Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Leica V-Lux 1 Digital kamera i original kasse
Leica V-Lux 1 Digital kamera i original kasse . Leica V-Lux 1 Digital kamera i original kasse Ledning, oplader, cd-rom samt manualer medfølger. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3377664 DKK 2.500 DK, Aalborg, Nibevej 18-04-2014 13:11:00 DKK 1.150
Bamsekran, spilleautomat
Bamsekran, spilleautomat. Bamsekran, spilleautomat. Nøgle og manual medfølger. Alm. brugspræg. Fuldt funktionsduelig. H. 178. 70 x 78 cm. Varenr: 3375885 DKK 4.000 DK, Odense, Kratholmvej 18-04-2014 13:50:00 DKK 1.550
Komplet fotostudie 190056
Komplet fotostudie 190056. Fotostudie 190056, sæt bestående af: 3 X lampe-stativer + 3 X Blitz app. +3 X Hvide softbox skærme 50x70cm., + 1 X Blitz udløser (CR2 batterier medfølger ikke) synkronkabel ca. 3 meter, Huse stativer af aluminium, højdeindstilling 78-210 cm., 3 net kabler ca. 5 meter. Alt komplet med bæretaske. ... Varenr: 3372957

DKK 4.000 DK, Herning, Engdahlsvej 18-04-2014 13:51:00 DKK 2.000
Bang & Olufsen. BeoSound 9000
Bang & Olufsen. BeoSound 9000. Bang & Olufsen. BeoSound 9000 musiksystem med plads til 6 CD' er, navngivning af 200 CD'er samt FM-radio med 60 faste stationer, vægbeslag m.m. medfølger. H. 133. Fremstår med lettere brugspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktionen forlænget to dage, pga. nye billeder. Varenr: 3376659 DKK 7.000 DK, Aalborg, Nibevej 18-04-2014 15:07:00 DKK 5.800
Beyer. Vintage Stereo mikrofonsæt
Beyer. Vintage Stereo mikrofonsæt . Beyer, vintage mikrofonsæt model M 808. Ligger i original æske. L. 13 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3369806 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 18-04-2014 15:55:00 DKK 450
Apple, Ipad 1, wi-fi, 3G, 16 GB
Apple, Ipad 1, wi-fi, 3G, 16 GB. Apple, Ipad 1, wi-fi, 3G, 16 GB. I original emballage. Oplader medfølger. Fremstår med enkelte små ridser på skærm, ridser på bagside samt lille plastafslag på kant. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3377155 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-04-2014 16:17:00 DKK 1.150
Dykkermaske m/ kamera – 8 GB - 5.0 MegaPixel m/ LCD skærm
Dykkermaske m/ kamera – 8 GB - 5.0 MegaPixel m/ LCD skærm. Dykkermaske m/ kamera – 8 GB - 5.0 MegaPixel m/ LCD skærm. Smart dykkermaske hvor du kan tage billeder eller optage video mens du dykker, samtidig har du begge hænder fri. Optag havbunden, fisk, koralrev og forevig spændende undervands oplevelser i Høj HD kvalitet. Masken er udformet med frit... Varenr: 3378372

DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 18-04-2014 16:35:00 DKK 500
Kasseapparat, Olivetti ECR 7700
Kasseapparat, Olivetti ECR 7700. Kasseapparat, Olivetti ECR 7700 af gråt plast. H. 24 L. 34 B. 36 cm. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3376420 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-04-2014 17:18:00 DKK 425
Samling kameraer, linser og tilbehør
Samling kameraer, linser og tilbehør. Samling kameraer, linser og tilbehør, heriblandt Nikkormat, Chinon, Canon. Fremstår med slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3375009 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-04-2014 18:17:00 DKK 950
Hasselblad, 1000F med Carl Zeiss 80/f2,8 samt 250/f5,6
Hasselblad, 1000F med Carl Zeiss 80/f2,8 samt 250/f5,6. Kamerahus 1000F, samt 80/f2,8 och 250/f5,6 av Hasselblad samt Carl Zeiss. Väska, instruktionsbok samt diverse tillbehör medföljer. Kameran behöver service, i övrigt med minimala bruksspår. Övrig utrustning i varierande brukskondition. Varenr: 3366763 DKK 3.273 SE, Malmö, Baltzarsgatan 18-04-2014 18:18:00 DKK 1.514
Bang&Olufsen/Samsung, Serenata, musikmobil
Bang&Olufsen/Samsung, Serenata, musikmobil. Bang&Olufsen, Serenata, musikmobil. Ligger i orginalemballage med kablage och manual. Inköpskvitto medföljer. Ej funktionstestad. Varenr: 3377274 DKK 982 SE, Malmö, Baltzarsgatan 18-04-2014 19:05:00 DKK 593
Fjernbetjent filmlærred med motor
Fjernbetjent filmlærred med motor. Fjernbetjent filmlærred med motor. Automatisk filmlærred med fjernbetjent motor, væghængt op/ned betjening samt fjernbetjening. Hvidlakeret stål hus 230 x 7 cm. HD ready, format 16:9 / 4:3 / 1:1, Gain-faktor 1,0. Lærredstørrelse 203x203 cm., Diagonal billede 305 cm. Emballagemål: 245 x 14 x 15 ... Varenr: 3361447

