HD1920x1080 bil videokameraer med 2.7 TFT skærm – 8 GB (2). Smart black box” videokameraer til montering i foruden af bilen. Med dette kamera kan du altid dokumentere hvad der sker omkring dig i en vinkel af 140 grader så alt kommer med. Også velegnet til sportskørsel, folkerace, udflugter, race m.m. Kameraet har indbygget G-sensor der beskytter med ... Varenr: 3850257

DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-05-2015 16:05:00 DKK 875
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler . Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 3849182 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 29-05-2015 16:06:00 DKK 1.450
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP. Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP Tidligere var infrarød kikkert forbeholdt politi og militær, men sådan er det ikke mere. Nu kan du få glæde og mange muligheder med denne kikkert der oven i købet har indbygget ... Varenr: 3850110

DKK 2.600 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-05-2015 18:56:00 DKK 1.750
Leica. Kamera, model IIIc, 1940
Leica. Kamera, model IIIc, 1940. Leica. Kamera, model IIIc med med f=5cm objektiv. Serienummer: 363562. Fremstillet i 1940. Betegnet bagpå RCAF Fairey Firefly P-123-7. Bund betegnet RCAF P-12. Aldersrelateret slitage. Varenr: 3835665 DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-05-2015 19:21:00 DKK 4.200
Porsche Design. Navigationssystem, DVD-modul
Porsche Design. Navigationssystem, DVD-modul. Porsche Design. Navigationssystem, DVD-modul, model BE 6647, serienummer 57529948. Fremstillingsdato 12/05. DVD medfølger. Varenr: 3851462 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-05-2015 19:35:00 DKK 300
Jukeboks 105 cm høj i trækabinet med Bluetooth.
Jukeboks 105 cm høj i trækabinet med Bluetooth. . Klassisk jukebox udført med trækabinet og ny teknologi. Til denne jukebox behøver du ikke 100 cd'er for at få alt din yndlingsmusik ind. Du kan nemlig afspille dem via bluetooth fra eks. din iPhone, iPad, tablet, smartphone, pc etc. Du kan også afspille dem fra hukommelseskort som MP3 ... Varenr: 3850215

DKK 5.100 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-05-2015 19:49:00 DKK 4.400
Starck, Art Direction Telefunken radio/kassettspelare
Starck, Art Direction Telefunken radio/kassettspelare. Starck, Art Direction Telefunken radio/kassettspelare, Längd 41,5 cm. Åldersrelaterat bruksslitage. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 3826298 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 29-05-2015 19:57:00 DKK 241
Leica I Standard, 1932, serienummer 142636, samt div. udstyr
Leica I Standard, 1932, serienummer 142636, samt div. udstyr. Leica I Standard, med Leitz Elmar 1:35 F=50mm. objektiv, serienummer 142636, 1932 samt div. udstyr, bl.a. bestående af: to ekstra søgere, to lysmålere, to selvudløsere, en afstandsmåler, to filterholdere, fem filtre, en filmkassette, tre trådudløsere samt et stativ. To Tamron objektiver med ... Varenr: 3851690 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-05-2015 20:04:00 DKK 2.800
Mobiltelefon med div. tilbehør samt cover til tablet
Mobiltelefon med div. tilbehør samt cover til tablet. LG - E460 mobiltelefon med vejledning og æske (stadig garanti på telefonen), Jabra bluetooth headset med æske, Sony Ericsson "Jalou" mobiltelefon med æske og manual, Ozaki cover til tablet (ubrugt) og Bluetooth Supertooth Buddy med manual. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5) Varenr: 3849783 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 29-05-2015 20:12:00 DKK 375
X-box spelkonsoll med tillbehör och 8 spel
X-box spelkonsoll med tillbehör och 8 spel. Spelkonsoll X-box inkl. 2 st handkontroller, kablar samt 8 st spel. Fungerar vid test men Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 3851241 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 29-05-2015 20:20:00 DKK 241
Bang & Olufsen, stereoanlæg Beosystem 2500.
Bang & Olufsen, stereoanlæg Beosystem 2500. . Bang & Olufsen, stereoanlæg Beosystem 2500, stereoanlæg med CD-afspiller, tuner og afspiller til kassettebånd, ledning og kabler medfølger. Fremstår med lette, aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3832538 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-05-2015 20:27:00 DKK 1.450
Pentax ME. Kamera med tilbehør. Objektiver, stativ, blitz og taske.
Pentax ME. Kamera med tilbehør. Objektiver, stativ, blitz og taske.. Pentax ME. Kamera. Blitz model National PE-250S, Div. objektiver bestående af; Tokina 50-250 mm., samt to Pentax objektiver 55-135 mm. Stativ, taske i ruskind samt div. manualer medfølger. (7) Varenr: 3849780 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-05-2015 20:45:00 DKK 325
Högtalare Philips samt Wallgren
Högtalare Philips samt Wallgren. HÖGTALARE, 1 par, 1930-tal, Philips, bakelit samt bordsstativ i gjutjärn, numrerade 146530 respektive 184984, diameter ca 45 cm, HÖGTALARE, märkt AB Harald Wallgren, Göteborg Varenr: 3852081 DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk Online 30-05-2015 10:24:00
Se mere
Geneve Lab model S, hvid.
Geneve Lab model S, hvid. . Geneva Lab model S i hvid. To fuldtone 3“ woofer-enheder • To basrefleksporte med “dynamic loudness” • Hver enkelt højttaler drives individuelt i sit eget kammer for opnåelse af præcis akustik • To digitale klasse D forstærkere - særdeles effektive med lavt strømforbrug • FM radio • ... Varenr: 3690853

