Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Apples.  Business/Rejsetaske i brun læder
Apples. Business/Rejsetaske i brun læder. Apples. Business/Rejsetaske i kraftig brun læder med talrige rum. Rum b.la med plads til mobiltelefon, penne, og kreditkort. Jakkesæt, ipad m.m. Tasken kan aflåses. Kraftige lynlåse. Teleskophåndtag samt hjul. H. 38. B. 45 cm. L. Med Teleskophåndtag 103 cm. Dustbag medfølger. Varenr: 3609180

DKK 1.300 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30-06-2015 12:15:00 DKK 1.000
To veste af kanin og vaskebjørn, str. 38/42 (2)
To veste af kanin og vaskebjørn, str. 38/42 (2). To veste, en af sort strikket kanin og vaskebjørn, front med hægter, L. 55 cm, bryst. 100 cm, ca. str. 40/42, fremstår med brugsspor samt kort vest af grå kanin, front med bindebånd med kvaster L. 40 cm, bryst. 90 cm, ca. str. 38, fremstår ubrugt. (2) Varenr: 3850499 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 12:29:21 DKK 300
1 stk. Pige jakke str. 14 år farve Cerise 100% nylon fra de Terre Aps - til fordel for Dansk Flygtningehjælp.
1 stk. Pige jakke str. 14 år farve Cerise 100% nylon fra de Terre Aps - til fordel for Dansk Flygtningehjælp.. 1 stk. Pige jakke str. 14 år farve Cerise 100% nylon (style 510) - Doneret af Ver de Terre Aps til fordel for Dansk Flygtningehjælp. Vejl. pris DKK 900. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Dansk Flygtningehjælp. Lauritz.com donerer således både køber- og ... Varenr: 3867048 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 12:31:27 DKK 300
1 stk. Pige jakke str. 16 år farve Cerise 100% nylon fra de Terre Aps - til fordel for Dansk Flygtningehjælp.
1 stk. Pige jakke str. 16 år farve Cerise 100% nylon fra de Terre Aps - til fordel for Dansk Flygtningehjælp.. 1 stk. Pige jakke str. 16 år farve Cerise 100% nylon (style 510) - Doneret af Ver de Terre Aps til fordel for Dansk Flygtningehjælp. Vejl. pris DKK 900. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Dansk Flygtningehjælp. Lauritz.com donerer således både køber- og ... Varenr: 3867051 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 12:43:58 DKK 300
1 stk. Pigejakke m. sløjfe str. 12 år fra Ver de Terre Aps - til fordel for Dansk Flygtningehjælp.
1 stk. Pigejakke m. sløjfe str. 12 år fra Ver de Terre Aps - til fordel for Dansk Flygtningehjælp.. 1 stk. Pigejakke m. sløjfe str. 12 år i farve Begonia (style 171) - Doneret af Ver de Terre Aps til fordel for Dansk Flygtningehjælp. Vejl. pris DKK 900. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Dansk Flygtningehjælp. Lauritz.com donerer således både køber- og ... Varenr: 3867063 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 12:44:07 DKK 300
1 stk. Pigejakke m. sløjfe str. 10 fra Ver de Terre - Til fordel for Dansk Flygtningehjælp
1 stk. Pigejakke m. sløjfe str. 10 fra Ver de Terre - Til fordel for Dansk Flygtningehjælp. 1 stk. Pigejakke m. sløjfe str. 10 år farve i grape(style 171) - Doneret af Ver de Terre Aps til fordel for Dansk Flygtningehjælp. Vejl. pris 900. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Dansk Flygtningehjælp. Lauritz.com donerer således både køber- og ... Varenr: 3867056 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 12:44:50 DKK 325
1 stk. Pigejakke m. sløjfe str. 14 fra Ver de Terre - Til fordel for Dansk Flygtningehjælp
1 stk. Pigejakke m. sløjfe str. 14 fra Ver de Terre - Til fordel for Dansk Flygtningehjælp. 1 stk. Pigejakke m. sløjfe str. 14 år farve i grape(style 171) - Doneret af Ver de Terre Aps til fordel for Dansk Flygtningehjælp. Vejl. pris 900. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Dansk Flygtningehjælp. Lauritz.com donerer således både køber- og ... Varenr: 3867058 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 12:44:57 DKK 325
Replay, jeans, Dam, 3 st. strl. W28 / L34 (3)
Replay, jeans, Dam, 3 st. strl. W28 / L34 (3). Replay, jeans, Dam, 3 st. strl. W28 / L34. Modell Straight. Varenr: 3876605

