Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera. Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP Specifikationer: 1.5x forstørrelse 2.Lang rækkevidde visning – 200 meter med 5x forstørrelse 3.Fully multi-coatede optik 4.Høj opløsning – 5 MP 5.Durable gummiarmering ... Varenr: 4607154

DKK 2.500 DK, Helsingør, Støberivej 30-04-2017 18:24:00 DKK 1.050
Radio / Stereoanlage, Grundig, 1960er Jahre, Deutschland, Holz / Metall
Radio / Stereoanlage, Grundig, 1960er Jahre, Deutschland, Holz / Metall. Radio der Marke Grundig, 1960er Jahre, Type 5570-Stereo, FM / AM, 75 Watt, helle Holzverkleidung, Maße: H. 31 cm, B. 64 cm, T. 21 cm, Gebrauchsspuren, Kratzer und Bestoßungen am Holz. Varenr: 4609498 DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 30-04-2017 18:26:00 DKK 297
Tischventilator, Modell 'Typ W03', Progress
Tischventilator, Modell 'Typ W03', Progress. Tischventilator, Modell 'Typ W03', Progress, Metall, Beige / Crème, Gummi-Propellerblätter; Maße: H. 32cm, B. 13cm, T. 18cm; Gebrauchsspuren, Abrieb, oberflächliche Verschmutzungen, Gummi teilweise spröde mit Rissen und Fehlstellen an den Kanten. Das Gerät war zur Zeit der Begutachtung ... Varenr: 4632203 DKK 1.634 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 30-04-2017 19:06:00 DKK 297
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza m/ Bluetooth.
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza m/ Bluetooth. . Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza m/ Bluetooth. Lækkert Hi-FI surround sound system 3D 5.1med indbygget bluetooth funktion, SD kortlæser, FM radio og USB kortlæser. Høj kvalitet og lækker lyd fra Alongza. Spiller trådløst fra din smartphone, tablet, spiller MP3 filer fra SD kort i ... Varenr: 4642300

DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 30-04-2017 19:54:00 DKK 325
Fotostudio (8 dele)
Fotostudio (8 dele). Komplet fotostudio 8 dele. Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: 2 x fotostativ-holdere 2 x fotolamper m/ tænd/sluk og justeringsfunktion 2 x sølv refleksskærme 2 x professionelle ... Varenr: 4607170

DKK 2.000 DK, Helsingør, Støberivej 30-04-2017 20:00:00 DKK 575
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m.
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m.. Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm og trådløs mikrofon samt mulighed for 2 ekstra mikrofoner og elektrisk guitar med separat volume på hver. Højtaleren har indbygget bluetooth, så du kan afspille musik fra din IPhone/smartphone, IPad ect. 'Trådløst' Super til sang til festlige ... Varenr: 4607144

DKK 4.500 DK, Helsingør, Støberivej 30-04-2017 20:05:00 DKK 1.200
Varmebeholdere i rustfri stål - kapacitet 8 liter (3)
Varmebeholdere i rustfri stål - kapacitet 8 liter (3). Kraftige varmebeholdere med effekt på 1800 watt og temperaturregulering fra 30 - 100 grader. Smart i den kolde vintertid til arrangementer, familiefester, i receptionen, til julefrokosten, buffeten etc. Varmer din drikkevare op og holder den varm - smart til gløgg, suppe, boullion, kakao ... Varenr: 4643332

DKK 2.100 DK, Herning, Engdahlsvej 30-04-2017 20:35:00 DKK 475
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m. . Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, bluetooth og trådløs mikrofon samt mulighed for 2 ekstra mikrofoner og elektrisk guitar med separat volume på hver. Super til sang til festlige lejligheder. Bemærk: Dette er en modellen PARTY. Denne model har indbygget en ekstra forstærker ... Varenr: 4642299

