Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Rolleicord Sychro-Compur kamera
Rolleicord Sychro-Compur kamera. Rolleicord Sychro-Compur kamera udført hos Franke & Heidecke. Tilhørende lædertaske. Rolleiflash, Ikophot lysmåler, manualer og diverse tilbehør medfølger. Fremstår med brugsspor, defekt syning læderetui. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4331148 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2016 15:46:36 DKK 450
B&O Beovision
B&O Beovision. Bang & Olufsen. Beosound1, bærbar radio med indbygget CD-afspiller og antracit front. H. 35 B. 51 D. 14 cm. Fremstår med brugsspor, overfladeridse. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4345557 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-07-2016 16:05:00 DKK 1.550
Projektor lærred
Projektor lærred. Projektor lærred. L. 210 cm, B. 204 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4326663 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 29-07-2016 16:24:00 DKK 300
Sony. Fladskærm, model Bravia KDL-46W4000
Sony. Fladskærm, model Bravia KDL-46W4000. Sony. Fladskærm, model Bravia KDL-46W4000, 46" samt tihørende surroundsound system model SS-CT551. Fremstår med brugsspor samt manglende fjernbetjening og strømkabel til højtalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6) Varenr: 4345878 DKK 1.200 DK, Helsingør, Støberivej 29-07-2016 18:30:00 DKK 550
Bose Lifestyle Model 5, Subwoofer, samt 4 satellithøjttalere.(6)
Bose Lifestyle Model 5, Subwoofer, samt 4 satellithøjttalere.(6). Bose Lifestyle Model 5, Acoustimass Subwoofer, samt 4 satellithøjttalere. Inklusiv fjernbetjening. Auktionen omhandler udelukkende de på foto viste effekter, der medfølger ikke kabler, fiitings eller andre aggregater. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Subwooferen virker, men ... Varenr: 4344047 DKK 1.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-07-2016 18:59:00 DKK 1.100
Bang & Olufsen 2 pladespillere. Beogram 1203 og Beogram 2000 (2)
Bang & Olufsen 2 pladespillere. Beogram 1203 og Beogram 2000 (2). Bang & Olufsen. Beogram 1203 og Beogram 2000. Pladespillere i kabinet af palisander. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(2) Varenr: 4345330 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-07-2016 19:00:00 DKK 775
Bang & Olufsen, BeoSystem 2500 samt BeoLab 4500 (2)
Bang & Olufsen, BeoSystem 2500 samt BeoLab 4500 (2). B&O stereoanlæg bestående af BeoSystem 2500 radio med cd-afspiller og kassettebåndoptager. Par Beolab 4500 aktive højttalere type 6721, vægbeslag, kabler og original kasse medfølger. (2) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 4346531 DKK 7.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-07-2016 19:04:00 DKK 1.750
OBH de luxe. Elektrisk buksepresser
OBH de luxe. Elektrisk buksepresser. OBH de luxe. Elektrisk buksepresser. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4329215 DKK 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 29-07-2016 19:11:00 DKK 300
Minolta SR-7 kamera med tilbehør, 60'erne (8)
Minolta SR-7 kamera med tilbehør, 60'erne (8). Minolta SR-7 kamera, model V med tilbehør i form af stativ, blitz, objektiv i etui, extension tube i org. æske, trådudløser samt to modlysblændere, den ene i etui. Brugsmanual medfølger. Fremstår med brugsspor. Virker ifølge rekvirent, dog indestår Lauritz.com ikke for funktionaliteten. (8) Varenr: 4341251 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29-07-2016 19:42:00 DKK 325
To Olympus sp-550uz digital kameraer (2)
To Olympus sp-550uz digital kameraer (2). To Olympus sp-550uz digital kameraer, 7,1megapixels, 18Xoptical wide zoom (28-504 mm.) Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4343243 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-07-2016 19:54:00 DKK 925
