Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 14  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Louis Vuitton, taske, model Deauville
Louis Vuitton, taske, model Deauville. Louis Vuitton, taske, model Deauville Louis Vuitton, taske af monogram kanvas med kernelæderbesætning, front med lomme, indvendigt med stort rum samt mindre lommer, velegnet som beautytaske pga. vaskbart foer. H. 27, L. 35, D. 14 cm. Serienr. M47270. Produktions nr. ?(utydelig). Støvpose ... Varenr: 3843562 DKK 2.800 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2015 12:37:47 DKK 1.700
Louis Vuitton, taske, model Trousse Makeup
Louis Vuitton, taske, model Trousse Makeup. Louis Vuitton, kosmetik taske, model Trousse Makeup af damier canvas, indvendigt med et rum. Serienr. N51982. Produktionsnr. SP1023. Mål: 16 x 14 x 5 cm. Fremstår med minimal brugsspor. Varenr: 3843577 DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2015 12:42:32 DKK 900
Striksweater med krave og mønstret ribstrik (24)
Striksweater med krave og mønstret ribstrik (24). Lækker strik sweater med krave og mønstret ribstrik. Sweateren er fremstillet i 100% acryl hvilket gør den utroligt slidstærk og sørger for at den holder sin facon. Vaskbar. Består af følgende: Farve Rock Grey: 1 x S, 1 x M, 2 x L, 1 x XL, 1 x XXL Farve Sort: 1 x S, 1 x M, 2 x L, 2 x XL, 1 x ... Varenr: 3848855

DKK 5.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-05-2015 13:15:00 DKK 1.900
Parti fleece trøjer model Iliane (27)
Parti fleece trøjer model Iliane (27). Parti fleece trøjer model Iliane. Leveres i farverne sort, hvid, grå, lilla og lys blå. Følgende størrelser: Farven sort: - Small: 1 stk - Medium: 2 stk. - Large: 2 stk. - XLarge: 1 stk Farven hvid: - Small: 1 stk - Medium: 1 stk - Large: 1 stk - Xlarge: 1 stk Farven grå: - ... Varenr: 3837994

DKK 5.200 DK, Herning, Engdahlsvej 23-05-2015 13:30:00 DKK 1.400
Smoking 'Binnes' England ull/mohair 1900-talets andra hälft
Smoking 'Binnes' England ull/mohair 1900-talets andra hälft. Smoking 'Binnes' England ull/mohair, 1900-talets andra hälft, storlek ca 48. Smärre bruksspår. Varenr: 3826525 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 23-05-2015 14:24:27 DKK 242
Atlas Design. Fem slipsar (5)
Atlas Design. Fem slipsar (5). Atlas Design. Fem slipsar. 100 % siden. Nya och oanvända. (5) Varenr: 3824704 DKK 1.610 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 23-05-2015 15:01:00 DKK 242
Apples. Skuldertaske i sort læder.
Apples. Skuldertaske i sort læder.. Apples. Skuldertaske udført i sort læder m/ skulder strop og håndtag. Snaplås. Tre rum b.la med plads til mobiltelefor, penne, og kreditkort. Udtagelig stofpose med lynlås. Bagside med smalt rum med magnetlås. H. 30. B. 40 cm. Dustbag samt nøgle medfølger. Varenr: 2699585

DKK 1.300 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-05-2015 15:16:00 DKK 1.000
Apples Business/Rejsetaske i rødbrunt læder.
Apples Business/Rejsetaske i rødbrunt læder.. Apples Business/Rejsetaske i kraftig rødbrunt læder med talrige rum. Rum b.la med plads til mobiltelefon, penne, og kreditkort. Jakkesæt, ipad m.m. Kraftige lynlåse. Teleskophåndtag samt hjul. H. 38. B. 40 d. 26 cm. L. Med Teleskophåndtag 103 cm. Dustbag medfølger Varenr: 3713842

