Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Still Leather Goods. Rejsetaske i gyldent læder
Still Leather Goods. Rejsetaske i gyldent læder . Still Leather Goods. Rejsetaske udført i gyldent læder med aftagelig skulderrem. Tre ydre rum, heraf et rum med lynlås. Opdelt i et stort rum med tre side rum, heraf et rum med lynlås. Monteret med ensfarvet sort stof for. H: ca. 34 cm. L: ca. 62 cm. D: ca. 24 cm. Dustbag medfølger. Nyproducerede... Varenr: 3298325

DKK 2.800 DK, Herning, Engdahlsvej 29-07-2014 11:39:00 DKK 850
Still Leather Goods Rejsetaske i sort læder + dustbag
Still Leather Goods Rejsetaske i sort læder + dustbag. Still Leather Goods Rejsetaske udført i sort læder med aftagelig skulderrem. Tre ydre rum. Opdelt i et stort rum med tre side rum, heraf et rum med lynlås. Monteret med ensfarvet sort stof for. H: ca. 34 cm. L: ca. 62 cm. D: ca. 24 cm. Dustbag medfølger. Nyproducerede varer vurderes efter ... Varenr: 3298373

DKK 2.800 DK, Herning, Engdahlsvej 29-07-2014 11:41:00 DKK 850
Kashmir håndbroderet silkekimono, str. ca. 44
Kashmir håndbroderet silkekimono, str. ca. 44. Kashmir håndbroderet silkekimono, rød bund broderet med blomster og blade. Ryglængde: 104 cm. Brystmål ca. 110 cm. Str. ca. 44 Varenr: 3489281 DKK 800 DK, Vejle, Dandyvej 29-07-2014 11:57:23 DKK 1.050
Kashmir håndbroderet silkejakke, str. ca. 46
Kashmir håndbroderet silkejakke, str. ca. 46. Kashmir håndbroderet silkekimono, turkisfarvet bund broderet med blomster og blade. Ryglængde: 109 cm. Brystmål ca. 118 cm. Str. ca. 46. Varenr: 3489282 DKK 800 DK, Vejle, Dandyvej 29-07-2014 12:09:00 DKK 475
Burberry frakke, blå, str. ca. XL
Burberry frakke, blå, str. ca. XL. Burberry herrefrakke med bælte. Ærmelængde fra skulder til håndled ca. 55 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 115 cm. Skuldermål: ca. 54 cm. Minimale brugsspor. Varenr: 3475157 DKK 800 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-07-2014 13:23:46 DKK 300
Louis Vuitton. Ballarina sko str 39
Louis Vuitton. Ballarina sko str 39. Louis Vuitton. Ballerinasko af brun læder med metal blomster på snuden. Original æske medfølger. Str. 39. Fremstår med lette brugsspor. Varenr: 3491894 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2014 14:04:00 DKK 550
Mulberry taske, skind
Mulberry taske, skind . Mulberry taske udført af krokopræget skind, indvendig med brunt foer samt logo for Mulberry. H. 19 excl. hanke B. 22 cm. D. 7 cm. Spejl medfølger. Fremstår med brugsspor og påsatte kæder ved hanken. Varenr: 3489394 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2014 14:05:15 DKK 700
Marc Jacobs. Clutch / pung
Marc Jacobs. Clutch / pung . Marc Jacobs. Clutch / pung. H. 11 L. 20 cm B. 2 cm. Metallic pink, stof med quiltet mønster, foret med læder. Lynlåslukning. Indvendig siderum med lynlåslukning. Varenr: 3489392 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2014 14:06:15 DKK 425
Still Leather Goods. Net i sort præget læder
Still Leather Goods. Net i sort præget læder. Still Leather Goods. Net i sort præget læder med lynlås, udvendig lomme med klap. Indvendigt ét stort rum med tre side rum, heraf et rum med lynlås. Monteret med ensfarvet for. H: ca. 37.5 cm. B: ca. 31.5 cm. D: ca. 12 cm. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at ... Varenr: 3358145

