Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bordsfläkt, art deco stil
Bordsfläkt, art deco stil. Bordsfläkt, art deco stil. Gjutjärn/mässing. Saknar sladd. Höjd: 40 cm Dia. 28 cm Märkt 'Bergmann, Berlin' Varenr: 4700397 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 28-06-2017 14:28:50 DKK 344
Professionel fotocube med 3D lys
Professionel fotocube med 3D lys. Professionel fotocube med 3D lys Tag professionelle produktbilleder til webshop. Kraftig oplyst fotocube med 4 baggrundsfarver og 3 kraftige 3D lyspærer. Lyspærerne har en effekt på 150W pr. stk og - helt hvidt lys - brændetid over 8.000 timer - Mål på pærer 25 cm. Pæretemeperatur ved ... Varenr: 4690687

DKK 2.400 DK, Herning, Engdahlsvej 28-06-2017 16:06:58 DKK 1.450
Full HD1920x1080 bil videokameraer med 2.7 TFT skærm, 8 GB (3)
Full HD1920x1080 bil videokameraer med 2.7 TFT skærm, 8 GB (3). Smart black box” videokameraer til montering i foruden af bilen. Med dette kamera kan du altid dokumentere hvad der sker omkring dig i en vinkel af 140 grader så alt kommer med. Også velegnet til sportskørsel, folkerace, udflugter, race m.m. Kameraet har indbygget G-sensor der beskytter med ... Varenr: 4690652

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 28-06-2017 17:26:49 DKK 725
2 stk. Jamo Magic 200 watt koncerthøjtalere (2)
2 stk. Jamo Magic 200 watt koncerthøjtalere (2). Jamo Magic 200 watt koncerthøjtalere i hvidlakeret. kabinet med aftagelig front Ratet power 140 W Music power 200 W. H. 52 L. 22 B. 31 cm. Fremstår med lettere slitage. Ledninger medfølger Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4702620 DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 28-06-2017 18:20:00 DKK 525
Bang & Olufsen. Beovision 7 32
Bang & Olufsen. Beovision 7 32. Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 LCD TV, Mk 3 uden DVD, fra 2008. Fremstår med alm. brugsspor, Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4703390 DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 28-06-2017 18:56:00 DKK 350
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera. Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP Specifikationer: 1.5x forstørrelse 2.Lang rækkevidde visning – 200 meter med 5x forstørrelse 3.Fully multi-coatede optik 4.Høj opløsning – 5 MP 5.Durable gummiarmering ... Varenr: 4675034

DKK 2.500 DK, Helsingør, Støberivej 28-06-2017 19:08:00 DKK 1.350
Et par højtalere model Snell Acoustics Type B Minor (2)
Et par højtalere model Snell Acoustics Type B Minor (2). Et par højtalere model Snell Acoustics Type B Minor, 40-400 watt, i kabinet af egetræ, H. 123 cm., B. 27 cm., D. 40 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4689213 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-06-2017 19:19:00 DKK 5.800
Samling Olympus kamera
Samling Olympus kamera. analog 24x36 Olympus om2, obj :35/105mm,50/200mm,28mm,55mm,100mm. metz45cl-4 flash taske Varenr: 4699211 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 28-06-2017 19:19:00 DKK 1.950
Samling digitale og analoge Nikon kameraer, Nikon D100, D50 og Coolpix 950
Samling digitale og analoge Nikon kameraer, Nikon D100, D50 og Coolpix 950. Samling digitale samt analoge Nikon kameraer, bestående af; Nikon D100, Nikon D50, Nikon Coolpix 950. D90X analog Nikon, F801 Nikon. Nikonos 2 med inskription, Pentax P30 og Nikon SB-28 blitz. Kameraerne er monteret med originale og uoriginale objektiver. Opladere, ekstra batteri, instruktionsbog... Varenr: 4702591 DKK 3.000 DK, Kolding, Trianglen 28-06-2017 19:25:00 DKK 1.600
Kaffeautomat
Kaffeautomat. To-delt kaffeautomat med otte forskellige valgmuligheder, fjedermonteret rum til krus samt med skuffe til sukker og fløde, H. 162 B. 38 D. 45 cm. Nøgle til øverste del medfølger; nøgle mgl. til låge nederst. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4699295 DKK 2.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 28-06-2017 19:28:00 DKK 350
Luxman Stereoanlæg (3)
Luxman Stereoanlæg (3). Luxman musikanlæg i 3 dele: 1 x Luxman Stereo Preamplifier C-120A. 1 x Luxman Stereo Power Amplifier M-120A. 1 x Luxman T-4 tuner. Customed by Lux Corp,, Japan ca. 1980-1982. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Luxman C-120A Mark II Preamplifier - forforstærker med ... Varenr: 4703051 DKK 3.000 DK, Aalborg, Nibevej 28-06-2017 19:29:00 DKK 1.100
Par højttalere, palisander (2)
