Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 (540)
Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 (540). Parti 540 stk. Lavenergipærer Titan 11W E14 ventileret standard sokkel (lille sokkel 230V 50 Hz, kan ikke lysdæmpes). Total længde incl. fatning 27 cm. Ø 6 cm. Ligger i 10 kasser af 54 stk. Kassemål: 58 x 18 x 38 cm. Sælger er et konkursbo uden nærmere kendskab til det solgte og sælger ... Varenr: 3599816

DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-10-2014 13:14:00 DKK 625
Sigma SD 10 kamera med lader, ekstra linse og elektronisk flash
Sigma SD 10 kamera med lader, ekstra linse og elektronisk flash . Sigma SD 10 kamera med lader, ekstra linse og elektronisk flash, tilhørende bæretaske til kamera. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalieten. Varenr: 3586758 DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-10-2014 17:56:00 DKK 325
Digital LED Projector.
Digital LED Projector.. Digital LED Projector. Smart lille digital LED projector til DVD afspiller, til iPad/iPhone, smartphone m.m. Afspil film, l video eller se billeder i op til 60 tommer på væg eller lærred. Projectoren skal placeres mellem 1 til 4 meter fra væg/lærred. Specifikationer: •LED projector med Lcd ... Varenr: 3597198

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 26-10-2014 19:15:00 DKK 725
50´ Panasonic plasma fladskærm.
50´ Panasonic plasma fladskærm.. 50" Panasonic plasma fladskærm. Model. TH-50PV600E, Fjernbetjening samt vægbeslag medfølger. Opløsning: 1366x768, format 16:9, understøtter HD. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3593183 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-10-2014 19:15:00 DKK 625
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth.
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth.. Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth. Lækkert Hi-FI surround sound system 3D 5.1med indbygget bluetooth funktion, SD kortlæser, FM radio og USB kortlæser. Høj kvalitet og lækker lyd fra Alongza™. Spiller trådløst fra din smartphone, tablet, spiller MP3 filer fra SD kort i ... Varenr: 3598457

DKK 2.800 DK, Herning, Engdahlsvej 26-10-2014 19:30:00 DKK 600
Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler
Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab med 133 kroge til nøgler. Elektronisk display samt sikkerhedsnøgler. Nøgleskab til hoteller, bofællesskaber, plejehjem, institutioner eller hjemmet. 133 kroge til nøgler. Nøgleskab af lakeret jern samt låge med sikkerhedsdisplay. Sikkerhedsnøgler medføler. Kan også benyttes som mindre ... Varenr: 3546346

DKK 2.400 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-10-2014 19:30:00 DKK 900
Industri pladesteger samt friture (2)
Industri pladesteger samt friture (2). Stege plade kan benyttes som pølsesteger, bøfsteger mv. Inklusiv olieafløbsåbning samt fedtbakke. Graderne kan sættes fra 0-300C. H. 19,5 B. 52 D. 49 cm. Frituregryde med låg. Str. 28,5 x 44,0 x 29,5 cm. Fremstår i original emballage med mål: 56x53x24 samt 47x31x32 cm. Kolli: 2 stk. ... Varenr: 3131141

DKK 6.000 DK, Helsingør, Støberivej 26-10-2014 19:35:00 DKK 1.600
Bang & Olufsen. Beolab 2000 Link højttaler
Bang & Olufsen. Beolab 2000 Link højttaler. Bang & Olufsen. BeoLab 2000. Aktiv linkrums højttaler på 41 watt med stereo lyd. Indbygget forstærker, masterlink og betjenings panel. Fremstår med brugsspor i form af småridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3593167 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 26-10-2014 20:10:00 DKK 525
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m.
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m.. Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm og trådløs mikrofon samt mulighed for 2 ekstra mikrofoner og elektrisk guitar med separat volume på hver. Super til sang til festlige lejligheder. Eller læg din musik ind og spil op til fest, masser af hukommelsesmuligheder, se ... Varenr: 3598476

DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-10-2014 20:21:00 DKK 1.650
Komplet fotostudio 12 dele
Komplet fotostudio 12 dele. Komplet fotostudio 12 dele Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: Stort fotostativ 2 x 3 meter Hvid baggrundsfarve 2 fotolamper excl. pærer 4 sølv refleksskærme 2 hvide ... Varenr: 3598485

DKK 3.800 DK, Herning, Engdahlsvej 26-10-2014 21:00:00 DKK 1.550
Jukeboks 105 cm høj i trækabinet med Bluetooth.
Jukeboks 105 cm høj i trækabinet med Bluetooth.. Klassisk jukebox udført med trækabinet og ny teknologi. Til denne jukebox behøver du ikke 100 cd'er for at få alt din yndlingsmusik ind. Du kan nemlig afspille dem via bluetooth fra eks. din iPhone, iPad, tablet, smartphone, pc etc. Du kan også afspille dem fra hukommelseskort som MP3 ... Varenr: 3599126

DKK 10.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-10-2014 21:00:00 DKK 3.200
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth.. Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza™ m/ Bluetooth. Lækkert Hi-FI surround sound system 3D 5.1med indbygget bluetooth funktion, SD kortlæser, FM radio og USB kortlæser. Høj kvalitet og lækker lyd fra Alongza™. Spiller trådløst fra din smartphone, tablet, spiller MP3 filer fra SD kort i ... Varenr: 3598460

