Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Zeiss Ikon-Ikoflex
Zeiss Ikon-Ikoflex . Zeiss Ikon-Ikoflex Teronar-Anastigmat 7.5cm, Triotar 3.5/7.5. Das Leder Etui der Kamera ist defekt. Die Kamera befindet sich in einem altersgemäßen Zustand mit Gebrauchspuren und wurde nicht auf ihre Funktionen geprüft. Varenr: 4541569 DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 23-02-2017 14:30:00 DKK 297
Macbook Air, model A1369, uden harddisk
Macbook Air, model A1369, uden harddisk. Macbook Air, model A1369, uden harddisk. 13.3" skærm. Oplader medfølger. Udenlandsk tastatur. Serienr. C02H10CLDJWQ. Fremstår brugsspor med ridser, skrammer, mærker efter stød. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns ... Varenr: 4567272 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-02-2017 15:15:00 DKK 1.550
HP Stream Notebook, bærbar pc (2)
HP Stream Notebook, bærbar pc (2). HP Stream Notebook, bærbar pc Model 14-z000no (ENERGY STAR) (K1S49EA) Fremstår med brugsspor, i form af ridser og skrammer. Er ikke testet eller kørt ved indlevering. Virker iflg rekvirent. Oplader medfølger Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4566277 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 23-02-2017 15:57:00 DKK 1.100
Bang & Olufsen. Et par BeoLab 4500 højttalere med vægbeslag og kabler
Bang & Olufsen. Et par BeoLab 4500 højttalere med vægbeslag og kabler. Bang & Olufsen. Et par Beolab 4500 højtalere. H. 55, B. 45, D. 8 cm. Brugsspor. Vægbeslag og kabler medfølger. (2) Varenr: 4568437 DKK 1.500 DK, Kolding, Trianglen 23-02-2017 16:53:30 DKK 925
Bang & Olufsen. Beovision MX 5500 med drejesokkel
Bang & Olufsen. Beovision MX 5500 med drejesokkel. Bang & Olufsen. Beovision MX 5500 med drejesokkel, fjernbetjening medfølger. Fremstår lette brugsspor, Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4333594 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-02-2017 17:54:00 DKK 300
Macbook Air, model A1466, uden harddisk
Macbook Air, model A1466, uden harddisk. Macbook Air, model A1466, uden harddisk. 13.3" skærm. Uden oplader. Serienr. C02M68YWF5V8. Fremstår med brugsspor med ridser, skrammer, mærker efter stød. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne... Varenr: 4567273 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-02-2017 18:15:00 DKK 1.500
MacBook Pro, model A1398, uden harddisk
MacBook Pro, model A1398, uden harddisk. MacBook Pro, model A1398, uden harddisk. 15" skærm. Serienr. C02QL2PXG8WP. Uden oplader. Fremstår med småridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4567277 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-02-2017 19:05:00 DKK 5.800
Macbook Air, model A1466, uden harddisk. Macbook Air, model A1466, uden harddisk. 13.3" skærm. Oplader medfølger. Serienr. C02NWDD8G085. Fremstår brugsspor med ridser, mærker efter stød. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4566648 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-02-2017 19:10:00 DKK 1.700
Carl Zeiss Vision. Antageligt laserapparat
Carl Zeiss Vision. Antageligt laserapparat. Carl Zeiss Vision. Antageligt laserapparat af metal. H. 180, B. 48, D. 36 cm. Fremstår med alm. brugsspor, enkelte ridser og mærker. Varenr: 4569811 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-02-2017 19:30:00 DKK 425
Stor samling DVD'er ca.300 stk.
