Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Samling diverse ældre kameraer, flash, linser m.m.
Samling diverse ældre kameraer, flash, linser m.m.. Samling ældre spejlrefleks kameraer, Canon, Minolta, Chinon, Olympus, flash, linser, tasker m.m. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3581022 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-10-2014 09:30:50 DKK 825
Franke & Heidecke, Rolleiflex kamera
Franke & Heidecke, Rolleiflex kamera . Rolleiflex kamera. DBP 1755359 DBGMFranke & Heidecke. Heidosmat 1:2,8/75. Carl Zeiss nr. 1767804 1:35/75. Tilhørende læderetui. Aldersrelateret slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3588033 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 12:17:00 DKK 1.350
Kasse med diverse antenne tilbehør samt 9 aktive antenner med indbygget forstærker
Kasse med diverse antenne tilbehør samt 9 aktive antenner med indbygget forstærker. Kasse med diverse antenne tilbehør bestående af bl.a.: - Ca 48 stk. DKT SF-1-20 - Ca 20 stk. DKT SF-1-16 - Ca 10 stk. DKT SF-1-9 - Kasse med diverse udtag. Samt 9 stk. Antenner med indbygget forstærker. Varenr: 3577470 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 14:36:20 DKK 425
Samling ældre kameraer (6)
Samling ældre kameraer (6). Samling ældre kameraer bestående af: Rolleiflex DRP DRGM, usamlet Rollei F&H med 4 polaroid bagstygger, Rolleiflex polaroid bagstykker, Rollei 35 med Rollei flash, Rollei 35 T med flash, Rollei 35 S samt Rolleikin DRP med Rolleikin DBP linsesæt. Alle dele med brugsspor og aldersrelateret slitage.... Varenr: 3589866 DKK 800 DK, Hørsholm, Vibe Alle 21-10-2014 15:31:00 DKK 1.150
Bælter med LED lys (13)
Bælter med LED lys (13). LED bæltespænder med selvvalgt tekst der løber. Der medfølger 13 imiteret læderbælter. Sidste billede er modelfoto for illustrering af LED tekst. Fremstår ubrugt.(13) Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3589120 DKK 800 DK, Odense, Kratholmvej 21-10-2014 15:42:34 DKK 325
Bang og Olufsen. Beovision Avant 28 fjernsyn, tidlig model
Bang og Olufsen. Beovision Avant 28 fjernsyn, tidlig model. Bang og Olufsen. Beovision Avant 28" fjernsyn på motor drejesokkel. Tidlig mode. H. 101 B. 73 D. 50 cm. Fremstår med lettere slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3589640 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-10-2014 15:58:00 DKK 300
SECUR Alarmsystem med 3 kameraer (4)
SECUR Alarmsystem med 3 kameraer (4). SECUR Alarmsystem bestående af Intelligent GSM & PSTN Alarmsystem med dobbelt netværk, LCD skærm samt 3 Ip indendørs kameraer. (4)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste... Varenr: 3584310

