Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera
Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera . Infrarød natkikkert – m/ indbygget kamera & videokamera - 5x Optisk zoom/forstørrelse - Digital zoom x 8 – 5.0 MP Specifikationer: 1.5x forstørrelse 2.Lang rækkevidde visning – 200 meter med 5x forstørrelse 3.Fully multi-coatede optik 4.Høj opløsning – 5 MP 5.Durable gummiarmering 6.Built ... Varenr: 4143945 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 10-02-2016 12:14:00 DKK 950
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32'' / BeoLab 7-1 med vægbeslag
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32'' / BeoLab 7-1 med vægbeslag . BANG & OLUFSEN. BeoVision 7-32" LCD TV i 32" bredformat (16.9 format). Fladskærm med aluminiums kabinet, indbygget DVD afspiller samt BeoLab 7-1 Højttaler. Fladskærmen har Dolby Digital Surround Sound modul - antirefleksbehandlet kontrastskærm - MasterLinkstik - 3 x Scartstik - 8 x Power Linkstik... Varenr: 4147298 DKK 5.000 DK, Kolding, Trianglen 10-02-2016 13:39:39 DKK 2.400
Geneva Lab model S, rød med bluetooth
Geneva Lab model S, rød med bluetooth. Geneva Lab model S, rød. To fuldtone 3“ woofer-enheder • To basrefleksporte med “dynamic loudness” • Hver enkelt højttaler drives individuelt i sit eget kammer for opnåelse af præcis akustik • To digitale klasse D forstærkere - særdeles effektive med lavt strømforbrug • FM radio. • ... Varenr: 4108503

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 10-02-2016 15:55:00 DKK 575
Geneve Lab model S, hvid.
Geneve Lab model S, hvid. . Geneva Lab model S i hvid. To fuldtone 3“ woofer-enheder • To basrefleksporte med “dynamic loudness” • Hver enkelt højttaler drives individuelt i sit eget kammer for opnåelse af præcis akustik • To digitale klasse D forstærkere - særdeles effektive med lavt strømforbrug • FM radio • ... Varenr: 3690932

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 10-02-2016 17:30:00 DKK 500
Beovision 6 - 26'' fladskærms-tv.
Beovision 6 - 26'' fladskærms-tv.. Fjernsyn, Beovision 6 - 26'' fladskærms-tv med vægopslag og fjernbetjening. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4142721 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 10-02-2016 18:30:00 DKK 475
Midland, Turner, Zodiac m.fl. Samling radioudstyr
Midland, Turner, Zodiac m.fl. Samling radioudstyr. Midland, Turner, Zodiac m.fl. Samling radioudstyr. Fire dele i original emballage. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4147095 DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 10-02-2016 18:39:00 DKK 750
spionsæt - Armbåndsur med kamera, bilnøgle med kamera, solbriller med kamera
spionsæt - Armbåndsur med kamera, bilnøgle med kamera, solbriller med kamera. 3 hemmelige kameraer indbygget i helt dagligdags ting - Optag video og tag billeder Smart og diskrete med indbygget videokamera! Med dette sæt bliver du klar til at filme i flot kvalitet og med god lyd - helt uden at nogen lægger mærke til det. Optag mødet, familien, vennerne, festen eller ... Varenr: 4136544

