Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Diaprojektor Bausch & Lomb
Diaprojektor Bausch & Lomb. Diabildsprojektor för diabilder av äldre typ, märkt Bausch & Lomb Optical Co., tidigt 1900-tal. Elkabel torr. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3801409 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 03-05-2015 19:20:00 DKK 238
Sennheizer hörlurar, 20 st. modell PX100-II (20)
Sennheizer hörlurar, 20 st. modell PX100-II (20). Sennheizer hörlurar, 20 st. modell PX100-II. I originalpåsar, oanvända. Varenr: 3825155 DKK 1.587 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 03-05-2015 19:22:00 DKK 298
Smalfilmsprojektor Agfa Movector
Smalfilmsprojektor Agfa Movector. Smalfilmsprojektor Agfa Movector Iso 16, 16 mm projektor i förvaringslåda med transformator och tillbehör. Projektor med bruksslitage. Ej funktionstestad, Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3801408 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 03-05-2015 19:25:00 DKK 238
Chinon CG-5 samt 3 objektiv
Chinon CG-5 samt 3 objektiv. Chinon CG-5 med Chinon 2.7-3.5/35-70 mm, Chinon 2.8/135 mm samt Soligor 2x teleconverter i etui. Hus i gott skick med visst externt bruksslitage, paneler med mindre släpp. Båda originaloptiker i gott skick, endast smärre bruksslitage. Båda med skylightfilter, 135:an med linslock och ... Varenr: 3793420 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 03-05-2015 19:30:00 DKK 238
Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler
Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab til hoteller, bofællesskaber, plejehjem, institutioner eller hjemmet. 133 kroge til nøgler. Nøgleskab af lakeret jern samt låge med sikkerhedsdisplay. Sikkerhedsnøgler medføler. Kan også benyttes som mindre ... Varenr: 3546374

DKK 2.250 DK, Roskilde, Store Hedevej 03-05-2015 19:30:00 DKK 1.100
Canon FTb med Tokina zoomobjektiv i beredskapsväska
Canon FTb med Tokina zoomobjektiv i beredskapsväska. Canon FTb hus, med Tokinaobjektiv 3.5-4.3/35-105 mm i beredskapsväska. Hus i svart finish med bruksslitage externt. Internt i mycket gott skick. Beredskapsväska med bruksslitage. Kameran fungerar vid test men Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 3793365 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 03-05-2015 19:35:00 DKK 238
Canon Auto Zoom 518 super-8 filmkamera i originalväska
Canon Auto Zoom 518 super-8 filmkamera i originalväska. Canon Auto Zoom 518 super-8 filmkamera i originalväska. Kamera med smärre yttre bruksspår. Fungerar vid test men Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 3793319 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 03-05-2015 19:40:00 DKK 238
Herbert Hirche, Fernseher Modell FS 60 für BRAUN
Herbert Hirche, Fernseher Modell FS 60 für BRAUN. Fernsehgerät Modell FS 60, deutsches Design für BRAUN. Entwurf Anfang der 1960er Jahre. Korpus mit Teakholzfurnier, Front in weiß lackiertem Metall, Untergestell aus grau lackiertem Vierkantstahlrohr. Rückseitig bezeichnet. B. 73,5cm, H. 101cm, T. 34cm. Leichte, altersgemäße Gebrauchsspuren, eine... Varenr: 3818301 DKK 1.493 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 03-05-2015 20:00:00 DKK 1.195
Samling Hasselblad fotoudstyr
Samling Hasselblad fotoudstyr. Samling Hasselblad fotoudstyr. -Hasselblad 503 CW Millennium kamerahus. Med CW-Winder, skaktsøger og handstrap. -Hasselblad A12 - 6x6 Millennium magasin -Hasselblad 140-280 mm. f. 5.6 objektiv. -Hasselblad EL/M 500 kamerahus med skaktsøger -Hasselblad A12 magasin. Desuden diverse dæksler og... Varenr: 3819514 DKK 15.000 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 20:00:00 DKK 16.000
Parasound C / DP - 1000 CD afspiller
Parasound C / DP - 1000 CD afspiller . Parasound C / DP - 1000 CD afspiller. CD afspiller med meget stabilt løbeværk. Udviklet af Parasound, San Francisco, Californien. Kan tilsluttes ekstern D/A converter. Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3818512 DKK 1.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 03-05-2015 20:20:00 DKK 350
Parasound D/AC-1500 D/A converter
Parasound D/AC-1500 D/A converter. Parasound D/AC-1500 D/A converter. Udviklet af Parasound, San Francisco, Californien. Ekstern D/A converter. Balanceret XLR-udgang. Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3818515 DKK 2.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 03-05-2015 20:40:00 DKK 750
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Varenr: 3611876

