Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Cpu-holder til desktop computere (10)
Cpu-holder til desktop computere (10). Bordophæng af desktopcomputer. Kraftigt bordophæng til Midttower kabinet i farven grå, skruer og skumforing medfølger. H. 48 cm. B. 21 cm. D. 13 cm. (10) Varenr: 3485133 DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-07-2014 17:30:00 DKK 300
Fotostativ med sort baggrundsstof.
Fotostativ med sort baggrundsstof.. Fotostativ med sort baggrundsstof. Baggrundsstof 3 x 3 meter. inkl. transporttaske.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3487093

DKK 1.800 DK, Herning, Engdahlsvej 30-07-2014 17:32:00 DKK 1.050
Bang & Olufsen, Beocenter 7000 samt Beocenter 4000 (2)
Bang & Olufsen, Beocenter 7000 samt Beocenter 4000 (2). Bang & Olufsen, Beocenter 7000 samt Beocenter 4000. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Kan forekomme med defekter. (2) Varenr: 3492762 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 30-07-2014 19:47:00 DKK 400
Komplet fotostudie 190059A + 190059B (5)
Komplet fotostudie 190059A + 190059B (5). Komplet fotostudie 190059A + 190059B, sæt bestående af: 3 x lampe-stativer + 3 x blitz app. + 3 x hvide softbox skærme, + 1 x blitz udløser (CR2 batterier medfølger ikke)+ synkronkabel ca. 3 m, huse og stativer af aluminium, højdeindstilling 70-210 cm, 3 x netkabler ca. 5 m. Alt komplet med ... Varenr: 3425467

DKK 7.600 DK, Herning, Engdahlsvej 30-07-2014 20:16:00 DKK 4.400
Samling B&O
Samling B&O. Bang & Olufsen; samling elektronik. Beomaster 4500, Beocord 4500, Beogram CD 4500, 6 x Beovox CX 50, Beolink, 2 x cd holder, tlf svarer, Beocom 6000, kabelskinne, 3 x vægbeslag samt diverse kabler. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Varenr: 3493076 DKK 1.500 DK, Kolding, Trianglen 30-07-2014 20:30:00 DKK 1.300
Telefonnummer 22 22 22 21
Telefonnummer 22 22 22 21. Et af Danmarks nemmeste telefonnumre: nummer 22 22 22 21. Telefonnummeret overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3468385 DKK 300.000 DK, Vejle, Dandyvej 30-07-2014 20:47:00 DKK 150.000
Omega D5500 samt Meopta
Omega D5500 samt Meopta. Omega D5500 samt Meopta. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3488707 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 30-07-2014 21:33:06 DKK 600
Fotostativ med Hvidt baggrundsstof.
Fotostativ med Hvidt baggrundsstof.. Fotostativ med Hvidt baggrundsstof. Baggrundsstof nr 190010 - 3 x 3 meter + stativ nr. 190001, inkl. transporttaske.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se... Varenr: 3487096

DKK 1.850 DK, Herning, Engdahlsvej 31-07-2014 09:38:00 DKK 1.050
William Demant. Robot støvsuger
William Demant. Robot støvsuger . William Demant. Robot støvsuger, model M-288. Ladestation samt ledning medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3494264 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 31-07-2014 12:59:00 DKK 425
2xFototelt, 2x4 baggrundsstof, 2x lampestativer og 1x kamerastativ. Velegnet tilbehør til fotografering af mindre emner
2xFototelt, 2x4 baggrundsstof, 2x lampestativer og 1x kamerastativ. Velegnet tilbehør til fotografering af mindre emner. 2xFototelt, 2x4 baggrundsstof, 2x lampestativer og 1x kamerastativ. Velegnet tilbehør til fotografering af mindre emner. Fototelt 1 mål: ca. 80 x 80 cm. Fototelt 2 mål: ca. 30 x 30 cm. Derudover medfølger: 2 x 4 stk. farvet baggrundsstof, 2 x justerbar (45-75 cm.) lampestativer med reflektor ... Varenr: 3361518

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 31-07-2014 14:39:00 DKK 1.250
Philips radio samt Sanyo fjernsyn (2)
Philips radio samt Sanyo fjernsyn (2). Philips radio samt Sanyo fjernsyn. Fremstår med brugsslitage, ridser og skrammer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3494068 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 31-07-2014 14:54:01 DKK 300
Fotostudio Model 190023
Fotostudio Model 190023. Fotostudio Model 190023, sæt bestående af: - 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm - 3 x softboks 40 x 40 cm - 3 x lampeholdere - 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin - transporttaske Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varenr: 3496188

