Kategori  Vurdering
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen, par højttalere Beolab 8000 (2)
Bang & Olufsen, par højttalere Beolab 8000. Orgelpibeformet korpus af poleret aluminium, med sort stof, fod af sort støbejern. Kabler medfølger. H. 132 cm, B. 13 cm, D. 11 cm. Fremstår med lette brugsspor, stedvist små ridser og farveskjolder. (2)
Varenr: 4739622
DKK 5.949 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 20-08-2017
19:45:00
DKK 2.789
Cambridge. Sonata reciver, CD-afspiller, subwoofer samt højtalere
Cambridge. Sonata reciver DR30+, CD og DVD-afspiller DV30, digital subwoofer CA609, to højtalere Minx min 20. Kablerbrugsvejledning samt dogcking station DD30 for Apple. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4744107
DKK 3.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 20-08-2017
20:26:00
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varenr: 4741572

DKK 3.000 DK, Kolding, Trianglen 21-08-2017
11:54:47
DKK 825
Pentax fotoudstyr i fototaske
Pentax fotoudstyr i fototaske. Taske med Pentax ME kamera med Pentax-A Zoom 28/80mm, samt Pentax-M 135 mm, Pentax-M 28mm, Pentax-M 50mm, samt div tilbehør m.m. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4747199
DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 21-08-2017
13:43:00
DKK 325
Blomster-automat
Blomsterautomat af forkromet metal, front med atten låger. Påskrift med 'Friske blomster hver dag' og 'Sig goddag og farvel med blomster. H: 192 cm. B. 62 cm. D. 40 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4747813
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-08-2017
15:07:25
DKK 4.100
Jacob Jensen / Bang & Olufsen, stereobænk/stereoskænk af fineret teak, samt Beocord 1500 (2)
Jacob Jensen / Bang & Olufsen, stereobænk/stereoskænk af fineret teak, stel og listekanter af metal. Front med hylder og udtræksbakker. H. 83. L. 137. D. 41 cm. Medfølgende Beocord 1500, samt enkelte kassettebånd. Alm. brugs- og alderspræg (2)
Varenr: 4739422
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 21-08-2017
15:20:00
Radio / Plattenspieler / Stereoanlage, Conserton, 1960er Jahre, Holz / Metall
Radio / Plattenspieler / Stereoanlage, Conserton, 1960er Jahre, Holz / Metall, Typ V 7041, FM / AM, helle Holzverkleidung, Plattenspieler von Philips. Maße: H. 30 cm, B. 68 cm. Gebrauchsspuren, Kratzer und Bestoßungen am Holz. Lauritz.com garantiert nicht die Funktionalität.
Varenr: 4728616
DKK 1.487 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-08-2017
15:36:34
DKK 372
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere 'Blyanten' (2)
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højttalere med blyantsformede kabinetter med sort frontstof. H. 132 cm. Fremstår med brugsspor, virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4745825
DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-08-2017
15:43:17
DKK 3.200
Denver Tv-Tuner. DVB-C Modtager (Mpeg4 tuner) DVBC-110HD (5)
Denver. DVB-C boks til modtagelse af alle kanaler fra f.eks. Yousee, Stofa eller en anden kabeltv udbyder. Specifikationer: - MPEG4 HD – sikrer skarpe billeder på dit tv. - Modtager både signaler i MPEG2- og MPEG4/H.264-format. – Brug denne DVB-C Modtager på campingturen eller derhjemme. - ...
Varenr: 4747592
DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 21-08-2017
18:12:00
DKK 700
Alaska Vanddispenser / Vandautomat
Alaska Vanddispenser / Vandautomat, udført i rustfrit stål. 2 Beregnet til (7.6 l), 3 (11,4 l) og 5 (18.9 l) gallon vandbeholdere. Udstyret med LED skærm, bægerholder.Kan levere koldt og varmt vand. H. 106 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4747585
18:17:00
DKK 700
Blue Room Loudspekars, Scandyna, (2)
Blue Room Loudspekars, Scandyna, højttalere 2 st, sort med aftagelige ben. Højde inkl. ben 44 cm. Fremstår med mindre ridser og brugsslitage. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4747089
19:07:00
DKK 1.200
Bang & Olufsen. Beosystem 2300
Bang & Olufsen. Beosystem 2300 med CD afspiller samt par højttalere, vægbeslag medfølger. Fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4746954
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 21-08-2017
19:20:00
Onkyo. Par højttalere model Monitor 2001 (2)
Onkyo. Par højttalere model Monitor 2001. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Brugsspor/mærker. Frontstof med nogle småhuller langs kanter. (2)
Varenr: 4747543
DKK 25.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-08-2017
19:52:00
DKK 6.600
Bang & Olufsen, BeoSound 4 med 3 st. Beolab 4 högtalare
Bang & Olufsen. Beosound 4 med 3 st. Beolab 4 aktiva högtalare. Diverse kablage medföljer. Höjd Beosound 4: ca 32 cm. Höjd Beolab 4: ca 22 cm. Bruksskick. Lauritz.com garanterar ej funktionen.
Varenr: 4742907
DKK 3.059 SE, Malmö, Baltzarsgatan 21-08-2017
21:12:00
DKK 2.830
Fotostudio (8 dele)
Komplet fotostudio 8 dele. Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: 2 x fotostativ-holdere 2 x fotolamper m/ tænd/sluk og justeringsfunktion 2 x sølv refleksskærme 2 x professionelle ...
Varenr: 4738420

