Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Ernst Leitz Wetzlar / Leica, Tyskland. Elektrisk mikroskop
Ernst Leitz Wetzlar / Leica, Tyskland. Elektrisk mikroskop . Ernst Leitz Wetzlar, Tyskland. Elektrisk mikroskop. H. 38 cm. Leica belysning / Trafo Linop medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4365773 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-08-2016 20:52:00 DKK 1.700
Kamera, Voigtländer Compure, ca 1920-tal
Kamera, Voigtländer Compure, ca 1920-tal. Kamera, Voigtländer Compure. Bälgkamera. ca 1920-tal. Märkt No. 258646. Mått hopfälld 15,5 x 11 x 5 cm. Bruksspår. Varenr: 4367575 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 31-08-2016 10:20:08 DKK 234
Kindermann & Co. Fotoapparatur
Kindermann & Co. Fotoapparatur. Kindermann & Co. Fotoapparatur med gennemlysningsfunktion. Mærket Kundermann & Co, Photo G.m.b.H, Berlin Tempelhof. H. 30, B. 27, D. 22 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4377225 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-08-2016 11:06:00 DKK 300
Fotostudio (8 dele)
Fotostudio (8 dele). Komplet fotostudio 8 dele. Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: 2 x fotostativ-holdere 2 x fotolamper m/ tænd/sluk og justeringsfunktion 2 x sølv refleksskærme 2 x professionelle ... Varenr: 4370273

DKK 2.000 DK, Helsingør, Støberivej 31-08-2016 13:00:00 DKK 800
Revox B77 MK II stereo spolebåndoptager
Revox B77 MK II stereo spolebåndoptager . Revox B77 MK II stereo spolebåndoptager. Medfølger 11 stk. Basf LGR 30P spole. Aldrig brugt jf. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4372874 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 31-08-2016 13:40:00 DKK 2.300
Marantz tuner, forstærker samt par højttalere (4)
Marantz tuner, forstærker samt par højttalere (4). Marantz tuner, model ST25 forstærker, model PM 25 samt par højttalere, model 74ARCH/09M. Fremstår med brugsspor og snavset. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forkomme. (4) Varenr: 4376368 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-08-2016 13:41:00 DKK 300
Huawei Honor 7. Mobiltelefon / smartphone
Huawei Honor 7. Mobiltelefon / smartphone. Huawei Honor 7. Mobiltelefon / smartphone Android 5.02. købt 30/12 2015 kvitering medfølger desuden octacore 2.2 GHz og 3Gb Ram. Fremstår nulstillet som fabriksny. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4374718 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-08-2016 14:20:28 DKK 800
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m.
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m.. Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm og trådløs mikrofon samt mulighed for 2 ekstra mikrofoner og elektrisk guitar med separat volume på hver. Højtaleren har indbygget bluetooth, så du kan afspille musik fra din IPhone/smartphone, IPad ect. 'Trådløst' Super til sang til festlige ... Varenr: 4370269

DKK 4.500 DK, Helsingør, Støberivej 31-08-2016 14:30:00 DKK 2.300
Digital LED Projector HDMI og iPhone-tilslutning
Digital LED Projector HDMI og iPhone-tilslutning. Smart lille digital LED projector til DVD afspiller, til iPad/iPhone, smartphone m.m. Afspil film, l video eller se billeder i op til 100 tommer på væg eller lærred. Projectoren skal placeres mellem 1 til 4 meter fra væg/lærred. Specifikationer: • LED projector med Lcd image system. • ... Varenr: 4370267

