Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Telefoner, mobiler i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Apple. iPhone 5, 16 gb, hvid
Apple. iPhone 5, 16 gb, hvid. Apple. iPhone 5, 16 gb, model A1429. Testet og virker. Fremstår med brugsspor, ridser, mærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4720610 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-07-2017 15:47:00 DKK 650
Stor samling telefoner (ca. 108)
Stor samling telefoner (ca. 108). Stor samling telefoner, primært fra danmark. Mange forskellige modeller fra fra det meste af 1900-tallet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (ca. 108) Varenr: 4714276 DKK 5.000 DK, Herlev, Dynamovej 24-07-2017 11:15:00 DKK 700
Jydsk Telefon. Vægtelefon
Jydsk Telefon. Vægtelefon. Jydsk Telefonaktieselskab. Vægtelefon af træ og metal. 1900-tallet. H. 65, B. 29 cm. Brugsspor. Varenr: 4724984 DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-07-2017 18:58:00 DKK 325
LG Mobiltelefon model K8 årgang 2017
LG Mobiltelefon model K8 årgang 2017. LG Mobiltelefon model K8 årgang 2017. Telefonen er med HD in-Cell Display, 13 MP Rear Camera, 5 MP front Camera. Telefonen er købt 28 maj. 2017. Fremstår som ny med med meget få brugsspor. Kvittering medfølger samt 2 års garanti Varenr: 4724758 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 25-07-2017 18:27:00 DKK 425
Bang og Olufsen. Serenata mobil
Bang og Olufsen. Serenata mobil. Bang og Olufsen samt Samsung. Serenata mobil og MP3 afspiller med tilhørende bordstander samt diverse ledninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4724186 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 26-07-2017 14:12:39 DKK 450