DKK 2.800 DK, Herning, Engdahlsvej 30-04-2017 20:54:00 DKK 925
Bang & Olufsen. BeoCenter 2300 med garanti
Bang & Olufsen. BeoCenter 2300 med garanti . BANG & OLUFSEN. BeoCenter 2300 med Radio og CD. Anlægget kan betjenes direkte, eller via Beolink 1000 eller Beo4 (ekstra udstyr). Professionel sælger giver ½- års garanti fra hammerslag. Anlægget fremstår lette brugsspor. Netledning medfølger. Data: Beocenter 2300 Radio, CD, 2 x 20 faste ... Varenr: 4618165 DKK 1.800 DK, Kolding, Trianglen 30-04-2017 22:00:00 DKK 1.250
Doro hovedcentral med to trådløse bicentraler ADAPTO 3/5R
Doro hovedcentral med to trådløse bicentraler ADAPTO 3/5R. Doro hovedcentral med to trådløse bicentraler ADAPTO 3/5R Varenr: 4642074 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-05-2017 10:28:47 DKK 325
Asko emhætte med indbygget motor.
Asko emhætte med indbygget motor. . Asko emhætte med indbygget motor. Farve Rustfrit stål. Højde 5 cm. Bredde 90 cm. Dybde 60 cm. Aftræksrør og teleskopafdækning, mål 32,6 x 29,8 cm. Produktnavn CI4930SE. Produkt egenskaber: Type Standard Kapacitet m3/h 760 m3/h. Lydniveau maks. dB (A) 54 dB. Spænding 230 volt. Funktioner : ... Varenr: 4642186 DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 01-05-2017 14:18:59 DKK 625
Samling ældre fotografiapparater
Samling ældre fotografiapparater. Samling ældre fotografiapparater bestående af 5 Brownie, 3 Coronet, 12 Agfa, 1 Imperial, 1 Zeiss Ikon, 1 Balda, 1 Bonita, 1 Minolta, 1 Solette m.m Diverse tilbehør medfølger. Fremstår i blandet stand. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 4642408 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 01-05-2017 15:01:27 DKK 400
Panasonic, modell UE46EH5005
Panasonic, modell UE46EH5005. Panasonic, modell UE46EH5005. Vägghängd. Väggskena saknas. Fjärrkontroll medföljer. Funktion ej kontrollerad. Lauritz.com ansvarar ej för dess funktion. Varenr: 4639209 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 01-05-2017 15:07:09 DKK 251
Mønttællermaskine, CTCoin
Mønttællermaskine, CTCoin . Mønttællermaskine, CTCoin. H. 112, B. 99, D. 57 cm. Fremstår med brugsspor. Nøgler og manual medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4642487 DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 01-05-2017 18:33:00 DKK 300
Tanberg. FM sterio receiver, model 'TR 220'
Tanberg. FM sterio receiver, model 'TR 220'. Tanberg. FM sterio receiver, model 'TR 220' af palisander. L. 56,5 cm. D. 31 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4641778 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-05-2017 18:35:00 DKK 350
Pædestaltelefon af messing
Pædestaltelefon af messing. Pædestaltelefon af messing H. 107 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4641646 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 01-05-2017 18:55:00 DKK 575
En samling Bang & Olufsen bestående af Beogram cd 7000 , Beomaster radio 7000, og et par Beo Vax CX 100 højtalere, samt samlemuffe.  (5).
En samling Bang & Olufsen bestående af Beogram cd 7000 , Beomaster radio 7000, og et par Beo Vax CX 100 højtalere, samt samlemuffe. (5).. En samling Bang & Olufsen bestående af Beogram cd 7000 , Beomaster radio 7000, og et par Beo Vax CX 100 højtalere, samt samlemuffe. (5). Lauritx.com garanterer ikke for funktionen. Varenr: 4642724 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-05-2017 19:02:00 DKK 1.450
En samling på fem mobil telefoner.  (5).
En samling på fem mobil telefoner. (5).. En samling på fem mobil telefoner bestående af Nokia 2110 med instruktions bog, Nokia 3510, Nokia 5230 med original emballage, Doro 419 GSM original emballage, Primo 401 original emballage. (5). Varenr: 4642070 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 01-05-2017 19:22:00 DKK 300
Par store custom build højttalere (2)
Par store custom build højttalere (2). Par store custom build højttalere, bygget efter 'RED' monitor, 3809 enheder 15'', 350 liter kabinetter med sort pianolak. Eftermonterede diskanter fra Epicure. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Mindre brugsspor. (2) Varenr: 4642251 DKK 8.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-05-2017 19:28:00 DKK 4.000
