Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
DSB Telegraf fra Siemens & Halske Berlin (2)
DSB Telegraf fra Siemens & Halske Berlin (2). DSB Telegraf fra Siemens & Halske - Berlin. Fremstår med almindelig brugspræg. Brugsspor. lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3705971 DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 03-03-2015 16:31:59 DKK 1.600
Roland, Behringer samt B&B Audio forstærkere (3)
Roland, Behringer samt B&B Audio forstærkere (3). Roland, Behringer samt B&B Audio forstærkere, H. 25-33 cm. Roland fremstår med klippet ledning. Mangler og defekter kan forekomme, eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3739663 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 03-03-2015 16:41:00 DKK 575
Geneve Lab model S, hvid.
Geneve Lab model S, hvid. . Geneva Lab model S i hvid. To fuldtone 3“ woofer-enheder • To basrefleksporte med “dynamic loudness” • Hver enkelt højttaler drives individuelt i sit eget kammer for opnåelse af præcis akustik • To digitale klasse D forstærkere - særdeles effektive med lavt strømforbrug • FM radio • ... Varenr: 3690824

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 17:30:00 DKK 650
Geneva Lab model XS, hvid.
Geneva Lab model XS, hvid. . Geneva Lab model XS, hvid med bluetooth™-tilkobling for trådløs gengivelse af musik • Baggrundsoplyst og trykfølsomt TouchLight panel • LED display med visning af lydstyrke-, funktion- og frekvensjustering • FM-radio med automatisk søgefunktion • 3 højttalere og digital klasse D ... Varenr: 3691339

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 18:30:00 DKK 500
Skivspelare/förstärkare, Luxor och högtalare 1par, Lp-skivor ca 80 st. (2)
Skivspelare/förstärkare, Luxor och högtalare 1par, Lp-skivor ca 80 st. (2). Skivspelare/förstärkare, Luxor och högtalare 1par, Lp-skivor ca 80 st. 1970-tal. (2) Varenr: 3739391 DKK 1.438 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 03-03-2015 19:00:00 DKK 579
Nikon D3100 digitalkamera, 2 stycken objektiv och stativ (4)
Nikon D3100 digitalkamera, 2 stycken objektiv och stativ (4). Digitalkamera Nikon D3100 samt 2 stycken Nikon DX Objektiv 18-55mm, Nikon DX 85 mm. Stativ. Kamerarem samt väska. Samtliga delar med minimalla bruksspår. Original emballage medföljer. Lauritz.com ansvarar ej för funktionen. (4) Varenr: 3725682 DKK 2.397 SE, Örebro, Aspholmen 03-03-2015 19:01:00 DKK 2.397
Bell & Howell filmkamera, Kodak kamera (2)
Bell & Howell filmkamera, Kodak kamera (2). Bell & Howell Sportster 8mm filmkamera, Kodak Junior 620 kamera. Båda med kraftigt bruksslitage, Kodakkamera även med torr och trasig bälg. Lauritz.com garanterar inte funktionen. (2) Varenr: 3714868 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 03-03-2015 19:14:00 DKK 280
Geneva Lab model World Radio, rød.
Geneva Lab model World Radio, rød. . Geneva Lab model World Radio, rød. - Bluetooth, alarm, FM radio samt indbygget forstærker og højtalere. Leveres i original emballage. Varen kan ikke besigtiges eller afhentes i Herlev. Udlevering kan ske tirsdage fra 9-18 på adresse; Rovsingsgade 68, 2100 København Ø. Varenr: 3691254

