Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Sportsudstyr, bordspil i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Crazy Creek. Inliners, str. 40 samt tilbehør
Crazy Creek. Inliners, str. 40 samt tilbehør. Crazy Creek. Inliners, str. 40, pose med håndled, albue og knæbeskyttere medfølger. Fremstår ubrugte og original emballage medfølger. Varenr: 4713726 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 20-07-2017 20:54:00 DKK 300
Freeride/Freestyle. Samling Kite udstyr
Freeride/Freestyle. Samling Kite udstyr. Freeride/Freestyle. Samling allround Kite udstyr, Slingshot RPM, bygget i ''bomb proff' konstruktion, to størrelser, pumpe og bar medfølger. Velegnet til nybegynderen og den øvede kitesurfer. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4678543 DKK 12.000 DK, Herning, Engdahlsvej 21-07-2017 17:08:21 DKK 2.500
Udendørs træningsmaskine, 'Elliptical Trainer'
Udendørs træningsmaskine, 'Elliptical Trainer' . Udendørs træningsmaskine, model 'Elliptical Trainer / Crosstrainer' Denne maskine er designet til at styrke kredsløb og kondition. Træner muskulatur og koordination i både over- og underkrop. Træner og styrker fleksibilitet i leddene. Styrker balancen. Mål: H. 152 B. Varenr: 4721777 DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 21-07-2017 19:45:00 DKK 1.500
Teca. Bænk
Teca. Bænk. Teca. Bænk, justérbar højde og position. L. 110 cm. Brugsspor (2) Varenr: 4725802 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-07-2017 12:53:00 DKK 375
Kompletter Schlägersatz für Herren (12)
Kompletter Schlägersatz für Herren (12). Kompletter Schlägersatz für Herren, bestehend aus einem Eisensatz mit Graphitschäften 'Lynx Predator' Eisen 3 bis 9, Sandwedge und Pitchingwedge, Eisen 5 fehlt, Hölzer 3,5, und 1 von 'Crane Golf' mit Graphitschäften, Putter von Acushet, Maße von 88 cm bis 118,5 cm, leichte altersbedinge ... Varenr: 4716609 DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-07-2017 21:00:00 DKK 297
Bordtennisbord, sammenklappeligt
Bordtennisbord, sammenklappeligt. Bordtennisbord, sammenklappeligt. Net og bolde medfølger. Brugsspor samt plade med mindre ridser / skrammer. Varenr: 4727380 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 26-07-2017 12:22:31 DKK 375
Vattensportsutrusning, 4 delar (4)
Vattensportsutrusning, 4 delar (4). Vattensportsutrusning, 4 delar. Bestående av: 1 slalomvattenskida Phantom (längd 171 cm) , 2 st wakeboards Hyperlight och Gater (läng 140 cm)samt en Wakesurf Gater (längd 111 cm). Inga bindningar medföljer. Bruksslitage. (4) Varenr: 4723905 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 26-07-2017 14:39:00 DKK 249
2 golfsæt (17)
2 golfsæt (17). 2 golfsæt bestående af 1 bærebag og 1 bag indeholdende 1 driver, 1 5-kølle, 2 rescues, 11 jern. Brugsspor. Varenr: 4723692 DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 26-07-2017 20:48:00 DKK 350