Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Musik, musikinstrumenter i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Parti vinylskivor och stenkakor
Parti vinylskivor och stenkakor. Parti vinylskivor LP och stenkakor. Cirka 600 skivor. Slitage. Varenr: 3592882 DKK 810 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 26-10-2014 16:25:00 DKK 263
Parti vinylskivor, singlar
Parti vinylskivor, singlar. Parti vinylskivor, singlar. Cirka 400 st. Slitage. Varenr: 3593035 DKK 648 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 26-10-2014 16:38:00 DKK 263
Voice system / Shark, Yamaha samt Mackie. Handy komplet aktivt proff.P.A anlæg på 3600watt.(12)
Voice system / Shark, Yamaha samt Mackie. Handy komplet aktivt proff.P.A anlæg på 3600watt.(12). Voice system / Shark, Yamaha samt Mackie. Handy komplet aktivt proff.P.A anlæg på 3600watt.Komplet aktivt P.A speakersystem, mærket Shark fra Voice system. Højtalerkabinetter af birk i sort textureret finish, bestående af:To aktive topspeakere model Shark 15E med 15” enheder samt rotable CDhorn ... Varenr: 3579377 DKK 32.000 DK, Helsingør, Støberivej 26-10-2014 20:00:00 DKK 16.000
Samling vinyl-skivor, Beatles samt George Harrison (14)
Samling vinyl-skivor, Beatles samt George Harrison (14). Samling vinyl-skivor. Totalt 14 st skivor bestående av b.la Beatles 'At the Hollywood bowl ', 'Abbey road', George Harrison 'All things must pass', 'Somewhere in England'. Fodral med bruksspår. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (14) Varenr: 3590102 DKK 810 SE, Örebro, Aspholmen 27-10-2014 10:54:32 DKK 466
Samling vinyl-skivor, Julian Lennon, John Lennon samt Paul McCartney (18)
Samling vinyl-skivor, Julian Lennon, John Lennon samt Paul McCartney (18). Samling vinyl-skivor. Totalt 18 st skivor bestående av Julian Lennon, John Lennon, Paul McCartney. Fodral med bruksspår. Lauritz.com garanterar ej funktionen. (18) Varenr: 3594886 DKK 648 SE, Örebro, Aspholmen 27-10-2014 10:58:27 DKK 243
Pladesamling ca. 244 + 71 stk
Pladesamling ca. 244 + 71 stk. Pladesamling bestående af musik fra ca. 1960-1980'erne bla. Beatles, Deep Purple, Boy Georg, The Shadows, mfl. Eftersyn tilrådes. Varenr: 3596147 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 27-10-2014 12:31:00 DKK 1.200
Zitar / Salon Harfe af bemalet træ samt sang instruktioner, 1900-tallet
Zitar / Salon Harfe af bemalet træ samt sang instruktioner, 1900-tallet. Zitar / Salon Harfe af bemalet træ dekoreret med påfugle og blomsterranker. Ark med sangtekster samt spilleinstruktioner medfølger, 1900-tallets første halvdel. H. 49 B. 36 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser og mærker, 1 streng mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3594860 DKK 800 DK, Helsingør, Støberivej 27-10-2014 15:33:37 DKK 325
Parti miniatyr instrument, 6 delar (6)
Parti miniatyr instrument, 6 delar (6). Parti miniatyr instrument, 6 delar. Partiet består av trumpet (L 13), valthorn (L 7), saxofon (L 15), baryton (L 9,5) i gulmetall samt en gitarr (L 19,5) med tillhörande fodral samt fiol (L 12,5) med stråke och tillhörande fodral. Varenr: 3594018 DKK 648 SE, Norrköping, Finspångsv. 27-10-2014 20:09:00 DKK 243
J&D Brothers guitar samt Laney P65 forstærker (2)
