Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Jimmy Choo Pumps Sort
Jimmy Choo Pumps Sort læder, Str. 38, højde 10 cm. plateausål 1 cm.
Varenr: 4724972
DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-07-2017
19:31:00
DKK 375
Crockett & Jones kängor
CROCKETT & JONES, England, modell Islay, snörskor i burgundy perforerat skinn, cordovan, UK storlek herr 9,5 E, made exclusively for Grafford Stockholm
Varenr: 4726122
DKK 2.294 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-07-2017
17:20:00
Se mere
Grøndlandske Kamik samt sælskindssko. (2)
Grøndlandske Kamik/ sælskindsstøvler samt sælskindssko. H.36, Fodlængde 26-30 cm. Fremstår med brugsspor samt delvist tørt skind. (2)
Varenr: 4724824
DKK < 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-07-2017
19:56:00
DKK 325
Skor, Charles Jourdan, Paris, stl. 37½
Klackskor, Charles Jourdan, Paris. Storlek 37½. Flerfärgad melerad textil, invändigt klädda i silverfärgat skinn. Klack i silverfärgad och svart plast. Bruksslitage.
Varenr: 4706586
DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 25-07-2017
20:25:00
DKK 229
Crockett & Jones snörskor i svart perforerat skinn
CROCKETT & JONES, England, modell Cardiff, snörskor i svart perforerat skinn, UK storlek herr 9,5 E
Varenr: 4726183
DKK 1.530 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-07-2017
21:12:00
Se mere
To par herresko, str 43 (2)
To par herresko af læder, str. 43. Brugsspor. (2)
Varenr: 4712578
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2017
11:11:52
DKK 525
Dolce & Gabbana. Ett par slingbacks, storlek 39,5
Dolce & Gabbana. Ett par slingbacks, storlek 39,5. Senapsgul/svart sidentyg. Klackens höjd 9 cm. Slitage.
Varenr: 4704367
DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 26-07-2017
16:24:00
DKK 249
Fyra par damskor från Footlight, Stl 39 (4)
Fyra par damskor från Footlight. Stl. 39. Ett par svarta i läder med nitar, ett par bruna loafers med spetsig tå (nysulade) och ett par pumps i rosa mocka. ett par i svart/vit läder, stl 38,5. Mindre slitage. (4)
Varenr: 4662683
16:28:00
DKK 229
Yves Saint Laurent. Skuldertaske
Vintage Yves Saint Laurent skuldertaske. Udført i sort læder med brune læderdetaljer. Justerbar skulderrem, så tasken kan bruges som håndtaske. Magnetlukning. Indvendigt 3 rum samt lomme med lynlås. H. 19 cm. L. 25 cm. D. 5 cm. Fremstår med få brugsspor.
Varenr: 4727149
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-07-2017
20:03:00
Christian Dior. Sandaler, højhælet stilet, str. 40,5
Christian Dior. Sandaler, stilet, str. 40,5. Hælhøjde 12 cm. Logoudsmykket forfod, skind med krokopræg. Fremstår med lette brugsspor.
Varenr: 4717663
DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-07-2017
20:00:00
DKK 325
Prada sandaletter
PRADA, sandaletter, med slingback, grön mocka, IT storlek 37, klackhöjd 9,5 cm
Varenr: 4729874
DKK 1.530 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 29-07-2017
15:48:00
Se mere
Prada pumps
PRADA, pumps ljusbrunt slätt skinn, IT storlek 36,5, klackhöjd 5 cm
Varenr: 4729876
DKK 1.147 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 29-07-2017
16:06:00
Se mere
Loeffler Randall flats i guldfärgat präglat skinn
LOEFFLER RANDALL, flats i guldfärgat präglat skinn med nitar, US storlek 10
Varenr: 4729892
17:48:00
Se mere
Marc By Marc Jacobs, støvletter
Marc By Marc Jacobs, støvletter med kilehæl måler ca. 100 mm. Hvidt læder, sort ruskind. Designerstempel ved hæl, sand og pistolmetal holografisk læderbeklædning, polstret ankel, polstret tunge, rund tå, grebet gummisål. Velcro-fastgørelsesrem på ankel, snøre foran. Fremstår med minimale ...
Varenr: 4729370
DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-07-2017
19:45:00
Prada loafers i svart präglat skinn IT storlek 36
PRADA, loafers i svart präglat skinn, IT storlek 36
Varenr: 4730141
DKK 1.147 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 31-07-2017
18:24:00
Se mere
Prada pumps i brun mocka IT storlek 36
PRADA, pumps i brun mocka, storlek 41, klackhöjd 4,5 cm, tillhörande skokartong i original
Varenr: 4730193
DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 31-07-2017
21:27:00
Se mere