DKK 1.600 DK, Herning, Engdahlsvej 29-07-2014 14:16:00 DKK 525
Taske, Louis Vuitton, model 'Jeune Fille'
Taske, Louis Vuitton, model 'Jeune Fille' . Skuldertaske, model 'Jeune Fille' fremstillet i monogram canvas, med besætninger af kernelæder. Regulerbar skulderstrop. Indvendig lomme. H. 20 cm B. 26 cm D. 5 cm. Fremstår med brugsspor Varenr: 3489496 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2014 14:18:11 DKK 875
Mulberry. Skuldertaske.
Mulberry. Skuldertaske. . Mulberry. Skuldertaske. Udført i brunt scotch grain med kernelæderbesætning. Interiør med foer i klassisk tern, tre rum hvoraf et med lynlås samt sidelomme. H. 25 cm. B. 29 cm. D. 10 cm. Fremstår med brugsslitage. Varenr: 3489476 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 29-07-2014 14:20:05 DKK 850
Burberry frakke, str. ca. XL
Burberry frakke, str. ca. XL. Burberry herrefrakke med bælte og aftageligt foer. Ærmelængde fra skulder til håndled ca. 70 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 115 cm. Skuldermål: ca. 55 cm. Minimale brugsspor. Varenr: 3475161 DKK 800 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-07-2014 14:23:00 DKK 325
Sebago  Bala damesko str. 3,5 = str. 36
Sebago Bala damesko str. 3,5 = str. 36. Sebago Bala damesko str. 3,5 = str. 36. Lys ruskind med hvide skindkanter. Udstillingsmodel med små spor deraf. Ligger i org. æske. Denne vare er en del af konkursboet 'Havnens Marine Center’ – Kerteminde , som sælges fra Lauritz.com i Odense. Nyproducerede varer vurderes efter ... Varenr: 3491812

DKK 500 DK, Odense, Kratholmvej 29-07-2014 14:37:06 DKK 300
Et parti indiske bomuldstørklæder (ca. 70 stk.)
Et parti indiske bomuldstørklæder (ca. 70 stk.). Et parti indiske bomuldstørklæder i forskellige farver. Pakkede i plastik. (ca. 70 stk.) Varenr: 3490118 DKK 800 DK, Vejle, Dandyvej 29-07-2014 14:45:00 DKK 500
Laurèl. Mockajacka
Laurèl. Mockajacka. Laurèl. Mockajacka i blått. Angiven storlek 38. Längd 55 cm, armlängd 60 cm, bystmått 108 cm. Varenr: 3472832 DKK 649 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 29-07-2014 15:00:54 DKK 264
Et parti indiske damejakker af bomuld og silke (8)
Et parti indiske damejakker af bomuld og silke (8). Tre quiltede jakker af bomuld, str.: onesize svarende til L, samt fem af silke og bomuld, str.: 40, 42 og 44. Forskellige farver og mønstre. De er pakkede i plastik og har ikke været brugt. Varenr: 3490124 DKK 800 DK, Vejle, Dandyvej 29-07-2014 15:52:00 DKK 350
Minkväst. Mattssons päls
Minkväst. Mattssons päls. Minkväst. Mörkbrun mink i bit. Mattssons päls, körsnär Lars Hankell. Längd ca 58 cm, bystmått ca 114 cm. Varenr: 3472837 DKK 812 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 29-07-2014 16:02:00 DKK 386
Louis Vuitton, håndtaske, model Papillon 30 med baby papillon (2)
Louis Vuitton, håndtaske, model Papillon 30 med baby papillon (2). Louis Vuitton, håndtaske, model Papillon 30 med tilhørende 'Baby Papillon' af monogram kanvas med hanke af brunt læder. Serie nr. NO0935. H. 15 L. 30 B. 15 og H. 7 L. 16 B. 7 cm. Fremstår med minimale brugsspor. (2) Varenr: 3492183 DKK 2.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-07-2014 17:07:52 DKK 1.500
Minkjacka med avtagbara armar. Saga Mink
Minkjacka med avtagbara armar. Saga Mink. Minkjacka med avtagbara armar. SAGA Mink i bit. Längd ca 68 cm, armlängd 55 cm, bystmått ca 100 cm. Storlek ca 40. Varenr: 3472836 DKK 812 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 29-07-2014 17:10:00 DKK 934
Vintageväska i alligatorskin, 1940/50-tal
Vintageväska i alligatorskin, 1940/50-tal. Vintageväska i alligatorskin, 1940/50-tal. Mått: H. 22 cm, B. 31 cm, D. 7,5 cm. Bruksspår. Varenr: 3477658 DKK 649 SE, Örebro, Aspholmen 29-07-2014 17:41:00 DKK 264
Mannequin, damemodel
Mannequin, damemodel. Mannequin, liggende damemodel. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3492231 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 29-07-2014 17:42:37 DKK 450
Två herrjackor i konstmocka. Collezioni, Italien (2)
Två herrjackor i konstmocka. Collezioni, Italien (2). Två herrjackor i konstmocka. Kort jacka med mudd nedtill, längd 58 cm, armlängd 65 cm, bystmått 126 cm. Ny med tags. Längre jacka, längd 83 cm, armlängd 65 cm, bystmått 1287 cm. Ny med tags. (2) Varenr: 3473195 DKK 812 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 29-07-2014 18:14:00 DKK 244
Mulberry Oversized Bayswater Tote, brun skinnväska
Mulberry Oversized Bayswater Tote, brun skinnväska. Mulberry Oversized Bayswater Tote, väska i krokopräglat skinn med dekorationstofs, hänglås och adresstag. Dustbag medf;ljer. Mått ca: 40x47 cm Obetydliga bruksspår. Kvitto finns. Varenr: 3491126 DKK 2.436 SE, Malmö, Baltzarsgatan 29-07-2014 18:47:00 DKK 2.192
Jacka, 1900-talets sista del
Jacka, 1900-talets sista del. Jacka, 1900-talets sista del. Influence Collection by Bipa Widu. Strlk S. Linjeflygsmärke på baksidan. Varenr: 3485210 DKK 649 SE, Norrköping, Finspångsv. 29-07-2014 18:58:00 DKK 244
Trøje af strik, kanin og raccoon med bælte og hætte. Str. i tekst. Farve: Grey
Trøje af strik, kanin og raccoon med bælte og hætte. Str. i tekst. Farve: Grey. Trøje af strik med matchende, vævede baner af kanin samt hætte og udstyret med bælte. Ærmer og hætte af strik. Front med 4 hægtelukninger. Farve: Gråbeige. Brystmål ca. 82 cm og længde fra nakke til kant ca. 73 cm. ModelfotoNyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at ... Varenr: 3450443