Onkyo/Yamaha stereoanlæg samt pladesamling
Onkyo/Yamaha stereoanlæg samt pladesamling. Onkyo/Yamaha stereoanlæg, best. af Yamaha TX-340, Onkyo cd-afspiller og forstærker, begge R1, Apollon pladespiller samt pladesamling, indeholdende bl.a. Shubidua, Bamses Venner, ABBA og Kim Larsen. Fejl og defekter kan forekomme, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4642410 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 01-05-2017 19:34:00 DKK 375
Libratone Lounge. Air Play speaker, beige.
Libratone Lounge. Air Play speaker, beige.. Libratone Lounge. Air Play speaker, med beige frontstof. 150W. Air Play, direkt og WiFi. Originale vægbeslag og kabler medfølger. Fremstår med brugsspor, i original emballage. Virker jf. rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4642665 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-05-2017 19:37:00 DKK 1.950
JBL. Par højttalere model L80 (2)
JBL. Par højttalere model L80 (2) . JBL. Par højttalere model L80 med kabinetter af sortlaseret fineret træ. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. H. 94, B. 30, D. 32 cm. Fremstår med brugsspor og nogle mærker; en basenhed med defekt gummiophæng. (2) Varenr: 4639995 DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-05-2017 19:41:00 DKK 575
Marco Zanuso & Richard Sapper, Radio Modell TS 505 A für Brionvega
Marco Zanuso & Richard Sapper, Radio Modell TS 505 A für Brionvega. Radio Modell TS 505 A, italienisches Design von Marco Zanuso & Richard Sapper für Brionvega. Entwurf von 1976. Augklappbares Gehäuse aus rotorangem Kunststoff, Fronten in schwarz, herausziehbarer Tragegriff und Antenne. Unterseitig bezeichnet.B. max. 29cm, H. 13,3cm, T. 11cm. Leichte, ... Varenr: 4642787 DKK 1.634 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 01-05-2017 20:22:00 DKK 966
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med 7.1 soundbar Beo4 og vægophæng.
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med 7.1 soundbar Beo4 og vægophæng.. Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med 7.1 soundbar Beo4 og vægophæng. står med brugsspor samt lidt buler og skrammer på soundbar højtaleren. Varenr: 4640131 DKK 4.000 DK, Herning, Engdahlsvej 01-05-2017 20:28:00 DKK 1.750
Toyo-view 2000 pladekamera.
Toyo-view 2000 pladekamera.. Toyo-view 2000 pladekamera med diverse tilbehør. Monteret med Rodenstock Sironar-N objektiv, 1:5,6. Kameraet ligger i transportkasse. Varenr: 4601686 DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 01-05-2017 20:35:00 DKK 900
TV-radio, Crown Transistor 'CTV14', 1970-tal
TV-radio, Crown Transistor 'CTV14', 1970-tal. TV-radio. Crown Transistor 'CTV14', 1970-tal. Originalförpackning. Bruksslitage. Lauritz.com garanterar ej funktion. Varenr: 4637570 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 01-05-2017 20:35:00 DKK 232
Bang & Olufsen. Beoplay 'H6' hovedtelefoner
Bang & Olufsen. Beoplay 'H6' hovedtelefoner. Bang & Olufsen. Beoplay 'H6' hovedtelefoner. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. NB: TEKST RETTET Varenr: 4643536 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 02-05-2017 11:23:22 DKK 675
Bang & Olufsen, BeoVision 6-26
Bang & Olufsen, BeoVision 6-26. Bang & Olufsen, BeoVision 6-26. Front uden stofbeklædning og almindelige brugsspor. Fremstår ulåst. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Virker ifølge rekvirenten. Varenr: 4643720 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-05-2017 13:41:41 DKK 300
Beocenter 2000 (3)
Beocenter 2000 (3). Beocenter 2000 med to SP30 højtalere. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4637518 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 02-05-2017 13:44:40 DKK 300
Bang og Olufsen højtalere Beovox P45 samt Beovox 1200 (4)
Bang og Olufsen højtalere Beovox P45 samt Beovox 1200 (4). Bang og Olufsen højtalere model Beovox P45 på stander samt Beovox 1200. Fremstår med kraftige brugsspor herunder let mørnede membraner. Virker ifølge rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4643004 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 02-05-2017 15:24:13 DKK 325
 1 2 3 4  >>