Accept af cookies på Lauritz.com

Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og at målrette annoncer. Informationer deles med tredjepart. Cookies anvendes bl.a. for at forbedre din oplevelse, vurdere brugen af de enkelte elementer på Lauritz.com og til at støtte markedsføringen af vores services. Ved at klikke videre på Lauritz.com accepterer du vores brug af cookies. Læs mere om cookies på Lauritz.com
Kategori  Vurdering 
Tid Showroom
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også
Nyproducerede varer

Mød Lauritz.com Roskilde




Filialchef/Partner:

Natascha Bach Egan
Tlf +45 2674 1023
Mail natascha.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Natascha


Filialchef/Partner:

Karsten Skov
Tlf +45 2015 8730
Mail karsten.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Karsten


Vurderingschef:

Michael Holm
Tlf 4674 4041
Mail michael.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Michael           


Vurderingsekspert:

Camilla Stoltze
Tlf 4674 4040
Mail camilla.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Camilla


Vurderingsekspert:
Anna W Sahlin
Telefon 4674 4045
Mail anna.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Anna           


Vurderingsekspert:

Peter Malta-Müller
Telefon 4674 4040
Mail peter.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Peter          


Vurderingsekspert:
Nils Overgaard
Telefon 4674 4040
Mail: nils.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Nils          


Vurderingsekspert

Karim Morabet
Telefon 4674 4040
Mail karim.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Karim           


Vurderingsekspert:

Aram Safaei
Tlf 4674 4040
Mail aram.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Aram          


Vurderingsekspert:

Anders Holmström
Tlf 4674 4040
Mail anders.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Anders          


Vurderingsekspert:

Rune Weischer
Tlf 4674 4040
Mail rune.roskilde@lauritz.com
Læs mere om Rune

Lauritz.com Roskilde | Store Hedevej 4 | 4000 Roskilde
Tlf (+45) 4674 4040 | Fax (+45) 4674 4060
Mail roskilde@lauritz.com brug mailservicen 
CVR 32159958
ÅBNINGSTIDER:
Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag kl. 10.00-14.00