Accept af cookies på Lauritz.com

Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og at målrette annoncer. Informationer deles med tredjepart. Cookies anvendes bl.a. for at forbedre din oplevelse, vurdere brugen af de enkelte elementer på Lauritz.com og til at støtte markedsføringen af vores services. Ved at klikke videre på Lauritz.com accepterer du vores brug af cookies. Læs mere om cookies på Lauritz.com
Kategori  Vurdering 
Tid Showroom
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog Vis brugte varer
Vis
Nyproducerede varer

Mød Lauritz.com Herlev




Vurderingsekspert:

Helle Kamvig
Tlf +45 2629 1016
Mail helle.herlev@lauritz.com
Læs mere om Helle


Vurderingsekspert:

Torben Hald
Tlf +45 2689 8714
Mail torben.herlev@lauritz.com
Læs mere om Torben


Vurderingsekspert:

Anders Peter Bundgaard Nielsen
Tlf  +45 4450 9815
Mail anders.herlev@lauritz.com
Læs mere om Anders


Vurderingsekspert:

Francoise Delvaux
Tlf +45 4450 9874
Mail francoise.herlev@lauritz.com
Læs mere om Francoise


Vurderingsekspert:
Niels Jørgen Jørgensen
Telefon  +45 2689 1908
Mail nielsj.herlev@lauritz.com
Læs mere om Niels          


Vurderingsekspert:
Johs Scmidt
Telefon  +45 3055 0028
Mail: johs.herlev@lauritz.com
Læs mere om Johs       
 

Vurderingsekspert

Adriaan de Boer
Telefon +45 4450 9815
Mail adriaan.herlev@lauritz.com
Læs mere om Adriaan                           


Vurderingsekspert:

Per Kofoed
Tlf +45 4450 9800
Mail perk.herlev@lauritz.com
Læs mere om Per                       
     

Lauritz.com Herlev | Dynamovej 11 | 2860 Søborg
Tlf (+45) 4450 9800 | Fax (+45) 4674 4060
Mail herlev@lauritz.com brug mailservicen 
CVR 10096189
ÅBNINGSTIDER:
Mandag-onsdag kl. 11.00-17.00, torsdag kl. 11.00-19.00, fredag kl. 11.00-16.00 og lørdag kl. 10.00-15.00