Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 15  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Frakke af indfarvet sort ræv. Str 42/44
Frakke af indfarvet sort ræv. Str 42/44. Frakke af indfarvet sort ræv. Stor sjalskrave med snøre. Hægte lukning. Længde fra nakkesøm til nedre kant 125 cm. Ærmelængde: 62 cm. Brystmål: ca120 cm. Frakken fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3591551 DKK 2.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-10-2014 21:07:00 DKK 875
Saga Mink frakke, minkpels
Saga Mink frakke, minkpels. Saga Mink, frakke af minkpels i farven scanbrown, front med hægtelukning og indstikslommer. L. 96, ærmelængde 64 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3578837 DKK 3.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-10-2014 21:26:00 DKK 650
Apples. Skuldertaske i sort læder.
Apples. Skuldertaske i sort læder.. Apples. Skuldertaske udført i sort læder m/ skulder strop og håndtag. Snaplås. Tre rum b.la med plads til mobiltelefor, penne, og kreditkort. . Bagside med smalt rum med lynlås. H. 30. B. 40 cm. Dustbag samt nøgle medfølger.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at ... Varenr: 2700210

DKK 2.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-10-2014 06:30:00 DKK 1.000
Still Leather Goods. Rejsetaske, model 'Gant'
Still Leather Goods. Rejsetaske, model 'Gant'. Still Leather Goods. Rejsetaske, model "Gant" udført i kraftigt sort læder med aftagelig skulderrem. Tasken har et yderrum der kan lukkes med lynlås og et stort rum med mindre siderum m. lynlås. Monteret med ensfarvet sort for. H: 31 cm. L. 55 cm. B: 32 cm. Denne vare er med på OutletMessen i ... Varenr: 3585646

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 25-10-2014 11:05:00 DKK 450
Mulburry håndtaske og pung
Mulburry håndtaske og pung. Mulberry skuldertaske og pung, udført i scotch grain med læderbesætning, inderum med mindre lynlåsrum, crossover rem. H. 23 B. 18 D. 3 cm. Fremstår med brugsslitage. Varenr: 3594045 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-10-2014 11:10:00 DKK 625
Grå jakke, sort højhalssweater samt sort tanktop. Str. XXL (3)
Grå jakke, sort højhalssweater samt sort tanktop. Str. XXL (3). Grå jakke, sort højhalssweater samt sort tanktop. Størrelse. XXL (3) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591902

DKK 1.300 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2014 11:13:00 DKK 400
Vintage slangeskindstaske.
Vintage slangeskindstaske.. Vintage taske af sort slangeskind. Mål ca. 29x41 cm. Interiør med dobbelt rum, samt lynlåsrum. Fremstår med minimal slitage. Varenr: 3594057 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 25-10-2014 11:15:00 DKK 750
Molo Polaris Rainbow flyverdragt, str. 122
Molo Polaris Rainbow flyverdragt, str. 122. Molo Polaris Rainbow flyverdragt, str. 122 En optimal og funktionel flyverdragt med regnbuestriber. Dragten lever op til de højeste kvalitetskrav, er vind- og vandtæt samtidig med, at den er åndbar (Vandsøjletryk: 10.000 mm. Åndbarhed: 8.000g/m2/24t). Flyverdragten er foret med 3M™ Thinsulate™... Varenr: 3593796

DKK 1.250 DK, Herning, Engdahlsvej 25-10-2014 12:00:00 DKK 425
Hoodie hættetrøje samt cardigan. Str. M (2)
Hoodie hættetrøje samt cardigan. Str. M (2). Hoodie hættetrøje samt cardigan. Farve: stonegrå. Størrelse M (2) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591490

DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2014 12:02:00 DKK 400
Apples. Weekendtaske i sort læder.
Apples. Weekendtaske i sort læder.. Apples. Weekendtaske i kraftig sort læder. Kraftige bærehåndtag. Indvendig med stort rum samt mindre rum med lynlås. Bærerem samt dustbag medfølger. H. 28. L. 60 cm.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende ... Varenr: 3566606

