Kategori  Vurdering
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Canon. Div. analoge kameraer (7)
Canon. Div. analoge kameraer, heriblandt AV-1, EOS 1000F, EOS 300 og EOS 5000. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. (7)
Varenr: 4806720
DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-10-2017
19:12:00
DKK 500
Konvolut Fotoapparate (3)
Konvolut Fotoapparate der Marken und Modelle von: Bilora BOY Vintage Bakelit Kamera, Fotoapparat adox pronto-lk und Agfa Clack. Das Etui der Bilora Boy ist defekt. Die Kameras wurden nicht auf ihre Funktionalität geprüft und befinden sich in einem altersgemäßen Zustand mit Gebrauchsspuren....
Varenr: 4792315
DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 23-10-2017
19:19:00
DKK 298
Sennheiser. Trådløst hovedtelefoner, model 'RS 110'
Sennheiser. Hovedtelefoner model 'RS 110'. Øresnegl: Supraaural. Bæremåde: Pandebånd. Hovedtelefon frekvens: 22 - 19500 Hz. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Wireless. rækkevide: 100 m. Batterispænding: 1,8 V. Farve på produkt: Sort og sølv. Materiale: Plastik. Vægt: 180 g. Fremstår med ...
Varenr: 4810861
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-10-2017
19:47:00
DKK 375
Nikon D2x kamera samt Nikon Nikkor AF-S VR-Nikkor 70-200mm 1:2.8G. (4)
Nikon fotoudstyr bestående af: Nikon D2x kamera samt Nikon AF-S VR-Nikkor 70-200mm 1:2.8G VR Vibration Reduction objektiv. Kamera monteret med Nikon ED AF-S Nikkor 17-55mm 1:2.8G ED Transportrygsæk samt tripodstativ medfølger. (4)
Varenr: 4811372
DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2017
19:50:00
DKK 6.800
Yakumo. Tre stk. DeltaX GPS (3)
Yakumo DeltaX GPS. 3 Stk. mini computer med Windows mobil, indbygget GPS, 128 MB Ram, mini USB, SD kort og diverse tilbehør. Fremstår ubrugte, i originalemballage. Modelfotos (3)
Varenr: 4805181
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2017
20:40:00
Amtec samt Samsung, Computer Stationær. (4)
Amtec, Computer Stationær, med DVD afspiller og diskettedrev. Samt Samsung skærm model S24D390HL. Logitech tastatur og mus medfølger Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 4810543
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2017
20:51:00
DKK 1.050
Bang & Olufsen. DVD 2 med HDR 2 harddisk
Bang & Olufsen. DVD 2 med HDR 2 harddisk. Begge i børstet stål. DVD maskinen med låge foroven hvor bag skiven indsættes. B: 47 cm. H: 10 cm. D: 26,5 cm. Strømledninger til begge medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti. Lauritz.com ...
Varenr: 4792596
DKK 3.000 DK, Vejle, Dandyvej 23-10-2017
20:55:00
Högtalare Bang & Olufsen
BANG & OLUFSEN, högtalare, 1 par, Beolab 4500, 45x55 djup 8,5 cm
Varenr: 4810437
DKK 2.319 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 23-10-2017
21:27:00
Se mere
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varenr: 4812989

DKK 3.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24-10-2017
14:12:10
Strålkastare svartlackerad
STRÅLKASTARE, samtida, kopia efter Bardwell &Mc Allister Inc, Hollywood California 1950-tal, svartlackerad metall, reglerbar, ca höjd 110 cm
Varenr: 4812175
DKK 2.319 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 24-10-2017
14:33:00
Se mere
Spionkameraer der kan gemmes de fleste steder - Optager i Full HD, motion sensor og nightvision (3 sæt)
Spionkameraer der kan gemmes de fleste steder - Optager i Full HD, motion sensor og nightvision (3 sæt) Kameraet har indbygget videooptagelse, almindeligt kamera, kan virke som webcam og lydoptager. Derudover har de indbyggede motion detect, så optagelse kan starte automatisk når der er ...
Varenr: 4791006

