Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Yakumo. Tre stk. DeltaX GPS (3)
Yakumo DeltaX GPS. 3 Stk. mini computer med Windows mobil, indbygget GPS, 128 MB Ram, mini USB, SD kort og diverse tilbehør. Fremstår ubrugte, i originalemballage. (3)
Varenr: 4805180
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 20-10-2017
19:40:00
3 stk. Android Watch sort (3)
3 stk. Smart Android Watch – sort (3) Se hvem der ringer – tag opkaldet og tal håndfrit– lav opkald – tjek mail – gå på sociale medier – brug apps – hør musik – følg din motion og meget mere med dette smarte Android bluetooth ur. 3 komplette sæt. Specifikationer • Bluetooth 3.0 • Touch ...
Varenr: 4801587

DKK 1.800 DK, Helsingør, Støberivej 20-10-2017
19:58:00
DKK 625
Kirby 'Heritage II'. Dammsugare med tillbehör
Kirby 'Heritage II'. Dammsugare med tillbehör. Troligen tillverkad 90-talet. Slitage, funktion ej garanterad eller testad. Sladd med lagningar/skador.
Varenr: 4799454
DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 21-10-2017
14:17:00
DKK 235
Yamaha stagepas 300 par højtaler m.m. (8)
Yamaha stagepas 300 par højtaler med mixer og stativer, Shure PG58 microfon med tilhørende stativ, Sennheiser trådløs microfon med receiver, manual og oplader. Medfølgende ledninger, kabler samt transporkuffert. Virker ved opskrivning. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. ...
Varenr: 4811062
DKK 1.500 DK, Vejle, Dandyvej 23-10-2017
14:30:00
Samling LP'er. (2)
Samling af lp'er primært James Last og anden tysk schlagermusik samt danske kunstnere (primært dansktop) samt en smule udenlandsk. I to flyttekasser. (2)
Varenr: 4766973
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2017
15:33:55
Yakumo DeltaX GPS. 3 Stk. mini computer med Windows mobil, indbygget GPS, 128 MB Ram, mini USB, SD kort og diverse tilbehør. Fremstår ubrugte, i originalemballage. Modelfotos (3)
Varenr: 4805181
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 23-10-2017
20:40:00
Strålkastare svartlackerad
STRÅLKASTARE, samtida, kopia efter Bardwell &Mc Allister Inc, Hollywood California 1950-tal, svartlackerad metall, reglerbar, ca höjd 110 cm
Varenr: 4812175
DKK 2.346 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 24-10-2017
14:33:00
Se mere
Klangobjekt / Soundinstallation, Anzeigenverkauf FREUNDIN, Edition 381 / 500, 1987
Klangobjekt, Anzeigenverkauf FREUNDIN, Edition 381 / 500, 1987, Klangobjekt hinter Glas und Passepartout gerahmt, Vogelgesang elektronisch verfremdet, beiliegend mit Zertifikat und persönlicher Widmung, Maße: H. 49,5 cm, B. 71,5 cm.Lauritz.com übernimmt keine Garantie für die Funktionalität.
Varenr: 4806899
DKK 2.233 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-10-2017
19:07:00
DKK 298
Rockfort. Pengeskab / værdiskab af lakeret metal, model S-50EB
Rockfort. Pengeskab / værdiskab af lakeret metal, model 'Electronic Safe S-50EB'. H. 51,5 B. 35 D. 35 cm. Kode: 01245 tryk derefter A. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 4811800
DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 24-10-2017
19:37:00
Et par Bose højtalere 601 Series III samt Technics anlæg (6)
Et par Bose højtalere 601 Series III med sortlakeret kabinetter. Technics anlæg bestående af: Compact Disc player SL-PG 480A, Synthesizer timer ST-GT650, Technics Peak/Average Meter Unit SH-9020, Stereo Integrated Amplifer SU-A800. Der medfølger kabler. (fjernbetjening mangler) Virker iflg....
Varenr: 4813621
DKK 3.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-10-2017
18:49:00
DKK 625