Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Epson. Projektor model. H369A
Epson. Projektor model. H369A. Epson. Projektor model. H369A. Fremstår med brugsspor. I original emballage samt med tilhørende kabler og etui. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4278242 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-05-2016 12:19:32 DKK 875
Pioneer CS-E700, par højtalere i kabinet af teak (2)
Pioneer CS-E700, par højtalere i kabinet af teak (2). Pioneer højtalere, model CS-E700 med kabinet af teaktræ. H. 66 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Højtalere fremstår med mærker på top. (4) Varenr: 4278259 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-05-2016 12:25:27 DKK 625
B&O, Beosound Century og fjernbetjening (2)
B&O, Beosound Century og fjernbetjening (2). Bang & Olufsen, Beosound Century anlæg samt fjernbetjening, vægbeslag medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4278776 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-05-2016 14:50:00 DKK 625
Multimedie/AV rullebord
Multimedie/AV rullebord. Multimedie/AV rullebord med stel på hjul i stål og hylder i lakeret træ, indbygget forstærker og højttalere. B. 52 cm. D. 51 cm. H. 98cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4276866 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-05-2016 15:05:32 DKK 875
Electromatic. Industriel elektrisk fremføringsmaskine med timersystem
Electromatic. Industriel elektrisk fremføringsmaskine med timersystem. Electromatic. Industriel elektrisk fremføringsmaskine med timersystem, model S-system SC 185, transportbånd af gummi, monteret på grønlakeret stel af stål monteret med hjul. H. Justerbar højde omkring vippepunkt ca. 68 L. 105 B 47 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår ... Varenr: 4277377 DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 26-05-2016 15:17:00 DKK 450
Pladespiller, Thorens TD 125
Pladespiller, Thorens TD 125. Pladespiller, Thorens TD 125. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4277756 DKK 4.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-05-2016 16:24:00 DKK 3.100
Electrolux. Dometic camping- / båd-køleskab til 12V / 220V samt gas
Electrolux. Dometic camping- / båd-køleskab til 12V / 220V samt gas. Electrolux. Dometic camping- / båd-køleskab til 12V / 220V samt gas, model Rc1600egp, blå og beigefarvet plast. Volumen 33 l. Vægt 15 kg. H. 44 B. 50 D. 42 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser og mindre buler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4278077 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 26-05-2016 16:40:00 DKK 400
Spectral, fladskærms stand
Spectral, fladskærms stand. Spectral. Fladskærms stand, drejbart beslag, fod i sortlakeret glas. Beslag i pulverlakeret metal. H. 87 B. 61 D. 45 cm. Passer tv op til '48 Fremstår med minimale brugsspor. (NB. ændret tekst) Varenr: 4277852 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-05-2016 18:09:21 DKK 825
Bang & Olufsen. Syv pickups (9)
Bang & Olufsen. Syv pickups (9) . Bang & Olufsen. Syv pickups af forskellige typer, herunder en til lakplader 75 (my). Nålevægt samt lommelygte medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (9) Varenr: 4276385 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-05-2016 18:29:16 DKK 700
Technics stereoanlæg med fjernbetjeninger (7)
Technics stereoanlæg med fjernbetjeninger (7). Technics. Power Amplifier DE-A900S. Amplifier SU-C800U. Minidisc dech SJ-MD100 samt Compact Disc charger SL-MC410. 3 fjernbetjeninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (7) Varenr: 4270060 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-05-2016 18:30:00 DKK 1.350
Bang & Olufsen Beovision 4-50 (3)
