Kategori  Vurdering
   1 2 3 4 5 6  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Apples. Taske i rødbrunt skind samt skuldertaske i sort skind. (2)
Apples. Skuldertaske i sort skind med skulder strop og håndtag. Snaplås. Flere større og mindre rum bl.a. et med plads til mobiltelefon, penne og kreditkort. Bagside med smalt rum med lynlås. H. 30 cm. B. 40 cm. Nøgle medfølger. Dertil Apples taske i rødbrunt skind. Beslag i messing. ...
Varenr: 4805220

DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 11-12-2017
11:57:00
DKK 1.200
Två damhattar (2)
Två damhattar med dekor av fjädrar. Svart samt grön ullblandning. Omärkta, storlekar ej märkta. (2)
Varenr: 4841424
DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 11-12-2017
12:07:32
DKK 232
Konvolut von Reisekoffern. Samsonite und Mädler (6)
Sechs Reisekoffer unterschiedlicher Größe von Samsonite und Mädler. Hartschalenkoffer mit Herstellerbezeichnung, mit Gebrauchsspuren. (6)
Varenr: 4837569
DKK 1.489 DE, Hamburg, Große Elbstraße 11-12-2017
12:21:48
DKK 372
Mulberry axelbandsväska i ljusbrun skinn
MULBERRY, axelbandsväska i ljusbrun skinn med flätade axelband och lås i gulmetall, 28 x 46 x 16 cm, axelband 20 cm
Varenr: 4861102
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 11-12-2017
13:12:00
Se mere
Dior Brille
Dior Brille, nummeriert: CD 30786V2 130, auf Bügel 'Christian Dior' bezeichnet, mit Orginal Verpackung und Brillenputztuch. Altersgemäßer Zustand.
Varenr: 4835780
DKK 2.605 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 11-12-2017
13:15:00
DKK 335
Burberry taske i ternet kanvas
Burberry. Taske i ternet kanvas med besætning og aftagelig rem af sort læder. Indvendigt med et rum samt sidelomme. H. 24 cm, B. 32 cm, D. 12 cm. Fremstår med gennemslid på hjørner.
Varenr: 4861626
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 11-12-2017
13:28:00
DKK 925
Bugatti-brille
Brille fra Bugatti med aluminiumsstel, nummereret: 711001764, betegnet 'Bugatti, Made in France', med original emballage. Fremstår i aldersrelateret stand.
Varenr: 4835779
DKK 4.466 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 11-12-2017
13:30:00
DKK 298
Hermès scarf
HERMÈS, scarf, foulardsiden, "Joies d`Hiver", motiv med skridskoåkare vid 1800-talets slut, 90x90 cm
Varenr: 4861116
14:16:00
Se mere
Gucci axelbandsväska Jackie med monogrammönster
GUCCI, axelbandsväska Jackie med monogrammönster i svart canvas med skinndetaljer och lås och spänne i vitmetall, 20 x 34 cm, axelband 20 cm
Varenr: 4861124
14:48:00
Se mere
Salgsdisplay med børne accessories - 528 stk
Salgsdisplay lillalakeret stativ af metal på hjul, med børne accessories - 528 stk. fordelt på hårelastikker, hårspænder, halskæder armbånd mm.
Varenr: 4783837

DKK 5.000 DK, Odense, Kratholmvej 11-12-2017
15:37:00
DKK 525
Chanel axelbandsväska i svart skinn med monogram
CHANEL, axelbandsväska i svart skinn med applikation av monogram i lack samt med länkar i plast, 28 x 46 x 10 cm, axelband 14 cm
Varenr: 4861184
DKK 3.089 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 11-12-2017
19:14:00
Se mere
Omega armbånd, flettet sort læder
Omega armbånd, flettet sort læder, L. 19 cm. Fra lukning af Uhrmageriet, Store Torv, Aarhus. Butikspris kr. 2.790,-. Opbevaringsboks medfølger.
Varenr: 4860504

DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 11-12-2017
19:38:00
DKK 700
Musterkoffer / Koffer, für Ketten mit Displays und Schutzhülle, Leder
Musterkoffer für Schmuckpräsentation mit 10 Displays aus Veloursleder, Besatz aus Leder mit Stoffschutzhülle. Maße: H. 39cm - B. 46cm - 19cm. Allgemeine Gebrauchsspuren, Abrieb, Schutzkappen partiell gerostet.
Varenr: 4819618

DKK 2.233 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 11-12-2017
19:45:00
DKK 298
Louis Vuitton sjal i silvergrått monogrammönster
LOUIS VUITTON, sjal i silvergrå monogrammönstrad siden, 180 x 70 cm
Varenr: 4861202
DKK 1.544 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 11-12-2017
19:50:00
Se mere
Tre kufferter, trolleysæt, model 'Paris' (3)
Tre trolley kufferter. med TSA godkendt lås. Model 'Paris' Mål: Lille: 50 X 23 X 35 cm Mellem: 60 X 26 X 41 cm Stor: 70 X 29 X 47 cm Levers i en kolli: 76x50x30 cm vægt ca. 11,3 kg.
Varenr: 4851579

DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 11-12-2017
20:03:00
DKK 450
Montblanc Nightflight Leather Messenger Bag, MB135135.
Montblanc Nightflight Leather Messenger Bag, MB135135, rillet sort nylon og sort læder. B. 37 cm., H 26 cm. Fra lukning af Uhrmageriet, Store Torv, Aarhus. Butikspris kr. 3.700,-.
Varenr: 4860475

