Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bolex H16 EL, 16mm kamera.
Bolex H16 EL, 16mm kamera. . Bolex H16 EL, 16mm elektrisk kamera. Diverse ledninger og objektiver medfølger. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4566258 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 12:00:00 DKK 1.550
Canon EOS 1000D med Tamron Ø62 Di II objektiv
Canon EOS 1000D med Tamron Ø62 Di II objektiv. Canon EOS 1000D monteret med Tamron Ø62 Di II objektiv 18-270mm F/3.5-6.3. Oplader, taske og div. ledninger medfølger. Uden hukommelseskort. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle ... Varenr: 4566654 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 12:06:00 DKK 875
Automate. Automatisk cigarettænder til bil
Automate. Automatisk cigarettænder til bil. Automate. Automatisk cigarettænder/lighter til bil. Cigarettænderen/lighteren har magasin, der kan fyldes med cigaretter. Når man trykker på knap på front, "skydes" cigaretten ud af æsken i tændt tilstand. Anvendt i gammel Amerikanske biler. Fremstår ubrugt. Original æske medfølger. Varenr: 4569322 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 22-02-2017 12:52:37 DKK 325
Epson RX585. Fotoprinter
Epson RX585. Fotoprinter. Epson RX585. Fotoprinter med manualer i original kasse. Fremstår ubrugt. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4566292 DKK < 1.000 DK, Kolding, Trianglen 22-02-2017 14:34:00 DKK 300
Kenwood musikanlæg (4)
Kenwood musikanlæg (4). Kenwood. Musikanlæg, bestående af CD-afspiller DP-5060, Tuner KR-V7060 samt to højtalere, model KEF Q50. Brugsspor. Virker jf. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 4569393 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 14:46:00 DKK 575
Macbook Air, model A1466, uden harddisk
Macbook Air, model A1466, uden harddisk. Macbook Air, model A1466, uden harddisk. 13.3" skærm. Oplader medfølger. Serienr. C02K93U4DRVC. Fremstår brugsspor med ridser, skrammer, mærker efter stød. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne... Varenr: 4567271 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 17:15:00 DKK 1.650
Bang og Olufsen, Hyperbo 5 RGS radio/grammofon fra 1934
Bang og Olufsen, Hyperbo 5 RGS radio/grammofon fra 1934. Bang & Olufsen. Hyperbo 5 RGS radio/grammofon fra 1934, radiomøbel med kabinet af nøddetræ, H. 90 cm, B. 54,5 cm, D. 37,5 cm. Fremstår med alderrelateretbrugsspor herunder, tørrevner, manglende grammofon, ridser mærker. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4568593 DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 22-02-2017 18:19:00 DKK 2.100
Bose, sæt høretelefoner, QuietComfort model QC25
Bose, sæt høretelefoner, QuietComfort model QC25. Bose, sæt høretelefoner, QuietComfort model QC25, i tilhørende originale etui. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4567563 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 18:30:00 DKK 1.100
Xerox. Workcentre 7132
Xerox. Workcentre 7132. Xerox. Workcentre 7132. Effektiv farveprinter, scanner, fax og kopimaskine. Indeholder 3 papir kassetter og printer i format A6 - A3. Den kan bla. printe på begge sider, scanne til email mm. Toner medfølger, 2 sorte, tre røde, tre gule samt tre blå. H. 110 cm x B. 90 cm x D. 70 cm. Fremstår med ... Varenr: 4569764 DKK 2.500 DK, Aalborg, Nibevej 22-02-2017 18:35:00 DKK 600
Beats, Marshall, Bang & Olufsen. Tre sæt hovedtelefoner. (3)
Beats, Marshall, Bang & Olufsen. Tre sæt hovedtelefoner. (3). Tre sæt høretelefoner. Beats by Dr. Dre, Solo, hvid, i tilhørende originale etui. Brugsspor. Marshall høretelefoner. Få brugsspor. Bang & Olufsen Beoplay H7 høretelefoner. Brugsspor, ridser og pletter. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Auktioner over hittegods, cykler, og ... Varenr: 4567567 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 18:39:00 DKK 1.700
Delphon pladespiller med Ortofon pickup
