Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Beolab 2000 med fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. Beolab 2000 med fjernbetjening (2). B&O. Beolab 2000. Aktiv linkrums højttaler på 41 watt med stereo lyd. Indbygget forstærker, masterlink og betjenings panel. H. 29, L. 40, D. 17 cm. Beolink 4 fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3590413 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2014 13:38:30 DKK 875
UPS / nødstrømsanlæg, Newave
UPS / nødstrømsanlæg, Newave . UPS / nødstrømsanlæg, Newave. UPS 'Uninterruptible Power Supply' anlæg. 20 kVA, 400 V. Ifølge rekvirent har anlæg været i drift indtil auktion. Serienummer 000841. Fremstår med få brugsspor. Observer at UPS´en er meget tung, anslået vægt 200 kg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3593508 DKK 25.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 23-10-2014 14:00:00 DKK 3.100
Weltron 8 track stereo, 'Space age 360', orange. Med högtalare samt band
Weltron 8 track stereo, 'Space age 360', orange. Med högtalare samt band . Weltron 8 track stereo, 'Space age 360', orange. Med högtalare samt band. Radio samt 8 track. Kabinett i orange plast. Formgiven 1971. Höjd ca 30 cm. Funktionen ej kontrollerad. Ett par högtalare, Delta HT-10 samt 10 8-trackband. Högtalare knäckt. Varenr: 3592878 DKK 809 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 23-10-2014 16:18:00 DKK 425
Weltron 8 track stereo, 'Space age 360', vit med originalhögtalare samt parti 8-trackband (3)
Weltron 8 track stereo, 'Space age 360', vit med originalhögtalare samt parti 8-trackband (3). Weltron 8 track stereo, 'Space age 360', vit med originalhögtalare samt parti 8-trackband. Radio samt 8-trackspelare. Kabinett i vit plast. Formgiven 1971. Höjd ca 30 cm. Ett par originalhögtalare, höjd 24 cm. Med cirka 20 8-trackband. Funktionen ej kontrollerad. Lauritz.com ansvarar inte för ... Varenr: 3592875 DKK 1.214 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 23-10-2014 16:42:00 DKK 809
Sony surroundanlæg DAV-LF1H. (8)
Sony surroundanlæg DAV-LF1H. (8) . Sony surroundanlæg DAV-LF1H. Sættet består af kontrolenhed med DVD afspiller, Digital forstærker, centerhøjtaler, og 4 søjlehøjtalere. Der medfølger endvidere en kasse med fjernbetjening og diverse kabler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. NB. Auktion er forlænget. Varenr: 3586640 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2014 17:56:00 DKK 1.100
2 st. Nikon FE2, Nikkor 2,8/24 mm resp. 2,5/105 mm (2)
2 st. Nikon FE2, Nikkor 2,8/24 mm resp. 2,5/105 mm (2). 2 stycken Nikon FE2, Nikkor 2,8/24 mm resp. 2,5/105 mm. Båda husen i gott bruksskick utan anmärkning på gänga eller internt. Båda objektiven med ställvis kraftigt bruksslitage, 24 mm med slagskada på motljusskydd, 105 mm även med något kärvande fokusring. 24 mm med Skylightfilter och ... Varenr: 3592267 DKK 1.619 SE, Malmö, Baltzarsgatan 23-10-2014 18:45:00 DKK 1.093
2 stk. Full HD1920x1080  bil videokameraer med 2.7 TFT skærm – 8 GB
2 stk. Full HD1920x1080 bil videokameraer med 2.7 TFT skærm – 8 GB. 2 stk. Smart black box” videokameraer til montering i foruden af bilen. Med dette kamera kan du altid dokumentere hvad der sker omkring dig i en vinkel af 140 grader så alt kommer med. Også velegnet til sportskørsel, folkerace, udflugter, race m.m. Kameraet har indbygget G-sensor der beskytter ... Varenr: 3598824

DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 18:45:00 DKK 950
Schiansky 6940 med kulledshuvud Gitzo
Schiansky 6940 med kulledshuvud Gitzo. Schiansky 6940 filmstativ med kulledshuvud Gitzo. Bruksslitage. Varenr: 3588128 DKK 809 SE, Malmö, Baltzarsgatan 23-10-2014 18:54:00 DKK 304
Leicakopia
Leicakopia. Kopia av Leicas guldserie, troligen baserad på rysk kopia. Kraftigt slitage samt ärgning, även invändigt ansatt. Fungerar inte vid test. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 3592297 DKK 1.295 SE, Malmö, Baltzarsgatan 23-10-2014 19:03:00 DKK 526
Digital LED Projector HDMI
Digital LED Projector HDMI. Smart lille digital LED projector til DVD afspiller, til iPad/iPhone, smartphone m.m. Afspil film, l video eller se billeder i op til 100 tommer på væg eller lærred. Projectoren skal placeres mellem 1 til 4 meter fra væg/lærred. Specifikationer: • LED projector med Lcd image system. • ... Varenr: 3598825