DKK < 1.000 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 30-06-2015 13:33:00 DKK 243
Chanel badedragt str. 42 (fransk)
Chanel badedragt str. 42 (fransk). Chanel badedragt af sort og hvidternet polyester m.m. Ligger i lille taske af klar plast. Str. 42 (fransk) Varenr: 3889126 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 13:51:54 DKK 500
Apples. Rejsetaske i brunt læder.
Apples. Rejsetaske i brunt læder.. Apples. Weekendtaske i kraftig brunt læder. Kraftige bærehåndtag. Monteret med hjul samt teleskophåndtag. Forrest to små rum med lynlås. Indvendig med stort rum samt mindre rum med lynlås. dustbag medfølger. H. 30. L. 60 cm. L. Med teleskophåndtag 112 cm Varenr: 3686139

DKK 1.250 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30-06-2015 14:20:00 DKK 1.000
Bodyshaper. (ca.650)
Bodyshaper. (ca.650). Bodyshaper i farverne beige og sort i størrelserne S,M,L,XL,XXL,XXXL. Fremstår nye og ubrugte. (ca.650) Varenr: 3885797 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 14:20:00 DKK 375
Apples. Skuldertaske i sort læder.
Apples. Skuldertaske i sort læder.. Apples. Skuldertaske udført i sort læder m/ skulder strop og håndtag. Snaplås. Tre rum b.la med plads til mobiltelefor, penne, og kreditkort. Udtagelig stofpose med lynlås. Bagside med smalt rum med magnetlås. H. 30. B. 40 cm. Dustbag samt nøgle medfølger. Varenr: 2699591

DKK 1.300 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30-06-2015 15:16:00 DKK 1.000
Vintage selskabskjole, str. S
Vintage selskabskjole, str. S. Vintage selskabskjole af sort polyester, overdel samt manchetter dekoreret med simili, ærmer af sort tyl med åbning, to høje slidser i siden. L. 130 cm, bryst. 80 cm. Mrk, str. M, passer 36/38. Varenr: 3888318 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 15:22:00 DKK 300
Munthe plus Simonsen. Damjacka i getmocka, strl 40
Munthe plus Simonsen. Damjacka i getmocka, strl 40. Munthe plus Simonsen. Damjacka i getmocka, strl 40. Bystmått ca 96 cm, armlängd 63 cm. Varenr: 3879983 DKK < 1.000 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 30-06-2015 15:25:00 DKK 243
Tia - Jakke  str. 40
Tia - Jakke str. 40. Tia - Jakke str. 40, med blondeforkant, brydet med "kniplinge" palitter og perler. Fremstår ubrugt med mærkeseddel på. Varenr: 3878777 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-06-2015 15:36:00 DKK 300
Vintage, håndtaske, krokodille
Vintage, håndtaske, krokodille. Vintage håndtaske, udført i krokodilleskind. H. 18 L. 28 D. 8 cm. Fremstår med brugsslitage og enkelte løse syninger. Varenr: 3880334 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 30-06-2015 15:43:00 DKK 300
Autreton jakke
Autreton jakke. Autreton kort jakke , str 42 Jakken er ny og ubrugt.Se alle varerne fra konkursboet efter C'arla du Nord her Varenr: 3893574 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 16:07:00 DKK 325
California Beauty. Bodyshaper. (ca.425)
California Beauty. Bodyshaper. (ca.425). Bodyshaper fra California Beauty i farverne sort og beige. Størrelser i henholdsvis; S,M,XL,XXL,XXXL. Fremstår nye og ubrugte i original emballage. (ca.425) Varenr: 3885785 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 16:21:00 DKK 375
Mulberry taske, model Antony Messenger
Mulberry taske, model Antony Messenger. Mulberry skuldertaske i sort læder, model Antony, med justerbar canvas skulderrem, inddelt i et stort rum samt et mindre rum udenpå. H. 34. B. 28 cm. D. ca. 8 cm. Fremstår med kraftige brugsspor samt stort hul fra skarp genstand på ydersiden. Varenr: 3882499 DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-06-2015 17:21:07 DKK 1.750
California Beauty. Bodyshaper. (ca.500)
California Beauty. Bodyshaper. (ca.500). Bodyshaper fra California Beauty i farverne beige og sort i størrelserne S,M,L,XXL,XXXL. Fremstår nye og ubrugte i original emballage. Varenr: 3885780 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 18:11:00 DKK 325
Apples. Rejsetaske i sort læder.
Apples. Rejsetaske i sort læder.. Apples. Rejsetaske i sort læder med talrige rum. Forrest lille rum med lynlås. Praktisk som "håndbagage" ved flyvning. Kraftige lynlåse. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40. B. 40 cm. Dustbag medfølger. Varenr: 3687771