J&D Brothers guitar samt Laney P65 forstærker (2). J&D Brothers guitar samt Laney P65 forstærker. Div. kabler, gulvstand samt guitartaske medfølger. (2) Varenr: 3592432 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-10-2014 10:43:08 DKK 1.750
Tanglewood elguitar samt Carlsbro forstærker (2)
Tanglewood elguitar samt Carlsbro forstærker (2). Tanglewood elguitar, model TSE-505 samt Carlsbro GLX50 forstærker. Jackstik, gigbag samt Korg TM-40 Tuner medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3564880 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 28-10-2014 10:44:32 DKK 2.200
Violin i transportkasse
Violin i transportkasse. Violin i transportkasse, indvendigt med plakette J. Hjort, 1845? Fremstår med slitage, Varenr: 3580007 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 28-10-2014 14:16:00 DKK 325
Brd. Sørensen. Pianette udført i teak
Brd. Sørensen. Pianette udført i teak. Brd. Sørensen. Pianette udført i teak. Spiller på alle tangenter, stemning skal påregnes. Varenr: 3597388 DKK 800 DK, Kolding, Trianglen 28-10-2014 15:07:00 DKK 350
Klaver mrk. Ekströms Kungl. Hovleverantör
Klaver mrk. Ekströms Kungl. Hovleverantör. Klaver mrk. Ekströms Kungl. Hovleverantör af mahogni, 1900-tallets midte. H. 105 cm. B. 190 cm. D. 57 cm. Fremstår med brugsslitage, nogle mærker på overside af klap. Varenr: 3596801 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-10-2014 15:19:00 DKK 325
Elektrisk guitar samt bas og tasker.(4)
Elektrisk guitar samt bas og tasker.(4). Starforce elbas samt Squire elguitar. Gigbag og kasse medfølger. Fremstår med slitage og afslag samt manglende plasthætte til switch. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 3590949 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 28-10-2014 19:49:00 DKK 625
Fender Stratocaster, elguitar fra 1994, USA
Fender Stratocaster, elguitar fra 1994, USA. Fender Stratocaster, elguitar fra 1994, USA Fender Stratocaster 40s anniversary elektrisk guitar produceret i 1994, USA, serienummer N377636. med flightcase Fremstår med fejl og mangler, slidte bånd og uden strenge. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Hidrører fra boet efter en ... Varenr: 3600709 DKK 2.000 DK, Vejle, Dandyvej 28-10-2014 20:08:00 DKK 3.200
Harmonica Zero Sette Castelfidardo, model L 45
Harmonica Zero Sette Castelfidardo, model L 45. Harmonica Zero Sette Castelfidardo, model L 45, Knapharmonica, rød. med transportkasse. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 3586929 DKK 10.000 DK, Vejle, Dandyvej 28-10-2014 20:24:00 DKK 6.000
Trommesæt Pacer (6)
Trommesæt Pacer (6). Trommesæt Pacer, beståene af; Stortromme, gulvtamtam, lilletromme med stativ, highhat, svingbækken samt trommestikker mm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3589552 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 29-10-2014 14:13:00 DKK 300
Blæseinstrumenter, tre stk.  Aros, Lignatone m.m. (3)
Blæseinstrumenter, tre stk. Aros, Lignatone m.m. (3). Blæseinstrumenter i originale rejsetasker, tre stk: Aros, Lignatone m.m. Længder: ca. 42, 62 samt 71 cm. Ø: ca. 14, 24 samt 20 cm. Fremstår m/ brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varenr: 3596379 DKK 1.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 29-10-2014 18:18:00 DKK 350
Moeck. Blokfløjter (4)
Moeck. Blokfløjter (4). Moeck. Fire blokfløjter bestående af: Sopran af ahorn, Sopran model 529 ibenholt, Alt model 539 ibenholt, Alt model 239 ahorn (4) Varenr: 3595735 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 29-10-2014 19:00:00 DKK 450
