Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 13  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Minkpels i violet, grey mink str. 42
Minkpels i violet, grey mink str. 42. Minkpels af violet, grey mink. Front med høj krave, stiklommer,hægtelukning samt ruskindsbælte. Ærme med vindfang. Rygl. 112 cm. Ærmel. 63 cm. Brystmål 112 cm. Med brugsspor på foer ca. str. 42. Varenr: 3589733 DKK 2.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-10-2014 10:11:21 DKK 1.650
Pelsfrakke af sælskind ca. str. 38
Pelsfrakke af sælskind ca. str. 38 . Pelsfrakke af sælskind ca. str. 38. Model med kinakrave, stiklommer og skjult hægtelukning. L. 120 cm. ærmer 64 cm. ryg ca. 43 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3571103 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 12:48:00 DKK 350
Mantel, Nerzpfote, Gr. 38
Mantel, Nerzpfote, Gr. 38. Mantel, Nerzpfote, Gr. 38. Gerader Schnitt, die Ärmel am Bündchen leicht eingezogen. Stehkragen. L. 113cm, Schulterbreite 38cm, Ärmellänge (Innenmaß) 36cm. Partiell leichter Abrieb auf den Kanten. Leder etwas steif, Stelle auf der Rückseite mit aufgerissenen Nähten. Varenr: 3289391 DKK 745 DE, Hamburg, Große Elbstraße 21-10-2014 13:08:33 DKK 298
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. S (2)
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. S (2) . Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Størrelse S (2) Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591660

DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 21-10-2014 13:09:00 DKK 400
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. S (2)
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. S (2). Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Størrelse S (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591782

DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 21-10-2014 13:40:00 DKK 400
Samling hattar 1900-tal (6)
Samling hattar 1900-tal (6). Samling hattar, pälsmössor bestående av fyra hattar i ull och tyg samt två stycken mössor / hattar i päls. Enklare bruksspår. Märkta enl. bilder. (6) Varenr: 3583830 DKK 650 SE, Örebro, Aspholmen 21-10-2014 14:40:00 DKK 244
Huer (2)
Huer (2). Huer af hhv. mink og ocelot, omkreds 48-52 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3588897 DKK 800 DK, Aalborg, Nibevej 21-10-2014 14:57:00 DKK 325
Apples. Skuldertaske i sort læder.
Apples. Skuldertaske i sort læder.. Apples. Skuldertaske udført i sort læder m/ skulder strop og håndtag. Snaplås. Tre rum b.la med plads til mobiltelefor, penne, og kreditkort. Udtagelig stofpose med lynlås. Bagside med smalt rum med magnetlås. H. 30. B. 40 cm. Dustbag samt nøgle medfølger.Nyproducerede varer vurderes efter ... Varenr: 2699596

