Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Rullegitter
Rullegitter. Rullegitter. Passer til dørhul 200 x 220 cm. Inklusive styreskinner, indvendig motor og nøglekontakt. Varen befinder sig i butik i Herning. Køber står selv for nedtagning og afhentning. Kontakt Lauritz.com Herning på 3123 3290 efter hammerslag, for at træffe aftale om afhentning. Varenr: 3886789 DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 15:01:00 DKK 375
Bang & Olufsen. Beovision Avant TV, 32'' med DVD
Bang & Olufsen. Beovision Avant TV, 32'' med DVD. Bang & Olufsen. Beovision Avant 32" TV med indbygget DVD, monteret på elektrisk drejesokkel. H. 107,5 cm. B. 83 cm. D. 55 cm. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3886937 DKK < 1.000 DK, Kolding, Trianglen 30-06-2015 15:06:00 DKK 300
Bang & Olufsen. Beosound Ouverture samt Beolab 3000 (3)
Bang & Olufsen. Beosound Ouverture samt Beolab 3000 (3). Bang & Olufsen. BeoSound Overture stereoanlæg med CD-afspiller, radio og kassetteafspiller med tilhørende vægbeslag samt par BeoLab 3000 højtalere med tilhørende vægbeslag. Kabler medfølger. Fremstår uden fjernbetjening. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3885860 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 15:07:00 DKK 1.300
Bang og Olufsen. Beovision 7-32 med indbygget dvd og Beo4 fjernbetjening. (2)
Bang og Olufsen. Beovision 7-32 med indbygget dvd og Beo4 fjernbetjening. (2). B&O. Beovision 7-32 typenummer 9311, serienummer 18258207 med indbygget dvd og Beo4 fjernbetjening, ledning mangler. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3888484 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 15:21:00 DKK 1.250
Bose Lifestyle 28, audiosystem
Bose Lifestyle 28, audiosystem. Bose Lifestyle 28. Anlægget indeholder DVD, FM radio, 4 stk Dobbelt Kube højttalere, 1 stk dedikeret Center højttaler og Acoustimass Sub modul, Fjernbetjeningen er radiostyret, der medfølger også et eksternt modul til brug i f.eks køkkenet. Anlægget har adskillige tilslutningsmuligheder og er ... Varenr: 3883179 DKK 6.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-06-2015 15:53:15 DKK 3.700
HH Simonsen krøljern, Ego Professional krøljern samt Mini Crepe Tourmaline rejsecrepejern (3)
HH Simonsen krøljern, Ego Professional krøljern samt Mini Crepe Tourmaline rejsecrepejern (3). HH Simonsen krøljern ROD VS1 Go Mini, Ego Professional krøljern samt Mini Crepe Tourmaline rejsecrepejern. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3892489 DKK 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 17:01:00 DKK 300
Bower& Wilkins. Et par R6 højtalere. (2)
Bower& Wilkins. Et par R6 højtalere. (2). Bower& Wilkins. Et par højttalere, model P6 med kabinetter af teaktræ. H. 101 cm. Beskyttelseskappe på ene højtaler mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3889181 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 17:10:00 DKK 2.200
Canon kamerahus
Canon kamerahus. Canon kamerahus. 10 D EOS med batterigreb og to objektiver 50mm 1:1.8. Modlysblænde medfølger samt kamerataske. Varenr: 3869895 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2015 17:40:00 DKK 750
Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler
Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab til hoteller, bofællesskaber, plejehjem, institutioner eller hjemmet. 133 kroge til nøgler. Nøgleskab af lakeret jern samt låge med sikkerhedsdisplay. Sikkerhedsnøgler medføler. Kan også benyttes som mindre ... Varenr: 3889396

DKK 2.250 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2015 18:29:00 DKK 425
Pioneer. Udgangsforstærker, model M-22 samt forforstærker, model C-21 (2)
