Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Du har søgt  i Værktøj, byggematerialer i alle aktive varer  Gem liste   Opret søgeagent
   1 2  >> ListeGalleri Varer pr. side
Beskrivelse Vurdering Showroom Udløbstid Næste bud
Eldrevet, leddelt garageport med linie i farven sort. Str. 240x214 cm
Eldrevet, leddelt garageport med linie i farven sort. Str. 240x214 cm. Eldrevet, leddelt garageport i sort (som foto 1). Str. 240x214 cm. Komplet garageport - eldrevet. Leddelt, med linie (som foto 2), samt 1 stk. fjernbetjeninger. PU-isoleret, el-motor, kædetræk og skinner af galvaniseret stål. Frihøjde: 21 cm. Porten er linie (som foto 2). Hulmål: Bredde ... Varenr: 4551822

DKK 5.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-04-2017 12:54:00 DKK 3.200
Makita, div.dele elværktøj.(4)
Makita, div.dele elværktøj.(4). Makita type HG 5012 varmepistol. Makita rundsliber type Bo 5021. Makita Bajonetsav type JR.3050T. Makita radio type BMR 100, afprøvet og fungerer. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4) Varenr: 4636623 DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2017 16:47:40 DKK 675
Makita, div.dele el og accu værktøj (3)
Makita, div.dele el og accu værktøj (3). Makita, skruemaskine type BDF 440. Makita varmepistol type HG 5002. Makita rundsav type SP 6000.Skruemaskine accu med lader og ekstra batteri 14,4 samt 18 v. Maskinerne testet ok Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet (3) Varenr: 4636649 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2017 16:59:49 DKK 1.000
Værktøj. Fein Supercut 250 Q. samt Stayer Gearingssav (2)
Værktøj. Fein Supercut 250 Q. samt Stayer Gearingssav (2) . Værktøj el mrk. Fein supercut 250 Q samt Stayer SC261W gearingssav. Begge testet ok ved aktivering. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varenr: 4636619 DKK 1.000 DK, Odense, Kratholmvej 25-04-2017 17:33:23 DKK 575
Eldrevet, leddelt garageport med linie i farven sort. Str. 270x214 cm
Eldrevet, leddelt garageport med linie i farven sort. Str. 270x214 cm. Eldrevet, leddelt garageport i sort (som foto 1). Str. 270x214 cm. Komplet garageport - eldrevet. Leddelt, med linie (som foto 2), samt 1 stk. fjernbetjeninger. PU-isoleret, el-motor, kædetræk og skinner af galvaniseret stål. Frihøjde: 21 cm. Porten er linie (som foto 2). Hulmål: Bredde ... Varenr: 4551773

DKK 5.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-04-2017 19:26:00 DKK 3.200
To stiger af træ (2)
To stiger af træ (2). To stiger af træ, L. 225-235 cm. Brugsslitage. (2) Varenr: 4637480 DKK < 1.000 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-04-2017 13:22:11 DKK 450
Glasparti/afskærmning med skydedør. Større glasparti med gående del
Glasparti/afskærmning med skydedør. Større glasparti med gående del. Glasparti/afskærmning med skydedør. Større glasparti med gående del. Fast del udført af hærdet, matteret 10 mm. glas, bestående af tre partier á 1250 mm. Gående del af klart, hærdet 10 mm. glas. Skydedøren er tophængt i alukassette, styr i bund/mod gulv. Fast del fastgjort i top og bund med ... Varenr: 4636973 DKK 10.000 DK, Hørsholm, Vibe Alle 26-04-2017 16:05:00 DKK 325
Mosaic stenvæg, antracit grå naturskifer, ca.13m²
Mosaic stenvæg, antracit grå naturskifer, ca.13m². Antracitgrå mosaic stenvæg af 100% ægte natur-skifer, ca.13m² til opsætning på væg. Kan benyttes både indvendigt og udvendigt. Størrelsen pr. stykke ca. 15 x 60 cm, tykkelsen er variabel 10 - 25 mm. Vægt ca. 300 kg, Pakket i 18 papkasser. Varenr: 4545527

DKK 3.500 DK, Odense, Kratholmvej 26-04-2017 19:15:00 DKK 1.900
Swedoor, glasdør
Swedoor, glasdør. Swedoor, glasdør model Master GW1 Fiber, hvid med hærdet glas. Højre model. 825 x 2040 x 40 cm. Varenr: 4637308

