Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 13  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton - keyhanger
Louis Vuitton - keyhanger. Louis Vuitton - keyhanger, i monogram kanvas. L. lusterbar. Fremstår med brugsspor samt delvist manglende forgyldning på hardwear. Varenr: 4566960 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 22-02-2017 13:06:00 DKK 400
Samling kufferter, 1900-tallet (10)
Samling kufferter, 1900-tallet (10). Samling div. kufferter af læder m.m., H. 17-42, L. 59-85, B. 40-48 cm. Hertil en mappe af læder 28 x 40 cm. 1900-tallet. Aldersrelateret slitage. (10) Varenr: 4567031 DKK 2.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 22-02-2017 13:15:00 DKK 525
Stort pati diverse modetøj
Stort pati diverse modetøj . Stort parti diverse ældre modetøj, primær dametøj. Flere dubletter med prismærker. Assorteret varianter og størrelse. Størstedelen ubrugt med prismærker/mærkater. Der kan forekomme enkelte med brugsspor samt efter opbevaring. Otte tøjtativer samt mindre kassevogn medfølger. Varenr: 4569327 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 14:32:00 DKK 2.300
Marni långärmad rak klänning med vitt mönster
Marni långärmad rak klänning med vitt mönster. MARNI, långärmad rak klänning med vitt mönster på mörkblå botten i viskos med volang fram, IT storlek 44 Varenr: 4569066 DKK 1.572 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 22-02-2017 14:33:00
Se mere
Handväska Mulberry
Handväska Mulberry. MULBERRY, handväska, England, tidigt 2000-tal, svart krokopressat skinn, rutigt foder, brickmärkt 977124, höjd ca 14, 28x10 cm, dustbag medföljer Varenr: 4569070 DKK < 1.000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 22-02-2017 15:00:00
Se mere
Gianfranco Ferre armring i blank vitmetall
Gianfranco Ferre armring i blank vitmetall. GIANFRANCO FERRE, armring i blank vitmetall, diameter ca 7 cm, bredd 4 cm Varenr: 4569074 DKK 1.179 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 22-02-2017 15:12:00
Se mere
Par bordlamper af messing (2)
Par bordlamper af messing (2). Par bordlamper af messing, med balusterformet stamme på rund fod. H. 60 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten Varenr: 4566249 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-02-2017 15:35:00 DKK 325
AC, italienske herre jakker (6)
AC, italienske herre jakker (6). AC. italienske herre jakker, 2 str. XL, 4 str. XXL. Fremstår nye og ubrugte. (6) Varenr: 4564923 DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 22-02-2017 15:48:00 DKK 350
Louis Vuitton axelbandsväska Noé med monogram
Louis Vuitton axelbandsväska Noé med monogram. LOUIS VUITTON, axelbandsväska Noé med monogrammönster med cognacsfärgade skinndetaljer, 34 x 26 x 19 cm, justerbart axelband Varenr: 4569087 DKK 2.751 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 22-02-2017 16:06:00
Se mere
Levinsky. Pelsjakke af sæl str. 42/44
Levinsky. Pelsjakke af sæl str. 42/44. Levinsky. Pelsjakke af natursæl i mønster med indfarvet sæl, hætte kantet med ræv, front med lynlås og stiklommer L. 72, bryst 120, ærme 53 cm. Ca. str. 42/44. Brugsspor på og ved lynlås. Varenr: 4569971 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 16:29:49 DKK 400
Samling festskor i storlek 39/40 (4)
Samling festskor i storlek 39/40 (4). Samling festskor i storlek 39/40. . Bianco Footwear, platåskor, angiven storlek 39, oanvända. Platåskor i beige satintyg, angiven storlek 40, klackens totala höjd ca 14 cm. Jennika, platåskor med nitar, angiven storlek 39, oanvända. Graceland, svarta skor med kilklack, angiven storlek 39, ... Varenr: 4551350 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 22-02-2017 17:30:08 DKK 236
Samling handväskor
Samling handväskor. Samling handväskor. Olika modeller och tillverkare. Många med bruksslitage. Ca 25 dlr. Varenr: 4551345 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 22-02-2017 17:40:00 DKK 236
Extreme Land Vest model Liquid, Sort, str. L
Extreme Land Vest model Liquid, Sort, str. L. Extreme Land model Liquid. Lækker allround kunst dunvest fra X-Land med en fantastisk isolerende og let dunforing, der er sørger for at holde dig varm og yderst komfortabel. Med aftagelig hætte 2 sidelommer samt en praktisk indelomme. Jakken er med kunstpels af hensyn til dyrevelfærd. Str. L. ... Varenr: 4093921

DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-02-2017 17:49:24 DKK 300
Extreme Land Ternet Skijakke, str. L.
Extreme Land Ternet Skijakke, str. L.. Extreme Land Ternet Skijakke. Snowboard jakke med hætte og udvendige lommer. Farve hvid. Vind-og vandafvisende med hot-afholdelse af ren polyester fleece og kold-beskyttende membran, aftagelige briller på hætten. Str. L. Varenr: 3708117

DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-02-2017 17:50:05 DKK 300
Samling stövletter. Olika märken samt modeller (5)
Samling stövletter. Olika märken samt modeller (5). Samling stövletter. Olika märken samt modeller. Rebeca Sanver, brun mocka med dekor av sydda blommor, angiven storlek 39. Ett par rödbruna läderkängor med resår, Freedom, angiven storlek 40, bruksslitage. Ett par bruna skinnkängor med resår, angiven storlek 39, bruksslitage. Ett par svarta ... Varenr: 4551348 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 22-02-2017 18:31:00 DKK 236
Samling festskor (5)
Samling festskor (5). Samling festskor, olika modeller och märken. Svarta klackskor med rosett, Saint Galant, storlek 39, oanvända. Pura Lopez, klackskor i leopardmönster, klackens höjd 10 cm, angiven storlek 40, bruksslitage. Bronz, skor med kilklack, angiven storlek 39, smärre bruksslitage. Gianna Meliani, turkosa ... Varenr: 4551351 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 22-02-2017 19:11:00 DKK 236
Mulberry taske model Bayswater sort
Mulberry taske model Bayswater sort. Mulberry taske, model Bayswater udført af sort læder, indvendig lomme med lynlås. Senere monteret ny lås. L. 40 cm. H. 23 cm. Støvpose medfølger. Varenr: 4570005 DKK 4.000 DK, Aalborg, Nibevej 22-02-2017 19:12:00 DKK 2.800
Bottega Veneta handväska
Bottega Veneta handväska. BOTTEGA VENETA, handväska, Intrecciato, svart, omkring 2010, nr 10190801466NE, 35x24 cm Varenr: 4569140 DKK 1.965 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 22-02-2017 19:21:00
Se mere
Samling skor. Bland annat Ralph Lauren, Etienne Aigner (6)
Samling skor. Bland annat Ralph Lauren, Etienne Aigner (6). Samling skor. Bland annat Ralph Lauren, Etienne Aigner. Bland annat Ralph Lauren, svarta skinnskor. Etienne Aigner, ett par skor med snörning, angiven storlek 38,5. Olika modeller, märken, storlek. Samtliga med bruksslitage. (6) Varenr: 4551349 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 22-02-2017 19:31:00 DKK 236
Parti uldsokker (311)
Parti uldsokker (311). Parti uldsokker i størrelse 36-41. 50% uld - 30 % acrylic - 10% polyamide -10% O.F. Blandede farver. (311 par). Varenr: 4569357

