Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 12  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Pelsfrakke af strikket scanbrown mink 42-44
Pelsfrakke af strikket scanbrown mink 42-44. Pelsfrakke af strikket scanbrown mink med hætte, front med hægter og lædersnøre i liv og bund samt stiklommer L. 100 cm, ærmer 66 cm, ryg-bryst 116 cm ( Mærket str 44, men lille størrelse svarende til ca 42), mangler en hægte øverst. Varenr: 3660357

DKK 5.000 DK, Helsingør, Støberivej 22-12-2014 10:49:00 DKK 2.800
Vendbar jakke af persianer pels, str. 38
Vendbar jakke af persianer pels, str. 38. Vendbar jakke, ene side af sort persianer pels samt anden af nylon, fuldt foret på begge sider, front med knaplukning og lommer. L. 90 cm, bryst. 110 cm, ærme. 60 cm. Str. 38. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3660087 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 11:01:00 DKK 1.100
Frakke af rulam, str. 36/38
Frakke af rulam, str. 36/38. Rulamsfrakke, grå model med rå kanter, front med lomme og bindebånd, ærmer med opslag. Længde fra nakkesøm 105 cm, bryst 100 cm, ærmelængde ca. 55 cm. Ca. str. 36/38. Varenr: 3660252 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 11:14:00 DKK 550
Still Leather Goods. Business taske i Cognacfarvet læder
Still Leather Goods. Business taske i Cognacfarvet læder. Still Leather Goods. Business taske udført i Cognacfarvet læder med trims og ringe i farven antique brass. Opdelt i 4 store rum, heraf 1 rum med lynlås, rum til mobil, kuglepenne m.v. Rum på yderside af taske med lynlås. Aftagelig skulderrem medfølger H: ca. 31 cm. B: ca. 40 cm. D: ca. 12 cm. Varenr: 3653442

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 22-12-2014 11:40:00 DKK 925
Still Leather Goods. Net i sort præget læder
Still Leather Goods. Net i sort præget læder. Still Leather Goods. Net i sort præget læder med lynlås, udvendig lomme med klap. Indvendigt ét stort rum med tre side rum, heraf et rum med lynlås. Monteret med ensfarvet for. H: ca. 37.5 cm. B: ca. 31.5 cm. D: ca. 12 cm. Varenr: 3358137

DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 22-12-2014 11:47:00 DKK 400
Vest af strik og kanin samt kort vest af tibetansk lammepels. (2)
Vest af strik og kanin samt kort vest af tibetansk lammepels. (2). Vest af strikket kanin i baner. Og kort vest af tibetansk lammepels. Fremstår i krøllet kvalitet. Farve: Khaki & Grå. (2) Varenr: 3663286

DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 22-12-2014 12:00:00 DKK 300
Minkpels, str. 38
Minkpels, str. 38. Minkpels med stor krave, galloneret med brunt ruskind, front med hægtlukning og lommer. L. 110 cm, bryst. 100 cm, ærme. 60 cm. Str. 38. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3663333 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 12:11:52 DKK 850
Apples.  Business/Rejsetaske i brun læder
Apples. Business/Rejsetaske i brun læder. Apples. Business/Rejsetaske i kraftig brun læder med talrige rum. Rum b.la med plads til mobiltelefon, penne, og kreditkort. Jakkesæt, ipad m.m. Tasken kan aflåses. Kraftige lynlåse. Teleskophåndtag samt hjul. H. 38. B. 45 cm. L. Med Teleskophåndtag 103 cm. Dustbag medfølger. Varenr: 3609172

DKK 1.300 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-12-2014 12:15:00 DKK 1.000
Apples.Business/Rejsetaske i sort læder.
Apples.Business/Rejsetaske i sort læder.. Apples.Business/Rejsetaske i kraftig sort læder med talrige rum. Rum b.la med plads til mobiltelefon, penne, og kreditkort. Jakkesæt, ipad m.m. Kraftige lynlåse. Teleskophåndtag samt hjul. H. 38. B. 40 cm. L. Med Teleskophåndtag 103 cm. Dustbag medfølger Varenr: 3609027

DKK 1.250 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-12-2014 12:35:00 DKK 1.000
Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder
Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder. Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder. Kraftigt bærehåndtag samt skulderrem. Indvendig stort rum samt to side lommer. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40. B. 26 cm. Dustbag medfølger. L. Med Teleskophåndtag 110 cm Varenr: 3566595

