Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Robot Star kamera
Robot Star kamera. Robot Star kamera, nummereret 126555 med originale papirer og æske. Varenr: 4270549 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 24-05-2016 12:31:17 DKK 450
OY Ellego AB, Ladestation til Truck/Stabler
OY Ellego AB, Ladestation til Truck/Stabler. OY Ellego AB, Ladestation til Truck/Stabler. model TVS 48/60. Se billede 3 for Specs. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4272377 DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-05-2016 13:04:00 DKK 325
Samsung Syncmaster SA450. Fire computerskærme. (4)
Samsung Syncmaster SA450. Fire computerskærme. (4) . Fire Samsung Syncmaster SA450, 23,6" computerskærme. Fremstår med brugsspor. (4) Varenr: 4243379 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-05-2016 13:39:00 DKK 925
BenQ G2420HDB, fire computerskærme. (4)
BenQ G2420HDB, fire computerskærme. (4). Fire BenQ G2420HDB computerskærme, 23,6". Fremstår med brugsspor. Varenr: 4243238 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 24-05-2016 14:24:00 DKK 975
Bang & Olufsen, Beovision 6-26'', TV
Bang & Olufsen, Beovision 6-26'', TV. Bang & Olufsen, Beovision 6-26'', fjernsyn, 'kan ikke modtage digitalt tv', vægbeslag og brugsanvisning medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 4275394 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-05-2016 14:28:55 DKK 350
Rittreck MKK kamera
Rittreck MKK kamera. Rittreck MKK kamera monteret med rullefilmskassette 60x90mm. Fremstillet i Japan. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4275848 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-05-2016 17:00:13 DKK 500
Macbook Pro, model A1278, uden harddisk samt trådløs tastatur, model A1314 (2)
Macbook Pro, model A1278, uden harddisk samt trådløs tastatur, model A1314 (2). Apple MacBook Pro, bærbar computer, 13" skærm. Model A1278. Serienr.: W800885566D. Oplader medfølger. Fremstår med brugsspor, ridser. Trådløs tastatur, model A1314, i originalemballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns ... Varenr: 4275904 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-05-2016 17:32:09 DKK 2.100
Philips Megaphone
Philips Megaphone. Philips Megaphone EJ1005/00. Funktion ej testad. Varenr: 4260175 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 24-05-2016 18:51:00 DKK 242
Bang & Olufsen. Beovision 6-26 med vægbeslag og Beolink 4 fjernbetjening
Bang & Olufsen. Beovision 6-26 med vægbeslag og Beolink 4 fjernbetjening. B&O 8-26 fladskærms tv, type 9280, monteret med vægbeslag. Beolink 4 fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor, lettere overfladeridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4275731 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 19:02:00 DKK 375
LM Ericsson, Cobra, telefon
LM Ericsson, Cobra, telefon. L M Ericsson, Cobratelefon i rödfärgad plast. Höjd 21 cm. Bruks och åldersrelaterat slitage. Lauritz.com garanterar ej funktionaliteten. Varenr: 4278844 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 24-05-2016 19:14:00 DKK 242
Bowens studieflash sæt, model Gemini GM400
Bowens studieflash sæt, model Gemini GM400 . Bowens studieflash, model Gemini GM400. Sæt med to lamper, to stativer samt to paraplyer (Ø 92 cm.) i sølv/hvid. I medfølgende taske. Fremstår med få brugsspor. Varenr: 4274972 DKK 3.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 24-05-2016 19:21:00 DKK 1.650
Bang & Olufsen. Højttalere.
Bang & Olufsen. Højttalere. . B&O højttalere. Par Beolab 4000 type 6636 R, par Beolab 4, type 6650 samt par "Red line" type 6514. Dertil beolink, kabler og vægbeslag. Fremstår med brugsspor samt et manglende beslag. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4275623 DKK 4.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 19:28:00 DKK 3.600
Amitech 22'' TV multituner med DVD
Amitech 22'' TV multituner med DVD. Amitech 22" tv multituner, model Sealine 307. 16:10 bredformat, 1680x1050, Tekst-tv, kortlæser, indbygget DVD, USB. Original emballage med fjernbetjening. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 4266444 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 19:34:00 DKK 300
Bang & Olufsen. Beosystem 2500, Beovox CX50 m.m.