DKK 2.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-10-2014 17:12:00 DKK 850
Mikrofon Pearl Sweden, modell RD-16.
Mikrofon Pearl Sweden, modell RD-16.. Mikrofon Pearl Sweden, modell RD-16. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3559960 DKK 650 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 21-10-2014 17:45:00 DKK 284
Projektor och diabildsprojektor i väskor. Noris. (2)
Projektor och diabildsprojektor i väskor. Noris. (2). Projektor och diabildsprojektor i väskor. Noris. Tyskland. 1900-talets mitt. Projektor Noris Plank 8 - Super - 50. Höjd ca 27 cm. Diabildsprojektor Noris Trumpf. Höjd ca 22 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (2) Varenr: 3559950 DKK 650 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 21-10-2014 18:00:00 DKK 244
Två bordsmikrofoner, Philips EL 3781 samt Grundig Mikrofon/stereomik GDSM 331 (3)
Två bordsmikrofoner, Philips EL 3781 samt Grundig Mikrofon/stereomik GDSM 331 (3). Två bordsmikrofoner, Philips EL 3781. 1965, Norge. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Grundig mikrofon/stereomik GDSM 331. 1960-tal. 5-polig DIN-kontakt. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (3) Varenr: 3559970 DKK 650 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 21-10-2014 18:10:00 DKK 264
ITT. Mikrofon i ask. 'Dynamic Stereo Mike SM 3'.
ITT. Mikrofon i ask. 'Dynamic Stereo Mike SM 3'.. ITT. Mikrofon i ask. 'Dynamic Stereo Mike SM 3'. Med originalask och instruktion. Mikrofonens höjd 15 cm. Totalhöjd ca 24 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3559969 DKK 650 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 21-10-2014 18:30:00 DKK 264
Electrolux Assistent med tillbehör
Electrolux Assistent med tillbehör. Electrolux Assistent med tillbehör. Fungerar vid kontroll men Lauritz.Com garanterar ej funktionen. Varenr: 3589674 DKK 650 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 21-10-2014 19:14:00 DKK 609
JBL. Par højttalere med professionelt fremstillede costum-kabinetter (2)
JBL. Par højttalere med professionelt fremstillede costum-kabinetter (2). JBL. Par højttalere med professionelt fremstillede costumlavede hornkabinetter, med JBL 12" D123 og 12" Le120H-1 enheder. Løse fødder / gulvbeskyttere medfølger. (2) Varenr: 3579316 DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 19:49:00 DKK 5.000
IP camera Internet Security Camera
IP camera Internet Security Camera. IP camera Internet Security Camera, ubrugt i original emballage. Varenr: 3587544 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 19:53:00 DKK 350
Coca Cola automat med møntindkast
Coca Cola automat med møntindkast. Coca Cola automat med møntindkast. 45 x 65 x 28 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3583336 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-10-2014 19:56:00 DKK 700
Geneva Lab model XL, rød med gulvstand
Geneva Lab model XL, rød med gulvstand. Geneva Lab model XL. Designet gør det til en favorit blandt kræsne trendsættere og med seks kraftfulde højttalere på 100W hver, digitale forstærkere samt to subwoofere, er kvaliteten i top. Model XL leverer en lyd, der normalt forventes af langt mere kraftfulde og dyrere lydsystemer. ... Varenr: 3558024

DKK 16.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 20:00:00 DKK 4.100
Mikrofoner, fem stk. Philips, Beyer m.m. (5)
Mikrofoner, fem stk. Philips, Beyer m.m. (5). Mikrofoner, fem stk. Beyer Vintage Stereo mikrofonsæt model M 808 i original æske. Philips mikrofon m.m. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (5) Varenr: 3590417 DKK 800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-10-2014 10:19:53 DKK 450
Mivoc, surround sound, model 'Alu S308'
Mivoc, surround sound, model 'Alu S308'. Mivoc surround sound, model 'Alu S308'. Diverse kabler medfølger heribland Aux 5 m. kabel. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3586786 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-10-2014 12:29:00 DKK 550
Mamiya M 645 spejlreflexkamera.
Mamiya M 645 spejlreflexkamera.. Mamiya M 645 spejlreflexkamera. Varenr: 3589055 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 22-10-2014 14:30:00 DKK 625
Sensormatic Anti-Theft System. Tyverisikring til butik
Sensormatic Anti-Theft System. Tyverisikring til butik. Sensormatic Anti-Theft System. Tyverisikring til butik. Fremstår med brugsspor og adskilt. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3570979 DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 22-10-2014 15:29:52 DKK 325
Bang og Olufsen. HDR 2 hardddiskoptager samt Beocom 2
Bang og Olufsen. HDR 2 hardddiskoptager samt Beocom 2. Bang og Olufsen. HDR 2 hardddiskoptager samt Beocom 2, koksgrå med væglader og Beoline telefonbase. Fremstår med mindre brugsspor. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3587213 DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 22-10-2014 15:47:00 DKK 375
R Lysell & G Thames, LM Ericsson, Cobratelefon
R Lysell & G Thames, LM Ericsson, Cobratelefon. R Lysell & G Thames, LM Ericsson, Cobratelefon, 'Ericofon', pistagegrön. Lauritz.com ej för funktion. H. 21 cm Varenr: 3590969 DKK 650 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 22-10-2014 17:31:00 DKK 264
Højttaler m/ trådløs mikrofon samt mulighed for elektrisk guitar.
Højttaler m/ trådløs mikrofon samt mulighed for elektrisk guitar. . Højttaler m/ trådløs mikrofon samt mulighed for elektrisk guitar. Smart til sang til festlige lejligheder. Højttaler: SMALL STEEL GUN PROFESSIONAL SPEAKER - Multi-Function Audio System. Med trådløs mikrofon og bluetooth tilkobling - afspil musik kabelfrit fra din iPhone / ... Varenr: 3591341

