Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Sagem dankortterminaler samt Towa SX-580 kasseapparat
Sagem dankortterminaler samt Towa SX-580 kasseapparat . Sagem dankortterminaler samt Towa SX-580 kasseapparat (nøgle medfølger). Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 3896128 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 08-07-2015 12:33:37 DKK 400
Telefonnummer 56 38 38 38
Telefonnummer 56 38 38 38 . Telefonnummer 56 38 38 38 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3887808 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 08-07-2015 13:46:00 DKK 5.000
Telefonnummer 75  123456
Telefonnummer 75 123456. Telefonnummer 75 123456 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3897739 DKK 12.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 08-07-2015 13:47:00 DKK 6.000
JBL Højttalere, vintage (2)
JBL Højttalere, vintage (2). JBL Højttalere, vintage, model L150a Specs; Formfactor; 3 vejs og en 3 1 højttaler passive radiator gulvtype For low-pass: 30cm kegle typen blænde (128H) For midten intervaller: 13cm kegle typen blænde (LE5-10) For høje regioner: 2.5cm kuppelform blænde (044)... Varenr: 3898083 DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 08-07-2015 13:49:30 DKK 2.500
Epson Stylus Pro 7600, fotoprinter.
Epson Stylus Pro 7600, fotoprinter.. Epson Stylus Pro 7600, fotoprinter. Professionel type, udskriver op til 600 mm. i bredden. 1 stk. brudt rulle Proofing Paper og 1 stk. ubrudt rulle 'Premium Canvas Satin' lærred, samt 4 tonerpatroner, ukendt tilstand, medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3897235 DKK 18.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 08-07-2015 15:00:00 DKK 6.000
Panasonic Veira 50'' fladskærms tv
Panasonic Veira 50'' fladskærms tv. Panasonic Veira 50'' fladskærms tv. Sort kabinet, fjernbetjæning medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3893642 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-07-2015 15:00:08 DKK 600
Bang og Olufsen. Fladskærms tv, model Beovision 10- 32,
Bang og Olufsen. Fladskærms tv, model Beovision 10- 32,. Bang og Olufsen. Fladskærms tv, model Beovision 10- 32, sort kabinet med aluminiumsramme, højtaler beklædt med sort stof. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3892926 DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-07-2015 15:38:43 DKK 9.800
Andersson, 6.1 surround system. svart. inkl förstärkare och dvd spelare
Andersson, 6.1 surround system. svart. inkl förstärkare och dvd spelare. Andersson, 6.1 surround system. svart. inkl förstärkare och dvd spelare. Fungerar vid test. Lauritz.com garanterar dock ej dess funktion. Varenr: 3898203 DKK < 1.000 SE, Norrköping, Finspångsv. 08-07-2015 15:40:00 DKK 259
Telefonnummer 30 30 20 60
Telefonnummer 30 30 20 60. Telefonnummer 30 30 20 60 Telefonnummer overdrages med fuldmagt efter endt auktion samt betaling. Varenr: 3897915 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 08-07-2015 15:44:47 DKK 5.000
Samling Vertu mobiltilbehør (9)
Samling Vertu mobiltilbehør (9). Samling Vertu mobiltilbehør i form af tre datakabler model DLV-A, headset model HSV-B, batteri model BLZ-2, datakabel model CA-61DV, samt tre mobilholdere af sort skind. Ubrugt i originale æsker. (9) Varenr: 3878473 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-07-2015 15:55:57 DKK 300
Bang & Olufsen. Beolit og Beolit 600 transistorradioer (3)
Bang & Olufsen. Beolit og Beolit 600 transistorradioer (3). Bang & Olufsen. Beolit og Beolit 600 transistorradioer. H. 21-23 cm. Fremstår med kraftig slitage, fejl og defekter. (3) Varenr: 3888215 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 08-07-2015 16:05:00 DKK 325
Sony, bærbar computer, model Vaio VPCSE, 15,6 tommer
Sony, bærbar computer, model Vaio VPCSE, 15,6 tommer. Sony, bærbar computer, model Vaio VPCSE, 15,6 tommer. Oplader medfølger. Fremstår dog med manglende harddisk og brugsspor i form af ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her Varenr: 3898009 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 08-07-2015 16:20:00 DKK 900
Radiogrammofon, 1950-tal
Radiogrammofon, 1950-tal. Radiogrammofon, 1950-tal. Märkt Skantie Radio. L 78 D 42 H 70. Lauritz.com garanterar ej dess funktion. Lösa delar på ena foten. Varenr: 3882865 DKK < 1.000 SE, Norrköping, Finspångsv. 08-07-2015 17:49:00 DKK 239
2 x 1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader
2 x 1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader. 2 x 1080P Actionkamera SPORT DVR Fish Eye 135 grader Ny 2014 model Full HD 1920 x 1080P m/ 1,5" LCD farveskærm og vandtæt til 60 meter. Perfekt til hjelmen, dykkerturen, cyklen, etc. Nøglefunktioner: - Digital zoom - 135 grader Fish Eye lines - 1,5 tommer LCD farveskærm - HDMI ... Varenr: 3836982