DKK 2.600 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-10-2014 15:16:00 DKK 1.050
Herrefrakke, læder
Herrefrakke, læder. Herrefrakke af brunt læder, knappelukning, lommer samt slag - dette aftageligt. Str. S. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3583011 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 21-10-2014 15:18:00 DKK 300
Christian Louboutin stiletter i slangeskind str. 40,5
Christian Louboutin stiletter i slangeskind str. 40,5. Christian Louboutin. Stiletsko af blå slangeskind med rød undersål. Hælhøjde 11 cm. str. 40,5. I original æske. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3588056 DKK 2.500 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 15:46:00 DKK 1.400
Burberry et par lavskaftede støvler str. 36/37
Burberry et par lavskaftede støvler str. 36/37. Burberry et par lavskaftede støvler str. 36/37 i brunt skind. Fremstår med minimale brugsspor Varenr: 3588978 DKK 800 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 15:49:00 DKK 550
Frakke af ræv
Frakke af ræv . Pels af ræv, rront med hægtelukning og stiklommer. Længde 115 cm, fra nakkesøm til nedre kant, ærmelængde indv./udv. 40/61 cm, brystvidde 104 cm. Varenr: 3590798 DKK 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 21-10-2014 15:52:23 DKK 1.500
Mulberry, skuldertaske
Mulberry, skuldertaske. Mulberry skuldertaske af mørkebrunt læder med justerbar rem front med klassisk spænde af forgyldt metal. H. 32 cm, B. 27,5 cm. fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3587107 DKK 3.500 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 15:53:00 DKK 2.500
Louis Vuitton, Pochette med skulderrem, model Eva
Louis Vuitton, Pochette med skulderrem, model Eva. Louis Vuitton. Skuldertaske / clutch model Eva i Damier canvas med besætning og rem i brunt skind. Rødt interiør. H: ca. 13.5 cm. B: ca. 25 cm. Original støvpose medfølger. Minimale brugsspor. Varenr: 3587095 DKK 2.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 15:58:00 DKK 1.850
Mulberry, rejsetaske
Mulberry, rejsetaske . Mulberry. Rejsetaske af mørkegrøn scotchgrain med brun læderbesætning, indvendigt med stort samt mindre rum. H. ca. 35 cm, L. 60 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3587110 DKK 3.500 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 16:15:00 DKK 2.800
Päls i ozelot, Vintage 1960-tal
Päls i ozelot, Vintage 1960-tal. Päls i ozelot, Vintage 1960-tal. Päls i ozelot (leopardus pardalis). Citesintyg medföljer. Krage med slag, fickor i sidan, knäppes fram med hyskor, två större dekorknappar. Storlek ca. 38. Rygglängd ca. 98 cm. Ärmytterlängd 60 cm. Bystvidd ca. 95 cm. Slitage invändigt vid ärmavslut, kragens kant... Varenr: 3590876 DKK 4.874 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 21-10-2014 16:23:17 DKK 2.437
Pels af sølvræv, ca str. 42/44
Pels af sølvræv, ca str. 42/44. Pels frakke af sølvræv, front monteret med hægtelukning, stiklommer samt bred krave. Længde: 85 cm, Ærmer: 60 cm, Ryg: ca. 57 cm. Minimal slitage. Ca. Str. 42/44. Varenr: 3534225 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 16:37:00 DKK 1.900
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. L (2)
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. L (2). Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Størrelse L (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591799

DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 21-10-2014 16:43:00 DKK 400
Parti blandet børnetøj, nyt og ubrugt (106)
Parti blandet børnetøj, nyt og ubrugt (106). Parti blandet børnetøj, nyt og ubrugt, i forskellige størrelser. Fordelt i to kasser. (106) Varenr: 3585548 DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-10-2014 16:46:32 DKK 550
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. M (2)
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. M (2). Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Størrelse M (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591793

DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 21-10-2014 17:42:00 DKK 400
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. XL (2)
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. XL (2). Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Størrelse XL (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varenr: 3591808

DKK 1.200 DK, Aalborg, Nibevej 21-10-2014 18:44:00 DKK 400
Parti damesko, str. 36 - 41, div. mærker og modeller (35)
Parti damesko, str. 36 - 41, div. mærker og modeller (35). Parti damesko div. mærker og modeller, str. 36 - 41 best. af:Replay; tre par støvler str. 38 samt 2 x 36.Naturino; sandal str. 36.Lill F; tre par sko str. 38 samt to par str. 41; sandal str. 41.SPM. 2 par støvler str. 40 og 38; 3 par sko str. 36, 41 og 37.Sofie Schnoor. 3 par sko str. 37, 40 og ... Varenr: 3586313