DKK 1.250 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-12-2014 12:36:00 DKK 1.000
Sendra, par støvler, str 40
Sendra, par støvler, str 40. Sendra, par støvler af patineret skind monteret med nitter. Str 40. Varenr: 3661911 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 12:58:00 DKK 375
Burberry, kort damejakke, str. 38/small
Burberry, kort damejakke, str. 38/small. Burberry, damejakke, kort model med for af uld, front med skjult knaplukning og lommer. Ca. str. 38. L. 62 cm, bryst. 100 cm, ærme. 55 cm. Ca. str. 38/small. Fremstår med enkelt manglende knap på ærme. Varenr: 3663461 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 13:00:00 DKK 300
Saint Laurent, nederdel samt skjorte, uld og silke, str. 38 (2)
Saint Laurent, nederdel samt skjorte, uld og silke, str. 38 (2). Saint Laurent, sæt best. af nederdel i sort uld, foret med silke, talje. 74 cm, L. 42 cm, samt klassisk skjorte af sort silke, front med knaplukning, skulder. 40 cm, bryst. 90 cm, L. 65 cm. Str. 38. Fremstår ubrugt med mærker. (2) Denne auktion er en del af temaauktionen over udvalgte pelse,... Varenr: 3662889 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 13:05:00 DKK 1.500
Chanel, Frakke af tweed, dansk str. 36/38 (Fransk 40)
Chanel, Frakke af tweed, dansk str. 36/38 (Fransk 40). Chanel frakke / kjole af uld tweed syet op i flere nuancher med rød tråd af lurex, lilla silkefoer med blomster, høj krave, front med påsyede lommer, bryst lommmer med logo-knapper, lynlåslukning samt trekvart ærmer med opslag, talje med flere lynlåse med mulighed for at iføre et bælte. Fransk ... Varenr: 3662905 DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 13:10:00 DKK 12.500
Chanel, tørklæde af cashmere
Chanel, tørklæde af cashmere . Chanel, tørklæde af cashmere med tern i grønne og rosa nuancer. 190 x 125 cm. Original æske medfølger. Denne auktion er en del af temaauktionen over udvalgte pelse, tøj og accessories. Se alle auktionerne her Varenr: 3663102 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 13:16:00 DKK 3.500
Chanel, jakke, dansk str. 36/38 (Fransk 40)
Chanel, jakke, dansk str. 36/38 (Fransk 40). Chanel, Jakke af sort silke og rayon, med skindende effekt, front med enkelt knaplukning og lommer. Skulder. 40 cm, bryst. 90 cm, L. 75 cm. Fransk str. 40 svarende til dansk str. 36/38. Fremstår med minimale brugsspor. Denne auktion er en del af temaauktionen over udvalgte pelse, tøj og ... Varenr: 3662944 DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 13:20:00 DKK 3.200
Still Leather Goods. Business taske i Tanfarvet læder
Still Leather Goods. Business taske i Tanfarvet læder. Still Leather Goods. Business taske udført i Tanfarvet læder med trims og ringe i farven antique brass. Opdelt i 4 store rum, heraf 1 rum med lynlås, rum til mobil, kuglepenne m.v. Rum på yderside af taske med lynlås. Aftagelig skulderrem medfølger H: ca. 31 cm. B: ca. 40 cm. D: ca. 12 ... Varenr: 3653389

