Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 14  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Hoodie hættetrøje samt cardigan. Str. M (2)
Hoodie hættetrøje samt cardigan. Str. M (2). Hoodie hættetrøje samt cardigan. Farve: stonegrå. Størrelse M (2) Varenr: 3588164

DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 21-04-2015 12:02:00 DKK 400
Levinsky sælskindsjakke
Levinsky sælskindsjakke. Levinsky sælskindsjakke. Model med udvendige stiklommer og hætte monteret med ræv. Ryglængde 82, ærmelængde 59, brystvidde ca 100 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3802187 DKK 1.500 DK, Kolding, Trianglen 21-04-2015 12:02:55 DKK 525
Apples.  Business/Rejsetaske i brun læder
Apples. Business/Rejsetaske i brun læder. Apples. Business/Rejsetaske i kraftig brun læder med talrige rum. Rum b.la med plads til mobiltelefon, penne, og kreditkort. Jakkesæt, ipad m.m. Tasken kan aflåses. Kraftige lynlåse. Teleskophåndtag samt hjul. H. 38. B. 45 cm. L. Med Teleskophåndtag 103 cm. Dustbag medfølger. Varenr: 3609174

DKK 1.300 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-04-2015 12:15:00 DKK 1.000
Thomas Burberry; jakke i sort uld/cashmere
Thomas Burberry; jakke i sort uld/cashmere. Thomas Burberry; jakke i sort uld/cashmere. Model med udvendige stiklommer. Foer med klassisk tern. Knapper med logo. Størrelse M. Ryglængde 85 cm, Ærmelængde 62 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3802186 DKK 1.500 DK, Kolding, Trianglen 21-04-2015 12:17:18 DKK 450
Saga Mink, kappa, pälsfodrad, storlek ca 38-40
Saga Mink, kappa, pälsfodrad, storlek ca 38-40. Saga Mink, kappa, pälsfodrad med krage i minkpäls. Storlek ca 38-40. Längd ca 120 cm. Märkt Furscandia exklusive Swedish quality samt märkt Saga Mink. Foder med slitage, en defekt knapp. Enstaka smärre fläck. Skärp saknas.Hela beloppet går oavkortat till Nyckelfonden. Lauritz.com skänker således ... Varenr: 3793310 DKK < 1.000 SE, Örebro, Aspholmen 21-04-2015 12:52:00 DKK 240
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. S (2)
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. S (2) . Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Størrelse S (2) Varenr: 3591663

DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 21-04-2015 13:09:00 DKK 400
Brudekjole Str 34
Brudekjole Str 34. Todelt brudekjole af elfenbensfarvet polyester Str 34. Mrk. Ohtava. Overdel med blomsterbroderi, samt snøre i ryg. Glat underdel. Taljemål ca. 65 cm. Brystmål: ca 65 cm. Kjolen er ny og ubrugt. Varenr: 3710875

DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-04-2015 13:10:00 DKK 300
Parti Friis og Co tasker (20)
Parti Friis og Co tasker (20). Parti Friis og Co tasker, punge, clutches, mavebælter i forskellige design, størrelser, materialer og farver. Både helt nye samt udstillingsmodeller. (20) Varenr: 3800849

DKK 1.200 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-04-2015 13:22:10 DKK 450
Mulberry Crosbag, model 'Alexa' oversize taske
Mulberry Crosbag, model 'Alexa' oversize taske . Mulberry Crosbag, model 'Alexa' taske udført i oak buffaloskind, front med flap og drejelukning, interiør med stort indvendigt rum samt to mindre, hvoraf en med lynlås, justerbag rem H. 30 L. 35, B. 15 cm. Mindre brugsspor. Varenr: 3802147 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-04-2015 13:27:00 DKK 4.700
Brudekjole. Str 34
Brudekjole. Str 34. Todelt brudekjole af hvid polyester Str 34. Mrk. Ohtava. Overdel med blomsterbroderi, samt snøre i ryg. Glat underdel. Taljemål ca. 60 cm. Brystmål: ca 70 cm. Kjolen er ny og ubrugt. Modelfoto Varenr: 3710879

DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-04-2015 13:30:00 DKK 300
Brudekjole Str. 40
Brudekjole Str. 40. Brudekjole i hvid polyester. Str 40. Mrk. Magic M Front med perlebroderi på yderlag af tyl. Smalle skulderstropper med perlebesætning. Brystmål: 80 cm. Kjolen er ny og ubrugt. Ekstra perler medfølger. Varenr: 3710907

DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-04-2015 14:18:00 DKK 300
Brudekjole Str 38
Brudekjole Str 38. Tre delt brudekjole i hvid 100% Polyester. Str 38. Mrk. Ohtova. Overdel af blonde med aftagelig blomst. Glat underdel. Sjal medfølger. Taljemål ca. 60 cm. Kjolen er ny og ubrugt. Let smuds forneden af kjolen pga håndtering. Varenr: 3710910

DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-04-2015 14:55:00 DKK 300
Lindbergh CPH og Teodem. Læderjakke samt rulamsfrakke, herremodel, str. L (2)
Lindbergh CPH og Teodem. Læderjakke samt rulamsfrakke, herremodel, str. L (2). Lindbergh CPH, læderjakke, herremodel, af sort skind, front med lynlåslukning og påsyede lommer. Ærmelængde fra skulder til håndled 73 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 77 cm. Rygmål ca. 50 cm. Str. L, samt Teodem, rulamsfrakke, herremodel, af brunt skind, front med knaplukning og ... Varenr: 3681355 DKK < 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 21-04-2015 15:11:00 DKK 325
Parti tøj, Jack og Jones, Selected, skjorter m.m. (14)
Parti tøj, Jack og Jones, Selected, skjorter m.m. (14). Parti tøj og sko, bestående af Polo'er, skjorter, en Vest samt en cap i mærkerne Jack og Jones, Friis&Co, RedGreen, Selected, Bosweel mfl. Fremstår med hængemærker. Minimale brugsspor. (14) Varenr: 3792689 DKK 1.500 DK, Odense, Kratholmvej 21-04-2015 15:29:06 DKK 675
Brudekjole Str 36
Brudekjole Str 36. Todelt brudekjole af hvid polyester Str 36. Mrk. Ohtava. Overdel med blomsterbroderi, samt snøre i ryg. Glat underdel. Taljemål ca. 62 cm. Brystmål: ca 70 cm. Kjolen er ny og ubrugt. Modelfoto Varenr: 3710905

DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-04-2015 15:40:00 DKK 300
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. XL (2)
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. XL (2). Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Størrelse XL (2) Varenr: 3591597

DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 21-04-2015 15:44:00 DKK 400
Louis Vuitton pung
Louis Vuitton pung . Louis Vuitton, pung af monogram canvas indvendigt med lommer til kort og rum til sedler og mønter. L. 18,5. B. 11 cm. Fremstår med brugsspor, langs kanten gået i sømmen par steder. Varenr: 3789288 DKK < 1.000 DK, Helsingør, Støberivej 21-04-2015 15:45:00 DKK 1.200
Parti kjoler og toppe (ca. 40)
Parti kjoler og toppe (ca. 40). Parti kjoler og toppe bestående af ca. 25 Saint Tropez kjoler og ca. 15 stk. blandede toppe og kjoler. Assorterede størrelser. (ca. 40) Varenr: 3810027

DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-04-2015 15:48:00 DKK 600
Atlas Design. Fem slipsar (5)
Atlas Design. Fem slipsar (5). Atlas Design. Fem slipsar. Nya och oanvända. (5) Varenr: 3774792 DKK 1.598 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 21-04-2015 16:35:00 DKK 240
Apples Business/Rejsetaske i rødbrunt læder.
Apples Business/Rejsetaske i rødbrunt læder.. Apples Business/Rejsetaske i kraftig rødbrunt læder med talrige rum. Rum b.la med plads til mobiltelefon, penne, og kreditkort. Jakkesæt, ipad m.m. Kraftige lynlåse. Teleskophåndtag samt hjul. H. 38. B. 40 d. 26 cm. L. Med Teleskophåndtag 103 cm. Dustbag medfølger Varenr: 3713829