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 19:30:00 DKK 550
Iphone 4S, sort i original emballage
Iphone 4S, sort i original emballage. Iphone 4S, sort i original emballage 64 GB. Fremstår velholdt med alm. brugsslitage, medfølgende original emballage inkl. oplader, høretelefoner osv. Er ifølge rekvirent ikke SIM låst. Hertil felefonholder/oplader med USB stik, samt telefonholder/beskyttelse til cykel. Lauritz.com garanterer ... Varenr: 3736828 DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 03-03-2015 19:40:00 DKK 900
Fotostativ med sort baggrundsstof.
Fotostativ med sort baggrundsstof.. Fotostativ med sort baggrundsstof. Baggrundsstof 3 x 3 meter. inkl. transporttaske. Varenr: 3704412

DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 03-03-2015 19:50:00 DKK 950
Pladespiller samt plade samling.
Pladespiller samt plade samling.. Pladespiller samt plade samling. B&O pickup arm, hjemmebygget kasse. 44 x 40 x 21 cm. Fremstår med lette brugsspor i form af bl.a. mindre ridser samt enkle figner afslag. Varenr: 3739917 DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 03-03-2015 19:51:00 DKK 325
Telefonummer 20 700 900
Telefonummer 20 700 900. Telefonnummer 20 700 900 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3707286 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 03-03-2015 19:52:00 DKK 5.800
Objektiv Nikon ED 80-200/2,8
Objektiv Nikon ED 80-200/2,8 . Objektiv Nikon ED 80-200/2,8, i tilhørende kasse Varenr: 3740357 DKK 4.500 DK, Helsingør, Støberivej 03-03-2015 20:12:00 DKK 3.400
Bang & Olufsen. BeoVision 10-32
Bang & Olufsen. BeoVision 10-32 . Bang og Olufsen. Fladskærms tv, model Beovision 10- 32, sort kabinet med aluminiumsramme, højtaler beklædt med sort stof. Fjernbetjening Beo4, Aluminiumsfod/sokkel med motor. Fremstår med brugsspor, fjernbetjening med defekt skærm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3730946 DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 20:13:00 DKK 11.000
Bang & Olufsen. Beovision 6 - 26 med Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. Beovision 6 - 26 med Beo4 fjernbetjening (2). Bang & Olufsen. Beovision 6 - 26 med Beo4 fjernbetjening. 26" TFT LCD fladskærm monteret på motoriseret gulvstand. Mulighed for at foretage programmering af tv, så det kan styre evt. tilsluttede produkter med B&O fjernbetjeningen. Inkl. Beo4 fjernbetjening. Obs! Tekstændring: Fremstår med let ... Varenr: 3736811 DKK 3.500 DK, Herning, Engdahlsvej 03-03-2015 20:41:00 DKK 1.550
Samling ældre fotoudstyr
Samling ældre fotoudstyr. Samling ældre fotoudstyr bestående af bla. Nizo Exposomat8T,Olympus, ATA, Agfa, samt diverse tilbehør. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3734563 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 20:47:00 DKK 400
Samsung Subwoofer PS-WF 551 og Samsung højtaler HW-F 551.  (2).
Samsung Subwoofer PS-WF 551 og Samsung højtaler HW-F 551. (2).. Samsung Subwoofer PS-WF 551 og Samsung højtaler HW-F 551. (2). Varenr: 3735483 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 20:48:00 DKK 800
Sirener tre stk. med blitz/flash samt batteri backup.(3)
Sirener tre stk. med blitz/flash samt batteri backup.(3). Sirener tre stk. med blitz/flash samt batteri backup. Farve to sølv og en krom. Fremstår i original indpakning. Modelfoto. Bemærk at farve kan variere fra billedet, korrekt farve opgivet i tekst.(3) Varenr: 3712020 DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 03-03-2015 20:55:00 DKK 300
Sony Data Projektor VPL-SC50
Sony Data Projektor VPL-SC50. Sony Data Projector VPL-SC50. Sony projektor med strømkabel og fjernbetjening. I transporttaske. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3741495 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 04-03-2015 12:11:00 DKK 325
Audio magic stereomøbel
Audio magic stereomøbel . Audio magic stereomøbel af sort lakeret træ og grålakeret aluminium. Monteret med justerbare føder af forkromet metal. L. 118, D. 59, H. 63,5 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3740320 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 04-03-2015 13:17:00 DKK 750
National. Transportabelt TV
National. Transportabelt TV. National. Transportabelt TV i transportkasse, model TR-525ES. 15 x 33 x 30 cm. Fremstår med lettere slitage, kasse med slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Kan forekomme med fejl og defekter. Varenr: 3700602 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 04-03-2015 13:28:40 DKK 300
Scansonic Harmony 3 TV bord
Scansonic Harmony 3 TV bord. Scansonic Harmony 3 TV bord. Passer op til 50” skærme. Udarbejdet i glas og metal. To glashylder, kabelhuller samt rørholdere/skjulere. Leveres i original emballage (3) Første billede modelfoto. Varenr: 3721356

