Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Sport og fritid i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
URunner. Transporter. Model C1 m/ Bluetooth, telefonoplader mm
URunner. Transporter. Model C1 m/ Bluetooth, telefonoplader mm. URunner transporter, model C1, 'City Runner' med Bluetooth, telefonoplader og indbygget lys. Fjernbetjening, oplader samt manual og værktøj medfølger. URUNNER CityRunner C1. Max. hastighed ca. 18 km/t, 15-20 km på en opladning. Ladetid 90 min. Maksimal stigningsgrad: 17. Bluetooth samt ... Varenr: 4626951

DKK 9.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24-04-2017 18:16:00 DKK 6.000
URunner. Offroad transporter, model R1
URunner. Offroad transporter, model R1. URunner. Offroad transporter, model R1 med fjernbetjening, nøgle, oplader, manual, værktøj samt ekstra støtteben. Max. hastighed ca. 20 km/t, kører ca. 40 km på en opladning. Ladetid 4 timer. Maksimal stigningsgrad: 20. Max. personvægt 110 kg. Vægt på transportere ca. 62 kg. ... Varenr: 4628764

DKK 15.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24-04-2017 19:08:00 DKK 12.000
Vespa Piaggio Skipper 150 scooter
Vespa Piaggio Skipper 150 scooter. 15 HK Vespa Piaggio Skipper 150 scooter med grøn lakering. Indregistreret første gang 26/07-1994. Kørt 10.660 km. Registreret som motorcykel, dog afmeldt. Total istandsat, fremstår med enkelte brugsspor. Virker ved test. Den gamle registrering medfølger. Lauritz.com indestår ikke for ... Varenr: 4618027 DKK 12.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-04-2017 20:20:00 DKK 7.000
Centurion, damecykel. 5271
Centurion, damecykel. 5271. Damecykel fra Centurion. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og skruer samt defekt gear. Låst. Stel str. 48cm. Stel nr. WAK47043X Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varenr: 4631940 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 12:25:00 DKK 300
Von Backhaus, herrecykel. 5407
Von Backhaus, herrecykel. 5407. Herrecykel fra Von Backhaus med otte gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde. Låst. Stel str. 60cm. Stel nr. WVBA101004B OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com Herlev’s eksterne lager på Rovsingsgade 68, 2100 København Ø og kan UDELUKKENDE besigtiges ... Varenr: 4636076 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 12:35:00 DKK 775
Gymnastikredskab vintage hest
Gymnastikredskab vintage hest. Gymnastikredskab/hest med understel af træ, betrukket med læder. Metalmonteringer. Korpusset er betrukket med læder og har to greb, der kan skrues af. L. 162 cm x H. 110 cm; opstillingsflade 165 x 75 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, læderet er stærkt patineret og krakeleret, træet er ... Varenr: 4628570 DKK 8.528 DE, Frankfurt, Hessenring 25-04-2017 14:39:00 DKK 3.337
Kildemoes herrecykel
Kildemoes herrecykel. Kildemoes herrecykel, Primates af gullakeret metal. Monteret med Shimano 21-gear. Fremstår med brugsspor defekter i form af defekt lås, bagskærm mm. Lauritz.com indestår ikke for gear funktionerne. Varenr: 4633397 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 25-04-2017 15:00:00 DKK 575
Kildemoes, barnecykel. 6650
Kildemoes, barnecykel. 6650. Barnecykel fra Kildemoes. Fremstår med brugsspor, defekte gear. Låst. Stel str. 44cm. Stel nr. WBK126254V. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com Herlev’s ... Varenr: 4614083 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 16:03:26 DKK 325
Gymnastikredskab vintage buk
Gymnastikredskab vintage buk. Buk/gymnastikredskab, træ/læder/metal. Fire skrå træben med blålakerede metalmonteringer. Buk med brunt læderbetræk, H. 100 cm, opstillingsflade 64 x 67 cm. Læderet fremstår med flot patina og en reparation, træet er slidt og fremstår med kantstød. Varenr: 4628589 DKK 7.045 DE, Frankfurt, Hessenring 25-04-2017 17:44:00 DKK 2.410
Babboe, el-ladcykel model Curve
Babboe, el-ladcykel model Curve. El-ladcykel fra Babboe model Curve med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og skruer. Batteri, oplader og nøgle til batteri medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Stelnummer: WSP431 Varenr: 4636316 DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 18:20:00 DKK 2.200
