Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i TV, fladskærme, projektorer i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
  ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Bang & Olufsen. Beovision 7-32 med Beolab 7.2 soundbar,gulvstand og fjernbetjening
Bang & Olufsen. Beovision 7-32 med Beolab 7.2 soundbar,gulvstand og fjernbetjening. Bang & Olufsen. BeoVision fladskærm 7- 32'' med indbygget DVD, motor drejesokkel, monteret med beolab 7 soundbar. Diverse kabler samt fjernbetjening Beo4 medfølger. Serienr. 19144298. Fremstår med alm. brugsspor. Virker iflg. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4723517 DKK 3.000 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 21-07-2017 16:50:00 DKK 1.300
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 . Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ... Varenr: 4722524

DKK 3.200 DK, Odense, Kratholmvej 21-07-2017 19:30:00 DKK 1.650
BANG & OLUFSEN. BeoVision 7-32 fladskærm
BANG & OLUFSEN. BeoVision 7-32 fladskærm. BANG & OLUFSEN. BeoVision 7-32" LCD Fladskærms TV med DVD afspiller. Højttaler og vægbeslag medfølger ikke. Beo4 fjernbetjening samt manual medfølger Der ydes 6 mdr. garanti fra hammerslag af professionel sælger. Udført i Sort / Aluminium, Dolby Digital Surround modul -MasterLink - Picture... Varenr: 4725131 DKK 3.000 DK, Kolding, Trianglen 23-07-2017 16:54:20 DKK 600
Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 med kontroll.
Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 med kontroll.. Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 LCD tv med kontroll. Widescreen, High Definition, 32", kabinett i svart och metal. Design av David Lewis, Bang & Olufsen. Fungerar vid inskrivningstillfället. Lauritz.com garanterar ej funktionen. OBS! modellbilder, avvikelser kan förekomma. Proveniens: ... Varenr: 4700226 DKK 1.530 SE, Malmö, Baltzarsgatan 23-07-2017 21:00:00 DKK 669
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 . Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ... Varenr: 4727960

DKK 3.200 DK, Kolding, Trianglen 24-07-2017 21:00:00 DKK 300
Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 med kontroll.. Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 LCD tv med kontroll. Widescreen, High Definition, 32", kabinett i svart och metal. Design av David Lewis, Bang & Olufsen. Fungerar vid inskrivningstillfället. Lauritz.com garanterar ej funktionen. OBS! modellbilder, avvikelser kan förekomma. Proveniens: ... Varenr: 4726715 DKK 1.530 SE, Malmö, Baltzarsgatan 25-07-2017 20:06:00 DKK 382
Bang & Olufsen. Væghængt beovision 4-50 fladskærm tv, Beolab 7.1 højttalere samt stereobænk
Bang & Olufsen. Væghængt beovision 4-50 fladskærm tv, Beolab 7.1 højttalere samt stereobænk . Bang & Olufsen. Væghængt beovision 4-50 fladskærms TV med ramme af børstet metal, typenr. 8970, serienr. 19519258. Samt BeoSystem3 typenr. 9600, serienr. 19457549 og BeoLab 7.1 højttale, type nr. 6210, serienr. 19176742 med vægbeslag, Beo4 fjernbetjening samt DVD2, ledninger medfølger. Samt ... Varenr: 4726723 DKK 5.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-07-2017 20:08:00 DKK 1.950
Bang & Olufsen. BeoVision 5 - 42'' fladskærm samt DVD og HDR1 (6)
Bang & Olufsen. BeoVision 5 - 42'' fladskærm samt DVD og HDR1 (6) . Bang & Olufsen, BeoVision 5 - 42" fladskærms TV på fødder og sokkel, samt DVD afspiller, HDR1 optager, fjernbetjening og div. tv-boxe. H. 132 cm. B. 107 cm. Div. kabler medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6) Varenr: 4726958 DKK 4.000 DK, Herlev, Dynamovej 25-07-2017 20:13:00 DKK 450
Bang og Olufsen. BeoVision 4-85 3D. med beo 6 fjernbetjening.
Bang og Olufsen. BeoVision 4-85 3D. med beo 6 fjernbetjening. . B&O BeoVision 4-85 3D udstillingsmodel fra 01/06-2011. Leveres med nyeste software. Inkl. Apple tv. Inkl. Vægbeslag. Inkl. Beo 6 fjernbetjening. Inkl. BeoLab 10 centerhøjttaler. Sælges med 12 mdr. garanti. Modelfoto. Levering og montering af B&O installatør muligt mod merbetaling. ... Varenr: 4691749 DKK 100.000 DK, Herning, Engdahlsvej 26-07-2017 20:14:00 DKK 11.500
Bang & Olufsen. MKlll Beovision 7 - 32'' fladskærm med garanti
Bang & Olufsen. MKlll Beovision 7 - 32'' fladskærm med garanti . BANG & OLUFSEN. BeoVision 7-32" LCD Fladskærms TV med DVD afspiller. Højttaler og vægbeslag medfølger ikke. Beo4 fjernbetjening samt manual medfølger Der ydes 6 mdr. garanti fra hammerslag af professionel sælger. Udført i Sort / Aluminium, Dolby Digital Surround modul -MasterLink - Picture... Varenr: 4728281 DKK 3.000 DK, Kolding, Trianglen 27-07-2017 12:01:08 DKK 350
Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 med kontroll.. Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 LCD tv med kontroll. Widescreen, High Definition, 32", kabinett i svart och metal. Design av David Lewis, Bang & Olufsen. Fungerar vid inskrivningstillfället. Lauritz.com garanterar ej funktionen. OBS! modellbilder, avvikelser kan förekomma. Proveniens: ... Varenr: 4726716 DKK 1.530 SE, Malmö, Baltzarsgatan 27-07-2017 20:07:00 DKK 287