Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Air Wheel / mono wheel / ethjulet segway
Air Wheel / mono wheel / ethjulet segway af kinesisk fabrikat. Batterioplader medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4925486
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-02-2018
20:11:00
Puch Maxi, årgang 1973
Puch Maxi knallert fra 1973. Fremstår total renorveret af bl.a. cylinder, stempel, topstykke og ledningsnet. Fungerer på vurderingstidspunktet. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4927455
DKK 15.000 DK, Kolding, Trianglen 27-02-2018
15:40:36
DKK 7.200
Lifa 250-4 motorcykel type LF3PCN4079B000626
BEMÆRK: Motorcykel kan IKKE indregistreres i DK/EU. Pga. regler ang. ABS bremser (Euro4) pr. 31-12-16. Kan evt. bruges til reservedele, kørsel på bane/privat grund. Lifan 250-4 motorcykel type PCN40. Vægt 162 kg, tilladt totalvægt 322 kg. Demomodel har kørt under 20 km. Manger batteri. ...
Varenr: 4922821

DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-02-2018
19:19:00
DKK 1.300
Luna. El-scooter / Senior-scooter
Luna. El-scooter / Senior-scooter. Nøgle og batterioplader medfølger. Fremstår med slitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4927800
DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 28-02-2018
19:53:00
DKK 650
Vespa 125 ccm, retro-klassiker
Scooter Vespa Piaggio 150 ccm, årgang 1999, italiensk retro-klassiker. Inkl. nøgle. Fremstår med brugsspor, delvist med ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4916900
DKK 17.120 DE, Hamburg, Große Elbstraße 01-03-2018
19:35:00
DKK 8.188
Sunra MS03. Tre hjulet el scooter.
Sunra MS03. Tre hjulet el scooter. Bordeaux røde skjolde. Med rum under sædet. Oplader medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. .Data: Topfart: 25 km/t To forskellige hastighedsindstillinger hhv 15/25 km/t Op til 50 km på en opladning Tromle bremser EC certifikat medfølger Ce ...
Varenr: 4891550
DKK 14.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 02-03-2018
12:03:00