Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
B&O, Unitape 512 K, spolebåndoptager/grammofon, 1957
B&O, Unitape 512 K, spolebåndoptager/grammofon, 1957. Bang & Olufsen, Unitape 512 K, spolebåndoptager/grammofon, 1957. Første af sin slags der kan optage fra bånd til plade. Fremstår med aldersrelateret slid. Defekter og mangler, eftersyn anbefales. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3483155 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 24-07-2014 14:31:00 DKK 325
BeoVision 4-103 inkl. Motorgulvstand og BeoLab 10 centerhøjttaler samt Beo5 fjernb.
BeoVision 4-103 inkl. Motorgulvstand og BeoLab 10 centerhøjttaler samt Beo5 fjernb.. BeoVision 4-103 inkl. Motorgulvstand og BeoLab 10 centerhøjttaler samt Beo5 fjernbetjening Fjernsynet er opdateret med nyeste software. Fjernsynet er fra 14/4-2009 Har primært været brugt til udstilling og har derfor ikke kørt mange timer. BeoVision 4-103 er det største tv fra Bang & ... Varenr: 3486857 DKK 450.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-07-2014 15:30:00 DKK 270.000
Bang & Olufsen. Sæt Beolab 4000 højttalere (2)
Bang & Olufsen. Sæt Beolab 4000 højttalere (2). Bang & Olufsen. Par sølvfarvede Beolab 4000 højttalere. Strømkabler medfølger ikke. Fremstår med brugsspor og ridser. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3487674 DKK 2.500 DK, Odense, Kratholmvej 24-07-2014 16:08:22 DKK 2.100
Rolleiflex kamera samt lysmåler (2)
Rolleiflex kamera samt lysmåler (2). Rolleiflex kamera samt lysmåler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3484054 DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-07-2014 16:15:22 DKK 725
Metro, Tablet PC von Odys, Modell Ieos 10 in schwarz
Metro, Tablet PC von Odys, Modell Ieos 10 in schwarz. Metro, Tablet PC von Odys, Modell Ieos 10 in schwarz Dieser Artikel wurde zur Verfügung gestellt von Metro zugunsten der altonale. Der gesamte Erlös inkl. dem Aufgeld kommt der altonale zugute. Lauritz.com spendet sowohl Verkäufer- als auch Käuferprovision. Gemäß § 312b III ... Varenr: 3487163

DKK 1.119 DE, Hamburg, Große Elbstraße 24-07-2014 16:42:15 DKK 298
Loewe Connect 32' LCD TV. Inklusiv gulvstand og fjernbetjening.(2)
Loewe Connect 32' LCD TV. Inklusiv gulvstand og fjernbetjening.(2). Loewe Connect 32' LCD TV. Inklusiv gulvstand, fjernbetjening. fremstår med lette brugsspor.(2) Varenr: 3487758 DKK 2.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 24-07-2014 16:45:45 DKK 550
Bang & Olufsen. Beomaster 5500 samt to beocord 5500 (3)
Bang & Olufsen. Beomaster 5500 samt to beocord 5500 (3). Bang & Olufsen. Anlæg best. af Beomaster 5500 samt beocord 5500. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3486912 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-07-2014 17:02:00 DKK 400
2xFototelt, 2x4 baggrundsstof, 2x lampestativer og 1x kamerastativ. Velegnet tilbehør til fotografering af mindre emner
2xFototelt, 2x4 baggrundsstof, 2x lampestativer og 1x kamerastativ. Velegnet tilbehør til fotografering af mindre emner. 2xFototelt, 2x4 baggrundsstof, 2x lampestativer og 1x kamerastativ. Velegnet tilbehør til fotografering af mindre emner. Fototelt 1 mål: ca. 80 x 80 cm. Fototelt 2 mål: ca. 30 x 30 cm. Derudover medfølger: 2 x 4 stk. farvet baggrundsstof, 2 x justerbar (45-75 cm.) lampestativer med reflektor ... Varenr: 3361518

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-07-2014 18:08:00 DKK 1.250
Fotostativ med sort baggrundsstof.
Fotostativ med sort baggrundsstof.. Fotostativ med sort baggrundsstof. Baggrundsstof 3 x 3 meter. inkl. transporttaske.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3487092

DKK 1.800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-07-2014 18:32:00 DKK 1.050
Franke & Heidecke, Rolleiflex kamera
Franke & Heidecke, Rolleiflex kamera. Rolleiflex kamera. Franke & Heidecke. Compur-Rapid, 1:3.5. Tilhørende læderetui. Aldersrelateret slitage. NB. tekst rettet. Varenr: 3485510 DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-07-2014 18:36:00 DKK 975
En samling Bang & Olufsen (13)
En samling Bang & Olufsen (13). En samling Bang & Olufsen, best. af Beomaster 1400 radio og forstærker, 2 mikrofoner, bla Beomic 1000, beocom 4 telefon og 9 fjenbetjeninger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (13) Varenr: 3485362 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-07-2014 19:17:00 DKK 1.350
Telefonnummer 4444 1010
Telefonnummer 4444 1010. Et af Danmarks nemmeste telefonnumre Telefonnummer 4444 1010 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3486752 DKK 15.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 24-07-2014 19:38:00 DKK 10.000
Skræddersyet multimediecenter til VW
Skræddersyet multimediecenter til VW. Skræddersyet multimediecenter til VW. Dynavin DVN VW/SEAT/SKODA. Bilspecifik radio i god kvalitet fra tyske Dynavin: CD/DVD-afspiller 200 Watt udgangseffekt Højopløsnings digital touchskærm 800 x 480 pixel GPS inkl. kort over europa, med bl.a. dansk skrift og tale. Med ... Varenr: 3487741

DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-07-2014 19:54:00 DKK 2.300
Komplet overvågningssystem. DVR-kit med 4 kameraer
Komplet overvågningssystem. DVR-kit med 4 kameraer. Komplet overvågningssæt til indendørs og udendørs brug. DVR-kit med 4 kameraer med Sony chip, som kan benyttes dag og nat. DVR: Understøtter plads til 1 stk. harddisk Indbygget 7" skærm USB-port for tilslutning af den medfølgende mus Netværksport så man kan tilslutte sig via f.eks. ... Varenr: 3408875

DKK 6.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-07-2014 20:00:00 DKK 1.300
Bang & Olufsen Beogram 5005 pladespiller
Bang & Olufsen Beogram 5005 pladespiller. Bang & Olufsen Beogram 5005 pladespiller med MMC4 picup. Virker ifølge rekvirent dog garanterer Lauritz.com ikke for funktionaliteten. Fremstår med alm. brugsspor. Varenr: 3485352 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-07-2014 20:05:00 DKK 1.500
Bang & Olufsen. BeoVision 6-22'' fladskærm med garanti
Bang & Olufsen. BeoVision 6-22'' fladskærm med garanti. BANG & OLUFSEN. BeoVision 6-22" fladskærm i aluminium kabinet, med motorgulvstand. Professionel sælger yder 6 mdr. garanti fra hammerslag. Fremstår med lette brugspræg. Data: 22" LCD fladskærm i 16:9 format, aktive højttalere, stereo NICAM/A2 99 TV programmer 2 x PowerLink DVI, 2 x scartstik, 3... Varenr: 3374858 DKK 5.000 DK, Kolding, Trianglen 24-07-2014 22:14:00 DKK 1.700
Komplet fotostudie 190069
Komplet fotostudie 190069. Komplet fotostudie 190069 sæt bestående af følg: 2x lampe- stativer + 2x Blitz app. + 6x Refleks skærme, hvid,sølv og guld Ø 84 cm. +1 x 2 in1-Reflektor. Stativer af aluminium, højdeindstilling 70-210 cm., set med 4 farvefilter, spotforsats, synkronkabel ca. 3m., net kabler ca. 5 m. Alt komplet ... Varenr: 3425407