Delphon pladespiller med Ortofon pickup. Delphon pladespiller med Ortofon pickup samt GS5 arm. Håndbygget dansk pladespiller med original Ortofon pickup, mærket Danmarks Radio, nummereret 79524. Brugsspor, afslag af lister. Virker ifølge rekvirent, Lauritz.com indestår dog ikke for funktionaliteten. Varenr: 4566358 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 18:39:00 DKK 2.400
Bang & Olufsen. Beolab 2000 samt reol (2)
Bang & Olufsen. Beolab 2000 samt reol (2). Bang & Olufsen. Beolab 2000, type 1641. Endvidere CD reol af sortlakeret træ, H. 190 cm. Fremstår med brugsspor. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4567035 DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-02-2017 19:01:00 DKK 350
Macbook Air model A1369, uden harddisk
Macbook Air model A1369, uden harddisk. Macbook Air model A1369, uden harddisk. 13.3" skærm. Oplader medfølger. Serienr. C02GR0BFDJWV. Fremstår brugsspor med ridser og skrammer; taperester. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne ... Varenr: 4566643 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 19:10:00 DKK 1.900
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK, uden harddisk
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK, uden harddisk. Lenovo IdeaPad Y700-15ISK, 15.6" skærm, uden harddisk. Oplader medfølger. Serienr.: PF0FCUTN. Alm. brugsspor, enkelte ridser og mærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4566644 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 19:10:00 DKK 2.900
Nikon D5000 digitalt spejlreflekskamera
Nikon D5000 digitalt spejlreflekskamera . Nikon D5000 digitalt spejlreflekskamera, monteret med objektiv Nikkor 18-55 mm 1:3,5-5,6 G. Uden hukommelseskort. Oplader, kinesisk manual, taske samt fire ekstra batterier medfølger. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster ... Varenr: 4566647 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 19:10:00 DKK 1.100
Canon Speedlite 430 EX II RT, flash
Canon Speedlite 430 EX II RT, flash. Canon Speedlite 430 EX II RT, flash. Etui medfølger. Få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4566649 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 19:11:00 DKK 775
Macbook Air model A1369, uden harddisk. Macbook Air model A1369, uden harddisk. 13.3" skærm. Oplader medfølger. Serienr. C02GJHC5DJWV. Fremstår brugsspor med ridser og skrammer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4566637 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 19:16:00 DKK 1.450
Canon EOS 1100D digital kamera
Canon EOS 1100D digital kamera. Canon EOS 1100D monteret med tilhørende objektiv EF-S 18-55 mm 1:3.5-5.6 III. Medfølger zoom EF 75-300mm 1:4-5.6 III. Uden oplader og hukommelseskort. Taske medfølger. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns ... Varenr: 4566646 DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 19:20:00 DKK 900
HP ENVY 17 bærbar computer
HP ENVY 17 bærbar computer. HP ENVY 17" bærbar computer - K23INO. Leasy har installeret MS office home men computeren er ikke brugt. Der medfølger oplader og stik. Varenr: 4564290 DKK 4.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-02-2017 19:31:00 DKK 2.800
JBL. Par Højttalere model Lancer S99 (2)
JBL. Par Højttalere model Lancer S99 (2). JBL. Par Højttalere model Lancer S99 med kabinetter af palisander. Fremstår nyrenoverede. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4568473 DKK 4.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-02-2017 19:45:00 DKK 2.100
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere, 'Blyanter' (2)
Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere, 'Blyanter' (2) . Bang & Olufsen. Et par Beolab 8000 højtalere. Blyantsformede kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof, H. 132 cm. Uden ledninger. Frontstof med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4569414 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 19:52:00 DKK 2.800
Bang & Olufsen. BeoSound Ouverture samt fire Beolab 4000 højttalere samt CD-stander (6)
