Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Radio samt resegrammfon, 1900-talets mitt (2)
Radio samt resegrammfon, 1900-talets mitt (2). Radio samt resegrammfon, 1900-talets mitt. Transistor Philips med tillhörande fodral. Resegrammfon. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 4483267 DKK < 1.000 SE, Norrköping, Finspångsv. 06-12-2016 19:15:00 DKK 228
Brother Professionel PC Labelling Machine 9700PC.
Brother Professionel PC Labelling Machine 9700PC.. Brother Professionel PC Labelling Machine 9700PC. Fremstår i original emballage. Varenr: 4493478 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2016 19:24:00 DKK 500
Bang & Olufsen, Yamaha. Tuner, Cd-afspiller og højtallere (5)
Bang & Olufsen, Yamaha. Tuner, Cd-afspiller og højtallere (5). Bang & Olufsen, Yamaha. Bestående af; Beomaster 901 fineret med palisander, Par Beovox 3702 fineret med palisander samt Yamaha Cd-afspiller model CDX-480 med tilhørende fjernbetjening. Fremstår med brugsspor, Beomaster 901 med manglende og defekt finer på enderne. (5) Varenr: 4493641 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 06-12-2016 19:38:00 DKK 300
Beo 5 fjernbetjening
Beo 5 fjernbetjening. Beo 5 fjernbetjening med lader. Konfigureret til standardopsætning, og kan efter ønske konfigureres til ønsket opsætning ved henvendelse til sælger. Efterset på autoriseret B&O værksted. 6 mdr. garanti. Varenr: 4455500 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2016 19:40:00 DKK 775
 Revox Tuner, model A76, samt  7 spoler med bånd og en spole uden bånd LPR 35,
Revox Tuner, model A76, samt 7 spoler med bånd og en spole uden bånd LPR 35,. Revox Tuner, model A76, samt 7 spoler med bånd og en spole uden bånd LPR 35, to BASF adobtor samt diverse ledninger og tuilbehør. Varenr: 4491834 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-12-2016 20:18:00 DKK 575
Beolab 4000, B&O högtalare, grå/silver (2)
Beolab 4000, B&O högtalare, grå/silver (2). Bang & Olufsen, BeoLab 4000 högtalare 2 st, BeoLab 4000 aktiva högtalare från Bang & Olufsen, i grått. Inklusive väggfästen och kabel. Lauritz.com garanterar inte funktionen. (2) Varenr: 4494362 DKK 3.034 SE, Malmö, Baltzarsgatan 06-12-2016 20:43:00 DKK 1.896
Beolab 4000, B&O högtalare, grönna (2)
Beolab 4000, B&O högtalare, grönna (2). Bang & Olufsen, BeoLab 4000 högtalare 2 st, BeoLab 4000 aktiva högtalare från Bang & Olufsen, i grönt. Inklusive kabel. Lauritz.com garanterar inte funktionen. (2) Varenr: 4494358 DKK 3.034 SE, Malmö, Baltzarsgatan 06-12-2016 21:44:16 DKK 1.517
Et par SmallPod højtalere. (2)
Et par SmallPod højtalere. (2) . Et par SmallPod højtalere i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4492568 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-12-2016 11:23:02 DKK 1.400
Leitz Complete Tech Grip. 24 ipadcover med tastatur. (24)
Leitz Complete Tech Grip. 24 ipadcover med tastatur. (24). Leitz Complete Tech Grip. 24 ipadcover med tastatur, bluetooth. Passer til ny ipad 2. Manualer samt usb-stik medfølger. (24) Varenr: 4419053

DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 07-12-2016 11:25:00 DKK 325
Canon zoom lens EF  28-70 mm, 1:2.8 L Ultrasonic
Canon zoom lens EF 28-70 mm, 1:2.8 L Ultrasonic. Canon objektiv EF 28-70 mm, 1:2.8 L Ultrasonic Macro. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4495702 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 07-12-2016 15:41:05 DKK 2.600
Onkyo - Denon - Nakamichi Hi-Fi udstyr  (3)
Onkyo - Denon - Nakamichi Hi-Fi udstyr (3). Denon DTS surroundforstærker model AVC A10SE. Nakamichi DR-1 casettebåndoptager. Onkoy integra quartz synthesied fm turner. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4490354 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 07-12-2016 16:31:07 DKK 550