DKK 2.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-10-2014 12:41:00 DKK 1.000
Recaro young profil plus autostol 0-15 mdr./0-13 kg.
Recaro young profil plus autostol 0-15 mdr./0-13 kg.. Young Profi Plus vokser med dit barn. Det er en let og robust stol. De ekstra høje sider giver optimal støtte til babyen og sikrer maksimal sikkerhed for dit barn i bilen. Det komfortable polstring, høj kvalitet, ergonomisk skum, ergonomisk bærehåndtag, praktisk vuggende funktion, solskygge, gør ... Varenr: 3593795

DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 25-10-2014 12:45:00 DKK 550
Apples. Weekendtaske i brunt læder
Apples. Weekendtaske i brunt læder . Apples. Weekendtaske i kraftig brunt læder. Kraftige bærehåndtag. Indvendig med stort rum samt mindre rum med lynlås. Bærerem samt dustbag medfølger. H. 30. L. 55 cm.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende ... Varenr: 3566523

DKK 2.800 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-10-2014 12:57:00 DKK 1.000
Hoodie hættetrøje samt cardigan. Str. L (2)
Hoodie hættetrøje samt cardigan. Str. L (2). Hoodie hættetrøje samt cardigan. Farve: stonegrå. Størrelse L (2) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591516

DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2014 13:13:00 DKK 400
Still Leather Goods. Net i brunt præget læder
Still Leather Goods. Net i brunt præget læder. Still Leather Goods. Net i brunt præget læder med lynlås, udvendig lomme med klap. Indvendigt ét stort rum med tre side rum, heraf et rum med lynlås. Monteret med ensfarvet for. H: ca. 37.5 cm. B: ca. 31.5 cm. D: ca. 12 cm. Denne vare er med på OutletMessen i Messecenter Herning den 25. og 26.... Varenr: 3358214

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 25-10-2014 14:30:00 DKK 300
Gucci. Skuldertaske. Monogram canvas
Gucci. Skuldertaske. Monogram canvas. Gucci. Skuldertaske. Monogram canvas med besætninger af lyst læder samt flettede læder skulderstropper. H. 22, B. 21, D. 11 cm. Indvendig et stort rum og siderum med lynlåslukning. Foer mørkebrunt canvas. S/N 109148 205011. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3574519 DKK 1.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-10-2014 14:34:00 DKK 850
Peak dame-skijakke, model Anima, str. S
Peak dame-skijakke, model Anima, str. S. Peak Performance "Anima Jacket" dame-skijakke str S. Jakken er åndbar og fremstillet i et vind- og vandtæt materiale. Herudover sikrer den lette ThermoCool® foring en varmeisolering, der holder dig varm og tilpas uanset vejret. Modellen kan justeres med elastiksnøre nederst og er forsynet med ... Varenr: 3596664

DKK 2.100 DK, Herning, Engdahlsvej 25-10-2014 15:00:00 DKK 650
Louis Vuitton. Bælte, kosmetikpung, håndtaske og skulderrem (4)
Louis Vuitton. Bælte, kosmetikpung, håndtaske og skulderrem (4). Louis Vuitton. Mini håndtaske model Speedy 25. Monogram canvas og besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum. Foer brunt canvas. L. 16, H. 10, D. 7 cm. Hængelås med nøgle medfølger. Serienummer TH0979. Fremstår med lette brugsspor og lettere patinering på kernelæder. Louis Vuitton. ... Varenr: 3574517 DKK 2.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 25-10-2014 15:04:00 DKK 1.550
Grå jakke, mørke grå højhalssweater samt tanktop. Str. M (3)
Grå jakke, mørke grå højhalssweater samt tanktop. Str. M (3). Grå jakke, mørke grå højhalssweater samt tanktop. Størrelse M (3) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3592006

DKK 1.300 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2014 15:50:00 DKK 400
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. M (2)
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. M (2) . Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Størrelse M (2) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591677

DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2014 16:12:00 DKK 400
Grå jakke, sort Lamborghini pants samt sort/grå Raglar. Str. S (3)
Grå jakke, sort Lamborghini pants samt sort/grå Raglar. Str. S (3). Grå jakke, sort Lamborghini pants samt sort/grå Raglar. Størrelse S (3) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591930

DKK 1.400 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2014 16:24:00 DKK 400
Apair. Et par sko af imiteret slangeskind. Str. 40
Apair. Et par sko af imiteret slangeskind. Str. 40. Apair. Et par sko udført i læder samt imiteret slangeskind med lynlås. Str. 40. Fremstår ubrugte og i original emballage. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en ... Varenr: 3592463

DKK 1.800 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-10-2014 16:30:00 DKK 450
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. L (2)
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. L (2) . Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Størrelse L (2) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591696

DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2014 17:16:00 DKK 400
Apples. Rejsetaske i sort læder.
Apples. Rejsetaske i sort læder.. Apples. Weekendtaske i kraftig sort læder. Kraftige bærehåndtag. Monteret med hjul samt teleskophåndtag. Forrest to små rum med lynlås. Indvendig med stort rum samt mindre rum med lynlås. dustbag medfølger. H. 30. L. 60 cm. L. Med teleskophåndtag 112 cm.Nyproducerede varer vurderes efter ... Varenr: 3566514

DKK 3.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-10-2014 17:31:00 DKK 1.000
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. XL (2)
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. XL (2) . Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Størrelse XL (2) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591706

DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2014 18:17:00 DKK 400
Svart skinnjacka, Frontrow st. 38
Svart skinnjacka, Frontrow st. 38. Svart skinnjacka med ärmar och detaljer i textil, Frontrow. Dekor med nitar. Angiven st. 38 Mått: Rygglängd: 50 cm Byst 90 cm Ärm 60 cm Nyproducerade varor värderas efter butiksprismetoden. Det betyder att vår värdering plus köpprovision motsvarar rekommenderat försäljningspris, eller det ... Varenr: 3551122

DKK 2.431 SE, Malmö, Baltzarsgatan 25-10-2014 18:25:00 DKK 567
Rogani, handväska, skinn
Rogani, handväska, skinn. Rogani, handväska i skinn med justerbart bärhandtag samt guldfärgat spänne. 30x22x8 cm. Framstår med visst slitage. Varenr: 3586618 DKK 648 SE, Stockholm, Slakthusgatan 25-10-2014 18:48:00 DKK 243
Settima. Et par sko i sølvfarvet læder. Str. 40
Settima. Et par sko i sølvfarvet læder. Str. 40. Settima. Et par sko udført i sølvfarvet læder med huller samt lynlås bagpå, fremstillet i Italien, Str. 40. Fremstår ubrugte og i original emballage. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til ... Varenr: 3592473

DKK 2.600 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-10-2014 19:00:00 DKK 325
Grå jakke, sort højhalssweater samt sort tanktop. Str. S (3)
Grå jakke, sort højhalssweater samt sort tanktop. Str. S (3). Grå jakke, sort højhalssweater samt sort tanktop. Størrelse. S (3) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591857

DKK 1.300 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2014 19:03:00 DKK 400
Sælskindspels med slitage på højre lomme
Sælskindspels med slitage på højre lomme. Jakke af sælskind, front med lommer samt lynlås. L. 88 fra nakkesøm til nedre søm, ærmelængde indv./udv. 40/66 cm, brystvidde 150 cm. Fremstår med minimale brugsspor, dog slid på lomme. Varenr: 3595551 DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 25-10-2014 19:05:00 DKK 350
Samsonite resväska, modell Vintage
Samsonite resväska, modell Vintage . Samsonite resväska, modell Vintage. Utsida med tyg och läderdetaljer. Inredning med fack och dustbags. 2 lås medföljer. På hjul. Dustbag för väskan medföljer. H: 56 cm inkl. handtag, B: 37, D: 24 cm. Varenr: 3590999 DKK 1.216 SE, Malmö, Baltzarsgatan 25-10-2014 19:06:00 DKK 527
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 15  >>