Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8 9  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Damenschuhe, von verschiedenen nahmhaften Herstellern (10)
Damenschuhe, von verschiedenen nahmhaften Herstellern (10). 10 Paar Damenscheuhe, in den Größen 38 bis 39, verschiedene nahmhafte Hersteller, davon vier Paar von 'Carshoe' in verschiedenen farben, zwei Paar Satinpumps von 'Bally' und 'Bruno Magli', ein paar ballerinas von 'Miu Miu', Sommerballerinas von 'Emma Hope' und zwei paar Highheels von 'Prada' und ... Varenr: 4664181 DKK 1.637 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-05-2017 19:34:00 DKK 633
Cordanzug, Maßanzug von Ewald Schaich, dunkelgrün
Cordanzug, Maßanzug von Ewald Schaich, dunkelgrün. Herrenanzug , Maßanzug von Ewald Schaich, Farbe: oliv/dunkelgrün, Einreiher mit einem Knopf, durchknöpfbare lederbezogene Ärmelknöpfe, 2 aufgesetzte Pattentaschen und Brusttasche, 2 Innentaschen, Herstelleretikett 'Schaich', innen mit grauem Stoff teilgefüttert, 2 seitliche Gehschlitze, ... Varenr: 4606561 DKK 1.563 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-05-2017 19:42:00 DKK 335
Väskset, 3 delar, 'Saturn II', Samsonite (3)
Väskset, 3 delar, 'Saturn II', Samsonite (3). Väskset, 3 delar, "Saturn II", Samsonite. Resväska, kabinväska och beauty box i gråblå plast. Nycklar finns. Bruksslitage. Varenr: 4663695 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 22-05-2017 19:50:00 DKK 229
Acne Studio Sophie bomberjakke med hue, Str. 38 (2)
Acne Studio Sophie bomberjakke med hue, Str. 38 (2). Acne Studio sort bomberjakke model Sophie Str. 38. To lommer udvendigt samt indvendigt. Sort lynlås. Sort hue i strik. Fremstår med let brugsspor. Rygmål 68 cm. Armmål 54/67 cm (2) Varenr: 4657993 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 22-05-2017 19:54:00 DKK 400
Vintage damkappa i leopard, 1960-tal. Storlek ca 40
Vintage damkappa i leopard, 1960-tal. Storlek ca 40. Vintage damkappa i leopard, 1960-tal. Pälskappa med läderinslag på ärmar. Svart foder med tryckt motiv av blomsterbuketter. Import till Sverige enligt uppgift före 1975. Pälsen inköpt hos Wasapäls i Stockholm i mitten av 1960-talet. Storlek ca 40. Längd 92 cm, innerarmslängd ca 40 cm, bystmått ca... Varenr: 4605985 DKK 2.285 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 22-05-2017 20:49:00 DKK 2.209
Loro Piana sjal i pastellfärgad cashmere
Loro Piana sjal i pastellfärgad cashmere . LORO PIANA, sjal i pastellfärgad cashmere med fransade kanter, 200 x 70 cm Varenr: 4665332 DKK 1.143 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 23-05-2017 10:12:00
Se mere
3/4 jakke af gedeskind/ruskind, i A-form ca. str. 40/42
3/4 jakke af gedeskind/ruskind, i A-form ca. str. 40/42. 3/4 jakke af sort gedeskind/ruskind, i A-form ca. str. 40/42. Model uden krave, knaplukning samt indstikslommer. L. 98 cm. Indvendigt ærmemål / med opslag på ærme ca. 44 cm. Brystmål ca. 108 cm. Minimale/små brugsspor. Varenr: 4665878 DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 23-05-2017 11:19:37 DKK 350
Dr. Martens dame lakstøvler str. 42
Dr. Martens dame lakstøvler str. 42. Dr. Martens dame lakstøvler str. 42, dekoreret med syninge. Fremstår uden brugsspor. Varenr: 4665875 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 23-05-2017 13:18:00 DKK 350
Earth Collection, ca. 200 dele damebeklædning og accessories (200)
Earth Collection, ca. 200 dele damebeklædning og accessories (200). Ca. 200 dele damebeklædning, fordelt på toppe, t-shirts, bukser og nederdele, samt tørklæder, bælter mm fra Earth Collection. Ass. modeller, nuancer og str. mellem S og XXL. Bemærk at stativ medfølger ikke. The Earth Collection er miljøvenligt tøj til både voksne og børn. Tøjet er i rene ... Varenr: 4667377

DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 23-05-2017 13:35:00 DKK 1.450
Scholl. Ett par stövletter. Storlek 40
Scholl. Ett par stövletter. Storlek 40. Scholl. Ett par stövletter. Storlek 40. Grå mocka. Klackens höjd ca 9 cm. Medföljer originalkartong. Framstår som nya och oanvända. Varenr: 4664934 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-05-2017 13:53:59 DKK 229
Gianni Barbato. Stövletter med genombrutet mönster. Storlek 40
Gianni Barbato. Stövletter med genombrutet mönster. Storlek 40. Gianni Barbato. Stövletter i ljust läder med spetsig tå, genombrutet mönster. Made in Italy. Dustbag och skokartong medföljer. Angiven storlek 40. Varenr: 4663668 DKK 1.523 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-05-2017 13:54:31 DKK 229
Två par skor. Vagabond, XOX Betsey. Storlek ca 40 (2)
Två par skor. Vagabond, XOX Betsey. Storlek ca 40 (2). Två par skor. Vagabond, XOX Betsey. storlek ca 40. Betsey, beige skor i mocka med klack och sula i rågummi, storlek ca 40, framstår som nya och oanvända. Vagabond, ett par stövletter i brun mocka med träklack, klackens höjd 10,5 cm. Medföljer originalkartong, framstår som nya och oanvända. (2) Varenr: 4664951 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-05-2017 13:58:56 DKK 229
Gucci, axelbandsväska
Gucci, axelbandsväska. Gucci, axelbandsväska. Svart läder. Två större fack invändigt samt sidofack med dragkedja. Höjd 23 cm, bredd 34 cm. Åldersrelaterat slitage, något fuktskadad. Varenr: 4663660 DKK 1.523 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-05-2017 13:59:27 DKK 229
7 dele Masai damebeklædning str. M. 3 dele ubrugt (7)
7 dele Masai damebeklædning str. M. 3 dele ubrugt (7). 7 dele Masai damebeklædning str. M. bestående af Stribet crepet bindeskjorte, lille stribet shirt og lilla strik, samt stribet cardigan, og 3 dele ubrugt med mærkeseddel på, rosa strik cardigan, skjortejakke og tunika. (7) Varenr: 4664748 DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 23-05-2017 14:00:00 DKK 325
Samling scarves
Samling scarves. Samling scarves. Olika märken samt material. Ca 30 st. Någon scarf med smärre fläckar. Varenr: 4663694 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-05-2017 14:00:01 DKK 248
Donna Karen NY. Tvådelad klänning, 100%silke (2)
Donna Karen NY. Tvådelad klänning, 100%silke (2). Donna Karen NY. Tvådelad klänning, 100% silke. Beige med brunt mönster. Byst 94 cm, längd ca 56cm och kjollängd 68 cm. (2) Varenr: 4663655 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-05-2017 14:09:05 DKK 229
Laurèl. Kappa
Laurèl. Kappa . Laurèl. Kappa. Randig textil i ull. Längd 98 cm, axelbredd ca 46 cm, Byst ca 110 cm. Foder lagat i sömmen. Varenr: 4663687 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-05-2017 14:09:53 DKK 229
2 par solglasögon (2)
2 par solglasögon (2). 2 par solglasögon. Ett par Ray-Ban med mjukt fodral, mindre repor samt smuts. Ett par Moschino med hårt fodral, mindre repor samt smuts. Varenr: 4645207 DKK < 1.000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 23-05-2017 14:10:56 DKK 248
Levinsky pels af kanin med ræv, str. L
Levinsky pels af kanin med ræv, str. L . Levinsky. Kort pelsjakke af hvid kanin med krave af ræv, front med lynlåslukning og stiklommer, længde 58, ærmer 60 cm, bryst 108 cm, str. L (ca. 40-42). Varenr: 4664902 DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 23-05-2017 14:21:00 DKK 350
Earth Collection, 163 dele damebeklædning og accessories (163)
Earth Collection, 163 dele damebeklædning og accessories (163). Ca. 163 dele damebeklædning, fordelt på kjoler, toppe, t-shirts, bukser og nederdele, samt tasker, bælter, hårelastikker og sko fra Earth Collection. Ass. modller, nuancer og str. mellem S og XXL. og skostr. vil kunne ligge mellem str. 36-41. Bemærk at stativ medfølger ikke. The Earth ... Varenr: 4661320

DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 23-05-2017 14:33:00 DKK 300
Carla du Nord, 3 dele damebeklædning str. 42 og XL, ene ubrugt (3)
Carla du Nord, 3 dele damebeklædning str. 42 og XL, ene ubrugt (3). Carla du Nord, 3 dele damebeklædning, bestående af limegrøn jakketrøje str. 42, samt en bred tynd stribet strik str. XL, fremstår ubrugt med mærkeseddel på. Samt en hør/bomuldsstrík cardigan str. XL. (3) Varenr: 4664749 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 23-05-2017 15:00:00 DKK 325
Armani. Bælte og pung (2)
Armani. Bælte og pung (2). Armani: Pung af brun læder med plads til mønter, sedler og kreditkort. Bælte af brun læder med krom spænde, længde: 97 cm. Varenr: 4666779

DKK 1.800 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2017 17:49:39 DKK 300
Konvolut Koffer, Stoff / Leder / Metall (2)
Konvolut Koffer, Stoff / Leder / Metall (2). Konvolut Koffer, bestehend aus: 1 kleinem Koffer aus rotbraunem Leder, verschließbar mit goldfarbenen Metallscharnieren und zwei Schlösser, Schlüssel nicht vorhanden, Maße: H. 34 cm, B. 42 cm. T. 19,5 cm, Gebrauchsspuren, Kratzer, und Bestoßungen am Leder, Metall mit Oxidationsspuren, 1 großem ... Varenr: 4582769 DKK 1.637 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-05-2017 18:01:00 DKK 298
Valentino Garavani Pung og Dolce & Gabbana tegnebog
Valentino Garavani Pung og Dolce & Gabbana tegnebog. Valentino Garavani: Pung af sort læder med plads til sedler og kreditkort. Medfølges af æske. Dolce & Gabbana: Tegnebog af sort læder med gylden montering, opdelt i rum til mønter, sedler og kreditkort. Medfølges af æske. (2) Varenr: 4666633

DKK 2.800 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2017 18:39:00 DKK 300
YSL. Pung og bælte
YSL. Pung og bælte. YSL: Pung af præget kunstmateriale og sort læder med plads til mønter, sedler og kort. Medfølges af dustbag og æske. Prada: Bælte af brun læder med matteret spænde, længde: 105 cm. Medfølges af dustbag.(2) Varenr: 4666634

DKK 2.200 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2017 18:41:00 DKK 300
Chanel. Skuldertaske. Model Classic flap, medium. Gyldent lammeskind.
Chanel. Skuldertaske. Model Classic flap, medium. Gyldent lammeskind.. Chanel. Skuldertaske. Model Classic flap, medium. Gyldent lammeskind. Style code A01112. Serienummer 2205276. B. 25,5, H. 16 og D. 7,5 cm. Indvendig to rum med dobbelt flap hhv. tryk- og CC lukning, tre åbne rum samt tredelt midterste rum. CC lås og kæde af forgyldt metal og læder. Tasken kan ... Varenr: 4666531 DKK 18.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 23-05-2017 19:00:00 DKK 4.200
Brun bomberjacka i mocka, Italien
Brun bomberjacka i mocka, Italien. Brun bomberjacka i mocka, Italien. Storlek ca M. Foder i polyester. Märkt AC. Längd: ca 69 cm. Innerarmslängd: ca 52 cm. Framstår som ny med etikett. Varenr: 4660503 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 23-05-2017 19:08:00 DKK 229
Mulberry. Vintage håndtaske. Sort præget skind
Mulberry. Vintage håndtaske. Sort præget skind. Mulberry. Vintage håndtaske i sort præget skind. Serienummer 141542H. 13 cm, B. 23 cm, D. 3 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor. Varenr: 4665947 DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 23-05-2017 19:08:00 DKK 650
Skinnjacka, Italien
Skinnjacka, Italien. Brun skinnjacka, Italien. Storlek M/L. Foder i polyester. Märkt AC. Längd: ca 87 cm. Innerarmslängd: ca 45 cm. Framstår som ny med etikett. Mindre bruksspår på skinn. Varenr: 4660501 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 23-05-2017 19:09:00 DKK 248
Burberry. Herresko, 'Sneakers'
Burberry. Herresko, 'Sneakers'. Burberry. Herresko, 'Sneakers'. Kalveskind, kanvas, signaturtern. Str. 43. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 4663507 DKK < 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 23-05-2017 19:10:00 DKK 375
 1 2 3 4 5 6 7 8 9  >>