Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Beogram 2000
Bang & Olufsen. Beogram 2000. Bang & Olufsen. Beogram 2000. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Varenr: 4632774 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 12:22:00 DKK 500
Bang & Olufsen, to par højttalere, Beovox CX50 og CX100 (4)
Bang & Olufsen, to par højttalere, Beovox CX50 og CX100 (4). Bang & Olufsen, to par højttalere, Beovox CX50 og CX100. H. 20 hhv. 32 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 4632772 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 13:23:00 DKK 875
Beosystem 3500 med højttalere (4)
Beosystem 3500 med højttalere (4). Beosystem 3500, bestående af Beomaster 3500, Beogram CD 3500 med Beovox 6513 højttalere. Beolink 1000 fjernbetjening, vægophæng til anlægget og garantibevis samt brugsvejledninger medfølger. Brugsspor. Virker ifølge rekvirent, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 4632225 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 13:24:00 DKK 475
JBL Xtreme bærbar højttaler i rød - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
JBL Xtreme bærbar højttaler i rød - Til fordel for Ungdommens Røde Kors. JBL Xtreme bærbar højttaler i rød JBL Xtreme er den ultimative bærbare Bluetooth-højttaler, der i en håndevending giver dig stor, kraftfuld stereolyd fra fire aktive transducere og to synlige JBL-basradiatorer. Det genopladelige Li-ionbatteri pa 10.000 mAh leverer op til 15 timers spilletid. ... Varenr: 4636218 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 13:43:51 DKK 1.250
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26. Bang & Olufsen. Beocenter 6-26, fjernbetjening, antenneledning, bagbeslag samt manualer medfølger. Brugsspor, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4636352 DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 14:36:32 DKK 400
Bang & Olufsen. To BeoCom 6000 telefoner (2)
Bang & Olufsen. To BeoCom 6000 telefoner (2). Bang & Olufsen. To BeoCom 6000 telefoner, en væghængt og en med bordstand. Fremstår med brugsspor og defekter. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4635462 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-04-2017 14:50:47 DKK 325
Spectraveue, projektor samt læred (2)
Spectraveue, projektor samt læred (2). Spectraveue, projektor samt læred med ophæng, kan bruges til analog samt digitalt. Mål. 180 cm. (2) Varenr: 4630526 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-04-2017 17:55:00 DKK 300
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 4000 (2)
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 4000 (2) . Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 4000, H. 32 B. 28 cm. Medfølgende kabler, vægbeslag, manual. Fremstår med alm. lette brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4631629 DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-04-2017 18:22:00 DKK 1.650
Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere (2)
Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere (2). Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere. H. 29 cm. Fremstår med afskalninger/kanthak, brugsspor og to manglende frontlåg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forkomme. (2) Varenr: 4636655 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-04-2017 19:06:00 DKK 525
Bang & Olufsen, Beovision 6 / 26' med fjernbetjening (4)
Bang & Olufsen, Beovision 6 / 26' med fjernbetjening (4). Bang & Olufsen, BeoVision 6 / 26' fladskærms-tv med Beolink 1000 fjernbetjening og vægbeslag. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4615898 DKK 1.200 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-04-2017 19:10:00 DKK 375
Bang & Olufsen. BeoViosion 10-46 samt Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. BeoViosion 10-46 samt Beo4 fjernbetjening (2). Bang & Olufsen. BeoVision 10-46, fladskærms TV med HDMI indgange. Vægbeslag, Beo4 fjernbetjening og ledning medfølger. Efterset på autoriseret B&O, seks måneders garantibevis medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4636309 DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 19:18:00 DKK 15.000
Nikon samling, 2 kamerahuse og 3 objektiver (5)
Nikon samling, 2 kamerahuse og 3 objektiver (5). Nikkormat FT hus + Nikon FE med 35mm f/2.8 S - serie. 105mm f/2.5 P-serie 300mm f/4.5 H-serie samt motor/winder MD-12. tilhørende 2 Nikon fototasker. Varenr: 4635769 DKK 2.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-04-2017 19:20:00 DKK 1.800