Pioneer. Udgangsforstærker, model M-22 samt forforstærker, model C-21 (2). Pioneer. Udgangsforstærker, model M-22 samt forforstærker, model C-21. Udgangsforstærker med en defekt udgang. Begge dele bør renses. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3884560 DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2015 19:04:00 DKK 5.200
Pioneer samt Bang & Olufsen. Spolebåndoptager, model RT-707 samt par højttalere, model C-75 (3)
Pioneer samt Bang & Olufsen. Spolebåndoptager, model RT-707 samt par højttalere, model C-75 (3). Pioneer samt Bang & Olufsen. Spolebåndoptager, model RT-707 samt par højttalere, model C-75. Frontpaneler til højttalere mangler. Brugsspor. Bør efterses. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3884567 DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2015 19:05:00 DKK 850
Kasseapparat med pengeskuffe. EBM 325
Kasseapparat med pengeskuffe. EBM 325. Kasseapparat med pengeskuffe. EBM 325. H. 40 cm. B. 43 cm. D. 46 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3888758 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 19:06:21 DKK 325
18 diverse foto-tasker. (18)
18 diverse foto-tasker. (18). 18 diverse foto-tasker, varierende farver og størrelser. Største 48 x 30 x 19 cm. Fremstår med alm. brugsspor og mindre mærker. (18) Varenr: 3888289 DKK 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 30-06-2015 19:07:00 DKK 400
Singleended triode. Håndbygget russisk rørforstærker
Singleended triode. Håndbygget russisk rørforstærker. Singleended triode. Håndbygget russisk rørforstærker, monterede med 6C33 rør. Virker og fremstår nyserviceret. Papirer med historik medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Denne vare er en del af en tema-auktion over Hi-Fi hos Lauritz.com Roskilde. Varenr: 3837669 DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2015 19:16:00 DKK 3.400
Bang & Olufsen: To fjernbetjeninger samt video tape splicer (3)
Bang & Olufsen: To fjernbetjeninger samt video tape splicer (3). Bang & Olufsen. To fjernbetjeninger hvoraf den ene med skærm L. 23,5-25,5 cm samt en video tape splicer, type 4016 i original æske. Fremstår med brugsspor. (3) Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten! Varenr: 3888576 DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-06-2015 19:28:00 DKK 325
Ecran 7-tum, pekskärmsplatta WIFI
Ecran 7-tum, pekskärmsplatta WIFI. Ercan 7-tum (13,5 cm), Android pekskärmsplatta. 128 MB RAM, 2 GB minneskort, infraröd fjärrkontroll, ergonomisk smidig och smart design, Wi-Fi®. Ny i kartong. Lauritz.com ansvarar ej för funktionen. Varenr: 3878058 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 30-06-2015 19:30:00 DKK 243
En samling på 50 energimålere af mærket Save Power.
En samling på 50 energimålere af mærket Save Power.. En samling på 50 energimålere af mærket Save Power, fremstår nye og ubrugte i original emballage. (50). Varenr: 3886462 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 19:30:00 DKK 400
Fisher. Par monoblokke, model AZ100 (2)
Fisher. Par monoblokke, model AZ100 (2). Fisher. Par monoblokke, model AZ100. 2 x 30W i 8 Ohm, 220V. Fremstår med nye KT66 rør fra TAD, tomme æsker samt kopi af manual medfølger. Monoblokkene er renoverede/modificerede. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Denne vare er en del af en ... Varenr: 3833487 DKK 12.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2015 19:30:00 DKK 3.600
Canon EOS 50D
Canon EOS 50D. Canon EOS 50D inkl Meike batterigreb med 2 stk batterier. Original rem, dokumentation, cd, oplader mm. Max 3000 exponeringer, fremstår med minimale brugsspor. Vand og støvtæt kamerahus. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3888803 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-06-2015 19:42:00 DKK 1.600
