Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Telefonnummer 39 68 39 68
Telefonnummer 39 68 39 68. Telefonnummer 39 68 39 68 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3643738 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-12-2014 14:07:00 DKK 6.000
Rogers forstærker, par Beovox 2600 højttalere og Dual 1019 pladespiller (4)
Rogers forstærker, par Beovox 2600 højttalere og Dual 1019 pladespiller (4). Rogers Ravensbrook Stereo Series III forstærker i kabinet af fineret teak, par Beovox 2600 højttalere kabinetter af fineret eg samt Dual 1019 pladespiller i kabinet af fineret teak. Forstærker H. 12 L. 37 D. 26 cm. Beovox H. 60 B. 24 D. 28 cm. Virker jf. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for ... Varenr: 3661597 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-12-2014 14:36:00 DKK 1.150
B&O BeoVision Avant 28. Inklusiv Beo 4 fjernbetjening og Clint digital receiver.(3)
B&O BeoVision Avant 28. Inklusiv Beo 4 fjernbetjening og Clint digital receiver.(3). B&O BeoVision Avant 28. Inklusiv Beo 4 fjernbetjening og Clint digital receiver (DVB-T). Motordrejesokkel. Fremstår med brugsspor, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(3) Varenr: 3655653 DKK < 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-12-2014 15:00:00 DKK 325
Telefonnummer 21 22 23 24
Telefonnummer 21 22 23 24. Et af Danmarks nemmeste telefonnumre Telefonnummer 21 22 23 24 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3593832 DKK 150.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-12-2014 15:15:00 DKK 100.000
Telefonnummer 91 66 77 00
Telefonnummer 91 66 77 00. Telefonnummer 91 66 77 00 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3665346 DKK 2.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-12-2014 15:22:00 DKK 500
Car Multimedia Radio med touch screen
Car Multimedia Radio med touch screen. Car Multimedia Radio med touch screen. Indbygget: FM, AM, GPS, TV, SD, USB, Bluetooth, DVD IPod function. Viser indkommende telefonopkald, udegående nummer ved udgående opkald, SMS besked samt Dualzone. Kan anvendes i forbindelse med ratstyring af radio. Viser symbol når håndbremsen er ... Varenr: 3663800 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-12-2014 15:40:16 DKK 1.150
Lysskinne med 4 lamper
Lysskinne med 4 lamper. Lysskinne med 4 lamper i opbevaringsboks. Box mål: H. 78, 121 x 30 cm. Brugsslitage. Testet og virker. Varenr: 3663656 DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-12-2014 16:45:00 DKK 1.100
Oki printere (2)
Oki printere (2). Oki printere model Oki microline 591 Elite og Oki microline 5590. Model 591 fremstår defekt og med mangler. (2) Varenr: 3572502 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 22-12-2014 16:47:53 DKK 300
Nikon D40 digitalt kamera med taske og batteri oplader (3)
Nikon D40 digitalt kamera med taske og batteri oplader (3) . Nikon D40 digitalt spejlreflekskamera med objektiv Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6 G2 ED samt Lowepro kamerataske model Rezo TLZ 20. Fremstår med svage brugsspor, med Quick Charger MH-23 oplader og hukommelseskort. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3652012 DKK 1.800 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-12-2014 18:31:00 DKK 1.200
Bang & Olufsen radio, model Master 40
Bang & Olufsen radio, model Master 40. Bang & Olufsen radio, model Master 40. Kabinet i nøddetræ og front af glas. 1950'erne. H. 43,5, B: 51, D: 25,5. Fremstår med brugsspor, finér afslag. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3662658 DKK 1.100 DK, Herning, Engdahlsvej 22-12-2014 19:10:00 DKK 475
Boks kameraer, uden objektiv (3)
