Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Två par damskor. Angulus, Whyred. Storlek 37 (2)
Två par damskor. Angulus, Whyred. Storlek 37. Ett par svarta läderskor med rågummisula, Angulus. ETt par boots med klack, Whyred. Smärre bruksslitage. (2)
Varenr: 4817934
DKK 1.544 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 11-12-2017
12:04:55
DKK 270
Miu Miu kilklackspumps i röd mocka
MIU MIU, kilklackspumps i röd mocka med klack täckt med silverfärgat glitter, IT storlek 37, klackhöjd 8,5 cm
Varenr: 4861088
DKK 1.544 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 11-12-2017
12:08:00
Se mere
Geox Respira. Ett par skor samt bälte (2)
Geox Respira. Ett par skor samt bälte. Aprikos/rosa lackskor och bälte. Angiven storlek 39. Bältets längd 90 cm. Smärre bruksspår/märken. (2)
Varenr: 4829826
DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 11-12-2017
12:25:09
DKK 232
Gianvito Rossi sandaletter i bronsfärgat skinn
GIANVITO ROSSI, sandaletter i bronsfärgat skinn, IT storlek 40,5, klackhöjd 10,5 cm
Varenr: 4861112
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 11-12-2017
14:00:00
Se mere
Prada. Par højhælede sko, str. 40 (2)
Prada. Par højhælede sko i grå lak, par medfølgende originale rejseposer , størrelse 40. Fremstår med minimale brugsspor. (2)
Varenr: 4860358
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2017
18:55:00
Yves Saint Laurent pumps i svart mocka
YVES SAINT LAURENT, pumps i svart mocka, IT storlek 36,5, klackhöjd 12 cm, platåsula 4 cm
Varenr: 4863089
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 12-12-2017
20:22:00
Se mere
Versace silketørklæde og Gardenia højhælet sko str. 37
Gianni Versace tørklæde i silke. Kvadratisk tørklæde i sort og røde nuancer dekoreret med bladværk og Medusahoveder i gylden. Håndrullet og syet kant. Mål: 85 x 85 cm. Minimale brugsspor. Gardenia selskabssko, str. 37. I stil "Mary Jane Party shoe" i sort læder og lak med 9,5 cm hæl. Få ...
Varenr: 4863633
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 12-12-2017
20:30:00
DKK 325
Armani stövlar i grått krokopräglat skinn
ARMANI, stövlar i grått krokopräglat skinn, IT storlek 38, höjd 40 cm, klackhöjd 8 cm
Varenr: 4864474
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 13-12-2017
19:56:00
Se mere
Tre par skor, stl ca 38 (6)
Tre par skor, stl ca 38. Promenadskor i turkos från Footlight. Lackskor i klassisk penny loafer modell från Tiamo. Lågskor i svart läder från Ralph Laurent. Slitage förekommer. (6)
Varenr: 4701360
DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 14-12-2017
10:18:42
DKK 232
Church. Par herresko, str. 43 (2)
Church. Par herresko af brunt læder, str. 43. Brugsslitage. (2)
Varenr: 4866506
DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 15-12-2017
14:52:10
Christian Dior Støvler str 41
Christian Dior Støvler af lammeskind med snøre og spænde str 41. Få brugsspor.
Varenr: 4866335
DKK < 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 15-12-2017
15:42:00
Christian Louboutin, par stilletter af russkind, str. 41
Christian Louboutin, par stilletter af brunt russkind, str. 41. Brugsspor.
Varenr: 4867711
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 15-12-2017
19:53:00
Prada vans i svart mocka IT storlek 36
PRADA, vans i svart mocka, IT storlek 36
Varenr: 4868456
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 18-12-2017
18:00:00
Se mere
Prada sneakers i svart skinn IT storlek 36,5
PRADA, sneakers i svart skinn, IT storlek 36,5
Varenr: 4868502
20:04:00
Se mere