Kategori  Vurdering
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Centurion, herrecykel. 7088
Herrecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde. Låst. Stel str. 48 cm. Stel nr. WAK83643P Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4861832
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2017
10:40:54
DKK 325
SCO, damecykel. 5671
Damecykel fra SCO med tre gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde. Låst. Stel str. 51 cm. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4861922
11:23:50
DKK 375
Centurion, herrecykel. 5866
Herrecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og skruer. Låst. Stel str. 58cm. Stel nr. WAK45398X Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4861848
11:47:00
DKK 325
Centurion, damecykel. 6914
Damecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt sadel og gear samt rust på kæde. Låst. Stel str. 50 cm. Stel nr. WAK40996C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare ...
Varenr: 4862065
12:15:46
Centurion, herrecykel. 7215
Herrecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, låst. Stel str. 53 cm. Stel nr. WAK34284C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4862075
12:19:00
Centurion, herrecykel. 7141
Herrecykel fra Centurion. Fremstår med brugsspor, defekt gear og sadel samt rust på kæde. Låst. Stel str. 56 cm. Stel nr. WAK88872F Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4861834
12:41:00
DKK 325
Herrecykel. 7168
Herrecykel med tre gear. Fremstår med brugsspor, rust på stel. Stel str. 64 cm. Låst. Stel nr. WLUC317F Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4854753
14:02:00
DKK 325
Streetgolf. 2 stk komplette streetgolf sæt.
Streetgolf. 2 komplette street golf sæt. Hver sæt indeholder. 7-jern, wedge (56 grader), putter (alle 3 dele produceret i 431-stål) 1stk. Streetgolf bag. 2 stk. Streetgolf bold. 1 stk. streetgolf flaghul. 25stk. Streetgolf scorecards. 1 sæt Streetgolf regler. OBS! Venligst vær opmærksom ...
Varenr: 4862526

DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2017
16:22:00
Raleigh, damecykel. 7170
Damecykel fra Raleigh med syv gear. Fremstår med brugsspor, låst. Stel str. 56 cm. Stel nr. WN05953K Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4862732
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2017
18:56:00
Honda Express. Automatic 2 Speed, Knallert
Honda Express. Automatic 2 Speed. Ej testet. Fremstår med kraftige brugsspor, herunder bl.a. steder med rust. Defekter samt mgl. dele må påregnes.
Varenr: 4859933
DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 11-12-2017
19:16:00
Parajet Cyclone 294 ccm Paramotor
Parajet Cyclone 294 ccm Paramotor. Har fløjet få timer timer. 40 HK Rotron 294cc-motor. 14 liters brændstoftank. Der medfølger Manual, værktøj samt oplader til batteriet der driver elstarten. Fremstår med ridser på beskyttelseskærm,
Varenr: 4856213
DKK 40.000 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2017
19:38:00
DKK 17.000
Meidida fatbike, MTB.
Meidida fatbike udført i hvid/rød stål. 7 udvendige Shiming gear, for- og bagbremse, regulerbar sæde, støttefod. Højde til saddelpind fra jord: 71 cm., hjulbredde ca. 10 cm. Skal efterspændes.
Varenr: 4830841

DKK 3.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 11-12-2017
19:40:00
DKK 1.050
Centurion, herrecykel. 7200
Herrecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, låst. Stel str. 55 cm. Stel nr. WAK37525D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4865546
19:42:00
Streetgolf. 2 komplette street golf sæt. Hver sæt indeholder. 7-jern, wedge (56 grader), putter (alle 3 dele produceret i 431-stål) 1stk. Streetgolf bag. 2 stk. Streetgolf bold. 1 stk. streetgolf flaghul. 25stk. Streetgolf scorecards. 1 sæt Streetgolf regler. OBS! Venligst vær opmærksom på...
Varenr: 4866684

19:46:00
ATV Maxxer 90, 'Sports'
ATV Maxxer 90, 'Sports' Kymco. 2-hjulstræk (2WD) Uafhængig affjedring for – god komfort og større kontrol for de yngre. Automatisk kobling og CVT transmission. El-start. Motor: 4-takt, 90 cc | Køling: Luft. Fremstår med nogle brugsspor, enkelte ridser/skrammer. Brugt få gange.
Varenr: 4816605
DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 11-12-2017
19:56:00
DKK 4.100
Zündapp. Vintage knallert
Zündapp. Vintage knallert. Kører ifølge rekvirent. Dog skal koblingsplader udskiftes/ defekte koblingsplade medfølger. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, herunder bl.a. mindre steder med rust samt nogle mindre buler og skrammer. Defekter og mgl. kan forekomme. Lauritz.com garanterer ikke ...
Varenr: 4859925
DKK 3.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 11-12-2017
20:22:00
DKK 1.650
Von Braun. Fixiebike. Lilla
Fixiebike. Stel i stål. Singlespeed/fixie sportscykel med flip/flop nav, samt letmetals fælge. Fremstår samlet som udstillingsmodel. Enkelte minimale lakafslag kan forekomme. Mål: L: 166 cm. Stangmål :80 cm. (målt fra gulv til overstang) Stelstørrelse: 56 cm. Hjul: 27 tommer. ...
Varenr: 4821613

