Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tasker, accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton Looping MM Shoulder Bag
Louis Vuitton Looping MM Shoulder Bag. Damentasche aus der Manufaktur Louis Vuitton. Modell: Looping MM Shoulder Bag FL 0062. Material: monogram canvas, Leder. Maße ca.: 21 x 24 x 10,5 cm. Die Tasche befindet sich von außen in einem altersgemäßen Zustand mit geringfügigen Tragespuren. Im Inneren ist die Tasche verschmutzt und... Varenr: 4721877 DKK 2.789 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 20-07-2017 21:00:00 DKK 1.078
Louis Vuitton Pochette Florentine
Louis Vuitton Pochette Florentine. Damentasche aus der Manufaktur Louis Vuitton. Modell: Pochette Florentine brown Clutch, Nr. Fl 0035 (Tasche)/ Fl 0065 (Gurt). Material: monogram canvas, Leder. Maße ca.: 10 x 16 x 4 cm. Die Tasche befindet sich von außen wie von innen, in einem altersgemäßen Zustand mit geringfügigen ... Varenr: 4721878 DKK 2.045 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 20-07-2017 21:01:00 DKK 3.160
Louis Vuitton. Håndtaske. Mokka epi læder. Model Figari PM.
Louis Vuitton. Håndtaske. Mokka epi læder. Model Figari PM. . Louis Vuitton. Håndtaske. Mokka epi læder. Model Figari PM. Produktionskode FL0013. H. 23, B. 22, D. 7 cm. Indvendig et stort rum med lynlåslukning samt indvendigt siderum med lynlåslukning og rum til mobiltelefon. Foer af mokkafarvet canvas. Fremstår med minimale brugsspor og friskhed i læder. ... Varenr: 4722586 DKK 3.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 20-07-2017 21:08:00 DKK 2.800
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50.. Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50. Produktionskode SP1909. B. 52, H. 29, D. 22,5 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Udvendigt åbent siderum. Foer af gråt ruskind. Nametag medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 4722587 DKK 6.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 20-07-2017 21:09:00 DKK 5.400
Chanel 2.55 'Flap Bag' skuldertaske i lammeskind
Chanel 2.55 'Flap Bag' skuldertaske i lammeskind. Chanel 2.55 'Flap Bag' skuldertaske i sort quiltet lammeskind. Indvendig to rum med dobbelt flap hhv. tryk- og CC lukning, et stort rum samt to mindre og ydre rum med knaplukning. CC lås og kæde af forgyldt metal og læder. Interiør af bordeaux skind. Fremstår med lette brugsspor. Tasken ledsages ... Varenr: 4721897 DKK 20.000 DK, Kolding, Trianglen 20-07-2017 21:10:00 DKK 15.500
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model 'Large Bucket'
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model 'Large Bucket'. Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model Large Bucket. Produktionskode FL0969. H. 36, B. 27, D. 20 cm. Indvendig et stort rum, to siderum heraf et med lynlås. Besætninger af lyst kernelæder. Indstillelig skulderrem. Fremstår udvendigt med lette brugsspor og let patina på kernelæder, ... Varenr: 4720370 DKK 3.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 20-07-2017 22:10:00 DKK 2.700
Chanel. Skuldertaske. Model 2.55 double flap. Sort quiltet lammeskind
Chanel. Skuldertaske. Model 2.55 double flap. Sort quiltet lammeskind . Chanel. Skuldertaske. Model 2.55 double flap. Sort quiltet lammeskind. Produktionskode 3100186. Ca. 1995. H: 16 cm. B: 25 cm. D: 7 cm. Indvendig to rum med dobbelt flap hhv. tryk- og CC lukning, tre åbne rum samt tredelt midterste rum. Interiør af bordeaux skind. Udvendig på bagsiden åbent ... Varenr: 4720298 DKK 20.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 20-07-2017 22:15:00 DKK 15.000
Louis Vuitton. Saint Jacques Shopping bag
Louis Vuitton. Saint Jacques Shopping bag. Louis Vuitton. Saint Jacques Shopping bag af blåt Epi læder. Indvendig stort rum med lynlåsrum, foer af blåt ruskind. Produktionsnummer AS0968. H. 30, B. 44, D. 17 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 4720279 DKK 3.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 20-07-2017 22:26:00 DKK 3.000
Chanel, vintage skuldertaske
Chanel, vintage skuldertaske . Chanel, vintage skuldertaske udført af sort kalveskind samt hardware af forgyldt metal. Udvendigt med to lommer på hver side. Indvendigt med et rum samt to sidelommer med lynlås. H. 22 cm, B. 30 cm, D. ca. 7 cm. Varenr: 4721128 DKK 5.000 DK, Kolding, Trianglen 21-07-2017 10:12:13 DKK 4.200
Montblanc Business Companion af kalveskind
Montblanc Business Companion af kalveskind. Montblanc Business Companion af kalveskind Montblanc Business Companion af mocca-farvet, krokopræget kalveskind med notesblok, holder til pen, rumdeler med plads til fem kreditkort og tre større 'slot'-lommer samt med holder til tablet. Mål 26 x 22 cm. (lukket). Mål tablet holder 24,5 x 19,2 cm. ... Varenr: 4714588

