Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Musik, musikinstrumenter i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Fire beskyttelseskufferter / flightcases, mrk. Rack (4)
Fire beskyttelseskufferter / flightcases, mrk. Rack (4). Fire beskyttelseskufferter / flightcases af krydsfinér, montering af aluminium mrk. Rack, indvendigt inddelt i mindre rum. Til brug til transport af skrøbelige ting såsom musikudstyr. To stk.: 78 x 52 x 18 cm. og to stk.: 29 x 36 x 13 cm. (4) Varenr: 3895795 DKK 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 07-07-2015 11:36:14 DKK 725
Klarinett Boosey & Hawkes
Klarinett Boosey & Hawkes. BOOSEY & HAWKES, klarinett, London, ca 1968, i låsbar väska, nyckel medföljer, några tillbehör medföljer Varenr: 3894053 DKK 1.192 SE, Stockholms Auktionsverk Online 07-07-2015 13:15:00
Se mere
Schallplattensammlung (70)
Schallplattensammlung (70). Plattensammlung. Überwiegend aus dem Klassikbereich. (70) Dieser Artikel wurde zur Verfügung gestellt zugunsten der altonale. Der gesamte Erlös inkl. dem Aufgeld kommt der altonale zugute. Lauritz.com spendet sowohl Verkäufer- als auch Käuferprovision. ... Varenr: 3871446 DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 07-07-2015 13:45:00 DKK 298
3/4 violin. Slut 1800- start 1900 tallet.
3/4 violin. Slut 1800- start 1900 tallet.. 3/4 violin. Slut 1800- start 1900 tallet. Fremstår mangelfuld. Varenr: 3827008 DKK < 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 07-07-2015 19:20:00 DKK 300
Tragtgrammofon His Masters Voice med 3 plader 1900-tallets 2. halvdel.(4)
Tragtgrammofon His Masters Voice med 3 plader 1900-tallets 2. halvdel.(4). Replica tragtgrammofon, His Masters Voice med Brugspor samt rep. og ridser, samt tre plader: Den Spillemand snapped fiolen fra væg, Fyrtøjet og Hindustani med brugsspor og ridser (4) Varenr: 3896915 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 07-07-2015 19:33:00 DKK 750
Horn af messing og kobber
Horn af messing og kobber. Horn af messing og kobber L 30 cm. Fremstår med buler. Varenr: 3896115 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 07-07-2015 20:00:00 DKK 325
Trumpet och blåshorn
Trumpet och blåshorn. Trumpet och blåshorn i mässing. Trumpeten gravyrmärkt Champion. Trumpetens längd 54 cm. Möjligen ej kompletta. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varenr: 3894769 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 07-07-2015 20:40:00 DKK 278
GEM Electronics, Explorer 80, guitarforstærker, fremstillet i Italien
GEM Electronics, Explorer 80, guitarforstærker, fremstillet i Italien. GEM Electronics, Explorer 80, guitarforstærker, fremstillet i Italien. Medfølgende dækken af sort kunstlæder. Brugs- og alderspræg; Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet. H. 82. B. 68. D. 26 cm. Varenr: 3896825 DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 08-07-2015 14:47:09 DKK 325
Vox VT 120+ guitarforstærker
Vox VT 120+ guitarforstærker. Vox VT 120+ guitarforstærker h.49 x 69 x d.26 cm. Lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3897240 DKK 4.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 08-07-2015 19:35:00 DKK 1.650
Dragspel, ryskt
Dragspel, ryskt. Dragspel, ryskt, i orginalbox. Ej funktionstestat. Mått: 35x17 cm Varenr: 3896372 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 08-07-2015 19:41:00 DKK 377
Wohlrab Germany Trumpet längd 48 cm
Wohlrab Germany Trumpet längd 48 cm. Wohlrab Germany Trumpet längd 48 cm. Lauritz.com garanterar ej för funktionen, åldersrelaterat slitage. Varenr: 3895787 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 08-07-2015 19:42:00 DKK 298
Tokai Gession elguitar
Tokai Gession elguitar . Gession solid body elektrisk guitar. Les Paul-type antagelig fremstillet af Tokai i Japan. Creme-gul lak, L 100 cm. Fremstår manglende dele af bro og strenge; brugs- og aldersspor, med taske. Varenr: 3893659 DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 08-07-2015 19:54:00 DKK 550
Fender Stratocaster American Standard. Guitaren har tilhørt guitarist og komponist Tim Christensen / Dizzy Mizz Lizzy
Fender Stratocaster American Standard. Guitaren har tilhørt guitarist og komponist Tim Christensen / Dizzy Mizz Lizzy. Fender Stratocaster American Standard, Produceret i USA i 1989. Guitaren har tilhørt guitarist og komponist Tim Christensen / Dizzy Mizz Lizzy og er signeret af denne. Dokumentation i form af tidligere kvitteringer medfølger. Varenr: 3887743 DKK 30.000 DK, Herlev, Dynamovej 08-07-2015 20:30:00 DKK 15.000
Resegrammofon, His Master's Voice, 1900-talets första hälft
Resegrammofon, His Master's Voice, 1900-talets första hälft. Resegrammofon, His Master's Voice, 1900-talets första hälft. Mått 14 x 28 x 40 cm. Stift medföljer. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3893539 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 09-07-2015 15:30:34 DKK 238