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 20:42:00 DKK 1.400
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP. Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP Specifikationer: 1.5x forstørrelse 2.Lang rækkevidde visning – 200 meter med 5x forstørrelse 3.Fully multi-coatede optik 4.Høj opløsning – 5 MP 5.Durable gummiarmering ... Varenr: 3792263

DKK 2.600 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 21:00:00 DKK 1.900
Spionsæt bestående af : Ur med kamera, Mini DVR, Kuglepen m/ kamera .(3)
Spionsæt bestående af : Ur med kamera, Mini DVR, Kuglepen m/ kamera .(3). Spionsæt bestående af : Ur med kamera - 4 GB - Både video og billeder. Mini DVR - verdens mindste videokamera - 8 GB Kuglepen m/ kamera - Både video og billeder. Armbåndsur 4 GB - Optag video og tag billeder, smart og diskret armbåndsur med skjult indbygget videokamera! Med dette smarte ... Varenr: 3810060

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 21:05:00 DKK 850
Digital LED Projector til smartphone via medfølgende MHL kabler
Digital LED Projector til smartphone via medfølgende MHL kabler. Digital LED Projector. Smart lille digital LED projector til DVD afspiller, til iPad/iPhone, smartphone m.m. Afspil film, l video eller se billeder i op til 60 tommer på væg eller lærred. Projectoren skal placeres mellem 1 til 4 meter fra væg/lærred. Specifikationer: •LED projector med Lcd ... Varenr: 3718700

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 21:10:00 DKK 1.250
Højttaler/forstærker med trådløs mikrofon
Højttaler/forstærker med trådløs mikrofon. Højttaler m/ trådløs mikrofon samt mulighed for elektrisk guitar. Smart til sang til festlige lejligheder. Højttaler: SMALL STEEL GUN PROFESSIONAL SPEAKER - Multi-Function Audio System. Med trådløs mikrofon og bluetooth tilkobling - afspil musik kabelfrit fra din iPhone / ... Varenr: 3827372

DKK 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 21:14:00 DKK 800
Jukeboks 105 cm høj i trækabinet med Bluetooth.
Jukeboks 105 cm høj i trækabinet med Bluetooth.. Klassisk jukebox udført med trækabinet og ny teknologi. Til denne jukebox behøver du ikke 100 cd'er for at få alt din yndlingsmusik ind. Du kan nemlig afspille dem via bluetooth fra eks. din iPhone, iPad, tablet, smartphone, pc etc. Du kan også afspille dem fra hukommelseskort som MP3 ... Varenr: 3792206

DKK 7.200 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 21:15:00 DKK 6.400
Riffelkamera med gevær- & kikkertbeslag-  HD - Incl. 8 GB SD Card
Riffelkamera med gevær- & kikkertbeslag- HD - Incl. 8 GB SD Card. Smart kamera med beslag til både riffel og haglgevær o/u. Optag dine bedste jagtminder mens de sker - Kraftigt kamera der optager video og lyd i HD kvalitet. Kameraet er udført i meget stærk kvalitet - holder f. eks. til at et bilhjul kører over det. Kameraet er vejrbestandig - holder ... Varenr: 3792287

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 21:25:00 DKK 900
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth.
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth.. Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth. Lækkert Hi-FI surround sound system 3D 5.1med indbygget bluetooth funktion, SD kortlæser, FM radio og USB kortlæser. Høj kvalitet og lækker lyd fra Alongza™. Spiller trådløst fra din smartphone, tablet, spiller MP3 filer fra SD kort i ... Varenr: 3792230

