Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Rain-it. 25 regnfrakker og 25 fodovertræk (50)
Rain-it. 25 regnfrakker og 25 fodovertræk (50). Rain-it. 25 sorte regnfrakker str. Large, foret med stormlukning, hætte og justerbar talje med snøre. Frakken kan lynes til en pose på 20 x 25 cm., denne syet ind som lomme med lynlås. 25 sorte onesize regn overtræk til fodtøj, i tilhørende pose. Ubrugt i org. emballage. Nyproducerede varer ... Varenr: 3514199

DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 18-09-2014 10:45:00 DKK 475
Lodenfrakke, herremodel, mørkeblå, foer af bisonpels, str. 48-50
Lodenfrakke, herremodel, mørkeblå, foer af bisonpels, str. 48-50. Lodenfrakke, ældre herremodel, mørkeblå, cashmir uld, foer af bisonpels, str. 48. Udstyret med revers, lommer med klap, dobbeltradet knappelukning. Ærmelængde fra skulder til håndled 59 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 102 cm. Brystmål 106 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3543489 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-09-2014 11:18:00 DKK 575
Pierre Salomon svart konstpäls stl 36
Pierre Salomon svart konstpäls stl 36. Pierre Salomon svart konstpäls, angiven stl 36. Längd ca 100 cm. Dold knäppning med hakar samt dekorationsknapp i halsen. Fickor i sidan. Enklare bruksspår. Varenr: 3146916 DKK 645 SE, Örebro, Aspholmen 18-09-2014 12:04:33 DKK 242
Bon Gout vintagetaske og 2 andre tasker (3)
Bon Gout vintagetaske og 2 andre tasker (3). Bon Gout vintagetaske i imiteret krokodille. Samt Esteve kuverttaske af firben og enkrokopræget lak taske med lang forgyldt skulderstrop. Mål på Bon Gout til sammenligning 19x29 cm. Fremstår alle med brugsspor. (3) Varenr: 3540037 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 18-09-2014 12:48:13 DKK 300
Krokedilleskindstaske
Krokedilleskindstaske . Krokedilleskindstaske, ca. 1940erne. model med kort skulderem. Interiøre med brugsspor og kuglepennestreger, samt løs syning. Mål ca. 20x30 cm. Fremstår med brugspor. Kan frit handles indenfor EU, ved handel udenfor EU, skal der søges eksport/import tilladelse. Varenr: 3548407 DKK 800 DK, Odense, Kratholmvej 18-09-2014 12:58:00 DKK 325
Pälskappa, persian, swakara, stl 38/40
Pälskappa, persian, swakara, stl 38/40. Pälskappa i brun/svart persianpäls s. k "swakara". Dold knäppning med hakar samt fickor i sidan. Storlek ca 38/40. Längd ca 115 cm, bystmått ca 104 cm. Bruksspår, slitage vid fickor och på kanter, slitage på foder. Varenr: 3548612 DKK 645 SE, Örebro, Aspholmen 18-09-2014 12:58:44 DKK 242
Anna Sui, stövlar i svart mocka, stl 36
Anna Sui, stövlar i svart mocka, stl 36. Anna Sui, stövlar i svart mocka, stl 36. Sula i rågummi. Broderat märke i guldfärgad tråd samt spänne i gulmetall. Skaftets höjd mätt från sulan ca 25 cm. Levereras i originalkartong. OBS! Modellbild.Nyproducerade varor värderas efter butiksprismetoden. Det betyder att vår värdering plus ... Varenr: 3355798

DKK 2.582 SE, Örebro, Aspholmen 18-09-2014 13:13:23 DKK 706
Still Leather Goods. Skuldertaske i sort læder
Still Leather Goods. Skuldertaske i sort læder . Still Leather Goods. Skuldertaske udført i sort læder med aftagelig skulderrem og matteret hardware. Opdelt i et stort rum med et mindre side rum med lynlås. Monteret med ensfarvet sort stof for. H: ca. 20 cm. B: ca. 25 cm. D: ca. 7 cm. Dustbag medfølger. Nyproducerede varer vurderes efter ... Varenr: 3307144

DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 18-09-2014 13:59:00 DKK 650
Rain-it. 25 regnfrakker og 25 fodovertræk (50). Rain-it. 25 sorte regnfrakker str. medium, foret med stormlukning, hætte og justerbar talje med snøre. Frakken kan lynes til en pose på 20 x 25 cm., denne syet ind som lomme med lynlås. 25 sorte onesize regn overtræk til fodtøj, i tilhørende pose. Ubrugt i org. emballage. Nyproducerede varer ... Varenr: 3514144

DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 18-09-2014 14:05:00 DKK 300
3 Par Kansas Arbejdsbukser
3 Par Kansas Arbejdsbukser. 3 Par Kansas Arbejdsbukser, 1 par Icon i farven Grey/black str. 84/48, 1 par Service i farve sort, str. 88/50, 1 par Service i farven Antrasit grey str. 84/48. Denne vare er en del af konkursboet 'Havnens Marine Center’ – Kerteminde, som sælges fra Lauritz.com i Odense. Nyproducerede varer ... Varenr: 3506072

DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 18-09-2014 14:19:00 DKK 300
Hårpynt
Hårpynt. Hårpynt bestående af klemmer, næb, elastikker m.m. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3436301

DKK 800 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-09-2014 14:24:00 DKK 300
Pelsfrakke af murmeldyr, str. ca. 42
Pelsfrakke af murmeldyr, str. ca. 42. Pelsfrakke af brunt murmeldyr, front med hægtelukning og indstikslommer, foer af brunt satin. L. 105. Brystvidde ca. 106 cm. Ærmelængde fra armhule 37 cm. Str. ca. 42. Fremstår med brugsslitage. Varenr: 3548879 DKK 800 DK, Vejle, Dandyvej 18-09-2014 14:32:00 DKK 325
Burberry frakke, str. ca. XL
Burberry frakke, str. ca. XL. Burberry herrefrakke med bælte og aftageligt foer. Ærmelængde fra skulder til håndled ca. 70 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 115 cm. Skuldermål: ca. 55 cm. Minimale brugsspor. Varenr: 3549094 DKK 800 DK, Roskilde, Store Hedevej 18-09-2014 16:16:10 DKK 475
Lamborghini bukser, str. S (2)
Lamborghini bukser, str. S (2). Lamborghini bukser bestående af 1 grå Lamborghini pants samt 1 sort Lamborghini pants. Str. S (2) Str. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3541376

DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 18-09-2014 16:45:00 DKK 400
Katrine Smedegaard. Top, bukser samt nederdel af sort lammeskind str 42 (3)
Katrine Smedegaard. Top, bukser samt nederdel af sort lammeskind str 42 (3) . Katrine Smedegaard. Samling tøj af sort lammeskind best. af halterneck top med skjult lynlås i siden str. 42, bukser str L Talje. 82 cm, L. 112 cm, samt nederdel str 44 Talje. 74 cm, L. 55/67 cm. Fremstår nyt og ubrugt. Modelfoto. (2) Varenr: 3549255 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 18-09-2014 17:15:48 DKK 1.100
Opossum pelsfrakke fra Aalborg Pelshus
Opossum pelsfrakke fra Aalborg Pelshus . Opossum pelsfrakke, front med hægtlukning og to indstikslommer. Monteret med ensfarvet foer. Længde ca. 106 cm. Ærmlængde ca. 39/65 cm. Brystvidde ca. 106 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3525698 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 18-09-2014 17:25:05 DKK 300
Prada sko, nude lak, str. 41
Prada sko, nude lak, str. 41. Prada sko af nude lak. Hæl højde 7 cm. str. 41. Dustbag og æske medfølger. Varenr: 3549323 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 18-09-2014 17:28:07 DKK 450
Frakke af rulam, mrk. Mdn Classic str. 46
Frakke af rulam, mrk. Mdn Classic str. 46 . Rulamsfrakke af sort lammeskind, knaplukning og udvendige lommer og opsmøg på ærmekanter. Længde 99 cm. skuldersøm til ærmekant 64 cm, ryg 50 cm. Lille str 46. Varenr: 3543462 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 18-09-2014 19:17:00 DKK 300
Hugo Boss De Tomaso frakke
Hugo Boss De Tomaso frakke. Hugo Boss De Tomaso frakke af 100% grå Viscose Rayon størrelse 50/52. Fremstår med mindre brugsspor. Varenr: 3381050 DKK 800 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 18-09-2014 19:21:00 DKK 375
Mulberry Hobo skuldertaske model Alexa
Mulberry Hobo skuldertaske model Alexa. Mulberry Hobo skuldertaske model Alexa, kraftigt stof med print, remme og bund af sort læder, udvendig forlomme med magnet lukning, indvendig med ét stort rum og 2 mindre, heraf det ene med lynlås. Dustbag medfølger, meget lette brugsspor. H.35 x 38 x d.8 cm. Varenr: 3546740 DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 18-09-2014 19:22:00 DKK 575
Church's Piccadilly, str 9,5 / 43½, sort polished binder
Church's Piccadilly, str 9,5 / 43½, sort polished binder. Church's Piccadilly udført i sort polished binder, inkl. skolæster, i original emballage. Str 9,5 / 43½ . Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3527356

