Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Honda CB500 Classic Racer, årgang 1972.
Honda CB500 Classic Racer. Motorcyklen er udelukkende bygget til race. - Motor: 550ccm - Stel: 500ccm - Krumtappen lettet. - Stator og svinghjul fjernet. - Ekstern olie-catchcan monteret. - Hjulene er strikket om på bredere Borrani aluminiums fælgbaner. - Udstødningen er dæmpet til ...
Varenr: 4781473
DKK 45.000 DK, Herlev, Dynamovej 20-10-2017
15:13:00
DKK 24.000
Kabinescooter/ knallert, eldreven, to-personers model m/ registreringsattest og manual (2)
Kabineknallert/ scooter til to personer. 'Anaig Shine'. Firhjulet model. Opladelig via alm. elnet, 220V, kører ca. 40 km pr. opladning. Oplader-ledning med stik medfølger. Max hastighed ca. 45 km/t. H. ca. 150 cm, L. ca. 220 cm, B. ca. 118 cm. Vægt ca 300 kg. Tilladt personvægt: 150 kg, to pers....
Varenr: 4804250
DKK 48.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-10-2017
20:01:00
DKK 24.000
Mini-quad, benzin ATV i blå
Mini-quad, ATV, sølvfarvet ramme, blå beklædning, 49 cm3 slagvolumen. Tankkapacitet 1 liter. Siddehøjde ca. 50 cm, 30 kg vægt, L. ca. 100 cm, B. ca. 55 cm, siddehøjde ca. 50 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Udstillingsmodel.
Varenr: 4795173
DKK 3.721 DE, Hamburg, Große Elbstraße 23-10-2017
09:42:19
DKK 558
Husqvarna Novolette, moped 50-tal
Husqvarna Novolette, moped 50-tal. Rost, slitage. Ej funktionstestad.
Varenr: 4785491
DKK 1.564 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-10-2017
19:15:00
DKK 977
Cyclemaster knallert model 1953
Cyclemaster knallert model 1953. Sort stel. Motorkæder defekt. Starter og kører. Brugs- og aldersspor.
Varenr: 4810983
DKK 5.000 DK, Odense, Kratholmvej 23-10-2017
19:21:00
DKK 4.100
Husqvarna Novolette, moped 50-tal. Saknar kåpa, rost, slitage. Ej funktionstestad.
Varenr: 4785490
19:30:00
DKK 665
Sunra MS03. Tre hjulet el scooter.
Sunra MS03. Tre hjulet el scooter. Bordeaux røde skjolde. Med side spejle samt rum under sædet. Oplader medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Enkelt ridse bagpå samt manglende plastikcover til stelnummer.Data: Topfart: 25 km/t To forskellige hastighedsindstillinger hhv 15/25 km/t Op ...
Varenr: 4797046
DKK 14.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-10-2017
19:53:00
SCO Brennabor. Knallert fra 1960`erne
SCO Brennabor. Knallert fra 1960`erne med pedaler. Fremstår med rust. Har antageligt ikke været opstartet i flere år. Stort set original stand. Mangel af tændrørshætte. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4772298
DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 23-10-2017
20:30:00
Moobecane vintage sammenklappelig knallert
Motobecane vintage sammenklappelig knallert. 1960'erne. Original lakering, Motor typeskilt, 49,9 cm3, TUM 143. Stelnr.WKM01504361K . Fremstår med aldersvarende brugsspor og en smule rust. Motoren starter, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4814414
DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2017
19:08:00
Elscooter med lader
Elscooter/ kørestol mrk. Mini Crosser. Lader medfølger. Ej testet. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor; fejl og mangler må påregnes.
Varenr: 4813289
DKK 2.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-10-2017
19:45:00
Elscooter
Elscooter/kørestol mrk. Mini Crosser. Ej testet. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor; fejl og mangler må påregnes.
Varenr: 4813288
20:11:00
DKK 425
Yamaha 1992 FZR 1000
Yamaha 1992 FZR 1000 Leveres med plader, velholdt. Km 65.000 Nysynet 20 april 2017 Lauritz.com garanterer ikke for motorcyklens stand eller funktioner. Den skal beses i MY GARAGE hos CLASSIC MOTOR SALES og må kun køres til nærmeste synshal. Brug af motorcyklen (ud over til nærmeste ...
Varenr: 4813592
DKK 17.000 DK, Vejle, Dandyvej 25-10-2017
20:18:00
DKK 4.600
El - ton el scooter 415 blå hammerlak med fire hjul.
El - ton el scooter 415 blå hammerlak med fire hjul, 2 stk.batterielader medfølger. ca 1 år gammel. Instruktionsbog medfølger.
Varenr: 4812867
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-10-2017
20:37:00
DKK 2.700
Motorcykel dragt læder, str. 62
Motorcykel dragt læder, størrelse 62. Sort, grå og rød. Fremstår ubrugt.
Varenr: 4810571
DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 26-10-2017
19:00:00
Elektrisk løbehjul
Elektrisk løbehjul. 48 V - 1300 W Turbo motor. Farve : Sort Kraftig 1300 W motor. Specifikationer: • Max. hastighed op til ca. 40 km /t. • Startnøgle • Kører 25-30 km. på en opladning • 12" hjul med onroad gummidæk • For og baglys • Horn • Kraftige skivebremser for og bag • Max. ...
Varenr: 4815129
DKK 2.500 DK, Aalborg, Nibevej 26-10-2017
19:30:00
DKK 900