Bang & Olufsen Beovision 4-50 (3) . BeoVision 4 - 50" plasma TV med BeoSystem 1. Beo4 fjernbetjening medfølger. Efterset hos professionel værksted. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4276890 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-05-2016 18:54:00 DKK 975
Bang & Olufsen. BeoVision 5 - 42'' fladskærm
Bang & Olufsen. BeoVision 5 - 42'' fladskærm . Bang & Olufsen, BeoVision 5 - 42" fladskærms TV på fod. Fjernsynet kan ikke modtage digitalt signal. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. NB. Tekst ændret. Varenr: 4278169 DKK 2.500 DK, Aalborg, Nibevej 26-05-2016 19:00:00 DKK 1.600
Minox spion camera. James Bond modellen
Minox spion camera. James Bond modellen . Minox model B. Efterkrigstidens mest anvendte spionkamera. Anvendt i James Bond filmen "On her majesty's secret service". L. 82 mm x B. 28 mm x D.16 mm. Med etui. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com garantere ikke for varens funktionalitet. Varenr: 4276678 DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26-05-2016 19:33:00 DKK 325
Bang & Olufsen Beovision 4-50 (3) . BeoVision 4 - 50" plasma TV med BeoSystem 2. Beo4 fjernbetjening medfølger. Efterset hos professionel værksted. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4276874 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-05-2016 19:44:00 DKK 875
Bose, Dali, Pioneer, Jamo, Rotel. Højtalere, forstærker, subwoofer (9)
Bose, Dali, Pioneer, Jamo, Rotel. Højtalere, forstærker, subwoofer (9). Bose, Dali, Pioneer, Jamo., Rotel. Højtalere, Cd-afspiller, forstærker, subwoofer. Bestående af; Pioneer; THX forstærker model SC-LX85. Rotel; Cd-afspiller model RCD-9658X. Jamo; Centerhøjtaler model Center 200, 1 par Jamo surround 200. 2 par Bose 301 serie IV. Dali subwoofer model Mentor sub. ... Varenr: 4278101 DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-05-2016 19:53:00 DKK 2.600
SOCO system. Industri pakkemaskine med transportbånd
SOCO system. Industri pakkemaskine med transportbånd. SOCO system. Industri pakkemaskine med transportbånd med ruller, to løse tilkoblingsmoduller (for og bag) monteret med ruller. Hovedmodul H. 128 L. 98 B. 78 cm. Per tilkoblingsmodul H. 64 L. 96 B. 57 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. (3) Varenr: 4277365 DKK 5.000 DK, Helsingør, Støberivej 26-05-2016 19:54:00 DKK 350
Bang & Olufsen. Beosystem 10 transistorradio
Bang & Olufsen. Beosystem 10 transistorradio. Bang & Olufsen. Beosystem 10 transistorradio. Strømkabel medfølger. Varenr: 4277234 DKK < 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 26-05-2016 20:18:00 DKK 325
Jubilemsdator Macintosh
Jubilemsdator Macintosh. DATOR, 20th Anniversary Macintosh, 1997, inklusive tangentbord, programvaror, manual, Historik: 20th Anniversary Macintosh, TAM, var en jubileumsmodell i begränsad utgåva tillverkad 1997-1998 för att fira datortillverkaren Apples 20-årsjubileum. Dess kodnamn var Spartacus. TAM lanserades på ... Varenr: 4273874 DKK 4.830 SE, Stockholm, Slakthusgatan 26-05-2016 21:13:00 DKK 3.220
Bose PS3-2-1 Højttalersystem / Mediecenter
Bose PS3-2-1 Højttalersystem / Mediecenter. Bose PS3-2-1 Powered Speaker System bestående af Acoustimass Module, AV3-2-1 Media Center med DVD-afspiller, video in/out, aux samt optisk indgang. Dertil 2 satellit-højttalere, fjernbetjening og kabler. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 4277218 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 26-05-2016 22:02:00 DKK 850
Tibo CD afspiller (CDP-100) samt to højtalere (Model TA 4) ( (3)
Tibo CD afspiller (CDP-100) samt to højtalere (Model TA 4) ( (3). Tibo CD afspiller (CDP-100) Lydformater: CD, CD-R, HDCD, MP3, WMA, DAC sampling Forvrængning: <0,1% Frekvensområde: 20Hz-20KHz S/N >0 dB Mål: 430 x 285 x 50 mm Bemærk: Engelsk stik. Fjernbetjening medfølger. Samt to højtalere med forstærker (Model TA ). Fremstår ubrugt, i original ... Varenr: 4279602 DKK 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 27-05-2016 11:02:10 DKK 325