Trommeudstyr i form af fodpedaler og stativ (7)
Trommeudstyr i form af fodpedaler og stativ (7). Trommeudstyr i form af fodpedaler og stativer, tre single pedaler og et dobbelt af mærket Rock Gibraltar samt tromme tilbehør i form af treben og to løse dele. (7) Varenr: 3898659 DKK 2.000 DK, Vejle, Dandyvej 09-07-2015 19:30:00 DKK 300
Dragspel samt klarinett, 1800/1900-tal (2)
Dragspel samt klarinett, 1800/1900-tal (2). Dragspel samt klarinett, 1800/1900-tal. Bruksslitage. Varenr: 3889073 DKK < 1.000 SE, Norrköping, Finspångsv. 09-07-2015 19:34:00 DKK 238
Ibanez elguitar samt tre forstærker (4)
Ibanez elguitar samt tre forstærker (4). Ibanez elguitar med fem strenge, totallængde: ca. 98 cm., samt tre guitarforstærkere af mærkerne Stagg, Behringer samt Marshall. Fremstår i aldersrelateret stand med brugsmærker, en forstærker med manglende bagplade. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet. OBS: Guitarstativ medfølger ... Varenr: 3898656 DKK 2.500 DK, Vejle, Dandyvej 09-07-2015 19:44:00 DKK 1.450
Et par Bang & Olufsen BM5 stereomikrofoner med tilhørende gulvstandere (2)
Et par Bang & Olufsen BM5 stereomikrofoner med tilhørende gulvstandere (2). Et par Bang & Olufsen BM5 stereomikrofoner med tilhørende gulvstandere Giraffe Floor, to kabler á 10 meter, 5-pols, og to omformerkabler fra 5-pols til 3-pols, tilhørende transportkasse i fyrretræ. Med i B&O produktkatalog 1976. Lauritz.com garanterer ikke for funktionen. (2) Varenr: 3899129 DKK 5.000 DK, Vejle, Dandyvej 09-07-2015 20:36:00 DKK 1.100
C.A.V.Lundholm, Stockholm. Orgel
C.A.V.Lundholm, Stockholm. Orgel. C.A.V.Lundholm Stockholm. Orgel i kabinet af bemalet træ. H. 105, B. 92, D. 92 cm. Brugsspor. Varenr: 3901248 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 10-07-2015 13:35:09 DKK 300
Bastrummor (2)
Bastrummor (2). Bastrummor. Plakettmärkta Maxwin by Pearl och New Sound. Mått: Ø 22 ". Skadat skinn. (2) Varenr: 3880806 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 10-07-2015 14:23:16 DKK 238
Accordia Minor harmonika
Accordia Minor harmonika. Accordia Minor harmonika. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3642158 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 10-07-2015 17:35:00 DKK 450
Premiata Fabbrica d'armoniche l'organola. Harmonika
Premiata Fabbrica d'armoniche l'organola. Harmonika. Premiata Fabbrica d'armoniche l'organola. Harmonika. Fremstår med lettere brugsspor og enkelte skrammer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3648649 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 10-07-2015 18:36:00 DKK 500
Hagström harmonika, model Castello
Hagström harmonika, model Castello . Hagström harmonika, model Castello, i transportkasse (mgl. nøgle). Fremstår med alders- og brugspræg. Varenr: 3899843 DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 10-07-2015 19:30:00 DKK 300
Stor samling Elvis LP'er samt EP'er.
Stor samling Elvis LP'er samt EP'er.. Stor samling Elvis LP'er Samt EP'er. Bl.a. Elvis greatest hits med syv albummer, Elvis Presley The Sun Years. Flere billede LP'er samt EP'er. Flere aldrig været afspillet. Enkelte andre kunstnere. Eftersyn tilrådes. Varenr: 3894147 DKK 2.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 10-07-2015 20:27:00 DKK 350
Samling vinylplader. Klassisk (142)
Samling vinylplader. Klassisk (142). Samling vinylplader. Klassisk. Overvejende violin/piano koncerter, soloinstrumenter. Ialt 142 stk. (142) Varenr: 3902156 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-07-2015 12:05:00 DKK 300
Hohner Club II harmonika
Hohner Club II harmonika. Hohner Club II harmonika i kasse. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3889495 DKK < 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 11-07-2015 18:51:00 DKK 300
Klarinet mrk. A. Robert Paris i org kuffert
Klarinet mrk. A. Robert Paris i org kuffert. Klarinet mrk. A. Robert Paris i org kuffert. L. 67 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3898475 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 12-07-2015 19:24:00 DKK 300
Kramer elguitar m/ tilbehør i Kramer kuffert
Kramer elguitar m/ tilbehør i Kramer kuffert . Kramer elguitar m / alu neck & div tilbehør, Made in U.S.A, nummeret 12124, i Kramer kuffert. L. 94 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3896879 DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 12-07-2015 19:44:00 DKK 1.950
Fiol med stråke och väska
Fiol med stråke och väska. Fiol med stråke samt väska. Fiolens längd 59 cm. Etikettmärkt Stradivarius. Smärre slitage. Varenr: 3894787 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 12-07-2015 20:45:00 DKK 278
Eko elguitar m/ tilbehør i kuffert
Eko elguitar m/ tilbehør i kuffert. Eko elguitar m/ tilbehør i kuffert. L. 101 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3896874 DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 12-07-2015 21:06:00 DKK 1.500
 1 2  >>