Kategori  Vurdering
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 26  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Salgsdisplay med børneaccessories, 300 stk.
Salgsdisplay pinklakeret med børneaccessories, ialt 300 stk. Fordelt med hårelastikker, spænder, armbånd, halskæder mm.
Varenr: 4777641

DKK 2.800 DK, Kolding, Trianglen 19-09-2017
16:00:00
DKK 1.650
Vera Mont. Selskabskjole med sjal, str. 38 (2)
Vera Mont. Lang selskabskjole med V-udskæring prydet med perlebroderi, høj slidse i ene side, str. 38. Medfølges af matchende sjal. Minimal brugspræg. (2)
Varenr: 4720088
DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 19-09-2017
16:08:00
Ikito: Jakke og bukser, denim. Str. 40/38 (2)
Ikito. Denimjakke med plys på revers og ærmer samt broderi. Str. 40. Bukser i samme materiale med lynlås i side. Str. 38. Minimal brugspræg. (2)
Varenr: 4730330
DKK 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 19-09-2017
17:07:00
Minkfrakke i mørkebrune skind str. 42 og to hatte (3)
Minkpels, mørkebrun slank model med opretstående krave hægtelukning og stiklommer L 110 ærme med manchet længde 65 cm. Brystmål ca. 100 cm. Str. ca. 42. Med brugsspor ved lomme. Der medfølger to stk. hatte i mink. (3)
Varenr: 4762190
DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 19-09-2017
17:31:00
DKK 525
Benvenuto. Jakkesæt, str. 50 (2)
Benvenuto. Nålestribet jakkesæt: Enkeltradet jakke med tilhørende bukser. (2)
Varenr: 4757589

18:03:00
Nerz Jacke mit extra Kragen, braun
Nerzjacke, Farbe: braun, Seidentaftfutter in beige Größe: ca 38 Rückenlänge: ca. 51 cm Schulterbreite: ca. 45 cm Armlänge oben: ca. 47 cm Armlänge unten: ca. 31 cm Saumumfang: ca. 117 cm 3 x hellbraune aufgesetzte Zierknöpfe (1 x wurde ersetzt, oben, anderes Design) Verschluss vorne: 2 x...
Varenr: 4775097
DKK < 1.000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 19-09-2017
18:33:00
DKK 372
Nerzmantel, SAGA MINK, schwarz mit Kapuze
Nerzmantel, SAGA MINK, schwarz mit Kapuze, Innenfutter Seidentaft schwarz mit braunen Blättern, eingesticktes Monogramm ER Größe ca. 38 Rückenlänge: ca. 112 cm Schulterbreite:l ca. 50 cm Armlänge außen: ca. 71 cm Armlänge innen: ca. 43 cm Saumumfang: ca. 76 cm Trage- und Gebrauchsspuren
Varenr: 4775098
18:33:00
DKK 1.042
Chanel, skuldertaske model 2.55