DKK 1.400 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-10-2014 18:09:00 DKK 400
Filmkamera Beaulieu, från P. Angénieux.
Filmkamera Beaulieu, från P. Angénieux. . Filmkamera Beaulieu, från P. Angénieux. Super-8. Från åren 1969 - 1979. Med etui, kontakt och handledsband. Längd ca 28,5 cm, höjd ca 16,5 cm, bredd ca 7 cm. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3591117 DKK 650 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 22-10-2014 18:20:00 DKK 244
Bang og Olufsen, Beocom 6000 telefoner (4)
Bang og Olufsen, Beocom 6000 telefoner (4). Bang & Olufsen. Beocom 6000 fastnet telefoner. bestående af to bordopladere med håndsæt, to væghængte oplader med håndsæt. Brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3589538 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 22-10-2014 18:25:00 DKK 375
Leica M3, 3 objektiv samt prismasökare
Leica M3, 3 objektiv samt prismasökare . Leica M3, Leitz Wetzlar Elmar 3,5/5 cm, Elmar 4/9 cm samt Elmar 3,5/65 mm (Canada). M3 hus i gott skick, bottenstycke med repor. Bajonett med repor, internt utan anmärkning. Elmar 5 cm troligen defekt, motljusskydd med slagskada. Elmar 9 cm med uva-filter och linslock i gott bruksskick. Elmar 65 ... Varenr: 3590319 DKK 6.499 SE, Malmö, Baltzarsgatan 22-10-2014 19:03:00 DKK 4.224
Bang &Olufsen. Beocenter 2300
Bang &Olufsen. Beocenter 2300. Bang &Olufsen. Beocenter 2300 med radio og CD afspiller; fjernbetjening og manual medfølger. Fungerer ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3590511 DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-10-2014 19:11:00 DKK 1.300
Fotostativ med sort baggrundsstof.
Fotostativ med sort baggrundsstof.. Fotostativ med sort baggrundsstof. Baggrundsstof 3 x 3 meter. inkl. transporttaske.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3487092

DKK 1.800 DK, Herning, Engdahlsvej 22-10-2014 19:16:00 DKK 950
Højttalersæt Vlliodor med forstærker (3)
Højttalersæt Vlliodor med forstærker (3). Højttalersæt Vlliodor med forstærker. Vlliodor 210 MKII - Kraftig PA/diskoteks højtaler: 10" bashøjtaler Diskant/mellemtone horn til klare høje toner Meget kompakt, så den er til at transportere (3) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus ... Varenr: 3531891

DKK 1.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-10-2014 19:19:00 DKK 825
Bang & Olufsen Beosound 3000 musiksystem samt Beo4 fjernbetjening.
Bang & Olufsen Beosound 3000 musiksystem samt Beo4 fjernbetjening.. Bang & Olufsen Beosound 3000 musiksystem med CD, radio. Ledninger medfølger. Typenr. 2871 Inkl. ophæng til vægmontering. Fungerer iflg. indleverer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3591351 DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-10-2014 19:20:00 DKK 1.650
 1 2 3 4  >>