Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Sigma medicinsk centrifuge, model 2-6
Sigma medicinsk centrifuge, model 2-6 . Sigma medicinsk centrifuge, model 2-6 med manual. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3483433 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-07-2014 12:36:00 DKK 325
Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 (540)
Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 (540). Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 ventileret standard sokkel (lille sokkel 230V 50 Hz, kan ikke lysdæmpes). Total længde incl. fatning 27 cm. Ø 6 cm. Ligger i 10 kasser af 54 stk. Kassemål: 58 x 18 x 38 cm. Sælger er et konkursbo uden nærmere kendskab til det solgte og sælger ... Varenr: 3468327

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-07-2014 13:00:00 DKK 575
Bang & Olufsen. Beocenter AV 5 samt Beo 4 fjernbetjening. (2)
Bang & Olufsen. Beocenter AV 5 samt Beo 4 fjernbetjening. (2) . Bang & Olufsen. Beocenter AV 5 med radio, CD m.m. samt Beo 4 fjernbetjening. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3457665 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 23-07-2014 13:55:00 DKK 325
Bang & Olufsen. Beovision 7-32, fladskærm på stand
Bang & Olufsen. Beovision 7-32, fladskærm på stand. B&O Beovision 7-32 fladskærm med dvd, monteret på gulvstand med motor, beo4 fjernbetjening samt manual medfølger. 2 scart indgange. H. 114 B. 88 cm. Ifølge oplysninger virker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3476744 DKK 4.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-07-2014 14:37:00 DKK 1.900
Beovision 9000, AV Control Center 9000, MPAV 9000 (3)
Beovision 9000, AV Control Center 9000, MPAV 9000 (3). Bang & Olufsen , Beovision 9000, AV Control Center 9000 sokkel, MPAV 9000. MPAV 9000 med defekte skydelåger. Div. ledninger medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3484808 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-07-2014 15:16:00 DKK 325
Ny model. Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm og trådløs mikrofon .
Ny model. Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm og trådløs mikrofon .. Smart DVD bluetooth trolley højttaler m/ 2 mikrofoner til undervisningsbrug på danseskoler, i håndboldhallen, i mødelokalet, i klassen, på kursuscentret, mellem lærer og elev, til sangundervisning, til peptalken etc. Super til sang til festlige lejligheder. Med 2 mikrofoner ogh bluetooth ... Varenr: 3486295

DKK 4.500 DK, Odense, Kratholmvej 23-07-2014 15:27:48 DKK 925
Lava Chameleon LV32LLP - 32 tommer LCD TV
Lava Chameleon LV32LLP - 32 tommer LCD TV. Lava Chameleon LV32LLP - 32 tommer LCD TV.32" 16:9 format.1366x768 pixlar.8ms responstid. 16,7 M. farver.178 graders betragtningsvinkel V/H & U/N.500 cd/m2 lysstyrke.1000:1 kontrast. Der medfølger ikke fjernbetjening, ophæng og stand. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.Denne vare er... Varenr: 3486299 DKK 600 DK, Odense, Kratholmvej 23-07-2014 15:28:27 DKK 300
Pfaff symaskine med broderimodul og broderirammer
Pfaff symaskine med broderimodul og broderirammer. Pfaff symaskine med broderimodul og broderirammer, model Creative 2140. Manual medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Varenr: 3479074 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-07-2014 16:37:00 DKK 1.900
Fotostudie Model 190041, Fototeltbox mm (2)
Fotostudie Model 190041, Fototeltbox mm (2). Fotostudie Model 190041, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-230 cm - 3 x refleksskærme Ø 84 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper 36 Watt, samt - transporttaske Fototeltbox, til fotografering af småting så som ure, smykker porcelæn osv. - 1x fotobox mål 40x40x40 cm. - 4x... Varenr: 3487088

DKK 2.900 DK, Herning, Engdahlsvej 23-07-2014 17:31:00 DKK 1.700
