Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Toshiba laptop/bærbar PC, model Satellite L100-185
Toshiba laptop/bærbar PC, model Satellite L100-185. Toshiba laptop/bærbar PC, model Satellite L100-185. Intel® Celeron® M-processor 1,7 Ghz, 450 MB RAM, 60 GB harddisk, 15" skærm, installeret med Windows® XP Home Edition SP2. Trådløs mus samt Toshiba taske medfølger. Fremstår næsten som ny, kun brugt meget lidt af tidligere ejer, beskyttelsesplast... Varenr: 3548801 DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-09-2014 11:02:09 DKK 975
Google Glass
Google Glass. Google Glass med tilhørende sol shades. Google Glass er en bærbar computer med en hoved-monteret skærm (HMD), med en test-version af Explorer. Kan pt. ikke erhverves i Danmark og blev kun solgt en enkelt dag i USA. Dette sæt er fra Air Transport IT Summit i Brussels for nogle måneder siden. ... Varenr: 3550987

DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-09-2014 12:12:01 DKK 5.200
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler. Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3553004 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-09-2014 14:41:28 DKK 1.600
Jacob Jensen, Tangent Fjord, dock
Jacob Jensen, Tangent Fjord, dock. Jacob Jensen, Tangent Fjord, dock. H. 18 L. 17 B. 17 cm. Fremstår med ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3551905 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2014 14:57:00 DKK 325
Bang & Olufsen. BeoVision 3 TV, samt Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. BeoVision 3 TV, samt Beo4 fjernbetjening (2). Bang & Olufsen. BeoVision 3-28'' samt Beo4 fjernbetjening. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3553145 DKK 1.200 DK, Kolding, Trianglen 22-09-2014 15:15:32 DKK 325
Bang & Olufsen. BeoSound Ouverture med 6 mdr. garanti
Bang & Olufsen. BeoSound Ouverture med 6 mdr. garanti. BANG & OLUFSEN. BeoSound Ouverture musikanlæg med CD-afspiller, kassette og radio. Professionel sælger yder 6 mdr. garanti fra hammerslag. BeoSound Ouverture kan bruges sammen med alle Bang & Olufsens aktive højttalere samt linkrumshøjttalere. Data: BeoSystem Ouverture - Radio, CD, kassette, 2 ... Varenr: 3553152 DKK 2.500 DK, Kolding, Trianglen 22-09-2014 15:36:46 DKK 1.250
Bang & Olufsen mikrofon i palisander kasse
Bang & Olufsen mikrofon i palisander kasse. Bang & Olufsen. Mikrofon, model BM6, med aftagelige ben, original kasse af Rio palisander. H. incl. ben 35 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Cites certifikat fra Skov & Naturstyrelsen til handel inden for EU medfølger. Tilladelsen er gyldig for ét salg. Ved handel uden for EU, ... Varenr: 3515225 DKK 1.000 DK, Kolding, Trianglen 22-09-2014 16:07:09 DKK 950
Makron Stjernekikkert
Makron Stjernekikkert. Stjernekikkert med tilbehør. F=500mm, Ø 114 mm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 3521421 DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 22-09-2014 16:42:00 DKK 325
Fotostudie 190061
Fotostudie 190061 . Fotostudie 190061 sæt bestående af følgende: 3 x lampe-stativer, 3 x blitz app, 9 x refleksskærme, hvid, sølv og guld Ø. 84 cm. 1 x blitz udløser, stativer af aluminium, højdeindstilling 70-210 cm, 1 x synkronkabel ca. 3 m, 3 x netkabler ca. 5 m. Alt komplet med bæretaske. Blitz 120 Ws. Trinløs ... Varenr: 3398798

DKK 3.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-09-2014 18:35:00 DKK 2.200
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varenr: 3372652

DKK 2.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-09-2014 18:57:00 DKK 1.800
Bang & Olufsen. Beolit 40 fra ca. 1940
Bang & Olufsen. Beolit 40 fra ca. 1940. Bang & Olufsen. Beolit 40 fra ca. 1940. Bang & Olufsen Beolit 40, Radio med kabinet, gitter, knapper og scalaramme af henholdvis hvid og brun bakelit. Denne model var den første radio med kabinet lavet af bakelit. Formgivet i 1937-38, produceret i 1939-40. Under krigen gik formen tabt ved et ... Varenr: 3550343 DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-09-2014 19:21:00 DKK 4.400
Canon eos 5000 spejlreflekskamera, fem div. objektiver, samt to tasker
Canon eos 5000 spejlreflekskamera, fem div. objektiver, samt to tasker. Canon eos 5000 spejlreflekskamera, fem div. objektiver, enkelte passer ikke til dette kamera! samt to tasker. Lauritz.Com indestår ikke for funktionaliteten. (8) Varenr: 3551654 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 22-09-2014 19:25:00 DKK 1.450
Phillips og CEC pladespillere. (2)
Phillips og CEC pladespillere. (2). Phillips F7215 direct control pladespiller og CEC BD-6000 med Ortofon picup pladespiller. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3550960 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 22-09-2014 19:31:00 DKK 400
Bang & Olufsen. Anlæg samt to pladespiller (6)
Bang & Olufsen. Anlæg samt to pladespiller (6). Bang & Olufsen. Stereoanlæg best. af beogram 2402 pladespiller, beogram 2000 pladespiller. Beosound, Century, Beogram CD3300, Beosound 3300 samt beomaster 3300. FL. 42 - 75 cm. Fremstår med brugsslitage, en plade spille med manglende pickup, en pladespiller med delvis defekt top, fejl og defekter... Varenr: 3544765 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-09-2014 19:31:00 DKK 675
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varenr: 3496188