DKK 3.100 DK, Herning, Engdahlsvej 22-02-2017 19:35:00 DKK 2.000
Samling diverse butiksinventar
Samling diverse butiksinventar. Samling butiksinventar bestående af mannequindukker samt tøjstativer af metal. Alle dele med brugsspor. Fødder til mannequindukker medfølger, Varenr: 4569331 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 19:42:00 DKK 1.350
Minkpels, klippet mink, pearl, kantet med polarræv, str. 42 / 44
Minkpels, klippet mink, pearl, kantet med polarræv, str. 42 / 44. Minkpels, klippet mink, pearl, str. 42 / 44. Minken er syet af små rundskårne minkstykker. Udstyret med stort revers af polarræv, ærmer tilsvarende kantet med polarræv, stiklommer, 26 cm. slids bagpå og bælte. Ærmelængde fra skulder til håndled 64 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 98 cm. ... Varenr: 4557700 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-02-2017 19:46:00 DKK 7.000
Minkpels med hætte, mahogni, str. 40, mrk. Levinsky
Minkpels med hætte, mahogni, str. 40, mrk. Levinsky. Minkpels med aftagelig hætte, mahogni, str. 40, Saga Mink, Royal Supreme Quality, Ranched Mink, mrk. Levinsky. Udstyret med turtleneck, aftagelig hætte, stiklommer, sort foer, pynteknapper og hægtelukning. Ærmelængde fra skulder til håndled 60 cm. (+ 10 cm. opslag). Længde fra nakkesøm til nedre ... Varenr: 4568737 DKK 4.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-02-2017 19:49:00 DKK 3.300
Herrkläder, North Sails, Pelle P, stl. L. (3)
Herrkläder, North Sails, Pelle P, stl. L. (3). Herrkläder i storlek L. North Sails, vit t-shirt i bomull. Pelle P, orangea shorts i bomull. Pelle P, mörkblå shorts i nylon, elastan, polyamid och polyester. Samtliga framstår nya med etiketter. Varenr: 4562212

DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 22-02-2017 19:51:00 DKK 236
Casanova Venezia Brille, Modell Simbolismo ST1, Ex. 22/1000
Casanova Venezia Brille, Modell Simbolismo ST1, Ex. 22/1000. Casanova Venezia Brille, Modell Simbolismo ST1. Metall, goldfarben mit polychromem Dekor. Mit Etui und und Metallzertifikat im Scheckkartenformat. Gesamtbreite 14,1 cm. Exemplar 22 aus einer limitierten Serie von 1000 Stück. Im Rahmen vorne innen nummeriert '22', auf dem linken Bügel innen ... Varenr: 4504661 DKK 2.973 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-02-2017 20:00:00 DKK 1.858
Frakke, kort frakke, pels
Frakke, kort frakke, pels. Frakke, kort frakke, rosafarvet pels med læder, dekorationssyning i guldskinnende slangeskindsoptik, to knapper betrukket med læder, inderfor i satinstof med pastelfarvet mønster i rosa og blå. Mål: L. 106 cm - ærmelængde 63 cm - brystvidde 52 cm. Pakket i en brun tøjpose af stof. Varenr: 4502639 DKK 5.203 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-02-2017 20:02:00 DKK 3.345
Brdr. Alex Petersen. Kort jakke af grønfarvet mink
Brdr. Alex Petersen. Kort jakke af grønfarvet mink. Brdr. Alex Petersen. Kort jakke af grønfarvet mink, syet i brede bånd, indstikslommer, hægtelukning og prydknap. Str. ca. 40. L. 50 cm, brystmål 104 cm, ærmelængde 27 cm. Fremstår med få brugsspor. Varenr: 4561710 DKK 10.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-02-2017 20:03:00 DKK 6.000
Grünstein Couture, Finland, vendefrakke, læder og pels, antageligt kanin
Grünstein Couture, Finland, vendefrakke, læder og pels, antageligt kanin. Grünstein Couture, Finland, vendefrakke, frakke / lang jakke med hætte, læder, stof og grå-rødbrun pels, antageligt kaninskind, sort og brunt naturlæder, med læderbånd til at lukke og to yderlommer i siderne, indvendigt med producentmærkat. Mål: L. 116 cm - ærmelængde 55 cm - B. 53 ... Varenr: 4502640 DKK 5.203 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-02-2017 20:03:00 DKK 3.345
Pelsjakke af Iceberg mink, str. 40
Pelsjakke af Iceberg mink, str. 40. Pelsjakke af Iceberg stykmink, front med hægtelukke og stiklommer. L. 78 cm, bryst. 110 cm, ærme.61 cm. Ca. str. 40. Varenr: 4557404

DKK 14.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-02-2017 20:04:00 DKK 3.500
Fendi stövlar, Bronx stövlar (2)
Fendi stövlar, Bronx stövlar (2). Fendi stövlar, Bronx stövlar. Ett par stövlar, Fendi svarta med logo på skaft, angiven storlek 37. Medföljer ett par bruna skinnstövlar, Bronx, angiven storlek 40, klackens höjd ca 9,5 cm. Smärre bruksslitage. (2) Varenr: 4551347 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 22-02-2017 20:12:00 DKK 236
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 13  >>