Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Køkken i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Emhætte væghængt i stål og glas med fjernbetjening.
Emhætte væghængt i stål og glas med fjernbetjening.. Emhætte væghængt i stål. Front med sort tempereret glas. Suge effekt 800 m³/t., intern motor 220/240 volt. med 3 hastigheder. Model LOH8861. 155 W motor, 2x1,5 w LED lys. 56 DB. Vægt ca 25 kg. Emhætten måler (HxBxD) 56 x 90 x 45 cm., skjuler til afgangsrør måler (HxBxD) 40 x 28 x 28 cm. Der ... Varenr: 4597373

DKK 3.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24-04-2017 19:11:00 DKK 1.550
Panini grill samt fritøse, dobbelt(2)
Panini grill samt fritøse, dobbelt(2). Fritøse samt Panini grill i rustfrit stål. Fritøse med 2 stk. 11 Liters olietanke 67x45x35 cm. Panini grill med 2 grillflader 58x40x21 cm. Begge fremstår i original emballage. (2) Varenr: 4533501

DKK 5.000 DK, Odense, Kratholmvej 24-04-2017 19:15:00 DKK 3.300
Emhætte væghængt i stål
Emhætte væghængt i stål. Emhætte væghængt i stål. Suge effekt 800 m³/t., intern motor 220/240 volt. med 3 hastigheder. Model 8810-13G. 155 W motor, 2x1,5 w LED lys. 56 DB. Vægt ca 25 kg. Emhætten måler (HxBxD) 68 x 90 x 49 cm., skjuler til afgangsrør måler (HxBxD) 40 x 28 x 28 cm. Der medfølger diverse tilbehør. Første... Varenr: 4635561

DKK 3.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24-04-2017 19:34:23 DKK 1.500
GeD Cucine køkken i Corian, håndsmedet vask, Atag planlimet XL induktion kogeplade, FLOSS lamper  mm.
GeD Cucine køkken i Corian, håndsmedet vask, Atag planlimet XL induktion kogeplade, FLOSS lamper mm. . GeD Cucine køkkenet er exclusivt produceret i Italien, lidt nord for Venedig. Den mere end 45 årige møbel producent, er et familieejet foretagende, med en stor forkærlighed til klassisk design og ekstra høj kvalitet. Elementer med fronter i mat satineret glas, med hvid / sort bagside pålagt ... Varenr: 3696653

DKK 189.000 DK, Vejle, Dandyvej 24-04-2017 20:37:00 DKK 140.000
Salz- und Pfeffer-Garnitur (5)
Salz- und Pfeffer-Garnitur (5) . Salz- und Pfeffer-Garnitur mit Öl und Essig-Behältnis, gefertigt aus Neusilber und Kristallglas. Auf der Schauseite der Garnitur befindet sich ein Wappenschild ohne Gravur. Maße ca.: Flaschen und Streuer, Höhe 8,5 cm bis 14 cm. Gesamtmaß ca.: H. 19,5 cm, B. 20 cm, T. 14,5 cm. Die ... Varenr: 4634108 DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 25-04-2017 17:20:17 DKK 297
Voss glaskeramisk kogeplade med betjeningspanel (2)
Voss glaskeramisk kogeplade med betjeningspanel (2). Voss glaskeramisk kogeplade med 4 kogezoner, model DEK412-9 dertil hørende betjeningspanel model PLL410-1. Ny og ubrugt og i original emballage. (2) Varenr: 4636711 DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2017 17:46:10 DKK 325
Køkken armatur i moderne design.
Køkken armatur i moderne design. . Køkken armatur i moderne design. Model XL Gastro. Forkromet messing med sort bakkelit håndtag, højde indstilling, drejbar tud samt aftagelig hånd bruser. Amaturet er fremstillet af kraftigt forkromet messing. Vægt ca. 4 kg. Leveres i original emballage mål: 80x32x8 cm. Nem montering med de 2 ... Varenr: 4163914

DKK 1.750 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-04-2017 19:27:00 DKK 1.200
Emhætte væghængt i stål
Emhætte væghængt i stål. Emhætte væghængt i stål. Suge effekt 800 m³/t., intern motor 220/240 volt. med 3 hastigheder. Model 8810-13G. 155 W motor, 2x1,5 w LED lys. 56 DB. Vægt ca 20 kg. Emhætten måler (HxBxD) 68 x 60 x 49 cm., skjuler til afgangsrør måler (HxBxD) 40 x 28 x 28 cm. Der medfølger diverse tilbehør. Første... Varenr: 4597501

