Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bærbare computer, tre stk med taske (4)
Bærbare computer, tre stk med taske (4). Tre bærbare computere, to Dell Inspiron, PP05XB Laptops og en HP Pavilion ZE4400 Laptop. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3729031 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 03-03-2015 10:07:48 DKK 650
Beocenter 2100, B&O DVD1, samt to Pioneer højtalere, model S-F80-W. (4)
Beocenter 2100, B&O DVD1, samt to Pioneer højtalere, model S-F80-W. (4). Beocenter 2100, B&O DVD1, samt to Pioneer højtalere, model S-F80-W. Scart kabel medfølger. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 3723005 DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 03-03-2015 11:58:28 DKK 425
Ferm. Elektrisk rulle
Ferm. Elektrisk rulle. Ferm. Elektrisk rulle. H. 96 cm. B. 89 cm. D. 39 cm. Virker ifølge rekvirent. Alm. brugspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3741729 DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 03-03-2015 12:24:00 DKK 475
Bang & Olufsen. Beolab 2000
Bang & Olufsen. Beolab 2000 . Bang & Olufsen. Beolab 2000 med vægophæng. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3737236 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 03-03-2015 13:21:11 DKK 350
Bang & Olufsen. BeoSound 3000 med 6 mdr. garanti
Bang & Olufsen. BeoSound 3000 med 6 mdr. garanti . BANG&OLUFSEN. BeoSound 3000 musiksystem med CD og radio. Professionel sælger yder 6 mdr. garanti fra hammerslag. Fremstår med minimale brugspræg. Varenr: 3740456 DKK 3.500 DK, Kolding, Trianglen 03-03-2015 14:01:50 DKK 1.750
Iphone 4s sort 16 GB
Iphone 4s sort 16 GB . Iphone 4s, sort, 16 GB, model A1387. Ekstra cover og to ledninger medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Kan forekomme med fejl og defekter. Varenr: 3728972 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 03-03-2015 14:39:00 DKK 825
Yashica 44 samt Zeiss Ikon kamera (2)
Yashica 44 samt Zeiss Ikon kamera (2). Yashica 44 og Zeiss Ikonkameraer. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(2) Varenr: 3725117 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 03-03-2015 15:09:00 DKK 450
Sirener tre stk. med blitz/flash samt batteri backup.(3)
Sirener tre stk. med blitz/flash samt batteri backup.(3). Sirener tre stk. med blitz/flash samt batteri backup. Farve sølv. Fremstår i original indpakning. Modelfoto. Bemærk at farve kan variere fra billedet, korrekt farve opgivet i tekst.(3) Varenr: 3740399 DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 03-03-2015 15:51:58 DKK 300
DSB Telegraf fra Siemens & Halske Berlin (2)
DSB Telegraf fra Siemens & Halske Berlin (2). DSB Telegraf fra Siemens & Halske - Berlin. Fremstår med almindelig brugspræg. Brugsspor. lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3705971 DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 03-03-2015 16:31:59 DKK 1.600
Roland, Behringer samt B&B Audio forstærkere (3)
Roland, Behringer samt B&B Audio forstærkere (3). Roland, Behringer samt B&B Audio forstærkere, H. 25-33 cm. Roland fremstår med klippet ledning. Mangler og defekter kan forekomme, eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3739663 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 03-03-2015 16:41:00 DKK 475
Geneve Lab model S, hvid.
Geneve Lab model S, hvid. . Geneva Lab model S i hvid. To fuldtone 3“ woofer-enheder • To basrefleksporte med “dynamic loudness” • Hver enkelt højttaler drives individuelt i sit eget kammer for opnåelse af præcis akustik • To digitale klasse D forstærkere - særdeles effektive med lavt strømforbrug • FM radio • ... Varenr: 3690824

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 17:30:00 DKK 650
Geneva Lab model XS, hvid.
Geneva Lab model XS, hvid. . Geneva Lab model XS, hvid med bluetooth™-tilkobling for trådløs gengivelse af musik • Baggrundsoplyst og trykfølsomt TouchLight panel • LED display med visning af lydstyrke-, funktion- og frekvensjustering • FM-radio med automatisk søgefunktion • 3 højttalere og digital klasse D ... Varenr: 3691339

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 18:30:00 DKK 350
Skivspelare/förstärkare, Luxor och högtalare 1par, Lp-skivor ca 80 st. (2)
Skivspelare/förstärkare, Luxor och högtalare 1par, Lp-skivor ca 80 st. (2). Skivspelare/förstärkare, Luxor och högtalare 1par, Lp-skivor ca 80 st. 1970-tal. (2) Varenr: 3739391 DKK 1.438 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 03-03-2015 19:00:00 DKK 579
Nikon D3100 digitalkamera, 2 stycken objektiv och stativ (4)
Nikon D3100 digitalkamera, 2 stycken objektiv och stativ (4). Digitalkamera Nikon D3100 samt 2 stycken Nikon DX Objektiv 18-55mm, Nikon DX 85 mm. Stativ. Kamerarem samt väska. Samtliga delar med minimalla bruksspår. Original emballage medföljer. Lauritz.com ansvarar ej för funktionen. (4) Varenr: 3725682 DKK 2.396 SE, Örebro, Aspholmen 03-03-2015 19:01:00 DKK 1.837
Bell & Howell filmkamera, Kodak kamera (2)
Bell & Howell filmkamera, Kodak kamera (2). Bell & Howell Sportster 8mm filmkamera, Kodak Junior 620 kamera. Båda med kraftigt bruksslitage, Kodakkamera även med torr och trasig bälg. Lauritz.com garanterar inte funktionen. (2) Varenr: 3714868 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 03-03-2015 19:14:00 DKK 260
Geneva Lab model World Radio, rød.
Geneva Lab model World Radio, rød. . Geneva Lab model World Radio, rød. - Bluetooth, alarm, FM radio samt indbygget forstærker og højtalere. Leveres i original emballage. Varen kan ikke besigtiges eller afhentes i Herlev. Udlevering kan ske tirsdage fra 9-18 på adresse; Rovsingsgade 68, 2100 København Ø. Varenr: 3691254