Chanel, skuldertaske, model 2.55 udført af quiltet læder med hardware af forgyldt metal. Indvendigt med et rum samt sidelomme. H. 13,5 cm, B. 23 cm, D. 7,5 cm. Udført i perioden 1986-1988. Patina samt indvendige to små sidelommer med defekt for.
Varenr: 4759004
DKK 18.000 DK, Herlev, Dynamovej 19-09-2017
19:31:00
DKK 8.200
Gucci. Lille skuldertaske
Gucci. Lille skuldertaske af vinyl og læder, indvendig ét rum, lynlås med charm, L. 25,5 cm., H. 12,5 cm., H. inkl. hank ca. 30 cm.
Varenr: 4775960
DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 19-09-2017
19:35:33
DKK 500
Hugo Boss Mantel, Größe ca.: S/M
Hugo Boss Mantel, Größe ca.: S/M, Schulterbreite: 46 cm, Armlänge: 63 cm, Rückenlänge: 95 cm, Saumweite: 113 cm. Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren.
Varenr: 4775774
DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 19-09-2017
19:45:00
DKK 595
G-Star Winterjacke, Gr. L
G-Star Winterjacke, Gr. L. Schulterbreite: 52 cm, Armlänge: 64 cm, Rückenlänge: 69 cm, Saumweite: 107 cm. Altersgemäßer Zustand mit stärken Gebrauchsspuren.
Varenr: 4775777
19:45:00
DKK 335
Chanel classic double flap medium taske af sort quiltet lammeskind, CC lås og kæde af forgyldt metal og læder. Interiør af bordeaux skind et stort rum samt to mindre, ydre rum med knaplukning. L. 25 cm, H. 16 cm.
Varenr: 4773573
DKK 15.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 19-09-2017
19:53:00
DKK 11.000
Louis Vuitton taske model Dora
Louis Vuitton håndtaske med skulderrem i brun monogram kanvas med sort kernelæderbesætninger. Indvendigt et stort rum og tre sidelommer. Uden brugsspor. Dustbag og æske medfølger. Købt 2015. Købskvittering medfølger. H. 27 cm, L. 35 cm, b. 15 cm
Varenr: 4758199
DKK 18.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 19-09-2017
19:54:00
DKK 8.000
Moschino breiter Taillengürtel; Gr.ca: 36-38
Moschino breiter Taillengürtel, Gr.ca: 36-38, gefertigt aus Leder in dunkelblauer Farbe, nummeriert: 401017 und bezeichnet: Moschino Redwall. Maße ca.: L. 79 cm, B. 6 cm. Altersgemäßer Zustand.
Varenr: 4720266
19:55:00
DKK 298
Apples. To rejse/weekend tasker i brunt læder. (2)
Apples. To rejse/weekend-tasker. Ene skulder/rejsetaske i brunt læder. Kraftigt bærehåndtag samt skulderrem. Indvendig stort rum. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40. B. 26 cm. Længde med teleskophåndtag 110 cm. Dertil business taske i kraftig brun læder. Kraftigt bærehåndtag. Bærestrop i kanvas....
Varenr: 4544634

DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19-09-2017
19:58:00
Persianer Pelzmantel, Gr. 42
Persianer Pelzmantel, Gr. 42, 3-facher Haken-Ösenverschluss, 2 Aussentaschen Maße ca.: Schulterbreite: 66 cm, Armlänge: 46 cm, Rückenlänge: 109 cm, Saumweite: 173 cm. Der Mantel befindet sich in einem altersgemäßen Zustand mit Tragespuren.
Varenr: 4774748
20:00:00
DKK 298
Mulberry, 'Lily' taske grønt læder
Mulberry, skuldertaske, model Lily udført af grønt læder, skulderrem af flettet læder og forgyldt metal. Indvendigt med et rum samt sidelomme. H. 17 cm, B. 22 cm. Fremstår med patina. Dustbag medfølger.
Varenr: 4775020
DKK 1.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 19-09-2017
20:01:00
DKK 1.850
Chanel. Taske af sort quiltet kalveskind
Chanel. Skuldertaske af sort quiltet kalveskind. CC Mademoiselle dreje lås i mat sølvfarve. Kæde af mat sølvfarvet metal med snoet/trådet læder. Kan bæres crossbody. Interiør af bordeaux farvet stof, større rum samt lommer med lynlås. Serienr. 14237548. L. 26, H. 16, D. 8 cm.
Varenr: 4760088
DKK 15.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-09-2017
20:10:00
DKK 7.800
Sælpels
Sælpels. L: 92 cm. Ærmlængde: 64 cm. Fremstår med alm. brugsspor.
Varenr: 4773264
DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 19-09-2017
20:17:00
Minkpels
Minkpels. L: 130 cm. Ærmlængde: 65 cm. Fremstår med alm. brugsspor.
Varenr: 4773262
DKK 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 19-09-2017
20:18:00
Lange Pelzweste, Gr. ca.:40-42
Lange Pelzweste, Gr. ca.:40-42. Schulterbreite: 54 cm, Rückenlänge: 106 cm, Saumweite: 106 cm. Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren.
Varenr: 4775729
20:30:00
DKK 335
Brdr. Alex Petersen. Pelsjakke af mink med korte ærmer, str. 40
Brdr. Alex Petersen. Jakke af 'Black NAFA' mink med korte ærmer, syet op i horisontale sort brede stykker med enkelt hvidt bånd. Hægtelukning, indstikslommer og inderlomme. str. 40. L. 89 cm, brystmål 106 cm, ærmelænge 20 cm. Fra MAP Fur Copenhagen. Fremstår med få brugsspor.
Varenr: 4771855
DKK 10.000 DK, Herning, Engdahlsvej 19-09-2017
20:30:00
DKK 6.600
Freedex vintagetaske
Freedex vintagetaske af slangeskind, dobbelte hanke med gyldent hardwear, interiøre med flere rum, og med lynlåsrum. Mål ca. 22x30 cm. Fremstår med brugsspor, under bund samt på hanke
Varenr: 4767537
DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 19-09-2017
20:36:00
Salling, Aarhus. Minkfrakke, str. ca. 42
Frakke syet i baner af scanbrown minkpels, front med hægtelukning og indstikslommer. Str. ca. 42. Fra Salling, Aarhus. L. 103 cm, inder ærmelængde 38 cm, brystmål 116 cm. Fremstår med alm. brugsspor.
Varenr: 4772149
20:39:20
DKK 325
Chanel. Taske, East West Chocolate Bar Flap Bag
Vintage Chanel taske, Chocolate Bar Flap Bag. Sort quiltet lammeskind, CC Mademoiselle drejelås i mat sølvfarve. Kæde af mat sølvfarvet metal med snoet/trådet læder. Interiør af sort stof, større rum samt to mindre lommer til kreditkort og lignende. Serienr. 6316858. L. 26, H. 14, D. 4 cm.
Varenr: 4760090
DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-09-2017
20:54:00
DKK 3.400
Konvolut Tasche und Mantel, Gr. ca.: S/M (2)
Konvolut Tasche und Mantel, Gr. ca.: S/M in schwarzer Farbe, Schulterbreite: 47 cm, Rückenlänge: 70 cm, Saumweite: 97 cm. Altersgemäßer Zustand mit Gebrauchsspuren.
Varenr: 4775780
21:00:00
DKK 335
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 50.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Monogram canvas. Model Keepall 50. Produktionskode SP1916. H. 27, L. 50, D. 22 cm. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Foer af brunt canvas. Nametag medfølger. Fremstår med lette brugsspor samt med patina på kernelæder....
Varenr: 4774543
DKK 4.500 DK, Hørsholm, Vibe Alle 19-09-2017
21:10:00
DKK 2.800
Apples. To skuldertasker i sort skind. (2)
Apples. Skuldertaske i sort skind med skulder strop og håndtag. Snaplås. Flere større og mindre rum bl.a. et med plads til mobiltelefon, penne, samt kreditkort. Bagside med smalt rum med lynlås. H. 30. B. 40 cm. Nøgle medfølger. Dertil skuldertaske i sort læder. Indvendigt med stort rum samt ...
Varenr: 4721569

DKK 1.500 DK, Esbjerg, Oddesundvej 20-09-2017
12:35:00
Benvenuto. Jakkesæt str. 52 (2)
Benvenuto. Jakkesæt, grå med lys stribe - enkeltradet jakke med lommer samt bukser. (2)
Varenr: 4757628

DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 20-09-2017
13:45:00
Elisa Fend, kappa stl. 38
Elisa Fend, kappa i vinröd jungfruull, polyamid och kashmir. Knäppes med fem knappar i lmörk plast. Två sidofickor samt innerficka. Längd ca 120 cm, stl. 38
Varenr: 4649110
DKK 2.815 SE, Malmö, Baltzarsgatan 20-09-2017
15:11:00
DKK 235
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 26  >>