DKK 1.600 DK, Helsingør, Støberivej 31-08-2016 15:00:00 DKK 1.350
Digitalkamera Olympus E 510, zoom samt flash (4)
Digitalkamera Olympus E 510, zoom samt flash (4) . Digitalkamera Olympus E 510, Olympus zoomobjektiv 40-150 mm, Olympus flash FL 36 samt oplader og medfølgende taske. Lauritz.com. garanterer ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 4375879 DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-08-2016 15:21:29 DKK 1.050
Bang&Olufsen, Beovox CX100 Boxen/ Lautsprecher (4)
Bang&Olufsen, Beovox CX100 Boxen/ Lautsprecher (4). Lautsprechersystem von Bang&Olufsen, Beovox CX100 Boxen/ Lautsprecher in weiß. Mit vier Lautsprecherkabeln. Bezeichnet. Maße H ca. 32 cm, B ca. 12 cm, T ca. 20 cm. Alters- und Gebrauchsspuren, Kratzer und Bereibungen, teils leichte Verschmutzungen. (4) Varenr: 4378199 DKK 1.487 DE, Hamburg, Große Elbstraße 31-08-2016 16:23:00 DKK 409
Riffelkamera med gevær- & kikkertbeslag- HD - Incl. 8 GB SD Card
Riffelkamera med gevær- & kikkertbeslag- HD - Incl. 8 GB SD Card. Smart kamera med beslag til både riffel og haglgevær o/u. Optag dine bedste jagtminder mens de sker - Kraftigt kamera der optager video og lyd i HD kvalitet. Kameraet er udført i meget stærk kvalitet - holder f. eks. til at et bilhjul kører over det. Kameraet er vejrbestandig - holder ... Varenr: 4370259

DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 31-08-2016 16:30:00 DKK 1.200
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere (2)
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere (2) . Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere med vinrødt kabinet og frontstof. Fremstår med brugsspor i form af ridser og trykmærker, ene frontstof med flænger. Type 6636, serienummer 16140112. Sjældent udbudt i denne farve. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.(2) Varenr: 4375204 DKK 2.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 31-08-2016 18:04:00 DKK 850
Stig Carlsson, Sonab, högtalare två par, modell OA-5 Type 2 och OA14R. (4)
Stig Carlsson, Sonab, högtalare två par, modell OA-5 Type 2 och OA14R. (4). Stig Carlsson, Sonab, högtalare två par, modell OA-5 Type 2 och OA14R. Svart bemålade. Höjder 57 - 62 cm. Repor samt slitage. Lauritz.com garanterar ej dess funktion. (4) Varenr: 4354655 DKK 1.951 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 31-08-2016 18:37:00 DKK 1.170
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32, mk. I, fladskærms TV
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32, mk. I, fladskærms TV . Bang & Olufsen. BeoVision 7-32, mk. I, fladskærms TV, typenr. 9311. Beo4 fjernbetjening medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Kan ikke modtage digitalt tv. Varenr: 4372690 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-08-2016 19:01:00 DKK 550
Fotostudie, Model 190023
Fotostudie, Model 190023. Fotostudie, Model 190023, sæt bestående af: 3 x lampe-stativer, Højde 78-210 cm 3 x softboks 40 x 40 cm 3 x lampeholdere 3 x dagslyslamper, 5600 kelvin 1 x fotobox mål 40x40x40 cm. 2 x lampestativ med lamper og pære, H. 25 cm. 1 x stativ til fotoapp. Justerbar højde 16-30 cm. 4 x ... Varenr: 4368277