DKK 1.600 DK, Helsingør, Støberivej 10-02-2016 19:06:00 DKK 800
Leica. Kamera model III F, 1951-1952
Leica. Kamera model III F, 1951-1952. Leica. Kamera model III F. Serienr. 606427. Med Leitz Summar 1:2 objektiv. Fremstillet i 1951-1952. Fremstår med kraftig brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4145297 DKK 2.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 10-02-2016 19:06:00 DKK 1.150
Bang & Olufsen, Beovision 7-40 MK II.(2)
Bang & Olufsen, Beovision 7-40 MK II.(2). Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 MK II. Serienr. 19411596. Typenr. 9361. Beo4 fjernbetjening medfølger. Fremstår med lette brugsspor.(2)Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten og varen er ikke testet for funktionelle fejl og mangler. Varenr: 4146612 DKK 4.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 10-02-2016 19:19:00 DKK 1.200
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32, Mk. III
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32, Mk. III. Bang & Olufsen. BeoVision 7-32" Mk. III med indbygget dvdafspiller, Beo4 fjernbetjening samt kabler medfølger. Virker ifølge rekvirent. Efterset på B&O værksted, med et halvt års garanti. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4127832 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 10-02-2016 19:23:00 DKK 1.200
H. Gugelot & D. Rams, Phonosuper SK 6 Schneewittchensarg für BRAUN
H. Gugelot & D. Rams, Phonosuper SK 6 Schneewittchensarg für BRAUN. Phonosuper Modell SK 6 Schneewittchensarg, deutsches Design von Hans Gugelot & Dieter Rams für BRAUN. Entwurf von 1956. Konstruktion mit Seiten aus Rüster, Gehäuse aus Metall weiß lackiert, Abdeckung aus Plexiglas. Ausgestattet mit einem Radio und Plattenspieler. B. 58cm, H. 24,5 cm, T. 29 cm. ... Varenr: 4140210 DKK 1.119 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 10-02-2016 19:55:00 DKK 597
JBL. Gulvhøjtalere TLX. 400 (2)
JBL. Gulvhøjtalere TLX. 400 (2). JBL. Gulvhøjtalere TLX. 400 med senere hvidmalet kabinet. H. 85,5, D. 30, B. 21,5 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4142423 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 10-02-2016 20:05:00 DKK 675
Surround højttalere. Trådløse hovedtelefoner, samt VHS video
Surround højttalere. Trådløse hovedtelefoner, samt VHS video. Logitech model Z-5500. 5.1 surround system med aktiv forstærker, subwoofer 10" enhed, max 188 watt / AKG trådløse hovedtelefoner, model K 912 / Jamo surround højttalere: Jamo Center 100 og Jamo surround 100 / JVC VHS video, model HR-S8500EH, inkl. fjernbetjening. Fremstår med almindelige ... Varenr: 4143677 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 10-02-2016 20:13:00 DKK 1.150
Bang & Olufsen, högtalare Beolab 1, typ 6841, 1 par
Bang & Olufsen, högtalare Beolab 1, typ 6841, 1 par. Bang & Olufsen, 2 st högtalare Beolab 1, typ 6841 med inbyggd förstärkare. Höjd 184 cm. Minimalt slitage, dock ett par större repor vid foten. (2) Varenr: 4147388 DKK 8.050 SE, Stockholm, Slakthusgatan 10-02-2016 20:38:00 DKK 7.245
Svensk sofa / slagbænk  af blåmalet træ, 1900-tallets første halvdel
Svensk sofa / slagbænk af blåmalet træ, 1900-tallets første halvdel. Svensk sofa / slagbænk af blåmalet træ, sider med tremmer og felter, en ende med nedfældelig side (øger L. med 29 cm.) fjederbund dækket af lærred hvorunder rum. 1900-tallets første halvdel. Fremstår med aldersrelaterede spor, sædehynde medfølger ikke. H. 71 L. 164 Sh. (uden sædehynde) ca. 35 cm.... Varenr: 4139158 DKK 1.200 DK, Helsingør, Støberivej 10-02-2016 20:45:00 DKK 325
Reichert Mikroskop, ca. 1930.
Reichert Mikroskop, ca. 1930.. Reichert Mikroskop. Østrigsk mikroskop ca. 1930. Diverse okularer samt transport kasse medfølger. H. 30 cm. Lauritz.com garantere ikke for varens funktionalitet. Varenr: 4146083 DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 10-02-2016 20:58:00 DKK 325
Stereoanlæg - NAD, Pioneer, Chario
Stereoanlæg - NAD, Pioneer, Chario. Musikanlæg med Pioneer 5.1 surround receiver, model VSX806RDS. 65 watt udgangseffekt i 8 ohm. Tuner med RDS. Indgang til pladespiller. NAD 5120 Stereo Turntable, monteret med Stanton L 737 S pickup Chario Syntar 5 Mk2 par højttalere. Original diskant og mellemtone, uorginal senere monteret ... Varenr: 4141745 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 10-02-2016 22:22:00 DKK 650
Projecta AV-vogne (2)
Projecta AV-vogne (2). Projecta AV-vogne, model Standmaster I med hylde til både projektor samt laptop. Fremstår ubrugte i original emballage. (2) Varenr: 4149238

DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 11-02-2016 14:41:23 DKK 325
Projecta AV-vogne (2)
Projecta AV-vogne (2). Projecta AV-vogne, model Standmaster I og Solo 9000. Standmaster I med hylde til både projektor samt laptop. Fremstår ubrugte i original emballage. (2) Varenr: 4149236

DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 11-02-2016 14:45:00 DKK 325
Diverse tavler og AV-vogn (5)
Diverse tavler og AV-vogn (5). Diverse opslagstavler og whiteboards samt AV-vogn. Opslagstavle med korkplade 90x120 cm. Whiteboard 120x120 cm. Opslagstavler samt AV-vogn fremstår ubrugte, whiteboard med mindre/ingen brugsspor. (5) Varenr: 4149241