Fitness cykel. DMC & Magnetic System
Fitness cykel. DMC & Magnetic System. Fitness cykel fra DMC & Magnetic System, pec-3000. Mål: H. 127, B. 66, L.96 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4636652 DKK 1.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-04-2017 20:02:00 DKK 300
Sure Shot: Basketball kurv af stål
Sure Shot: Basketball kurv af stål. Sure Shot: Basketball kurv af rustfrit stål til nedgravning. H 370 cm. Varenr: 4630003 DKK 2.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-04-2017 20:03:00 DKK 1.250
Bronco drengecykel 24'
Bronco drengecykel 24'. Børnecykel med 3 indvendige Shimano gear, stål stel, fodbremse og håndbremse. Inkl. Bagagebærer, skærme, justerbart støtteben, Blød skum sadel, samt godkendte reflekser og ringeklokke. Cyklen er ca. 85% samlet. Fremstår ny og ubrugt i original emballage. Billede nr. 1 er ... Varenr: 4539776

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 25-04-2017 20:21:00 DKK 400
Scott, herrecykel. 5421
Scott, herrecykel. 5421. Herrecykel fra Scott med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt skærm. Stel str. 53cm. Stel nr. WAZ150135T Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com Herlev’s ... Varenr: 4637032 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 10:42:57 DKK 325
Kildemoes, herrecykel. 5211
Kildemoes, herrecykel. 5211. Herrecykel fra Kildemoes med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på skruer samt manglende greb på styr. Stel str. 60cm. Stel nr. WBK120836V Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare ... Varenr: 4637036 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 10:44:31 DKK 525
Kildemoes, damecykel. 5516
Kildemoes, damecykel. 5516. Damecykel fra Kildemoes med tre gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og skruer samt defekt sadel. Løs kæde. Stel str. 51cm. Låst. Stel nr. WBK137347B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at ... Varenr: 4637115 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 11:09:59 DKK 300
Jaguar, damecykel. 5533
Jaguar, damecykel. 5533. Damecykel fra Jaguar med tre gear. Fremstår med brugsspor, løs kæde. Stel str. 56cm. Stel nr. WIC48025I Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com Herlev’s ... Varenr: 4637196 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 11:24:58 DKK 550
Kildemoes, damecykel. 5517
Kildemoes, damecykel. 5517. Damecykel fra Kildemoes med tre gear. Fremstår med brugsspor, rust på skruer samt defekt støtteben. Låst. Stel str 54cm. Stel nr. WBK127710V Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare ... Varenr: 4637198 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 11:25:31 DKK 325
Spalding. Hvid herrecykel. Model 'Zero'
Spalding. Hvid herrecykel. Model 'Zero'. Spalding. Hvid herrecykel. Model 'Zero' Stel, styr, forgaffel og skærme i genanvendeligt aluminium. Miljøvenlig lakering Fælgbremse for, og fodbremse bag. Pro E40PP kranksæt Spalding 700C aluminiumsfælge Punkterhæmmende dæk, str. 700 x 28C Sadel og håndtag i spalding design. Stelstørrelse... Varenr: 4127279

DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-04-2017 12:02:00 DKK 2.200
Giant, herrecykel. 5540
Giant, herrecykel. 5540. Herrecykel fra Giant med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på skruer. Låst. stel str. 48cm. Stel nr. GA081636 Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com ... Varenr: 4637295 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 12:14:01 DKK 375
Nishiki, herrecykel. 5428
Nishiki, herrecykel. 5428. Herrecykel fra Nishiki. Fremstår med brugsspor, defekt gear og sadel samt rust på kæde og skruer. Låst. Stel str. 63cm. Stel nr. WN16321D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder ... Varenr: 4637003 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 26-04-2017 13:30:00 DKK 375
Alfa Romeo 156, 2,0 TS 16v årg. 1998
Alfa Romeo 156, 2,0 TS 16v årg. 1998. Alfa Romeo 156, 2,0 TS 16v årg. 1998. Rødlakeret. km. stand 212.930. Velourkabine. Trærat. Pioneer radio. Frremstår velholdt. Seneste syn 21/03-2016. Med registreringsattest. To originalnøgler medfølger. Uden nummerplader. Varenr: 4619720 DKK 24.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-04-2017 15:50:00 DKK 14.000
Citybike Herrecykel, 58 cm.