Stor samling DVD'er ca.300 stk. . Stort samling DVD film. Ca. 300 stk. Brugsspor, flere ubrugte og med folie. Tre kasser. (3) Varenr: 4555217 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-02-2017 19:32:00 DKK 350
commodore 64, computer samt tilbehør (15)
commodore 64, computer samt tilbehør (15). Commodore 64 computer, båndspiller, diskettestation, joystik, samt diverse spil på disketter. Flere dele i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4571076 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-02-2017 19:34:00 DKK 600
Bang & Olufsen TV, 'MX4002' med fjernbetjening og vægbeslag
Bang & Olufsen TV, 'MX4002' med fjernbetjening og vægbeslag. Bang & Olufsen: TV model Beovision 'MX4002' med fjernbetjening samt vægbeslag. Hvidt kabinet. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4497935 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-02-2017 19:53:00 DKK 300
Polycom. Server til videokonferencer, model RMX2000
Polycom. Server til videokonferencer, model RMX2000. Polycom. Server til videokonferencer, model RMX2000 med MPM-F board. Brugsspor. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4561384 DKK 40.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-02-2017 19:57:00 DKK 20.000
Apple iPhone 5S, 16GB, WIFI, 4G, A1457
Apple iPhone 5S, 16GB, WIFI, 4G, A1457 . Apple iPhone 5S, 16GB, WIFI, 4G, A1457 Uden oplader, og andre kabler og tilbehør. Fremstår med brugsspor, ridser og hakker. IMEI: 355668070797795 Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4566275 DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 23-02-2017 19:58:00 DKK 750
Konvolut Telefone, BeoCom 6000, Bang & Olufsen (3)
Konvolut Telefone, BeoCom 6000, Bang & Olufsen (3). Konvolut Telefone 'Beocom 6000', Bang & Olufsen, bestehend aus: 1 Telefon 'BeoCom 6000', große pyramidenförmige Basis, silber-schwarz, kabelloser Telefonhörer, schwarz-grau, H. 16 cm. 1 Telefon 'BeoCom 6000', kleine pyramidenförmige Basis mit Metallbügel, schwarz-silber, kabelloser Telefonhörer, ... Varenr: 4534253 DKK 1.635 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-02-2017 20:14:00 DKK 595
Canon EOS 1100D digital kamera
Canon EOS 1100D digital kamera. Canon EOS 1100D med tilhørende objektiv 18-55 mm 1:3.5-5.6. Uden hukommelseskort. Oplader samt taske medfølger. Alm. brugsspor.m Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4566653 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 23-02-2017 20:20:00 DKK 625
B&W. Par højttalere model Nautilus 801 (2)
B&W. Par højttalere model Nautilus 801 (2). B&W. Par højttalere model Nautilus 801. Klassisk 3-vejs højttaler fra Nautilus serien. Fremstillet 2001. H. 110 cm. Vægt omkring 100 kg. pr. stk. Bi-Wiring. Anbefalet forstærkereffekt 50-1000 W. Serienummer 002567. Fremstår med minimale brugsspor henset til alder. (2)Lauritz.com indestår ikke for... Varenr: 4520899 DKK 35.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 23-02-2017 20:20:00 DKK 21.000
BANG&OLUFSEN. BeoVision 6-26 '' fladskærm
BANG&OLUFSEN. BeoVision 6-26 '' fladskærm. BANG&OLUFSEN. BeoVision 6-26" fladskærm. Aluminium kabinet, medfølgende vægbeslag og beo4 fjernbetjening. Data: 26" LCD fladskærm i 16:9 format, Aktive højttalere, stereo NICAM/A2 99 TV programmer 2 x PowerLink DVI, 2 x scartstik, 3 x Phono (video ind/audio L-R ind) Masterlink - stik til ... Varenr: 4572229 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-02-2017 20:46:00 DKK 625
Højttaler m/ trådløs mikrofon samt mulighed for elektrisk guitar.