DKK 2.500 DK, Odense, Kratholmvej 11-02-2016 15:00:30 DKK 350
Bang & Olufsen. Beosystem 2500 med højttalere  (4)
Bang & Olufsen. Beosystem 2500 med højttalere (4). Bang & Olufsen. Beosystem 2500 med højttalere. H. 37 L. 83 B. 15 cm. Lidt defekt fjernbetjening medfølger. Fremstår med mindre hul på beklædning af den ene højtaler samt med støv. (4) Varenr: 4146059 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-02-2016 15:50:00 DKK 1.150
Højttalere m/ trådløs mikrofon samt mulighed for elektrisk guitar (2)
Højttalere m/ trådløs mikrofon samt mulighed for elektrisk guitar (2). Højttalere m/ trådløs mikrofon samt mulighed for elektrisk guitar. Smart til sang til festlige lejligheder. Højttaler: SMALL STEEL GUN PROFESSIONAL SPEAKER - Multi-Function Audio System. Med trådløs mikrofon og bluetooth tilkobling - afspil musik kabelfrit fra din iPhone / smartphone... ... Varenr: 4149890

DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 11-02-2016 16:52:00 DKK 1.450
Rullbandspelare, Revox A 77,
Rullbandspelare, Revox A 77, . Rullbandspelare, Revox A 77. Rullband och instruktionsbok medföljer. Bruksspår. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 4144822 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 11-02-2016 17:25:00 DKK 584
Bang & Olufsen. Samling pladespillere (6)
Bang & Olufsen. Samling pladespillere (6). Bang & Olufsen. Samling pladespillere best af to beogram 1000, tre beogram 1200 og en beogram 1202, tre løse låg medfølger. Fremstår med brugsslitage, en med manglende pickup hoved. Fremstår med defekter, fejl og mangler. (6) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4148264 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 11-02-2016 18:21:00 DKK 325
Vinyl/LP-Spelare, Technics SL-120
Vinyl/LP-Spelare, Technics SL-120. Vinyl/LP-Spelare, Technics SL-120, direct drive player system. Smärre bruksspår. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 4144825 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 11-02-2016 18:45:00 DKK 2.576
Kodak Medalist mm
Kodak Medalist mm. Diverse kameraer mm bestående af blandt andet: Kodak Medalist, 2 ADOX bagstykker, Olympus FE-330, Canon Demi, Minox B, Bewi og Sekonic lysmåler, Voigtländer Color-Ultron 1.4/55 og Leitz Wetzlar Summicron 1:2/50 objektiver. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4131867 DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 11-02-2016 18:52:00 DKK 1.000
Bang & Olufsen. Pladespillere, model 1000 og 1500 (4)
Bang & Olufsen. Pladespillere, model 1000 og 1500 (4). Bang & Olufsen. Par Beogram 1500 pladespillere og par Beomaster 1000 pladespillere. Fremstår med brugsspor og to med finerafslag, en med manglende pickup hoved. . Fremstår med defekter, fejl og mangler. (4) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4148265 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 11-02-2016 19:13:00 DKK 325
Multiblitz Press universal (2)
Multiblitz Press universal (2). Multiblitz Press universal.To med tilhørende taske m.m.(2) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4148292 DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 11-02-2016 19:30:00 DKK 300
Nøgleskab med 71 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler
Nøgleskab med 71 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab til hoteller, bofællesskaber, plejehjem, institutioner eller hjemmet. 71 kroge til nøgler. Nøgleskab af lakeret jern samt låge med sikkerhedsdisplay. Sikkerhedsnøgler medføler. Kan også benyttes som mindre værdiskab/pengeskab. . Emballagemål: H 47 cm. B. 39 cm. D. 16 Varenr: 3776141

DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 11-02-2016 19:30:00 DKK 1.400
Samling radiorør og måleinstrumenter (ca. 1500)
Samling radiorør og måleinstrumenter (ca. 1500). Samling assorterede radiorør, fra 1930-1980. til TV, radio og Hi Fi. Ca. 500 ubrugte og 1000 brugte. Nye rør: Haltron Radio Tube UCH42, UBF80, UF89. Siemens Röhren UY 11 Raytheon VT 195, USA Telefunken FL 152 2 stk. Amperemetre 2 stk. Philips HF-Oszillator GM2893 Phylatex stopur og ... Varenr: 4146284 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 11-02-2016 19:32:00 DKK 675
 1 2 3 4 5  >>