Kategori  Vurdering
   1 2 3  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Single Wheel Elektrisk LED 'Segboard' / Skateboard
Single Wheel Elektrisk LED 'Segboard' / Skateboard. Data: Farve: Hvid Max Speed: 18-20 km/t Rækkevidde: Ca. 18 km. ved almindelig kørsel på vej Max stigning: Ca. 35 grader afhængig af vægt og vej tilstand Batteri: 36v/4.4hh lithium cell Temperaturanbefaling ved brug: -10 til 40 ...
Varenr: 4789714

DKK 2.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 20-02-2018
11:53:00
Batavus, damecykel. 1111/17
Damecykel fra Batavus med syv gear. Fremstår med brugsspor, forhjul ækset. Stel str. 55cm. Stel nr. BA3124484 Auktioner over hittegods, cykler,biler og koster fra Nordsjællands Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4902251
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 20-02-2018
13:54:11
Samling rideudstyr.
Samling rideudstyr bestående af Cavallo ridestøvler henholdsvis str. 37 og 38. Ridehjelm, seletøj, stigebøjler, mfl. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 4921422
14:51:25
Samling cykler. (4)
Damecykel fra Kildemoes med tre gear. Fremstår med brugsspor, defekt bremse og sadel samt rust på skruer. Låst. Stel str. 52 cm. Stel nr. WBK173306Z Damecykel fra Everton. Fremstår med brugsspor, defekt gear og eger på forhjulet samt rust på kæde og narv. Stel str. 52cm. Låst. Stel nr. ...
Varenr: 4921342
15:49:18
Husky ladcykel med tre gear.
Ladcykel model Husky med tre indvendig gear. Stel af aluminium, kassen af PE plast, hvilket gør at selve cyklen vejer omkring 31 kg. Fodbremse samt skivebremser monteret. I original emballage. Usamlet. Samlevejledning medfølger. Modelfotos
Varenr: 4786551

DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 20-02-2018
19:48:00
DKK 5.200
Fixie Bike (sort/grøn)
Fixie singlespeed cykel (Ingen gear) •Fritløbende nav (som en normal cykel) •Stel størrelse: 52 cm (Passer til 165-185 cm) •Hjulstørrelse: 58 cm •Stel: Stål •Forgaffel: Stål •Bremser: For og Bag bremser •Vægt: 11 kg •Cyklen kommer delvist samlet og skal justeres og efterspændes. Modelfoto, ...
Varenr: 4913025

DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 20-02-2018
20:48:00
Salomon, Madshus m.fl. Samling langrendsudstyr (14)
Samling langrendsudstyr bestående af: et par Salomon Escape S TR støvler str. 43 1/3, et par Madshus Ultrasonic ski L. 180 cm, et par Madshus ski L. 200 cm, et par Vikafjell ski L. 200 cm, et par One Way Diamond 380 skistave L. 160 cm samt to par Åsnes skistave. Brugsslitage. Støvler og ...
Varenr: 4917736
DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 20-02-2018
20:49:00
DKK 450
Kildemoes, damecykel. 7393
Damecykel fra Kildemoes med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt støtteben. Låst. Stel str. 56 cm. Stel nr. WBK137963U Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4908358
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-02-2018
13:37:34
SCO, damecykel. 7375
Damecykel fra SCO. Fremstår med brugsspor, defekt gear og låst. Stel str. 54 cm. Stel nr. WALD16788G Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4922342
14:08:21
Damecykel i lilla aluminium, retro stil.
Damecykel udført med stel i lakeret aluminium. Med skærme, støttefod, cykelkurv, Shimano Nexus indvendige gear samt dynamo forlygte. H. til saddelpind fra jord: 73 cm. Data: Bygget i EU 3 indvendige Shimano Nexus gear For samt fodbremse Lovpligtige reflekser CE godkendt
Varenr: 4794631

DKK 2.400 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-02-2018
18:20:00
Damecykel i lakeret aluminium, retro stil.
Damecykel udført med stel i lakeret aluminium. Med skærme, støttefod, Shimano Nexus indvendige gear samt lygter. H. til saddelpind fra jord: 73 cm. Data: Bygget i EU 3 indvendige Shimano Nexus gear For samt bag bremser Refleks i dæk CE godkendt
Varenr: 4794640