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 04-03-2015 13:55:00 DKK 325
Bang & Olufsen mfl. Anlæg (10)
Bang & Olufsen mfl. Anlæg (10) . Bang & Olufsen. Anlæg, best. af: Beogram 1500, 1202, Beolab 1700, Beomaster 1700 og 3000-2, Monark 6308 m.m. Fremstår med brugsslitage. Fejl og mangler kan forekomme, eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (10) Varenr: 3742649 DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 04-03-2015 14:18:00 DKK 950
Bang & Olufsen. Anlæg (6)
Bang & Olufsen. Anlæg (6). Bang & Olufsen. Anlæg, best. af: Beogram 1800, 6002, 4002, Beomaster 2200, 900 samt Beocord 600. Fremstår med let brugsslitage, ridser. Fejl og mangler kan forekomme, eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3742650 DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 04-03-2015 14:25:00 DKK 650
Bang & Olufsen. Anlæg (10)
Bang & Olufsen. Anlæg (10) . Bang & Olufsen. Anlæg, best. af: Beomaster 1200, 1900, 901, 4400, 1400, 3000-2, Eltra, Beogram type 610 VFL. Fremstår med let brugsslitage, ridser. Fejl og mangler kan forekomme, eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (10) Varenr: 3742651 DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 04-03-2015 14:30:00 DKK 550
Bang & Olufsen. Anlæg (9)
Bang & Olufsen. Anlæg (9) . Bang & Olufsen. Anlæg, best. af: Beomaster 1000, 1700, 4000, 2400-2, 5000, 1400, 610. Fremstår med let brugsslitage. Fejl og mangler kan forekomme, eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (9) Varenr: 3742652 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 04-03-2015 14:35:00 DKK 725
Bang & Olufsen. Anlæg (6)
Bang & Olufsen. Anlæg (6). Bang & Olufsen. Anlæg, best. af: Beocord 2400, Beomaster 1200, 3000, 900, 1400 samt Mini Deluxe 609. Fremstår med let brugsslitage, ridser. Fejl og mangler kan forekomme, eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6) Varenr: 3742653 DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 04-03-2015 14:42:00 DKK 525
Bang & Olufsen. Telefoner (3)
Bang & Olufsen. Telefoner (3). Samling telefoner heriblandt Beocom 1500 og Beocom 6000. Fremstår med kraftig slitage og snavs. Defekter kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(3) Varenr: 3734343 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 04-03-2015 14:51:59 DKK 300
Vægtelefon af mrk. Statstelefonen
Vægtelefon af mrk. Statstelefonen. Vægtelefon af mrk. Statstelefonen fra Emil Møllers Telefonfabriker Horsens. H 65 . B. 25 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3741036 DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 04-03-2015 15:26:00 DKK 450
HP EliteBook Revolve 810, bærbar computer
HP EliteBook Revolve 810, bærbar computer. HP EliteBook Revolve 810, bærbar computer med 11.6″ skærm. Fremstår med manglende harddisk samt oplader. Taske medfølger. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3741465 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 04-03-2015 15:43:00 DKK 2.600
 1 2 3 4 5  >>