Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Parti Fitnessudstyr. Træktårn (8)
Otte styks fitnessudstyr. Træktårn til træning af bla. rygmuskulaturen. Maskinen har justerbar sædehøjde, vægtkapacitet op til 80 kg og skal monteres med 30 mm. vægtskiver Obs! Vægtskiver medfølger ikke. Udført i grå/sortlakeret metal. L. 145, B 109, H 208 cm. Fremstår ny og ubrugt i indpakning. ...
Varenr: 4805034

DKK 2.500 DK, Helsingør, Støberivej 17-10-2017
21:35:00
DKK 950
Samling klatreudstyr. Seler, reb m.m.
Fire klatreseler fra Ocun. størrelse one, To reb, diverse, karabin kroge, Faders mm. Fremstår med brugsspor. Funktionen ikke testet.
Varenr: 4805684
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 18-10-2017
19:04:00
DKK 450
Roberto Sport. Bordfodboldspil
Bordfodboldspil i solidt slidstærkt design, materiale og solide ben. Plastikhåndtag på gennemgående stænger. H. 100 L. 135 B. 76-115 cm. Vægt ca. 50 kg. Fremstår med brugsspor. Bolde medfølger ikke. Obs.: beskrivelsen ændret.
Varenr: 4805236
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 18-10-2017
19:09:00
DKK 775
Konvolut aus Golfschlägern / Golfset für Rechtshänder, mit Sensor Eisen, Executive Hölzen und zwei Standbags / Golfbags / Catbags aus Leder (17)
Golfset für Rechtshänder, bestehend auf zehn Sensor Flyweight Balanced Energy Slotline Eisen 2 bis 8 sowie P und S, Spalding Professional Executive Hölzen 1, 3 und 5, einem Holz, einem Titleist Putter, einer Uniroyal Standbag in rotem Leder, einer Salzenger Golfbag in grünem und blauem Leder, ...
Varenr: 4807218
DKK 2.605 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 18-10-2017
20:56:00
DKK 335
Samling af herregolfsæt med jernsæt/golfkøller med Callaway Big Bertha VFT teknologi og to golftasker/standbags/cartbags (28)
Samling af herregolfsæt til højrehåndede, bestående af jern 1 til 8, P, L, S og køller 3, 5, 7, 9 og 12 med Callaway Big Bertha VFT teknologi, en Callaway FTi Draw kølle, en Callaway X5th 27 kølle, et Slazenger XTC jern 7 (til venstrehåndede), en træputter, en Odyssey Tri Force putter, to ...
Varenr: 4799165
DKK 5.210 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 18-10-2017
20:59:00
DKK 1.116
Golfsæt, Ping m.fl.
Golfsæt, bestående af, Jern nr, 3, 5, 4, 6, 7,, 9 samt sandjern og græsjern. Bridgestone potter. Kølle nr. 3, 10 grader. nr. 5, 17 grader. Driver Karsten 10 grader. Fremstår brugt.
Varenr: 4807044
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 19-10-2017
15:49:00
TechnoGym. Abdominal Crunch
TechnoGym. Fitnessudstyr, Abdominal Crunch. H. 148 B. 90 D. 130 cm. Virker ved afprøvning. Fremstår med brugsslitage.
Varenr: 4808515
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 19-10-2017
17:14:00
DKK 375
Atomic og Lange. Ski samt skistøvler. (2)
Atomic og Lange. Ski med stave L. 141,5 cm. samt Lange ski støvler str. 39. Begge fremstår brugte med mærker, ridser og brugsspor. (2)
Varenr: 4805664
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 19-10-2017
19:38:00
Naish Torch. Samling Kite udstyr (3)
Naish Torch. Samling Kite udstyr, C-kite udstyr, kan bruges til både bølger, freeride og freestyle, tre forskellige størrelser, bar og pumpe medfølger. Velegnet til nye og øvede kitesurfere. Fremstår med brugsspor. (3)
Varenr: 4760291
DKK 15.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-10-2017
16:42:43
DKK 3.100
Freeride/Freestyle. Samling Kite udstyr
Freeride/Freestyle. Samling allround Kite udstyr, Slingshot RPM, bygget i ''bomb proff' konstruktion, to størrelser, pumpe og bar medfølger. Velegnet til nybegynderen og den øvede kitesurfer. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 4760290
DKK 12.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-10-2017
16:40:51
DKK 1.550