DKK 3.800 DK, Herning, Engdahlsvej 25-07-2014 11:09:00 DKK 2.200
Samling måleudstyr (5)
Samling måleudstyr (5). Samling måleudstyr i form af: N. C. Jensen spejlgalvanometer ca. 1950, mærket 2046. Hartmann & Braun Amperemeter, ca. 1910-1920, mærket Univ.biofys.Lab. No 281. Weston Electrical Instrument Co. Amperemeter, ca. 1920-1920, mærket: Univ.biofys.Lab. No 545. 2 propmodstande, umærket ca. 1910-1920. ... Varenr: 3477564 DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 25-07-2014 11:15:00 DKK 375
Bang & Olufsen. Beosound Century samt beolink 1000.
Bang & Olufsen. Beosound Century samt beolink 1000.. Bang & Olufsen. Beosound Century med CD- og kasetteafspiller, vægbeslag til ophæng. Medfølgende Beolink 1000 fjernbetjening samt manual. L. 75 cm H. 33 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3488388 DKK 800 DK, Vejle, Dandyvej 25-07-2014 12:53:25 DKK 650
Tokai Walkie Talkie
Tokai Walkie Talkie. Walkie Talkie, 2 stk. Tokai Walkie Talkie, med 3 stk. sendefrekvenser, bæretasker medfølger. Typegodkendt af SE telestyrelsen. Sender effekt 1,6W. Strømforsyning 8 x 1,5V batteri eller 12V ekstern forsyning. Begge apparater fungerer men Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3478489 DKK 800 DK, Helsingør, Støberivej 25-07-2014 13:01:00 DKK 300
Bang & Olufsen. BeoVision 6-22'' fladskærm med garanti . Bang & Olufsen. BeoVision 6-22'' fladskærm i aluminium kabinet. Med bordbeslag. Sælger giver ½-års garanti fra hammerslag. Beo4 fjernbetjening medfølger samt manualer. Varenr: 3488435 DKK 6.000 DK, Kolding, Trianglen 25-07-2014 13:15:42 DKK 1.200
Bang & Olufsen. BeoTime Vækkeur
Bang & Olufsen. BeoTime Vækkeur . Bang & Olufsen. BeoTime vækkeur. BeoTime kan bruges til at styre fjernsyn, højttalere og lyset i dit soveværelse. Den indbyggede Sleep Timer-funktion er nem at indstille. Efter Design af Steffen Schmelling. Fremstår med absolut minimale brugsspor i original emballage, Lauritz.com indestår ikke ... Varenr: 3487968 DKK 1.200 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-07-2014 19:41:00 DKK 600
Københavns Telefon Aktieselskab. Telefon, 'Symaskinen'
Københavns Telefon Aktieselskab. Telefon, 'Symaskinen' . Telefon, "Symaskinen". 'Kjøbenhavns Telefon Aktieselskab' med vægindtag. Omkring 1900. H. 31 cm. Fremstår med aldersrelaterede spor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3487373 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-07-2014 20:20:00 DKK 2.100
Bang & Olufsen. Beogram CD 4500, Beocord 4500, Beomaster 4500, 2 Beovox CX 50, 2 Red line højtalere, fjernbetjening samt diverse ledning m.m., Vægbeslasamt Prosystem CD holdere. (10)
Bang & Olufsen. Beogram CD 4500, Beocord 4500, Beomaster 4500, 2 Beovox CX 50, 2 Red line højtalere, fjernbetjening samt diverse ledning m.m., Vægbeslasamt Prosystem CD holdere. (10). Bang & Olufsen. Beogram CD 4500 Beocord 4500 Beomaster 4500 Beovox CX 50 2 Red line højtalere Vægbeslag, fjernbetjening samt diverse ledning. Prosystem CD holdere, 4 skinner. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (10) Varenr: 3487264 DKK 2.800 DK, Herning, Engdahlsvej 25-07-2014 20:56:00 DKK 1.250
Bang & Olufsen. Tv Beovision 3-32 med fjärrkontroll (2)
Bang & Olufsen. Tv Beovision 3-32 med fjärrkontroll (2). Bang & Olufsen. Tv Beovision 3-32 med fjärrkontroll . Blå ram på tv. Total höjd 80 cm, bredd 95 cm, djup 60 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (2) Varenr: 3477227 DKK 1.215 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 26-07-2014 17:19:00 DKK 243
Fotostudie Model 190041, Fototeltbox mm (2)
Fotostudie Model 190041, Fototeltbox mm (2). Fotostudie Model 190041, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-230 cm - 3 x refleksskærme Ø 84 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper 36 Watt, samt - transporttaske Fototeltbox, til fotografering af småting så som ure, smykker porcelæn osv. - 1x fotobox mål 40x40x40 cm. - 4x... Varenr: 3487089

DKK 2.900 DK, Herning, Engdahlsvej 26-07-2014 17:31:00 DKK 1.700
Bang & Olufsen, BeoVision 6 - 26'' (2)
Bang & Olufsen, BeoVision 6 - 26'' (2). Bang & Olufsen, BeoVision 6 - 26'' platt-tv med beo 4 fjärrkontroll. Höjd 59 cm, Bredd 71 cm. Kod till tv står under högtalaren. Kod finnes. Lauritz.com garanterar ej för funktionen (2) Varenr: 3486600 DKK 4.859 SE, Malmö, Baltzarsgatan 26-07-2014 18:36:00 DKK 2.430
Komplet fotostudie 190062+190059B
Komplet fotostudie 190062+190059B. Komplet fotostudie 190062+190059B, sæt bestående af: - 3xlampe-stativer - 3x blitz app. - 3x hvide softbox skærme - 1x blitz udløser (CR2 batterier medfølger ikke) - 1 x 2 in1-reflektor, - sæt med 4 farvefiltre, spotforsats, synkronkabel ca. 3 m, huse stativer af aluminium, højdeindstilling... Varenr: 3425471

DKK 6.300 DK, Herning, Engdahlsvej 26-07-2014 20:23:00 DKK 3.700
Seks stk lette telefon numre. Gode til arbejdstelefoner.
Seks stk lette telefon numre. Gode til arbejdstelefoner.. 6 telefon numre - gode som lokale telefonnumre på arbejdsplads. Numrene er som følgende: 60407031 60407032 60407033 60407035 60407036 60407037 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3466969 DKK 20.000 DK, Vejle, Dandyvej 26-07-2014 21:00:00 DKK 15.000
 Lækkert actionkamera med  FULL HD 1080 x 1920 kvalitet, 1.5LTPS LCD
Lækkert actionkamera med FULL HD 1080 x 1920 kvalitet, 1.5LTPS LCD . Lækkert actionkamera med FULL HD 1080 x 1920 kvalitet, 1.5LTPS LCD skærm vandtæt til 50 meter. Optager knivskarpe billeder i FULL HD 1080x1920 kvalitet. Få alt med fra dykkerturen, fra mountainbiken, MC’en, faldskærmen etc. Optaget i FULL HD kvalitet. Optagelserne kan overføres til PC/Mac ... Varenr: 3457857

DKK 1.700 DK, Herning, Engdahlsvej 27-07-2014 19:52:00 DKK 400
 1 2 3  >>