DKK 1.800 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2017
18:21:34
DKK 1.300
Apple. AirPort Express A1392 samt Apple TV Digital HD Media Streamer, model A1625.
Apple. AirPort Express A1392 samt Apple TV Digital HD Media Streamer, model A1625. Fremstår i ubrudt original indpakning.
Varenr: 4808394
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 24-10-2017
19:00:00
DKK 675
Klangobjekt / Soundinstallation, Anzeigenverkauf FREUNDIN, Edition 381 / 500, 1987
Klangobjekt, Anzeigenverkauf FREUNDIN, Edition 381 / 500, 1987, Klangobjekt hinter Glas und Passepartout gerahmt, Vogelgesang elektronisch verfremdet, beiliegend mit Zertifikat und persönlicher Widmung, Maße: H. 49,5 cm, B. 71,5 cm.Lauritz.com übernimmt keine Garantie für die Funktionalität.
Varenr: 4806899
DKK 2.233 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-10-2017
19:07:00
DKK 335
Varenr: 4807798

DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-10-2017
19:10:00
Canon EOS 500D digital kamerahus samt par Tamron zoom objektiver (3)
Canon EOS 500D digital kamerahus samt Tamron zoom AF70-300mm F/4-5.6 Di LD Macro 1:2 samt AF Aspherical XR (IF) 28-200 mm 1:3.8-5.6 Macro Ø B2. Desuden medfølger to kabler samt lille transporttaske. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. (3)
Varenr: 4812945
DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 24-10-2017
19:36:00
DKK 1.300
Rockfort. Pengeskab / værdiskab af lakeret metal, model S-50EB
Rockfort. Pengeskab / værdiskab af lakeret metal, model 'Electronic Safe S-50EB'. H. 51,5 B. 35 D. 35 cm. Kode: 01245 tryk derefter A. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 4811800
DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 24-10-2017
19:37:00
Alto Magnum, et par højtalere. (4)
Alto Magnum, et par højtalere i kabinet af bambus. Stand medfølger. Højtalere H. 73, B. 37,5, D. 40,5 cm. Stand H. 42,5, B. 32, D. 32 cm. Udstillingsmodeller. Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 4800407
DKK 7.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-10-2017
19:41:00
DKK 3.900
Canon. Digitalt kamera EOS 50D, Tamron objektiv mm.
Canon. Digitalt kamerahus EOS 50D monteret med ekstrabatteripack samt Canon Zoom Len EF-S 18-55 mm 1:3.5-5.6 III. Desuden medfølger Tamron objektiv AF 70-300mm 1:4-5.6 Tele-Macro (1:2), nylon taske, diverse batterier, oplader, no-name ring flash mm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten....
Varenr: 4790170
20:03:00
DKK 1.650
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26. Indbygget modtager til digital kabel TV (Yousee), brugsvejledning medfølger. Surroundsound. Fuld højde: 58 cm. Bredde 71 cm. Uden HDMI udgang. Fjernbetjening og kabler medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 ...
Varenr: 4792584
DKK 3.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-10-2017
20:13:00
DKK 1.250
Full HD1920x1080 bil videokameraer med 2.7 TFT skærm, 8 GB (3)
Smart black box” videokameraer til montering i foruden af bilen. Med dette kamera kan du altid dokumentere hvad der sker omkring dig i en vinkel af 140 grader så alt kommer med. Også velegnet til sportskørsel, folkerace, udflugter, race m.m. Kameraet har indbygget G-sensor der beskytter med ...
Varenr: 4791021