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 19:30:00 DKK 550
Iphone 4S, sort i original emballage
Iphone 4S, sort i original emballage. Iphone 4S, sort i original emballage 64 GB. Fremstår velholdt med alm. brugsslitage, medfølgende original emballage inkl. oplader, høretelefoner osv. Er ifølge rekvirent ikke SIM låst. Hertil felefonholder/oplader med USB stik, samt telefonholder/beskyttelse til cykel. Lauritz.com garanterer ... Varenr: 3736828 DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 03-03-2015 19:40:00 DKK 900
Fotostativ med sort baggrundsstof.
Fotostativ med sort baggrundsstof.. Fotostativ med sort baggrundsstof. Baggrundsstof 3 x 3 meter. inkl. transporttaske. Varenr: 3704412

DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 03-03-2015 19:50:00 DKK 950
Pladespiller samt plade samling.
Pladespiller samt plade samling.. Pladespiller samt plade samling. B&O pickup arm, hjemmebygget kasse. 44 x 40 x 21 cm. Fremstår med lette brugsspor i form af bl.a. mindre ridser samt enkle figner afslag. Varenr: 3739917 DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 03-03-2015 19:51:00 DKK 325
Telefonummer 20 700 900
Telefonummer 20 700 900. Telefonnummer 20 700 900 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3707286 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 03-03-2015 19:52:00 DKK 5.800
Objektiv Nikon ED 80-200/2,8
Objektiv Nikon ED 80-200/2,8 . Objektiv Nikon ED 80-200/2,8, i tilhørende kasse Varenr: 3740357 DKK 4.500 DK, Helsingør, Støberivej 03-03-2015 20:12:00 DKK 3.400
Bang & Olufsen. BeoVision 10-32
Bang & Olufsen. BeoVision 10-32 . Bang og Olufsen. Fladskærms tv, model Beovision 10- 32, sort kabinet med aluminiumsramme, højtaler beklædt med sort stof. Fjernbetjening Beo4, Aluminiumsfod/sokkel med motor. Fremstår med brugsspor, fjernbetjening med defekt skærm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3730946 DKK 15.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 20:13:00 DKK 10.500
Bang & Olufsen. Beovision 6 - 26 med Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. Beovision 6 - 26 med Beo4 fjernbetjening (2). Bang & Olufsen. Beovision 6 - 26 med Beo4 fjernbetjening. 26" TFT LCD fladskærm monteret på motoriseret gulvstand. Mulighed for at foretage programmering af tv, så det kan styre evt. tilsluttede produkter med B&O fjernbetjeningen. Inkl. Beo4 fjernbetjening. Obs! Tekstændring: Fremstår med let ... Varenr: 3736811 DKK 3.500 DK, Herning, Engdahlsvej 03-03-2015 20:41:00 DKK 1.300
Samling ældre fotoudstyr
Samling ældre fotoudstyr. Samling ældre fotoudstyr bestående af bla. Nizo Exposomat8T,Olympus, ATA, Agfa, samt diverse tilbehør. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3734563 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 20:47:00 DKK 400
Samsung Subwoofer PS-WF 551 og Samsung højtaler HW-F 551.  (2).
Samsung Subwoofer PS-WF 551 og Samsung højtaler HW-F 551. (2).. Samsung Subwoofer PS-WF 551 og Samsung højtaler HW-F 551. (2). Varenr: 3735483 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 03-03-2015 20:48:00 DKK 800
Sirener tre stk. med blitz/flash samt batteri backup.(3). Sirener tre stk. med blitz/flash samt batteri backup. Farve to sølv og en krom. Fremstår i original indpakning. Modelfoto. Bemærk at farve kan variere fra billedet, korrekt farve opgivet i tekst.(3) Varenr: 3712020 DKK 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 03-03-2015 20:55:00 DKK 300
Sony Data Projektor VPL-SC50
Sony Data Projektor VPL-SC50. Sony Data Projector VPL-SC50. Sony projektor med strømkabel og fjernbetjening. I transporttaske. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3741495 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 04-03-2015 12:11:00 DKK 300
Audio magic stereomøbel
Audio magic stereomøbel . Audio magic stereomøbel af sort lakeret træ og grålakeret aluminium. Monteret med justerbare føder af forkromet metal. L. 118, D. 59, H. 63,5 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3740320 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 04-03-2015 13:17:00 DKK 750
National. Transportabelt TV
National. Transportabelt TV. National. Transportabelt TV i transportkasse, model TR-525ES. 15 x 33 x 30 cm. Fremstår med lettere slitage, kasse med slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Kan forekomme med fejl og defekter. Varenr: 3700602 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 04-03-2015 13:28:40 DKK 300
Scansonic Harmony 3 TV bord
Scansonic Harmony 3 TV bord. Scansonic Harmony 3 TV bord. Passer op til 50” skærme. Udarbejdet i glas og metal. To glashylder, kabelhuller samt rørholdere/skjulere. Leveres i original emballage (3) Første billede modelfoto. Varenr: 3721356

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 04-03-2015 13:55:00 DKK 325
 1 2 3 4 5  >>