DKK 1.250 DK, Helsingør, Støberivej 21-04-2015 16:35:00 DKK 1.000
Parti selskabs-nederdele, (8)
Parti selskabs-nederdele, (8). Parti af 8 lange selskabsnederdele, i assorterede størrelser og farver. Str fra 40-48. Alle er nye og ubrugte. Varenr: 3763748

DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-04-2015 16:36:00 DKK 325
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. M (2)
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. M (2). Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Størrelse M (2) Varenr: 3591795

DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 21-04-2015 17:42:00 DKK 400
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. XL (2)
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. XL (2). Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Størrelse XL (2) Varenr: 3591809

DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 21-04-2015 18:44:00 DKK 400
Brudekjole str 40 (3)
Brudekjole str 40 (3). Todelt brudekjole af hvid polyester Str 40. Glat overdel med rhinstene langs snøre i siderne. Glat underdelmed blomst. Taljemål ca. 80 cm. Brystmål: ca 80 cm. Tyndt skuldersjal medfølger. Kjolen er ny og ubrugt. Varenr: 3763745

DKK 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 21-04-2015 18:48:00 DKK 300
Birger Christensen. Frakke med foer af kaninpels
Birger Christensen. Frakke med foer af kaninpels. Birger Christensen. Sort frakke med foer af kaninpels, front med knappelukning, opsmøg på ærmer og indstikslommer. Længde fra nakkesøm til nedre kant: 117 cm. Ærmelængde fra skuldersøm til ærmekant: 63 cm. Brystmål: ca. 88 cm. Fremstår med brugsspor. Varenr: 3707125 DKK 1.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-04-2015 19:05:00 DKK 300
J.A.K. workwear - Bukser (21)
J.A.K. workwear - Bukser (21). J.A.K. workwear - Bukser (21). Advarselsbeklædning. Klassificering: EN 471 klasse 1. Specifikationer buks: 2 forlommer, 2 baglommer medklap forstærket med dobbelt bund, tommestoklomme, lynlås i gylp, knap af messing, trenset på alle udsatte steder, trenålssømme, lårlomme med plads til ... Varenr: 3800980

DKK 4.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 21-04-2015 19:08:00 DKK 650
Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder
Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder. Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder. Kraftigt bærehåndtag samt skulderrem. Indvendig stort rum samt to side lommer. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40. B. 26 cm. Dustbag medfølger. L. Med Teleskophåndtag 110 cm Varenr: 3686163

DKK 1.250 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-04-2015 19:10:00 DKK 1.000
Scarpe Italiane storlek 37.
Scarpe Italiane storlek 37.. Scarpe Italiane storlek 37. Varenr: 3703158 DKK < 1.000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 21-04-2015 19:23:00 DKK 240
Apples. Skuldertaske i lysebrun skind.
Apples. Skuldertaske i lysebrun skind.. Apples. Skuldertaske i lysebrun skind m/ skulder strop og håndtag. Forside med mindre rum med plads til mobiltelefor, penne, kreditkort, m.m. Midterrum med udtagelig mindre pose med lynlås. Bagside med smalt rum med magnetlås. H. 40. B. 42 cm. Dustbag medfølger. Varenr: 2699414

DKK 1.250 DK, Esbjerg, Oddesundvej 21-04-2015 19:25:00 DKK 1.000
Borsalino. Handväska i svart kalvskinn
Borsalino. Handväska i svart kalvskinn. Borsalino. Handväska i svart kalvskinn. Kepsformad modell med dragsko. Invändigt innerfack med blixtlås samt mobilfack. Dustbag medföljer. Höjd utan rem 19 cm, diameter ca 20 cm. Ny och oanvänd med tag. Varenr: 3794682 DKK 3.996 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 21-04-2015 19:27:00 DKK 799
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 14  >>