DKK 2.500 DK, Odense, Kratholmvej 31-08-2016 19:05:00 DKK 2.000
Apple iPhone 6s, 64 GB
Apple iPhone 6s, 64 GB. Apple iPhone 6s, 64 GB, Space Grey, 4,7" Retina skærm.Ny touch-teknologi '3D Touch', med trykfølsom skærm. 6s registrerer hvor hårdt du trykker, og udfører derefter forskellige handlinger afhængigt af trykkets kraft, hvilket giver mulighed for en række smarte genveje, både på hjemmeskærmen og i ... Varenr: 4370262 DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 31-08-2016 19:05:00 DKK 4.100
Bang & Olufsen. Beosound 9000 på sokkel
Bang & Olufsen. Beosound 9000 på sokkel . Bang & Olufsen, BeoSound 9000 musiksystem med plads til 6 cd'er, navngivning af 200 cd'er samt FM-radio med 60 faste stationer. L. 90 B. 30 cm. Sokkel medfølger. Beo4 fjernbetjening medfølger. Fremstår med lettere brugspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan ... Varenr: 4372702 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-08-2016 19:11:00 DKK 3.400
Apple iPhone 6s, 64 GB
Apple iPhone 6s, 64 GB. Apple iPhone 6s, 64 GB, Space Grey, 4,7" Retina skærm.Ny touch-teknologi '3D Touch', med trykfølsom skærm. 6s registrerer hvor hårdt du trykker, og udfører derefter forskellige handlinger afhængigt af trykkets kraft, hvilket giver mulighed for en række smarte genveje, både på hjemmeskærmen og i ... Varenr: 4370263 DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 31-08-2016 19:15:00 DKK 4.000
Bang & Olufsen. Beosound 9000
Bang & Olufsen. Beosound 9000 . Bang & Olufsen, BeoSound 9000 musiksystem med plads til 6 cd'er, navngivning af 200 cd'er samt FM-radio med 60 faste stationer. L. 90 B. 30 cm. Fremstår med lette brugsspor og uden kabler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, og varen er ikke testet for funktionelle fejl og mangler. Varenr: 4375221 DKK 3.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 31-08-2016 19:18:00 DKK 3.100
Tandberg. Reciever model TR 2080
Tandberg. Reciever model TR 2080. Tandberg. Reciever model TR 2080 med kabinet af sortlakeret træ. Serviceret. Virker ifølge rekvirent. Laurtiz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4377363 DKK 3.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-08-2016 19:20:00 DKK 1.350
Agfa Iso - Rapid Kamera, inklusive Zubehör (5)
Agfa Iso - Rapid Kamera, inklusive Zubehör (5). Kamerakonvolut bestehend aus: Agfa Iso - Rapid Kamera, original Kameratasche mit Gurt, Aufnahmespule sowie Blitzaufsatz. Alle Teile in original Verpackung, Birnen und Batterie für Blitz fehlend. Linse ist klar und frei, alle beweglichen Teile laufen, Kamera löst aus. Minimale Verfärbungen durch... Varenr: 4325133 DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 31-08-2016 19:22:00 DKK 297
Honeywell Luftconditioner
Honeywell Luftconditioner. Honeywell Luftconditioner, gulvmodel. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Se sidste billede for specs. Varenr: 4376972 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 31-08-2016 19:30:00 DKK 425
Crown spilleautomater (2)
Crown spilleautomater (2). Crown spilautomater, Powermaxi og Calibre. 87 x 60 x 30 cm. Fremstår med brugsspor og skrammer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4377830 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 31-08-2016 19:51:00 DKK 450
HD1080 LED Business projector - home cinema
HD1080 LED Business projector - home cinema. Kraftig projector der kan tilsluttes smartphone, iPhone, pc, tablet, DVD-afspiller m. fl. Til hjemmebiograf, undervisning, mødelokale etc. Forstørrer fra 34 tommer helt op til 130 tommer skærmstørrelse! 800 lumes LED styrke. VGA, HDMI, USB, AV forbindelse. Støjsvag ... Varenr: 4379099

DKK 2.000 DK, Helsingør, Støberivej 31-08-2016 19:55:00 DKK 1.450
Fotostudie
Fotostudie. Fotostudie. Kasse med to Falconeyes model SS-1108 Flash, Monolta Autometer, pærer, stativer m.m Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4369586 DKK 1.200 DK, Helsingør, Støberivej 31-08-2016 20:00:00 DKK 850
Bang & Olufsen, 2 delar, Beomaster 2400-2 samt Beocord 2400
Bang & Olufsen, 2 delar, Beomaster 2400-2 samt Beocord 2400. Bang & Olufsen, 2 delar, Beomaster 2400-2 samt Beocord 2400. Instruktionsböcker medföljer. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Kontroll medföljer. Slitage, repor och missfärgningar. Varenr: 4374767 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 31-08-2016 20:35:00 DKK 234
B&O: Beovox og Beomaster (4)
B&O: Beovox og Beomaster (4). B&O: 2 x Beovox S55 højtalere og 2 x Beomaster 2000. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 4378182 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 01-09-2016 14:15:00 DKK 500
Aircondition Bright Comfort
Aircondition Bright Comfort. Aircondition Bright Comfort. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4379052 DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-09-2016 15:51:00 DKK 625
Brother, TN laser-printerpatroner (6)
Brother, TN laser-printerpatroner (6). Brother, TN laser-printerpatroner, model TN-135C, TN-135Y, TN-135M, TN-135BK, passer til flg. printere; Brother HL-4040CN/4050CDN/4070CDW, DCP-9040CN/9045CDN & MFC-9440CN/9840CDW - samt TN-2000 som passer til: Brother DCP 70XX; FAX 28XX, 2920; HL-20XX; IntelliFAX 2820, 2920; MFC 7225, 7420, ... Varenr: 4364082 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 01-09-2016 16:34:25 DKK 325
 1 2 3 4  >>