Kategori  Vurdering
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Matrix fitnesscykel, model Upright U7 Xe med 15, indbygget TV og Apple og Nike-kompatibel
Matrix fitnesscykel model Upright U7 Xe med avanceret 15" touch-skærm og indbygget TV. Kompatibel med NIKE og Apple Ipod. Mange indstillingsmuligheder. Workout programmer: manual, rolling, intervals, fat burn, random, fit test, target HR, constant watts. Maskinen kan bruges uden strømtilslutning,...
Varenr: 4869851
DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-12-2017
17:14:57
DKK 1.900
Skiudstyr (3)
Skiudstyr bestående af, Atomic ski 142 cm. To par skistøvler Rossignol str. 26-27,5 samt Lange str. 25-26,5. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 4854798
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 18-12-2017
19:54:00
Burberry. Vintage Golfbag
Burberry. Vintage golftaske af Novacheck kanvas og vinrød kunstlæder. H. 88 cm. Fremstår med patina, enkelt ring mangler på lynlås.
Varenr: 4869832
DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 19-12-2017
19:41:00
Skiudstyr (3)
Skiudstyr bestående af, Dynastar ski 146 cm. To par Lange skistøvler str. 27-28,5. Fremstår med brugsspor. (3)
Varenr: 4854792
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 20-12-2017
13:56:05
Elektrisk golfvogn
Elektrisk sammenklappelig golfvogn. Fjernbetjening og oplader medfølger. Brugsspor og ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varenr: 4871614
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 20-12-2017
14:56:40
Gymnastikredskab. Hest
Gymnastikredskab. Hest betrukket med ruskind, aftagelig pude med lyst betræk, herunder håndtag, justerbare ben. Fremstillet hos Marcus Pedersen & Sønner, Aalborg, plakette herfra. H. 101 L. 140 B. 34/64, L. 169 cm. Fremstår med brugsslitage, skrammer og skjolder.
Varenr: 4872054
DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 20-12-2017
19:03:47
DKK 650
Gymnastikredskaber, plint samt springbræt (2)
Gymnastikredskaber, fir-delt plint af fyrretræ, top betrukket med ruskind Fremstillet hos Marcus Pedersen & Sønner, Aalborg, plakette herfra. samt springbræt af asketræ. H. 74 L. 106 B. 65, 150 x 61 cm. Fremstår med brugsslitage. (2)
Varenr: 4872055
DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 20-12-2017
19:04:09
Otte par skistøvler (8)
Otte par skistøvler. Seks par fra Rossignol. 3 par i str. 28-29,5. samt 3 par i 30-31,5. Et par fra Salomon str. 27-28,5 samt et par fra Lange str. 29-30,5. Fremstår med brugsspor. (8)
Varenr: 4854819
19:55:00
Naish Torch. Samling Kite udstyr (3)
Naish Torch. Samling Kite udstyr, C-kite udstyr, kan bruges til både bølger, freeride og freestyle, tre forskellige størrelser, bar og pumpe medfølger. Velegnet til nye og øvede kitesurfere. Fremstår med brugsspor. (3)
Varenr: 4842376
DKK 10.000 DK, Herning, Engdahlsvej 21-12-2017
19:28:19
Dobbelt AQUARIB Sit on top kajak + tilbehørspakke
Dobbelt AQUARIB Sit on top kajak + tilbehørspakke Aquarib – Double - 2+1 Model: Shark 2+1 Kraftig 2-personers kajak til fiskeri, jagt eller hyggesejlads – med ekstra børnesæde i midten så der kan være 2 voksne og 1 barn på denne kajak! På denne type kajak sidder du ovenpå kajakken og du har...
Varenr: 4837056

DKK 6.600 DK, Helsingør, Støberivej 21-12-2017
19:42:00
DKK 650
Skiudstyr (3)
Skiudstyr bestående af, Rossignol ski 140 cm. Lange skistøvler str. 27-28,5. Salomon skistøvler str. 24-25,5. Fremstår med brugsspor. (3)
Varenr: 4854802
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-12-2017
19:51:00
Komplet fodboldsæt, 5 dele m/ DVD (20)
Komplet fodboldsæt, 5 dele m/ DVD (14). Forbold trænings sæt til alle fodboldfriske drenge og piger! Sættet består af en læderfodbold i høj kvalitet, en boldpumpe, 4 kegler, 1 bæretaske samt 1 fodbold DVD med DANSK tale. DVD´en indeholder fodboldlege, konkurrencer, skudskole, regler, historier ...
Varenr: 4834594

DKK 4.400 DK, Helsingør, Støberivej 21-12-2017
20:00:00