DKK 1.000 DK, Aarhus, Egå Havvej 26-04-2017 19:21:00 DKK 300
Hilti gasdrevet boltepistol model GX 120-ME
Hilti gasdrevet boltepistol model GX 120-ME. Hilti. Gasdrevet boltepistol til installationsopgaver. Ubrugt. Varenr: 4637908 DKK 2.500 DK, Helsingør, Støberivej 27-04-2017 15:17:00 DKK 1.600
TRAK-IT. Gasdrevet boltpistol model C3.
TRAK-IT. Gasdrevet boltpistol model C3. . TRAK-IT. Gasdrevet boltpistol model C3. Mindre brugsspor. Varenr: 4637913 DKK 2.500 DK, Helsingør, Støberivej 27-04-2017 15:28:00 DKK 575
Naturfarvet stenvæg, ca. 11,52m2
Naturfarvet stenvæg, ca. 11,52m2 . Stenvæg af ægte natur-skifer, ca. 11,52 kvm. 100% natursten/natur-skifer til opsætning på væg. Kan benyttes både indvendigt og udvendigt. Størrelsen pr. stykke 150x600 mm, tykkelsen er variabel 10 - 25 mm. Lys naturfarvet. Vægt ca. 500 kg, svarende til halvdelen af afbilledet palle. Pakket i 16 ... Varenr: 4581438

DKK 2.500 DK, Helsingør, Støberivej 27-04-2017 19:07:00 DKK 1.900
BearSafe Værkstedsvogn
BearSafe Værkstedsvogn. BearSafe. Værktøjsvogn med diverse værktøj af sortlakeret metal på hjul, front med 7 skuffer. H. ca. 74 B. 62 D. 33 cm. Nøgler medfølger. Leveres usamlet i en kasse Mål: 75x51x80 cm. Vægt ca. 46 kg. Varenr: 4639266

DKK 4.000 DK, Odense, Kratholmvej 27-04-2017 19:10:00 DKK 2.500
Stort værktøjssæt i kuffert inkl. boremaskine. 236 dele.
Stort værktøjssæt i kuffert inkl. boremaskine. 236 dele.. Stort værktøjssæt i transportabel aluminiumskuffert med teleskopstang, bestående af 236 dele i 4 værktøjsbakker. Bla. topnøglesæt, bore/skrue maskine, lim pistol, bits, hammer, unbraconøgler mm. Varenr: 4608505

DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-04-2017 20:00:00 DKK 900
Automatisk svingportåbner til dobbeltlåget smedejernsport
Automatisk svingportåbner til dobbeltlåget smedejernsport. Smedejerns automatik til dobbeltlåget smedejernsport. Model 1102. 230V / 50 Hz. Motor 24 V DC. 385 mm sving. Fart 16 mm/s. Max vægt: 200 kg. Max bredde på port 300 cm. To portåbnere, to fjernbetjeninger samt en strømstyring. Fremstår i original emballage med engelsk manual. Mål H. 18 L. 89... Varenr: 4517460

DKK 3.000 DK, Helsingør, Støberivej 28-04-2017 17:00:22 DKK 2.600
Arges industristøvsuger
Arges industristøvsuger. Arges industristøvsuger til våd og tør opsugning. Model: 300GS-80B. 220 V. 3000 Watt. Kapacitet: 80 ltr. 3 motorer. Vægt: 25 kg. Højde: 100 cm. Ubrugt. Varenr: 4639154 DKK 2.500 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28-04-2017 18:27:00 DKK 1.050
Eldrevet, leddelt garageport med linie i farven sort. Str. 270x214 cm. Eldrevet, leddelt garageport i sort (som foto 1). Str. 270x214 cm. Komplet garageport - eldrevet. Leddelt, med linie (som foto 2), samt 1 stk. fjernbetjeninger. PU-isoleret, el-motor, kædetræk og skinner af galvaniseret stål. Frihøjde: 21 cm. Porten er linie (som foto 2). Hulmål: Bredde ... Varenr: 4637926

DKK 5.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28-04-2017 19:02:00 DKK 3.200
Eldrevet, leddelt garageport med linie i farven sort. Str. 240x214 cm. Eldrevet, leddelt garageport i sort (som foto 1). Str. 240x214 cm. Komplet garageport - eldrevet. Leddelt, med linie (som foto 2), samt 1 stk. fjernbetjeninger. PU-isoleret, el-motor, kædetræk og skinner af galvaniseret stål. Frihøjde: 21 cm. Porten er linie (som foto 2). Hulmål: Bredde ... Varenr: 4551821