Althorn Eb
Althorn Eb. Althorn Eb stemplet 'Made by H. Schrinkelaars Eindhoven Holland Supplier of the army and conservatores'. Ligger i transportkasse. Fremstår med buler. Varenr: 3593386 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29-10-2014 19:57:00 DKK 600
Samling Lp-plader (370)
Samling Lp-plader (370). Samling Lp-plader, heriblandt Beatles bøger, Se liste. Små fejl og mangler kan forekomme. Eftersyn tilrådes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (370) Varenr: 3595035 DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 30-10-2014 15:41:00 DKK 450
Hertz flygelhorn Bb
Hertz flygelhorn Bb . Hertz flygelhorn Bb ligger i original transportkasse. Fremstår med mindre brugsspor. Varenr: 3593383 DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-10-2014 19:05:00 DKK 550
Elguitar med forstærker (2)
Elguitar med forstærker (2). Elguitar med AHM acoustics, XL 10 forstærker og Octaver OTV-2 effektpedal. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 3594801 DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 30-10-2014 19:26:00 DKK 300
Thomann althorn Eb
Thomann althorn Eb. Thomann althorn Eb nummer 12107783 i original æske. Fremstår med mindre brugsspor. Varenr: 3593382 DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 30-10-2014 20:15:00 DKK 675
Pioneer transportabelt digitalt DJ-anlæg DJM-800 og 2 CDJ 1000MK3
Pioneer transportabelt digitalt DJ-anlæg DJM-800 og 2 CDJ 1000MK3 . Pioneer transportabelt DJ-anlæg bestående af mixerpult DJM-800 og 2 CD afspillere CDJ 1000MK3. Specifikationer for DJM 800: 61 fuld manøvrerbar MIDI styringer, og en lang række af effekter med ekstra sound colour effects rundt på alle kanaler. Type: Professionel 12 club/mobil mixer. 4 kanaler... Varenr: 3600205 DKK 8.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-10-2014 20:15:00 DKK 3.400
Levin, Akustisk gitarr
Levin, Akustisk gitarr. Akustisk gitarr, AB Herman Carlson Levin, Göteborg. Längd 96 cm. Etikett- samt nummermärkt. Krackelyr, hals med liming samt begynnande torrspricka. Varenr: 3587674 DKK 810 SE, Örebro, Aspholmen 30-10-2014 20:32:00 DKK 243
Samling LP/vinyl-skivor 29 st (29)
Samling LP/vinyl-skivor 29 st (29). Samling LP/Vinyl-skivor, 29 st. Övervägande del 1960-80-tal. Rock, pop, soul, funk m.m. Bl.a. Eric Clapto, Garfunkel, Willie Nelson, Paul Simon, Joe Cocker, Stevie Wonder mfl. Varierande skick. Lauritz.com ansvarar ej för skivornas spelbarhet. Varenr: 3598011 DKK 648 SE, Örebro, Aspholmen 31-10-2014 11:31:00 DKK 243
Samling stenkakor; klassisk musik, dans-/populärmusik och julmusik, 1930/40-tal
Samling stenkakor; klassisk musik, dans-/populärmusik och julmusik, 1930/40-tal. Samling stenkakor; klassisk musik, dans-/populärmusik och julmusik, 1930/40-tal. Mestadels klassiskt. Totalt 20 st pärmar. Lauritz.com garanterar ej funktionen. Varenr: 3599466 DKK 648 SE, Örebro, Aspholmen 31-10-2014 15:49:00 DKK 263
Samling Lp-skivor ca. 900 st. Pop, rock
Samling Lp-skivor ca. 900 st. Pop, rock. Samling Lp-skivor ca. 900 st. Pop, rock, 1960-80-tal. 7 st flyttlådor. Lauritz.com garanterar inte spelbarheten. Pga samlingens omfattning garanterar vi inte att samtliga konvolut innehåller skiva/ rätt skiva. Varenr: 3602094 DKK 1.621 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 31-10-2014 17:46:00 DKK 344