Kategori  Vurdering
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Dantax. Fire højttalere (4)
Dantax, to højttalersæt model Tube 1 og model Tube 2. H. 50-80 cm. Fremstår med brugsspor og porøst afdækningsskum.
Varenr: 4891629
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-01-2018
17:27:00
DKK 450
Bose. Seks indbygningshøjtalere, model 32 Flush Mount Speaker. (6)
Bose. Seks indbygningshøjtalere, model 32 Flush Mount Speaker. Ophængningsbeslag medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 4893731
DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 22-01-2018
18:46:00
DKK 900
Angels Audio. Par højttalere, model Hurricane II M3(2)
Angels Audio. Par højttalere, model Hurricane II M3, 6,5" bas og diskant dome, kabinet af hvidmalet MDF med front dekoration omkring bas enhed i form af massiv bambus. Følsomhed 85 db, 35-21000 Hz, belastning max 150W. H. 103 B. 18,5 ved base 36 D. 36 cm. Lauritz.com indestår ikke for ...
Varenr: 4878689
DKK 10.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-01-2018
18:56:00
Angels Audio. Par højttalere, model Alto WB 170 Gold (2)
Angels Audio. Par højttalere, model Alto WB 170 Gold, hver monteret med en DC Gold 7" enhed, kabinetter af matsort lakeret MDF med front af massiv bambus. Følsomhed 88 db, 38-19500 Hz, max belastning 250 W. H. 48 B. 40 D. ca. 27 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår ...
Varenr: 4878801
DKK 8.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-01-2018
18:58:00
DKK 1.300
Konvolut Fotoapparate (3)
Konvolut Fotoapparate der Marken und Modelle von: Bilora BOY Vintage Bakelit Kamera, Fotoapparat adox pronto-lk und Agfa Clack. Das Etui der Bilora Boy ist defekt. Die Kameras wurden nicht auf ihre Funktionalität geprüft und befinden sich in einem altersgemäßen Zustand mit Gebrauchsspuren....
Varenr: 4883847
DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 22-01-2018
18:59:00
DKK 298
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med BeoLab 7.4
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40, type 9361 med BeoLab 7.4 højttaler og motoriseret sokkel. Modtager til digital TV. Fuld højde: 124 cm. Tv bredde: 107,5 cm. Tv højde: 68 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. NB. Tekst rettet
Varenr: 4893896
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-01-2018
19:00:00
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varenr: 4892361

DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 22-01-2018
19:25:00
Angels Audio. Par højttalere, model Mark 155 (2)
Angels Audio. Par højttalere, model Mark 155, hver monteret med to 5,5" fuldtoneenheder, TML kabinetter af massiv bambus samt sort lakeret MDF. Følsomhed 92 db, 29-21000 Hz, max belastning 110 W. H. 102 B. 30 D. 20 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår ubrugte. (2)
Varenr: 4878786
19:35:00
DKK 3.800
Angels Audio. Par højttalere, model Alto Tower (2)
Angels Audio. Par højttalere, model Alto Tower, hver monteret med tre 3" fuldtoneenhed, kabinetter af massiv bambus. Følsomhed 92 db, 45-21000 Hz, H. 150 B. 13 ved base 20 D. 12 ved base 20 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Demo model. (2)
Varenr: 4879441
DKK 5.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-01-2018
19:56:00
BRAUN AG, Paar Lautsprecher / Boxen L 450, braun / teakholzfarben, in OVP (2)
BRAUN AG, Paar Lautsprecher L 450, teakholzfarbenes Gehäuse, silberfarbenes Frontgitter, in OVP, Lautsprecher ca. 28x11x46 cm, allgemeine Gebrauchs- und Reibespuren, kleinere Verschmutzungen und Kratzer, minimale Fehlstellen und Bestoßungen. Lauritz.com übernimmt keine Garantie für die ...