DKK 4.000 DK, Herning, Engdahlsvej 18-04-2014 19:05:00 DKK 1.650
Bang & Olufsen, højtalere, CX50 og CX100, aluminium (4)
Bang & Olufsen, højtalere, CX50 og CX100, aluminium (4). Bang & Olufsen, højtalere, Beovox CX50 og Beovox CX100 af aluminium, frontpanel af stof. H. 20 - 32 L. 12 D. 19 cm. Fremstår med slitage og ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 3375003 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-04-2014 19:19:00 DKK 650
Overvågningsanlæg - Sæt med bl.a. 4 kameraer
Overvågningsanlæg - Sæt med bl.a. 4 kameraer. Overvågningsanlæg bestående af 4 stk. dag/nat kameraer med 15x digital zoom. 4 kabler af ca. 18 mtr. hver. Samlingsboks samt trådløs sender, fjernbetjening og mus. Skal tilsluttes til TV, computer eller mobiltelefon. Systemet og de enkelte kamera tilgås via Internet fra iPhone og Android app. så ... Varenr: 3361218

DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-04-2014 19:20:00 DKK 900
Bang & Olufsen, højtalere, Beovox CX50 (4)
Bang & Olufsen, højtalere, Beovox CX50 (4). Bang & Olufsen højtalere, Beovox CX50, hvidlakerede. H. 20 L. 19 D. 12 cm. Fremstår med slitage, afklippede ledninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 3375000 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-04-2014 19:30:00 DKK 625
Karaokemaskin, högtalare (2)
Karaokemaskin, högtalare (2). Karaokemaskin, högtalare, Sing a Song Karaoke Mixer EMA 38 med mikrofon, JAMO högtalare H: 60cm, B: 31cm, D: 28cm. Slitage. (2) Varenr: 3207671 DKK 655 SE, Malmö, Baltzarsgatan 18-04-2014 19:30:00 DKK 245
OBH Nordica massagesæde.
OBH Nordica massagesæde.. OBH Nordica Welness massagesæde med ryg og skuldermassage med varme. Varen er ny i original emballage.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3378165

DKK 1.800 DK, Herning, Engdahlsvej 18-04-2014 19:52:00 DKK 675
Højttalersæt KB-11 + KB868U + 8 meter højttaler kabel (5)
Højttalersæt KB-11 + KB868U + 8 meter højttaler kabel (5). Højttalersæt KB-11 + KB868U + 8 meter højttaler kabel. Udstillingsmodel. (5) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3325747

DKK 2.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 18-04-2014 19:58:00 DKK 1.150
Optoma EP729 projector
Optoma EP729 projector. Optoma EP729 projector med kabler. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3376586 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 18-04-2014 20:05:00 DKK 500
Vivitek Qumi Q5 pocket projector
Vivitek Qumi Q5 pocket projector. Vivitek Qumi Q5 pocket projector. Ligger ubrugt i original æske. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3376598 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 18-04-2014 20:15:00 DKK 950
Bang & Olufsen, Beo5 fjernbetjening samt docking station
Bang & Olufsen, Beo5 fjernbetjening samt docking station . Bang & Olufsen, Beo5 fjernbetjening samt docking station. I original emballage. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3373627 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-04-2014 20:37:00 DKK 775
Elektrisk håndtørrer i rustfri design.
Elektrisk håndtørrer i rustfri design.. Elektrisk håndtørrer i rustfri design. Velegnet til toiletter, kontorer osv. Berørings fri med sensor, 2400 omd/min. 230 volt, 1500w, IP32 beskyttelse,. Mål 265x125x205cm. Max luft temperatur 55 grader med tidsindstilling 40-60 sekunder.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det ... Varenr: 3370598