DKK 1.300 DK, Herning, Engdahlsvej 08-07-2015 18:40:00 DKK 825
Bang & Olufsen stereosystem BeoSound 9000, MK3
Bang & Olufsen stereosystem BeoSound 9000, MK3. Bang & Olufsen stereosystem BeoSound 9000. Stereosystem BeoSound 9000 med CD-växlare för 6 skivor och radio, MK3. Originalkvitto medföljer med kod. Observera vi garanterar inte funktionen. Varenr: 3898472 DKK 3.988 SE, Malmö, Baltzarsgatan 08-07-2015 19:09:00 DKK 2.472
Infinity. Par højttalere, model RS IIB (2)
Infinity. Par højttalere, model RS IIB (2). Infinity. Par højttalere, model RS IIB. Begge højttalere fremstår med skadet bånd på øvre diskanter / tweeters. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3863072 DKK 12.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 08-07-2015 19:15:00 DKK 6.000
Radiola Tangett, radio, teak
Radiola Tangett, radio, teak. Radiola Tangett, typ 7453, radio i teak och konstläder. 1960-tal. Minimalistisk design med kontroller och nätsladd samt 'fjärrkontroll'' med 5 m sladd dolt bakom lucka baktill. Utdragbar antenn. Med original benställning. H 66,5, B 45, D 10,5 cm. Fungerar, men Lauritz.com garanterar inte ... Varenr: 3897640 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 08-07-2015 19:35:00 DKK 259
Elektroniske pengeskabe (2)
Elektroniske pengeskabe (2). Elektroniske pengeskabe. H. 25, B. 35, D. 25 cm. Fremstår med nøgler, ukodet og ulåst. (2) Varenr: 3886506 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 08-07-2015 19:44:00 DKK 325
Bang & Olufsen Beovision 4-50. (2)
Bang & Olufsen Beovision 4-50. (2). BeoVision 4 - 50" plasma TV med BeoSystem 2 samt vægbeslag. Beo4 fjernbetjening medfølger samt div. kabler og manualer. Efterset ved B&O værksted. Professionel sælger yder 6 mdr. garanti. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3898079 DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-07-2015 19:49:00 DKK 1.750
Canon digitalt spejlreflekskamera, model EOS 5D Mark II med tilbehør (
Canon digitalt spejlreflekskamera, model EOS 5D Mark II med tilbehør (. Canon digital spejlreflekskamera, model EOS 5D Mark II, monteret med Canon Zoom objektiv EF 24-70 mm. f.1:2.8, Canon Battery grip BG-E6 samt par ekstra batterier, Prost 3-delt digital makro extension ringe, oplader samt transporttaske medfølger. Virker jf. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for... Varenr: 3897971 DKK 4.500 DK, Helsingør, Støberivej 08-07-2015 20:09:00 DKK 8.200
Par HD videokameraer med 16 megapixel og 16x digital zoom(2)
Par HD videokameraer med 16 megapixel og 16x digital zoom(2). Par HD videokameraer med 16 megapixel og 16x digital zoom. 5 MP CMOS-sensor, til videooptagelser eller billeder. På den 2,7 tommer store TFT skærm kan du se hvad der filmes og gense optagelser. Skærmen er på 960 x 240 pxl og kan drejes 270 grader. Specifikationer: - Billede sensor 5 ... Varenr: 3792240

DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 08-07-2015 20:18:00 DKK 1.150
Elektrisk julemand 150 cm - med bevægelse og musik
Elektrisk julemand 150 cm - med bevægelse og musik. Julemand til udstillingsbrug der synger og danser. Figuren har 3 indstillinger så den enten spiller en af de indbyggede sange, danser til sang i mikrofonen (karaoke) eller spiller musik fra tilsluttet anlæg (PC, tablet, iPad, telefon etc.) Specifikationer: Højde 150 cm 3 indstillinger... Varenr: 3846517

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 08-07-2015 20:24:00 DKK 1.850
Gripo, trådløs alarm sæt
Gripo, trådløs alarm sæt. Gripo, trådløs alarm, startersæt med ekstra fjernbetjening samt ekstra rumføler. Fremstår i ubrugt og i original emballage. Varenr: 3883107 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 09-07-2015 14:57:00 DKK 300
Radio, Orion, 1900-talets mitt
Radio, Orion, 1900-talets mitt. Radio, Orion, 1900-talets mitt. Typ 214. Mått 22 x 31 x 15 cm. Slitage. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3899245 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 09-07-2015 15:04:00 DKK 239
Samling Vertu mobiltilbehør (8)
Samling Vertu mobiltilbehør (8). Samling Vertu mobiltilbehør i form af fire datakabler model DLV-A, headset model HSV-B, batteri model BLZ-2, oplader til bil model LCV-A, samt to mobilholdere af hhv. rosa og sort skind. Ubrugt i originale æsker. (8) Varenr: 3898860 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-07-2015 15:06:00 DKK 300
Geneva Lab model S, rød.
Geneva Lab model S, rød. . Geneva Lab model S, rød. To fuldtone 3“ woofer-enheder • To basrefleksporte med “dynamic loudness” • Hver enkelt højttaler drives individuelt i sit eget kammer for opnåelse af præcis akustik • To digitale klasse D forstærkere - særdeles effektive med lavt strømforbrug • FM • ... Varenr: 3690753

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 09-07-2015 15:25:00 DKK 650
Kamera, Leicaflex SL2 med objektiv (9)
Kamera, Leicaflex SL2 med objektiv (9). Kamera, Leicaflex SL2 med objektiv. 7 st objektiv. Leitz Wetzlar Elmarit-R 1:2.8/35, nr 2178278. Leitz Wetzlar Super-Angulon-R 1:4/21, nr 2820498. Leitz Wetzlar Elmarit-R 1:2.8/135, nr 2298219. Leitz Wetzlar Telyt 1:4/200, nr 1753909. Novoflex Noflexar 1:8 f=600 mm, nr 61689. Leitz Canada Telyt-R... Varenr: 3888353 DKK 7.975 SE, Örebro, Aspholmen 09-07-2015 17:08:00 DKK 6.540
Geneve Lab model S, hvid.
Geneve Lab model S, hvid. . Geneva Lab model S i hvid. To fuldtone 3“ woofer-enheder • To basrefleksporte med “dynamic loudness” • Hver enkelt højttaler drives individuelt i sit eget kammer for opnåelse af præcis akustik • To digitale klasse D forstærkere - særdeles effektive med lavt strømforbrug • FM radio • ... Varenr: 3690868

DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 09-07-2015 17:30:00 DKK 700
Geneva Lab model XS, hvid.
Geneva Lab model XS, hvid. . Geneva Lab model XS, hvid med bluetooth™-tilkobling for trådløs gengivelse af musik • Baggrundsoplyst og trykfølsomt TouchLight panel • LED display med visning af lydstyrke-, funktion- og frekvensjustering • FM-radio med automatisk søgefunktion • 3 højttalere og digital klasse D ... Varenr: 3691391

DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 09-07-2015 18:30:00 DKK 450
Vågar, 4 st, 1900-tal (4)
Vågar, 4 st, 1900-tal (4). Vågar, 4 st, 1900-tal. Bl.a Lindells Vågfabrik AB och Nils-Johan. Bruksslitage. Varenr: 3898263 DKK < 1.000 SE, Norrköping, Finspångsv. 09-07-2015 19:11:00 DKK 239
 1 2 3 4  >>