Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Beosystem 8500 og 7700 samt par Redline højtalere.
Bang & Olufsen. Beosystem 8500 og 7700 samt par Redline højtalere. . Bang & Olufsen. Beosystem 8500 og 7700 samt et par Redline RL 60.2 højtalere med gulvstand. Beosystem 8500 L. 76 cm. Redline H. incl stand 66 cm. Løst glas på 8500. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliten. Varenr: 3491651 DKK 1.200 DK, Vejle, Dandyvej 29-07-2014 12:54:00 DKK 1.100
Bang & Olufsen. Beosound Century samt beolink 1000 (2)
Bang & Olufsen. Beosound Century samt beolink 1000 (2). Bang & Olufsen. Beosound Century med CD- og kasetteafspiller, fjernbetjenning (Beolink 1000) samt manual. Fremstår med ustabil cd-afspiller samt brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3490328 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 29-07-2014 14:25:00 DKK 350
Bang & Olufsen, Beosystem 2300, løs forstærker samt par Beovox 4500 højttalere med vægbeslag (4)
Bang & Olufsen, Beosystem 2300, løs forstærker samt par Beovox 4500 højttalere med vægbeslag (4). Bang & Olufsen, Beosystem 2300 , løs forstærker samt par Beovox 4500 højttalere med gråligt frontstof og forkromet metal. Vægbeslag til højttaler medfølger. Fremstår med lettere brugsslitage. Lauritz.com indestår dog ikke for funktionaliteten (4) Varenr: 3475068 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-07-2014 16:43:00 DKK 1.600
4 st kameror, 1 ljusmätare, 1 kikare (6)
4 st kameror, 1 ljusmätare, 1 kikare (6). 4 st kameror, Minolta Riva 150, Casio Exilim EX-H10, Canon Digital IXUS 60, Kodak Rettinette, Sixtomat ljusmätare samt 1 kikare Telemax 5. Lauritz.com garanterar inte funktionen. (6) Varenr: 3482577 DKK 812 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 29-07-2014 17:10:00 DKK 244
Weimar filmfremviser
Weimar filmfremviser. Weimar filmfremviser, mrk. Weimar 2 samt medfølgende kasse. Kassen måler H. 28 cm., B. 24 cm. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3433404 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 29-07-2014 17:36:06 DKK 300
Par højtalere (2)
Par højtalere (2). Par højtalere i sort kabinet, monteret med tre enheder, bas, horn og diskant. H. 78, B. 60, D. 23,5 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3489354 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2014 17:48:00 DKK 1.850
Etuier til Ipad 2, 3 og 4 (50)
Etuier til Ipad 2, 3 og 4 (50). Etuier til Ipad 2, 3 og 4 af sort læder med elastiklukke, indercase af sort hård plast, kan roteres 360 grader. (50) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. ... Varenr: 3324651

DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2014 19:00:00 DKK 2.100
To Geloso rør monoblokke, model Amplifcatore G.1/1110A (2)
To Geloso rør monoblokke, model Amplifcatore G.1/1110A (2). To Geloso rør monoblokke, model Amplifcatore G.1/1110A, 140W, monteret med fire philips udgangsrør EL503. L. 39 cm. Fremstår med lettere slitage, eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3491693 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-07-2014 19:05:00 DKK 425
Kaffeautomat 'Cafomat' høj model
Kaffeautomat 'Cafomat' høj model. Kaffeautomat 'Cafomat' høj model med valgmulighederne: kaffe, mokka eller varmt vand. H. 163 cm., B. 36 cm., D. 54 cm. Nederst med skab med lås. Fremstår med alm. brugspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3492263 DKK 1.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-07-2014 19:58:00 DKK 350
Mobilcovers til Iphone 4 og Iphone 4S (300)
Mobilcovers til Iphone 4 og Iphone 4S (300). Mobilcovers til Iphone 4 og Iphone 4S af hård pvc-plast bestående af: 79 covers med imiteret slangeskind, 50 guldfarvede covers, 56 metallic lilla covers, 70 covers med bladmotiv samt 45 grå/sorte covers. Guld, grå og lilla covers med aluminium på bagsiden. (300) Nyproducerede varer vurderes ... Varenr: 3328436

DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2014 20:00:00 DKK 575
Nikkon D3100 med objektiv
Nikkon D3100 med objektiv. Nikon D3100 Spejlrefleks kamera. Med Nikon 70-210mm 1:4-5.6f objektiv. Varenr: 3489331 DKK 1.800 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-07-2014 20:00:00 DKK 1.700
Mobilcovers til Iphone 4 og Iphone 4S (365)
Mobilcovers til Iphone 4 og Iphone 4S (365). Mobilcovers til Iphone 4 og Iphone 4S af hård pvc-plast bestående af: 92 covers i metallic pink, 92 blå covers, 93 halvtransparante sorte covers samt 88 covers af klar plast. (365) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varenr: 3328413

DKK 18.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2014 20:13:00 DKK 5.000
Bang & Olufsen. Et par højtalere, BeoLab 8000 (2)
Bang & Olufsen. Et par højtalere, BeoLab 8000 (2). Et par højtalere, BeoLab 8000, fremstillede hos Bang & Olufsen, i pibeformede kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof. H. 132 cm. Fremstår med lettere brugsslitage. Ledninger medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3489654 DKK 5.000 DK, Vejle, Dandyvej 29-07-2014 20:20:00 DKK 3.400
Apple monitor 24 tommer. Model A1267
Apple monitor 24 tommer. Model A1267. Apple monitor 24 tommer. Model A1267. TFT LCD, 1920 x 1200. 14ms, 16,7 mill pixels. iSight kamera. Vægt 9,5 kg. S/N 2A91069VXXX. Strømkabel medfølger ikke. Fremstår med brugsspor og ridser. Årgang 2008 - 2010. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3489329 DKK 1.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-07-2014 20:25:00 DKK 1.500
Mobilcovers til Iphone 5 (206)
Mobilcovers til Iphone 5 (206). Mobilcovers til Iphone 5 bestående af: 111 div. covers af hård pvc-plast i forskellige farver/mønstre, 23 div. covers af læder i forskellige farver, 11 covers af blød gummi i forskellige farver, 7 covers beklædt med stof i forskellige farver, 1 løbeetui samt 53 screengaurds / beskyttelsesfilm. ... Varenr: 3328364

DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2014 21:00:00 DKK 3.100
Bang & Olufsen. BeoSound 9000 samt Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. BeoSound 9000 samt Beo4 fjernbetjening (2). Bang & Olufsen. BeoSound 9000 musiksystem med plads til 6 CD' er, navngivning af 200 CD'er samt FM-radio med 60 faste stationer, vægbeslag, auxkabel, antennekabel samt. Beo4 fjernbetjening m.m. medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3489283 DKK 4.000 DK, Helsingør, Støberivej 30-07-2014 10:50:37 DKK 1.600
Fjernbetjent filmlærred med motor
Fjernbetjent filmlærred med motor. Fjernbetjent filmlærred med motor. Automatisk filmlærred med fjernbetjent motor, væghængt op/ned betjening samt fjernbetjening. Hvidlakeret stål hus 230 x 7 cm. HD ready, format 16:9 / 4:3 / 1:1, Gain-faktor 1,0. Lærredstørrelse 203x203 cm., Diagonal billede 305 cm. Emballagemål: 245 x 14 x 15 ... Varenr: 3388486