DKK 3.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-04-2017 19:34:00 DKK 1.500
Ariete Futurmat kaffemaskine, espresso, latte mm.
Ariete Futurmat kaffemaskine, espresso, latte mm.. Ariete Futurmat kaffemaskine, espresso, latte mm. H. 46. L. 75 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Der er ifølge rekvirent et problem med vandtilførslen på den ene dyse. Varenr: 4635913 DKK 6.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-04-2017 19:46:00 DKK 1.150
Samling køkkenting af kobber (12)
Samling køkkenting af kobber (12). Samling køkkenting af kobber bestående af bl.a. gryder, kasseroller samt sauterpander. Fremstår med brugsspor. (12) Varenr: 4635992 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-04-2017 20:11:21 DKK 550
Royalty Line Grydesæt, rød med Marble belægning
Royalty Line Grydesæt, rød med Marble belægning. Royalty Line Switzerland keramisk grydesæt, rødt med Marble belægning. Grydesæt består af 14 dele fordelt med 3 gryder, 2 stegepander og en kasserolle, 4 glaslåg samt 4 varmedæmpende håndtag. En stegepande samt en kasserolle har aftageligt håndtag. Antibakteriel keramisk overflade - ... Varenr: 4636417

DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-04-2017 15:00:00 DKK 350
Samling Madam Blå køkkengrej
Samling Madam Blå køkkengrej. Samling Madam Blå køkkengrej, bestående af div. låge, sæbebeholder, randform, sigte, samt blus ( Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten) mm. Fremstår med alders og brugsslittage, samt rust. Varenr: 4629831 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-04-2017 15:19:00 DKK 325
Knabstrup, Pernille krukker med låg (12)
Knabstrup, Pernille krukker med låg (12). Knabstrup, Pernille krydderikrukker samt kaffe, sennep, fingersalt og marmelade af keramik, låg af teaktræ. H. 7-12,5 cm. Fremstår med brugsspor, manglende tætningselastikker og enkelte afslag. (12) Varenr: 4629267 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-04-2017 20:10:00 DKK 325
Invita køkken model Futura.
Invita køkken model Futura. . Køkken fra Invita, Model Futura. Fuldmalet korpus i farven lavagrå monteret med fronter i Nanohvid højglans. Skuffer med buet skurt. Nero Assoluto River Washed granit bordplade 30mm. med underfræset stålhåndvask. (blandingsbatteri, Quooker og sæbedispenser medfølger ikke) Mål pr. sektion: ... Varenr: 4628500

DKK 70.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 20:20:00 DKK 35.000
Royalty Line Grydesæt, burgundy med Marble belægning
Royalty Line Grydesæt, burgundy med Marble belægning. Royalty Line Grydesæt model RL-1232B burgundy med Marble belægning. Bestående af 4 gryder samt sauterpande alle med låg samt 2 bakkelit bordskånere. Pakket i gavekasse. Varenr: 4636368

DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-04-2017 20:41:00 DKK 325
Bestik med skæfter af teak (84)
Bestik med skæfter af teak (84). Samling bestik med skæfter af teak og med stålmontering i form af: 12 gafler l. ca. 19 cm, 1 gaffel l. ca. 19.8 cm, 12 gafler l. ca. 19.2 cm, 11 knive l. ca. 21.5 cm, 8 knive l. ca. 20.7 cm, 14 skeer l. ca. 19.7 cm, 12 skeer l. ca. 19.6 cm, 6 skeer l. ca. 19.2 cm, 8 kaffeskeer l. ca.... Varenr: 4629742 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-04-2017 15:27:00 DKK 525
Mayfame Amerikansk ”side by side” Køle/fryseskab
Mayfame Amerikansk ”side by side” Køle/fryseskab. Mayfame Amerikansk ”side by side” Køle/fryseskab, med automatisk ismaskine, vanddispenser og minibar i rustfrit design. Specs: Elektronisk temperatur kontrol Automatisk afrimning LED display Super frys og kølefunktion Energispare funktion Ferie funktion Børnesikring Produktinformation: Model nr. ... Varenr: 4639329 DKK 3.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-04-2017 15:34:16 DKK 1.550
Speisenausgabewagen / Bain-Marie Wagen von Blanco
Speisenausgabewagen / Bain-Marie Wagen von Blanco . Speisenausgabewagen / Bain-Marie Wagen mit drei Wärmebecken auf Rollen von Blanco. Maße: H 85, B 114, T 60 cm. Starke Alters- und Gebrauchsspuren, verschmutzt, teils bestoßen. Varenr: 4638284 DKK 1.112 DE, Hamburg, Große Elbstraße 27-04-2017 15:53:00 DKK 408
Wesco sæt, 3 dele (3)
Wesco sæt, 3 dele (3). Wesco Super Grandy opbevaringsboks, af pulverlakeret metal i farven brækket hvid, lilla samt tyrkis. Auktionen er på 3 kasser i original emballage. Mål: H. 22 B. 27 D. 22 cm. Varenr: 4516907