Højttaler m/ trådløs mikrofon samt mulighed for elektrisk guitar. . Højttaler m/ trådløs mikrofon samt mulighed for elektrisk guitar. Smart til sang til festlige lejligheder. Højttaler: SMALL STEEL GUN PROFESSIONAL SPEAKER - Multi-Function Audio System. Med trådløs mikrofon og bluetooth tilkobling - afspil musik kabelfrit fra din iPhone / ... Varenr: 4528641

DKK 2.000 DK, Helsingør, Støberivej 23-02-2017 20:58:00 DKK 1.000
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler . Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttaler med kabinet af poleret aluminium med sort frontstof. Inklusiv vægbeslag. L. 112 cm. Fremstår menfå brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, og varen er ikke testet for funktionelle fejl og mangler. Varenr: 4572237 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-02-2017 21:00:00 DKK 800
Styrepanel Fokker 27, 1950'erne/60'erne
Styrepanel Fokker 27, 1950'erne/60'erne. Styrepanel til en Fokker 27, metal, 1950'erne/60'erne, med trimmehjul i siderne, D. 95 cm, B. 46 cm, H. 67 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4532543 DKK 7.433 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-02-2017 21:00:00 DKK 5.946
Bang & Olufsen. Beocenter 9300, Beovox CX100 højtalere, Beolab 3500 højttaler (4)
Bang & Olufsen. Beocenter 9300, Beovox CX100 højtalere, Beolab 3500 højttaler (4). Bang & Olufsen. Beocenter 9300, par Beovox CX100 højtalere med kabinet af aluminium, samt Beolab 3500 højttaler med kabinet af aluminium med sort frontstof. Manualer medfølger. Fremstår men brugsspor, malingrester. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 4549572 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 24-02-2017 12:44:38 DKK 900
Vogel. to vægbeslag af metal, til fladskærms TV
Vogel. to vægbeslag af metal, til fladskærms TV. Vogel. to vægbeslag af metal, til fladskærms TV, mærket Vogel. 23 x 30 cm. Varenr: 4570609

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-02-2017 12:47:06 DKK 325
Sonab pladespiller, forstærkere og båndoptager (3)
Sonab pladespiller, forstærkere og båndoptager (3). Svensk musikanlæg Sonab model 85S bestående af pladespiller model 85S, forstærkere C500 samt båndoptager R4000 . Lauritz.com garanterer ikke funktionen. Varenr: 4570823 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-02-2017 12:47:27 DKK 625
Bang & Olufsen anlæg samt ITT højtalere (4)
Bang & Olufsen anlæg samt ITT højtalere (4). Bang & Olufsen. Beomaster 2000 og Beocord 2000 samt et sæt ITT højtalere, HT20. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 4571459 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-02-2017 12:54:00 DKK 300
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg med Beolink, et par BeoLab4 højttalere og fejernbetjeninger
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg med Beolink, et par BeoLab4 højttalere og fejernbetjeninger. Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg, et par BeoLab4 højttalere, to Beo4 remotes og Beolink med linkøje. Alle kabler medfølger. Fremstår med minimale brugsspor, anlæg med nogle hårridser på højre side. Varenr: 4565032 DKK 6.000 DK, Kolding, Trianglen 24-02-2017 14:23:00 DKK 3.600
Lenovo Yoga 3 Pro 1370, uden harddisk
Lenovo Yoga 3 Pro 1370, uden harddisk. Lenovo Yoga 3 Pro 1370, uden harddisk. 13,3'' touchskærm, Uden oplader. Serienr. PF05PFC3. Fremstår brugsspor med ridser, skrammer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varenr: 4567276 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 24-02-2017 16:15:00 DKK 925
Bang & Olufsen Konvolut (5)
Bang & Olufsen Konvolut (5). Bang & Olufsen, Konvolut bestehend aus zwei Beovox 1000, Beomaster 901, Beocord 2400 und U70 Head Control. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion und Vollständigkeit. Alters- und Gebrauchsspuren. (5) Varenr: 4553199 DKK 1.115 DE, Hamburg, Große Elbstraße 24-02-2017 16:32:00 DKK 334
Dell, Samsung og Philips, tre computerskærme (3)
Dell, Samsung og Philips, tre computerskærme (3). Tre computerskærme, Dell, 24'', model E22114HB, Samsung, 24'', model BX2231 og Philips, model 190B9. Dell-skærm fremstår ubrugt, de to øvrige med mindre brugsspor. Virker ifølge rekvirent, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4572338 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-02-2017 17:30:26 DKK 450
Leica M6 kamera samt Objektiv Leitz 35mm
Leica M6 kamera samt Objektiv Leitz 35mm. Leica M6 kamera samt Objektiv Leitz Summicron-M 1:2/35 Nummer: 1679984 Blasebalg-fjernudløser medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4569694 DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-02-2017 17:53:42 DKK 6.600
 1 2 3 4  >>