DKK 2.800 DK, Herning, Engdahlsvej 26-10-2014 21:30:00 DKK 575
Apple iMac med 27'' skærm, produceret 2009
Apple iMac med 27'' skærm, produceret 2009. Apple iMac med 27'' skærm, produceret 2009. Core i7 Quad 2800 SD CTO, 4 GB RAM, 1 TB HD. I følge sælger opgraderet til følgende specifikationer: 8MB of shared L3 cache, Turbo Boost up to 3.46 GHz, Hyper-Threading for eight virtual cores. 8 GB 1066 MHz DDR3. Kvittering (tysk) for køb medfølger, ... Varenr: 3577971 DKK 3.500 DK, Vejle, Dandyvej 27-10-2014 13:27:18 DKK 4.700
Sansui pladespiller
Sansui pladespiller . Sansui pladespiller model SR-525.Strømstik mangler Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3596394 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 27-10-2014 14:36:00 DKK 350
Telefonnummer 4444 1010
Telefonnummer 4444 1010. Et af Danmarks nemmeste telefonnumre Telefonnummer 4444 1010 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3486752 DKK 15.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-10-2014 14:48:00 DKK 10.000
Telefonnummer 21 22 23 24
Telefonnummer 21 22 23 24. Et af Danmarks nemmeste telefonnumre Telefonnummer 21 22 23 24 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. SIM-kort medfølger ikke. Varenr: 3593832 DKK 150.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-10-2014 15:14:00 DKK 100.000
Bolex Paillard. Smalfilmskamera, filmfremviser samt redigeringsudstyr (
Bolex Paillard. Smalfilmskamera, filmfremviser samt redigeringsudstyr (. Bolex Paillard. Smalfilmskamera Bolex Zoom Reflex P3, filmprojektor Bolex 18-5 automatic samt redigeringsudstyr bestående af 1 Haniman Edimaster klipper, 1 Hähnel klipper samt div. 3 tomme ruller, samt lim. Flere dele i original emballage samt med originale manualer. Fremstår med alm. brugsspo. ... Varenr: 3596834 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-10-2014 15:33:22 DKK 325
Bang & Olufsen. Sæt Beolab 4000 højttalere (2)
Bang & Olufsen. Sæt Beolab 4000 højttalere (2). Bang & Olufsen. Par sølvfarvede Beolab 4000 højttalere. Strøm- samt højtalerkabler medfølger. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3595027 DKK 2.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-10-2014 15:34:00 DKK 2.200
Tannoy, ett par högtalare (2)
Tannoy, ett par högtalare (2). Tannoy, ett par högtalare. Med stativ. System 10 DMT. I botten en limmad spricka på list. Högtalarnas höjd 57 cm, total höjd ca 93 cm. (2) Varenr: 3595252 DKK 2.431 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 27-10-2014 16:33:51 DKK 891
Nikon D60 med 2 Nikon objektiver manualer og lader.
Nikon D60 med 2 Nikon objektiver manualer og lader.. Nikon 60D digitalt spejlreflekskamera på 10,2 megapixel. Nikon DX 18-55mm, 3.5-5.6 G objektiv, og Nikon DX 18-200mm, 3.5-5.6 G objektiv som fremstår med mindre ridse på frontlinsen. Kamerataske, oplader, manualer og polaroidfilter. Fremstår med minimal slitage. Lauritz.com indestår ikke for ... Varenr: 3588550 DKK 1.800 DK, Kolding, Trianglen 27-10-2014 17:46:22 DKK 1.450
Bang & Olufsen. Beolab Penta højtalere (2)
Bang & Olufsen. Beolab Penta højtalere (2) . Bang & Olufsen. Beolab Penta højttalere, type 6611. H. 149 cm. Fremstår med brugsslitage, enkelte små buler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteteten. (2) Varenr: 3594997 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 27-10-2014 17:54:00 DKK 550
Zeiss Nettar og Zeiss Ikonta kamera. (2)
Zeiss Nettar og Zeiss Ikonta kamera. (2). Zeiss Nettar og Zeiss Ikonta kamera med Watameter. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3595561 DKK 800 DK, Herning, Engdahlsvej 27-10-2014 19:05:00 DKK 325
50´ Panasonic plasma fladskærm.. 50" Panasonic plasma fladskærm. Model. TH-50PV600E, Fjernbetjening samt vægbeslag medfølger. Opløsning: 1366x768, format 16:9, understøtter HD. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3593188 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-10-2014 19:17:00 DKK 550
Bang & Olufsen. Beocom 2, trådløs telefon og fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. Beocom 2, trådløs telefon og fjernbetjening (2). Bang & Olufsen. Beocom 2 trådløs telefon. BeoLine PSTN base/oplader medfølger. Samt Beo 4 fjernbetjening. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3595839 DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-10-2014 19:42:00 DKK 525
AV / Multimedie enhed.
AV / Multimedie enhed. . AV / Multimedie enhed i tekniker skab, indeholder: Panasonic DVD-RV20, VHS afspiller NV-HS850, Yamaha Radio tuner TX-492RDS samt Forstærker AX-596. Seenheiser mikrofon antenne og modtager Mixer DSP 1100P (Fabrikat ukendt) Alle ledninger klippet. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com ... Varenr: 3593427 DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-10-2014 19:47:00 DKK 800
Apple computer, Macbook air, model A1370, 11 tommer
Apple computer, Macbook air, model A1370, 11 tommer. Apple. Computer, Macbook air, model A1370, 11". Computeretui medfølger. Fremstår med brugsspor samt uden harddisk. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3594482 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 27-10-2014 19:54:00 DKK 2.400
Spider Podium. Mobilholdere til Iphones (94)
Spider Podium. Mobilholdere til Iphones (94). Spider Podium. Mobilholdere til Iphones i form af edderkopper med indstillelige ben betrukket med sort og hvid gummi. Kan bruges på bord eller til ophæng i biler m.m. (94) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende ... Varenr: 3324900

DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-10-2014 20:00:00 DKK 1.000
Dell computer, model: Latitude E5530
Dell computer, model: Latitude E5530. Dell computer, model: Latitude E5530. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3594665 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 27-10-2014 20:01:00 DKK 875
To Lenovo computere, ThinkPad, Model X220 samt T430 (2)
To Lenovo computere, ThinkPad, Model X220 samt T430 (2). Lenovo. To computere, ThinkPad, Model: X220 samt T430. En computertaske medfølger. Fremstår med brugsspor samt manglende harddisk. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3594505 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-10-2014 20:04:00 DKK 2.500
Bang & Olufsen. Sæt Beolab 4000 højttalere (2) . Bang & Olufsen. Par sølvfarvede Beolab 4000 højttalere. Strøm- samt højtalerkabler medfølger. Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. NB. se også varenummer 3560281. (2) Varenr: 3596285 DKK 2.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-10-2014 20:12:00 DKK 2.400
 1 2 3 4  >>