Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Par Piega aktive gulvhøjtallere model S4 (3)
Par Piega aktive gulvhøjtallere model S4 (3). Par Piega aktive (indbygget forstærker) gulvhøjtallere model S4. Kompatible med Bang & Olufsen (Beolink) 2 x 160 watt. H. 105 cm. To ekstra fronter i aluminium medfølger. Fremstår med brugsspor. Laurtitz.com indestår ikke for funktionaliteten. Virker ifølge rekvirenten. (3) Varenr: 3843609 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-05-2015 17:17:00 DKK 1.800
INDREAM Robotstøvsuger Moneual 6800M-M3MG
INDREAM Robotstøvsuger Moneual 6800M-M3MG. INDREAM Moneual Robotstøvsuger, model MR6800M-M3MG, multifunktionsrobotstøvsuger med fjernbetjening har 3 funktioner: Støvsuger Gulvvaske funktion Tør-moppe funktion Moneual MR6800 anvender den patenterede "Catch-Mop", der er en mikrofiber moppe, der kan anvendes sammen med ... Varenr: 3705722

DKK 3.400 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-05-2015 19:11:00 DKK 2.700
Bang & Olufsen stereomikrofon BM5
Bang & Olufsen stereomikrofon BM5 . Bang & Olufsen, stereomikrofon BM5 inkl. stativ, kabel, bruksanvisning och schatull. Höjd monterad ca 36 cm. Framstår med visst slitage. Lauritz.com garanterar inte funktonen. Varenr: 3843604 DKK 1.610 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-05-2015 20:16:00 DKK 2.979
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Varenr: 3611876

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-05-2015 20:23:00 DKK 1.450
Filmkamera. Sony, steady shot
Filmkamera. Sony, steady shot. Sony DCR-VX2000E camcorder Sony DCR-VX2000E. Med 3 stk. 2700 mAh ackumolatorer, fjärrkontroll, kortläsare med mjukvara, Sony Memory Stick 4 Mb, div. kablar, linsskydd m m. Original väska medföljer. Kamerans mått Längd 36, höjd 21 cm. Smärre slitage. Varenr: 3844533 DKK 1.610 SE, Stockholm, Slakthusgatan 24-05-2015 17:13:00 DKK 664
Indream Moneual Robotstøvsuger, model MR6800M, multifunktionsrobotstøvsuger med fjernbetjening
Indream Moneual Robotstøvsuger, model MR6800M, multifunktionsrobotstøvsuger med fjernbetjening . Indream Moneual Robotstøvsuger, model MR6800M, multifunktionsrobotstøvsuger med fjernbetjening har 3 funktioner: Støvsuger Gulvvaske funktion Tør-moppe funktion Moneual MR6800 anvender den patenterede 'Catch-Mop', der er en mikrofiber moppe, der kan anvendes sammen med ... Varenr: 3698752

DKK 3.400 DK, Helsingør, Støberivej 24-05-2015 17:30:00 DKK 2.700
Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler
Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab til hoteller, bofællesskaber, plejehjem, institutioner eller hjemmet. 133 kroge til nøgler. Nøgleskab af lakeret jern samt låge med sikkerhedsdisplay. Sikkerhedsnøgler medføler. Kan også benyttes som mindre ... Varenr: 3546384

DKK 2.250 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-05-2015 19:30:00 DKK 575
Automatisk svingportåbner til dobbeltlåget smedejernsport
Automatisk svingportåbner til dobbeltlåget smedejernsport . Smedejerns automatik til dobbeltlåget smedejernsport. Motor: 24V, 40W. Omdrejninger: 1500 RPM. Hastighed 1,6 m/s. Max lågebredde 3 meter pr. stk. Max lågevægt 300 kg. pr. stk. Medfølger brugsvejledning, to portåbnere, to fjernbetjeninger samt en strømstyring. Mål i indpakket tilstand: 17x74x41 cm Varenr: 3688469

