Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Stjernekikkert, model 500114
Stjernekikkert, model 500114 . Stjernekikkert med tilbehør på trefod. F=500mm, Ø 114 mm. Lauritz.com står ikke for funktionaliteten Varenr: 3516812 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-08-2014 14:04:19 DKK 1.800
Radio, Grundig, Hifi Zauberklang Typ 2070/S 1950-tal
Radio, Grundig, Hifi Zauberklang Typ 2070/S 1950-tal. Radio, Grundig, Hifi Zauberklang Typ 2070/S. Tillverkades 1956-57. Tyskland. Bruksspår, små märken. Mått: Bredd 55 cm. Höjd 37 cm. Djup 23 cm. Fungerar vid test. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3508916 DKK 652 SE, Örebro, Aspholmen 22-08-2014 14:29:21 DKK 244
Møntindkast maskine
Møntindkast maskine. Maskine til møntindkast til anvendelsen af 220 volts enheder, som for eksempel solarie, massagestol osv. Seperat rum, hvor mønterne opsamles. Varenr: 3516221 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-08-2014 14:42:00 DKK 450
Professionelt køkkenudstyr; friturekar & varmeplade (2)
Professionelt køkkenudstyr; friturekar & varmeplade (2). Professionelt køkkenudstyr; FRYER friturekar, mål; B 29, D 63, H 28 cm. Samt HENI varmeplade på 800W. Mål; B 66, D 20, H 7 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Varenr: 3479506 DKK 800 DK, Kolding, Trianglen 22-08-2014 16:02:00 DKK 375
Konica/Minolta, kopimaskine med indbygget fax, model Bizchup C250
Konica/Minolta, kopimaskine med indbygget fax, model Bizchup C250. Konica/Minolta, farvekopimaskine med indbygget fax og internetforbindelse. Div. tonerbokse, lasertoner samt manual med cd medfølger. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3516664 DKK 3.500 DK, Odense, Kratholmvej 22-08-2014 16:33:00 DKK 850
Telefon på pelare, 1900-talets andra hälft
Telefon på pelare, 1900-talets andra hälft. Telefon på pelare i alabaster. Detaljer i metall. 1900-talets andra hälft. Höjd: 111 cm. Ej funktionstestad, lauritz.com garanterar ej funktionen. Smärre bruksspår. Varenr: 3517520 DKK 652 SE, Örebro, Aspholmen 22-08-2014 16:43:34 DKK 326
Ecovacs Deebot D76 robotstøvsuger udstillingsmodel.
Ecovacs Deebot D76 robotstøvsuger udstillingsmodel.. Ecovacs Deebot D76 robot støvsuger. Udstillingsmodel med display. Gangtid 60 min. Opladningstid 3 timer. Mål: H 10, B 34, D 34 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Varenr: 3479498 DKK 1.200 DK, Kolding, Trianglen 22-08-2014 16:56:00 DKK 650
B&O Beovision MX3500 og Grundig 14'' farvetv. Begge med fjernbetjening.
B&O Beovision MX3500 og Grundig 14'' farvetv. Begge med fjernbetjening.. B&O Beovision MX3500 incl. originalt understel samt ekstrafarve skjold i hvid incl. Beolink 1000 fjernbetjening. Grundig 14'' farvetv incl. fjernbetjening. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3516143 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 22-08-2014 18:50:00 DKK 300
Bang & Olufsen. Beosound 3000 (2)
Bang & Olufsen. Beosound 3000 (2). Bang & Olufsen Beosound 3000 musiksystem med CD, radio. Ledning medfølger. Typenr.2671, itemnr.1262710, serie nr.18043535. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3514610 DKK 800 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-08-2014 19:17:00 DKK 1.850
Vildtkameraer Infrarød model QH-005 (4).
Vildtkameraer Infrarød model QH-005 (4).. Vildtkameraer Infrarød model QH-005. 5 Megapixel. 2.36 TFT farveskærm. Kan både tage foto samt video (4). Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere ... Varenr: 3503315

