Kategori  Vurdering
   1 2 3 4  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Daniel Swarovski. Solbriller.
Daniel Swarovski, solbriller med sort stel, dekoreret med swarovski-sten. Originalt etui, æske samt certifikat medfølger
Varenr: 4912484
DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 20-02-2018
12:03:16
Michael Kors. Skulder / håndtaske, læder
Skulder / håndtaske af lilla læder og forgyldt metal, indvendig med flere lommer, heraf to med lynlås. H. 25 B. 37 D. 15 cm. Fremstår med minimal/ ingen brugsspor.
Varenr: 4917190
DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 20-02-2018
12:15:19
DKK 650
Gucci solglasögon i ljusgrått
GUCCI, solglasögon i ljusgrått
Varenr: 4920548
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 20-02-2018
12:36:00
Se mere
CoolCos. Samling kosmetik (ca. 320 stk.)
CoolCos. Samling kosmetik: Eyeliner, lip pencils, eyeshadows m.v. Samlingen består gennemsnitligt af ca. 10 stk. af hvert produkt - alle i originale ubrudte æsker/emballage. (320 stk.)
Varenr: 4903790

DKK 3.400 DK, Herning, Engdahlsvej 20-02-2018
14:32:01
CoolCos. Samling kosmetik (ca. 160 stk.)
CoolCos. Samling kosmetik: Neglelak, eyeliner, lipgloss, eyeshadow. Der er gennemsnitligt 5 stk. af hvert produkt alle i original ubrudt emballage. (ca. 160 stk.)
Varenr: 4903785

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 20-02-2018
14:32:46
4501 - Louis Vuitton. Skuldertaske, model Bosphore Messenger PM.
Louis Vuitton. Skuldertaske, model Bosphore Messenger PM udført af monogram canvas med med gylden hardware, spænder samt lyst læder. Front med en lynlåslomme, justerbar skulderstrop af mørkebrunt lærred, indvendig med canvas for samt diverse lommer. L. 24 cm. H. 23 cm, B. 7,5 cm. Fremstår med ...
Varenr: 4902343
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 20-02-2018
15:05:00
Louis Vuitton. Lille pung, model Pochette Cancun Monogram Mini.
Louis Vuitton. Lille pung i snor, model Pochette Cancun udført af monogram canvas. Trykknapslukning af forgyldt metal. Indvendigt med et rum. Kan bæres crossbody. Produceret i Frankrig 2007. H. 12 cm, L. 10 cm, B. 3 cm. Fremstår med mindre brugsspor. Original emballage medføler.
Varenr: 4919853
16:45:00
DKK 1.300
Louis Vuitton. Bælte.
Louis Vuitton. Bælte udført af damier ebene canvas. Spænde af forgyldt metal. Produceret i Spanien 2004. Længde 100 cm. Fremstår med mindre brugsspor. Original emballage samt dustbag medfølger.
Varenr: 4919852
DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 20-02-2018
17:00:00
DKK 1.200
Louis Vuitton. Håndtaske, model Pochette.
Louis Vuitton. Håndtaske, model Pochette udført af sort epilæder. Hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et rum. H. 14 cm, L. 24 cm, B. 3 cm. Produceret i Frankrig 2004. Minimale brugsspor. Original emballage samt dustbag medfølger.
Varenr: 4919850
17:45:00
Chanel. Solbriller.
Chanel, par solbriller med changerende brunt stel samt let tonet glas. Model 5056. Minimale brugsspor. Originalt etui medfølger
Varenr: 4919854
17:50:00
DKK 450
Louis Vuitton. Håndtaske, model Mini Pochette
Louis Vuitton. Håndtaske, model Mini Pochette udført af monogramkanvas, monteret med kæderem. Indvendigt med et rum. Produceret i Frankrig 2005.10 x 14.5 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Original emballage samt dustbag medfølger.
Varenr: 4918775
18:00:00
DKK 1.800
Chanel. Øreringe.
Chanel. Et par ørestikker af oxyderet sølv med perle-vedhæng, prydet med chanel logo.1,5 x 2,5 cm. Plakette på bagsiden. Chanel smykkeæske samt smykkepose medfølger.
Varenr: 4919864
18:00:00
Chanel. Øreringe.
Chanel. Et par ørestikker med perle-vedhæng, prydet med chanel logo.1 x 0,5 cm. Chanel smykkeæske medfølger.
Varenr: 4919863
18:15:00
Chanel. Solbriller.
Chanel, par solbriller med sort stel samt let tonet glas. Prydet med logo i similisten. Model 4148-B. Fremstår med mindre brugsspor. Original emballage, etui samt dustbag medfølger.
Varenr: 4919855
18:30:00
DKK 500
Chanel. Øreringe.
Chanel. Et par ørestikkere prydet med chanel logo monteret med facetsleben similisten. 1 x 1,5 cm. Original æske medfølger.
Varenr: 4919861
18:30:00
Chanel. Øreringe.
Chanel. Et par ørestikkere prydet med chanel logo monteret med rektangulære similisten. 1 x 1,5 cm. Original æske medfølger.
Varenr: 4919862
18:45:00
Fendi axelbandsväska
FENDI, axelbandsväska, svart läder med vita stickningar samt kromade spännen, skyltmärkt Fendi Roma Italia 49-367-1569, höjd ca 17, 40x8,5 cm
Varenr: 4920662
DKK 1.544 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 20-02-2018
18:51:00
Se mere
Chanel. Øreringe.
Chanel. Et par ørestikkere af oxyderet sølv prydet med chanel logo monteret med små perler. 1 x 1,5 cm. Plankette på bagsiden. Låse medfølger ikke. Der medfølger smykkeæske med stofpose.
Varenr: 4919859
19:00:00
Escada axelbandsväska
ESCADA, axelbandsväska i rosa satin med pärlor och textila applikationer i form av rosor, detaljer i gulmetall, invändigt märkt ESCADA HANDMADE ITALY, höjd ca 10, 24x12 cm, dustbag medföljer
Varenr: 4920671
DKK 1.930 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 20-02-2018
19:16:00
Se mere
Louis Vuitton. Håndtaske, model Pochette udført af damier ebene canvas. Hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et rum. Produceret i Frankrig 2006. H. 12 cm, L. 22 cm, B. 4 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Original emballage samt dustbag medfølger.
Varenr: 4918781
DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 20-02-2018
19:30:00
DKK 1.700
Versace axelbandsväska
GIANNI VERSACE, axelbandsväska i rosa satin med tryckt mönster av vita, gröna och lila bladslingor, skinndetaljer i rosa krokoimitation, detaljer i gulmetall, invändigt märkt GIANNI VERSACE MADE IN ITALY, ca 20x33x13 cm, medföljande polerduk (till metalldetaljerna)
Varenr: 4920682
19:38:00
Se mere
Mulbery taske.
Mulberry taske af krokopræget brunt skind. Indvendig stort rum med mindre lynlåslomme. Front med rum og haspelukning. H. 50 cm. B. 50 cm. D. 25 cm Fremstår med brugsspor.
Varenr: 4913693
DKK 2.600 DK, Herlev, Dynamovej 20-02-2018
19:48:00
DKK 1.700
Didier Lamarthe väsksätt
DIDIER LAMARTHE, Paris, väsksätt, 8 delar, läderskodd, bestående av bag med innerväska, 2 axelbandsväskor, plånbok, neccesär, weekendväska med nummer och nyckellås och dustbag, attacheväska, weekendväskans mått, 41x54x15 cm
Varenr: 4920699
DKK 4.633 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 20-02-2018
20:12:00
Se mere
Montblanc Meisterstück Selection Sfumato Wallet 6cc
Montblanc pung af brun læder, Meisterstück Selection Sfumato Wallet 6cc Udvendig med Montblanc's klassiske logo i emalje, indvendig med forskellige rumindelinger til kreditkort, visitkort og sedler. Mål 9,2 cm. x 11,2 cm. Tilhørende Montblanc 'Service Guide Leather', dustbag samt æske ...
Varenr: 4863588