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 19:07:00 DKK 1.150
Ny model. Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm og trådløs mikrofon .
Ny model. Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm og trådløs mikrofon .. Smart DVD bluetooth trolley højttaler m/ 2 mikrofoner til undervisningsbrug på danseskoler, i håndboldhallen, i mødelokalet, i klassen, på kursuscentret, mellem lærer og elev, til sangundervisning, til peptalken etc. Super til sang til festlige lejligheder. Med 2 mikrofoner ogh bluetooth ... Varenr: 3598818

DKK 4.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 19:30:00 DKK 2.400
Nøgleskab med 71 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler
Nøgleskab med 71 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab til hoteller, bofællesskaber, plejehjem, institutioner eller hjemmet. 71 kroge til nøgler. Nøgleskab af lakeret jern samt låge med sikkerhedsdisplay. Sikkerhedsnøgler medføler. Kan også benyttes som mindre værdiskab/pengeskab. . Emballagemål: H 47 cm. B. 39 cm. D. 16 Nyproducerede varer... Varenr: 3546418

DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-10-2014 19:30:00 DKK 825
1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader
1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader. 1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader Ny 2014 model Full HD 1920 x 1080P m/ 1,5" LCD farveskærm og vandtæt til 60 meter. Perfekt til hjelmen, dykkerturen, cyklen, etc. Nøglefunktioner: - Digital zoom - 135 grader Fish Eye lines - 1,5 tommer LCD farveskærm - HDMI ... Varenr: 3552321

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 19:45:00 DKK 750
Diautrustning
Diautrustning. Utrustning för diamontering och beseende, samt ett antal ministativ för kompaktkamera. Obrukade restvaror. Varenr: 3509500 DKK 648 SE, Malmö, Baltzarsgatan 23-10-2014 19:57:00 DKK 243
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth.
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth.. Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth. Lækkert Hi-FI surround sound system 3D 5.1med indbygget bluetooth funktion, SD kortlæser, FM radio og USB kortlæser. Høj kvalitet og lækker lyd fra Alongza™. Spiller trådløst fra din smartphone, tablet, spiller MP3 filer fra SD kort i ... Varenr: 3598816

DKK 2.800 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 20:00:00 DKK 1.100
Geneva Lab model XL, rød med gulvstand
Geneva Lab model XL, rød med gulvstand. Geneva Lab model XL. Designet gør det til en favorit blandt kræsne trendsættere og med seks kraftfulde højttalere på 100W hver, digitale forstærkere samt to subwoofere, er kvaliteten i top. Model XL leverer en lyd, der normalt forventes af langt mere kraftfulde og dyrere lydsystemer. ... Varenr: 3558026

DKK 16.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2014 20:15:00 DKK 3.700
LCD projektor Epson EMP-TW520
LCD projektor Epson EMP-TW520 . LCD projektor Epson EMP-TW520, Dreamio 3 LCD technology, 16:9 Aspect Ratio, 720p resolution, 1400 ANSI Im High Brightness, 4000:1 High contrast ratio etc. Bruksanvisning medföljer, originalförpackning. Lauritz.com kan ej garantera funktion. Varenr: 3573091 DKK 809 SE, Malmö, Baltzarsgatan 23-10-2014 20:16:00 DKK 809
Revox B77 stereo spolebåndoptager
Revox B77 stereo spolebåndoptager . Revox B77 stereo spolebåndoptager med tilbehør. Betjeningsvejledning. Alu Lux spoleholdere To alm. spoleholdere. Dustcover- Fjernbetjening. Fem bånd på alu-spoler, heraf en ubrugt. En tom alu spole. Strømforsyningskabel. Fire lux signalkabler. Div. splejsemateriale og værktøj. Spids på... Varenr: 3592125 DKK 2.500 DK, Vejle, Dandyvej 23-10-2014 20:21:00 DKK 3.800
Digital LED Projector.
Digital LED Projector.. Digital LED Projector. Smart lille digital LED projector til DVD afspiller, til iPad/iPhone, smartphone m.m. Afspil film, l video eller se billeder i op til 60 tommer på væg eller lærred. Projectoren skal placeres mellem 1 til 4 meter fra væg/lærred. Specifikationer: •LED projector med Lcd ... Varenr: 3598822