Par højttalere, palisander (2). Par højttalere i kabinet fineret med palisander, sort frontstof. 1960'erne. H. 76 B. 35 D. 30 cm. Enkelte små søm på front stof. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4694401 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 28-06-2017 19:45:00 DKK 325
Multiblitz, par studieblitz inkl. stativer, softboxe, trådløs udløser, transporttaske med hjul. Samt DÖRR softbox plus galgestativ. Desuden et baggrundssystem/to lampestativer fra Calumet. (ca. 7)
Multiblitz, par studieblitz inkl. stativer, softboxe, trådløs udløser, transporttaske med hjul. Samt DÖRR softbox plus galgestativ. Desuden et baggrundssystem/to lampestativer fra Calumet. (ca. 7). Multiblitz Profilite 500 kit 2 styk studioblitz 500 Ws inkl. stativer, softboxe, trådløs udløser, transporttaske med hjul. Samt DÖRR lysformer Quick-Fix softbox plus stativ med galger. Desuden et baggrundssystem/to lampestativer fra Calumet. Multiblitz Profilite 500 kit 2 styk studioblitz 500 ... Varenr: 4673543 DKK 8.924 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-06-2017 20:09:00 DKK 2.417
Apple MacBook Pro
Apple MacBook Pro. Apple MacBook Pro, bærbar computer, 15" skærm. Model A1286, 500 GB RAM, Intelcon 17, 2 Ghz, DVDRW Prius. Oplader og etui medfølger. 3-4 år gammel. Rengjort og klar til ny opstart. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4702583 DKK 4.000 DK, Herning, Engdahlsvej 28-06-2017 20:15:00 DKK 2.700
Rundfunkempfänger, Braunanlage RS 12 , Braun Frankfurt a.M. , 1961
Rundfunkempfänger, Braunanlage RS 12 , Braun Frankfurt a.M. , 1961. Braunanlage RS 12, Braun Frankfurt a.M., 1961, Standgerät auf niedrigen Beinen, Fußgestell aus Stahl, abnehmbar, Holzgehäuse aus Nussbaum, drei Lautsprecher, eine Klappfront, innen mit drei Fächern, drüber aufklappbarer Plattenwechsler, Abmessungen: H: 72,5 cm, B: 105 cm, T: 38 cm, Bestoßungen ... Varenr: 4693407 DKK 1.636 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 28-06-2017 20:36:00 DKK 521
Carl Zeiss DiaScope 85 T* FL tubkikare, samt stativ Carl Seizz Manfrotto
Carl Zeiss DiaScope 85 T* FL tubkikare, samt stativ Carl Seizz Manfrotto. Carl Zeiss DiaScope 85 T* FL tubkikare, samt stativ Carl Seizz Manfrotto. Serienummer tubkikare: 2853402. Objektivdiameter: 85 mm Brännvidd f: 502 mm Kortaste fokuseringsavstånd: 5 m Fokuseringsområde: -6 dpt. Längd: 345 mm Höjd: 105 mm Bredd: 97 mm Vikt (utan okular): ca. 1450 ... Varenr: 4701580 DKK 11.472 SE, Malmö, Baltzarsgatan 28-06-2017 21:00:00 DKK 8.030
Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 med kontroll.
Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 med kontroll.. Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 LCD tv med kontroll. Widescreen, High Definition, 32", kabinett i svart och metal. Design av David Lewis, Bang & Olufsen. Fungerar vid inskrivningstillfället. Lauritz.com garanterar ej funktionen. OBS! modellbilder, avvikelser kan förekomma. Proveniens: ... Varenr: 4700221 DKK 1.530 SE, Malmö, Baltzarsgatan 28-06-2017 21:00:00 DKK 746
B&O, Beosound 3000 samt Beolab 3500 (2)
B&O, Beosound 3000 samt Beolab 3500 (2). B&O, Beosound 3000 samt Beolab 3500. Der medfølger div. kabler, manualer samt vægbeslag. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4699854 DKK 2.500 DK, Odense, Kratholmvej 29-06-2017 13:28:54 DKK 2.300
Leica Ocular, model B 20 x WW
Leica Ocular, model B 20 x WW. Leica Ocular, model B 20 x WW. Etui medfølger. Varenr: 4702431 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-06-2017 15:42:27 DKK 325
Panasonic Lumix model DMC-G3 kamerahus med to objektiver samt taske
Panasonic Lumix model DMC-G3 kamerahus med to objektiver samt taske. Panasonic Lumix DMC-G3 monteret med G Vario 1:3.5-5.6/14-42 ASPH objektiv og Olympus 40-150mm. F 1:4-5,6. Oplader, ekstra batteri samt Lowepro kamerataske medfølger. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4703033 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 29-06-2017 18:10:00 DKK 650
Musikskab, Braun RS 12
Musikskab, Braun RS 12. Musikskab, Braun RS 12, omkring 1961-1964, trækabinet med finer, sort metalstel med firkantben, med indbygget Braun radio i venstre side, langbølge, mellembølge, kortbølge og FM, med opklappelig dækplade og front i højre side, bag den en pladeskifter, derunder 3 rum, højde: 72 cm, bredde: 100 cm,... Varenr: 4657897 DKK 4.090 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 29-06-2017 18:39:00 DKK 409
Nikon, kamerahus D70s i org. kasse.