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-08-2017
10:28:11
DKK 925
Exabyte Magnum 20 tape library
Exabyte Magnum 20 tape library med diverse drives. H. 97 B. 69 D. 45 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4748427
DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-08-2017
11:26:11
Varenr: 4742210

DKK 3.000 DK, Kolding, Trianglen 22-08-2017
11:46:54
DKK 725
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varenr: 4750985

DKK 3.200 DK, Odense, Kratholmvej 22-08-2017
15:04:00
DKK 725
Tischventilator von Albin Sprenger (AS), 1960er Jahre
Tischventilator von Albin Sprenger (AS), AS Typ B141, 1960er Jahre. Leistung 38 Watt. L ca. 19 cm, H ca. 24 cm, B ca. 20 cm (Flügelweite). Bezeichnet. Funktionsfähigkeit wurde nicht geprüft.
Varenr: 4733787
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 22-08-2017
16:11:35
DKK 297
Dåse / vandkøler med Faxe Kondi logo
Faxe Kondi køler til øl og vand i plast, på to hjul. Specifikationer: Fremstillet hos Caravell, model '104-115'. H 107 cm. B. 57 cm. D. 75 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4747588
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 22-08-2017
18:33:00
Dansk møbelproducent. Hjørneskab af teaktræ
Dansk møbelproducent. Hjørneskab af teaktræ, front med jalousilåger, bag hvilke hylder samt pladespiller fra Bang & Olufsen, Type: G 505 A, System AGA, 1960'erne. H. 144 B. 95 D. 66 cm. Fremstår med brugsslitage.
Varenr: 4747012
DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 22-08-2017
19:28:00
Pioneer. Pladespiller model PL-41
Pioneer. Pladespiller model PL-41. Nyserviceret med ny rem, ny Ortofon VMS20E pickup. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4747534
DKK 2.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-08-2017
19:40:00
Marantz. Forstærker model PM-7200
Marantz. Forstærker model PM-7200. Remote medfølger. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4747537
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-08-2017
19:49:00
DKK 875
Digital LED Projector HDMI og iPhone-tilslutning
Smart lille digital LED projector til DVD afspiller, til iPad/iPhone, smartphone m.m. Afspil film, l video eller se billeder i op til 100 tommer på væg eller lærred. Projectoren skal placeres mellem 1 til 4 meter fra væg/lærred. Specifikationer: LED projector med Lcd image system. ...
Varenr: 4752075

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 23-08-2017
14:17:00
DKK 1.250
Spengler. Cafe+Co Kaffemaskine med tilhørende stand
Spengler. Cafe+Co Kaffemaskine med tilhørende stand af metal, H. 175, B. 31 cm, D. 46 cm. Nøgle medfølger. Ej testet. Fremstår med brugsspor og reparation på ledning. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme.
Varenr: 4748676
DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-08-2017
14:21:00
DKK 325
Pioneer. Diverse bilstereo med navigation (4)
Diverse Pioneer bilstereo med navigation, best. af: AVIC-D3, AVIC-X1R (med hide-away unit), AVIC-HD3II, CD-BTB200 bluetooth adapter samt diverse montage og ledninger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. (4)
Varenr: 4748677
14:39:00
DKK 500
Bang & Olufsen. To beomaster 3000 (3)
Bang & Olufsen bestående af to beomaster 3000 samt fjernbetjening. Knappen virker ikke på den ene. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Virker ifølge rekvirenten. (3)
Varenr: 4734899
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-08-2017
18:11:00
DKK 325
Original bilradio til WV, Skoda m.m
Original bilradio med cd afspiller til WV, Skoda m.m. Fremstår ubrugt. H. 13 B. 25 cm.
Varenr: 4749746
19:28:00
DKK 325
Industriespülmaschine, Hocatec 7402
Industriespülmaschine, Edelstahl Verkleidung, Hocatec 7402, 230 V, mit zwei Körben, H. 70 cm, B. 45 cm, T. 55 cm, Gebrauchsspuren, Bestoßungen, Kratzer, Abrieb, Verschmutzungen. Lauritz.com übernimmt keine Garantie für die Funktionstüchtigkeit des Objektes.
Varenr: 4735893
DKK 2.231 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-08-2017
19:31:00
DKK 297
Jamo. Par højttalere model Professional 400 (2)
Jamo. Par højttalere model Professional 400. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4743793
DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 23-08-2017
19:35:00
 1 2 3  >>