Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Musik, musikinstrumenter i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Klaviatur, digitalpiano, Korg SP-280 BK
Klaviatur, digitalpiano, Korg SP-280 BK. Klaviatur, digitalpiano, Korg SP-280 BK. Framstår med minimalt bruksslitage. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Ac adaptor medföljer ej. Pedal medföljer. Strömkabel medföljer ej. . Egenskaper: Typ av tangent: Natural Weighted Hammer Action (NH) Antal tangenter: 88 ... Varenr: 4671188 DKK 3.820 SE, Malmö, Baltzarsgatan 27-05-2017 19:16:00 DKK 955
Fender Stratocaster guitar, USA fra år 2008
Fender Stratocaster guitar, USA fra år 2008. El-guitar. Custom Fender Stratocaster i Sunburst. Serienummer Z7269375 fra år 2008. Medfølgende BOSS GT-3 effektsystem. Guitaren udleveres med case fra anden producent. Guitaren fremstår med lette brugsspor, skratter lidt ved spil, lodning af input skal eventuel påregnes. Varenr: 4669112 DKK 10.000 DK, Kolding, Trianglen 28-05-2017 21:19:00 DKK 6.000
Johannes Møller, København. Håndbygget 'Silhuet' guitar
Johannes Møller, København. Håndbygget 'Silhuet' guitar. Johannes Møller, København. Håndbygget 'Silhuet' guitar. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, revner, manglende kantlister samt strenge. Varenr: 4668704 DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29-05-2017 13:10:00 DKK 750
Violin samt bratsch med bue 1900-tallet (3)
Violin samt bratsch med bue 1900-tallet (3) . Violin samt bratsch med 1 bue. Ubekendte fabrikater. Violin: fuldlængde. 58,5 cm kropsl. 35,5 cm. Bratsch: fuldlængde 66,5 cm, kropsl. 40 cm. (3) Varenr: 4671237 DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 29-05-2017 14:43:00 DKK 425
Hughes & Kettner. Guitarforstærker og to el-guitarer (3)
Hughes & Kettner. Guitarforstærker og to el-guitarer (3). Hughes & Kettner. Guitarforstærker, model 'Blonde Edition'. medfølgende to hohner el-guitarer hvoraf den ene er intakt. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 4670529 DKK 2.000 DK, Kolding, Trianglen 29-05-2017 15:38:07 DKK 625
Rauner tangentharmonika, Hohner mundharmonika og xylofoner  (3)
Rauner tangentharmonika, Hohner mundharmonika og xylofoner (3). Rauner tangentharmonika børnemodel. Fremstår med enkelte defekter og mangler H 40 cm B 38 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Mundharmonika Hohner Crometta 10 i original plast etui med aldersvarende brugsspor og to legetøjs xylofoner i original æske alle fra 1960'erne. (3) Varenr: 4650450 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 29-05-2017 18:29:00 DKK 325
Teisco. Check Mate 50 rørforstærker
Teisco. Check Mate 50 rørforstærker. Teisco. Check Mate 50 rørforstærker. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4663675 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-05-2017 19:45:00 DKK 1.250
Jean Martin Paris. Klarinet i transportkasse
Jean Martin Paris. Klarinet i transportkasse. Jean Martin Paris Klarinet. I original tilhørende kasse. Fremstår med aldersrelateretbrugsspor. Varenr: 4671243 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 30-05-2017 18:35:00 DKK 475
William's guitar m/ bag
William's guitar m/ bag . Williams, halvakustisk guitar, model D-Z3EQ. Der medfølger gigbag, tuner samt diverse remme, strenge og kabler. Varenr: 4672189 DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-05-2017 19:20:00 DKK 650
Supreme Guitars El guitar samt Crate forstærker (2)
Supreme Guitars El guitar samt Crate forstærker (2). Guitar mærket 'Supreme Guitars' samt Crate forstærker. Crate forstærker. Guitartaske medfølger. Forstærker H. 37, D. 25, L. 42 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (2) Varenr: 4673622 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 31-05-2017 10:53:54 DKK 575
Elkavox. Elektrisk tre-koret orgelharmonika
Elkavox. Elektrisk tre-koret orgelharmonika. Elkavox. Elektrisk tre-koret orgelharmonika med strømforsyning. Virker ifølge rekvirent. Nogle knapper mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4675432 DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-05-2017 19:08:00 DKK 400
Samling LP plader og singler. Blandet, 1960-1980'erne. Ca. 300 stk (5)
Samling LP plader og singler. Blandet, 1960-1980'erne. Ca. 300 stk (5). Samling LP plader og singler. Blandet, 1960-1980'erne. Ca. 300 stk. (5) Varenr: 4674590 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-05-2017 19:36:00 DKK 750
Samling diverse LP plader fra 1970-1990erne bla. Gasolin (154).
