Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Tøj, sko og accessories i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 16  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
 Levinsky sælskindspels ca. str.  Greenland
Levinsky sælskindspels ca. str. Greenland. Levinsky sælskindspels, model med reverskrave, skjult hægtelukning samt lommer, ærmer kantet med skind. L. 85 cm. Indvendigt ærmemål ca. 48 cm. Brystmål ca. 116 cm. Fremstår med brugsspor/slid på kanter. Varenr: 3721002 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-02-2015 16:24:00 DKK 300
Apples Business/Rejsetaske i rødbrunt læder.
Apples Business/Rejsetaske i rødbrunt læder.. Apples Business/Rejsetaske i kraftig rødbrunt læder med talrige rum. Rum b.la med plads til mobiltelefon, penne, og kreditkort. Jakkesæt, ipad m.m. Kraftige lynlåse. Teleskophåndtag samt hjul. H. 38. B. 40 d. 26 cm. L. Med Teleskophåndtag 103 cm. Dustbag medfølger Varenr: 3713852

DKK 1.250 DK, Helsingør, Støberivej 27-02-2015 16:35:00 DKK 1.000
Pelsfrakke af bisam med bindebånd
Pelsfrakke af bisam med bindebånd. En pelsfrakke af bisam med bindebånd af skind i taljen samt detaljer af skind ved ærmer og nedre kant. Front med hægtelukning og indstikslommer. Længde fra nakkesøm til nedre kant: 114 cm. Ærmelængde fra skuldersøm til ærmekant: 60 cm. Brystmål: ca. 80 cm. Varenr: 3733822 DKK < 1.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-02-2015 17:32:00 DKK 300
Springbuck - Hoodie + hættetrøje. Str. M (2)
Springbuck - Hoodie + hættetrøje. Str. M (2). Springbuck trøjer bestående af Hoodie, grå med mønster, samt hættetrøje, grå. Størrelse medium. (2) Varenr: 3541119

DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-02-2015 17:40:00 DKK 300
Springbuck - Hoodie + hættetrøje. Str. S (2)
Springbuck - Hoodie + hættetrøje. Str. S (2). Springbuck trøjer bestående af Hoodie, grå med mønster, samt hættetrøje, grå. Størrelse S. (2) Varenr: 3541136

DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-02-2015 17:50:00 DKK 400
Springbuck - Hoodie + hættetrøje. Str. S (2). Springbuck trøjer bestående af Hoodie, grå med mønster, samt hættetrøje, grå. Størrelse S. (2) Varenr: 3541134

DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-02-2015 18:20:00 DKK 300
Apples. Skuldertaske i sort læder.
Apples. Skuldertaske i sort læder.. Apples. Skuldertaske udført i sort læder m/ skulder strop og håndtag. Snaplås. Tre rum b.la med plads til mobiltelefor, penne, og kreditkort. . Bagside med smalt rum med lynlås. H. 30. B. 40 cm. Dustbag samt nøgle medfølger. Varenr: 2700199

DKK 1.300 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-02-2015 18:30:00 DKK 1.000
Apples. Taske i rødbrunt skind.
Apples. Taske i rødbrunt skind.. Apples. Taske i rødbrunt skind. Beslag i messing. Magnetlukning. Indvendig med et stort rum med lynlås, samt flere mindre rum forrest. Bærerem samt dustbag medfølger. H. 32. B. 40 cm. Varenr: 2699041

DKK 1.300 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-02-2015 18:34:00 DKK 1.000
Bisammantel Gr. 40/42
Bisammantel Gr. 40/42. Bisammantel, Gr. 40/42, 3-facher Haken- Ösenverschluss, Kragen durch Haken separat schließbar, 2 innenliegende Seitentaschen, L. 106cm, Schulterbreite: 42cm, Armlänge: 60cm, Saumweite: 155cm. Altersgemäße Gebrauchsspuren. Varenr: 3670183 DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 27-02-2015 18:48:00 DKK 299
Chanel, kosmetiktaske
Chanel, kosmetiktaske. Chanel, kosmetiktaske af sort læder med quilted læder bund, lynlås åbning, et stort indvendigt rum med elastik lomme. H. 17 L. 16 B. 13 cm. Fremstår med lettere brugsspor. Varenr: 3734123 DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 27-02-2015 19:00:00 DKK 1.700
Mory. Håndtaske samt skuldertaske i sort læder (2)
Mory. Håndtaske samt skuldertaske i sort læder (2). Mory. Håndtaske samt skuldertaske i sort læder. Håndtaske har et stort rum med 3 mindre siderum heraf 1 med lynlås. Udvendig lynlåslomme. Monteret med ensfarvet sort foer. H: ca. 28 cm., B: ca. 38 cm. D: ca. 15 cm. Skuldertasken har et stort rum med et mindre siderum med lynlås. Regulerbar ... Varenr: 3650017