18:25:00
Mc4you classic 250cc. med sidetasker Stel nummer. LF3PC4077B001563
Bemærk: Motorcykel kan IKKE indregistreres i DK/EU. Pga. regler ang. ABS bremser (Euro4) pr. 31-12-16. Kan evt. bruges til reservedele, kørsel på bane/privat grund. Mc4you classic Lifan 250-cc motorcykel. I farven sort. Egen Vægt 162 kg, tilladt totalvægt 322 kg. Usamlet i original embalage. ...
Varenr: 4852395
DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-02-2018
18:33:00
Von Braun. Fixiebike. Rød lakeret
Fixiebike. Stel i stål. Singlespeed/fixie sportscykel med flip/flop nav, samt letmetals fælge. Fremstår i original emballage. Enkelte minimale lakafslag kan forekomme. Mål: L: 166 cm. Stangmål :80 cm. (målt fra gulv til overstang) Stelstørrelse: 56 cm. Hjul: 27 tommer. Fremstår ...
Varenr: 4915498

DKK 1.700 DK, Herlev, Dynamovej 21-02-2018
19:01:00
Samling skiudstyr (15)
Samling skiudstyr bestående af ni par skistøvler. Seks par fra Rossignol. 3 par i str. 28-29,5. samt 3 par i 30-31,5. Et par fra Salomon str. 27-28,5 samt to par fra Lange str. 29-30,5 og str. 40. Dynastar ski 146 cm. To par Lange skistøvler str. 27-28,5 samt Rossignol ski 140 cm. Lange ...
Varenr: 4914443
19:32:00
Kompletter Schlägersatz für Damen, Mac Gregor und Mizuno (14)
Kompletter Schlägersatz für Damen, bestehend aus einem Eisensatz mit Stahschäften ' Mac Gregor Synchrolyte' Eisen 3 bis 9, Sandwedge und Pitchingwedge, Hölzer 3,4,5 und 1 von' Mizuno' mit Graphitschäften, Maße von 91,5 cm bis 112,5 cm, leichte altersbedinge Gebrauchsspuren (13).
Varenr: 4709715
DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 21-02-2018
19:44:00
DKK 298
Varenr: 4915486

19:48:00
DKK 650
Herrecykel i mørkeblå aluminium, Nexus Shimano gear.
Herrecykel udført med stel i mørkeblå aluminium. Med bagagebære, skærme, kædeskærm samt støttefod. H. til saddelpind fra jord: 75 cm. Data: Bygget i EU 3 indvendige Shimano Nexus gear For samt fodbremse Lovpligtige reflekser CE godkendt
Varenr: 4827625

DKK 4.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-02-2018
20:06:00
DKK 700
Von Braun. Fixiebike. Lilla
Fixiebike. Stel i stål. Singlespeed/fixie sportscykel med flip/flop nav, samt letmetals fælge. Fremstår samlet som udstillingsmodel. Enkelte minimale lakafslag kan forekomme. Mål: L: 166 cm. Stangmål :80 cm. (målt fra gulv til overstang) Stelstørrelse: 56 cm. Hjul: 27 tommer. ...
Varenr: 4909569

