Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Apple Time Capsule 3TB
Apple Time Capsule 3TB. Apple Time Capsule 3TB 802.11n Wi-Fi hard drive. Fremstår ubrugt i original emballage. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3952979 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 12:55:00 DKK 1.500
Fostex mixer model MR-8 HD samt Zoom model R16 (2)
Fostex mixer model MR-8 HD samt Zoom model R16 (2). Fostex mixer model MR-8 HD samt Zoom model R16. Begge fremstår med brugsspor samt manglende kabler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3953012 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 13:03:00 DKK 650
Xzound, højtalersystem model SDX 360W samt Amplifier 3000W (2)
Xzound, højtalersystem model SDX 360W samt Amplifier 3000W (2). Xzound, højtalersystem model SDX 360W i original emballage samt Xzound, Amplifier 3000W Kit i original emballage. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3953032 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 13:11:00 DKK 375
Bang og Olufsen. Beolab Penta højttalere, model 6621 (2)
Bang og Olufsen. Beolab Penta højttalere, model 6621 (2). Bang og Olufsen. Par Beolab Penta højttalere med indbygget forstærker. H. 165 cm. Fremstår med lette aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3952946 DKK 3.000 DK, Kolding, Trianglen 03-09-2015 13:39:35 DKK 1.600
Telefonnummer 41 41 91 41
Telefonnummer 41 41 91 41. Et af Danmarks nemmeste telefonnumre. Telefonnummer 41 41 91 41. Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3855540 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 03-09-2015 15:10:00 DKK 4.000
Et par Argon højtalere (2).
Et par Argon højtalere (2).. Et par Argon højtalere af forkromet metal. Model ARG 6011 S1. H. 122 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionen. (2). Varenr: 3954667

DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 15:10:26 DKK 850
Bang & Olufsen, Beocenter 2500
Bang & Olufsen, Beocenter 2500. Bang & Olufsen, Beocenter 2500, indeholdende, radio, cd-afspiller, samt båndoptager. Med vægbeslag. Lauritz.com garanterer ikke funktionaliteten. Varenr: 3954675 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 15:16:33 DKK 975
Geneva Lab model S, rød.
Geneva Lab model S, rød. . Geneva Lab model S, rød. To fuldtone 3“ woofer-enheder • To basrefleksporte med “dynamic loudness” • Hver enkelt højttaler drives individuelt i sit eget kammer for opnåelse af præcis akustik • To digitale klasse D forstærkere - særdeles effektive med lavt strømforbrug • FM • ... Varenr: 3690766

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 15:25:00 DKK 600
Vippemaskine med pelikan til butikker eller gågader.
Vippemaskine med pelikan til butikker eller gågader. . Vippemaskine med pelikan til butikker eller gågader. Man kan selv bestemme musikken via SD kort og skrue op og ned på volumen. Indstil hvor lang tid den skal køre. Triptæller. Tager 1-2-5-10-20 kr. Køre ved indkast af 10 kroner. Kan indbringe rigtig mange penge, ved den rette ... Varenr: 3954717

DKK 10.000 DK, Herning, Engdahlsvej 03-09-2015 15:40:02 DKK 4.300
Bang & Olufsen hylde samt underskabe
Bang & Olufsen hylde samt underskabe. Bang & Olufsen. TV bord af aluminium og grålakeret træ, front med to låger bag hvilke hylder og rum. Bord kan vinkles i flere positioner. Fremstår med brugsspor og slitage. Varenr: 3953717 DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 03-09-2015 16:12:00 DKK 350
Elektrisk julemand 150 cm - med bevægelse og musik
Elektrisk julemand 150 cm - med bevægelse og musik. Julemand til udstillingsbrug der synger og danser. Figuren har 3 indstillinger så den enten spiller en af de indbyggede sange, danser til sang i mikrofonen (karaoke) eller spiller musik fra tilsluttet anlæg (PC, tablet, iPad, telefon etc.) Specifikationer: Højde 150 cm 3 indstillinger... Varenr: 3954806

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 03-09-2015 16:13:10 DKK 1.750
Tandberg. Receiver / forstærkere (2)
Tandberg. Receiver / forstærkere (2). Tandberg. Receiver / forstærker, model 2055 samt model 3002. 8 x 44 x 38 og 15 x 52 x 39 cm. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (2) Varenr: 3948169 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2015 16:39:00 DKK 1.100
Agfa, Olympus m.m. Samling kameraer (16)
Agfa, Olympus m.m. Samling kameraer (16). Agfa, Olympus, Zeiss Ikon m.m. Samling analoge kameraer. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. (16) Varenr: 3944951 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2015 17:25:00 DKK 325
Geneve Lab model S, hvid.
Geneve Lab model S, hvid. . Geneva Lab model S i hvid. To fuldtone 3“ woofer-enheder • To basrefleksporte med “dynamic loudness” • Hver enkelt højttaler drives individuelt i sit eget kammer for opnåelse af præcis akustik • To digitale klasse D forstærkere - særdeles effektive med lavt strømforbrug • FM radio • ... Varenr: 3690884

