Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i TV, fladskærme, projektorer i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Beovision 10-32 med motordrejesokkel og Beo4
Bang & Olufsen. Beovision 10-32 med motordrejesokkel og Beo4. Bang & Olufsen. Beovion 10-32" med sort kabinet med hvidt højttalerstof, ramme af aluminium. Justerbar motordrevet gulvstand af aluminium. Beo4 fjernbetjening medfølger. Faktura fra 2011 og manualer medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4635152 DKK 12.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-04-2017 20:29:00 DKK 8.200
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26. Bang & Olufsen. Beocenter 6-26, fjernbetjening, antenneledning, bagbeslag samt manualer medfølger. Brugsspor, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4636352 DKK 1.800 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 14:36:32 DKK 350
Bang & Olufsen, Beovision 6 / 26' med fjernbetjening (4)
Bang & Olufsen, Beovision 6 / 26' med fjernbetjening (4). Bang & Olufsen, BeoVision 6 / 26' fladskærms-tv med Beolink 1000 fjernbetjening og vægbeslag. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4615898 DKK 1.200 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-04-2017 19:10:00 DKK 300
Bang & Olufsen. BeoViosion 10-46 samt Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. BeoViosion 10-46 samt Beo4 fjernbetjening (2). Bang & Olufsen. BeoVision 10-46, fladskærms TV med HDMI indgange. Vægbeslag, Beo4 fjernbetjening og ledning medfølger. Efterset på autoriseret B&O, seks måneders garantibevis medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4636309 DKK 25.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-04-2017 19:18:00 DKK 15.000
Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung
Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung. Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung Braun Fernseher Atelier Serie TV3 mit Gehäuse in Grau. Fernbedienung in Schwarz und Betriebsanleitung dabei. Maße: H 60, B 65, T 46. Altersgemäße Gebrauchsspuren. Varenr: 4628270 DKK 2.225 DE, Hamburg, Große Elbstraße 25-04-2017 21:11:00 DKK 1.112
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 . Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 LCD TV med Beolab 7.1 højtaler samt gulvstand og Beo 4 fjernbetjening.Fremstår med alm. brugsspor, Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4635398 DKK 3.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-04-2017 20:19:00 DKK 1.300
Samsung 65 tommer fladskærms tv på fod.
Samsung 65 tommer fladskærms tv på fod. . Samsung 65 tommer fladskærms tv på fod. Modelnr. UE 65KS8005T, type UE65KS8005. Der medfølger ikke ledning, boks eller fjernbetjening. Fremstår med alm. brugsspor, skævhed i ramme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fjernsynet hidrører fra forsikringssag. Varenr: 4639168 DKK 1.500 DK, Herning, Engdahlsvej 27-04-2017 20:45:00 DKK 3.400
Bang & Olufsen
Bang & Olufsen. BANG & OLUFSEN, TV VHS-spelare, 2000-tal, ca 40 tum, totalmåttet ca 96x107 cm Varenr: 4639623 DKK 3.072 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 28-04-2017 15:06:00
Se mere
Bang & Olufsen, BeoVision. 6-22 samt AV 9000 og to Beo Lab 6000.
Bang & Olufsen, BeoVision. 6-22 samt AV 9000 og to Beo Lab 6000.. Bang & Olufsen, BeoVision. 6-22 samt AV 9000 og to Beo Lab 6000. Beo 4 fjernbetjening. AV 9000 med vægbeslag, uden ledninger. De to Beo Lab 6000 har løse fondet samt hak og ridser samt møre højtalere. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varenr: 4636995 DKK 2.500 DK, Herning, Engdahlsvej 28-04-2017 20:24:00 DKK 450
LCD Pojektor Mitsubishi XL1550U
LCD Pojektor Mitsubishi XL1550U. Mitsubishi XL1550U LCD Office XGA 3100 Lumen DVI 22 dB. LCD Projektor Auflösung: 1.024x768 XGA, 3100 ANSI Lumen, Kontrast: 400:1 USB, DVI, VGA, S-Video, Composite Video, LAN, Audio In, Audio Out, 3D-ready, KeyStone. Alters- und Gebrauchsspuren. Gerät wurde nicht auf seine Funktionsfähigkeit ... Varenr: 4638362 DKK 3.708 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-04-2017 20:53:00 DKK 445