Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. To Beolab 1 Højtaler (2)
Beolab 1: Aktiv højttaler (forstærker indbygget) - Grå sort frontstof- 450 W RMS Basrefleks - Nettovolumen 16 liter - Bas: 2x16,5 cm Mellemtone: 7,6 cm Diskant: 2,5 cm - Power Link - Phono line - Dimensioner højde: 184 cm, fod ø40cm Serienummer 14764919 Årgang 2000 6 mdr. garanti hos autoriseret...
Varenr: 4919511
DKK 14.000 DK, Aalborg, Nibevej 25-02-2018
19:00:00
DKK 7.400
Bang & Olufsen. Beolab 8000 aktive højttalere (2)
Bang & Olufsen. Beolab 8000 højttalere, aktive højttalere, 'Blyanten', med kabinetter af poleret aluminium, base af støbejern, sort frontstof. H. 132 cm. Fremstår med få brugsspor.. Årgang 1998, serie nr. 13114686 / 13444716. Serviceret af autoriseret B&O forhandler som yder 6 mdr. Garanti. (2) ...
Varenr: 4921533
DKK 7.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-02-2018
18:00:00
DKK 5.200
Bang & Olufsen, BeoVision 9 Alu/Sort, 50 MK2
Bang og Olufsen. Beovision 9- 50" PLASMA i 16:9 Format.Farver: Alu.Digital Tuner DVB T/C MPEG 4 x HDMI indgange Master Link Power Link Surroundsound modul Anitrefleks behandlet skærm Picture in Picture Set-Top-Box controller Motorstand Fjernbetjening: Beo 4matrix åben Serie nummer ...
Varenr: 4919512
DKK 15.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-02-2018
18:03:00
DKK 3.800
Bang & Olufsen. Beovision 7-40 med motorvægbeslag samt Beolab7-2
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 serie nr. 19096064 årgang 2006 med motorvægbeslag samt Beolap 7-2 serie nr. 21471425 årgang 2008/09, Fjernsynet er med DVD / Cd samt Beo 4 fjernbetjening. Efterset hos autoriseret Bang & Olufsen forhandler Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for ...
Varenr: 4919513
DKK 10.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-02-2018
18:03:00
DKK 1.300
Bang & Olufsen, BeoLab 6000 aktiv højtalere (2)
Bang & Olufsen. Par BeoLab 6000 højttalere. Aktiv slank søjle højttaler i aluminium og sort frontstof. Data: 59 watt, enheder: woofer 2 x 9 cm, tweeter 1,8 cm. Tilslutninger: 2 x PowerLink, Line: Phono. H. 110 cm. Årgang 03/04. Serie nr. 15517320 / 17819779. Kabler medfølger. Fremstår med få ...
Varenr: 4921537
DKK 6.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-02-2018
18:58:00
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler samt Beolink Wireless og IR øje.
Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler med væg beslag. Brugsspor . Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. To Beolink Wireless og en IR øje wireless medfølger
Varenr: 4923940
DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 26-02-2018
19:53:00
DKK 950
Bang & Olufsen. Beomaster 6500, CD 6500, Pentabox gulvhøjtalere, Beolab 3500, Beolab 2000, Linkconverter (7)
Bang & Olufsen. Beomaster 6500, CD 6500, Pentabox gulvhøjtalere H: 150 cm. Beolab 3500 L: 112 cm., Beolab 2000, Beo 4, Linkconverter. Fjernbetjening og ledninger medfølger. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti herfra. Fremstår med alm. ...
Varenr: 4920385
DKK 16.000 DK, Vejle, Dandyvej 26-02-2018
20:16:00
DKK 5.200
Bang & Olufsen, Beovox Penta højtalere model 6611 (2)
Et par højtalere fra Bang & Olufsen, Beovox Penta, model 6611. H. 150 cm. Fremstår med brugsmærker, enkelt hul i stof., højtalere enheder defekte Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. NB. varetekst er rettet. (2)
Varenr: 4927969
DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 27-02-2018
17:59:00
DKK 450
Bang & Olufsen. Par Beolab 4000 højttalere med tilbehør farve guld
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 4000 med aluminium farvet i gold og med gult frontstof. Serie nr. 13443385, Årgang 98/99. Serviceret af autoriseret B&O forhandler. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4921552
DKK 5.000 DK, Aalborg, Nibevej 28-02-2018
19:16:00
Bang og Olufsen. Beocenter 9300, Beolab 4000, Beolab 3500, Beolab 2000
Bang og Olufsen. Beocenter 9300, Beolab 4000, Beolab 3500 L: 112 cm., Beolab 2000 samt linkconverter, ledninger og fjernbetjening. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti herfra. Fremstår med alm. brugsspor. (7)
Varenr: 4920391
DKK 12.000 DK, Vejle, Dandyvej 28-02-2018
20:06:00
DKK 4.200
LD System. Højtaler
LD System. Højtaler. 350W. 50-60Hz. H. 56 cm. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4927514
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-03-2018
12:32:00
Bang & Olufsen. Beosystem 10 transistorradio og Beolit 700 (2)
Bang & Olufsen. Beosystem 10 transistorradio og Beolit 700 (2). Fremstår med brugsspor og slidtage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4929433
19:04:00
DKK 450
Bang & Olufsen. Par Beolab 4000 højttalere med tilbehør farve black
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 4000 med blank aluminium front samt alufarvet frontstof. Serie nr. 14705072.Årgang 2000. Serviceret af autoriseret B&O forhandler. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4921554
DKK 6.000 DK, Aalborg, Nibevej 01-03-2018
19:12:48
DKK 1.700
Bang & Olufsen. Par Beolab 4000 højttalere med tilbehør farve aluminium
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 4000 med sort aluminium og med sort frontstof. Serie nr. 1850003. Årgang 2005. Serviceret af autoriseret B&O forhandler. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4921553
DKK 5.000 DK, Aalborg, Nibevej 01-03-2018
19:14:25
Acoustat / David Hafler. Par store elektrostathøjttalere model MK-121-C (2)
Acoustat / David Hafler. Par store elektrostathøjttalere model MK-121-C, kabinet og fod af kirsebærtræ. Ramme H. 186 x 11 cm. Fod 84 x 54 cm. Ramme med rugsspor / enkelte mærker. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4908986
DKK 40.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-03-2018
20:00:00
DKK 4.800