DKK 3.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-05-2015 19:30:00 DKK 2.200
Elektrisk julemand 150 cm - med bevægelse og musik
Elektrisk julemand 150 cm - med bevægelse og musik. Julemand til udstillingsbrug der synger og danser. Figuren har 3 indstillinger så den enten spiller en af de indbyggede sange, danser til sang i mikrofonen (karaoke) eller spiller musik fra tilsluttet anlæg (PC, tablet, iPad, telefon etc.) Specifikationer: Højde 150 cm 3 indstillinger... Varenr: 3846517

DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-05-2015 20:10:00 DKK 2.200
Hasselblad 503 CW Gold Supreme
Hasselblad 503 CW Gold Supreme. Hasselblad 503 CW specialutgåva Gold Supreme till minne av 50-årsjubileet för Hasselbladsystemet. Komplett i presentationslåda. Förpackning med lagerslitage, presentationslåda med några smärre märken. Oanvänd och i nyskick. Varenr: 3755495 DKK 40.254 SE, Malmö, Baltzarsgatan 24-05-2015 20:15:00 DKK 28.178
Samling Hasselblad fotoudstyr
Samling Hasselblad fotoudstyr. Samling Hasselblad fotoudstyr. -Hasselblad 503 CW Millennium kamerahus. Med CW-Winder, skaktsøger og handstrap. -Hasselblad A12 - 6x6 Millennium magasin -Hasselblad 140-280 mm. f. 5.6 objektiv. -Hasselblad EL/M 500 kamerahus med skaktsøger -Hasselblad A12 magasin. Desuden diverse dæksler og... Varenr: 3844099 DKK 15.000 DK, Herning, Engdahlsvej 24-05-2015 21:00:00 DKK 6.000
Cube 3D-Printer med tilbehør (12)
Cube 3D-Printer med tilbehør (12). Cube 3D-Printer med tilbehør bestående af 3D printer, ekstra rense kit, 10 stk. forskellige farvestoffer (2 hvid, 2 rød, 1 neon orange, 2 sort, 1 blå, 1 grøn og 1 gul) Fremstår med minimale brugsspor, original embalage medfølger. (12) Varenr: 3843349 DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-05-2015 10:20:00 DKK 2.100
LM Ericsson. Par Cobra telefoner (2)
LM Ericsson. Par Cobra telefoner (2). Par Cobra telefoner af hhv. beige og mørkebrun plast. Mærket LM Erisson, made in Sweden. Virker jf. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. (2) Varenr: 3842688 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 25-05-2015 10:27:21 DKK 350
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 med BeoLab 7.1 Højttaler og Beovision 7 motorstand. (3)
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 med BeoLab 7.1 Højttaler og Beovision 7 motorstand. (3). Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 fladskærms-tv med BeoLab 7.1 højttaler, monteret på motordrejet gulvstand. Manualer medfølger. H. 115 B. 100 cm. Sælges uden fjernbetjæning.Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3843458 DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-05-2015 11:27:00 DKK 2.600
Kodak EasyShare W1020
Kodak EasyShare W1020. Kodak EasyShare W1020. 10 tums skräm. 512 MB. Framstår som oanvänd i originalförpackning. Varenr: 3759032 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 25-05-2015 12:16:49 DKK 242
Telefonnummer 7171 6161
Telefonnummer 7171 6161. Telefonnummer 7171 6161 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3831281 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-05-2015 14:44:00 DKK 6.000
Telefonnummer 9191 7171
Telefonnummer 9191 7171. Telefonnummer 9191 7171 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3831291 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-05-2015 14:45:00 DKK 6.000
Telefonnummer 7575 6464
Telefonnummer 7575 6464. Telefonnummer 7575 6464 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3830420 DKK 12.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-05-2015 15:47:00 DKK 6.000
Tascam mini-disk optager- og afspiller, model MD-350 (2)
Tascam mini-disk optager- og afspiller, model MD-350 (2). Tascam. Mini-disk optager- og afspiller, model MD-350, monteret med beslag til rackmontering, fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3843669 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 25-05-2015 15:57:00 DKK 350
Avery Berkel, våg modell FX 220
Avery Berkel, våg modell FX 220. Avery Berkel, våg modell FX 220. Höjd 13 cm, 31x32 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen Varenr: 3843564 DKK < 1.000 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 25-05-2015 16:43:00 DKK 242
Beocenter 2 radio, CD og DVD
Beocenter 2 radio, CD og DVD. Beocenter 2 radio, CD og DVD til active B&O højttalere. Brugsanvisning medfølger. Virker iflg. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3844841 DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-05-2015 16:45:00 DKK 2.800
Bang & Olufsen. Beolab 2000, Beocom 6000 m.m. (4)
Bang & Olufsen. Beolab 2000, Beocom 6000 m.m. (4). Bang & Olufsen. Beolab 2000, MC/MCL Converter, Beocom 6000 telefon samt Beoline PSTN Base. 29 x 40 x 17 cm. Fremstår med lettere slitage og enkelte ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme (4) Varenr: 3841029 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-05-2015 17:00:00 DKK 1.100
Bang & Olufsen, Beosound Century
Bang & Olufsen, Beosound Century. Beosound Century, Bang & Olufsen. Beosound Century anläggning, CD- samt kassettspelare medföljande fjärrkontroll. H. 37 B 75 D. 16 cm. Smärre bruksspår. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 3839129 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 25-05-2015 18:58:00 DKK 262
Revox. Spolebåndoptager med rør, model G-36
Revox. Spolebåndoptager med rør, model G-36. Revox. Spolebåndoptager med rør, model G-36. Original manual medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3842868 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-05-2015 19:44:00 DKK 625
Bang & Olufsen. Beovox højttalere Type 6716 (2)
Bang & Olufsen. Beovox højttalere Type 6716 (2). Beovox højttalere Type 6716. 38x 45 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3842816 DKK < 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-05-2015 19:45:00 DKK 350
Jukeboks 105 cm høj i trækabinet med Bluetooth.
Jukeboks 105 cm høj i trækabinet med Bluetooth.. Klassisk jukebox udført med trækabinet og ny teknologi. Til denne jukebox behøver du ikke 100 cd'er for at få alt din yndlingsmusik ind. Du kan nemlig afspille dem via bluetooth fra eks. din iPhone, iPad, tablet, smartphone, pc etc. Du kan også afspille dem fra hukommelseskort som MP3 ... Varenr: 3792206

