Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Gree. Mobile air conditioner
Gree. Mobile air conditioner model GPEN14A5NK3GA. 220volt. Heating 2400watt, cooling 1700Watt.H. 84 B. 54 D. 38 cm. Med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4861856
DKK 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 11-12-2017
12:55:00
DKK 325
Eletronic Cash Register QMP 18 black og Cash drawer 9V (2).
Eletronic Cash Register QMP 18 black og Cash drawer 9V (2). Fremstår i original emballage.
Varenr: 4859701
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2017
14:11:17
Asus bærbar computer US31A
Asus bærbar computer US31A, sat til fabriksindstillinger cover og oplader medfølger, Fremstår med let brugsslitage.
Varenr: 4859355
DKK 3.500 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2017
14:16:31
DKK 2.300
Sam4s kasseaparat ER-230
Sam4s kasseaparat ER-230, manual medfølger.
Varenr: 4859386
14:17:02
3 stk. Android Watch sort (3)
3 stk. Smart Android Watch – sort (3) Se hvem der ringer – tag opkaldet og tal håndfrit– lav opkald – tjek mail – gå på sociale medier – brug apps – hør musik – følg din motion og meget mere med dette smarte Android bluetooth ur. 3 komplette sæt. Specifikationer • Bluetooth 3.0 • Touch...
Varenr: 4839754

DKK 1.800 DK, Herning, Engdahlsvej 11-12-2017
15:26:12
DKK 1.050
Bravilor Bonamat B 10-HW storkøkken kaffemaskine
Bravilor Bonamat B 10-HW storkøkken kaffemaskine, 2 x 10 liter. Filter vandflaske medfølger samt nogle kaffefiltre og spildbakke. Med brugsspor.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4851259
DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 11-12-2017
15:31:00
Overvågningskamera Axis 215 PTZ 50 HZ . (4).
Overvågningskamera Axis 215 PTZ 50 HZ , infrarød scaner og bevægelsessensor. Fremstår i original emballage ( fire pap kasser).
Varenr: 4859712
DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2017
19:31:00
DKK 1.650
Samsung SHS-H700
Samsung SHS-H700 Fingerprint smart door lock. Fremstår i original emballage.
Varenr: 4859304
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2017
19:33:00
DKK 775
Enduro Magicard printer i original emballage.
Enduro Magicard printer dobbeltsidet, i original emballage, start guide medfølger.
Varenr: 4859375
DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2017
19:34:00
DKK 1.800
Danfoss ECL Comfort 310 front i org. æske
Danfoss ECL Comfort 310 front til elektronisk temperaturregulator m/ manual i org. æske. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4832343
DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 12-12-2017
19:43:00
DKK 325
Gossen Metawatt Secutest SIII fejltester
Gossen Metawatt Secutest SIII til måling og fejltest af elektrisk enheder. Med manual, i original taske, og med flere ledninger og måleredskaber i original indpakning. Minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4837460
DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2017
20:35:00
DKK 4.600
4304 - Osram cirkelrør. Samling lysrør, cirkelrør (8)
Osram. Samling lysrør, cirkelrør, bestående af 4 stk. Lumilux T5 FC 22W/827, 1800 lm. 2 stk. Lumilux T5 FC 40W/827, 3400 lm. 2 stk. Lumilux T5 FC 55W/827, 4200 lm. Fremstår ubrugte, i originalemballage. (8) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle ...
Varenr: 4839696
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 13-12-2017
13:37:24
Boruit mm. Samling LED pandelygter (6)
Boruit mm. Samling LED pandelygter. Model RJ-3000 samt ubekendt mærke. Med oplader. Fremstår ubrugte. (6)
Varenr: 4852784
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 14-12-2017
11:24:58
DKK 500
Sennheiser. Ti headset/hovedtelefoner (10)
Sennheiser. Ti headset/hovedtelefoner. Type. HMD 26-600. Enkeltsidet kabel. Fleksible mikrofonarm. (10)
Varenr: 4866466
DKK 3.400 DK, Herlev, Dynamovej 14-12-2017
19:30:00
Fadøls anlæg til 2 fustager, med 1 tappehane.
Fadølsanlæg til 2 fustager med 1 tappehane . Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4864715
DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 14-12-2017
19:43:00
DKK 500
BenQ digital Projektor, model TH681+ ubrugt
BenQ digital Projektor, model TH681+. Fremstår ubrugt i original emballage.
Varenr: 4865166
DKK 2.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 14-12-2017
19:48:00
DKK 1.900
Beo5 fjernbetjening med bordlader
Beo5 fjernbetjening med bordlader. Varen er serviceret hos specialautoriseret B&O værksted på Sjælland, og har 6 måneders garanti. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4850629
20:17:00
Sandstrøm lokal airconditioner, model SAC09C13E, udstillingsmodel
Sandstrøm lokal airconditioner, model SAC09C13E. fjernbetjening og manual medfølger. Udstillingsmodel, med enkelte ridser.
Varenr: 4865175
20:54:00
DKK 450
Thermex klima-anlæg
Thermex klima-anlæg fra 1998. Operation range: 16-35 grader. 900 Watt. Mål ca: 73 x 50 x 34 cm. Brugsspor.
Varenr: 4864806
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 15-12-2017
10:51:00
3 stk. Android Watch sort (3)
3 stk. Smart Android Watch – sort (3) Se hvem der ringer – tag opkaldet og tal håndfrit– lav opkald – tjek mail – gå på sociale medier – brug apps – hør musik – følg din motion og meget mere med dette smarte Android bluetooth ur. 3 komplette sæt. Specifikationer • Bluetooth 3.0 • Touch ...
Varenr: 4867523

DKK 1.800 DK, Helsingør, Støberivej 15-12-2017
13:27:19
Sonocaddie. Golf GPS
Sonocaddie. Golf GPS, model V300, mini USB kabel, brugeranvisning, bælte klips. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4849098
DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 15-12-2017
19:32:00