DKK 2.300 DK, Herning, Engdahlsvej 18-04-2014 20:39:00 DKK 400
JBL. Aktiv subwoofer
JBL. Aktiv subwoofer. JBL. Aktiv subwoofer. 42 x 44 x 44 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten Varenr: 3374152 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 19-04-2014 07:25:00 DKK 950
BeoVision 7-32'' fladskærms-tv med BeoLink 100 fjernbetjening
BeoVision 7-32'' fladskærms-tv med BeoLink 100 fjernbetjening. Vision 7-32'' fladskærms-tv med indbygget DVD og Beolink 1000 fjernbetjening.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Brugsspor. NB: Forlænet auktionsperiode. Varenr: 3376348 DKK 3.500 DK, Herlev, Dynamovej 19-04-2014 13:34:00 DKK 1.700
Ur med spionkamera 1080P
Ur med spionkamera 1080P. Spion Ur med FULL HD Kamera 1080P. 12 Mega Pixels. 8 GB indbygget hukommelse til mange timers video- og fotooptagelse. Kameraet kan indstilles, så det aktiveres ved lyd (audio activation). Der er indbygget Night Vision til optagelse i mørke. Det skjulte kamera er placeret ved klokken ... Varenr: 3254062 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 19-04-2014 13:40:00 DKK 500
Stereoanlæg med højttalere: Luxmann, Pioneer, B&O m.fl.
Stereoanlæg med højttalere: Luxmann, Pioneer, B&O m.fl. . Stereoanlæg, bestående af: Sansui AU-X901 integreret forstærker, Luxmann tuner T-102L, Sony Compact Disc CDP-XB820 m. fjernbetjening. Pioneer Casette Deck CT-339, B&O Grammofon Beogram 6500/mmc2, par højttalere JBL LX300, par højttalere Bose 301 Serie 3. Manual til CD, forstærker og tuner. ... Varenr: 3372784 DKK 3.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-04-2014 17:13:00 DKK 1.750
2xFototelt, 2x4 baggrundsstof, 2x lampestativer og 1x kamerastativ. Velegnet tilbehør til fotografering af mindre emner
2xFototelt, 2x4 baggrundsstof, 2x lampestativer og 1x kamerastativ. Velegnet tilbehør til fotografering af mindre emner. 2xFototelt, 2x4 baggrundsstof, 2x lampestativer og 1x kamerastativ. Velegnet tilbehør til fotografering af mindre emner. Fototelt 1 mål: ca. 80 x 80 cm. Fototelt 2 mål: ca. 30 x 30 cm. Derudover medfølger: 2 x 4 stk. farvet baggrundsstof, 2 x justerbar (45-75 cm.) lampestativer med reflektor ... Varenr: 3361515

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 19-04-2014 18:59:00 DKK 1.250
Skræddersyet multimediecenter til Mercedes CLS/E-klasse
Skræddersyet multimediecenter til Mercedes CLS/E-klasse. Skræddersyet multimediecenter til Mercedes CLS/E-klasse Bilspecifik radio i meget flot finish: CD/DVD-afspiller 200 Watt udgangseffekt Højopløsnings digital touchskærm 800 x 480 pixel GPS inkl. kort over europa, med bl.a. dansk skrift og tale. Køreklar inkl. antenne mm. Dual zone system... Varenr: 3378032 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 19-04-2014 19:27:00 DKK 1.100
Par B&O fjernsyn, MX 3500 og MX 4000 med 2 stk. fjernbetjeninger (4)
Par B&O fjernsyn, MX 3500 og MX 4000 med 2 stk. fjernbetjeninger (4). Par B&O fjernsyn, MX 3500 og MX 4000 med 2 stk. fjernbetjeninger. Det ene fjernsyn er monteret på vægophæng. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3378152 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 19-04-2014 19:51:00 DKK 325
Bose Lifestyle SA3 anlæg med 4 stk. Bose højtalere m.m. (7).
Bose Lifestyle SA3 anlæg med 4 stk. Bose højtalere m.m. (7).. Bose Lifestyle SA3 anlæg med 4 stk. Bose FreeSpace DS 16S højtalere, DAB radio m. fjernbetjening og 3 WAY Input Controller TC-6. Fremstår med alm. let brugspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (7). Varenr: 3376984 DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 19-04-2014 20:27:00 DKK 1.500
 1 2 3 4 5  >>