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 20:30:00 DKK 900
Video projector Full HD 3D led LCD Projector 1080P m/ 3 HDMI 2USB.
Video projector Full HD 3D led LCD Projector 1080P m/ 3 HDMI 2USB.. Video projector Full HD 3D led LCD Projector 1080P m/ 3 HDMI 2USB. HD LED projector 800*600,Support720p,1080i,1080p LED lamp lasts 50000 hours 3*HDMI(Support 1.1-1.3),2*USB 2200 lumens, LED Projector Komplet sæt incl. fjernbetjening - klar til brug. Nyproducerede varer vurderes ... Varenr: 3598814

DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 20:51:00 DKK 2.200
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varenr: 3496190

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:00:00 DKK 1.550
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP. Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP Tidligere var infrarød kikkert forbeholdt politi og militær, men sådan er det ikke mere. Nu kan du få glæde og mange muligheder med denne kikkert der oven i købet har indbygget ... Varenr: 3598817

DKK 5.500 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:00:00 DKK 1.950
Komplet fotostudio 12 dele
Komplet fotostudio 12 dele. Komplet fotostudio 12 dele Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: Stort fotostativ 2 x 3 meter Hvid baggrundsfarve 2 fotolamper excl. pærer 4 sølv refleksskærme 2 hvide ... Varenr: 3598821

DKK 3.800 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2014 21:15:00 DKK 1.500
Bang & Olufsen, BeoCom4 telefon - Til fordel for Knæk Cancer 2014
Bang & Olufsen, BeoCom4 telefon - Til fordel for Knæk Cancer 2014. Bang & Olufsen. BeoCom4 telefon. H. 16 cm. Oplader og ledning medfølger. Virker iflg. rekvirent, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Knæk Cancer 2014. Lauritz.com donerer således både køber- og sælgersalær. ... Varenr: 3590236 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2014 12:23:00 DKK 450
Bang & Olufsen, aktiv højttaler Beolab 8000 (2)
Bang & Olufsen, aktiv højttaler Beolab 8000 (2). Bang & Olufsen, aktiv højttaler Beolab 8000. Design af David Lewis fra 1992. Konstruktion af sokkel, der bliver smallere nedadtil, konisk formet som en orgelpibe, af poleret aluminium, kvadratisk, sort fod, tekstilovertræk i sort. Betegnet med producentprægning på foden. Fremstår med alders- ... Varenr: 3567267 DKK 3.723 DE, Hamburg, Große Elbstraße 24-10-2014 12:25:00 DKK 3.165
Bang & Olufsen. Beosystem 10
Bang & Olufsen. Beosystem 10. Bang & Olufsen. Beosystem 10. Radio med AM/FM samt båndoptager. Virker ifølge indleveren, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 3594460 DKK 800 DK, Helsingør, Støberivej 24-10-2014 13:43:16 DKK 325
Franke & Heidecke, Rolleiflex kamera
Franke & Heidecke, Rolleiflex kamera . Rolleiflex kamera. Franke & Heidecke. Heidosmat 1:2,8/80 Compur. Tilhørende læderetui. Aldersrelateret slitage. Manual og bogen om Rolleiflex medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3593450 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 24-10-2014 14:45:00 DKK 2.700
Oki printere (2)
Oki printere (2). Oki printere model Oki microline 591 Elite og Oki microline 5590. Model 591 fremstår defekt og med mangler. (2) Varenr: 3572502 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 24-10-2014 15:02:00 DKK 300
Samling fotoudstyr
Samling fotoudstyr. Stor samling kameraer, linser og fotoudstyr. Fremstår med div. brugsspor og defekter. Varenr: 3580941 DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 24-10-2014 15:09:14 DKK 425
B&O. Beomaster, Beocord, Beogram cd x, link30 system m.m (13)
B&O. Beomaster, Beocord, Beogram cd x, link30 system m.m (13). Bang & Olufsen.To stk. beomaster 3000.1 stk. Beogram CD X2 stk. Beocord.Link30 systemPar Beovox Redline højtalere type 6513Div. brugsanvisninger3 fjernbetjeninger model terminal 3000Beogram CD X skal have skiftet rem iflg. rekvirentLauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (13) Varenr: 3589504 DKK 1.400 DK, Helsingør, Støberivej 24-10-2014 15:54:00 DKK 1.100
 1 2 3 4  >>