En samling analoge kameraer. Minolta og Agfa (3)
En samling analoge kameraer. Minolta og Agfa (3). En samling analoge kameraer bestående af: Minolta XG1, Minolta SRT100X samt Agfa Isoly samt diverse objektiver. LAuritz.com indestår ikke for funktionaliteten (3) Varenr: 4270492 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-05-2016 11:27:00 DKK 300
Kamera Minolta samt 4 objektiv och 2 mellanringar
Kamera Minolta samt 4 objektiv och 2 mellanringar. Kamera Minolta samt 4 objektiv och 2 mellanringar. 1st objektiv Minolta 1:1,7 f=50mm. 1st objektiv Minolta 50 mm 1:1,4. 1st objektiv Minolta 1:3.5 f=25mm. 1st objektiv Minolta 1:2.8 f=135 mm. 2 st mellanringar, Telemores 95 samt Panagor 36 mm. 3 Objektivfodral samt kameraväska (ej original) ... Varenr: 4279701 DKK < 1.000 SE, Norrköping, Finspångsv. 27-05-2016 11:29:33 DKK 262
Bang & Olufsen. Beosound 3200 samt ett par högtalare Beolab 6000 (3)
Bang & Olufsen. Beosound 3200 samt ett par högtalare Beolab 6000 (3). Bang & Olufsen. Beosound 3200 samt ett par högtalare Beolab 6000. Högtalare av aluminium med grå front. Höjd ca 110 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (3) Varenr: 4280195 DKK 3.220 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 27-05-2016 14:53:03 DKK 2.576
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 (3)
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 (3). Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 med BeoLab 7.1 og motoriseret sokkel. Div. stik og fjernbetjening samt ekstra lav sokkel medfølger. Fremstår med aldersrelateret brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4279480 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-05-2016 16:19:00 DKK 1.250
Samling LPer
Samling LPer. Samling LP'er model '78. Varierende samling. Alderssvarende brugsspor. Varenr: 4279955 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-05-2016 17:27:00 DKK 325
Par Omann højtalerstandere med hæve / sænke funktion (2)
Par Omann højtalerstandere med hæve / sænke funktion (2) . Par Omann højtalerstandere af sortlakeret metal med hæve / sænke funktion. H. 67-113 cm., B. 37,5x37,5 cm. Fremstår med alm. brugsspor. (2) Varenr: 4279808 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 27-05-2016 19:06:00 DKK 300
Merrild kaffe-brygger/maskine, stor model
Merrild kaffe-brygger/maskine, stor model. Merrild kaffe-brygger/maskine, stor model. Forskellige valgmuligheder. Maskine H. 91 cm. B. 69 cm. Standerbord til udstyr og kopper medfølger. Samlet højde 178 cm. Nøgle til underskab medfølger ikke. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4279438 DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-05-2016 19:06:00 DKK 375
Optoma. Projektor, model EW675UTI
Optoma. Projektor, model EW675UTI. Optoma. Projektor, model EW675UTI. Ca. fire år gammel. Strømstik og fjernbetjening medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4147928 DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-05-2016 19:30:00 DKK 400
Leica IIIa med to objektiver (3)
Leica IIIa med to objektiver (3). Leica IIIa nr 263596 med to objektiver Elmar 3,5/5 cm. og Xenon 1,5/5 cm. med tilhørende original Leitz æske samt en ukomplet lædertaske. De lange lukketider virker ikke. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4266784 DKK 2.400 DK, Kolding, Trianglen 27-05-2016 20:00:00 DKK 1.450
Bang og Olufsen. BeoVision 6-22 fladskærms- tv med vægophæng og fjernbetjening (3)
Bang og Olufsen. BeoVision 6-22 fladskærms- tv med vægophæng og fjernbetjening (3). Bang & Olufsen, BeoVision. 6- 22'' fladskærms-tv. Vægbeslag, fjernbetjening B&O4 samt strømledning medfølger. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Kan ikke modtage digitalt tv. Modelfoto. Varenr: 4286091 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-05-2016 20:10:00 DKK 300
 1 2 3 4  >>