DKK 14.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-10-2014 19:04:00 DKK 900
Saga, Royal Mink, Black. Dampäls, strl 34
Saga, Royal Mink, Black. Dampäls, strl 34. Saga, Royal Mink, Black. Dampäls, strl 34. Dold knäppning framtill med hyskor samt stor knapp vid krage. Dolda fickor. Längd ca 112 cm, armlängd yttersida 57 cm, bystmått ca 100 cm. Varenr: 3588977 DKK 2.437 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 21-10-2014 19:05:00 DKK 366
Louis Vuitton, skuldertaske model Bloomsbury
Louis Vuitton, skuldertaske model Bloomsbury. Louis Vuitton, skuldertaske model Bloomsbury, udført af Damier Canvas med rødt interiør, et stort rum og to mindre. Ydre rum med magnetisk lukke. Mål på tasken: ca. H. 28, B. 32 cm. Original støpose medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3587100 DKK 3.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-10-2014 19:06:00 DKK 3.000
Sælskindspels, gråsæl, damemodel, str. 42/44. Mrk. Lars Hillingsø
Sælskindspels, gråsæl, damemodel, str. 42/44. Mrk. Lars Hillingsø. Sælskindspels, gråsæl, bredskuldret damemodel, str. 42/44. Mrk. Lars Hillingsø. Udstyret med stiklommer og trykknapper. Ærmelængde fra skulder til håndled 62 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 109 cm. Brystmål 120 cm. Fremstår med alm. brugsspor, en anelse slidtage på ærmekanter. Varenr: 3585620 DKK 800 DK, Hørsholm, Vibe Alle 21-10-2014 19:08:00 DKK 325
Louis Vuitton Malletier A Paris m 93500
Louis Vuitton Malletier A Paris m 93500. Louis Vuitton Malletier A Paris m 93500. Märkning kvar, oanvänd. Höjd 25 cm, Bredd 15 cm, Djup 5 cm. Varenr: 3577709 DKK 4.062 SE, Malmö, Baltzarsgatan 21-10-2014 19:09:00 DKK 975
Basler uldjakke + Gerry Weber vatteret jakke. Str. 44. (2)
Basler uldjakke + Gerry Weber vatteret jakke. Str. 44. (2). Basler uldjakke m. strikkede ærmer, marineblå, str. 44. Udstyret med brystlommer med lynlås, påsyede lommer og knappelukning. Ærmelængde fra skulder til håndled 63 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 78 cm. Brystmål 110 cm + Gerry Weber, vatteret jakke, rød, str. 44. Udstyret med brystlommer, ... Varenr: 3575642 DKK 800 DK, Hørsholm, Vibe Alle 21-10-2014 19:17:00 DKK 450
Ruskindssjal, dansk design.
Ruskindssjal, dansk design.. Ruskindssjal, dansk design, model med frynser og udstandsede mønstre. Udført i indfarvet tyndt ruskind. Måler 219 cm. på længste sted. Farve: Lys brun. Nyfremstillet og ubrugtNyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende... Varenr: 3590220

DKK 2.200 DK, Helsingør, Støberivej 21-10-2014 19:17:00 DKK 400
Resväskor bl.a Cavalet, 4 st
Resväskor bl.a Cavalet, 4 st. 4 st resväskor, bestående av 2 st ACE, 1 st Cavalet samt 1 st Kluge i läder. Enstaka bruksspår. (4) Varenr: 3570164 DKK 650 SE, Stockholm, Slakthusgatan 21-10-2014 19:20:00 DKK 244
Herluf design, kameluldsfrakke + Kolby, uldfrakke, str. 44. (2)
Herluf design, kameluldsfrakke + Kolby, uldfrakke, str. 44. (2). Herluf design kameluldsfrakke, marineblå, str. 44. Udstyret med revers, stiklommer, blåt foer, bælte, slids bagpå og dobbeltradet knappelukning. Ærmelængde fra skulder til håndled 65 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 120 cm. Brystmål 116 cm. Fremstår med minimale brugsspor. + Kolby ... Varenr: 3575673 DKK 800 DK, Hørsholm, Vibe Alle 21-10-2014 19:24:00 DKK 375
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 13  >>