Kategori  Vurdering
  Vis kun varer i det valgte sprog

Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Pelskåbe, Russisk gråværk (egern) str. 42
Pelskåbe, Russisk gråværk (egern) str. 42. Pelskåbe, Russisk gråværk (egern) str. 42. Lang model. Udstyret med stort revers, hægtelukning, stor slids bagtil samt pelsbånd med knap nederst på ærmerne. Ærmelængde fra skulder til håndled 65 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 125 cm. Brystmål 116 cm. Fremstår med minimale brugsspor. En ... Varenr: 3522490 DKK 5.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 29-08-2014 14:32:00 DKK 1.700
Damejakke, mrk. CHDK, str. XL
Damejakke, mrk. CHDK, str. XL. Damejakke i blåligt læder, mrk. CHDK, Danish Design by Hanne Berggren, str. XL. Længde ca. 57 cm., Ærmlængde inder/yderside ca. 44/58 cm. Brystvidde ca. 40 cm. Varenr: 3509267 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 29-08-2014 14:36:00 DKK 300
Ruskindsjakke 'Tomahawk' med imiteret leopardprintet kunstfor, str. 42
Ruskindsjakke 'Tomahawk' med imiteret leopardprintet kunstfor, str. 42. Ruskindsjakke med imiteret leopardprintet pels af mærket 'Tomahawk' med leopardprintet kunstfor, str. 42. Længde ca. 58 cm. Ærmlængde inder/yderside ca. 37/56 cm. Brystvidde ca. 44 cm. Varenr: 3457802 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 29-08-2014 14:36:00 DKK 325
Opossum pelsfrakke fra Aalborg Pelshus
Opossum pelsfrakke fra Aalborg Pelshus . Opossum pelsfrakke, front med hægtlukning og to indstikslommer. Monteret med ensfarvet foer. Længde ca. 106 cm. Ærmlængde ca. 39/65 cm. Brystvidde ca. 106 cm. Fremstår med brugsspor. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varenr: 3525698

DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 29-08-2014 15:24:55 DKK 300
Burberry trenchcoat
Burberry trenchcoat. Burberry trenchcoat, herremodel, dobbeltradet med to indstikslommer, monteret med klassisk ternet foer. Længde ca. 113 cm. Ærmlængde inder/yderside ca. 42/70 cm. Brystvidde ca. 47 cm. Fremstår med brugsslitage, nuanceforskel samt pletter. Varenr: 3494821 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 29-08-2014 16:17:00 DKK 325
Buttero støvler str. 39
Buttero støvler str. 39 . Buttero støvler af sort skind, bagtil med snøre. Str. 39. Original æske medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3525928 DKK 1.500 DK, Herlev, Dynamovej 29-08-2014 16:30:00 DKK 550
Sælskindspels, Pelshuset Ålborg
Sælskindspels, Pelshuset Ålborg. Sælskindspels mrk. Pelshuset Ålborg med høj kravestand, front med hægtelukning og øverst en knap, to indstikslommer. Monteret med sort for. Længde ca. 130 cm., Ærmlængde inder/yderside ca. 38/64 cm. Brystvidde ca. 48 cm. Fremstår jordslået nederst på foret. Øverste låseknap er iret af samt den... Varenr: 3444302 DKK 2.500 DK, Aalborg, Nibevej 29-08-2014 17:08:00 DKK 350
Rain-it. 25 regnfrakker og 25 fodovertræk (50)
Rain-it. 25 regnfrakker og 25 fodovertræk (50). Rain-it. 25 sorte regnfrakker str. Large, foret med stormlukning, hætte og justerbar talje med snøre. Frakken kan lynes til en pose på 20 x 25 cm., denne syet ind som lomme med lynlås. 25 sorte onesize regn overtræk til fodtøj, i tilhørende pose. Ubrugt i org. emballage. Nyproducerede varer ... Varenr: 3514190