Boks kameraer, uden objektiv (3). Tre stk. boks kameraer, uden objektiv. Mærkerne er et stk. Ernitec, samt to stk. Topica. Varenr: 3641879 DKK < 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-12-2014 19:15:00 DKK 300
Bang & Olufsen. Ett par högtalare 'Beovox CX50' (2)
Bang & Olufsen. Ett par högtalare 'Beovox CX50' (2). Bang & Olufsen. Ett par högtalare 'Beovox CX50'. Höjd 20 cm. Ytslitage, repor. (2) Varenr: 3663697 DKK < 1.000 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 22-12-2014 19:16:00 DKK 236
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Varenr: 3350774

DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-12-2014 19:18:00 DKK 1.800
Bang & Olufsen. Beosystem 5500 samt readline højtalere og JGS væghængt stereoreol
Bang & Olufsen. Beosystem 5500 samt readline højtalere og JGS væghængt stereoreol . Bang & Olufsen. Beosystem 5500 bestående af: Beomaster 5500, Beocord 5500 og fjernbetjening samt redline højttalere, model RL 60,2 og JGS væghængt stereoreol af sortlakeret metal og glashylder. H. 8-41 B. 32-77 cm. Fremstår med brugsslitage og enklete ridser, fejl og mangler kan ... Varenr: 3655673 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-12-2014 19:26:00 DKK 575
Motoriseret vægbeslag til B&O Beovision 7 - 40
Motoriseret vægbeslag til B&O Beovision 7 - 40. Motoriseret vægbeslag til B&O Beovision 7 - 40" model 4396 Til brug sammen med Beolab 7-4. Kan dreje 20 grader, tilte +9 grader og -6 grader. Vægt: 9.7 kg, højde: 55.5 cm, bredde 18 cm, dybde: 22.5 cm. Har været brugt som udstillingsmodel i en B&O butik, med brugspræg herfra. Varenr: 3663059

DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-12-2014 19:31:00 DKK 625
Parti beklædning til B&O. (65)
Parti beklædning til B&O. (65). Parti beklædning til B&O. Diverse større og mindre beklædningsdele til Bang og Olufsen - højttalere, tv mm. Dele af både metal og stof. Cirka 65 dele. Varenr: 3528926

DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-12-2014 20:12:00 DKK 1.100
Apple MacBook Pro. 13 tommer.
Apple MacBook Pro. 13 tommer.. Apple MacBook Pro, computer, 13 tommer. Model A1278. Serienummer: C02JCFJPDTY3. Taske medfølger. Fremstår med brugsspor i form af ridser udenpå samt manglende harddisk. Oplader medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. OBS. Der er foretaget tekstændring. Auktioner over ... Varenr: 3665239 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 20:20:00 DKK 3.200
Bang & Olufsen. Par Beolab Penta højttalere, Beosystem 10, Beosystem 2500. (4)
Bang & Olufsen. Par Beolab Penta højttalere, Beosystem 10, Beosystem 2500. (4). Bang & Olufsen. Par Beolab Penta højttalere, Beosystem 10, Type 1521,Beosystem 2500. Diverse kabler medfølger. Penta højttaler måler 149 cm. Fremstår med defekt lukkefunktion på ene Penta højttaler samt ødelagt stof et enkelt sted. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 3662011 DKK 3.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-12-2014 20:27:00 DKK 1.250
Hasselblad makroutrustning, S-Planar 5,6/135 mm samt tillbehör
Hasselblad makroutrustning, S-Planar 5,6/135 mm samt tillbehör. Hasselblad makroutrustning, S-Planar 5,6/135 mm bälgsystem. Transparency Copy Holder, förlängningsstag 296 mm, båda i originalförpackning, samt 3 fjärrutlösare, 2x34 mm samt 100 mm. Alla delar i mycket gott skick, kartonger slitna. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 3664244 DKK 4.713 SE, Malmö, Baltzarsgatan 22-12-2014 20:32:00 DKK 1.964
Ernemann-Werke AG Dresden. Laterna magica, kinematograf projektor, start 1900-tallet