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 17:30:00 DKK 625
Kenwood forstærker, model KA-7100
Kenwood forstærker, model KA-7100. Kenwood forstærker, model KA-7100. 15 x 43 x 38 cm. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. Varenr: 3948193 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2015 17:41:00 DKK 1.350
Meade ETX 80 elektronisk Stjernekikkert
Meade ETX 80 elektronisk Stjernekikkert. Meade ETX 80 elektronisk Stjernekikkert med tilhørende trefod, taske og øvrigt tilbehør. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3953854 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 17:48:00 DKK 1.300
B&O og Tandberg spolebåndoptager med bånd
B&O og Tandberg spolebåndoptager med bånd. B&O Beocord 1000 og Tandberg 1800 series, spolebåndoptager med Philips mikrofon samt bånd. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3951998 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 03-09-2015 17:59:10 DKK 325
Ultralydsrenser 2L
Ultralydsrenser 2L. Multifunktionel ultralydsrenser 2 Liter. Brug den til halskæder, ringe, åreringe, armbånd, briller, urkæder, vandtætte ure, barberblade, tandproteser, kamme, tandbørster, printerhoveder, gamle mønter, emblemer, bestik o.s.v. Specifikationer: Type: JP-010 Strømforsyning: AC 220-240V . ... Varenr: 3787441

DKK 1.600 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 03-09-2015 19:09:00 DKK 650
Vlliodor højtaler og forstærker sæt (3)
Vlliodor højtaler og forstærker sæt (3). Vlliodor højtaler og effekt forstærker DS-9702 sæt. Har aldrig været brugt. Virker ifølge rekvirent, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3953815 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 03-09-2015 19:15:00 DKK 900
Ahudor højtaler og forstærker sæt (3)
Ahudor højtaler og forstærker sæt (3). Ahudor højtalere og soround forstærker model AV2002XRU. Har aldrig været monteret. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3953823 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 03-09-2015 19:23:00 DKK 650
Tivoli Audio. Radio og højttaler, model Two. (2)
Tivoli Audio. Radio og højttaler, model Two. (2). Tivoli Audio. Radio og højttaler, model Two, formgivet af Henry Kloss. FM / AM. 220 volt. Trækabinet. 11,5 x 21,5 x 13,5 cm. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3952081 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 19:29:00 DKK 475
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Varenr: 3611871

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 03-09-2015 19:29:00 DKK 1.600
Nøgleskab med 71 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler
Nøgleskab med 71 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab til hoteller, bofællesskaber, plejehjem, institutioner eller hjemmet. 71 kroge til nøgler. Nøgleskab af lakeret jern samt låge med sikkerhedsdisplay. Sikkerhedsnøgler medføler. Kan også benyttes som mindre værdiskab/pengeskab. . Emballagemål: H 47 cm. B. 39 cm. D. 16 Varenr: 3546467

DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-09-2015 19:30:00 DKK 675
Revox. Spolebåndoptager, forstærker og radio
Revox. Spolebåndoptager, forstærker og radio. Revox. Spolebåndoptager model A77, forstærker model A78 mk. II og radio model A76. Otte kassetter samt Bang & Olufsen mikrofon medfølger. Fremstår med minimal brugsspor, let røglugt. Kabler mangler. Lauritz.com indestår dog ikke for funktionaliteten. Varenr: 3952879 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 19:36:00 DKK 2.200
Bilforstærker samt højtalere (2)
Bilforstærker samt højtalere (2). Bilforstærker MRV-F705 V12 4x900 watt samt Boss audio system CER693 500W. Har aldrig været monteret. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3953832 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 03-09-2015 19:39:00 DKK 600
Mamiya RZ67 kamerahus med objektiver og tilbehør
Mamiya RZ67 kamerahus med objektiver og tilbehør. Mamiya RZ67 kamerahus med 3 Mamiya objektiver hhv. 127 mm 1:3,8. 90 mm 1:3,8 (med softfilter). Ubrugt 140 mm 1:4,5 Macro Z. 2 eksta bagstykker til 120 rullefilm samt 1 polaroid bagstykke samt 1 halsrem. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3952929 DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-09-2015 19:42:00 DKK 1.500
Leica II målsøgerkamera. Serienr: 89261
Leica II målsøgerkamera. Serienr: 89261. Leica II målsøgerkamera. Serienr: 89261, Med Leitz Elmar objektiv. I original Leica læderetui. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3950429 DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 03-09-2015 19:50:00 DKK 3.200
Spectral. HIFI møbel, model HE684
Spectral. HIFI møbel, model HE684. Spectral. HIFI møbel med stel af børstet aluminium, fire hylder af sorthærdet glas. Model HE684. H. 79 B. 68 D. 55 cm. Fremstår med lettere brugsspor. Varenr: 3947665 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-09-2015 19:51:00 DKK 325
Olympus E510 10MP Digitalkamera, to objektiver.
Olympus E510 10MP Digitalkamera, to objektiver.. Olympus E510 10 megapixel digitalkamera, to Zuiko objektiver 14-42 mm., 1:35-5,6 samt 40-150 mm., 1:4-5,6. Manual, oplader og kabler medfølger. Virker iflg. rekvirent, Lauritz.com indestår dog ikke for funktionaliteten. Varenr: 3952782 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 19:55:00 DKK 725
Bang & Olufsen, Beocenter 2500 m. fjernbetjening
Bang & Olufsen, Beocenter 2500 m. fjernbetjening. Bang & Olufsen, Beocenter 2500, "Overture", indeholdende, radio, cd-afspiller, samt båndoptager, fjernbetjening medfølger. Lauritz.com garanterer ikke funktionaliteten. Fremstår med kantafslag på ene låge. Varenr: 3952042 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-09-2015 20:12:00 DKK 500
 1 2 3 4  >>