Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Hifi, stereoanlæg i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Skænk med indbygget radio, telefon samt en ældre radio (3)
Skænk med indbygget radio, telefon samt en ældre radio (3). Skænk af rigt udskåret træ med indbygget radio fra Olympic H. 102 cm, L. 82 cm, B. 49 cm. Ældre telefon H. 28 cm. Philips radio med trækabinet H. 38 cm, L. 56 cm, D. 24 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4722574 DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 20-07-2017 21:00:00 DKK 400
Bose højtaler (2)
Bose højtaler (2). Bose højtaler, model Impedance 8 OHMS, fineret med teaktræ. H.65 L.38 D.33 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4721658 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-07-2017 19:38:00 DKK 650
Grammofonafspiller Arena, tre holdere til grammofonplader samt flere ældre grammofonplader (5)
Grammofonafspiller Arena, tre holdere til grammofonplader samt flere ældre grammofonplader (5). Grammofonafspiller fra Arena L. 31 cm, B. 22 cm. Tre holdere af messing til grammofonplader, 2 stk. á L. 24 cm, 1 stk. L. 36 cm. Samt flere ældre grammofonplader. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 4717946 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 21-07-2017 20:40:00 DKK 325
Marco Zanuso & Richard Sapper, Radio Modell TS 505 A für Brionvega
Marco Zanuso & Richard Sapper, Radio Modell TS 505 A für Brionvega. Radio Modell TS 505 A, italienisches Design von Marco Zanuso & Richard Sapper für Brionvega. Entwurf von 1976. Augklappbares Gehäuse aus rotorangem Kunststoff, Fronten in schwarz, herausziehbarer Tragegriff und Antenne. Unterseitig bezeichnet.B. max. 29cm, H. 13,3cm, T. 11cm. Leichte, ... Varenr: 4666035 DKK 1.636 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 22-07-2017 19:15:00 DKK 706
Lenco L 75 samt Beomaster 1200
Lenco L 75 samt Beomaster 1200. Lenco L 75 samt Beomaster 1200 Varenr: 4531200 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 24-07-2017 19:12:00 DKK 268
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere 'Blyanten' (2)
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere 'Blyanten' (2) . Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højttalere med blyantsformede kabinetter med sort frontstof. H. 132 cm. Manual medfølger. Uoriginal kontakt på fod monteret. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Se også varenummer 4720411 Varenr: 4720378 DKK 4.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-07-2017 20:01:00 DKK 2.500
Hitachi. Effektforstærker, model HMA-7500
Hitachi. Effektforstærker, model HMA-7500. Hitachi. Effektforstærker, model HMA-7500. Virker ifølge rekvirent. Ej testet. Fremstår med brugsspor; mindre ridser og mærker. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4723559 DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-07-2017 20:11:00 DKK 650
Bang & Olufsen, Beogram CD 50, Beocord 5000 (2)
Bang & Olufsen, Beogram CD 50, Beocord 5000 (2). Bang & Olufsen, Beogram CD 50, Beocord 5000, fremstår med brugsspor samt åben CD klap. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4725664 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-07-2017 20:35:00 DKK 300
Dual, Gebrüder Steidinger, St. Georgen, Plattenspieler, Dual Plattenspieler
Dual, Gebrüder Steidinger, St. Georgen, Plattenspieler, Dual Plattenspieler . Dual, Gebrüder Steidinger, St. Georgen, Plattenspieler, Dual Plattenspieler 1009, Type TVV 43,Wechsel, Einfachspieler, automatischer Spieler, Holzverkleidung, Alu-Rohr Tonarm, D. Plattenspieler 27 cm, Maße mit Holzsockel 41x30 cm. Abdeckhaube fehlend. Lauritz.com garantiert nicht die ... Varenr: 4701847 DKK 1.115 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-07-2017 20:49:00 DKK 297
Yamaha CD receiver CRX-040
Yamaha CD receiver CRX-040. Yamaha CD receiver CRX-040 med højtaler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4726254 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 25-07-2017 18:00:00 DKK 325
Jamo Graphic, par højtalere (2)
Jamo Graphic, par højtalere (2). Jamo Graphic, par højtalere med glasmontering. H.44 L.39 D.8 cm. Fremstår med brugspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4726632 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-07-2017 19:38:00 DKK 300
Thorens. Pladespiller model td 521 Pro
Thorens. Pladespiller model td 521 Pro. Thorens. Pladespiller model td 521 Pro med kabinet af valnød. Pladespiller har fået fuld service inkl. ny rem. Minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4714517 DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-07-2017 19:42:00 DKK 3.100
Jamo, par højtalere i original emballage (2)
Jamo, par højtalere i original emballage (2). Jamo, par højtalere med sort stop skærme, i original emballage. H.35 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4726633 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-07-2017 19:42:00 DKK 300
Bang & Olufsen, Beolit 39, bakelit, 1939-40