DKK 2.400 DK, Helsingør, Støberivej 27-04-2017 19:21:00 DKK 1.350
Culinox, Havard, Gastro m.m. Samling kasseroller, oval fiskegryde m.m. (7)
Culinox, Havard, Gastro m.m. Samling kasseroller, oval fiskegryde m.m. (7). Culinox, Havard, Gastro m.m. Samling 3 kasseroller Ø 14-18 cm, 1 pande Ø 28 cm, 2 ovale pander L. 37-40 samt oval fiskegryde m/ låg L. 42 cm, metal / kobberbelægning. Brugsspor. (7) Varenr: 4637726 DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 27-04-2017 19:35:00 DKK 475
Georg Jensen. Gundorph Albertus. Mitra. 13 middagsknive (13)
Georg Jensen. Gundorph Albertus. Mitra. 13 middagsknive (13). Georg Jensen. Gundorph Albertus. Mitra. 13 middagsknive af rustfrit stål, L. 23 cm. Brugsspor. (13) Varenr: 4636353 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-04-2017 19:45:00 DKK 425
Voss. Indbygningsplade, model DEM-410-0/1, hvid
Voss. Indbygningsplade, model DEM-410-0/1, hvid. Voss. Indbygningskogesektion, model DEM-410-0/1, med betjeningspanel til indbygning i køkkenfront, hvid med 4 masseplader. Indbygningsmål. 49,5x50 cm. Varenr: 4583580 DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 27-04-2017 19:52:00 DKK 300
Køkken ø med Ceramic bordplade, Gaggenau opvaskemaskine og emhætte, Sort Blanco Silgranit vask
Køkken ø med Ceramic bordplade, Gaggenau opvaskemaskine og emhætte, Sort Blanco Silgranit vask. Køkken ø, alle fronter er udført i matsort aluminium og satineret mat glas i en orange tone. Bordplade er udført i Ceramic som blandt andet kan klare varmegrader på 800 gr. Flere skuffer med el motor åbner. Låger med tryk åbnere. LED belysning under bordplade ved spisebar. Sokkel er ... Varenr: 4586837

DKK 170.000 DK, Vejle, Dandyvej 27-04-2017 20:22:00 DKK 120.000
To japanske kokkeknive udført i damaskusstål (2)
To japanske kokkeknive udført i damaskusstål (2). To japanske kokkeknive udført i damaskusstål, 28,5 cm. med stump ende og 32 cm. spids kniv, med almindelige brugsspor. (2) Varenr: 4640671 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-04-2017 13:27:00 DKK 875
Bestick i rostfritt Nanny Still för Hackman
Bestick i rostfritt Nanny Still för Hackman. BESTICK, 43 dlr, "Mango", Hackman, formgivna Nanny Still på 70-talet, borstat rostfritt, bestående av: 8 gafflar, 8 knivar, 10 skedar, 10 dessertsked, 8 kaffeskedar, uppläggningssked Varenr: 4639596 DKK 1.536 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 28-04-2017 13:36:00
Se mere
Hotdog maskine
Hotdog maskine. Et-R2-9 Hot Dog Maker. Fremstår med mindre brugsspor. 58x41x38 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4635972 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28-04-2017 13:45:00 DKK 425
Wittenborg kaffeautomat, model Cafitesse 2100
Wittenborg kaffeautomat, model Cafitesse 2100 . Wittenborg Merrild kaffeautomat, model Cafitesse 2100, med beholder til mælkepulver, chokolade og sukker. Der medfølger tre nøgler samt brugermanual. H. 178 cm, B. 65 cm, D. 64 cm. Varenr: 4640372 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 28-04-2017 14:00:49 DKK 325
Sunnex. Chafing dish / beholdere af rustfri stål
Sunnex. Chafing dish / beholdere af rustfri stål. Sunnex. Chafing dish / beholdere af rustfri stål: 5 stk. til varm mad, samt 10 stk. til kold mad. Diverse indsats bakker, fem ledninger mm. medfølger. Brugsslitage, herunder lette rustspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4640146 DKK 4.000 DK, Kolding, Trianglen 28-04-2017 14:41:13 DKK 475