Varenr: 4883899
DKK 2.605 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:05:00
DKK 1.489
Bang og Olusen. Par Beolab Penta, model 6601 (2)
Bang og Olusen. Par Beolab Penta, model 6601. H. 165 cm. Fremstår med brugsspor, buler, enkel metalplade stikker ud. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4893732
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-01-2018
20:05:00
DKK 1.200
BRAUN AG, Paar Lautsprecher / Boxen L 450 in weiß (2)
BRAUN AG, Frankfurt a.M., Paar Lautsprecher L 450, weißes Gehäuse, silberfarbenes Frontgitter, Maß je Lautsprecher ca. 28x11x46 cm, allgemeine Gebrauchs- und Reibespuren, Verschmutzungen und Kratzer, minimale Fehlstellen und Bestoßungen. Lauritz.com übernimmt keine Garantie für die ...
Varenr: 4883901
DKK 2.233 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:08:00
DKK 968
Gato Audio. Forstærker model AMP-150 samt CD-/DAC-afspiller model CDD-1 (2)
Gato Audio. Integreret forstærker model AMP-150 samt CD-/DAC-afspiller model CDD-1. Top med sort højglans. Designet og fremstillet i Danmark. Medfølges af fjernbetjening samt brugsanvisninger på engelsk. Købt for 3 år siden. Små brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Det ...
Varenr: 4891621
DKK 40.000 DK, Vejle, Dandyvej 22-01-2018
20:28:00
DKK 26.000
BANG & OLUFSEN fladskærms-tv, BeoVision 10 - 40, model 9553
BANG & OLUFSEN fladskærms-tv, model BeoVision 10 - 40, model 9553, item nr. 1854484, serienr. 22932536. Billedskærm diagonal 101,6 cm. Inklusive fjernbetjening. Lauritz.com garanterer ikke for, at apparatet fungerer.
Varenr: 4894166
DKK 19.353 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:30:00
DKK 8.932
BRAUN AG, højttaler L 60 på meder og pladespiller Studio 2 (2)
BRAUN AG, højttaler L 60 på meder og pladespiller Studio 2, kunststof og metal, højttaler H. ca. 61,5 cm, L. ca. 65 cm, D. ca. 28 cm, pladespiller L. ca. 64 cm, D. ca. 28 cm, H. ca. 15,5 cm, fremstår med oxidationsspor, ridser, delvist med mangler, urenheder og små misfarvninger. Lauritz.com ...
Varenr: 4883894
DKK 8.932 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:37:00
DKK 6.699
BRAUN AG Stereo Röhrenradio / Radio TS 381
BRAUN AG, Frankfurt a.M., Stereo Röhrenradio TS 381, Holz und Kunststoff, Maß ca. 34x29x60 cm, allgemeine Gebrauchs- und Reibespuren, Verschmutzungen und Kratzer.
Varenr: 4883945
20:41:00
DKK 335
BRAUN væganlæg, spolebåndoptager, højtalere, receiver, pladespiller, formgivet af Dieter Rams (7)
BRAUN AG, Frankfurt a.M., væganlæg bestående af to højtalere, en spolebåndoptager, en receiver, pladespiller og to lydbånd, formgivet af Dieter Rams, træ, kunststof, metal, mål højtalere ca. 47x10,5x28 cm, fremstår med normale brugsspor, urenheder, skrammer, oxideringsspor, delvise mangler og ...
Varenr: 4883892
DKK 46.149 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:49:00
DKK 3.722
Bang & Olufsen. BeoMic BM6 mikrofon i æske af palisander, 1960'erne
Bang & Olufsen. BeoMic BM6 mikrofon med aftagelige ben, i original æske fineret med palisander, 1960'erne. Betjeningsanvisning medfølger. Æskens mål: 20 x 29 x 5 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4891210
DKK 1.200 DK, Vejle, Dandyvej 22-01-2018
20:53:00
BRAUN AG, pladespiller TC 205 50 P/S og to højttalere/kompakt-højttalere L 46 (3)
BRAUN AG, Frankfurt a.M., sæt bestående af pladespiller TC 205 50 P/S og to kompakt-højttalere L 46 i antracit med sølvfarvede frontgitre, mål for hver højttaler ca. 36 x 65 x 11 cm, fremstår med generelle brugs- og slitagespor, små urenheder og ridser, minimale mangler og afslag. Lauritz.com ...
