Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Højttalere, surround sound i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
JBL Xtreme bærbar højttaler i rød - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
JBL Xtreme bærbar højttaler i rød - Til fordel for Ungdommens Røde Kors. JBL Xtreme bærbar højttaler i rød JBL Xtreme er den ultimative bærbare Bluetooth-højttaler, der i en håndevending giver dig stor, kraftfuld stereolyd fra fire aktive transducere og to synlige JBL-basradiatorer. Det genopladelige Li-ionbatteri pa 10.000 mAh leverer op til 15 timers spilletid. ... Varenr: 4636218 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 13:43:51 DKK 1.250
Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere (2)
Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere (2). Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere. H. 29 cm. Fremstår med afskalninger/kanthak, brugsspor og to manglende frontlåg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forkomme. (2) Varenr: 4636655 DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-04-2017 19:06:00 DKK 525
Bang & Olufsen, Beolab 3500 højtaler
Bang & Olufsen, Beolab 3500 højtaler. Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler .Fremstår med brugsspor, kraftigt overfladesmuds (kan fjernes med rensebenzin) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4615902 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-04-2017 19:24:00 DKK 650
Tre sæt Jabra høretelefoner - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
Tre sæt Jabra høretelefoner - Til fordel for Ungdommens Røde Kors. Tre sæt Jabra høretelefoner Jabra Move Wireless: Stereo wireless headphones with superior sound quality. Jabra Sport Pulse Special Edition: The world’s first sports headphones with automatic fitness testing. Jabra Sport Coach Special Edition: The world’s first sports headphones with ... Varenr: 4635887 DKK 2.400 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 17:02:54 DKK 1.400
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere (2)
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere (2). Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4632040 DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-04-2017 20:25:00 DKK 1.700
Bang & Olufsen. Beosystem 2500 og Beolab 3500 samt Beo4 (3)
Bang & Olufsen. Beosystem 2500 og Beolab 3500 samt Beo4 (3). Bang & Olufsen. Beosystem 2500. H. 37 B. 32 cm. Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler l. 111 cm. Beo4 fjernbetjening. Delene fremstår med skrammer og brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (3) Varenr: 4626713 DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-04-2017 13:26:00 DKK 500
Aiwa stereo system (3)
Aiwa stereo system (3). Aiwa stereo system model NSX-R81. Dansk brugsvejledning og fjernbetjening medfølger. Fremstår med skrammer og brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (3) Varenr: 4626729 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-04-2017 14:26:00 DKK 300
VIFA surround sound anlæg (6)
VIFA surround sound anlæg (6). VIFA surround sound anlæg bestående af: Subwoofer, to store højtalere og 3 små højtalere. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6) Varenr: 4635650 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28-04-2017 15:10:00 DKK 350
Par store custom build højttalere (2)
Par store custom build højttalere (2). Par store custom build højttalere, bygget efter 'RED' monitor, 3809 enheder 15'', 350 liter kabinetter med sort pianolak. Eftermonterede diskanter fra Epicure. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Mindre brugsspor. (2) Varenr: 4642251 DKK 8.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-05-2017 19:28:00 DKK 325
Libratone Lounge. Air Play speaker, beige.
Libratone Lounge. Air Play speaker, beige.. Libratone Lounge. Air Play speaker, med beige frontstof. 150W. Air Play, direkt og WiFi. Originale vægbeslag og kabler medfølger. Fremstår med brugsspor, i original emballage. Virker jf. rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4642665 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-05-2017 19:37:00 DKK 825
JBL. Par højttalere model L80 (2)
JBL. Par højttalere model L80 (2) . JBL. Par højttalere model L80 med kabinetter af sortlaseret fineret træ. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. H. 94, B. 30, D. 32 cm. Fremstår med brugsspor og nogle mærker; en basenhed med defekt gummiophæng. (2) Varenr: 4639995 DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-05-2017 19:41:00 DKK 300