Olympus mikroskob, model  CX31
Olympus mikroskob, model CX31. Olympus mikroskob, model CX31 med manual. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3483428 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-07-2014 17:36:00 DKK 1.200
Swans. Front- og centerhøjtaler model M5000F og M5000C. (3)
Swans. Front- og centerhøjtaler model M5000F og M5000C. (3). Swans. Front- og centerhøjtaler model M5000F og M5000C. Fremstår ubrugt i original emballage. (3) Varenr: 3481156 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-07-2014 17:51:17 DKK 450
Swans. Baghøjtaler model M5000R (2)
Swans. Baghøjtaler model M5000R (2). Swans. Baghøjtaler model M5000R. Fremstår ubrugt i original emballage. (2) Varenr: 3481157 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-07-2014 17:55:49 DKK 1.300
Apple tv med harddisk 160 GB samt digital kabel tv receiver DC1 (2)
Apple tv med harddisk 160 GB samt digital kabel tv receiver DC1 (2). Apple tv med harddisk 160 GB, model A1218 (MB189SZ/A) samt digital kabel tv receiver DC1, mærket Clint (2). Varenr: 3479125 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-07-2014 17:59:06 DKK 350
Fjernbetjent filmlærred med motor
Fjernbetjent filmlærred med motor. Fjernbetjent filmlærred med motor. Automatisk filmlærred med fjernbetjent motor, væghængt op/ned betjening samt fjernbetjening. Hvidlakeret stål hus 230 x 7 cm. HD ready, format 16:9 / 4:3 / 1:1, Gain-faktor 1,0. Lærredstørrelse 203x203 cm., Diagonal billede 305 cm. Emballagemål: 245 x 14 x 15 ... Varenr: 3425460

DKK 4.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-07-2014 18:25:00 DKK 1.600
Bose 301 par højttalere samt Sony Stereoanlæg
Bose 301 par højttalere samt Sony Stereoanlæg. Bose 301 par højttalere samt Sony Stereoanlæg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3483419 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-07-2014 18:36:00 DKK 750
B&O BeoVision 7-40'' + par BeoLab 5 + Beosound 4 (4)
B&O BeoVision 7-40'' + par BeoLab 5 + Beosound 4 (4). Bang & Olufsen. Sæt bestående af: BeoVision 7-40" med dvd og surround, beolab 7.4 højtaler, Beo4 fjernbetjening. Stående på drejelig og vippebar motor stand. Fremstår med små buler på front af centerhøjtaler - En bagbeklædning med 2 knækkede muffer. BeoLab 5. Par højttalere med indbygget ... Varenr: 3484769 DKK 65.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-07-2014 19:10:00 DKK 43.000
Bang & Olufsen. Par BeoLab 8000 højtalere (2)
Bang & Olufsen. Par BeoLab 8000 højtalere (2) . Bang & Olufsen. Par BeoLab 8000 højttalere, blyant-formede kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof. Fremstår med brugspræg, trykmærker samt enkelte huller i frontstof. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (2) OBS ledninger på foto er ikke med Varenr: 3486436 DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-07-2014 19:25:00 DKK 3.200
B&O: To trådløse telefoner, model Beocom 2 & 6000 samt beoline base. (6)
B&O: To trådløse telefoner, model Beocom 2 & 6000 samt beoline base. (6) . To B&O trådløse telefoner. Hhv. én Beocom 6000 trådløs telefon og én Beocom 2 trådløs telefon. Beoline base samt manual til Beocom 6000 medfølger. (6) Varenr: 3483355 DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-07-2014 19:27:00 DKK 725
Coral 10CX-501. Et par højtalere (2)
Coral 10CX-501. Et par højtalere (2) . Coral 10CX-501. Et par højtalere monteret i snedkerbygget kabinet af egetræ. H. 63, B. 38, D. 24 cm. Fremstår renoveret med ny diskant. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3485919 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-07-2014 19:36:00 DKK 750
En samling på 8 diverse standerlamper. (8)
