Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Højtalersæt + forstærker (3)
Højtalersæt + forstærker (3). Vllidor højtalersæt + forstærker med indbygget mixer og flere features: 2 x 1000 watt max. effekt 2 x 210 watt RMS Der kan tilsluttes højtaler ned til 4 ohm USB/SD-kort indgang til afspilning af MP3 filer FM-radio 2 stk. Mikrofonindgange med spererate indstillinger 2 stk. ... Varenr: 3556668

DKK 2.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-10-2014 13:58:00 DKK 1.600
Atari XE-system
Atari XE-system . Atari XE video game system med tre spil. Joystick medfølger ikke. Fremstår i original emballage, dog med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3550100 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 01-10-2014 14:17:00 DKK 325
Rolleiflex  SL35 E, Variant 740-2 MFD. Blitz, Rollei 80-200, 28 mm linser m.m.
Rolleiflex SL35 E, Variant 740-2 MFD. Blitz, Rollei 80-200, 28 mm linser m.m.. Rolleiflex SL35 E, Variant 740-2 MFD. Blitz, Rollei linse 80-200 mm og 28 mm. Håndholdt stativ, batteri og original æsker medfølger. Ligger i taske. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3558703 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 01-10-2014 15:28:54 DKK 600
Kaffemaskine, Jura Impressa
Kaffemaskine, Jura Impressa . Kaffemaskine, Jura Impressa Xs 90 one touch med mælkeskummer, H. 62, B. 40, D. 38 cm. Varenr: 3564989 DKK 3.500 DK, Herlev, Dynamovej 01-10-2014 15:34:00 DKK 1.800
Stativ samt filmkamera, EUMIG C3 samt Projektorduk 'Self-Recta' (2)
Stativ samt filmkamera, EUMIG C3 samt Projektorduk 'Self-Recta' (2). Stativ samt filmkamera, EUMIG C3. Österrike. Grå modell från 1954-59. Fjädermotor. Ca 16 x 4,5 x 11,5 cm inklusive handtaget. Totalhöjd ca 54, 5 cm. Projektorduk 'Self-Recta', Cine Screen, England. 85,5 x 97 cm. Reparerad på baksidan. (2) Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3559976 DKK 817 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 01-10-2014 15:38:46 DKK 245
Två bordsmikrofoner, Philips EL 3781 samt Grundig Mikrofon/stereomik GDSM 331 (3)
Två bordsmikrofoner, Philips EL 3781 samt Grundig Mikrofon/stereomik GDSM 331 (3). Två bordsmikrofoner, Philips EL 3781. 1965, Norge. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Grundig mikrofon/stereomik GDSM 331. 1960-tal. 5-polig DIN-kontakt. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (3) Varenr: 3559970 DKK 654 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 01-10-2014 15:39:01 DKK 245
Mikrofon, Sennheiser. Modell MD 407 H samt mikrofon Maestro K-52 (2)
Mikrofon, Sennheiser. Modell MD 407 H samt mikrofon Maestro K-52 (2). Mikrofon, Sennheiser. Modell MD 407 H. 1970-tal. Höjd ca 8 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Maestro. Mikrofon. K-52. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (2) Varenr: 3559967 DKK 654 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 01-10-2014 15:39:12 DKK 552
ITT. Mikrofon i ask. 'Dynamic Stereo Mike SM 3'.
ITT. Mikrofon i ask. 'Dynamic Stereo Mike SM 3'.. ITT. Mikrofon i ask. 'Dynamic Stereo Mike SM 3'. Med originalask och instruktion. Mikrofonens höjd 15 cm. Totalhöjd ca 24 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3559969 DKK 654 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 01-10-2014 15:40:14 DKK 245