Bang & Olufsen, Beolab 3500 højtaler
Bang & Olufsen, Beolab 3500 højtaler. Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler .Fremstår med brugsspor, kraftigt overfladesmuds (kan fjernes med rensebenzin) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4615902 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-04-2017 19:24:00 DKK 650
Schmuck- Foto-Studio von Engelkemper
Schmuck- Foto-Studio von Engelkemper. Schmuck- Foto-Studio Apparatur und Zubehör von dem Schmuckhersteller Engelkemper. Die Apparatur diente als Polaroid Fotostudio für Schmuckstücke. Das Schmuckstück wurde auf vorgefertigte Schablonen gegeben und anschließend die Belichtungszeit eingestellt. Das Gerät wurde nicht auf die ... Varenr: 4589665 DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 25-04-2017 19:27:00 DKK 297
Bang & Olufsen. Beosound 1, bærbar radio med CD-afspiller (2)
Bang & Olufsen. Beosound 1, bærbar radio med CD-afspiller (2). Bang & Olufsen. Beosound 1, bærbar radio med indbygget CD-afspiller, H. 35 B. 51 cm., på stand af børstet stål. Brugsspor. En Beosystem 10 transistorradio med kassettebånd medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4635291 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 19:28:00 DKK 1.400
Nikon kamera F med objektiver og div tilbehør samt to rollei kameraer
Nikon kamera F med objektiver og div tilbehør samt to rollei kameraer. Nikon kamera F med objektiver og div tilbehør. objektiver: Nikkor-Q 1:4 200mm, Nikkor 1:1,8 50 mm. Nikkor- N C Auto 1: 2,8 24mm. El- Nikkor 1:2 50 mm. Rollei kamera model dcx 400a og Rollei 35 se. Mangler og defekter kan forekomme og Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Varenr: 4630812 DKK 2.000 DK, Helsingør, Støberivej 25-04-2017 20:17:00 DKK 1.500
Canon IXUS IX240, analog kamera, 60-års jubileums Limited Edition
Canon IXUS IX240, analog kamera, 60-års jubileums Limited Edition. Canon IXUS IX240, analog kamera, 60-års jubileums Limited Edition. Komplett med etui, fodral, band, batteri och fjärrutlösare. Serienummer 010095. Framstår i nyskick. Lauritz.com garanterar ej funktion. Varenr: 4636192 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 25-04-2017 21:07:00 DKK 290
Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung
Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung. Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung Braun Fernseher Atelier Serie TV3 mit Gehäuse in Grau. Fernbedienung in Schwarz und Betriebsanleitung dabei. Maße: H 60, B 65, T 46. Altersgemäße Gebrauchsspuren. Varenr: 4628270 DKK 2.231 DE, Hamburg, Große Elbstraße 25-04-2017 21:11:00 DKK 1.115
6388 - Macbook Air, model A1466, uden harddisk
6388 - Macbook Air, model A1466, uden harddisk. Macbook Air, model A1466, uden harddisk. 13.3" skærm. Uden oplader. Serienr. C02MR0T6F6T5. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4636958 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 10:02:52 DKK 1.700
6395 - Macbook Air, model A1465, uden harddisk
6395 - Macbook Air, model A1465, uden harddisk . Macbook Air, model A1465. Uden harddisk. 11" skærm. Svensk tastatur. Serienr.: C02L5Q7EF5N7. Uden oplader. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4636959 DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 10:05:51 DKK 1.000
Læderovertræk til Arne Jacobsen 3107 stole. (6)
Læderovertræk til Arne Jacobsen 3107 stole. (6). Læderovertræk til Arne Jacobsen 7'er stole. Sæt på seks stk. Betrækket er fremstillet af sort semi-anilin læder, indvendigt med 60 kg/kvm. koldskum. Patenteret design med front i ét ubrudt stykke læder. Ryg med to lynlåse, der flugter stolens form og samtidig gør det nemt at montere. Alle ... Varenr: 4628751

DKK 3.700 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 10:13:17 DKK 3.000
Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo (10)
Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo (10). Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo, L. 60 cm., 75 cm. og 95 cm. H. 40 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (10) Varenr: 4632874 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 12:14:00 DKK 300
En samling printer patroner Mutoh Inkjet Printer Supply Dye Ink 220 cc, bestående af  (42). .