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2015 17:30:00 DKK 475
Geneva Lab model XS, hvid.
Geneva Lab model XS, hvid. . Geneva Lab model XS, hvid med bluetooth™-tilkobling for trådløs gengivelse af musik • Baggrundsoplyst og trykfølsomt TouchLight panel • LED display med visning af lydstyrke-, funktion- og frekvensjustering • FM-radio med automatisk søgefunktion • 3 højttalere og digital klasse D ... Varenr: 3691375

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2015 18:30:00 DKK 450
Samling analoge kameraer, objektiver og fotoudstyr (30)
Samling analoge kameraer, objektiver og fotoudstyr (30). Samling analoge kameraer og objektiver. 21 kameraer, Nikon, Canon, Olympus, Konica, Silette, Agfa Isolelle, Fujica, Retinette, Lordomat, Ferrania, Zeis Ikon, Continal. Desuden medfølger 7 objektiverbla. Hasselblad Sonnar 1:4 f=150mm nr. 6208483, flash m.fl. Lauritz.com indestår ikke for ... Varenr: 3851836 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2015 19:04:00 DKK 1.800
Geneva Lab model World Radio, rød.
Geneva Lab model World Radio, rød. . Geneva Lab model World Radio, rød. - Bluetooth, alarm, FM radio samt indbygget forstærker og højtalere. Leveres i original emballage. Varen kan ikke besigtiges eller afhentes i Herlev. Udlevering kan ske tirsdage fra 9-18 på adresse; Rovsingsgade 68, 2100 København Ø. Varenr: 3691282

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-05-2015 19:30:00 DKK 450
Bang & Olufsen, Earset 1
Bang & Olufsen, Earset 1. Bang & Olufsen, Earset 1. Med dette earset får du fuld og håndfri fleksibilitet, samtidig med du beholder den samme velkendte lydkvalitet fra Bang & Olufsen. Dette earset passer til venstre øre, og kan tilpasses de individuelle øre. Earset 1 Mobile passer til de fleste mobiler. Fremstår ubrugt i ... Varenr: 3839550

DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 31-05-2015 14:40:00 DKK 475
Bang & Olufsen, Earset 2
Bang & Olufsen, Earset 2. Bang & Olufsen, Earset 2. Med dette earset får du fuld og håndfri fleksibilitet, samtidig med du beholder den samme velkendte lydkvalitet fra Bang & Olufsen. Dette earset passer til venstre øre, og kan tilpasses de individuelle øre. Earset 2 Mobile passer til de fleste bluetooth mobiler. Fremstår... Varenr: 3839551

DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 31-05-2015 14:55:00 DKK 775
Philips trådløs netværksradio
Philips trådløs netværksradio. Philips trådløs netværksradio, Fidelio AW3000. Få al din musik trådløst i hi-fi-lyd med den trådløse Philips Fidelio hi-fi-højttaler. Stream nemt fra din Apple- eller Android-enhed. B. 29 cm. H. 18 cm. D.18 cm. Fremstår ubrugt i original emballage. Alle billeder er modelfoto. Varen er ... Varenr: 3839549

DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 31-05-2015 15:25:00 DKK 525
Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler
Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab til hoteller, bofællesskaber, plejehjem, institutioner eller hjemmet. 133 kroge til nøgler. Nøgleskab af lakeret jern samt låge med sikkerhedsdisplay. Sikkerhedsnøgler medføler. Kan også benyttes som mindre ... Varenr: 3546385

DKK 2.250 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-05-2015 19:30:00 DKK 375
Kiev 88, 2 objektiv samt kringutrustning
Kiev 88, 2 objektiv samt kringutrustning. Kiev 88, rysktillverkad mellanformatskamera. Hasselbladkopia med mätsökare, Volna-3 2.8/80 mm samt Jupiter-36b 3.5/250 mm objektiv, två magasin samt Sunpak blixt. Hus i mycket gott skick, endast smärre bruksspår. Volna-3 med smärre bruksspår, främst på motljusskydd. Jupiter 36b, med smärre ... Varenr: 3853042 DKK 2.411 SE, Malmö, Baltzarsgatan 31-05-2015 19:36:00 DKK 342
 1 2 3 4  >>