DKK 4.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-07-2014 11:45:00 DKK 1.600
Sony, skivspelare PS-T1 med stereosystem
Sony, skivspelare PS-T1 med stereosystem. Sony, skivspelare, förstärkare, kasettdäck samt högtalare. Skivspelare modell: 'PS-T1 direct drive'. System bestående av 2 st högtalare, kassettdäck, förstärkare och skivspelare. Varenr: 3483562 DKK 1.218 SE, Örebro, Aspholmen 30-07-2014 12:39:56 DKK 365
Pavoni espressomaskine
Pavoni espressomaskine . Pavoni espressomaskine af forkromet metal. Fremstår med lette brugsspor. Maskinen virker og har gennemgået tjek pr. 29/11/13. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3491658 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 30-07-2014 13:53:00 DKK 1.800
B&O BeoVision 7-40 (2)
B&O BeoVision 7-40 (2). B&O BeoVision 7-40" med dvd og surround, beolab 7.4 højtaler, Beo4 fjernbetjening. Stående på drejelig og vippebar motor stand. Type nr. 9351. bemærk teksten er ændret. Fremstår med små ridser samt én lille revne på skærm. (2) Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten Varenr: 3492519 DKK 14.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30-07-2014 14:00:00 DKK 4.700
Bose, højtalere, model 901 (2)
Bose, højtalere, model 901 (2). Højtalere af mærket Bose, model 901. Udført med kasse af teaktræ, monteret på stander af lakeret stål. H. 78 cm. Fremstår med små skrammer/afslag samt skjolder. (2) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3484935 DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 30-07-2014 15:09:14 DKK 1.450
Samsung 37
Samsung 37" fladskærm, model LE37S67BD . Samsung 37" fladskærm, model LE37S67BD med fod H. 70 L. 103 D. 33 cm. Fremstår med lettere slitage og manglende ledning. Varenr: 3490833 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 30-07-2014 15:29:00 DKK 300
Bang & Olufsen. Beocenter 8500
Bang & Olufsen. Beocenter 8500 . Bang & Olufsen. Beocenter 8500. H. 11. L. 76. D. 34. Fremstår med brugsslitage, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3476254 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 30-07-2014 16:09:00 DKK 350
Radio, 1940-tal, Grundig
Radio, 1940-tal, Grundig. Radio, 1940-tal, Grundig Typ 3033/56/S. Mahogny fodral. L 59, d 25, h 40. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 3339059 DKK 649 SE, Norrköping, Finspångsv. 30-07-2014 17:07:33 DKK 244
Cpu-holder til desktop computere (10)
Cpu-holder til desktop computere (10). Bordophæng af desktopcomputer. Kraftigt bordophæng til Midttower kabinet i farven grå, skruer og skumforing medfølger. H. 48 cm. B. 21 cm. D. 13 cm. (10) Varenr: 3485133 DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-07-2014 17:30:00 DKK 300
Fotostativ med sort baggrundsstof.
Fotostativ med sort baggrundsstof.. Fotostativ med sort baggrundsstof. Baggrundsstof 3 x 3 meter. inkl. transporttaske.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3487093

DKK 1.800 DK, Herning, Engdahlsvej 30-07-2014 17:32:00 DKK 1.050
Bang & Olufsen, Beocenter 7000 samt Beocenter 4000 (2)
Bang & Olufsen, Beocenter 7000 samt Beocenter 4000 (2). Bang & Olufsen, Beocenter 7000 samt Beocenter 4000. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Kan forekomme med defekter. (2) Varenr: 3492762 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 30-07-2014 19:47:00 DKK 350
Komplet fotostudie 190059A + 190059B (5)
Komplet fotostudie 190059A + 190059B (5). Komplet fotostudie 190059A + 190059B, sæt bestående af: 3 x lampe-stativer + 3 x blitz app. + 3 x hvide softbox skærme, + 1 x blitz udløser (CR2 batterier medfølger ikke)+ synkronkabel ca. 3 m, huse og stativer af aluminium, højdeindstilling 70-210 cm, 3 x netkabler ca. 5 m. Alt komplet med ... Varenr: 3425467

DKK 7.600 DK, Herning, Engdahlsvej 30-07-2014 20:16:00 DKK 4.400
Samling B&O
Samling B&O. Bang & Olufsen; samling elektronik. Beomaster 4500, Beocord 4500, Beogram CD 4500, 6 x Beovox CX 50, Beolink, 2 x cd holder, tlf svarer, Beocom 6000, kabelskinne, 3 x vægbeslag samt diverse kabler. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Varenr: 3493076 DKK 1.500 DK, Kolding, Trianglen 30-07-2014 20:30:00 DKK 1.200
Telefonnummer 22 22 22 21
Telefonnummer 22 22 22 21. Et af Danmarks nemmeste telefonnumre: nummer 22 22 22 21. Telefonnummeret overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3468385 DKK 300.000 DK, Vejle, Dandyvej 30-07-2014 20:47:00 DKK 150.000
 1 2 3  >>