DKK 5.200 DK, Herning, Engdahlsvej 25-05-2015 20:00:00 DKK 4.200
Apple iPad Air 16GB, sølvfarvet med kasse og oplader
Apple iPad Air 16GB, sølvfarvet med kasse og oplader. Apple iPad Air 16GB, sølvfarvet. Medfølges af original kasse og oplader. Fremstår med brugsspor. Ipad'en er ombyttet sept. 2014 og medfølges af kvittering herfra. Fremstår nyrenset. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet. Varenr: 3842747 DKK 2.500 DK, Vejle, Dandyvej 25-05-2015 20:03:00 DKK 1.600
Bang & Olufsen. HDR1 harddiskoptager.
Bang & Olufsen. HDR1 harddiskoptager.. Bang & Olufsen. HDR1 harddiskoptager. Ubrugt i original emballage med manual og scart-kabel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3843871 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-05-2015 20:03:00 DKK 875
Gammel råhvid telefon, bordmodel
Gammel råhvid telefon, bordmodel. Gammel råhvid telefon, bordmodel. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3842228 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-05-2015 20:04:00 DKK 300
Beocenter 6 26 tommer samt Beo 4 fjernbetjening (2)
Beocenter 6 26 tommer samt Beo 4 fjernbetjening (2). Beocenter 6 26" med sort alufront . Analog TV med DV i til TV-Boks. Virker iflg. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3844847 DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-05-2015 20:05:00 DKK 1.150
 1 2 3 4 5 6  >>