Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Hermès, skärp Collier de Chien i svart Box
Hermès, skärp Collier de Chien i svart Box . HERMÈS, skärp Collier de Chien i svart Box slätt kalvskinn med nitar och lås i Palladium, storlek 80, bredd 4,9 cm, tillhörande dustbag i original Varenr: 4256802 DKK 4.830 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 06-05-2016 10:12:00
Se mere
Fiesta Selskabs / gallakjole med jakke str. M (2)
Fiesta Selskabs / gallakjole med jakke str. M (2). Fiesta Selskabs / gallakjole med jakke str. M. kjole med tndestropper med perledekor, samt tilhørende tynd jakke. Se stort udvalg af selskabs og brudekjoler fra ophørt butik. Find din kjole til bryllup - studenterfest eller en anden særlig lejlighed. Varenr: 4250845

DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 06-05-2016 11:05:16 DKK 300
La Sibella - Cocktail / Gallakjole str. 34
La Sibella - Cocktail / Gallakjole str. 34. La Sibella - Cocktail / Gallakjole str. 34.. Taljemål ca. 66 cm. Brystmål ca. 80 cm. Se stort udvalg af selskabs og brudekjoler fra ophørt butik. Find din kjole til bryllup - studenterfest eller en anden særlig lejlighed. Varenr: 4250832

DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 06-05-2016 11:17:50 DKK 300
Brudekjole str. 38
Brudekjole str. 38. Brudekjole str. 38. delt - beige, corasagedel med blonde og bånd. Taljemål på nederdel er ca. 74 cm. Brystmål på corasagedel 80 cm. Se stort udvalg af selskabs og brudekjoler fra ophørt butik. Find din kjole til bryllup - studenterfest eller en anden særlig lejlighed. Varenr: 4250846

DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 06-05-2016 11:25:39 DKK 300
Yves Saint Laurent, handväska Muse i cremefärgat p
Yves Saint Laurent, handväska Muse i cremefärgat p. YVES SAINT LAURENT, handväska Muse i cremefärgat skinn med detaljer i gulmetall med tillhörande nycklar och lås, 36 x 44 x 15,5 cm, handtag 18 cm Varenr: 4256829 DKK 7.245 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 06-05-2016 12:03:00
Se mere
Solglasögon, Ferrari, Vintage
Solglasögon, Ferrari, Vintage. Solglasögon, Ferrari, Vintage. Rosa bågar med Rosa tonat glas. Hopfällbara. Originaletui medföljer. Bruksslitage. Varenr: 4237648 DKK < 1.000 SE, Norrköping, Finspångsv. 06-05-2016 12:05:00 DKK 242
Brudekjole str. 38
Brudekjole str. 38. Brudekjole str. 38, 2-delt, glat nederdel med en livvidde på ca. 72 cm. Brystmål på corsagedel ca. 84 cm. Udstillingsmodel, små smuds/spor deraf forekomnmer.nederst på nederdel Se stort udvalg af selskabs og brudekjoler fra ophørt butik. Find din kjole til bryllup - studenterfest eller en anden... Varenr: 4250842

DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 06-05-2016 13:31:58 DKK 300
Mulberry taske, model Mabel af brun læder
Mulberry taske, model Mabel af brun læder . Mulberry taske, model Mabel af brun læder, interiør med lynlåslukning monteret med stof. Stort rum med mindre lomme med lynlås, to større lommer på for og bagside, udvendig to mindre lynlåslommer. H. 17 cm(uden hank), B. 33 cm, D. 13 cm. Fremstår med patina. Varenr: 4256262 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-05-2016 13:37:00 DKK 1.100
Kim Naver, rejsetaske
Kim Naver, rejsetaske. Kim Naver, rejsetaske udført af vævet stof med sort besætning af læder. Indvendigt med et rum samt sidelomme. H. 27 cm, D. 35 cm, L. 55 cm. Brugsspor. Varenr: 4255790 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-05-2016 13:52:00 DKK 950
Gucci, skuldertaske, model Messenger Bag
Gucci, skuldertaske, model Messenger Bag . Gucci, skuldertaske, model Messenger Bag udført af sortbrun logopræget læder. Indvendigt med et rum samt sidelommer heraf et med lynlås. Justerbar skulderrem. H. 21 cm, B. 24 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Erhvervet hos Gucci i Østergade i 2013. Varenr: 4254669 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-05-2016 14:11:00 DKK 1.500
Brudekjole str. 44
Brudekjole str. 44. Brudekjole str. 44 - 2delt. taljemål på nederdel 84 ål på corsage ca. 98 cm. . Se stort udvalg af selskabs og brudekjoler fra ophørt butik. Find din kjole til bryllup - studenterfest eller en anden særlig lejlighed. Varenr: 4250844

DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 06-05-2016 14:40:00 DKK 325
Sonia Rykiel pung
Sonia Rykiel pung . Sonia Rykiel pung af brunt skind med logo i front, gyldent hardware, rum til kort seddel og mønt 8,5 x 16 cm. Med brugsspor. Æske og støvpose medfølger. Varenr: 4246807 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 06-05-2016 14:46:00 DKK 300
Mulberry, vintage skuldertaske
Mulberry, vintage skuldertaske. Mulberry, vintage skuldertaske udført af krokopræget rødbrunt skind. Indvendigt med et rum samt sidelomme med lynlås. H. 24,5 cm, B. 24 cm. Fremstår med patina. Bemærk; Auktionen er forlænget. Varenr: 4257830 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 06-05-2016 15:07:00 DKK 750
Diverse solbriller samt udstillingsmontre/ stander (ca. 100)
Diverse solbriller samt udstillingsmontre/ stander (ca. 100). Diverse solbriller samt udstillingsmontre/ stander, tolv forskellige modeller/ farver. Fremstår i original emballage. (ca. 100) Varenr: 4245087

DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 06-05-2016 15:15:00 DKK 1.400
Chanel, par støvler str. 38
Chanel, par støvler str. 38. Chanel par støvler udført af gråt læder med lynlås i siden. Fremstår med patina og mærker. Str. 38 Varenr: 4255944 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-05-2016 15:23:00 DKK 675
Danielle Copenhauge, vintage skuldertaske samt pung, strudseskind (2)
Danielle Copenhauge, vintage skuldertaske samt pung, strudseskind (2). Danielle Copenhauge, vintage skuldertaske samt pung udført af sort strudseskind, interiør på taske med rum, lynlåslomme og flere mindre lommer. H. 19 L. 32 B. 7 cm. Fremstår med minimale brugsspor. (2) Varenr: 4256523 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 06-05-2016 15:29:00 DKK 350
Chanel, butterfly
Chanel, butterfly. Chanel, butterfly udført af bomuld med struktur. Justerbar i længden. L. ca. 42 cm, mål på sløjfe 13,5x7 cm. Minimale brugsspor. Varenr: 4257140 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-05-2016 15:36:00 DKK 450
Chanel toilettaske
Chanel toilettaske. Chanel, vintage toilettaske af laklæder. Monteret med lynlåslukning, indvendigt med et rum, sidelomme med lynlås samt elastik. Produceret i perioden 1994-1996. Varenr: 4246803 DKK 1.200 DK, Helsingør, Støberivej 06-05-2016 15:46:00 DKK 950
Japansk kimono af silkesatin
Japansk kimono af silkesatin. Japansk vintage kimono af silkesatin, rigt dekoreret med broderier syet op med guld og sølvtråd. For af kunststof. L.180 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 4257450 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 06-05-2016 16:20:00 DKK 2.200
Chanel, Grand Shopping Tote i beige quiltad caviar
Chanel, Grand Shopping Tote i beige quiltad caviar. CHANEL, Grand Shopping Tote i beige quiltat caviar skinn med länk i vitmetall med tvinnat skinnband, 33 x 25,5 x 13,5 cm Varenr: 4256895 DKK 14.490 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 06-05-2016 16:21:00
Se mere
Moschino samt Cavalli, to par solbriller (2)
Moschino samt Cavalli, to par solbriller (2). Moschino samt Cavalli, to par solbriller med let tonet linser. Fremstår ubrugt i original emballage. (2) Varenr: 4258280 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 06-05-2016 17:00:05 DKK 475
Alexander McQueen, ärmlös v-ringad klänning
Alexander McQueen, ärmlös v-ringad klänning . ALEXANDER MCQUEEN, ärmlös v-ringad klänning i limegul och svart viskos, storlek S Varenr: 4256906 DKK 1.208 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 06-05-2016 17:09:00
Se mere
Vintage Brudklänning, 1940-tal (38/40)
Vintage Brudklänning, 1940-tal (38/40). Vintage Brudklänning, 1940-tal. Storlek ca. (38/40). Rygg med knäppning, 18 st knappar, dragkedja vid midjan. Mått: Rygglängd: 140 cm, Byst: 2 x 50 cm, ärmens ytterlängd: 55 cm. Varenr: 4222688 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 06-05-2016 17:16:17 DKK 242
Wolford. Lingeri (6)
Wolford. Lingeri (6). Wolford. 6 pakker med lingeri. Uåbnet i original emaballage. Varenr: 4237582

DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 06-05-2016 17:38:00 DKK 400
Sisley, Kappa, Storlek XS
Sisley, Kappa, Storlek XS. Kappa, Sisley, 97% ull samt 3% alpaca. Knäppning med knappar, dolda fickor. Angiven storlek: Italiensk 38, motsvara Svensk storlek 34. Framstår med bruksspår, foder med lös söm i ärmen. Varenr: 4168628 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 06-05-2016 18:30:00 DKK 242
Solglasögon Nike
Solglasögon Nike. Solglasögon Nike, Interchange med ett extra tonat glas allt i tygväska med blixtlås. Smärre bruksspår. Varenr: 4241060 DKK 1.610 SE, Stockholm, Slakthusgatan 06-05-2016 18:45:00 DKK 242
Karen Millen, toppar, Storlek XS (4)
Karen Millen, toppar, Storlek XS (4). Karen Millen, 4 stycken sommar toppar, bomull, detaljer med broderi. Angiven storlek: 36 men framstår som XXS/XS (32/34). (4) Varenr: 4195592 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 06-05-2016 18:51:00 DKK 242
Karen Millen, samling sommar toppar, storlek S (6)
Karen Millen, samling sommar toppar, storlek S (6). Karen Millen, 6 stycken sommar toppar, mestedels bomull, delvis med detaljer, broderi. Angiven storlek: 38/40 men framstår som XS/S. (6) Varenr: 4257983 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 06-05-2016 18:54:00 DKK 463
Svensk militär skjortar, damstorlekar (ca. 50)
Svensk militär skjortar, damstorlekar (ca. 50). Militär skjortar, Sverige. Bomull/ polyester. Varierande storlekar till dam. Framstår som nya och oanvända. (ca. 50) Varenr: 4132971 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 06-05-2016 19:14:18 DKK 242
Læderjakke. Sort skind, str. Small.
Læderjakke. Sort skind, str. Small.. Læderjakke af kraftigt sort læder, str. Small. Fremstår med par skrålommer, lynlåslukning samt kinakrave med trykknap lynlåslukning. Længde ca. 60 cm, ærmelængde ca. 58 cm, brystvidde ca. 96 cm. Varenr: 3961866

DKK 1.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 06-05-2016 19:17:00 DKK 300
 1 2 3 4 5 6 7 8  >>