En samling printer patroner Mutoh Inkjet Printer Supply Dye Ink 220 cc, bestående af (42). .. En samling printer patroner Mutoh Inkjet Printer Supply Dye Ink 220 cc, bestående af 15 stk Magenta, 15 stk Black, 5 stk Cyan. 4 stk Light Cyan. 3 stk Light Magenta, 1 stk Yellow (42). Varenr: 4616085 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 14:47:56 DKK 300
Tre sæt Jabra høretelefoner - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
Tre sæt Jabra høretelefoner - Til fordel for Ungdommens Røde Kors. Tre sæt Jabra høretelefoner Jabra Move Wireless: Stereo wireless headphones with superior sound quality. Jabra Sport Pulse Special Edition: The world’s first sports headphones with automatic fitness testing. Jabra Sport Coach Special Edition: The world’s first sports headphones with ... Varenr: 4635887 DKK 2.400 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 17:02:54 DKK 1.400
Grundig, Boxen, Lautsprecher (2)
Grundig, Boxen, Lautsprecher (2). Paar Grundig Boxen, Lautsprecher, schwarzer Kunststoffwürfel auf drei-strahligem Fuß, Chrom, Würfel mit sechs Lautsprechern, Fuß mit Herstellerplakette, H.32 cm - B.23 cm - T.23 cm. altersgemäße Gebrauchsspuren. (2) Lauritz.com garantiert nicht die Funktionalität. Varenr: 4580167 DKK 2.231 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 26-04-2017 18:12:00 DKK 1.487
Bose Højtaler og Sony receiver (3)
Bose Højtaler og Sony receiver (3). Bose Højtaler mærket 301 HI-FI video monitor. samt Sony FM/ AM receiver Model STR-DE497. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4637505 DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 26-04-2017 18:12:00 DKK 375
Minox, Kamera / Kleinstkamera, Modell C und Blitzgerät, Deutschland (2)
Minox, Kamera / Kleinstkamera, Modell C und Blitzgerät, Deutschland (2). Minox, Kamera / Kleinstkamera, Modell C, Deutschland, Produktion 1969-1978, Gehäuse aus Metall, Kamera für Schwarzweiß- und Farbaufnahmen, rückseitig mit Herstellerprägung, 12-14x2,5x1,5 cm; Minox Blitzgerät, Cube Flasher Flash C4, 5,1x3x1,8 cm; beides jeweils in Original-Etui aus Leder, eins mit... Varenr: 4629894 DKK 1.859 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 26-04-2017 18:19:00 DKK 744
Bang & Olufsen, Beocenter 2 med Socket Unit (2)
Bang & Olufsen, Beocenter 2 med Socket Unit (2). Bang & Olufsen. Beocenter 2 med socket unit. Hertil strømkabel og ledninger samt vægbeslag. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliten. Varenr: 4615904 DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-04-2017 18:38:00 DKK 1.600
Coca Cola Automat. Signeret af 'Super Brian'
Coca Cola Automat. Signeret af 'Super Brian'. Stor Coca Cola automat. H. 184 cm, B. 94 cm, D. 70 cm. Proveniens: Har tilhørt Brian Nielsen/ 'Super Brian', givet til bokseren som merchandise efter kampen mod Mike Tyson. Signeret af Brian Nielsen. Automaten virker ved indleveringstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4623034 DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 19:32:00 DKK 5.000
Samling analoge kameraer og objektiver, 42 mm screw mount
Samling analoge kameraer og objektiver, 42 mm screw mount. Samling analoge kameraer og objektiver, 42 mm screw mount. Kameraer: Chinon CX II, Fujica AZ-1, Yashica TL, Ricoh TLS, Mirageflex 1000S. Objektiver: Auto Chinon 55mm f:1,7, Auto Chinon 35mm f:2,8, Auto Rikenon 55mm f:2,8, Chinon Flex Auto Reflex 35mm f:2,8, Chinon Flex Auto Reflex 200mm f:3,5, ... Varenr: 4615770 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 19:49:00 DKK 375
 1 2 3 4  >>