Mikrofon Pearl Sweden, modell RD-16.
Mikrofon Pearl Sweden, modell RD-16.. Mikrofon Pearl Sweden, modell RD-16. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3559960 DKK 654 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 01-10-2014 15:42:18 DKK 245
Projektor och diabildsprojektor i väskor. Noris. (2)
Projektor och diabildsprojektor i väskor. Noris. (2). Projektor och diabildsprojektor i väskor. Noris. Tyskland. 1900-talets mitt. Projektor Noris Plank 8 - Super - 50. Höjd ca 27 cm. Diabildsprojektor Noris Trumpf. Höjd ca 22 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (2) Varenr: 3559950 DKK 654 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 01-10-2014 15:42:44 DKK 245
Macintosh Power-Book 180c,  Apple Inc.
Macintosh Power-Book 180c, Apple Inc.. Macintosh Power-Book 180c, Apple Inc. Tidigt 90-tal. Den första portabla datorn från Mac. Med väska, internetsladd, strömadapter och handbok. Totalhöjd 26 cm. Längd 28,5 cm. Bredd 23,5 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3559949 DKK 654 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 01-10-2014 15:44:34 DKK 245
Filmkamera Beaulieu, från P. Angénieux.
Filmkamera Beaulieu, från P. Angénieux. . Filmkamera Beaulieu, från P. Angénieux. Super-8. Från åren 1969 - 1979. Med etui, kontakt och handledsband. Längd ca 28,5 cm, höjd ca 16,5 cm, bredd ca 7 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3559948 DKK 654 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 01-10-2014 15:45:20 DKK 266
Bang & Olufsen. BeoCord, båndoptager, model T 700 K samt shaver (2)
Bang & Olufsen. BeoCord, båndoptager, model T 700 K samt shaver (2). Bang & Olufsen. BeoCord, båndoptager, model T 507 K i original kasse med mikrofon og høretelefoner samt Bang & Olufsen shaver, model SH7U. Aldersrelateret slitage. Mikrofon med afslag på bakelit. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3564178 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-10-2014 16:57:00 DKK 1.500
Auto Shoe Cover Dispenser/ Transportabel Skoovertræk.
Auto Shoe Cover Dispenser/ Transportabel Skoovertræk.. Auto Shoe Cover Dispenser/ Automatisk Skoovertræk. Velegnet til institutioner, rundvisninger m.m. Transportabel kasse m/ håndtag, mål: ca. 31 x 47 x 17 cm. Brugsanvisning medfølger. Nye overtræk kan købes hos firmaet til en pris af 25 øre pr. stk. Varenr: 3548290 DKK 800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 01-10-2014 19:00:00 DKK 325
Bang & Olufsen, BeoLab 3500 (3)
Bang & Olufsen, BeoLab 3500 (3). Högtalare BeoLab 3500 från Bang & Olufsen. Aluminiumfinish, textilfronter i svart, fjärrkontroll och handbok medföljer. Lauritz.com garanterar inte funktionen. (3) Varenr: 3565165 DKK 4.495 SE, Malmö, Baltzarsgatan 01-10-2014 19:20:00 DKK 1.880
Højttalersæt 18 tommer + forstærker (3)
Højttalersæt 18 tommer + forstærker (3). Højttalersæt 18" + forstærker PYLE, USA + 2 x 10 meter højttalerlabel. PYLE PQA-4100 Forstærker 2 x 2050 watt max. effekt. Separat volumenregulering højre/venstre Mulighed for brokobling Kortslutningssikret Overophedningssikret Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. ... Varenr: 3531898