DKK 10.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-08-2014 17:27:00 DKK 725
Hugo Boss, kavaj, strl. 50
Hugo Boss, kavaj, strl. 50. Hugo Boss kavaj modell Francesco. Strl 50. 95% ull, 5% nylon. Mindre bruksspår. Varenr: 3510125 DKK 649 SE, Stockholm, Slakthusgatan 29-08-2014 17:28:00 DKK 243
Frakke af brun imiteret pels, mrk. Pierre Klein, str. 38
Frakke af brun imiteret pels, mrk. Pierre Klein, str. 38. Frakke af brun imiteret pels, mrk. 'Pierre Klein, Paris' med hægtelukning, to indstikslommer. Monteret med brunt for, str. 38. Længde ca. 109 cm. Ærmlængde inder/yderside ca. 33/62 cm. Brystvidde ca. 63 cm. Fremstår med løse syninger i bunden foran. Varenr: 3497934 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 29-08-2014 17:45:00 DKK 300
Louis Vuitton. Kuffert 1930/40 erne
Louis Vuitton. Kuffert 1930/40 erne. Louis Vuitton.Kuffert udført i blødt klassisk monogram kanvas og cognacfarvet patineret kernelæder, guldtrykte initialer samt klistermærke på top. lynlåslukning på side af kuffert med lås, to någler medfølger. Fremstillet på licens i USA. H: ca. 34 cm. B: ca. 52 cm. D: ca. 19 cm. Fremstår med ... Varenr: 3447269 DKK 10.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 29-08-2014 18:14:00 DKK 6.000
Selskabskjoler, bl.a. Euro Fashion (2)
Selskabskjoler, bl.a. Euro Fashion (2). Selskabskjoler heriblandt, lilla selskabskjole bestående af top, nederdel samt sjal, brystvidde ca. 45 cm. talje ca. 38 cm. samt længde på nederdel ca. 102 cm. Derudover grønlig selskabskjole bestående af top med elastik i ryggen, nederdel samt sjal, mrk. Euro Fashion, str. 14, brystvidde ca. 35... Varenr: 3440748 DKK 1.500 DK, Aalborg, Nibevej 29-08-2014 18:26:00 DKK 300
Pap Fars Pige, trøjer af bomuld (250)
Pap Fars Pige, trøjer af bomuld (250). Pap Fars Pige, trøjer af bomuld, model Liva, Anna og Venus. Assorterede farver og størrelser. (250)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3525134

DKK 12.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 29-08-2014 18:33:00 DKK 2.500
Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder
Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder. Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder. Kraftigt bærehåndtag samt skulderrem. Indvendig stort rum samt to side lommer. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40. B. 26 cm. Dustbag medfølger. L. Med Teleskophåndtag 110 cm.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen ... Varenr: 3291820

DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 29-08-2014 18:42:00 DKK 1.000
Still Leather Goods. Skuldertaske i sort læder
Still Leather Goods. Skuldertaske i sort læder . Still Leather Goods. Skuldertaske udført i sort læder med aftagelig skulderrem og matteret hardware. Opdelt i et stort rum med et mindre side rum med lynlås. Monteret med ensfarvet sort stof for. H: ca. 20 cm. B: ca. 25 cm. D: ca. 7 cm. Dustbag medfølger. Nyproducerede varer vurderes efter ... Varenr: 3307169

DKK 1.200 DK, Herning, Engdahlsvej 29-08-2014 18:52:00 DKK 325
Kello. 2 st. damkavajer (2)
Kello. 2 st. damkavajer (2). Kello. 2 st. damkavajer. Storlek 38. Slitage. Varenr: 3502481 DKK 649 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 29-08-2014 18:55:00 DKK 243
Mads Bruun Collection. To skuldertasker, model Trip. (2)
Mads Bruun Collection. To skuldertasker, model Trip. (2) . Mads Bruun Collection. To skuldertasker, model Trip. Tasker af kanvas med håndtag samt forstærkninger i cognacfarvet læder. Kraftig lynlås, interiør med et stort og mindre rum, bæreremme medfølger. H. 25 cm. (udslået 33 cm.) L. 50 cm. B. 20 cm. Nyproducerede varer vurderes efter ... Varenr: 3524258

DKK 1.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 29-08-2014 18:57:00 DKK 500
Pung. Burberry
Pung. Burberry. Burberry. Pung udført i klassisk Nova Check canvas, med gyldent spænde spændelukning. Rum til mønter samt rum til sedler og kort. Lukkes med trykknapper. H. 10 cm. L. 14 cm. Dustbag, æske samt original kvittering medfølger. Fremstår med få brugsspor på læderet. Se også varenr. 3522046 Varenr: 3522047 DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-08-2014 19:05:00 DKK 775
Taske. Burberry
Taske. Burberry. Burberry. Håndtaske udført i klassisk Nova Check canvas, med brune læder hanke og gyldne spænder. Indvendigt stort rum med lille lomme. H. 19 cm. L. 28 cm. D. 14 cm. Dustbag og original kvittering medfølger. Fremstår ubrugt. Se også varenr. 3522047. Varenr: 3522046 DKK 3.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 29-08-2014 19:05:00 DKK 2.100
Marc Jacobs, klänning/tunika, strl. 34/36
Marc Jacobs, klänning/tunika, strl. 34/36. Klänning i siden med brodyr. Märkt samt framställd av Marc Jacobs. Märkt strl. 4, ca 34/36. Nyskick med etikett. Varenr: 3517572 DKK 649 SE, Stockholm, Slakthusgatan 29-08-2014 19:11:00 DKK 730
Apples. Skuldertaske i lysebrun skind.
Apples. Skuldertaske i lysebrun skind.. Apples. Skuldertaske i lysebrun skind m/ skulder strop og håndtag. Forside med mindre rum med plads til mobiltelefor, penne, kreditkort, m.m. Midterrum med udtagelig mindre pose med lynlås. Bagside med smalt rum med magnetlås. H. 40. B. 42 cm. Dustbag medfølger.Nyproducerede varer vurderes efter ... Varenr: 2699422