DKK 1.250 DK, Helsingør, Støberivej 23-05-2015 16:35:00 DKK 1.000
Vintage Mulberry af scotch grain
Vintage Mulberry af scotch grain. Vintage Mulberry af scotch grain i sortblå samt brunt læder med justérbar skulderrem. Indvendigt udført med klassisk ternet foer samt mindre lynlåsrum. H. 24 cm x B. 18,5 cm x D. 4,5 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor i form af slidtage på ruskinden i skulderremmen. Varenr: 3843069 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 23-05-2015 17:14:00 DKK 650
Mulberry, filofax
Mulberry, filofax. Mulberry, filofax i präglat skinn. Invändigt försedd med register och anteckningssidor. 22,5x18,5 cm. Visst slitage. Varenr: 3843605 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-05-2015 17:46:00 DKK 362
Mulberry, Skuldertaske, model Somerset Hobo
Mulberry, Skuldertaske, model Somerset Hobo. Mulberry, skuldertaske, model Somerset Hobo af mørkegråt skind, interiør med stort rum samt mindre rum med lynlåslukning, front med lomme. H. 30 cm, B. 34 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3843650 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 23-05-2015 17:47:00 DKK 1.550
Roccobarocco. Bälte
Roccobarocco. Bälte. Roccobarocco. Bälte i textil med spänne i plast, invändigt vitt läder. Angiven storlek 42, längd exkl spänne ca 90 cm. Nytt och oanvänd med tags. Varenr: 3824173 DKK 1.208 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 23-05-2015 18:03:00 DKK 242
Von Dutch sko. 24 par sko (24)
Von Dutch sko. 24 par sko (24). Von Dutch sko. 24 par sko fordelt på følgende måde: str. 5 - 2 par str. 6 - 4 par str. 7 - 6 par str. 8 - 6 par str. 9 - 4 par str. 10 - 2 par Skoene er fordelt i farven: Purple/Pink. Den enkelte skoæske kan godt have tryk/slag. Varenr: 3835843

DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-05-2015 18:28:00 DKK 450
Springbuck - Hoodie + hættetrøje. Str. L (2)
Springbuck - Hoodie + hættetrøje. Str. L (2). Springbuck trøjer bestående af Hoodie, grå med mønster, samt hættetrøje, grå. Størrelse L. (2) Varenr: 3541170

DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2015 18:30:00 DKK 400
Atlas Design. Fem slipsar (5)
Atlas Design. Fem slipsar (5). Atlas Design. Fem slipsar. 100 % siden. Nya och oanvända. (5) Varenr: 3824696 DKK 1.610 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 23-05-2015 19:04:00 DKK 242
Diesel. Jeans. Storlek 27
Diesel. Jeans. Storlek 27. Diesel. Jeans. Storlek 27. Livier-Ankle, super slim-jegging low waist. Stretch. Nya med tag. Varenr: 3824812 DKK 1.610 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 23-05-2015 19:04:00 DKK 242
Päls, kanin, med konstläderdetaljer
Päls, kanin, med konstläderdetaljer. Päls, kanin, med svarta konstläderdetaljer och förkromade metallknappar. Sneda ytterfickor. Storlek ca 36. L 116, Byst 80, ärminnerlängd 40 cm. Bruksslitage, 1 knapp saknas. Varenr: 3837204 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-05-2015 19:15:00 DKK 242
Louis Vuitton taske, model Musette Tango
Louis Vuitton taske, model Musette Tango. Louis Vuitton taske, model Musette Tango af monagram kanvas med kernelæder. Serie nr. M51257. Produktions nr. SP1000. H. 18,5 cm. B. 25,5 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3831489 DKK 2.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2015 19:45:00 DKK 1.300
Atlas Design. Fem slipsar (5)
Atlas Design. Fem slipsar (5). Atlas Design. Fem slipsar. 100 % siden. Nya och oanvända. (5 Varenr: 3825969 DKK 1.610 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 23-05-2015 19:47:00 DKK 242
Anapurna. Jakker, model Men Dobby - Black (10)
Anapurna. Jakker, model Men Dobby - Black (10). Anapurna. Jakker, model Men Dobby til herre af 100% polyester i sort, assorterede str. S-XL. Lommer på både yder- og inderside samt aftagelig hætte. Den er åndbar. Fremstår i emballage. (10) Varenr: 3701535