Samling diverse LP plader fra 1970-1990erne bla. Gasolin (154).. Samling diverse LP plader fra 1970-1990erne bla. Gasolin , Rolling Stones, Primært pop, rock og lidt contry. Fremstår med alm. brugsspor. (154). Varenr: 4674456 DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 31-05-2017 20:14:00 DKK 775
Samling LP plader og singler. Blandet, 1960-1980'erne. Ca. 300 stk (6)
Samling LP plader og singler. Blandet, 1960-1980'erne. Ca. 300 stk (6). Samling LP plader og singler. Blandet, 1960-1980'erne. Ca. 300 stk (6) Varenr: 4674588 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 31-05-2017 20:37:00 DKK 725
Samling vinylplader
Samling vinylplader. Samling vinylplader bestående af bla.a. div. toplister, country-, klassisk- samt schlagermusik. Varenr: 4676462 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-06-2017 11:13:09 DKK 325
Violin med reparaturnote fra E. Guldbrand Enger
Violin med reparaturnote fra E. Guldbrand Enger. Violin med med hel flammet bund, indvendigt to reparaturnoter fra hhv E. Guldbrand Enger 1858 samt H. G. Hundrup 1937. Bundmensur 35,6 cm, dækmensur 19 cm, halsmensur 13,1 cm. Fremstår med kraftig slitage, revner, reparation af revner, gabende dæk og bund ved top samt senere hoved. Hoved med ... Varenr: 4663585 DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 02-06-2017 19:25:00 DKK 325
Blüthner. Flygel i kabinet af mahogni
Blüthner. Flygel i kabinet af mahogni. Blüthner, Leipzig. Flygel i kabinet af mahogni. H. 95 B. 145 D. 150 cm. Julius Blüthner Schutzmarke Leipzig. Klaverbænk medfølger. Fremstår med alm. brugsslitage. Varenr: 4674938 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 02-06-2017 19:29:00 DKK 350
Gitarr, Cavatina
Gitarr, Cavatina. Gitarr, Cavatina "Classic 708", total längd 102 cm Varenr: 4672506 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 02-06-2017 20:02:00 DKK 229
Peace. Trommesæt med skammel
Peace. Trommesæt med skammel . Peace. Trommesæt, grålakeret, best. af syv dele samt medfølgende skammel. Fremstår med lettere brugsspor. Varenr: 4676572 DKK 1.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 02-06-2017 20:11:00 DKK 325
Hornung & Møller. Flygel i kabinet af sortlakeret træ samt skammel (2)
Hornung & Møller. Flygel i kabinet af sortlakeret træ samt skammel (2). Hornung & Møller. Flygel i kabinet af sortlakeret træ, serienummer 25592. Flygel B. 141, D. 200 cm. Skammel H. 46, B. 51, D. 31,5 cm. Med lakafslag og brugsspor (2) Varenr: 4678264 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 03-06-2017 13:48:02 DKK 300
ESP Vintage Plus elguitar, made in Japan
ESP Vintage Plus elguitar, made in Japan. ESP Vintage Plus elguitar, made in Japan. Gribebræt af rosentræ. Volume, 2 tonekontrollere, vibratorarm samt omskifter. Produceret i Japan Serienr. ss0849655. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4609201 DKK 12.000 DK, Vejle, Dandyvej 05-06-2017 20:29:00 DKK 6.000