Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Øvrig elektronik i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo (10)
Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo (10). Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo, L. 60 cm., 75 cm. og 95 cm. H. 40 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (10) Varenr: 4632874 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 12:14:00 DKK 300
Coca Cola Automat. Signeret af 'Super Brian'
Coca Cola Automat. Signeret af 'Super Brian'. Stor Coca Cola automat. H. 184 cm, B. 94 cm, D. 70 cm. Proveniens: Har tilhørt Brian Nielsen/ 'Super Brian', givet til bokseren som merchandise efter kampen mod Mike Tyson. Signeret af Brian Nielsen. Automaten virker ved indleveringstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4623034 DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 19:32:00 DKK 5.000
Flairmo, kompresser 'Flair 4 air'
Flairmo, kompresser 'Flair 4 air'. Flairmo, kompresser 'Flair 4 air'. I følge oplysninger brugt få gange. H. 52 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4636676 DKK 4.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-04-2017 20:05:00 DKK 3.200
Bang & Olufsen. Samling fjernbetjening (14)
Bang & Olufsen. Samling fjernbetjening (14). Bang & Olufsen. Ni Beolink 1000 samt fem Beo4 fjernbetjening. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (14) Varenr: 4637714 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 27-04-2017 13:56:19 DKK 1.200
Emhætte. Væghængt i stål/ sort glas.
Emhætte. Væghængt i stål/ sort glas.. Væghængt emhætte i stål. Front med sort tempereret glas. Suge effekt 800 m³/t., intern motor 220/240 volt. med 3 hastigheder. Model LOH8861. 155 W motor, 2x1,5 w LED lys. 56 DB. Vægt ca 25 kg. Emhætten måler (HxBxD) 56 x 90 x 45 cm., skjuler til afgangsrør måler (HxBxD) 40 x 28 x 28 cm. Der ... Varenr: 4639488 DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-04-2017 14:46:00 DKK 1.200
LedSign. 6 Kasse / Skrankenumre / betjeningsnumre 1 - 6
LedSign. 6 Kasse / Skrankenumre / betjeningsnumre 1 - 6. LedSign. 6 Kasse / Skrankenummerskilte med numrene 1 til 6 samt teksten 'Lukket', monteret med el-kabel til 12V. Pr. skilt H. 33 B. incl. beslag ca. 33 D. ca. 7,5 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Kasse fremstår uden låg. Emballagemål: H. 52 L. 91 B. 43 cm. Varenr: 4615040 DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 27-04-2017 19:02:00 DKK 300
Gram vinkøleskab model G48CDVIN
Gram vinkøleskab model G48CDVIN . Gram vinkøleskab model G48CDVIN med glaslåge hvor bag 8 hylder af træ og 2 indsatser af metal.H. 192,5 cm., B. 59,5 cm., D. 65 cm. Farve : Brun. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4637843 DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 27-04-2017 21:05:31 DKK 975
To Commodore Amiga A-500 med div. udstyr og spil (2)
To Commodore Amiga A-500 med div. udstyr og spil (2). To Commodore Amiga A-500 med div. udstyr og spil, heriblandt: Robocop 2, en mus og en transformer. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4639165 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-04-2017 11:20:45 DKK 300
Golf Launchpad electric-spin USB game controle for golf.
Golf Launchpad electric-spin USB game controle for golf.. Golf Launchpad electric-spin USB game controle for golf. Varenr: 4640705 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-04-2017 13:45:00 DKK 325
Micro-Tec. Kasseapparat med dankort terminal (2)
Micro-Tec. Kasseapparat med dankort terminal (2). MICRO-TEC. Kasseapparat med Ingenico Elite 5100 dankort terminal. Bonruller medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (2) Varenr: 4640727 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-04-2017 14:03:00 DKK 350
Numark TTUSB, pladespiller
Numark TTUSB, pladespiller . Numark TTUSB, pladespiller. Fremstillet 2008. Medfølgende manual, samt Software Installation Disc version 5.0. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4639861 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 28-04-2017 14:03:00 DKK 350
Kompressor Airmaster
Kompressor Airmaster. Kompressor Airmaster. Modell B2800-100 CT4 V400 AIRMASTER. Höjd 85 cm, längd 95 cm. Funktion ej testad eller garanterad. Varenr: 4598566 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 29-04-2017 17:18:00 DKK 252
Bose DVD Home Entertainment System
Bose DVD Home Entertainment System . Bose Lifestyle DVD Home Entertainment System Hjemmebio Type AV 18 serie III År: 2006-2010 Med original emballage og betjeningsvejledning 1 x Mediacenter 1 x Acoustimass-modul 1 x gummifødder til Acoustimass-modul 1 x fjernbetjening 5 x Cube-højttalere 2 x setup-CD 1 x ... Varenr: 4584260 DKK 5.948 DE, Hamburg, Große Elbstraße 29-04-2017 21:06:00 DKK 818
Tischventilator, Modell 'Typ W03', Progress
Tischventilator, Modell 'Typ W03', Progress. Tischventilator, Modell 'Typ W03', Progress, Metall, Beige / Crème, Gummi-Propellerblätter; Maße: H. 32cm, B. 13cm, T. 18cm; Gebrauchsspuren, Abrieb, oberflächliche Verschmutzungen, Gummi teilweise spröde mit Rissen und Fehlstellen an den Kanten. Das Gerät war zur Zeit der Begutachtung ... Varenr: 4632203 DKK 1.636 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 30-04-2017 19:06:00 DKK 297
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m.
Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, trådløs mikrofon m.m. . Stor luxus trolley digital højttaler m/ DVD skærm, bluetooth og trådløs mikrofon samt mulighed for 2 ekstra mikrofoner og elektrisk guitar med separat volume på hver. Super til sang til festlige lejligheder. Bemærk: Dette er en modellen PARTY. Denne model har indbygget en ekstra forstærker ... Varenr: 4642299

DKK 2.800 DK, Herning, Engdahlsvej 30-04-2017 20:54:00 DKK 375
Asko emhætte med indbygget motor.
Asko emhætte med indbygget motor. . Asko emhætte med indbygget motor. Farve Rustfrit stål. Højde 5 cm. Bredde 90 cm. Dybde 60 cm. Aftræksrør og teleskopafdækning, mål 32,6 x 29,8 cm. Produktnavn CI4930SE. Produkt egenskaber: Type Standard Kapacitet m3/h 760 m3/h. Lydniveau maks. dB (A) 54 dB. Spænding 230 volt. Funktioner : ... Varenr: 4642186 DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 01-05-2017 14:18:59 DKK 325
Mønttællermaskine, CTCoin
Mønttællermaskine, CTCoin . Mønttællermaskine, CTCoin. H. 112, B. 99, D. 57 cm. Fremstår med brugsspor. Nøgler og manual medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4642487 DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 01-05-2017 18:33:00 DKK 300