DKK 5.000 DK, Esbjerg, Oddesundvej 28-04-2017 19:39:00 DKK 3.200
En samling karetmager/snedkerværktøj bestående af
En samling karetmager/snedkerværktøj bestående af. En samling karetmager/snedkerværktøj bestående af diverse høvle, stemmejern, bor og save samt hængeskab af fyrretræ. Varenr: 4638616 DKK 1.200 DK, Herlev, Dynamovej 28-04-2017 19:57:00 DKK 675
Kompressor med værktøj (4)
Kompressor med værktøj (4). Mobil 2hk. kompressor med diverse luftværktøj. bla. Tjep klammepistol, Paslode sømpistol, samt længere sslange med blæsepistol monteret. Fremstår med brugsspor, Lauritz.com garanterer ikke for evt. mangler. (5) Varenr: 4643087 DKK 2.000 DK, Odense, Kratholmvej 30-04-2017 13:24:00 DKK 300
Dewalt, Kap og gæringssav
Dewalt, Kap og gæringssav. Dewalt, Kap og gæringssav, model DWS778 Specs: Driftseffekt 1850 Watt Afgiven effekt 1050 Watt Klingehastighed 4300 omdr./min Klingediameter 250 mm Centerhul 30 mm Geringsvinkel 48 ° Geringskapacitet (højre/venstre) 50/50 ° Fremstår med brugspor. Lauritz.com garanterer ikke for ... Varenr: 4642958 DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 30-04-2017 19:06:00 DKK 875
WAM, halbautomatische Ettiketiermaschine mit Zähler, Maschinenbau M. Osterhof
WAM, halbautomatische Ettiketiermaschine mit Zähler, Maschinenbau M. Osterhof . Große, motorisierte Maschine zum Etiketten drucken, hergestellt bei der deutschen Maschinenbau Firma 'Maschinenbau "WAM" M. Osterhof' in West Berlin, an der Seite befindet sich ein Schild mit Typenbezeichnung und Herstellerangaben, Mechanik in Ordnung, inkl. Schutzhülle aus Plastik, die Maschine ... Varenr: 4442185 DKK < 1.000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 30-04-2017 19:12:00 DKK 297
Samling Makita powertools (3)
Samling Makita powertools (3). Makita/Bosch, samling El håndværktøj, Makita stenskærer model 4191D, Makita Båndsliber model 9030, Bosch Fræser model 0601205133. Fremstår med brugsspor, Lauritz.com garanter ikke for evt. mangler. (3) Varenr: 4643003 DKK 1.600 DK, Odense, Kratholmvej 30-04-2017 19:28:00 DKK 300
Stort værktøjssæt i kuffert inkl. boremaskine. 236 dele.. Stort værktøjssæt i transportabel aluminiumskuffert med teleskopstang, bestående af 236 dele i 4 værktøjsbakker. Bla. topnøglesæt, bore/skrue maskine, lim pistol, bits, hammer, unbraconøgler mm. Varenr: 4608503

DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-04-2017 20:00:00 DKK 900
Stort værktøjssæt i kuffert inkl. boremaskine. 236 dele.. Stort værktøjssæt i transportabel aluminiumskuffert med teleskopstang, bestående af 236 dele i 4 værktøjsbakker. Bla. topnøglesæt, bore/skrue maskine, lim pistol, bits, hammer, unbraconøgler mm. Varenr: 4608509

DKK 1.500 DK, Roskilde, Store Hedevej 30-04-2017 20:00:00 DKK 925
Jun Air Compressor, Model 6
Jun Air Compressor, Model 6. Jun Air compressor, model 6, 16 bar, 15 L. 230V ~ 50 Hz. Fra 09-2004. Lauritz. com indestår ikke for funktionaliteten. Varenr: 4642154 DKK 1.000 DK, Herlev, Dynamovej 01-05-2017 10:57:07 DKK 600
Samling hånd/ -el værktøj (4)
Samling hånd/ -el værktøj (4). Hitachi mfl., samling hånd/ -el værktøj, bestående af Hitachi skruemaskine model W 6VA2, Hitachi Pladenipler model CN16i, Holzher rundsav, samt bænksliber. Fremstår med brugspor. Lauritz.com garanterer ikke for evt. mangler. Varenr: 4643088 DKK 2.500 DK, Odense, Kratholmvej 01-05-2017 13:37:00 DKK 300
Hitachi el håndværktøj
Hitachi el håndværktøj. Hitachi, samling el håndværktøj bestående af; Boremaskine model DW15E Vinkelsliber model G13SB Rundsav model C7U Slagboremaskine model DH24PB Skruemaskine model DS 14DW Kap/gerings sav model C10FCA Fremstår med brugsspor, Lauritz.com garanterer ikke for evt. mangler. Varenr: 4643089 DKK 5.000 DK, Odense, Kratholmvej 01-05-2017 13:55:00 DKK 300
Div. Elværktøj mrk. Makita og Bosh (3)
Div. Elværktøj mrk. Makita og Bosh (3). Div. Elværktøj mrk. Makita type 4191 d , Bosh håndfræser, samt Makita Båndsliber (3) Testet Ok. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet. Varenr: 4639429 DKK 1.200 DK, Odense, Kratholmvej 01-05-2017 17:15:00 DKK 300
Dewalt, Kap og gæringssav
Dewalt, Kap og gæringssav. Dewalt, Kap og gæringssav, model DW777. Specs: • Driftseffekt 1800 Watt • Afgiven effekt 1100 Watt • Klingehastighed 6300 omdr./min • Klingediameter 216 mm • Centerhul 30 mm • Geringsvinkel 48 ° Fremstår med brugspor. Lauritz.com garanterer ikke for evt. mangler. Varenr: 4642961 DKK 2.500 DK, Odense, Kratholmvej 01-05-2017 19:00:00 DKK 775
 1 2  >>