Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Pioneer. Soundbar subwoofer model HTP-SB300 (2)
Pioneer. Soundbar subwoofer model HTP-SB300. Ledninger, fjernbetjening og manualer medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Denne vare er en del af en temaauktion over varer fra Kræmmer Erik's butik 'Fantastiske Fund', som lukker ned for vinteren og sælger ud før han åbner ...
Varenr: 4841812
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 11-12-2017
18:45:00
DKK 450
Bang & Olufsen. Mono-mikrofon, type BM6
Bang & Olufsen. Mono-mikrofon, type BM6 med aftagelige ben, original kasse af palisander. L. mikrofon ca. 15,5 cm. Kasse 29 x 20,5 cm. H. 5,5 cm. Lille sort 'knap' løs. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4862718
DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 11-12-2017
20:15:00
DKK 1.150
Bang & Olufsen aktiv subwoofer, model Beolab 2
Bang & Olufsen aktiv subwoofer, model Beolab 2. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4861951
DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 12-12-2017
19:45:00
DKK 5.000
Bang & Olufsen Beolab 6000 (2)
Bang & Olufsen Beolab 6000 højttalere, H. 111 cm. Aktive højttalere. Der medfølger ledninger / signalkabler. Fremstår med brugsspor i form af ridser og mærker. (2) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4861992
DKK 2.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 12-12-2017
20:00:00
DKK 1.200
Bang & Olufsen. Par Beovox Penta Højttalere, model 6631 (2)
Bang & Olusen. Par Beovox Penta højttalere, model 6631. H. 165 cm. Fremstår med brugsspor
Varenr: 4865545
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 13-12-2017
15:41:00
B&O. Par Beolab 1 højttalere (2)
Bang & Olufsen. To BeoLab 1 højttalere af poleret stålkabinet. Aktive højttalere med B&O ICE-power forstærker 450 W basrefleks, 125 W diskant og mellemtone. Powerlink - line: Phono. H. 185 cm. Designet af David Lewis for B&O. Fremstår med brugsspor. Uden ledninger. Lauritz.com indestår ikke for ...
Varenr: 4865384
DKK 10.000 DK, Helsingør, Støberivej 13-12-2017
19:15:00
DKK 6.000
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højttalere (2)
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højttalere, aktive højttalere, 'Blyanten', med kabinetter af poleret aluminium, base af støbejern, sort frontstof. H. 132 cm. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4863209
DKK 3.400 DK, Hørsholm, Vibe Alle 13-12-2017
20:38:00
Beolab 8000 Højttalere (2)
Et par højtalere, BeoLab 8000, fremstillet hos Bang & Olufsen, i pibeformede kabinetter af poleret aluminium med sort frontstof. H. 132 cm. Fremstår med lette brugsspor. Ledninger medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4865476
DKK 3.400 DK, Aalborg, Nibevej 14-12-2017
19:00:00
DKK 3.200
DAB radio fra T Hansen - Til fordel for Red Barnet
Doneret af: www.thansen.dk DAB radio XZOUND DAB-300BT er en stationær, samt transportabel DAB radio. Gør det muligt, at lytte til alle dine favoritstationer på enten DAB eller FM-båndet. Eller du kan streame din yndlingsmusik fra mobilen trådløst via Bluetooth. XZOUND DAB-200BT kommer i et ...
Varenr: 4860386
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 15-12-2017
12:45:00
DKK 450
Ledningsfrie in-ear hovedtelefoner fra Jabra - Til fordel for Red Barnet
Doneret af: www.jabra.dk Jabra Elite Sport er en helt ledningsfri in-ear hovedtelefon med unikke funktioner til sport. Med støjdæmpende opkaldsteknologi og en stemme-coach, der giver dig instruktioner og råd, får du en superavanceret træningsassistent. Jabra Elite Sport er både støv- og vandtæt,...
Varenr: 4860418
DKK 1.600 DK, Herlev, Dynamovej 15-12-2017
13:30:00