DKK 1.800 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2015 19:55:00 DKK 1.000
Atlas Design. Fem slipsar (5)
Atlas Design. Fem slipsar (5). Atlas Design. Fem slipsar. 100 % siden. Nya och oanvända. (5) Varenr: 3824700 DKK 1.610 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 23-05-2015 19:57:00 DKK 242
Burberry Herr rock i beige
Burberry Herr rock i beige. Burberry Herr rock i beige. Herr rock i klassisk modell med hög knäppning, rundad krage, raglanskurna ärmar samt rutigt innerfoder. Storlek ca 48/50. Etikettmärkt Burberrys AB Nordiska Kompaniet Stockholm.Bruksslitage, åldersrelaterat. I behov av reparation av söm i nacke samt en ficka. Kemtvätt... Varenr: 3831429 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 23-05-2015 20:07:00 DKK 262
Diesel. Jeans. Storlek 27
Diesel. Jeans. Storlek 27. Diesel. Jeans. Storlek 27. Stretch. Livier super slip-jegging, low waist. Innerbensmått ca 82 cm. Nya med tag. Varenr: 3824770 DKK 1.208 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 23-05-2015 20:11:00 DKK 242
Louis Vuitton. Rejsetaske, model Keepall 55
Louis Vuitton. Rejsetaske, model Keepall 55. Louis Vuitton, rejsetaske, model Keepall 55 af monogram kanvas med hanke og besætninger af kernelæder, stort indvendigt rum. Tilhørende skulderrem, rem til bærehanke og adresseetui. Serienr. M41414. Produktionsnr. VI884. H. 31 L. 55 B. 24 cm. Fremstår med brugsspor og patineret/skjoldet ... Varenr: 3832510 DKK 3.500 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2015 20:15:00 DKK 3.000
GUCCI, bikerjacka i svart med monogrammönster
GUCCI, bikerjacka i svart med monogrammönster. GUCCI, rak bikerjacka i svart med monogrammönster och skinndetaljer, IT storlek 44 Varenr: 3841826 DKK 2.415 SE, Stockholms Auktionsverk Online 23-05-2015 20:21:00
Se mere
Vest med hætte til mænd (24)
Vest med hætte til mænd (24). Vest med hætte til mænd model LUDIKA. Dunvest i gennemført kvalitet, med farveeffekt der toner farven ned over vesten. Let vest, som giver optimal bevægelse og som sørger for at holde dig varm. Vesten kan maskinvaskes uden at miste sine isolerende egenskaber. Vesten er med hætte, to sidelommer ... Varenr: 3848849

DKK 7.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-05-2015 20:29:00 DKK 2.900
Apples. Skulder/rejsetaske i sort læder.
Apples. Skulder/rejsetaske i sort læder.. Apples. Skulder/rejsetaske i sort læder. Kraftigt bærehåndtag samt skulderrem. Indvendig med flere rum hvoraf et med holder for fyldepen, mobiltelefon m.m. H. 35. B. 43 cm. Lås samt nøgle. Bærerem samt dustbag medfølger. Varenr: 2699885

DKK 1.300 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-05-2015 20:30:00 DKK 1.000
Tre kasser div. smykker ca. 229 stk.
Tre kasser div. smykker ca. 229 stk.. Tre kasser div. smykker. Bestående af: halskæder, øreringe, armbånd, hårpynt mm. Ca. 229 pakker i org. embl. (3) Varenr: 3822044

DKK 2.000 DK, Herning, Engdahlsvej 23-05-2015 20:34:00 DKK 350
Weekendbag Mulberry
Weekendbag Mulberry. MULBERRY, weekendbag, England, rostrött skinn, brickmärkt 026904, detaljer i gulmetall, längd ca 70 cm Varenr: 3841832 DKK 1.610 SE, Stockholms Auktionsverk Online 23-05-2015 20:39:00
Se mere
Herrskor, Allen Edmonds, stl 43
Herrskor, Allen Edmonds, stl 43. Herrskor, Allen Edmonds, skinn, stl 43. Framstår med minimalt slitage. Varenr: 3842729 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 23-05-2015 20:40:00 DKK 262
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 14  >>