DKK 3.200 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-09-2014 19:28:00 DKK 750
Anapurna. Jakker, model Men Dobby - Sort (9)
Anapurna. Jakker, model Men Dobby - Sort (9). Anapurna. Jakker, model Men Dobby til herre af 100% polyester i sort, assorterede str. S-XL. Lommer på både yder- og inderside samt aftagelig hætte. Den er åndbar. Fremstår i emballage. (9)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til ... Varenr: 3555184

DKK 3.600 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-09-2014 19:28:00 DKK 325
Chanel, kjole. str. 38
Chanel, kjole. str. 38 . Chanel kjole af sort metalisk tweed, liv med blonde og V-ryg samt foret med sort silke. Str. 38, svarende til dansk str. 36. Længde fra skulder 97 cm, ryg: 42 cm. Varenr: 3546222 DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 18-09-2014 19:30:00 DKK 2.700
Pelsjakke af blåræv. Str. 38-40
Pelsjakke af blåræv. Str. 38-40. Pelsjakke af blåræv, front med hægtelukning og stiklommer. Længde: 72 ærme: 61, ryg: ca. 60 cm. Str. 38-40 Varenr: 3543994 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 18-09-2014 19:30:00 DKK 950
Mulberry. Fire accessories (4)
Mulberry. Fire accessories (4). Mulberry. Fire accessories bestående af et sjal / tørklæde 180 x 45 cm., en pung, en kalender samt en nøglering. Fremstår med lettere brugsspor. (4) Varenr: 3547253 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 18-09-2014 19:33:00 DKK 1.100
Onstage kjole af lammeskind str.38
Onstage kjole af lammeskind str.38. Kjole af mærket Onstage. Udført af mørkebrunt lammeskind og i størrelsen 38/medium. Ryglængde 90 cm. Varenr: 3543756 DKK 1.200 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 18-09-2014 19:38:00 DKK 300
Grünstein G Product Finland, ternet kåbe med minkant, str. 40-42
Grünstein G Product Finland, ternet kåbe med minkant, str. 40-42. Grünstein G Product Finland, ternet kåbe med minkant og grønt quiltet foer, str. 40-42. Udstyret med stiklommer, bindebånd og bælte. Ærmelængde fra skulder til håndled 60 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 130 cm. Brystmål 112 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3547605 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-09-2014 19:40:00 DKK 575
Jimmy Choo, støvletter str. 41
Jimmy Choo, støvletter str. 41 . Jimmy Choo. Par støvletter, model Marlin, udført i sort lak og læder, spænder af metal. Fremstår nye og ubrugte. Dustbag og æske medfølger. Str. 41. Varenr: 3546219 DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 18-09-2014 19:41:00 DKK 725
Handväska, krokodilskinn, 1960-tal
Handväska, krokodilskinn, 1960-tal. Handväska, krokodilskinn, 1960-tal. Handväska i svart krokodilskinn med invändiga fack samt nyckeletui. Inköpt på NK (Nordiska Kompaniet) i Malmö 1964-1965. Märkning på handväskans insida med 'G'. B 30 cm H 22 cm (med handtag 39 cm). Smärre bruksslitage. Varenr: 3547467 DKK 645 SE, Norrköping, Finspångsv. 18-09-2014 19:44:00 DKK 242
Italiensk modefrakke i changerende brunlige farver, str. 48/50
Italiensk modefrakke i changerende brunlige farver, str. 48/50. Italiensk modefrakke i changerende brunlige farver. Materiale i casmere, uld og viskose. Dekoreret med broderier og applikationer, store hornknapper med snører, påsatte lommer og bred krave. Løsthængende model str. 48/50. Fremstår ubrugt. Varenr: 3547620 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-09-2014 19:50:00 DKK 700
 1 2 3 4 5 6 7 8  >>