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera. Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP Specifikationer: 1.5x forstørrelse 2.Lang rækkevidde visning – 200 meter med 5x forstørrelse 3.Fully multi-coatede optik 4.Høj opløsning – 5 MP 5.Durable gummiarmering ... Varenr: 4417598

DKK 2.500 DK, Helsingør, Støberivej 07-12-2016 17:20:00 DKK 1.800
Minolta Dynax 700Si analog kamera
Minolta Dynax 700Si analog kamera. Minolta Dynax 700Si analog kamera 135mm, zoom 35-70, zoom 70-210, program 3500xi samt medfølgende transporttaske. Fremstår med brugsspor samt defekt batteri til kamera. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Varenr: 4495128 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 07-12-2016 19:02:00 DKK 325
BenQ Projektor samt lærred
BenQ Projektor samt lærred. BenQ Projektor, model MS524, monteret på loftophæng samt lærred og div. kabler. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4495547 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 07-12-2016 19:02:00 DKK 1.150
Bang & Olufsen og Sony. Højttalere, radio, pladespiller m.m. (6)
Bang & Olufsen og Sony. Højttalere, radio, pladespiller m.m. (6). Bang & Olufsen, bestående af, Beomaster 2400, par Beovox S45 højttalere, beogram 1000 samt Beomaster control module samt Sony kasette afspiller TC-185. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. (6) Varenr: 4495135 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 07-12-2016 19:50:00 DKK 475
Bang & Olufsen Beovision 8-32 fjernsyn
Bang & Olufsen Beovision 8-32 fjernsyn. Beovision 8-32 Bang & Olufsen, Beovision 8 tv med indbygget link. Dette tv skal bruge en digital signalboks. Typenr.9550, Item no. 1955046, serienr.20329727. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4488573 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-12-2016 19:54:00 DKK 525
Bang & Olufsen. Beocom2 telefon med bordoplader
Bang & Olufsen. Beocom2 telefon med bordoplader. Bang & Olufsen. Beocom2 telefon med bordoplader. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4495592 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 07-12-2016 20:07:00 DKK 375
CTD Probe (4)
CTD Probe (4). CTD Probe H 96 cm, Ø 98 cm fremstillet hos SeaBird Electronics. Model: 9plus 1368 m. Part no: 90536.049 Serial no:09P54109-952 Der medfølger to controlers og cover. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten samt eventuelle fejl og mangler. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4486122 DKK 40.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-12-2016 20:15:00 DKK 25.000
Bang & Olufsen. BeoVision MX 7000 TV (2)
Bang & Olufsen. BeoVision MX 7000 TV (2). Bang & Olufsen. BeoVision MX 7000 TV på snurrbart stativ samt fjärkontrol. Lauritz.com garanterar inte funktionen. (2) Varenr: 4491624 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 07-12-2016 20:29:00 DKK 228
Bang & Olufsen, Beosound 3 transistorradio
Bang & Olufsen, Beosound 3 transistorradio. Bang & Olufsen, Beosound 3 transistorradio med kabinet af børstet stål med touch-panel. H. 34 cm. Medfølgende strømforsyning. Nylig efterset, fuldt funktionsdygtig ved indlevering. Lauritz.com garanterer dog ikke for funktionaliteten. Varenr: 4495888 DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 08-12-2016 10:30:00 DKK 875
5 stk professionelle videoovervågningskameraer (5)