DKK < 1.000 DK, Herning, Engdahlsvej 27-02-2015 19:00:00 DKK 325
Kasse med 20 dele bijouteri (2)
Kasse med 20 dele bijouteri (2). 20 dele Bijouteri, kæder, brocher mm. Samt pyntekasse medfølger. Fremstår ubrugt fra nedlagt modebutik. Varenr: 3725985 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-02-2015 19:02:00 DKK 300
Louis Vuitton, skuldertaske, model Saumur 30
Louis Vuitton, skuldertaske, model Saumur 30. Louis Vuitton, skuldertaske, model Saumur 30, af monogram kanvas, med justerbar rem af kernelæder, fronter med spændelukning. Stort indvendigt rum med to lommer, og stort indvendigt rum med lomme. Serie nr. M42256. Produktions nr. 8905 VI. Fremstår med lettere brugsspor. Varenr: 3736918 DKK 2.500 DK, Aarhus, Egå Havvej 27-02-2015 19:02:00 DKK 1.400
Kasse med bijouteri
Kasse med bijouteri. 20 dele Bijouteri, kæder, brocher mm. Samt pyntekasse medfølger. Fremstår ubrugt fra nedlagt modebutik. Varenr: 3725981 DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-02-2015 19:05:00 DKK 300
Pels kåbe af sort mink ca str 42
Pels kåbe af sort mink ca str 42. Pels kåbe af sort mink styet op i hele skind, front med hægter og pynteknap samt stiklommer. Opslag på ærmer. Længde 126 cm, ærmer 67 cm inkl opslag. Ryg -bryst 45 cm. ca str 42 Varenr: 3735157 DKK 7.000 DK, Helsingør, Støberivej 27-02-2015 19:05:00 DKK 1.600
Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder
Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder. Apples. Skulder/rejsetaske i brunt læder. Kraftigt bærehåndtag samt skulderrem. Indvendig stort rum samt to side lommer. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40. B. 26 cm. Dustbag medfølger. L. Med Teleskophåndtag 110 cm Varenr: 3686166

DKK 1.250 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-02-2015 19:10:00 DKK 1.000
Minkswinger, glow, italiensk str. 42 (dansk str. 38/40). Mrk. Brdr. Alex Petersen
Minkswinger, glow, italiensk str. 42 (dansk str. 38/40). Mrk. Brdr. Alex Petersen . Minkswinger, glow, italiensk str. 42 (svarende til dansk str. 38/40). Mrk. Brdr. Alex Petersen. Udstyret med stiklommer, rundskåren krave, brunt foer, knap- og hægtelukning. Ærmelængde fra skulder til håndled 62 cm (inkl. 5 cm opslag). Længde fra nakkesøm til nedre kant 98 cm. Brystmål 114 cm. ... Varenr: 3709945 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-02-2015 19:13:00 DKK 5.200
Hugo Boss, herre skindjakke, petroleumsblå, str. 52
Hugo Boss, herre skindjakke, petroleumsblå, str. 52. Hugo Boss, herre skindjakke, petroleumsblå, str. 52, model Comba. Udstyret to udvendige lommer, to indvendig lomme, mindre krave og lynlås. Ærmelængde fra skulder til håndled 63 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 65 cm. Brystmål 110 cm. Fremstår med få brugsspor. Varenr: 3724637 DKK < 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-02-2015 19:22:00 DKK 725
Apples. Skuldertaske i sort læder.. Apples. Skuldertaske udført i sort læder m/ skulder strop og håndtag. Snaplås. Tre rum b.la med plads til mobiltelefor, penne, og kreditkort. Udtagelig stofpose med lynlås. Bagside med smalt rum med magnetlås. H. 30. B. 40 cm. Dustbag samt nøgle medfølger. Varenr: 2699591

DKK 1.300 DK, Esbjerg, Oddesundvej 27-02-2015 19:23:00 DKK 1.000
Just Cavalli - Dame solbriller
Just Cavalli - Dame solbriller. Just Cavalli: Damesolbrille. brunt og blåt stel med tonede glas. Der medfølger org. etui. Varenr: 3727176

