Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Benvenuto. Habitjakke med skjorte, str. 50 (2)
Benvenuto. Enkeltradet ternet habitjakke str. 50 samt lys grøn skjorte. (2)
Varenr: 4709105

DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 21-10-2017
16:44:00
Cabouchon. 4 slips af silke, ubrugte (4)
Cabouchon. 4 slips af 100 % silke, forskellige mønstre og nuancer. Fremstår ubrugte i emballage. (4)
Varenr: 4786190

DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-10-2017
15:33:00
Burberry Brit. Herrejakke, vindjakke/overgangsjakke
Burberry Brit. Herrejakke, vindjakke/overgangsjakke. Vandafvisende yderside, let foret, sort ydre, vinrødt foer. Str. XL. Fremstår med absolut minimale brugsspor.
Varenr: 4813629
DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-10-2017
20:00:00
DKK 775
Marlboro Classic BUFFALO herre jakke i ruskind
Marlboro Classic BUFFALO herre jakke i brun ruskind. Lige model med krave, lynlås og knapper, vatteret for. inderlommer med lynlås. Der står str. M. men den virker som XL. Fremstår med få brugsspor.
Varenr: 4813974
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-10-2017
14:15:52
DKK 325
Gucci mörkbrun dunjacka med avtagbar kapuschong
GUCCI, mörkbrun dunjacka med avtagbar kapuschong, IT storlek herr 48, tillhörande galge och klädfodral i original. Skador: Ny
Varenr: 4814632
DKK 3.092 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-10-2017
19:34:00
Se mere
Chapeau-claque handskar väst mm
CHAPEAU CLAQUE, Paris, importerad av AF Bodecker, HANDSKAR, VÄST, i hattask
Varenr: 4814679
DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-10-2017
21:14:00
Se mere
Krawatten (4) Hermes
Krawatten (4) Hermes, Seide, verschiedene Motive und Farben unterschiedliche Breiten, Länge ca. 132 - 138 cmauf der Rückseite Firmenettiketten Gebrauchs- und Tragespuren
Varenr: 4804122
DKK 1.489 DE, Hamburg, Große Elbstraße 27-10-2017
17:59:31
DKK 298
Hugo Boss, smoking i uld, str. 110 / 56 (2)
Hugo Boss, smoking i sort uld, blazerjakke mrk. Str. 110. L. ca. 85 cm, bryst. 110 cm, ærme. 73 cm. Tilhørende bukser mrk. Str. 110. Talje: Ca. 100 cm, L. ca. 120 cm. Fremstår ubrugt med prismærke.
Varenr: 4816724
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 27-10-2017
20:52:00
DKK 375
Krawatten (4) verschiedene Designer
Krawatten (4), Material 100 % Seide "Gucci" (2) , Boss (1), John Rodd (1) verschiedene Farben und Motive, Länge ca. 144 - 150 cm Trage- und Gebrauchsspuren
Varenr: 4817747
DKK 1.489 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-10-2017
10:15:16
DKK 298
Burberry. Herre trenchcoat
Burberry herre trenchcoat, front med dobbelt knaplukke og stiklommer samt justerbart bælte i taljen og på ærmer. Indvendigt med ternet foer. Str. 50. L. 120 cm. Bryst 124 cm. Ærme 62 cm. Alm. brugsspor. Tørklæde medfølger.
Varenr: 4816287
DKK 1.200 DK, Helsingør, Støberivej 29-10-2017
20:10:00
DKK 325