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 31-07-2014 15:32:00 DKK 1.800
Diverse kamera og kameraudstyr
Diverse kamera og kameraudstyr. Diverse kamera og kameraudstyr bestående af: Nikkormat, 135 optik, blitz, Velbon-stativ, agfa. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3488162 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 31-07-2014 16:23:00 DKK 475
Højtaler, mrk. Tannoy, model 3859 (2)
Højtaler, mrk. Tannoy, model 3859 (2). Højtaler, mrk. Tannoy, model 3859, 15 tommer fuldtoner. med kabinet af sortlakeret højglans. Komplet og renoveret. (2) Varenr: 3493305 DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-07-2014 17:09:38 DKK 3.900
Concept Jukebox til CD'er med møntindkast
Concept Jukebox til CD'er med møntindkast. Concept Jukebox til CD'er med møntindkast. 103 x 67 cm. Fremstår med brugsslitage, skrammer/afslag på kant. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3475604 DKK 2.500 DK, Aalborg, Nibevej 31-07-2014 17:34:00 DKK 2.200
Beovision 3 32 tommer.
Beovision 3 32 tommer.. Beovision 3 32" widescreen tv, udskiftelig stoframme i sort, Real Flat billedrør. Originale manualer medfølger. Kode medfølger ikke/låst. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3433275 DKK 800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 31-07-2014 18:52:00 DKK 300
Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 (540)
Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 (540). Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 ventileret standard sokkel (lille sokkel 230V 50 Hz, kan ikke lysdæmpes). Total længde incl. fatning 27 cm. Ø 6 cm. Ligger i 10 kasser af 54 stk. Kassemål: 58 x 18 x 38 cm. Sælger er et konkursbo uden nærmere kendskab til det solgte og sælger ... Varenr: 3479887

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 31-07-2014 19:22:00 DKK 350
Bang & Olufsen BeoCom 5 Speaker phone.
Bang & Olufsen BeoCom 5 Speaker phone.. Bang & Olufsen BeoCom 5 Speaker phone med tilhørende lader og manualer. Fremstår med minimale/ingen brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3494010 DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 31-07-2014 19:23:00 DKK 775
Komplet fotostudie 190067
Komplet fotostudie 190067. Komplet fotostudie 190067, sæt bestående af: 2 x lape-stativer + 2 x blitz app. + 2 x hvide softbox skærme, + 1 x 2 in1-reflektor, set med 4 farvefiltre, spotforsats, synkronkabel ca. 3 m, huse stativer af aluminium, højdeindstilling 70-210 cm, netkabler ca. 5 m. Alt komplet med bæretaske. Blitz ... Varenr: 3496192

DKK 3.800 DK, Herning, Engdahlsvej 31-07-2014 19:35:00 DKK 2.200
Skræddersyet multimediecenter til VW
Skræddersyet multimediecenter til VW. Skræddersyet multimediecenter til VW. Dynavin DVN VW/SEAT/SKODA. Bilspecifik radio i god kvalitet fra tyske Dynavin: CD/DVD-afspiller 200 Watt udgangseffekt Højopløsnings digital touchskærm 800 x 480 pixel GPS inkl. kort over europa, med bl.a. dansk skrift og tale. Med ... Varenr: 3487742

DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-07-2014 19:40:00 DKK 2.300
Bang & Olufsen. Beocenter AV 5 samt Beo 4 fjernbetjening. (2)
Bang & Olufsen. Beocenter AV 5 samt Beo 4 fjernbetjening. (2) . Bang & Olufsen. Beocenter AV 5 med radio, CD m.m. samt Beo 4 fjernbetjening. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3493561 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 31-07-2014 19:41:00 DKK 325
Ace Tec Højttalersæt No. 9802 (2)
Ace Tec Højttalersæt No. 9802 (2). Ace Tec Højttalersæt, Vlliodor 9802, 12" højttaler. 250 watt max effekt, 120 watt RMS. 8 ohm. (2) Fremstår ubrugte, ene i emballage. H. 68 cm B. 41 cm D. 41 cm Varenr: 3494331 DKK 1.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-07-2014 19:45:00 DKK 325
Højttalersæt AT-825A+ og DS-1066 + 2 x 5 meter kabel
Højttalersæt AT-825A+ og DS-1066 + 2 x 5 meter kabel. Højttalersæt AT-825A+ og DS-1066 + 2 x 5 meter kabel. Udstillingsmodel. Ene højttaler fremstår med afslag på bagsiden. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en ... Varenr: 3493359

DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-07-2014 19:46:00 DKK 2.800
Bang & Olufsen. Beovision 7-32 fladskærms-tv med BeoLab 7.1 højttaler
Bang & Olufsen. Beovision 7-32 fladskærms-tv med BeoLab 7.1 højttaler . Bang & Olufsen. Beovision 7-32 fladskærms-tv med BeoLab 7.1 højttaler, monteret på gulvstand med højttaler og med medfølgende vægophæng. Ifølge oplysninger fungerer det. Fremstår med brugsslitage, lille afslag på hjørne samt små buler på højttalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.... Varenr: 3494080 DKK 6.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-07-2014 19:55:00 DKK 4.000
6 stk Wibre undervands LED spots samt Stor Fontæne spot. (9)
6 stk Wibre undervands LED spots samt Stor Fontæne spot. (9). Wibre undervands LED spots samt Stort Fontæne spot, 6 stk spots model. 4.0011.15 1x3W 700ma. 1 stk Fontæne spot model. 4.0192.90.09 12x1W 350ma monteret med kabel. 2 stk strømforsyninger model. 5.0670.00.10 medfølger (9) Fremstår med brugsspor. Lauritz.Com garantere ikke for funktionalititeten.... Varenr: 3494372 DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-07-2014 19:55:00 DKK 525
Komplet overvågningssystem. DVR-kit med 4 kameraer
Komplet overvågningssystem. DVR-kit med 4 kameraer. Komplet overvågningssæt til indendørs og udendørs brug. DVR-kit med 4 kameraer med Sony chip, som kan benyttes dag og nat. DVR: Understøtter plads til 1 stk. harddisk Indbygget 7" skærm USB-port for tilslutning af den medfølgende mus Netværksport så man kan tilslutte sig via f.eks. ... Varenr: 3431283

DKK 6.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-07-2014 20:00:00 DKK 1.450
Samling udstyr til Iphone 4 og 4S, Iphone 5, Ipad/tablets samt bærbare computere (ca. 170)
Samling udstyr til Iphone 4 og 4S, Iphone 5, Ipad/tablets samt bærbare computere (ca. 170). Samling udstyr til Iphone 4 og 4S, Iphone 5, Ipad/tablets samt bærbare computere bestående af: 4 sleaves af neopren til Macbook 13'', 1 Ipad sleave af neopren, 3 sleaves af neopren til Macbook 15'', 3 sleaves af neopren til Macbook 17'', 2 sleaves af imiteret læder til Macbook air, 7 ... Varenr: 3330135

DKK 17.500 DK, Herlev, Dynamovej 31-07-2014 20:15:00 DKK 4.500
Analoge Ihorn højtalere til Iphone 4 og Iphone 4S (ca. 550)
Analoge Ihorn højtalere til Iphone 4 og Iphone 4S (ca. 550). Analoge Ihorn højtalere af blød gummi i farverne sort, gul, grøn, rød, lilla og hvid, to-delte. Passer til Iphone 4 og Iphone 4S. Hertil 27 sugekopper med greb af blød gummi i farverne pink, lyserød, gul, grøn hvid, sort og lilla. (ca. 550) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. ... Varenr: 3330107

DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-07-2014 20:20:00 DKK 6.400
Forstørrelsesapparat Ilford Multigrade 500H
Forstørrelsesapparat Ilford Multigrade 500H. Forstørrelsesapparat Ilfrod Multigrade 500H med diverse tilbehør. Virker ifølge rekvirent. Varenr: 3488214 DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 31-07-2014 20:31:00 DKK 500
Olielampe med opalineglas
Olielampe med opalineglas. Bordlampe af opalineglas, ca. 1880 Olielampe af opalineglas stamme i bemalet porcelæn ca. 1880. Glas med små afslag Varenr: 3494157 DKK 800 DK, Helsingør, Støberivej 01-08-2014 10:15:00 DKK 350
 1 2 3  >>