En samling på 8 diverse standerlamper. (8). En samling på 8 diverse standerlamper af træ, metal, messing m.m., 1900-tallets anden halvdel. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker, enkelte anløbet. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.. (8) Varenr: 3471600 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 23-07-2014 19:37:00 DKK 350
Bang & Olufsen. Beovision 6 - 26, fladskærm på stand
Bang & Olufsen. Beovision 6 - 26, fladskærm på stand. B&O Beovision 6-26 fladskærm monteret på gulvstand med motor, beo4 fjernbetjening medfølger. H. 106 B. 71 cm. Ifølge oplysninger virker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3476742 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-07-2014 19:47:00 DKK 800
Samling Bang & Olufsen (6)
Samling Bang & Olufsen (6). Samling Bang og Olufsen. Heriblandt Beogram 3400, Beolab 1700, Beomaster 1700 samt Beovox 2702. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (6). Varenr: 3480108 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-07-2014 19:53:19 DKK 375
Et sæt Bose højttalere type 501 Series lll.(2)
Et sæt Bose højttalere type 501 Series lll.(2). Et sæt Bose højttalere type 501 Series lll. Klassiske vintage Bose omnidirekte højttalere. 37x37 cm. H. 60 cm. Fremstår med tydelige brugsspor, slitage på hjørner. (2) Varenr: 3484446 DKK 800 DK, Hørsholm, Vibe Alle 23-07-2014 20:00:00 DKK 325
Camping paraboler (2)
Camping paraboler (2). Camping paraboler i transportkasser. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3455973 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-07-2014 20:21:00 DKK 300
Bounty Hunter. Metaldetektor
Bounty Hunter. Metaldetektor . Bounty Hunter. Metaldetektor model Quick Draw II. L. 120 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3483922 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 23-07-2014 20:21:00 DKK 900
Watchwinder
Watchwinder . Watchwinder. Watchwinder til automatic ure. Fremstillet af mahognifineret træ. Indrettet med 4-dobbelt winding og opbevaring. Adapter medfølger. H. 18 cm. B. 31 cm. D. 24 cm. Varenr: 3484240 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-07-2014 08:48:12 DKK 600
Rolleiflex kamera Franke & Heidecke.
Rolleiflex kamera Franke & Heidecke.. Rolleiflex kamera med læderetui, model Synchro Compur, fra Franke & Heidecke, med Carl Zeiss Planar optik, 1:3,5 f=75 mm. Blitz samt diverse tilbehør medfølger. Fremstår med brugsslitage Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3483993 DKK 2.000 DK, Helsingør, Støberivej 24-07-2014 13:29:29 DKK 2.300
B&O, Unitape 512 K, spolebåndoptager/grammofon, 1957
B&O, Unitape 512 K, spolebåndoptager/grammofon, 1957. Bang & Olufsen, Unitape 512 K, spolebåndoptager/grammofon, 1957. Første af sin slags der kan optage fra bånd til plade. Fremstår med aldersrelateret slid. Defekter og mangler, eftersyn anbefales. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3483155 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 24-07-2014 14:31:00 DKK 325
BeoVision 4-103 inkl. Motorgulvstand og BeoLab 10 centerhøjttaler samt Beo5 fjernb.
BeoVision 4-103 inkl. Motorgulvstand og BeoLab 10 centerhøjttaler samt Beo5 fjernb.. BeoVision 4-103 inkl. Motorgulvstand og BeoLab 10 centerhøjttaler samt Beo5 fjernbetjening Fjernsynet er opdateret med nyeste software. Fjernsynet er fra 14/4-2009 Har primært været brugt til udstilling og har derfor ikke kørt mange timer. BeoVision 4-103 er det største tv fra Bang & ... Varenr: 3486857 DKK 450.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-07-2014 15:30:00 DKK 270.000
Bang & Olufsen. Sæt Beolab 4000 højttalere (2)
Bang & Olufsen. Sæt Beolab 4000 højttalere (2). Bang & Olufsen. Par sølvfarvede Beolab 4000 højttalere. Strømkabler medfølger ikke. Fremstår med brugsspor og ridser. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3487674 DKK 2.500 DK, Odense, Kratholmvej 24-07-2014 16:08:22 DKK 2.100
 1 2 3  >>