DKK 2.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 29-08-2014 19:25:00 DKK 1.000
Hugo Boss, kostym, strl. 146
Hugo Boss, kostym, strl. 146. Hugo Boss kostym bestående av kavaj samt byxa. Strl. 146. 90% ull, 10% nylon. Mindre bruksspår. Varenr: 3510132 DKK 649 SE, Stockholm, Slakthusgatan 29-08-2014 19:25:00 DKK 243
Kenzo, kostym, strl. 48
Kenzo, kostym, strl. 48. Kenzo kostym, strl 48. 100% ull. Mindre bruksspår. Varenr: 3510135 DKK 1.216 SE, Stockholm, Slakthusgatan 29-08-2014 19:33:00 DKK 284
Hermés Paris - Soies Volantes - silketørklæde
Hermés Paris - Soies Volantes - silketørklæde . Hermés Paris - Soies Volantes - silketørklæde med håndstukne kanter. Mål ca. 90x90 cm. Ligger i org. æske. Fremstår med minimale brugsspor Varenr: 3520870 DKK 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 29-08-2014 19:57:00 DKK 575
Louis Vuitton. Model Artsy, taske af Monogram canvas
Louis Vuitton. Model Artsy, taske af Monogram canvas . Louis Vuitton. Model Artsy, designet i 2010. Taske fremstillet i Monogram canvas med rem og kanter af kernelæder. Indvendig et stort rum, seks sidelommer og en lynlåslomme. H. ca. 30 L .ca. 42 B. cm. 19 cm. Dustbag og original æske medfølger. Fremstår med få/ingen brugsspor. Kvittering ... Varenr: 3524443 DKK 8.000 DK, Herlev, Dynamovej 29-08-2014 20:00:00 DKK 5.200
Hugo Boss, kostym, strl. 48
Hugo Boss, kostym, strl. 48 . Hugo Boss kostym, strl 48. 95% ull, 5% nylon. Mindre bruksspår. Varenr: 3510131 DKK 973 SE, Stockholm, Slakthusgatan 29-08-2014 20:03:00 DKK 264
Emporio Armani, kostym, strl. 46
Emporio Armani, kostym, strl. 46. Emporio Armani, kostym, bestående av kavaj samt byxa. Strl 46. 100% ull. Mindre bruksspår. Varenr: 3510129 DKK 649 SE, Stockholm, Slakthusgatan 29-08-2014 20:10:00 DKK 284
John Galliano - Dame solbrille
John Galliano - Dame solbrille. John Galliano: Damesolbrille, Brunt/gyldent changerende stel med tonede glas. Der medfølger brilleetuiNyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3466237

DKK 1.700 DK, Odense, Kratholmvej 29-08-2014 20:16:00 DKK 600
Georg Gina & Lucy - Havanna - Dame solbriller
Georg Gina & Lucy - Havanna - Dame solbriller. Georg Gina & Lucy - Dame solbriller, stel i plast med Forgyldt detalje samt logo på stang. Ligger i org. æske og brilleklud medfølger. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil ... Varenr: 3526827

DKK 900 DK, Odense, Kratholmvej 29-08-2014 20:17:00 DKK 575
Apples. Skuldertaske i sort læder.
Apples. Skuldertaske i sort læder.. Apples. Skuldertaske udført i sort læder m/ skulder strop og håndtag. Snaplås. Tre rum b.la med plads til mobiltelefor, penne, og kreditkort. . Bagside med smalt rum med lynlås. H. 30. B. 40 cm. Dustbag samt nøgle medfølger.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at ... Varenr: 2700199

DKK 2.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 30-08-2014 06:30:00 DKK 1.000
 1 2 3 4 5 6 7 8  >>