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 22-09-2014 19:32:00 DKK 1.550
Bang & Olufsen, BeoLab 3500 (3)
Bang & Olufsen, BeoLab 3500 (3). Högtalare BeoLab 3500 från Bang & Olufsen. Aluminiumfinish, textilfronter i svart, fjärrkontroll och handbok medföljer. Lauritz.com garanterar inte funktionen. (3) Varenr: 3551902 DKK 4.461 SE, Malmö, Baltzarsgatan 22-09-2014 19:56:00 DKK 1.866
Dux, TV, plast, 1970-tal
Dux, TV, plast, 1970-tal. Dux, TV i plast med teleskopantenn. 35x30x30 cm. Visst slitage. Lauritz.com garaterar inte funktionen. Varenr: 3551615 DKK 649 SE, Stockholm, Slakthusgatan 22-09-2014 20:09:00 DKK 243
Bang & Olufsen. Beocenter 9500
Bang & Olufsen. Beocenter 9500. Bang & Olufsen. Beocenter 9500. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3549336 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 22-09-2014 20:57:00 DKK 400
4 stk. Philips computerskærme, 190B. (4)
4 stk. Philips computerskærme, 190B. (4). 4 Philips computerskærme, 18", 190B, Model 190B7CS/00, monteret på justérbart fodstykke. Medfølgende ledninger. Fra juli 2006. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 3495779 DKK 2.000 DK, Kolding, Trianglen 23-09-2014 10:39:03 DKK 300
Højfrekvensapparat m/ tilbehør, Sverige 1929.
Højfrekvensapparat m/ tilbehør, Sverige 1929.. Ozonosan Højfrekvensapparat Model D samt diverse tilbehør til højfrekvens behandling, Sverige 1929. Svensk brugsanvisning medfølger. Varenr: 3546748 DKK 800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-09-2014 12:10:13 DKK 325
Symaskine samt overlock. Singer (2)
Symaskine samt overlock. Singer (2). Singer: Symaskine model 'Concerto 3' m/ fodpedal samt støvhætte. Hertil Overlock nr. 14 u 234, hvortil fodpedal, nåle, tråde samt instruktionsbog medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3540084 DKK 1.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-09-2014 12:33:02 DKK 1.100
Bang & Olufsen. Beocenter AV 5 samt Beo 4 fjernbetjening. (2)
Bang & Olufsen. Beocenter AV 5 samt Beo 4 fjernbetjening. (2) . Bang & Olufsen. Beocenter AV 5 med radio, CD m.m. samt Beo 4 fjernbetjening. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3552432 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 23-09-2014 13:43:13 DKK 300
Samsung skærm samt Neovo højttalere m.m.
Samsung skærm samt Neovo højttalere m.m.. Samsung skærm 22", model 225 BW, to Neovo højttalere H. 30 cm, Logitech mikrofon. Diverse stik medfølger. Fremstår med brugsslitage samt En defekt strømadapter. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3554636 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 23-09-2014 15:06:00 DKK 300
Nikon FA og Nikkormat kamerahus samt blitz og syv linser (15)
Nikon FA og Nikkormat kamerahus samt blitz og syv linser (15) . Nikon Fa og nikkormat kamerahus samt tilhørende blitz, syv linser, to mellemstykker, motor til til Nikon FA model MD12 og databagstykke model MF-16. Der medfølger også div. papire og manualer. Varenr: 3551295 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2014 15:15:00 DKK 850
B&O, Beosystem 10 radio
B&O, Beosystem 10 radio. B&O, Beosystem 10 radio med kassettebåndoptager. H. 24 L. 50 cm. Fremstår med malerpletter samt fastsiddende tape-knap. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3549968 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-09-2014 15:31:18 DKK 300
Revox effektforstærker, model A722. valnød
Revox effektforstærker, model A722. valnød. Revox effektforstærker, model A722, i kabinet af valnød. 1970'erne: H. 15 L. 24 B. 32 cm. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3540319 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-09-2014 15:43:00 DKK 600
B&O, Beomaster 800, Beogram 1000 samt Beolit 707 (3)
B&O, Beomaster 800, Beogram 1000 samt Beolit 707 (3). Bang & Olufsen, Beomaster 800 radio i kabinet af teaktræ, Beogram 1000 pladespiller i kabinet af teaktræ samt Beolit 707 transistor i kabinet af rødt plast. H. 10 L. 86 B. 23 / H. 22 L. 36 B. 6 / H. 14 L. 36 B. 31 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3537823 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-09-2014 16:20:00 DKK 425
1 st Praktica kamera, 1 st Slide projektor, 1 st Filmduk.
1 st Praktica kamera, 1 st Slide projektor, 1 st Filmduk.. 1 st kamera Praktica super TL 1000, 1 st blixt auto 220A, Slide projektor Kinderman, 1 st filmduk Focus Tristar ca 117 x 115 cm. Brukslitage, Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3543628 DKK 649 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 23-09-2014 17:35:00 DKK 243
Concept Jukebox til CD'er med møntindkast
Concept Jukebox til CD'er med møntindkast. Concept Jukebox til CD'er med møntindkast. 103 x 67 cm. Fremstår med brugsslitage, skrammer/afslag på kant. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3554695 DKK 2.500 DK, Aalborg, Nibevej 23-09-2014 18:15:00 DKK 1.300
Samsung vidiokamera progressive HD med oplader og tilbehør.
Samsung vidiokamera progressive HD med oplader og tilbehør.. Samsung vidiokamera progressive HD med oplader og tilbehør. (4). Varenr: 3545944 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-09-2014 19:17:00 DKK 375
 1 2 3 4 5  >>