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 22-12-2014 13:29:00 DKK 925
Sælskindspels
Sælskindspels. Sælskindspels, front med stiklommer og trykknaplukning . Mrk. Lars Hillingsø. L. 115 cm fra nakkesøm til nedre kant, ærmelængde indv. 50 cm, brystvidde 124 cm. Fremstår med slitage på ærmekanter og krave ved hægtelukning. Varenr: 3663593 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 22-12-2014 13:40:06 DKK 400
Armani Jeans. Brun skind jakke, str. ca. 38.
Armani Jeans. Brun skind jakke, str. ca. 38.. Armani Jeans: Figursyet jakke af brunt skind med påsyede bånd af stof. Front med knaplukning (3 stk.)samt par lommer. Str. ca. 38. Fremstår ubrugt. Varenr: 3663611 DKK 1.200 DK, Esbjerg, Oddesundvej 22-12-2014 13:48:33 DKK 425
Chanel, kjole / jakke af tweed, dansk str. 36/38 (Fransk 40)
Chanel, kjole / jakke af tweed, dansk str. 36/38 (Fransk 40). Chanel, sort kjole med for af silke syet op af mixede matrialer med rød lurex tråd, front med påsyede lommer samt knaplukning. Skulder. 45 cm, bryst. 90 cm, Længde 90 cm. Fransk str. 40, svarende til dansk str. 36/38. Fra 2014 kollektionen. Fremstår med minimale brugsspor. Skørt kan aftages ved ... Varenr: 3662959 DKK 10.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 14:01:00 DKK 7.800
Saga Mink. Pelsfrakke, ca. str. 40
Saga Mink. Pelsfrakke, ca. str. 40. Saga Mink, pels frakke af scanbrown mink, front med hægter og lommer, slidser i siden. Mrk. Saga Mink, Superb Quality. L. 105 cm, bryst. 100 cm, ærme. 65 cm. Ca. str. 40. Fremstår med minimale brugsspor dog let stivhed i krave. Varenr: 3659763 DKK 6.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 14:02:00 DKK 2.800
Burberry, trenchcoat / damefrakke, str. 38 (2)
Burberry, trenchcoat / damefrakke, str. 38 (2). Burberry trenchcoat / damefrakke, udskiftelig for af uld, front med krave og dobbelt knaplukning, bælte samt slids bagtil. L. 110 cm, bryst. 100 cm, ærmelængde 60 cm samt tilhørende hat med klassiske tern, denne med brugsspor. (2) Varenr: 3663462 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 14:04:00 DKK 600
Chanel, støvler, str. 41
Chanel, støvler, str. 41. Chanel, snørestøvler af rødbrunt læder med snøre, bagtil med metal logo. Dustbag medfølger. Str. 41. Denne auktion er en del af temaauktionen over udvalgte pelse, tøj og accessories. Se alle auktionerne her Varenr: 3663082 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 14:09:00 DKK 2.000
Kappe af ruskind samt ræv
Kappe af ruskind samt ræv. Kappe af blåviolet ruskind kantet med indfarvet blå rævepels, åben front med lommer og bindebånd. L. 90 cm. Lette brugsspor, enkelt mærke bagtil. Denne auktion er en del af temaauktionen over udvalgte pelse, tøj og accessories. Se alle auktionerne her Varenr: 3663463 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 14:09:00 DKK 2.600
Minkkåbe, str. 36/38
Minkkåbe, str. 36/38. Minkkåbe syet op af hele brune mink, front med hægtelukning og lommer, ærmer med opslag. Skulder. 40 cm, L. 130 cm, bryst. 120 cm, ærme. 60 cm (opslag på 9 cm), Ca. Str. 36/38. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3662867 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 14:11:00 DKK 1.100
Escada, nederdel af mohair og silke, str. 40
Escada, nederdel af mohair og silke, str. 40. Escada, cremefarvet nederdel af mohair-mix i strikket mønster, for af silke. Talje. 80 cm, L. 88 cm. Str. 40. Varenr: 3661393 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 14:14:00 DKK 350
Stella McCartney, frakke af jacquard, str. 38
Stella McCartney, frakke af jacquard, str. 38. Stella McCartney, frakke syet op af rosa af jacquard af 17 % silke, front med skjult knaplukning og skrålommer. Skulder. 40 cm, bryst. 90 cm, L. 94 cm, ærme. 60 cm. Mærket str. 42 svarende til dansk str. 38. Fremstår med minimale brugsspor, dog mindre svag plet fortil. Denne auktion er en ... Varenr: 3663346 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 14:15:00 DKK 950
Gino Marcello, jakke af sort kalveskind, str. 50
Gino Marcello, jakke af sort kalveskind, str. 50. Gino Marcello, foret jakke i sort kalveskind, front med lynlås og knaplukning. L. 80 cm, bryst. 110 cm, ærme. 65 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3663672 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 14:19:18 DKK 450
Frakke af mink, str. 46
Frakke af mink, str. 46. Frakke af mink, str. 46. L. 130 cm. Brugsspor. Varenr: 3663683 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 22-12-2014 14:23:19 DKK 1.150
Still Leather Goods. Business taske i Sort læder
Still Leather Goods. Business taske i Sort læder. Still Leather Goods. Business taske udført i Sort læder med trims og ringe i farven antique brass. Opdelt i 4 store rum, heraf 1 rum med lynlås, rum til mobil, kuglepenne m.v. Rum på yderside af taske med lynlås. Aftagelig skulderrem medfølger H: ca. 31 cm. B: ca. 40 cm. D: ca. 12 cm. Bemærk:... Varenr: 3653384

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 22-12-2014 14:33:00 DKK 925
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 12  >>