Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Sonocaddie. Golf GPS
Sonocaddie. Golf GPS, model V300, mini USB kabel, brugeranvisning, bælte klips. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4881438
DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-02-2018
16:43:35
Sympress Doserings og blandemaskine til tandlæge.
Sympress Doserings maskine model Sn DO1065 årgang 2009.Fuldautomatisk doserings- og blandemaskine til slangerørpose-materialer fra Plug & Press systemet og relaterede systemer. Sympress doserer præcist og byder på en homogen og boblefri blanding for at opnå bedste aftryksresultater. Lauritz.com ...
Varenr: 4905241
DKK 5.000 DK, Aalborg, Nibevej 25-02-2018
18:22:21
Vintage arkademaskine med 776 spil
'Arcade'. Spillemaskine med kabinet i palisander. 'Mortal Combat', 'Golden Axe' og 774 andre arkade klassikere fra 1980 til 1990'erne. maskinen som virker efter test, kræver ingen møntindkast. H. 164 B. 60 D. 70 cm. Fremstår med alm. aldersrelateret brugsspor, palisander med almene finérafslag, ...
Varenr: 4917657
DKK 10.000 DK, Kolding, Trianglen 25-02-2018
21:30:00
DKK 6.200
Samling radioer m.m., 1900-tallet (7)
Samling radioer m.m., bl.a. retro Philips All Transistor / pladespiller (revnet håndtag), Sanyo, Grundig Elite Boy 500 m.m., 20. Årh., , Brugsspor bl.a. mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (7)
Varenr: 4909276
DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-02-2018
16:31:00
Varenr: 4905235
DKK 5.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-02-2018
17:05:00
Melag Autoclave Model Euroklav 23V-S,
Melag Autoclave model Euroklav 23V-S. Arbejder med den nyeste vakuumteknologi for at sikre optimal sterilisationsproces. Autoklaven har 4 forskellige programmer. Årgang 2000. Serie nr. 023-S1025. Lauritz.com indestår ikke for funktion
Varenr: 4905148
19:04:00
HBH. 'Cleopatra' to tørrehjelme (2)
HBH. 'Cleopatra' to tørrehjelme, en med stativ og i original emballage. Ø. 30 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4882457
DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 27-02-2018
17:31:24
Glerup. To 24V opladere (2)
Glerup. To stk. 24V opladere. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varenr: 4927521
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 28-02-2018
14:09:00
Technik der 1950er Jahre Palüxette Autokaffemaschine Technik der 1950er Jahre Palüxette Autokaffemaschine und Grundig Stenorette (2)
Technik der 1950er Jahre Palüxette Autokaffemaschine und Grundig Stenorette, Diktiergerät von Grundig Modell Stenorette mit Mikrophon und Transportkoffer. Das Gerät wurde nicht geprüft. Maße ca.: H. 29 cm, B. 31 cm, T. 15 cm. Palüxette Auto-Kaffemaschine von der Firma Hilke ...
Varenr: 4898155
DKK 1.117 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 28-02-2018
18:15:00
DKK 298
Olimpia Splendid. Affugter, model SeccoProf
Olimpia Splendid SeccoProf 28L. Rustfrit Stål. H. 63 L. 44 B. 31 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4927517
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-03-2018
13:50:38
Sennheiser samt Sony. Samling mikrofoner (9)
Samling mikrofoner bestående af: 2 Sennheiser mikrofoner model MD421 N, 1 Sennheiser mikrofon model MD421 2, 1 Sennheiser mikrofon model MD416 N, 1 Sennheiser mikrofon model SK1008, 1 Sennheiser mikrofon model MD402 LM, 1 Sennheiser bordmikrofon uden modelnavn samt 1 Sony mikrofon model MTL F-96....
Varenr: 4926563
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 01-03-2018
19:49:00