DKK 2.500 DK, Vejle, Dandyvej 29-07-2014 19:30:00 DKK 300
Boss samt MaxMara. Två kostymset (2)
Boss samt MaxMara. Två kostymset (2). Boss samt MaxMara. Två kostymset. MaxMara, sandfärgat set med kavaj samt byxor, storlek ca 40. Kavajens längd 65 cm, armlängd 58 cm, bystmått 92 cm. Byxornas innerbengslängd 75 cm, midjemått 84 cm. BOSS, kavaj samt byxor i svar. Kavajens längd 68 cm, armlängd 60 cm, bystmått 90 cm. Byxornas ... Varenr: 3472831 DKK 649 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 29-07-2014 19:33:00 DKK 244
Franstyle. Damefrakke ca. str. 44.
Franstyle. Damefrakke ca. str. 44.. Franstyle. Damefrakke, sort halvblankt stof. Model figursyet med asymmetrisk længde, kort foran og lang bagtil. Krave syet i to lag med flæse, lynlås langs front og ved lommer. Monteret med pynteeffekter i form af rosetter i frakkens stof. L. for 84 L. bag 125 vidde over bryst 126 ærmelængde 63 ... Varenr: 3491974

DKK 1.800 DK, Helsingør, Støberivej 29-07-2014 19:35:00 DKK 375
Trøje af strik, kanin og raccoon med bælte og hætte. Str. i tekst. Farve: Light Grey
Trøje af strik, kanin og raccoon med bælte og hætte. Str. i tekst. Farve: Light Grey. Trøje af strik med matchende, vævede baner af kanin samt hætte og udstyret med bælte. Ærmer og hætte af strik. Front med 4 hægtelukninger. Farve: Lysegrå med lysebaner af kanin. Brystmål ca. 86 cm og længde fra nakke til kant ca. 73 cm. Modelfoto. Nyproducerede varer vurderes efter ... Varenr: 3309588

DKK 2.500 DK, Vejle, Dandyvej 29-07-2014 19:45:00 DKK 300
Jackpot m.fl, samling strømper (ca. 45)
Jackpot m.fl, samling strømper (ca. 45). Jackpot m.fl., samling strømper, heriblandt sportsstrømper, assorterede modeller, farver og størrelser. (ca. 45) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se ... Varenr: 3492254

DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-07-2014 19:49:00 DKK 400
Apples. Skuldertaske i sort læder
Apples. Skuldertaske i sort læder. Apples. Skuldertaske i sort læder m/ skulderstrop og håndtag. Snaplås. Tre rum b.la med plads til mobiltelefor, penne, og kreditkort. Bagside med smalt rum med lynlås. H. 30. B. 40 cm. Dustbag samt nøgle medfølger.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen ... Varenr: 2700160

DKK 2.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 29-07-2014 20:01:00 DKK 1.000
 1 2 3 4 5 6 7  >>