5 stk professionelle videoovervågningskameraer (5). 5 stk professionelle videoovervågningskameraer. 2 stk. DS-D110IR/M455AI 1 stk. DS-P110/M430 1 stk. DS-V100/M434AI og 1 stk. DS-V100IR/M434AI. Fremstår nye og ubrugte i originalemballage, dog med to stik afklippet. (5) Varenr: 4476476 DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-12-2016 14:14:08 DKK 400
Samling ældre kameraer og filmoptager
Samling ældre kameraer og filmoptager. Samling ældre kameraer bestående af bl.a.: Konica, Minolta, Pentax, Zeizz, samt filmoptager mrk. Neckermann og Siemens. Brugsslitage, herunder mangler og defekter. Varenr: 4472445 DKK < 1.000 DK, Kolding, Trianglen 08-12-2016 15:12:00 DKK 325
Højttaler, 1930'erne
Højttaler, 1930'erne. Højttaler i oval "kasse" af mahogni. H. 45 cm. 1930'erne. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4494827 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 08-12-2016 15:27:00 DKK 300
Bang &Olufsen. BeoVision 8- 32 fladskærms TV
Bang &Olufsen. BeoVision 8- 32 fladskærms TV . Bang &Olufsen. BeoVision 8- 32", type 9550, serie nr. 20334825, fladskærms TV i hvidt kabinet. H. 52, B. 85, D. 12 cm. Vægbeslag og Beo4 fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Varenr: 4495717 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 08-12-2016 15:40:00 DKK 800
Filmosto. Lysbilledefremviser
Filmosto. Lysbilledefremviser. Filmosto. Gammel lysbilledefremviser i original papkasse. 1900-tallets 1. havldel. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Varenr: 4494831 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 08-12-2016 16:29:00 DKK 300
Bang & Olufsen, Beosystem/Beolab 2500 och Beolab 6000 samt Beovision 6 (10)
Bang & Olufsen, Beosystem/Beolab 2500 och Beolab 6000 samt Beovision 6 (10). Bang & Olufsen, Beosystem/Beolab 2500 och Beolab 6000 samt Beovision 6. 1 link medföljer med Beolink Active och Beolink Converter samt Beolink passive. 2 fjärrkontroller. Ej funktionstestad. Lauritz.com ansvarar ej för dess funktion samt att alla kablar finns. Bruksslitage, repor. Högtalare med ... Varenr: 4494305 DKK 3.792 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 08-12-2016 17:00:00 DKK 3.413
AFK, stor varmekedel 27 liter samt Deski 8 liters varmekedel (2).
AFK, stor varmekedel 27 liter samt Deski 8 liters varmekedel (2).. AFK, stor varmekedel til saftkogning, suppe, gløgg m.m. Kapacitet 27 liter. Specifikationer: Termostat. Let rengøring. 27 liter. 1800 watt effekt. 220 volt. Kontrollampe. Tappehane. Komplet sæt - klar til brug. Varmebeholder i rustfri stål - kapacitet 8 liter Kraftig ... Varenr: 4452125

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 08-12-2016 17:45:36 DKK 1.400
Skimaske med kamera FullHD1080 5MP
Skimaske med kamera FullHD1080 5MP. Kraftig skimaske med indbygget Full HD 1080 kamera til at optage video eller tage billeder på skituren. Kameravinkel 130 grader (ca. det samme som synefelt). Understøtter micro SD kort op til 32 GB. Maske udført med anti-dug og tonet brilleglas. Indbygget genopladeligt batteri lithium 3,7v.... Varenr: 4452053

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 08-12-2016 17:48:06 DKK 900
Fem fotolamper (5)
Fem fotolamper (5). Fem fotolamper med reflektorskærme, højdejusterbare stativer af sortlakeret metal. (5) Varenr: 4492063 DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-12-2016 18:01:00 DKK 725
Heute. Skopudsemaskine samt skocreme, model Cosmo 3 (2)
Heute. Skopudsemaskine samt skocreme, model Cosmo 3 (2). Heute. Skopudsemaskine af metal, gummi og plast, model Cosmo 3. Desuden medfølger dunk med 'Heute Special Leather Polish (neutral)' skocreme. H. 92 B. 60 D. ca. 38 cm. Fremstår med brugsspor. (2) Varenr: 4494026 DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 08-12-2016 18:28:00 DKK 575
 1 2 3  >>