Citybike Herrecykel, 58 cm.. Herrecykel 28" med 7 gear, 58 cm. aluminiums stel. Nøgle mangler til lås. Fremstår med rust samt mørnet dæk. Varenr: 4637944 DKK < 1.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26-04-2017 17:30:25 DKK 425
Gammelt gymnastikredskab, buk
Gammelt gymnastikredskab, buk. Buk/gymnastikredskab, træ/læder/metal. Fire skrå træben, brunt læderbetræk, H. 100 cm, opstillingsflade 64 x 80 cm. Læderet fremstår med patina og små snit, træet er slidt og fremstår med kantstød. Varenr: 4628574 DKK 7.045 DE, Frankfurt, Hessenring 26-04-2017 17:40:00 DKK 2.410
Gymnastikredskab, vintage buk
Gymnastikredskab, vintage buk. Buk/gymnastikredskab, træ/læder/metal. Fire skrå træben med metalmonteringer. Benene er betrukket med læder. Buk med brun læderpolstring, H. 100 cm, opstillingsflade 80 x 66 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, læder med kraftig patina, træet er slidt og fremstår med kantstød. Varenr: 4628577 DKK 7.045 DE, Frankfurt, Hessenring 26-04-2017 17:41:00 DKK 2.596
Gymnastikredskab vintage buk
Gymnastikredskab vintage buk. Buk/gymnastikredskab, træ/læder/metal. Fire skrå træben med læderpolstring og metalmonteringer, buk med brunt læderbetræk, H. 100 cm, opstillingsflade 67 x 78 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, læder med kraftig patina, træet er slidt og fremstår med kantstød. Varenr: 4628582 DKK 7.045 DE, Frankfurt, Hessenring 26-04-2017 17:42:00 DKK 2.410
Gymnastikredskab vintage hest, ca. 1900
Gymnastikredskab vintage hest, ca. 1900. Gymnastikredskab/hest med understel af træ, metalmonteringer. Korpusset er betrukket med patineret læder og har to greb, der kan skrues af. L. 190 cm x H. 112 cm; opstillingsflade 186 x 83 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, læderet er stærkt patineret, træet er slidt og fremstår med ... Varenr: 4628569 DKK 8.528 DE, Frankfurt, Hessenring 26-04-2017 18:39:00 DKK 3.337
Gymnastikredskab, buk, ca. 1900
Gymnastikredskab, buk, ca. 1900. Buk/gymnastikredskab, træ/læder/metal. Fire skrå træben med metalmonteringer, sort lakering. Buk med brun læderpolstring, H. 98 cm, opstillingsflade 75 x 105 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, læder med stærk patina, træet er slidt og fremstår med kantstød. Varenr: 4628579 DKK 7.045 DE, Frankfurt, Hessenring 26-04-2017 18:42:00 DKK 2.410
Gymnastikredskab vintage buk
Gymnastikredskab vintage buk. Buk/gymnastikredskab, træ/læder/metal. Fire skrå træben med metalmonteringer, betrukket med læder. Buk med brun læderpolstring, H. 106 cm, opstillingsflade 71 x 92 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, læder med kraftig patina, træet er slidt og fremstår med kantstød. Varenr: 4628587 DKK 7.045 DE, Frankfurt, Hessenring 26-04-2017 18:43:00 DKK 2.410
RUFA cykel, fremstillet hos Rudolf Fauss, Köln, cykel, original stand, et dæk er punkteret
RUFA cykel, fremstillet hos Rudolf Fauss, Köln, cykel, original stand, et dæk er punkteret. Cykel 'RUFA', fremstillet hos Rudolf Fauss, Köln, betegnet, original stand, blålakeret stel, et gear, dynamolygte fra 'Scharlach': 6 volt og 3 watt, med original lædersadel, ringklokke og luftpumpe, på skærmens bagside rester af en klæbeetiket, dæk fra DUNLOP, med reflekser, integreret cykellås, ... Varenr: 4630852 DKK 3.337 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 26-04-2017 18:44:00 DKK 2.596
 1 2 3 4 5  >>