DKK 7.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-10-2014 20:17:00 DKK 3.800
Fjernbetjent filmlærred med motor
Fjernbetjent filmlærred med motor. Fjernbetjent filmlærred med motor. Automatisk filmlærred med fjernbetjent motor, væghængt op/ned betjening samt fjernbetjening. Hvidlakeret stål hus 230 x 7 cm. HD ready, format 16:9 / 4:3 / 1:1, Gain-faktor 1,0. Lærredstørrelse 203x203 cm., Diagonal billede 305 cm. Emballagemål: 245 x 14 x 15 ... Varenr: 3510048

DKK 4.000 DK, Herning, Engdahlsvej 01-10-2014 20:41:00 DKK 1.600
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varenr: 3372652

DKK 2.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 01-10-2014 20:53:00 DKK 1.800
DB Technologies. Par højttalere, model Opera 912 (2)
DB Technologies. Par højttalere, model Opera 912 (2). DB Technologies. Par højttalere, model Opera 912. (2) Varenr: 3560089 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-10-2014 20:54:00 DKK 3.400
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varenr: 3496188

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 01-10-2014 21:32:00 DKK 1.550
Bang & Olufsen, högtalare Redline 6521 samt förstärkare 1741 (3)
Bang & Olufsen, högtalare Redline 6521 samt förstärkare 1741 (3). Bang & Olufsen. Högtalare, 2 st, Beovox RL 2000 Redline 6521, mått 54 x 40 cm. Förstärkare typ 1741, mått 30 x 15,5 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (3) Varenr: 3564987 DKK 981 SE, Örebro, Aspholmen 01-10-2014 21:33:00 DKK 409
Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 (540)
Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 (540). Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 ventileret standard sokkel (lille sokkel 230V 50 Hz, kan ikke lysdæmpes). Total længde incl. fatning 27 cm. Ø 6 cm. Ligger i 10 kasser af 54 stk. Kassemål: 58 x 18 x 38 cm. Sælger er et konkursbo uden nærmere kendskab til det solgte og sælger ... Varenr: 3569780

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 02-10-2014 13:21:00 DKK 400
Casio kasseapparat samt Epson printer (3)
Casio kasseapparat samt Epson printer (3). Casio kasseapparat model QT-2100-1 samt Epson printer model M129H. H. 26 B. 27 D. 41 / H. 11 B. 41 D. 42 og H. 15 B. 15 D. 20 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3564383 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 02-10-2014 14:25:00 DKK 325
Voxtresm. Telefoncentral (5)
Voxtresm. Telefoncentral (5). Telefoncentral med fire telefoner, hvoraf tre med headsæt. Fremstår med lette brugspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet, fejl og mangler. Varenr: 3534662 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 02-10-2014 14:31:05 DKK 300
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere (2)
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere (2) . Bang & Olufsen, par BeoLab 8000 højttalere (2) Par højtalere, Bang & Olufsen, BeoLab 8000, i pibeformede kabinetter af poleret aluminium med hvid frontstof. H. 132 cm. Par sorte frontpaneler medfølger. Fremstår med lettere brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3564543 DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-10-2014 15:07:00 DKK 3.600
Bang & Olufsen, master control panel 5500, Beogram CD 5500 och Beomaster 5500 (3)
Bang & Olufsen, master control panel 5500, Beogram CD 5500 och Beomaster 5500 (3). Bang & Olufsen, master control panel 5500, Beogram CD 5500 och Beomaster 5500. Mått 32x42 cm respektive 32x16 cm. Manual medföljer. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Lucka med skada. (3) Varenr: 3562462 DKK 817 SE, Örebro, Aspholmen 02-10-2014 15:54:09 DKK 1.062
Bang & Olufsen. Beosound Century
Bang & Olufsen. Beosound Century. Bang & Olufsen. Beosound Century med CD- og kasetteafspiller. Ophæng medfølger. H. 34 B. 75 D. 12 cm. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3564285 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 02-10-2014 16:04:00 DKK 550
Stereo samt högtalare, Philips och Pioneer (4)
Stereo samt högtalare, Philips och Pioneer (4). Pioneer CD-player PD 204. Mått 42x25,5x10 cm. Philips: AF-FM turner F4122, integrated stereo amplifier F4122 samt stereo casette deck F6121. Mått 42x23/30 cm. Philips högtalare höjd 53 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Textil med slitage. (4) Varenr: 3561898 DKK 654 SE, Örebro, Aspholmen 02-10-2014 16:07:28 DKK 266
Concept Jukebox til CD'er med møntindkast
Concept Jukebox til CD'er med møntindkast. Concept Jukebox til CD'er med møntindkast. 103 x 67 cm. Fremstår med brugsslitage, skrammer/afslag på kant. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3567978 DKK 2.500 DK, Aalborg, Nibevej 02-10-2014 17:48:41 DKK 1.300
Bang & Olufsen, Beosound Ouverture
Bang & Olufsen, Beosound Ouverture . Bang & Olufsen, Beosound Ouverture musikanlæg. H. 36 L. 32 B 16 cm. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3560942 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 02-10-2014 18:35:00 DKK 400
 1 2 3 4 5 6  >>