Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Golf Launchpad electric-spin USB game controle for golf.
Golf Launchpad electric-spin USB game controle for golf.. Golf Launchpad electric-spin USB game controle for golf. Varenr: 4535201 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-01-2017 11:53:00 DKK 300
Bord med interaktiv 42 tommer skærm. Wifi og Windows OS
Bord med interaktiv 42 tommer skærm. Wifi og Windows OS . Bord med interaktiv 42 tommer skærm. Wifi og Windows OS. H. 51 cm, L. 165 cm, B. 76 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4383335 DKK 14.000 DK, Herning, Engdahlsvej 21-01-2017 19:31:46 DKK 5.000
Nikon m.fl. Diverse kameraer m.m
Nikon m.fl. Diverse kameraer m.m. Diverse kameraer, primært Nikon, heriblandt F3, F4, F5, F90X, F-401-X, diverse flash og filtre. Fremstår med brugsspor. Fejl og defekter kan forekomme, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4535009 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-01-2017 20:41:00 DKK 6.800
Bang & Olufsen. TV Beovision 8 - 26
Bang & Olufsen. TV Beovision 8 - 26. Bang & Olufsen. BeoVision 8-26" plattskärm med ställ och Beo4 fjärrkontroll. H. inkl. ställ 85. B. 72. D. 20 cm. Lauritz.com ansvarar ej för funktionen. Varenr: 4535996 DKK 1.568 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-01-2017 14:15:56 DKK 353
Bang & Olufsen. Beomaster 2000 & Beovox 100 (3)
Bang & Olufsen. Beomaster 2000 & Beovox 100 (3). Bang & Olufsen: Bestående af Beomaster 2000 samt 1 sæt højtalere, Beovox CX100. Brugspræg. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4533854 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 23-01-2017 14:24:34 DKK 600
Freedom Scientific. Topaz II 'Desktop Video Magnifier'
Freedom Scientific. Topaz II 'Desktop Video Magnifier'. Freedom Scientific. Topaz II 'Desktop Video Magnifier', bordbaseret elektronisk forstørrelses apparat til bøger, breve, foto mm. monteret med Acer skærm, model V203H. H. ca. 60 B. 47 D. 52 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4535937 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 23-01-2017 15:12:32 DKK 325
Bang & Olufsen, Beomaster 3300 radio
Bang & Olufsen, Beomaster 3300 radio. Bang & Olufsen, Beomaster 3300 radio. Type 2951 / 1986. L.61,5 x d.24,5 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4533561 DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-01-2017 16:21:00 DKK 300
Beocenter 2300 mm(5)
Beocenter 2300 mm(5). Beocenter 2300 med Beo4 fjernbetjening, to C75 højtaler og Kira P-100-S Stereo Power Amplifier. Driveren til CD afspilleren er ifølge rekvirent defekt. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5) Varenr: 4535912 DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-01-2017 17:34:00 DKK 400
Stativ till blixthuvuden, 2 st
Stativ till blixthuvuden, 2 st. Stativ till blixtar, 2 st, varav ett på hjultrissor och ett för väggmontage. Maxlängd för väggfästet ca 250 cm. Bruksslitage. (2) Varenr: 4532845 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-01-2017 17:41:00 DKK 235
Denon DCD-F107 CD og AM/FM stereo F107 DAB radio (4)
Denon DCD-F107 CD og AM/FM stereo F107 DAB radio (4). Denon DCD-F107 CD og AM/FM stereo F107 DAB radio, inkl. kabler og remotekontrol samt brugervejledning medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 4533558 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-01-2017 18:22:00 DKK 550
Bang og olufsen. Beovox 3000, palisander (2)
Bang og olufsen. Beovox 3000, palisander (2). Bang og olufsen. Beovox 3000. Kabinetter med palisander-finer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten af brugte el-artikler. Ej testet. Kabinetter med alm lettere brugsspor, enkelte finerafslag. (2) Varenr: 4534129 DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-01-2017 18:23:00 DKK 425
Slikautomat, M&Ms
Slikautomat, M&Ms. Slikautomat. H. 186 cm., B. 100 cm., D. 75 cm. Fremstår med kraftige brugsspor. Nøgle medfølger ikke, lås er boret ud. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4535941 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-01-2017 19:00:00 DKK 350
Fotoutrustning Profoto
Fotoutrustning Profoto. Fotoutrustning bestående av Pro-2 1200w, Pro-2 2400w, blixthuvud Pro-2, blixthuvud Pro-3, minispot diaprojektor, spotlight, 2 st bikuperaster samt diverse kablage. Bruksslitage. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 4532702 DKK 2.352 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-01-2017 19:08:00 DKK 1.215
BeoVision 11 55″
BeoVision 11 55″. B&O, BeoVision 11 55″. Designet af David Lewis. Materialer: Aluminium, glas, stof og plast. 3D via active shutter-briller, 200/240 Hz LCD-skærm med LED-backlight langs rammen og 1.5 D lokal dæmpning. Glanspolarisator og antirefleksbelægning reducerer markant refleksioner fra omgivende ... Varenr: 4496717

DKK 40.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-01-2017 19:31:00 DKK 30.000
Bang & Olufsen, BeoCenter 2, BeoLab Penta Active (9)
Bang & Olufsen, BeoCenter 2, BeoLab Penta Active (9). Bang & Olufsen stereoanläggning bestående av 9 delar: BeoCenter 2 med Socket Unit, BeoLab Penta Active högtalare, ML/MCL converters samt 3 BeoLink fjärrkontroller. Anläggningen fungerar enligt uppgift, men Lauritz.com garanterar ej funktionen (9) Varenr: 4534330 DKK 6.272 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-01-2017 19:35:00 DKK 1.882