DKK 1.250 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30-06-2015 18:48:00 DKK 1.000
Sam Wasetiket Meris kjole. Les Essentiels cardigan(2)
Sam Wasetiket Meris kjole. Les Essentiels cardigan(2). Sam Wasetiket Meris kjole, str M/L Les Essentiels Cardigan str M/L af silke/bomuld Tøjet er nyt og ubrugt. (2)Se alle varerne fra konkursboet efter C'arla du Nord her Varenr: 3893128 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 18:52:00 DKK 325
Gucci, taske
Gucci, taske. Gucci, taske af coated monogram kanvas med tre store rum, indvendigt med lommer. Ca. 40 x 29 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, fugtpletter og defekte lynlåse. Varenr: 3888620 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 30-06-2015 18:54:00 DKK 300
Reservedele til mannequindukker (17)
Reservedele til mannequindukker (17). Reservedele til mannequindukker, bestående af: ben, arme, torsoer mm. Ca. 17 dele. Fremstår med brugsspor. (17) Varenr: 3889115 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 18:59:21 DKK 300
Parti bøjler af træ og metal
Parti bøjler af træ og metal. Parti bøjler af træ og metal, på en palle. Fremstår med alm. brugsspor. Varenr: 3889142 DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 19:00:00 DKK 325
Apples. Rejsetaske i sort læder.. Apples. Weekendtaske i kraftig sort læder. Kraftige bærehåndtag. Monteret med hjul samt teleskophåndtag. Forrest to små rum med lynlås. Indvendig med stort rum samt mindre rum med lynlås. dustbag medfølger. H. 30. L. 60 cm. L. Med teleskophåndtag 112 cm. Varenr: 3686119

DKK 1.250 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30-06-2015 19:03:00 DKK 1.000
Anapurna. Jakker, model Men Dobby - Black, blå, grå og rød (30)
Anapurna. Jakker, model Men Dobby - Black, blå, grå og rød (30). Anapurna. Jakker, model Men Dobby til herre af 100% polyester i sort, blå og rød, assorterede str. S-XL. Lommer på både yder- og inderside samt aftagelig hætte. Den er åndbar. Fremstår i emballage. (30) Varenr: 3855518

DKK 5.400 DK, Aalborg, Nibevej 30-06-2015 19:12:00 DKK 2.300
Tre mannequindukker (3)
Tre mannequindukker (3). Tre mannequindukker af kunstmateriale, to stående og en liggende. H. ca. 160 cm, monteret på løs fod af glas 39 x 39 cm. Fremstår med brugsspor, ridser. (3) Varenr: 3886858 DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 30-06-2015 19:17:00 DKK 325
California Beauty. Bodyshaper. (ca.600)
California Beauty. Bodyshaper. (ca.600). Bodyshaper fra California Beauty i farverne sort og beige. Størrelser i henholdsvis S,M,L,XL,XXL. Fremstår nye og ubrugte i original emballage. (ca.600) Varenr: 3885789 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 19:21:00 DKK 325
Louis Vuitton taske model Roxbury drive
Louis Vuitton taske model Roxbury drive . Louis Vuitton taske model Roxbury drive i farven pomme d´amour af vernis lak. Monteret med aftagelig rem af kernelæder. Knaplukning, indvendigt med et rum samt minder lomme H. 17 cm, B. 32 cm, D. 10 cm. Varenr: 3888344 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 30-06-2015 19:32:00 DKK 2.600
 1 2 3 4 5 6 7 8  >>