Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Scootere, motorcykler i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Samling ældre pakninger og kabler, m.m.Tomos, Puch Maxi, m.fl.
Samling ældre pakninger og kabler, m.m.Tomos, Puch Maxi, m.fl.. Samling ældre pakninger, pakningssæt, kabler, gaskabler, bremsekabel, m.m. Mærker heriblandt Tomos, Puch Maxi, NSU Quickly 1956, Rex, Zündapp, SRI koblingskabler, m.fl. Nogle manualer medfølger. Kassemål: 38 x 25 x 11 cm. Variable brugs- og aldersspor. Varenr: 4612909 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-04-2017 21:08:00 DKK 375
Rød elscooter med lukket kabine.
Rød elscooter med lukket kabine.. Rød elscooter med lukket kabine. 3 hjulet scooter, hvor føreren er beskyttet mod vejr og vind. Den maksimalt tilladte hastighed for el-scootere er 15 km/t. Trafikstyrelsen har imidlertid godkendt City-Cabinoen til at køre 28 km/timen og uden kørekort, hvis blot man er 18 år. Er du under 18 år ... Varenr: 4608132

DKK 30.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-04-2017 19:31:00 DKK 17.000
Harley Davidson WLA model, årg. 1937, Dansk indregistreret
Harley Davidson WLA model, årg. 1937, Dansk indregistreret. Harley Davidson WLA model, årg. 1937. Dansk indregistreret Står gennemrestaureret og i flot stand. Med bakgear Sidetasker 45-cubic-inch (740 cm3), side ventil motor Høj Kompressions motorModellen oprindelig udviklet til US Police eller Army Ekstra batteri maedfølgerKøretøjet sælges med ... Varenr: 4617364 DKK 188.000 DK, Herning, Engdahlsvej 27-04-2017 20:05:02 DKK 145.000
Jincheng JC250-6 motorcykel.
Jincheng JC250-6 motorcykel. . Jincheng JC250-6 motorcykel type PCNLG. Vægt 165 kg, tilladt totalvægt 310 kg. Har kørt 15342 km. Første registrering 10.05.2006. Afmeldt, den gamle registrering medfølger. Virker ifølge rekvirent, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4638877 DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28-04-2017 17:27:00 DKK 1.800
Velosolex 3800
Velosolex 3800 . Velosolex 3800, veteranknallert af sort metal. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme. Varenr: 4640225 DKK 5.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28-04-2017 18:00:00 DKK 1.500