Kamera
Kamera. KAMERA, Leica III, med Summar objektiv, tillvnr 313988 Varenr: 3889878 DKK 2.022 SE, Stockholms Auktionsverk Online 30-06-2015 19:45:00
Se mere
Kay Bæch Hansen. Sofa
Kay Bæch Hansen. Sofa. Kay Bæch Hansen. Sofa, hospitalsserien, betrukket med rødlig uld, stel af forkromet stål. Fremstillet hos Fritz Hansen, model 7205, fremstillet i 1975. Fremstår med brugsspor, sprød skum samt anløbent stel. H 88 cm, SH 40 cm, L 150 cm. Varenr: 3888169 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-06-2015 19:47:00 DKK 325
Inkjet-printer. Brother MFC-J6910DW
Inkjet-printer. Brother MFC-J6910DW. Inkjet-printer. Brother MFC-J6910DW. Professional-series med touch-skærm.35 kopier pr. minut (s/h), 27 pr. minut i farve. B. 54 cm. H. 33 cm. D. ca 60 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3888767 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 20:05:00 DKK 400
Lenovo ThinkPad Model x100e - A
Lenovo ThinkPad Model x100e - A. Lenovo ThinkPad Model x100e - A. 1,6 GHz, AMD Athlon(tm) Neo processor MV-40, 4GB, 250GB 5400rpm, 11.6", ATI RADEON HD 3200 Graphics, 1366 x 768 pixel, samt oplader. Kvittering medfølger. 1 års garanti fra 01-10-2014. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3888399 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 20:09:00 DKK 600
Heizstrahler umgebaut zum Lautsprecher Modell Fakir
Heizstrahler umgebaut zum Lautsprecher Modell Fakir. Heizstrahler umgebaut zum Lautsprecher Modell Fakir. Modifizierter Entwurf: Brüggemann & Barth. Lautsprecher war ehemals ein Heizlüfter aus dem Jahre 1958. Umgebaut mit einer 120 Watt, 4 OHM Impedance SHARP Box, Schraubanschlüsse. LED Beleuchtung Innen, mit Orginal Mitteldrucktaster ... Varenr: 3876475 DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 30-06-2015 20:10:00 DKK 373
Bang & Olufsen, Beovision 7, 32 tommer
Bang & Olufsen, Beovision 7, 32 tommer. Bang & Olufsen. Beovision 7, med 32 tommer skærm monteret på motor gulvstand af aluminium. Indbygget DVD-afspiller. Manualer, fjernbetjening samt div. ledninger medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med ridse på skærm. Varenr: 3878832 DKK 4.500 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 20:18:00 DKK 1.250
Nikon 18mm blænd 4 kameraoptik (2)
Nikon 18mm blænd 4 kameraoptik (2). Nikon kameraoptik: Nikko 18mm 1:4 193055. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3888812 DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-06-2015 20:21:00 DKK 1.600
Beovision 7-40 med motorstand, Beolab 7-4 samt fjernbetjening (2)
Beovision 7-40 med motorstand, Beolab 7-4 samt fjernbetjening (2). B&O BeoVision 7-40" med dvd og surround, beolab 7.4 højtaler, Beo4 fjernbetjening. Stående på drejelig og vippebar motor stand. Serienr. 21475504 . Typenr. 9440. Kode medfølger. Efterset og afprøvet på autoriseret B&O Værksted. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(2) Varenr: 3887881 DKK 9.500 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 21:03:00 DKK 9.600
Strimmelregner. Ibico 1232X
Strimmelregner. Ibico 1232X. Strimmelregner. Ibico 1232X. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3888870 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 21:03:00 DKK 300
Kortterminal. Ingenico iPP350
Kortterminal. Ingenico iPP350. Kortterminal. Ingenico iPP350. Fremstår ny og ubrugt. Varenr: 3888882 DKK 4.500 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 21:03:00 DKK 925
Radiogrammofon, 1950-tal
Radiogrammofon, 1950-tal. Radiogrammofon, 1950-tal. Märkt Skantie Radio. L 78 D 42 H 70. Lauritz.com garanterar ej dess funktion. Lösa delar på ena foten. Varenr: 3882865 DKK < 1.000 SE, Norrköping, Finspångsv. 30-06-2015 21:07:00 DKK 243
 1 2 3 4 5  >>