DKK 3.200 DK, Herlev, Dynamovej 22-08-2014 19:22:00 DKK 1.550
B&O Beogram 1200 pladespiller. Tandberg series 3000X spolebåndoptager.
B&O Beogram 1200 pladespiller. Tandberg series 3000X spolebåndoptager.. B&O Beogram 1200 pladespiller. Tandberg series 3000X spolebåndoptager der kan stå/spille lodret. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3516165 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 22-08-2014 19:51:00 DKK 325
Philips Decofllood strålkastare/lampor (7)
Philips Decofllood strålkastare/lampor (7). Philips Decofllood strålkastare, 6 st ouppackade, en i öppnad förpackning, och etikettmärkta, Philips Decoflood MVF616CDM_TD70WI A 45 GRSP. Lauritz.com garanterar ej för funktionen (7) Varenr: 3516433 DKK 1.222 SE, Malmö, Baltzarsgatan 22-08-2014 19:58:00 DKK 285
Henry Kloss samt Tom DeVesto for Tivoli Audio. DAB Radio, ekstra højttaler samt subwoofer (3)
Henry Kloss samt Tom DeVesto for Tivoli Audio. DAB Radio, ekstra højttaler samt subwoofer (3). Henry Kloss samt Tom DeVesto for Tivoli Audio. DAB Radio model DAB med ekstra højttaler samt subwoofer. Kabinetter af sortlakeret træ. Kabler medfølger. Subwoofer fremstår med mindre buler i frontpanel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3502389 DKK 1.800 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-08-2014 20:15:00 DKK 1.500
Fjernbetjent filmlærred med motor
Fjernbetjent filmlærred med motor. Fjernbetjent filmlærred med motor. Automatisk filmlærred med fjernbetjent motor, væghængt op/ned betjening samt fjernbetjening. Hvidlakeret stål hus 230 x 7 cm. HD ready, format 16:9 / 4:3 / 1:1, Gain-faktor 1,0. Lærredstørrelse 203x203 cm., Diagonal billede 305 cm. Emballagemål: 245 x 14 x 15 ... Varenr: 3510048

DKK 4.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-08-2014 20:16:00 DKK 1.600
Kamera, model VA200. Overvågningskamera.
Kamera, model VA200. Overvågningskamera. . Professionelt video kamera VA200. Højopløselig analog samt autofokus. Måler ca. 30 cm. i højden. Original æske m.m. medfølger. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en... Varenr: 3509831

DKK 6.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-08-2014 20:32:00 DKK 700
Fotostudie Model 190041, Fototeltbox mm (2)
Fotostudie Model 190041, Fototeltbox mm (2). Fotostudie Model 190041, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-230 cm - 3 x refleksskærme Ø 84 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper 36 Watt, samt - transporttaske Fototeltbox, til fotografering af småting så som ure, smykker porcelæn osv. - 1x fotobox mål 40x40x40 cm. - 4x... Varenr: 3506338

DKK 2.900 DK, Herning, Engdahlsvej 22-08-2014 21:00:00 DKK 1.700
Bang & Olufsen, BeoLab 4000 högtalare (4)
Bang & Olufsen, BeoLab 4000 högtalare (4). BeoLab 4000 aktiva högtalare från Bang & Olufsen, i blått. Inklusive väggfästen och kabel Lauritz.com garanterar inte funktionen. (4) Varenr: 3518327 DKK 4.072 SE, Malmö, Baltzarsgatan 23-08-2014 19:00:00 DKK 2.443
Bang & Olufsen. Beovision 7-32 fladskærms-tv med BeoLab 7.1 højttaler
Bang & Olufsen. Beovision 7-32 fladskærms-tv med BeoLab 7.1 højttaler . Bang & Olufsen. Beovision 7-32 fladskærms-tv med BeoLab 7.1 højttaler, monteret på gulvstand med højttaler og med medfølgende vægophæng. Ifølge oplysninger fungerer det. Fremstår med brugsslitage, lille afslag på hjørne samt små buler på højttalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.... Varenr: 3518148 DKK 6.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-08-2014 19:29:00 DKK 3.200
Fotostudio Model 190023, fototeltbox mm.
Fotostudio Model 190023, fototeltbox mm.. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin – transporttaske Fototelt box, til fotografering af småting så som ure, smykker porcelæn osv. - 1x fotobox mål 40x40x40 cm. - 4x farvet... Varenr: 3506439

DKK 3.300 DK, Herning, Engdahlsvej 23-08-2014 20:27:00 DKK 2.000
Bang & Olufsen. Beosound1, bærbar radio, udstillingsmodel
Bang & Olufsen. Beosound1, bærbar radio, udstillingsmodel. Bang & Olufsen. Beosound1, bærbar radio med indbygget CD-afspiller. Manual samt vægbeslag medfølger. H. 35 B. 51 D. 14 cm. Fremstår ubrugt. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3505988 DKK 1.800 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-08-2014 23:01:00 DKK 2.300
Overvågningsanlæg - Sæt med bl.a. 4 kameraer
Overvågningsanlæg - Sæt med bl.a. 4 kameraer. Overvågningsanlæg bestående af 4 stk. dag/nat kameraer med 15x digital zoom. 4 kabler af ca. 18 mtr. hver. Samlingsboks samt trådløs sender, fjernbetjening og mus. Skal tilsluttes til TV, computer eller mobiltelefon. Systemet og de enkelte kamera tilgås via Internet fra iPhone og Android app. så ... Varenr: 3519569

DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-08-2014 18:24:00 DKK 1.000
Vivanco Væg ophæng til TFT og LCD skærme, model WMS TFT 300 S (15)
Vivanco Væg ophæng til TFT og LCD skærme, model WMS TFT 300 S (15). Vivanco Væg ophæng til TFT og LCD skærme, model WMS TFT 300 S. Fremstår ubrugt i original emballage. Emballage fremstår med brugsspor. Mål på én kasse 28 x 24 x 3 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (15) Varenr: 3432732 DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 24-08-2014 18:24:00 DKK 300
Fotostativ med sort baggrundsstof.
Fotostativ med sort baggrundsstof.. Fotostativ med sort baggrundsstof. Baggrundsstof 3 x 3 meter. inkl. transporttaske.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3487091

DKK 1.800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-08-2014 19:11:00 DKK 1.050
Biblioteksstege
Biblioteksstege. Biblioteksstege i Victoriansk stil. Gråmålat trä. H. 80 cm. 45x50 cm. Varenr: 3516607 DKK 1.629 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 24-08-2014 19:46:00 DKK 550
Mamiya, Canon, Nikon m.fl. Samling kameraer
Mamiya, Canon, Nikon m.fl. Samling kameraer. Mamiya, Canon, Nikon m.fl. Samling kameraer bestående af: 1 Mamiya 645, 1 Mamiya C330, 3 Mamiya objektiver 45mm, 80mm og 150mm, 1 Canon EOS1 med 300mm telelinse, 2 Canon EOS RT, 1 Leica Minilux, 2 Nikon F med en 28mm linse, 7 div. ældre kameraer, 1 Nikon LS-2000 maskine til digitalisering af ... Varenr: 3515998 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 25-08-2014 11:45:12 DKK 3.500
Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 (540)
Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 (540). Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 ventileret standard sokkel (lille sokkel 230V 50 Hz, kan ikke lysdæmpes). Total længde incl. fatning 27 cm. Ø 6 cm. Ligger i 10 kasser af 54 stk. Kassemål: 58 x 18 x 38 cm. Sælger er et konkursbo uden nærmere kendskab til det solgte og sælger ... Varenr: 3521587

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-08-2014 13:33:00 DKK 325
Telefonnummer 4444 1010
Telefonnummer 4444 1010. Et af Danmarks nemmeste telefonnumre Telefonnummer 4444 1010 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3486752 DKK 15.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-08-2014 14:53:00 DKK 10.000
Bang & Olufsen. BeoVision 6-22'' fladskærm med garanti
Bang & Olufsen. BeoVision 6-22'' fladskærm med garanti . Bang & Olufsen. BeoVision 6-22'' fladskærm i aluminium kabinet. Med bordbeslag. Sælger giver ½-års garanti fra hammerslag. Beo4 fjernbetjening medfølger samt manualer. Varenr: 3519639 DKK 6.000 DK, Kolding, Trianglen 25-08-2014 15:37:57 DKK 1.300
NSM. Laser Disc Jukebox
NSM. Laser Disc Jukebox . NSM. Laser Disc Jukebox til 100 cd. H. 98 cm, D. 32 cm, B. 56 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3518610 DKK 3.500 DK, Herlev, Dynamovej 25-08-2014 16:25:00 DKK 1.300
Thoréns skivspelare, ett par Jamo högtalare, ett par hörlurar Hasiden samt Onkyo remote receiving sensor unit (5)
Thoréns skivspelare, ett par Jamo högtalare, ett par hörlurar Hasiden samt Onkyo remote receiving sensor unit (5). Thoréns skivspelare, modell TD 104 MKII. Jamo, ett par högtalare, Power 250 (64x33x40 cm), sprickor i baselementets skumringar. Ett par hörlurar Hasiden. Onkyo MR HR-10 i originalkartong, 'Remote infrafed receiving sensor unit'. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (5) Varenr: 3518530 DKK 2.443 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 25-08-2014 17:09:43 DKK 265
 1 2 3 4 5  >>