Bang & Olufsen. Beosystem 2500, Beovox CX50 m.m.. B&O. Beosystem 2500, type 2606. 4 stk. Beovox CX50 højttalere. Beolink fjernbetjening, cd-holder med mere. Varenr: 4274892 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 19:46:00 DKK 950
Bang & Olufsen. Beolit transistorradio
Bang & Olufsen. Beolit transistorradio. Bang & Olufsen. B&O Beolit transistorradio i hus af brunt lærredsbeklædt finerplade, plast og metal. H. m. håndtag 24 L. 28 D. 9 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4275202 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 19:57:00 DKK 500
Braun Receiver Typ CEV 510
Braun Receiver Typ CEV 510 . Braun Receiver CEV 510. Verschiedene Materialien und Maße. Bezeichnet. Funktion ungeprüft. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion und Vollständigkeit. Alters- und Gebrauchsspuren, teils Kratzer und partielle Bereibungen Varenr: 4272507 DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 24-05-2016 20:22:00 DKK 299
Bang & Olufsen. Beocenter 2
Bang & Olufsen. Beocenter 2 . Bang & Olufsen, BeoCenter 2 med socket unit., integreret audio- og videosystem. Anlæg med CD og DVD-afspiller samt FM/AM radio og navngivning af 60 radiokanaler og 200 CDér samt gulvstand. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4275266 DKK 3.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 20:30:00 DKK 3.400
Radio Fabriken N. TH. Nielsen. Rørradio med højttaler
Radio Fabriken N. TH. Nielsen. Rørradio med højttaler. Rørradio fremstillet i Nykøbing Falster hos N. TH. Nielsen, Radio Fabriken med tilhørende højttaler. Aldersrelateret brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 4274917 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 21:04:00 DKK 325
Hemmabiosystem med motordriven duk
Hemmabiosystem med motordriven duk. Hemmabiosystem. Motordriven duk 'Kingpin', baslåda, 5 stycken högtalare, Projektor 'Panasonic', Dvd-spelare samt förstärkare. Mått: Längd på dukanordning ca 260 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Sladdar samt fjärrkontroller medföljer. Varenr: 4274442 DKK 5.233 SE, Malmö, Baltzarsgatan 24-05-2016 21:15:00 DKK 725
Grammofon, kassettebåndoptager, cd-afspiller og højttalere (5)
Grammofon, kassettebåndoptager, cd-afspiller og højttalere (5). Aiwa direkte drevet pladespiller model AP-2500. Automatisk lift og stop. Pickup-nål defekt. / Sansui dobbelt kassettebåndoptager model D-W9 med "Random music program search". / Par Tensai små højttalere model TS-920, max belastning 80 watt i 8 ohm. / Sony cd-afspiller model CDP-M35. Fremstår med... Varenr: 4275593 DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 21:50:00 DKK 300
JBL L112 højttalere (2)
JBL L112 højttalere (2). Par JBL højttalere model L112. 3-vejs med 12" bas. Serienummer 75356. Max belastning i 8 ohm: 300 watt. Fremstår med brugsspor, ridser. Basenheder med mørnet kantophæng. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 4275585 DKK 5.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 22:00:00 DKK 2.400
D. Gottlieb & Co, King Kool. Flippermaskine
D. Gottlieb & Co, King Kool. Flippermaskine. D. Gottlieb & Co, Illinois U.S.A. Flippermaskine model Gottlieb's player King Kool. Virker ifølge rekvirent, lys i display. Ca. 1970. Fremstår med brugsspor, slitage, støv på spillepladen og knækkede gummiringe. Nøgler og ekstra gummiringe medfølger. Lauritz.com indestår ikke for ... Varenr: 4275081 DKK 5.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 22:02:00 DKK 2.400
Nakamichi 620 og 630 Hi-fi forstærkere (2)
Nakamichi 620 og 630 Hi-fi forstærkere (2). Nakamichi fra 600-serien bestående af Nakamichi model 620 effektforstærker. 100 watt i 8 ohm. 40 x 19 x 25 cm, vægt 12 kilo. / Nakamichi model 630 FM tuner forforstærker. 40 x 19 x 25 cm, Made in Japan 1970'erne. Originale støvlåg med lettere overfladeridser, medfølger (2) Lauritz.com indestår... Varenr: 4275580 DKK 5.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-05-2016 22:10:00 DKK 1.250
Philips Pejlmottagare SP 3004/2, Radio
Philips Pejlmottagare SP 3004/2, Radio . Philips Pejlmottagare SP 3004/2, Radio. Lang-, Mittel-, und Kurzwelle. In Metallgehäuse. 45 x 20 x 17 cm. Altersgemäße Gebrauchsspuren, leichter Berieb und kleine Bestoßungen. Varenr: 4274062 DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 25-05-2016 12:08:54 DKK 336
Wharfedale højtalere model E. Seventy (E.70)
Wharfedale højtalere model E. Seventy (E.70). Wharfedale højtalere model E. Seventy (E.70). 70 liters kabinetter fineret med mahogni. Monteret med hver tre enheder samt horn og kontroller for high & low. H. 81,5 B. 34,5 D. 36 cm. 8 ohms - 100Watt. Fremstår med kantafslag i finèren. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4276240 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-05-2016 12:12:00 DKK 1.050
Canon 400 D med tre objektiver, taske og lader.
Canon 400 D med tre objektiver, taske og lader.. Canon 400 D til stort SD-kort tre objektiver, taske og lader. Der medfølger tre objektiver. Et stk. Sigma Zoom 50-200 mm, 1:4-5,6 DC, et stk Canon Zoom 35-80 mm, 1:4-5.6, samt et stk Canon EF-S Lens 10-22 mm, 1:3.5-4.5. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4275537 DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-05-2016 12:20:26 DKK 2.100
Håndbygget Tonearm Fra Fonica Music i 18K forgyldning
Håndbygget Tonearm Fra Fonica Music i 18K forgyldning. Fonica F-02. Håndbygget Tonearm Fra Fonica Music.18 karats forgyldning, med variabel VTA og Bias. Kan monteres på de fleste pladespillere. Leveres i original trækasse. Sidste foto er modelfoto. Varenr: 4276873 DKK 4.000 DK, Kolding, Trianglen 25-05-2016 13:50:29 DKK 1.700
Revere, Chicago.  Vintage rejse spolebåndoptager
Revere, Chicago. Vintage rejse spolebåndoptager. Vintage rejse spolebåndoptager model T-100. Original mikrofon medfølger. Mærkat på låg fra Revere camera company, Chicago. Obs! angivet som 105-120 volt men er monteret med 220v stikprop. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4275577 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 25-05-2016 14:10:27 DKK 325
Beosound 4 med fjernbetjening
Beosound 4 med fjernbetjening. Beosound 4 med DAB, CD afspiller og fjernbetjening. Virker ifølge rekvirent, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4274935 DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-05-2016 14:16:00 DKK 2.200
Sony 40'' fladskærms tv
Sony 40'' fladskærms tv. Sony 40'' fladskærms tv, digitalt. Medfølgende remote. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4276996 DKK < 1.000 DK, Kolding, Trianglen 25-05-2016 14:42:41 DKK 375
 1 2 3 4  >>