20:08:00
DKK 700
Søren Søgaard. Billardbord med div. tilbehør
Søren Søgaard. Billardbord på sokler af fineret egetræ, H. ca. 78 L. 256 B. 140 cm. Løse plader til bordtennis samt div. tilbehør medfølger. Fremstår med brugspræg. NB. Køber står for håndtering af varen.
Varenr: 4920791
DKK 5.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-02-2018
20:11:00
DKK 4.600
Golfschläger, Schottland, 1930er Jahre (4)
Golfschläger, Schottland, 1930er Jahre, verschiedene Hersteller, je aus Stahl gefertigt, bestehend aus Nummer 3, 4 und 7, Maße: L. 92-101 cm, Abnutzungsspuren, Kratzer und Bestoßungen am Metall, Stoff an den Schlägern mit Abrieb. (4)
Varenr: 4891877
20:14:00
DKK 298
Komplettes Golfset, bestehend aus Golfbag mit Trolley (15)
Komplettes Golfset für Herren, bestehend aus einem vollständigen Eisensatz 'Mac Gregor Synchrolite', Eisen 3 bis 9 und Pitchingwedge, einem Driver von 'Mizuno', 11 Grad, einem Holz 3 von 'Titleist', zwei Hölzern, 3 und 4 von 'Wilson' und einem Putter von 'Ray Cook',insges. 13 Schläger, einem ...
Varenr: 4677498
20:21:00
DKK 298
Kawasaki motorcykel, Z1000 ST fra 1980
Køretøjet er i en teknisk og optisk velplejet stand. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Motorcyklen er p.t. indregistreret i Tyskland, men sælges dog kun uden indregistrering. Indregistreringsattest medfølger. Fabrikat: Kawasaki, Z1000ST Model: Naked Køretøjstype: ...
Varenr: 4841938
DKK 47.638 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-02-2018
20:36:00
DKK 20.469
Vespa 125 ccm, retro-klassiker
Scooter Vespa Piaggio 150 ccm, årgang 1999, italiensk retro-klassiker. Inkl. nøgle. Fremstår med brugsspor, delvist med ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4916900
DKK 17.120 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-02-2018
20:36:00
DKK 8.932
Kompletter Schlägersatz für Herren (12)
Kompletter Schlägersatz für Herren, bestehend aus einem Eisensatz mit Graphitschäften 'Lynx Predator' Eisen 3 bis 9, Sandwedge und Pitchingwedge, Eisen 5 fehlt, Hölzer 3,5, und 1 von 'Crane Golf' mit Graphitschäften, Putter von Acushet, Maße von 88 cm bis 118,5 cm, leichte altersbedinge ...
Varenr: 4716609
20:43:00
DKK 298
Jaguar XJS 4.0 fra 1993
Jaguar XJS 4.0 fra 1993. 4-personers coupé. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Køretøjet var køredygtigt på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Grundlæggende data for køretøjet, mærke: Jaguar, model: XJS, årgang: 1993, antal cylindere: 4 cylindere, ...
Varenr: 4915566
DKK 148.868 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-02-2018
20:50:00
DKK 78.156
Volkswagen, 1950'erne, Boble/Beetle, 1200 edition fra november 1985
VW specialmodel. Jubilæums-Boble/-Beetle 1200 Bj nov. 1985 (blev kun produceret i et år), leveret fra Raffay Hamburg, H- og TÜV-godkendelse fra dec. 2017. Fuldkommen original - kørt 26.000 km med originallak. Volkswagen 50 års Boble/Beetle edition fra 1985. Luksus-edition '50 års Boble', 2.400 ...
Varenr: 4915775
DKK 171.198 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-02-2018
20:59:00
DKK 78.156
Volkswagen Boble/Beetle 1500 fra 1968
Volkswagen Boble/Beetle 1500 fra juli 1968. 'Super-Käfer', bilen har haft 2 ejere. Original tilstand og hovedsagelig med førstegangs lak. Garanti for teknisk pålidelighed. Stor inspektion på specialværksted. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Køretøjet var køredygtigt på ...
Varenr: 4915773
DKK 133.981 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-02-2018
21:05:00
DKK 56.570
Varenr: 4794642

DKK 2.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-02-2018
10:11:59
Jupiter, herrecykel. 5064
Herrecykel fra Jupiter. Fremstår med brugsspor, defekt gear, bremse og skærme samt rust på kæde og skruer. Stel str. 55 cm. Stel nr. WJE13293C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4913474
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2018
11:06:00
Damecykel i hvidlakeret aluminium, affjedring.
Damecykel udført med stel i hvidlakeret aluminium. Med affjedring, skærme, støttefod samt dynamo lygter med on/off funktion. H. til saddelpind fra jord: 77 cm. Data: Bygget i EU 24 udvendige Shimano gear For samt bag bremser Affjedring i forgaffel Refleks i dæk CE godkendt ...
Varenr: 4838092

DKK 3.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-02-2018
11:25:00
 1 2 3  >>