Nikon, kamerahus D70s i org. kasse.. Nikon, kamerahus D70s. Digital SLR kamera. Objektiv: Nikon 18-70mm, 1:3,5-4,5. I original kasse. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4703067 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 29-06-2017 18:46:00 DKK 675
Canon. Spejlreflekskamera, EOS 30D
Canon. Spejlreflekskamera, EOS 30D. Spejlreflekskamera, EOS 30D, monteret med Sigma zoom 18-50 1:2,8-4.5 Ø 67 og Canon BG-E2 battergreb. Lowepro taske, oplader, ekstra batteri samt memory cards og diverse kabler medfølger. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten Varenr: 4703046 DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 29-06-2017 19:11:00 DKK 850
WMF Bristro. Professionel kopvarmer / kageskab
WMF Bristro. Professionel kopvarmer / kageskab . WMF Bristro. Professionel kopvarmer / kageskab med par hylder samt låge i front bag hvilken mælkekøleskab med hul til slange til brug for espressomaskine, sider af metal og glas. H. 53 B. 27 D. 52 cm. Virker jf. rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med ... Varenr: 4703835 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 29-06-2017 19:33:00 DKK 300
Konvolut Kameras und Zubehör, Aka und Kodak (9)
Konvolut Kameras und Zubehör, Aka und Kodak (9). Konvolut Kameras und Zubehör, Aka und Kodak. Konvolut bestehend aus einer Kodak-Kamera in Lederhülle 'Rettine'; eine AkaRette für 36 Aufnahmen im Format 24x36mm, in Lederhülle. Zubehör: zwei Bertram Chrolon, zwei Linsen, Haka Autoklips Mod.I, Farbfilter gelb-mittel 32ØG2, ein Filter farblos 010 ... Varenr: 4655230 DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 29-06-2017 19:35:00 DKK 297
Bang & Olufsen. Beovision 7-32 med Beolab 7.2 soundbar,gulvstand og fjernbetjening
Bang & Olufsen. Beovision 7-32 med Beolab 7.2 soundbar,gulvstand og fjernbetjening. Bang & Olufsen. BeoVision fladskærm 7- 32'' med indbygget DVD, motor drejesokkel, monteret med beolab 7 soundbar. Diverse kabler samt fjernbetjening Beo4 medfølger. Serienr. 19144298. Fremstår med alm. brugsspor. Virker iflg. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4702926 DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29-06-2017 19:41:00 DKK 1.200
Olympus digitalkamera, model E-500/520 samt ekstra objektiver.
Olympus digitalkamera, model E-500/520 samt ekstra objektiver.. Olympus digitalkamera, model E-500 og E-520 kamerahuse med følgende objektiver. Olympus Digital 14-42mm 1:3,5-5,6 Olympus Digital Macro 35mm 1:3,5Olympus Digital 40-150mm 1:3,5-4,5Olympus Digital 40-150mm 1:4-5,6Olympus Digital 14-45mm 1:3,5-5,6 Oplader samt memory cards medfølger. Lauritz.com ... Varenr: 4703059 DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 29-06-2017 19:44:00 DKK 1.300
Samling DVD'er, ca. 300 stk (3)
Samling DVD'er, ca. 300 stk (3). Stort samling DVD film. Ca. 300 stk. Brugsspor, flere ubrugte og med folie. Tre kasser. Der kan forekomme enkelte mangler (3) Varenr: 4606685 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-06-2017 19:49:00 DKK 825
Bang & Olufsen. Beocenter 2300, holder til CD'er og stander til højtaler (3)
Bang & Olufsen. Beocenter 2300, holder til CD'er og stander til højtaler (3). Bang & Olufsen. Beocenter 2300 med indbygget radio samt CD afspiller H. 36 cm. Holder til CD'er H. 61 cm. Stander til højtaler H. 60 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4704086 DKK 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 29-06-2017 20:33:00 DKK 500
Minolta. Analog spejlrefleks-kamera model STR 101, ca. 1970, inkl. tre objektiver (4)
Minolta. Analog spejlrefleks-kamera model STR 101, ca. 1970, inkl. tre objektiver (4). Minolta. Analog spejlrefleks-kamera model STR 101, inkl. tre objektiver. Klassisk vintage-kamera, ca. 1970. (4) Varenr: 4693805 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-06-2017 20:35:00 DKK 300
 1 2 3  >>