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 21:30:00 DKK 1.100
Par HD videokameraer med 16 megapixel og 16x digital zoom(2)
Par HD videokameraer med 16 megapixel og 16x digital zoom(2). Par HD videokameraer med 16 megapixel og 16x digital zoom. 5 MP CMOS-sensor, til videooptagelser eller billeder. På den 2,7 tommer store TFT skærm kan du se hvad der filmes og gense optagelser. Skærmen er på 960 x 240 pxl og kan drejes 270 grader. Specifikationer: - Billede sensor 5 ... Varenr: 3792239

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 21:35:00 DKK 1.800
Dykkermaske m/ kamera – 8 GB - 5.0 MegaPixel m/ LCD skærm
Dykkermaske m/ kamera – 8 GB - 5.0 MegaPixel m/ LCD skærm. Dykkermaske m/ kamera – 8 GB - 5.0 MegaPixel m/ LCD skærm. Smart dykkermaske hvor du kan tage billeder eller optage video mens du dykker, samtidig har du begge hænder fri. Optag havbunden, fisk, koralrev og forevig spændende undervands oplevelser i Høj HD kvalitet. Masken er udformet med frit... Varenr: 3787660

DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 21:45:00 DKK 800
Komplet fotostudio 14 dele
Komplet fotostudio 14 dele. Komplet fotostudio 14 dele Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: Stort fotostativ 2 x 3 meter Grå, sort og hvid baggrundsfarve 2 fotolamper excl. pærer 4 sølv refleksskærme 2 ... Varenr: 3824767

DKK 2.200 DK, Herning, Engdahlsvej 03-05-2015 21:55:00 DKK 1.650
Bang & Olufsen, Beomaster 3300 samt  Beovox CX50
Bang & Olufsen, Beomaster 3300 samt Beovox CX50 . Bang & Olufsen, Beomaster 3300 med fjärrkontroll samt ett par Beovox högtalare modell CX50. Bruksspår, Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 3821312 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 04-05-2015 16:38:00 DKK 258
B&O 7007 anlæg med RL højttalere. (3)
B&O 7007 anlæg med RL højttalere. (3). Bang & Olufsen Beocenter 7007 på stand. Musikanlæg med radio, pladespiller og kassettespiller. Redline 60 højttalere med vægbeslag samt remote. Fremstår med Pickup i ukendt stand samt brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3818573 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 04-05-2015 16:54:17 DKK 350
Partner Print professionel visitkort trykkemaskine med siverse tilbehør. (9),
Partner Print professionel visitkort trykkemaskine med siverse tilbehør. (9),. Partner Print professionel visitkort trykkemaskine med siverse tilbehør. 24v-300Watt. (9). Varenr: 3819659 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 04-05-2015 19:11:00 DKK 450
Bang og Olufsen Beocenter 2200 uden fjernbetjening.
Bang og Olufsen Beocenter 2200 uden fjernbetjening.. Bang og Olufsen Beocenter 2200 uden fjernbetjening. Varenr: 3818642 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 04-05-2015 19:17:00 DKK 300
Komplet mørkekammer
Komplet mørkekammer. Komplet mørkekammerudstyr Durst M 670 Color. Kan også bruges til S/H-kopieringer Optik: Durst Neonon 50 mm. f. 2.8 Optik: Rodenstock Rodagon 80 mm. f. 5.6 Durst eksponeringstimer Formatændrings lysbokse til både 24x36 og mellemformat negativer 6x7 cm. Focus finder Ekstra pærer til M ... Varenr: 3819522 DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 04-05-2015 19:19:00 DKK 500
Sennheizer hörlurar, 20 st. modell PX100-II (20). Sennheizer hörlurar, 20 st. modell PX100-II. I originalpåsar, oanvända. Varenr: 3825156 DKK 1.587 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 04-05-2015 19:24:00 DKK 298
Bang & Olufsen. BeoSound 3200 samt Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. BeoSound 3200 samt Beo4 fjernbetjening (2) . Bang & Olufsen. BeoSound 3200 med CD-afspiller og radio. Hertil Beo4 fjernbetjening. Fremstår med defekt åbne/lukke-mekanisme samt manglende pin-kode. Varenr: 3822059 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-05-2015 19:39:00 DKK 1.050
Bang & Olufsen, Par BeoLab 4000 højttalere (2)
Bang & Olufsen, Par BeoLab 4000 højttalere (2) . Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere. Almindelige brugsspor. (2) Varenr: 3822072 DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 04-05-2015 19:42:00 DKK 3.400
 1 2 3 4  >>