Ernemann-Werke AG Dresden. Laterna magica, kinematograf projektor, start 1900-tallet. Ernemann-Werke AG Dresden. Laterna magica, kinematograf projektor af sortlakeret metal til strøm. Start 1900-tallet. H 33, B. 26, D. 35 cm. Fremstår med bule på top, mindre rustpletter samt lakafskalninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3662196 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 20:34:00 DKK 300
Tefal Pro Minute Aquaplus Anti-calc - GV8800E0 Strygejern
Tefal Pro Minute Aquaplus Anti-calc - GV8800E0 Strygejern. Tefal Pro Minute Aquaplus Anti-calc - GV8800E0 Strygejern. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3661728 DKK < 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-12-2014 20:57:00 DKK 425
Luxman: stereo radio samt forstærker (2)
Luxman: stereo radio samt forstærker (2). Luxman: stereo radio samt forstærker. Modelnummer T-88V samt L-80V. Fremstår med brugsspor. Luaritz.com indestår ikke for funktionalitet. Medfølger originale brochurer. (2) Varenr: 3664910 DKK 1.500 DK, Kolding, Trianglen 23-12-2014 11:23:00 DKK 1.750
Sony. Forstærker, model TA-N77ES
Sony. Forstærker, model TA-N77ES. Sony. Forstærker, model TA-N77ES. Stereo Power Amplifier, Spontaneous twin drive. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3664041 DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-12-2014 12:07:00 DKK 1.300
Oracle. Pladespiller, model Alexandria MK III
Oracle. Pladespiller, model Alexandria MK III. Oracle. Pladespiller, model Alexandria MK III. Fremstår med defekt låg. Manual og calibrator medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3664021 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-12-2014 12:59:00 DKK 2.200
Ask Proxima og NEC, to projektorer (2)
Ask Proxima og NEC, to projektorer (2). Ask Proxima projektor, model C-175 samt NEC, model VT-590. To tasker samt et kabel til NEC medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3664989 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-12-2014 13:37:56 DKK 650
Epson IM-700 kassesystem, scanner samt pengeskuffe. (3)
Epson IM-700 kassesystem, scanner samt pengeskuffe. (3). Epson IM-700 kassesystem, scanner samt pengeskuffe. Epson kassesystemet skal dog have ny software/Licens. (3) Varenr: 3663785 DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 23-12-2014 13:42:57 DKK 425
Foto-udstyr
Foto-udstyr. Foto-udstyr, best. af lamper, og stativer. Fejl og mangler kan forekomme, eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3666240 DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 23-12-2014 14:23:00 DKK 1.150
NAD anlæg med Dali Concept 6 højtalere (8)
NAD anlæg med Dali Concept 6 højtalere (8). NAD, anlæg bestående af tuner model C445, cd/dvd afspiller model T 533 og Surround sound reciver model T 754. Dali Concept 6. Fire højtalere og Concept center i kabinet af egefinér. H. 92, B. 20, og B. 50, H. 18 cm. Diverse fjernbetjeninger, kabler og brugsvejledning medfølger. Lauritz.com ... Varenr: 3665206 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-12-2014 14:29:00 DKK 2.700
HP, computer, model Elitebook 8560P, ca. 15 tommer
HP, computer, model Elitebook 8560P, ca. 15 tommer. HP, computer, model Elitebook 8560P, ca. 15 tommer. Oplader medfølger. Fremstår med minimale brugsspor samt uden harddisk. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3665776 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-12-2014 14:49:00 DKK 2.400
HID Power lithium stav lygte
HID Power lithium stav lygte. HID Power lithium stav lygte Denne HID Power lithium stavlygte er særdeles kraftig, er udstyret med 3 lysstyrker, som med et let tryk i enden af lygten (batteriet) reguleres fra (grøn) extremt kraftigt lys – (blå) meget kraftigt lys – (rød) kraftigt lys, endvidere kan man ved at holde knappen ... Varenr: 3660470

DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-12-2014 15:11:00 DKK 850
 1 2 3 4  >>