DKK < 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-02-2015 19:29:00 DKK 450
Selskabsnederdel, sort, str. 38. Mrk. Mondi
Selskabsnederdel, sort, str. 38. Mrk. Mondi. Selskabsnederdel, sort, 100% viscose, str. 38. Mrk. Mondi. Udstyret med foer, draperet stof omkring hoften og lynlås i siden. Længde 97 cm, taljemål 68 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varenr: 3735255 DKK 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-02-2015 19:30:00 DKK 300
Gant, herrejakke, armygrøn, str. M
Gant, herrejakke, armygrøn, str. M. Gant, herrejakke, armygrøn, str. M. Udstyret to udvendige lommer, tre indvendig lomme, aftageligt koksgråt foer, krave og lynlås. Ærmelængde fra skulder til håndled 62 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 80 cm. Brystmål 132 cm. Fremstår med få brugsspor. Varenr: 3724666 DKK < 1.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-02-2015 19:30:00 DKK 300
Vest af strik og tibetansk lammepels. Samt poncho af sammenstrikket kanin. Farve: Sort. (2)
Vest af strik og tibetansk lammepels. Samt poncho af sammenstrikket kanin. Farve: Sort. (2). Vest af strik og tibetansk lammepels. Samt poncho af sammenstrikket kanin, fremstår med frynser i bunden af ruskind. Farve: Sort. Str.: S/M(2) Varenr: 3694643

DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 27-02-2015 19:45:00 DKK 300
Lederjacke, Trachtenjacke, Gr. 40/42
Lederjacke, Trachtenjacke, Gr. 40/42. Trachtenjacke, grünes Leder mit bunt gemustertem Innenfutter, Einstecktuch und Hornknöpfen, 6- fache Knopfleiste, innenliegende Seitentaschen, Rückseite durch Gürtel zusammen gefasst und ausgestellt, mit Herstelleretikett 'Zeiler', L- 70cm, Schulterbreite 42cm, Armlänge 58cm, Saumweite: 120cm. ... Varenr: 3698160 DKK 1.120 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 27-02-2015 19:45:00 DKK 299
Lodencape Gr. 40/42
Lodencape Gr. 40/42. Lodencape, Gr. 40/42, grün abgesetzer Saum, 4- fache Knopfleiste, Kragen durch Lasche schließbar, Zierlasche an Ärmelenden, Länge: 120cm, Schulterbreite: 44cm, Armlänge: 54cm, Saumweite: 255cm. Keine Gebrauchsspuren. Varenr: 3698156 DKK 1.343 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 27-02-2015 19:49:00 DKK 299
Kaninchenfelljacke Gr. 40
Kaninchenfelljacke Gr. 40. Dunkelbraune Kaninchenfelljacke, Gr. 40cm, 2. facher Haken- Ösenverschluss, dunkelbraunes Innenfutter, innenliegende Seitentaschen, L. 65cm, Schulterbreite: 40cm, Armlänge: 60cm, Saumweite: 120cm. Varenr: 3713453 DKK < 1.000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 27-02-2015 19:51:00 DKK 299
Teemu Keisteri, Handtryckt T-shirt, 'Blue Night Sky', L
Teemu Keisteri, Handtryckt T-shirt, 'Blue Night Sky', L. Teemu Keisteri, handtryckt T-shirt, 'Blue Night Sky', storlek L, speciellt framtagen för 'We Live Here' 2015. T-shirt i 100% återanvända textilrester för Pure Waste, Finland. Handtryckt av Teemu Keisteri. Om sig själv säger formgivaren: -Jag studerade fotografi, men slutade som ... Varenr: 3726485 DKK < 1.000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 27-02-2015 19:55:00 DKK 238
Fur Living. Vest af strik og kanin. Str. i tekst. Farve: Khaki brun & Fur Living. Vest af kanin og raccon. Farve: Brun (2)
Fur Living. Vest af strik og kanin. Str. i tekst. Farve: Khaki brun & Fur Living. Vest af kanin og raccon. Farve: Brun (2). Vest af khaki brun kanin med v-hals. Længde fra nakke til bund ca. 46 cm. Brystmål ca. 88 cm. Udstyret med 2 knapper til lukning i front. Bagside af strik og front af kanin. Mærket: Fur Living. & Fur Living. Åben kort vest af strikket kaninpels med kant af vaskebjørn. Længde fra krave og ned ca. ... Varenr: 3674373

DKK < 1.000 DK, Vejle, Dandyvej 27-02-2015 20:00:00 DKK 300
Päls långhårig räv
Päls långhårig räv. Päls långhårig räv.Storlek ca 38/40. Päls infärgad till mörkt lilaröd färg. Vintage 80-talsmodell. Rak modell, hög krage och vida armar. Vid byst ca 110 cm. Längd rygg ca 120 cm. Längd arm ca 65 cm. Bruksslitage. Synligt slitage i form av avskav av päls, främst vid fåll nedtill bak vid ryggslut. Varenr: 3725028 DKK 1.586 SE, Malmö, Baltzarsgatan 27-02-2015 20:03:00 DKK 258
Grå jakke, sort højhalssweater samt sort tanktop. Str. M (3)
Grå jakke, sort højhalssweater samt sort tanktop. Str. M (3). Grå jakke, sort højhalssweater samt sort tanktop. Størrelse. M (3) Varenr: 3591882

DKK < 1.000 DK, Aalborg, Nibevej 27-02-2015 20:04:00 DKK 400
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 16  >>