Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere 'Blyanten' (2)
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere. Blyantsformede kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof, H. 132 cm. Ledninger medfølger. Fremstår med alm. brugsspor, en højtaler med mærke på top bagtil. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4803154
DKK 3.500 DK, Herning, Engdahlsvej 17-10-2017
20:57:00
DKK 2.500
Bang og Olufsen. Par Beolab Penta højttalere, model 6631 (2)
Bang og Olufsen. Par Beolab Penta højttalere med indbygget forstærker. H. 165 cm. Fremstår med lettere / få brugsspor, låge til knapper kan ikke holde sig lukket. Fejl og defekter kan forkomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4806452
DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-10-2017
19:37:00
Bang & Olufsen. Et par BeoLab 4000 højttalere (2)
Bang & Olufsen. Et par BeoLab 4000 højttalere med sølvfarvet kabinet og gråt frontstof. Brugsspor, slid og mindre huller på frontstof. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4803851
DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 19-10-2017
19:30:00
DKK 1.150
Bang & Olufsen, Beolab Penta högtalare, modell 6631 (2)
Bang & Olufsen, Beolab Penta högtalare, modell 6631. Inbyggda förstärkare. Höjd 165 cm. Bruksslitage, repor. 1 högtalare färgfläck samt lock till ovandel löst. Mindre hål i nät. Enligt uppgift så är det ett sprakande ljud från ena högtalaren. Lauritz.com ansvarar ej för dess funktion och att alla...
Varenr: 4781977
DKK 2.346 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 20-10-2017
16:30:00
DKK 762
Bowers & Wilkins højtalere DM7 (2)
Bowers & Wilkins højtalere, kabinetter fineret med teak, model DM7 mk2, nummereret 12477 og 12478. H.85 x 27 x d.38 cm. Brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4809685
DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 20-10-2017
16:58:00
DKK 950
B&O. Par Beolab 1 højttalere (2)
Bang & Olufsen. To BeoLab 1 højttalere af poleret stålkabinet. Aktive højttalere med B&O ICE-power forstærker 450 W basrefleks, 125 W diskant og mellemtone. Powerlink - line: Phono. H. 185 cm. Designet af David Lewis for B&O. Fremstår med brugsspor. Uden ledninger. Lauritz.com indestår ikke for ...
Varenr: 4804121
DKK 10.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-10-2017
20:02:00
DKK 8.400
Sennheiser. Trådløst hovedtelefoner, model 'RS 110'
Sennheiser. Hovedtelefoner model 'RS 110'. Øresnegl: Supraaural. Bæremåde: Pandebånd. Hovedtelefon frekvens: 22 - 19500 Hz. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Wireless. rækkevide: 100 m. Batterispænding: 1,8 V. Farve på produkt: Sort og sølv. Materiale: Plastik. Vægt: 180 g. Fremstår med ...
Varenr: 4810861
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-10-2017
19:47:00
Högtalare Bang & Olufsen
BANG & OLUFSEN, högtalare, 1 par, Beolab 4500, 45x55 djup 8,5 cm
Varenr: 4810437
DKK 2.346 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 23-10-2017
21:27:00
Se mere
Alto Magnum, et par højtalere. (4)
Alto Magnum, et par højtalere i kabinet af bambus. Stand medfølger. Højtalere H. 73, B. 37,5, D. 40,5 cm. Stand H. 42,5, B. 32, D. 32 cm. Udstillingsmodeller. Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 4800407
DKK 7.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-10-2017
19:41:00
DKK 3.600
B&O. Fire Beolab 8000 højtalere 'Blyanten' (4)
Bang & Olufsen. Fire Beolab 8000 højttalere med blyantsformede kabinetter med sort frontstof. H. 132 cm. Fremstår med brugsspor, to højttalere med mindre huller på frontstof. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varenr: 4803882
DKK 9.600 DK, Helsingør, Støberivej 24-10-2017
20:30:00
DKK 4.100