DKK 1.700 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2017
19:00:00
DKK 575
Varenr: 4844795

DKK 2.200 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2017
19:00:00
Samling cykeldele. Bl.a. skærme, lygter samt støttehjul
Samling cykeldele bestående af: 35+ stk. Lollipop - børne sadler, L. 21 cm. B. 15 cm. 10 + stk. Winnie the Pooh - Støttehjul. 25+ stk. Mickey Mouse - Søttehjul. 10 + stk. Aluminiums bare-ends. 80+ stk. Spiderman cykellygter. 10+ stk. Disney justerbar spejle. 60+ stk. Gummi greb til ...
Varenr: 4862540
DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 12-12-2017
19:00:00
DKK 325
Fixie Bike (sort/grøn)
Fixie singlespeed cykel (Ingen gear) •Fritløbende nav (som en normal cykel) •Stel størrelse: 52 cm (Passer til 165-185 cm) •Hjulstørrelse: 58 cm •Stel: Stål •Forgaffel: Stål •Bremser: For og Bag bremser •Vægt: 11 kg •Cyklen kommer delvist samlet og skal justeres og efterspændes. Modelfoto, ...
Varenr: 4794929

DKK 2.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 12-12-2017
19:40:00
Kettler Racer S Ergometercykel
Kettler Racer S Ergometercykel. Fremstår med lettere brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme.
Varenr: 4863724
DKK 5.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 12-12-2017
19:45:00
DKK 3.300
Husky ladcykel med tre gear.
Ladcykel model Husky med tre indvendig gear. Stel af aluminium, kassen af PE plast, hvilket gør at selve cyklen vejer omkring 31 kg. Fodbremse samt skivebremser monteret. I original emballage. Usamlet. Samlevejledning medfølger. Modelfotos
Varenr: 4786541

DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2017
19:48:00
DKK 3.600
Everton, damecykel. 6642
Damecykel fra Everton. Fremstår med brugsspor, defekt gear og eger på forhjulet samt rust på kæde og narv. Stel str. 52cm. Låst. Stel nr. WBK160134Z Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne ...
Varenr: 4843948
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2017
19:56:00
RIB-380 - Gummibåd 3,8 meter
RIB-380 - Gummibåd 3,8 meter med glasfiberskrog, FRP-konsol, Bænk m/ stuveplads, rat og kabel, klargjort til motor. Sødygtig, stabil og manøvredygtig båd med mange anvendelsesmuligheder. Trækker fint vandski og tubes med en 20 HK motor. Specifikationer: - Længde 3.80m - Bredde 1,70 m ...
Varenr: 4839632

DKK 23.000 DK, Herning, Engdahlsvej 12-12-2017
20:14:00
DKK 11.000
Sunra MS03. Tre hjulet el scooter.
Sunra MS03. Tre hjulet el scooter. Bordeaux røde skjolde. Med side spejle samt rum under sædet. Oplader medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Enkelt ridse bagpå samt manglende plastikcover til stelnummer.Data: Topfart: 25 km/t To forskellige hastighedsindstillinger hhv 15/25 km/t Op ...
Varenr: 4839439
DKK 14.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 12-12-2017
20:25:00
DKK 6.200
Vattensportsutrusning, 4 delar (4)
Vattensportsutrusning, 4 delar. Bestående av: 1 slalomvattenskida Phantom (längd 171 cm) , 2 st wakeboards Hyperlight och Gater (läng 140 cm)samt en Wakesurf Gater (längd 111 cm). Inga bindningar medföljer. Bruksslitage, ena board med något avslag samt plast släpt, vänligen se bilder för ...
Varenr: 4735100
DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 13-12-2017
11:02:48
DKK 232
Everton, damecykel. 7049
Damecykel fra Everton. Fremstår med brugsspor, defekt gear samt rust på kæde. Låst. Stel str. 50 cm. Stel nr. WBK040628A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4852960
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 13-12-2017
12:40:00
Otte par skistøvler (8)
Otte par skistøvler. Seks par fra Rossignol. 3 par i str. 28-29,5. samt 3 par i 30-31,5. Et par fra Salomon str. 27-28,5 samt et par fra Lange str. 29-30,5. Fremstår med brugsspor. (8)
Varenr: 4854819
12:40:00
Centurion, damecykel. 7148
Damecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt bremse og støtteben. Låst. Stel str. 55 cm. Stel nr. WAK51135V Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varenr: 4867754
13:19:00
Skiudstyr (5)
Skiudstyr bestående af, Atomic ski 142 cm. Dynastar ski 154 cm. Et sæt skistave. To sæt Lange skistøvler str. 27-28,5 og 29-30,5. Fremstår med brugsspor. (5)
Varenr: 4854815
13:37:46
 1 2 3 4  >>