Bang & Olufsen, Beolab 2000
Bang & Olufsen, Beolab 2000. Bang & Olufsen, Beolab 2000, aktiv högtalare på 41 w, stereo, inbyggd förstärkare. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Väggfäste medföljer för montering i hörn. Varenr: 4341825 DKK 1.178 SE, Malmö, Baltzarsgatan 29-07-2016 20:35:00 DKK 707
Bang & Olufsen. Beosound Overture och fjärrkontroll Beo4
Bang & Olufsen. Beosound Overture och fjärrkontroll Beo4. Bang & Olufsen. Beosound Overture och fjärrkontroll Beo4, CD och kasettdeck. väggfäste medföljer. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Något bruksslitage. Varenr: 4341824 DKK 1.178 SE, Malmö, Baltzarsgatan 29-07-2016 20:37:00 DKK 824
Sony. Radio / Tuner, ST-S770 ES
Sony. Radio / Tuner, ST-S770 ES. Sony. Radio / Tuner, model ST-S770 ES, medfølgende manual. Fremstår med alders- og brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalieten. Varenr: 4346242 DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-07-2016 20:43:00 DKK 325
Apple iMac aus dem Jahr 1998 (2)
Apple iMac aus dem Jahr 1998 (2). Apple iMac aus dem Jahr 1998. In der Farbe Türkis mit Maus. H. 37 cm, B. 37 cm, T. 40 cm. Altersgemäßer Zustand Gebrauchspuren. Die Tastatur fehlt. Zum Zeitpunkt der Einlieferung lief der Computer, jedoch übernimmt Lauritz.com keine Garantie auf die Funktionalität. (2) Varenr: 4345813 DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 29-07-2016 21:30:00 DKK 298
Saba Villingen 125 Röhrenradio, um 1960
Saba Villingen 125 Röhrenradio, um 1960. Saba Villingen 125 Röhrenradio, um 1960. Langwelle, Mittelwelle, Kurzwelle und UKW. Tischgerät mit Tasten und Druckknöpfen, braun lackiertes Holzgehäuse, 54 x 35 x 25 cm. Leichte altersbedingte Gebrauchsspuren. Varenr: 4303901 DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 30-07-2016 18:00:00 DKK 298
Diaprojektor Aspectomat J24B und Schreibmaschine Erika (2)
Diaprojektor Aspectomat J24B und Schreibmaschine Erika (2). Diaprojektor Aspectomat J24B und Schreibmaschine Erika. In Transportboxen. Teils Gebrauchsspuren. (2) Varenr: 4321078 DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 30-07-2016 20:28:00 DKK 335
Daytronic Power. Laboratorie strømforsyning
Daytronic Power. Laboratorie strømforsyning. Daytronic Power. Laboratorie strømforsyning med blåt kabinet. Model HQL 605. Serie nr. 0283-02. H. 13, B. 48,5, D. 41,5 cm. Strømkabel medfølger. Fremstår med brugsslitage. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4342943 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-07-2016 13:51:00 DKK 425
Daytronic Power. Laboratorie strømforsyning. Daytronic Power. Laboratorie strømforsyning med blåt kabinet. Model HQL 605. Serie nr. 0283-01. H. 13, B. 48,5, D. 41,5 cm. Strømkabel medfølger. Fremstår med brugsslitage. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4342941 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-07-2016 13:51:44 DKK 350
Alcatel, telefoncentral (6)
Alcatel, telefoncentral (6). Alcatel telefoncentral med tre Octopus moduler, manual og kort for program. Fremstår i original emballage. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6) Varenr: 4342946 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-07-2016 13:55:15 DKK 300
Samling vintage tv-spil 1970/80-tallet, Philips Videopac og Sonico, Tv Sports 406 (25)
Samling vintage tv-spil 1970/80-tallet, Philips Videopac og Sonico, Tv Sports 406 (25). To Philips Videopac G7000 konsoller med fire joystick samt 17 spil. Bl.a. Flipper, Marksmann, Crazy Chase. Sonico Tv Sports 406 tv-spil med 6 spil (Tennis,Hockey,Squash,Håndbold,Shooting1,Shootin2) inkl. 2 controller og en skyder. (25) Varenr: 4346379 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-07-2016 14:03:00 DKK 450