Bang & Olufsen, Beolit 39, bakelit, 1939-40. Bang & Olufsen. Beolit 39, radio med kabinet, knapper og scalaramme af henholdvis hvid og sort bakelit. Denne model var den første radio med kabinet lavet af bakelit. Formgivet i 1937-38, produceret i 1939-40. H. 23 cm. L. 52 cm. D. 25 cm. Fremstår med brugsspor, herunder revne ved gitterstykke ... Varenr: 4726493 DKK 4.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-07-2017 20:10:00 DKK 700
Bang & Olufsen.Radio, Model Grand Prix 509 K
Bang & Olufsen.Radio, Model Grand Prix 509 K. Bang & Olufsen.Radio, Model Grand Prix 509 K, i kabinet af forskellige træsorter. Under skalaen, som kan vippes op, er der vist en kopi af den guldmedalje som B.&O. vandt ved den internationale Grand Prix i Paris. H. 41 cm L. 65 cm D. 36 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Lyd ... Varenr: 4726494 DKK 2.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-07-2017 20:15:00 DKK 300
Panasonic, Toot-a-Loop, Modell R-72, Hand- Transistor- Radio
Panasonic, Toot-a-Loop, Modell R-72, Hand- Transistor- Radio. Panasonic, Toot-a-Loop, Hand- Transistor- Radio, Kunststoff, Durchmesser ca. 16 cm, Gebrauchsspuren, Kratzspuren und Verfärbungen, Funktion nicht geprüft. Varenr: 4725413 DKK 2.231 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 25-07-2017 20:33:00 DKK 335
Technics SL-1610MK2 Schallplattenspieler, Japan, um 1980
Technics SL-1610MK2 Schallplattenspieler, Japan, um 1980. Technics SL-1610MK2 Schallplattenspieler, Maße ca. 453 x 149 x 399 mm, Gewicht ca. 10kg, Leistungsaufnahme 18,5 W, Direktantrieb, quarzgesteuerter, phasenstarrer Gleichstrommotor, Pitch ±6%, Tonarm Rohrarm, statisch balanciert. Ausgänge 2 x Cinch und 1 x Erdungsanschluß Automatische Erkennung ... Varenr: 4726477 DKK 2.603 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 25-07-2017 20:47:00 DKK 892
Bang & Olufsen, BeoSound 9000 til vægmontering samt fjernbetjening (3)
Bang & Olufsen, BeoSound 9000 til vægmontering samt fjernbetjening (3) . Bang & Olufsen, BeoSound 9000 musiksystem til vægmontering med plads til 6 CD' er samt FM-radio med 60 faste stationer. H. 8 L. 90 B. 30 cm. Medfølgende vægbeslag og fjernbetjening. Manual medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Se også varenummer ... Varenr: 4720411 DKK 3.000 DK, Vejle, Dandyvej 25-07-2017 21:16:00 DKK 1.350
Beosound 9000 samt Beolab 2000 højttalere - ophæng medfølger
Beosound 9000 samt Beolab 2000 højttalere - ophæng medfølger. Beosound 9000. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Bang & Olufsen. Par Beolab 2000 (3) Bang & Olufsen. Beolab 2000, type 1641. Vægophæng og linkkabel medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)(2) Varenr: 4718671 DKK 2.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-07-2017 16:26:00 DKK 1.500
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza m/ Bluetooth.
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza m/ Bluetooth. . Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza m/ Bluetooth. Lækkert Hi-FI surround sound system 3D 5.1med indbygget bluetooth funktion, SD kortlæser, FM radio og USB kortlæser. Høj kvalitet og lækker lyd fra Alongza. Spiller trådløst fra din smartphone, tablet, spiller MP3 filer fra SD kort i ... Varenr: 4722864

DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 26-07-2017 16:30:00 DKK 525
Bang & Olufsen. BeoSound 9000
Bang & Olufsen. BeoSound 9000. Bang & Olufsen. BeoSound 9000 musiksystem med plads til seks CD'er, navngivning af 200 CD'er samt FM-radio med 60 faste stationer. Gulvstand type 2065. H. inkl. stand 129 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4727260 DKK 3.500 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2017 19:49:00 DKK 1.550
Micromega Myamp 2 x 60 W.
Micromega Myamp 2 x 60 W.. Micromega Myamp 2 x 60 Watt. USB indgang, Subwoffer udgang, Blue Tooth m.m. Virker ved opskrivning. Fremstår i original kasse. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten Varenr: 4728306 DKK 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 27-07-2017 14:54:15 DKK 300
Stereoanlæg Technics, Fisher (7)
Stereoanlæg Technics, Fisher (7). Stereoanlæg bestående af Technics Synthesizer Tuner ST GT 350, Stereo Control Amplifier SU C 800 U, Stereo Power Amplifier SE 800 S, CD afspiller SL PD6, Phillips Videoafspiller VD 13 8928, Tungsram casetteafspiller. Lauritz.com garanterer ikke funktionaliteten. Varenr: 4728034 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-07-2017 16:34:00 DKK 300
Blaupunkt. Radiomöbel 'New York'
Blaupunkt. Radiomöbel 'New York'. Blaupunkt. Radiomöbel 'New York' med vinylspelare. 1950-tal. Medföljer dokumentation. Varenr: 4619832 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 27-07-2017 17:58:00 DKK 229
Peter J. Lassen. Montana Sound Unit inklusiv højttalere (3)
Peter J. Lassen. Montana Sound Unit inklusiv højttalere (3). Peter J. Lassen og PointSource Acoustics for Montana. Reolmoduler med indbygget Hi-Fi. Montana Sound Unit er en 2 x 100 W forstærker og DAB+/ FM radio, som via AirPlay og DLNA trådløst streamer og afspiller musik fra din telefon, tablet eller computer. Det hele styres med en fjernbetjening eller ... Varenr: 4725158 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-07-2017 19:55:00 DKK 1.400