Pro Zoomspot 2400w
Pro Zoomspot 2400w. Profoto Pro Zoomspot 2400w, för bakgrundsprojektioner, inklusive pärm med 37 st gobos i genombruten metall. Längd ca 65 cm. Bruksslitage. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 4532723 DKK 3.136 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-01-2017 19:55:00 DKK 1.568
Slikautomat. Mars
Slikautomat. Mars. Slikautomat. H. 187 cm., B. 100 cm., D. 75 cm. Fremstår med kraftige brugsspor. Nøgle medfølger ikke, lås er boret ud. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4535939 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-01-2017 20:00:00 DKK 350
Hasselblad, stor kamerautrustning
Hasselblad, stor kamerautrustning. Hasselblad, stor kamerautrustning bestående av: Hasselblad kamerahus 500CM, 3 st A12 mag, objektiv Distagon 40mm/4T, objektiv Sonnar 150mm/4T, objektiv Distagon 50mm/4T, objektiv Planar 80mm/2,8T, prismasökare PME3, HB polaroidmag 100, mellanringar 8/10/21/55, kompendium Proshade 6093, polfilter... Varenr: 4532519 DKK 11.760 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-01-2017 20:40:00 DKK 7.056
Bang & Olufsen/Jacob Jensen. Stereo bænk
Bang & Olufsen/Jacob Jensen. Stereo bænk. Bang & Olufsen/Jacob Jensen. Stereo bænk af sortlakeret træ, stel af børstet stål. H. 61 cm, L. 105 cm, D. 37 cm. Samt Bang & Olufsen, RX2 pladespiller samt Beomaster 5000 forstærker samt master control panel 5000. Fremstår med Fejler og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for ... Varenr: 4536104 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-01-2017 20:45:00 DKK 1.250
Studioblixt Balcar Monobloc 3
Studioblixt Balcar Monobloc 3. Studioblixt Balcar Monobloc 3 1600w, 2 blixthuvuden, glödljusfilter samt bouncer 30x50 cm. Inkl. kablage och Hakuba hardcase-väska. Mått väska 43x25x33 cm. Bruksslitage. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 4532667 DKK 1.176 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-01-2017 20:47:00 DKK 235
Pro Zoomspot 1200w
Pro Zoomspot 1200w. Profoto Pro Zoomspot 1200w, för bakgrundsprojektioner, inklusive 7 st gobos i genombruten metall. Längd ca 65 cm. Bruksslitage. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 4532718 DKK 2.352 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-01-2017 20:50:00 DKK 1.176
Styrepanel Fokker 27, 1950'erne/60'erne
Styrepanel Fokker 27, 1950'erne/60'erne. Styrepanel til en Fokker 27, metal, 1950'erne/60'erne, med trimmehjul i siderne, D. 95 cm, B. 46 cm, H. 67 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4532543 DKK 7.440 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-01-2017 20:51:00 DKK 5.952
Stereoanlæg,  bestående af  fire dele.  (4).
Stereoanlæg, bestående af fire dele. (4).. Stereoanlæg, Pioneer surround forstærker, Philips Blu-Ray afspiller, Sugden FM Tuner, Sony CD afspiller. Der medfølger remote til Pioneer surround forstærker, samt Philips remote Network adapter. Fremstår med brugsspor. (4) Varenr: 4536127 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-01-2017 20:52:00 DKK 300
Blixt Broncolor 1500w
Blixt Broncolor 1500w. Blixt Broncolor 1500w, inklusive stativ. Höjd ca 160 cm. Bruksslitage. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 4532798 DKK 1.568 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-01-2017 20:53:00 DKK 784
Bang & Olufsen. Beosystem 2500 med Beolink passive.
Bang & Olufsen. Beosystem 2500 med Beolink passive.. Bang & Olufsen. Beosystem 2500 med Beolink passive. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4536869 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2017 10:23:02 DKK 425
Samling fotoudstyr (8 dele)
Samling fotoudstyr (8 dele). Samling fotoudstyr bestående af 2 paraply fotolamper på stativ med sølvrefleksion samt 2 stk. 135 watts pære. Nyt og ubrugt og i original emballage. (8 dele) Varenr: 4536983

DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-01-2017 10:59:52 DKK 375
Acer Aspire i3 bærbar PC
Acer Aspire i3 bærbar PC. Acer Aspire i3 bærbar PC Intel i3, med 15.6" HD skærm, 4 GB memory, 750 GB, Windows 10 Home Premium, med taske og oplader, nulstillet og klargjort. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4537028 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2017 11:12:44 DKK 650
Linnet & Laursen. Capella de Luxe fjernsyn
Linnet & Laursen. Capella de Luxe fjernsyn. LL Capella de Luxe, fjernsyn model 6102-21 i kabinet af nøddetræ. H. 50, B. 61, D. 47. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor og skjolder på top. Varenr: 4537025 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-01-2017 12:00:27 DKK 325
Rejsegrammofon 'His Masters Voice', model 102
Rejsegrammofon 'His Masters Voice', model 102 . Rejsegrammofon 'His Masters Voice', optrækshåndtag, nåle medfølger medfølger. 42 x 29 x 16 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Brugsspor Varenr: 4536452 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-01-2017 16:10:00 DKK 750
Samling ældre kameraer og filmoptager
Samling ældre kameraer og filmoptager. Samling ældre kameraer bestående af bl.a.: Konica, Minolta, Pentax, Zeizz, samt filmoptager mrk. Neckermann og Siemens. Brugsslitage, herunder mangler og defekter. Varenr: 4537931 DKK < 1.000 DK, Kolding, Trianglen 24-01-2017 17:42:08 DKK 325
 1 2 3 4  >>