TV Lupe
TV Lupe . TV Lupe zur Vergrößerung des Bildes, Bilddiagonale 55 cm, wenig Gebrauchspuren. Varenr: 4343221 DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 31-07-2016 17:42:00 DKK 298
Yamaha højtalere NX-E700 (2)
Yamaha højtalere NX-E700 (2). Yamaha højtalere NX-E700. Fremstår med brugsspor herunder ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4348689 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 31-07-2016 19:04:00 DKK 325
System Audio højtalere (2)
System Audio højtalere (2). System Audio gulvhøjttalere i lys finér. Model SA1250. H. 109 cm. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4342156 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 31-07-2016 19:39:00 DKK 825
BeoSound 9000 og  Par BeoLab 8000 højtalere (5)
BeoSound 9000 og Par BeoLab 8000 højtalere (5). BeoSound 9000. Musiksystem med plads til seks CDèr, navngivning af 200 CDér samt FM-radio med 60 faste stationer. Beo4 fjernbetjening samt Par BeoLab 8000 højtalere. Blyant-formede kabinetter er af poleret aluminium med sort frontstof. H. 132 cm. Beolink Passiv box samt diverse ledninger ... Varenr: 4335750 DKK 6.000 DK, Helsingør, Støberivej 31-07-2016 19:42:00 DKK 6.000
B&O Beovision 7-32 samt Beovision 8-26 (2)
B&O Beovision 7-32 samt Beovision 8-26 (2). Bang & Olufsen, Beovision 7-32 med beolab 7.2 højttaler samt Beovision 8-26 fladskærms tv. Beovision 7 på gulvstand og Beovision 8 med vægbeslag. Div. kabler, manualer samt to Beo4 remotes medfølger. Fremstår med brugsspor, enkelte buler på Beolab 7.2, samt smuds. (2) Varenr: 4346490 DKK 5.000 DK, Odense, Kratholmvej 31-07-2016 19:50:00 DKK 2.200
Bang & Olufsen. Beolab 6000 samt Beosound Ouverture (2)
Bang & Olufsen. Beolab 6000 samt Beosound Ouverture (2). Bang & Olufsen. Beolab 6000 samt Beosound Ouverture. Ouverture type 2636, højttalere type 6821. Inklusiv fjernbetjening. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4347536 DKK 3.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 31-07-2016 20:04:00 DKK 1.450
Bang & Olufsen. Beomaster 900, radio,
Bang & Olufsen. Beomaster 900, radio,. Bang & Olufsen. Beomaster 900, radio, i teak. H. 14,5 L. 75 cm. D. 21 cm. Framstår med bruksspår, fläckar. Lauritz.com garanterar ej funktionen Varenr: 4343124 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 31-07-2016 20:47:00 DKK 236
Kamera, Leica dbp med tillbehör (11)
Kamera, Leica dbp med tillbehör (11). Kamera, Leica dbp M2 - 1075 598, Telyt 1:4,8/280, 11918M Summicron 1:2/50, 16497D Visoflex III, Stativ 14100> (1/4) 16466M Visoflex II / III, 12585H, 13352, 16499P Visoflex III, 14121H, 16471J,Sixtomat. Slitage på kamera. (11) Varenr: 4343116 DKK 5.496 SE, Örebro, Aspholmen 01-08-2016 16:22:31 DKK 6.910
Højttalere. To stk  JBL L100 Century  (2)
Højttalere. To stk JBL L100 Century (2). Højttalere. To stk JBL L100 Century . Stykket med LE 26 diskant. Ydre mål: 30 x 33 x 60 cm. Fungerer i følge rekvirent. (2) Varenr: 4345808 DKK 3.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-08-2016 19:30:00 DKK 1.600
Bang & Olufsen. BeoCenter 6-26'' med forhandlergaranti
Bang & Olufsen. BeoCenter 6-26'' med forhandlergaranti. BANG&OLUFSEN. BeoCenter 6-26" fladskærm. Leveres med ny digital tuner via antenne, så du kan se samtlige tilgængelige digital kanaler, i tillæg ydes der 6 mdr. 100% garanti fra hammerslag af professionel sælger. Aluminium kabinet, medfølgende vægbeslag. Data: 26" LCD fladskærm i 16:9 ... Varenr: 4209826 DKK 2.500 DK, Kolding, Trianglen 01-08-2016 22:00:00 DKK 750
 1 2 3  >>