Bang & Olufsen. BeoSound Ouverture samt fire Beolab 4000 højttalere samt CD-stander (6). Bang & Olufsen. BeoSound Ouverture samt fire Beolab 4000 aktive højttalere. Vægbeslag for samtlige højttalere medfølger. CD-stander medfølger. Alt fremstår med minimale brugsspor henset til alder. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (6) Varenr: 4565044 DKK 7.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-02-2017 19:56:00 DKK 3.100
Kørestolslift til trapper, Stairclimber model SA-S fra M.BARTELS
Kørestolslift til trapper, Stairclimber model SA-S fra M.BARTELS . Kørestolslift til trapper, Stairclimber model SA-S fra M.BARTELS.Stairclimber er nem at bruge designet til at passe under de fleste manuelle kørestole. Stairmates kraftfulde motor giver selv en lille ledsager til sikkert at transportere en større passager op og ned trapper. Stairclimber er egnet ... Varenr: 4546924 DKK 10.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-02-2017 19:58:00 DKK 5.000
Spilleautomat / Flipper 'Silverball', pinball, fremstillet hos Bally / Wulff Automaten, 70'erne
Spilleautomat / Flipper 'Silverball', pinball, fremstillet hos Bally / Wulff Automaten, 70'erne. Spilleautomat / flipper 'Silverball', pinball, fremstillet hos Bally / Wulff Automaten, 70'erne. Metalstel, turkis-hvidmalet træbeklædning, brugsanvisning og nøgle medfølger. Mål: H. 178,5cm, B. 131cm, D. 56cm. Fremstår med overfladisk snavs, oxidationsspor på metallet, misfarvning på ... Varenr: 4528139 DKK 9.662 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-02-2017 20:20:00 DKK 3.716
Bang & Olufsen. Beomaster 3000, Beogram CD 3500 m.m. (4)
Bang & Olufsen. Beomaster 3000, Beogram CD 3500 m.m. (4). Bang & Olufsen. Beomaster 3000, Beogram CD 3500, par Beovox S30, Terminal 3000, vægbeslag til CD-afspiller samt stueantenne. Fremstår med brugsspor, højttalere med senere bemaling. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. (4) Varenr: 4569757 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-02-2017 20:46:00 DKK 425
Bang & Olufsen: radio - model Jet 505
Bang & Olufsen: radio - model Jet 505 . Bang & Olufsen. JET-505 Radio, kabinet af mahogny. Virker efter test. Lauritz.com garanterer dog ikke for funktionaliteten. B. 51 D. 24 cm. Fremstrår med alm. aldersrelateret brugsspor. Varenr: 4568440 DKK 3.000 DK, Kolding, Trianglen 22-02-2017 21:17:00 DKK 1.450
Zeiss Ikon-Ikoflex
Zeiss Ikon-Ikoflex . Zeiss Ikon-Ikoflex Teronar-Anastigmat 7.5cm, Triotar 3.5/7.5. Das Leder Etui der Kamera ist defekt. Die Kamera befindet sich in einem altersgemäßen Zustand mit Gebrauchspuren und wurde nicht auf ihre Funktionen geprüft. Varenr: 4541569 DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 23-02-2017 14:30:00 DKK 297
Macbook Air, model A1369, uden harddisk
Macbook Air, model A1369, uden harddisk. Macbook Air, model A1369, uden harddisk. 13.3" skærm. Oplader medfølger. Udenlandsk tastatur. Serienr. C02H10CLDJWQ. Fremstår brugsspor med ridser, skrammer, mærker efter stød. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns ... Varenr: 4567272 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-02-2017 15:15:00 DKK 700
HP Stream Notebook, bærbar pc (2)
HP Stream Notebook, bærbar pc (2). HP Stream Notebook, bærbar pc Model 14-z000no (ENERGY STAR) (K1S49EA) Fremstår med brugsspor, i form af ridser og skrammer. Er ikke testet eller kørt ved indlevering. Virker iflg rekvirent. Oplader medfølger Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4566277 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 23-02-2017 15:57:00 DKK 1.100
Bang & Olufsen. Et par BeoLab 4500 højttalere med vægbeslag og kabler
Bang & Olufsen. Et par BeoLab 4500 højttalere med vægbeslag og kabler. Bang & Olufsen. Et par Beolab 4500 højtalere. H. 55, B. 45, D. 8 cm. Brugsspor. Vægbeslag og kabler medfølger. (2) Varenr: 4568437 DKK 1.500 DK, Kolding, Trianglen 23-02-2017 16:53:30 DKK 875
 1 2 3 4  >>