Varenr: 4883895
DKK 5.955 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:59:00
DKK 409
HBH. 'Cleopatra' to tørrehjelme (2)
HBH. 'Cleopatra' to tørrehjelme, en med stativ og i original emballage. Ø. 30 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4882457
DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-01-2018
12:16:53
Fatman iTube Carbon Edition, rørforstærker, iPod Dock inkl. højttalerpar
Fatman iTube Carbon Edition, rørforstærker, iPod Dock inkl. højttalerpar, inklusive fjernbetjening, ledninger, iPod og betjeningsvejledning, mål: H. 12,5 cm, B. 37,5 cm, D. 13,5 cm, fremstår med brugsspor, ridser på materialet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4881377
DKK 4.466 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-01-2018
16:40:29
DKK 707
Industri kaffebryggere (3)
Daalderop kaffebrygger til 80 kopper samt to kaffebryggere model VHG10 på hver 10L, kaffeposer medfølger. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4895256
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-01-2018
18:00:00
DKK 450
Melitta; Industri filter-kaffemaskiner (3)
Industri filterkaffemaskiner mrk. Melitta 170, 171 M og 172 M. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Varenr: 4894880
18:00:00
Bravilor Bonamat Twin Matic. Kaffemaskine
Bravilor Bonamat Twin Matic. Kaffemaskine i rustfrit stål med 2 bryggepladser + 2 varmeplader. Fire glaskander medfølger. Slange til fast montering til vand. H: 45 cm. B. 41 cm D. 35 cm. Lauritz.com står ikke inde for funktionaliteten
Varenr: 4894910
DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 23-01-2018
18:00:00
DKK 1.700
Bonamat Bravilor B5, storkøkken kaffemaskine (3)
Bonamat Bravilor B5, storkøkken kaffemaskine. 2 x 5 liter. Mål ca. H. 69 cm. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com garanterer dog ikke for funktionalitet. (3)
Varenr: 4895250
18:00:00
DKK 500
Samling objektiver (6)
samling objektiver bestående af Minolta Vectis 25-150 mm.. Minolta Rokkor-pf 1:28, Tiar auto 1:2,8 2 stk Hama teleforsats, El-Nikkor 1:2,8, Hanimex (6)
Varenr: 4876239
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-01-2018
18:26:00
SECUR Alarmsystem med 8 kameraer og én vidvinkel (10)
SECUR, GSM&PSTN alarmstystem, dobbelt netværk, LCD skærm kontrolpanel og 8 indendørs IP kameraer med trådløs / wi-fi tilslutning og night vision, samt én trådløs vidvinkel. alt ubrugt og i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4876409
DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-01-2018
18:36:00
DKK 1.300
Angels Audio Mars, et par højtalere (2)
Angels Audio Mars, et par højtalere i kabinet af bambus. Udstillingsmodeller. H. 105 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4822150
DKK 7.400 DK, Herlev, Dynamovej 23-01-2018
19:42:00
DKK 900
Teleskop Meade ETX-125, Maksutov-Cassegrain, spejlteleskop
Teleskop Meade ETX-125, Maksutov-Cassegrain, spejlteleskop med gaffelmontering med toarmet gaffel, på trebenet forkromet stålstativ. ME 48, serienr. SS 79. H. ca. 110 cm. Lauritz.com indestår ikke for apparatets funktion.
Varenr: 4873618
DKK 3.722 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-01-2018
19:59:00
DKK 3.163
Kenwood tonegenerator og Hameg HM103 Oscilloscop (2)
Kenwood tonegenerator og Hameg HM103 Oscilloscop. Fremstår med brugsspor. Fungerer ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4895456
DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 23-01-2018
20:31:00
DKK 450
 1 2 3 4  >>