DKK 2.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 21-02-2018
10:39:00
Montblanc Westside pung af læder
Montblanc pung af sort læder, Model 4810 Westside Wallet 8cc, Præget læder, udvendig med Montblanc's klassiske logo i emalje, indvendig m med forskellige rumindelinger til kreditkort, visitkort og sedler. Mål 9,5 cm. x 11,9 cm. Tilhørende Montblanc 'Service Guide Leather', dustbag samt æske ...
Varenr: 4863646

13:04:00
Prada axelbandsväska
PRADA, axelbandsväska, i brunt skinn, ca 13, 22x5 cm
Varenr: 4921711
DKK 1.158 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 21-02-2018
13:30:00
Se mere
Montblanc Meisterstück Selection gavesæt(2)
Montblanc pung samt kortholdere af sort læder, Meisterstück Selection Gift set . Præget læder, udvendig med Montblanc's klassiske logo i emalje, pung indvendig med forskellige rumindelinger til kreditkort, visitkort og sedler. Mål 9,2 cm. x 11,2 cm. Dertil kortholdere Mål 6,2x9,8 cm. ...
Varenr: 4863962

13:37:46
DKK 450
Apples. Weekendtaske samt bælte/ rejsetaske. (2)
Apples. Weekendtaske i brunt læder. Kraftige bærehåndtag samt skulderrem. Indvendig stort rum samt to side lommer. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40 cm. B. 26 cm. Længde med teleskophåndtag 110 cm. Dertil bælte/ rejsetaske i sort blødt læder. Flere større og mindre rum/lommer med lynlås samt ...
Varenr: 4919608

DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-02-2018
17:26:00
Mulberry. Skuldertaske, model Bayswater.
Mulberry. Skuldertaske, model Bayswater af oak patineret Darwin læder. Interiør med ét større rum, hvori sidelomme med lynlås, derpå to mindre rum. H. 24 L. 40, B. 20 D. 20 cm. Brugsslitage og kraftig patinering. Kvittering medfølger.
Varenr: 4919822
DKK 2.600 DK, Herlev, Dynamovej 21-02-2018
18:00:00
DKK 1.800
Louis Vuitton. Håndtaske, model Pochette Montaigne.
Louis Vuitton. Håndtaske, model Pochette Montaigne udført af sort epilæder. Front med hardware af forkromet metal. Justerbar skulderstrop. Indvendigt med et rum samt sidelomme, foret med sort ruskind. L. 27 cm. B. 6 cm. H. 12 cm. Produceret i Frankrig 2007. Fremstår med mindre brugsspor. Dustbag ...
Varenr: 4919817
DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-02-2018
18:45:00
 1 2 3 4  >>