DKK 1.600 DK, Aarhus, Egå Havvej 11-12-2017
20:08:00
DKK 2.300
Trolley, Model Torino, sort læder
Trolley i sort læder, Model Torino. Teleskop-håndtag og hjul i bunden. To store rum med plads til både computer, mobiltelefon, andre kontoreffekter samt tøj. Et stort rum på bagsiden med lynlås. Håndtag så tasken kan bæres som en normal taske. H. 62 B. 40 D. 35 cm.
Varenr: 4827836

DKK 2.800 DK, Helsingør, Støberivej 11-12-2017
20:10:00
Omega armbånd, flettet blå læder
Omega armbånd, flettet blå læder, L. 23 cm. Fra lukning af Uhrmageriet, Store Torv, Aarhus. Butikspris kr. 2.170,-. Opbevaringsboks medfølger.
Varenr: 4860494

20:15:00
Montblanc armbånd, flettet læder
Montblanc armbånd, flettet læder, ppoleret stål 19 cm. Fra lukning af Uhrmageriet, Store Torv, Aarhus. Butikspris kr. 2.790,-. Opbevaringsboks medfølger.
Varenr: 4860507

20:15:00
Gucci, taske/håndtaske, kanvas, læder/firbenskind
Gucci håndtaske med GG-monogram, kanvas og rødfarvet firbenskind, på forsiden med en blomst formet af læder med guldfarvet metal-GG-monogram, kan åbnes med lynlås, med en lille sidelomme udvendigt, brunfarvet indvendigt for, to indvendige sidelommer i forskellige størrelser, med producentetiket ...
Varenr: 4782368
DKK 2.605 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 11-12-2017
20:18:00
DKK 409
Mulberry Willow Clutch black + pavement, 2 stk
Mulberry Willow clutches. En stk. clutch i glat sort skind med signatur postman's lås, aftagelig skulderrem, lynlås detalje, foret med ruskind, inderlomme med logo-vedhæng. Minimale brugsspor. En stk. clutch i ruskind af farve "pavement" med signatur postman's lås (med beskyttelsesfolie) ...
Varenr: 4862627
DKK 3.000 DK, Odense, Kratholmvej 11-12-2017
21:07:00
DKK 1.800
Apples. Weekendtaske samt skulder/ rejsetaske. (2)
Apples. weekendtaske i kraftig sort læder. Kraftige bærehåndtag. Indvendig med stort rum samt mindre rum med lynlås. H. 30 cm. L. 55 cm. Dertil skulder/rejsetaske i rødbrunt skind. Kraftigt bærehåndtag samt skulderrem. Indvendig med flere rum hvoraf et med holder for fyldepen, mobiltelefon m.m. ...
Varenr: 4806198

DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 12-12-2017
10:43:00
Handväsla Gucci
GUCCI, handväska, märkt Made in Italy by Gucci, svart skinn, beslag i metall, dekor av hästhuvuden, längd 28 cm
Varenr: 4863027
DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 12-12-2017
17:51:00
Se mere
Hermès scarf "Bride de Cour"
HERMÈS, scarf "Bride de Cour", designad Francoise de la Perriere för Hermès 1969, foulardsiden, mörkblå botten, 90 x 90 cm
Varenr: 4863040
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Slakthusgatan 12-12-2017
18:33:00
Se mere
Marc by Marc Jacobs axelbandsväska i vinrött
MARC BY MARC JACOBS, axelbandsväska i vinrött präglat skinn med detaljer i vitmetall, 28 x 35 x 14 cm, axelband 23 cm
Varenr: 4863044
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 12-12-2017
18:45:00
Se mere
Handväska
HANDVÄSKA, firma Svenskt Tenn, textil Manhattan av Josef Frank
Varenr: 4863052
19:08:00
Se mere
Stor dametaske af bordeauxfarvet babykrokodille, Vagn ca. 1960
Stor dametaske, mappeformet, med bøjlehank, af bordeauxfarvet babykrokodilleskind med montering af forgyldt metal, foret med bordeauxfarvet kalveskind, flere rum og fast portemonnæ samt håndspejl monteret med krokodilleskind. H 36, B. 30 cm. Brugsspor. Købt hos Vagn på Strøget ca. 1960. ...
Varenr: 4857450
DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 12-12-2017
19:13:00
DKK 1.350
Hermés sidenslipsar
HERMÈS, slipsar, 2 st, foulardsiden, märkta Made in France, 7607 SA samt Hermès Paris, oanvända, i originalemballage samt originalkartonger
Varenr: 4863066
19:36:00
Se mere
Louis Vuitton. Håndtaske. Mokka epi læder. Model Figari PM.
Louis Vuitton. Håndtaske. Mokka epi læder. Model Figari PM. Produktionskode FL0013. H. 23, B. 22, D. 7 cm. Indvendig et stort rum med lynlåslukning samt indvendigt siderum med lynlåslukning og rum til mobiltelefon. Foer af mokkafarvet canvas. Fremstår med minimale brugsspor og friskhed i læder. ...
Varenr: 4861580
DKK 3.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 12-12-2017
19:46:00
DKK 1.900
Mulberry taske til mobil og kort
Mulberry taske - "Daria mini messenger Iphone" Soft Spongy - til mobil og kort med crossover rem i sort læder med Mulberry logo og spænder i gylden hardware. Et rum og lommer. Mål: L:12 cm. H. 6,5 cm. Br. 2 cm. Medfølgende æske og id kort. Fremstår med brugsspor.
Varenr: 4861824
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 12-12-2017
19:47:00
 1 2 3 4 5 6  >>