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 24-10-2017
20:18:09
DKK 925
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 med BeoLab 7.1
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 med BeoLab 7.1 højtaler og motoriseret sokkel. Indbygget modtager til digital kabel TV (Yousee), brugsvejledning medfølger. Surroundsound og indbygget DVD. Fuld højde: 112 cm. Tv bredde: 88 cm. Tv højde: 52 cm. Uden HDMI udgang. Fjernbetjening og kabler medfølger. ...
Varenr: 4792573
DKK 5.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-10-2017
20:19:00
DKK 1.800
Hasselblad kamera, model 500 C, incl diver objektiver samt tilbehør. (64)
Hasselblad kamera, model 500 C, incl diver objektiver samt tilbehør. B.la 1 Carl Zeiss, Synchro Compur objektiv, 1:4 F=150 mm, 1 stk Carl Zeiss objektiv, Synchro Compur. 1:5.6 F= 250 mm, et stk Carl Zeiss objektiv, Tele-tessar, 1:8 F=500 mm. Derudover medfølger en del diverse dele, manualer, ...
Varenr: 4788620
DKK 13.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24-10-2017
20:26:00
DKK 4.200
B&O. Fire Beolab 8000 højtalere 'Blyanten' (4)
Bang & Olufsen. Fire Beolab 8000 højttalere med blyantsformede kabinetter med sort frontstof. H. 132 cm. Fremstår med brugsspor, to højttalere med mindre huller på frontstof. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 4803882
DKK 9.600 DK, Helsingør, Støberivej 24-10-2017
20:30:00
DKK 7.800
Bang & Olufsen samt Dali. To par højtalere. (4)
Bang & Olufsen samt Dali. To par højtalere bestående af: par Beovox S45 højttalere samt et par Dali II højtalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliten. (4)
Varenr: 4803895
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-10-2017
16:20:34
DKK 325
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højttalere 'Blyanten' samt Beosound Ouverture (3)
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højttalere med blyantsformede kabinetter med hvidt frontstof H. 132 cm, samt Beosound Ouverture med CD-afspiller, radio og afspiller til kassettebånd H. 36, B. 32, D. 16 cm. 'Blyanten' med uoriginalt frontstof og glasdøre på Ouverture går trægt i. Lauritz.com ...
Varenr: 4813682
DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-10-2017
17:48:00
DKK 2.700
B&O, BeoVision-6 fladskærms-tv
Bang & Olufsen, BeoVision-6 fladskærms-tv med integreret højttaler, monteret på stand. H. 105 B. 71 cm. Virker jf. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4814342
DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 25-10-2017
18:40:00
Et par Bose højtalere 601 Series III samt Technics anlæg (6)
Et par Bose højtalere 601 Series III med sortlakeret kabinetter. Technics anlæg bestående af: Compact Disc player SL-PG 480A, Synthesizer timer ST-GT650, Technics Peak/Average Meter Unit SH-9020, Stereo Integrated Amplifer SU-A800. Der medfølger kabler. (fjernbetjening mangler) Virker iflg....
Varenr: 4813621
DKK 3.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-10-2017
18:49:00
DKK 650
Bang & Olufsen. 3300 system. (5)
Bang & Olufsen. Samling Hi-hi bestående af Beogram CD3300, Beocord 3300, Beomaster 3300 samt to højtalere type '6514'. Medfølger fjernbetjening og diverse ledninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. (5)
Varenr: 4811973
DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2017
19:00:00
Digital LED Projector HDMI og iPhone-tilslutning
Smart lille digital LED projector til DVD afspiller, til iPad/iPhone, smartphone m.m. Afspil film, l video eller se billeder i op til 100 tommer på væg eller lærred. Projectoren skal placeres mellem 1 til 4 meter fra væg/lærred. Specifikationer: LED projector med Lcd image system. ...
Varenr: 4752075

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 25-10-2017
19:08:00
DKK 1.250
Bang & Olufsen. Beogram 1700 pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 1700 pladespiller monteret med MMC 20 S pick-up. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme.
Varenr: 4813678
DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-10-2017
19:42:00
DKK 525
 1 2 3  >>