DKK 3.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 21-07-2017 11:09:02 DKK 2.300
Apples. To rejse/weekend tasker i sort læder. (2)
Apples. To rejse/weekend tasker i sort læder. (2) . Apples. Skulder/rejsetaske i sort læder. Kraftigt bærehåndtag samt skulderrem. Indvendig stor rum samt side to lommer. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40. B. 26 cm. Dustbag medfølger. L. Med Teleskophåndtag 110 cm. Dertil Weekendtaske i kraftig sort læder. Kraftige bærehåndtag. Monteret med hjul ... Varenr: 4544577

DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-07-2017 12:28:17 DKK 775
Christian Dior vintage /retro solbrille
Christian Dior vintage /retro solbrille. Christian Dior vintage / retro solbrille, grønt melerede stel med tonede glas. Org. brilleetui medfølger. Minimale / små brugsspor. Varenr: 4723662 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 21-07-2017 12:47:16 DKK 350
Samling tasker, bally og Burberry m.m (5)
Samling tasker, bally og Burberry m.m (5). Samling tasker, Bally: skuldertaske af brun og hvid læder H. 20 x 20 cm. Skuldertaske af bordeux læder H18 x 23 cm. Skuldertaske af brunt læder 18 x 25 cm. Burberry skuldertaske af brunt læder 18 x 24 cm. Mab Studio skuldertaske af sort lak. 16 x 22 cm. Med brugsspor (5) Varenr: 4721345 DKK 1.500 DK, Helsingør, Støberivej 21-07-2017 13:05:50 DKK 350
Celine nederdel fransk 42 - dansk 38
Celine nederdel fransk 42 - dansk 38. Celine nederdel af beige uld med gyldent spænde fransk 42 - dansk 38 Varenr: 4719510 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 21-07-2017 15:16:00 DKK 325
Paul Smith hatt i ceriserosa ull med ripsband
Paul Smith hatt i ceriserosa ull med ripsband. PAUL SMITH, hatt i ceriserosa ull med mossgrönt ripsband och gröna stickningar, storlek M Varenr: 4723090 DKK 1.530 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 21-07-2017 15:42:00
Se mere
Patrizia Pepe sort uldfrakke str 46 ( str 38)
Patrizia Pepe sort uldfrakke str 46 ( str 38). Patrizia Pepe sort uldfrakke med fastmonteret bælte str 42 (italiensk str.) dansk str 38. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4719508 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 21-07-2017 15:59:00 DKK 300
Bottega Veneta. Hånd / skuldertaske, 'Braided Handle Hobo'
Bottega Veneta. Hånd / skuldertaske, 'Braided Handle Hobo'. Bottega Veneta. Kompakt og blød hånd/skuldertaske. Model 'Braided Handle Hobo'. 'Savtak' sting og flettet 'single' rem, interiør af ruskind, indeholdende: Lille, åben sidelomme, siderum med lynlåslukke. H. 20, B. 35, D. 12 cm. Fremstår jævnt patineret. Varenr: 4718580 DKK 2.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 21-07-2017 19:43:00 DKK 1.350
BLYFRI. 'Globe' taske, sort kalveskind
BLYFRI. 'Globe' taske, sort kalveskind. BLYFRI. 'Globe' taske udført i sort kalveskind. Tasken fungerer som kabine-, ryg- og skulder taske. Tasken har stort rum i midt med plads til opbevaring af pc og rum på bagside til remme m.v. 45x30x20 cm. Kan bære op til 27 liter - 22 kg. BLYFRI er et dansk mærke. Dustbag medfølger. Varenr: 4689676

DKK 1.400 DK, Herning, Engdahlsvej 21-07-2017 20:09:00 DKK 525
Hermes, rejsetaske model Birkin 55
Hermes, rejsetaske model Birkin 55. Hermes, vintage rejsetaske model Birkin 55. Tasken er udført af sort kraftig læder. Front med klassik lukke med hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et rum. H. 41 cm, B. 52/55 cm, D. 28 cm. Tasken fremstår med patina, let tørhed/krakeleringer på kanter, enkelte mærker i læder efter ... Varenr: 4719426 DKK 100.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-07-2017 20:21:00 DKK 41.000
Apples. To tasker i sort læder. Rejse/weekend samt skuldertaske. (2)
Apples. To tasker i sort læder. Rejse/weekend samt skuldertaske. (2). Apples. Weekendtaske i kraftigt sort læder. Kraftige bærehåndtag. Monteret med hjul samt teleskophåndtag. Forrest to små rum med lynlås. Indvendigt med stort rum samt mindre rum med lynlås. H. 40 cm. D 22 cm. Længde med teleskophåndtag 110 cm. Dertil skuldertaske i sort læder. Indvendigt med ... Varenr: 4721656

DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-07-2017 20:32:00 DKK 525
Klappbrille, Lorgnon/ Lorgnette, 800/- Silber und Metall
Klappbrille, Lorgnon/ Lorgnette, 800/- Silber und Metall. Klappbrille, Lorgnon/ Lorgnette, 800/- Silber und Metall, Gewicht ca. 25,5 Gramm, Konstruktion mit reliefiertem Metallgriff, runde Gläser, durch Druckfunktion kann Glas aufspringen, L.10,5 cm - D.pro Glas 4 cm - B.4-10,5 cm, altersgemäße Gebrauchs und Reibespuren, teilweise Gläser seitlich ... Varenr: 4665815 DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 21-07-2017 20:48:00 DKK 297
Marni resårskärp 3 st. i svart beige o mullvad
Marni resårskärp 3 st. i svart beige o mullvad. RESÅRSKÄRP, 3 st, varav 2 st Miu Miu, 1 st, Marni, vitmetall och skinndetaljer, Marni i storlek large, Miu Miu reglerbar längd Varenr: 4724311 DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 22-07-2017 12:00:00
Se mere
Zepter Fashion Jewellery, Botique Collection, smykkesæt og bælte
Zepter Fashion Jewellery, Botique Collection, smykkesæt og bælte. Zepter Fashion Jewellery, Botique Collection, smykkesæt og pink slangeprintet læderbælte med større forgyldt spænde med Swarovski Krystaller. Længde justerbart. mellem 55-70 cm. og Dertil et par matchende øreclips og halskæde med vedhæng Varenr: 4724161 DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 22-07-2017 17:43:00 DKK 300
Parmigiani wallet - pung
Parmigiani wallet - pung . Parmigiani wallet - pung sort kalveskind med løs kortholder. 12 x 21,5 cm Ubrugt. støvpose medfølger Varenr: 4689291 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-07-2017 19:38:00 DKK 300
Ferrari, väska och portfölj (2).
Ferrari, väska och portfölj (2). . Ferrari, väska och portfölj. Axelremsväska i kanvas med skinndetaljer och mässingsbeslag. Bruksslitage, limmet har släppt något i fordringen. Portfölj i kanvas och skinn med mässingsbeslag. Kodlås. Bruksslitage, ställvis fläckar. Mått: Väska: Höjd: ca 30 cm. Bredd: ca 34. Portfölj: Höjd: ... Varenr: 4697627 DKK 2.294 SE, Malmö, Baltzarsgatan 22-07-2017 20:41:00 DKK 229
Apples. To rejsetasker i brun læder. (2)
Apples. To rejsetasker i brun læder. (2). Apples. Rejsetaske i brun læder med talrige rum. Forrest lille rum med lynlås. Praktisk som "håndbagage" ved flyvning. Kraftige lynlåse. Rum bl.a. med plads til mobiltelefon, penne, og kreditkort. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40 cm. B. 40 cm. Længde med teleskophåndtag 105 cm. Dertil ... Varenr: 4723817

DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-07-2017 20:50:00 DKK 325
Louis Vuitton. Cross Body taske. Model 'Amazone'. Monogram canvas
Louis Vuitton. Cross Body taske. Model 'Amazone'. Monogram canvas . Louis Vuitton. Cross Body taske. Model Amazone. Monogram canvas. Produktionskode AR1929. H. 21, B. 15, D. 8,5 cm. Indvendig et stort rum med åbent siderum med lynlåslukning. Udvendigt forreste rum med lynlåslukning. Besætninger af kernelæder. Indstillelig skulderrem. Fremstår med brugsspor i form... Varenr: 4720453 DKK 2.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-07-2017 22:05:00 DKK 2.400
Louis Vuitton Keepall Bandouliére 60.
Louis Vuitton Keepall Bandouliére 60.. Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af monogram canvas, regulerbar skulderrem, hanke samt detaljer af kernelæder, lynlåslukning, name tag. Interiør foret med brunt kanvas. Model Keepall Bandouliére 60. Produktionskode V.I.1901. H. 30, L. 60, B. 26 cm. Fremstår med let patineret kernelæder. ... Varenr: 4720433 DKK 5.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-07-2017 22:15:00 DKK 5.400
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model 'Keepall 55'
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model 'Keepall 55' . Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 55. Produktionskode SD851. H. 27, L. 55, D. 22 cm. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Foer af brunt canvas. Hængelås og nøgle. Fremstår med lette brugsspor samt let patineret kernelæder. Varenr: 4720384 DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-07-2017 22:30:00 DKK 4.300
Scarf Hermès
Scarf Hermès. HERMÈS, scarf, Paris, foulardsiden, ca 87x87 cm Varenr: 4724425 DKK 1.530 SE, Stockholms Auktionsverk, Slakthusgatan 23-07-2017 10:40:00
Se mere
 1 2 3 4 5  >>