Akzeptieren von Cookies auf Lauritz.com

Kategorie  Schätzpreis
Nur deLuxe-Artikel Nur Artikel in der gewählten Sprache Gebrauchtwaren
  ListeGalerie Waren pro Seite
Beschreibung Schätzpreis Showroom Auktions- ende Nächstes
Cirkus kostume fra Benneweis i form af Cape
Cirkus kostume fra Benneweis i form af Cape monteret med af diverse similisten og blonder. Med brugsspor og mangler samt huller i for.
Warennr.: 4806495
EUR 202 DK, Helsingør, Støberivej 18.10.2017
18:49:00
Cabouchon. 4 slips af silke, ubrugte (4)
Cabouchon. 4 slips af 100 % silke, forskellige mønstre og nuancer. Fremstår ubrugte i emballage. (4)
Warennr.: 4786188

Neuware
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 19.10.2017
14:14:00
Läderbyxor, Timmervik st 50
Läderbyxor, Timmervik angiven st 50. Femficksmodell av jeanstyp i brunt läder, foder i polyester. Mått ca: Omkrets midja 90 cm, beninnerlängd 90 cm Oanvända.
Warennr.: 4783389
EUR < 125 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 19.10.2017
17:28:44
EUR 32
BackHouse - oilskindsfrakke
Oilskindsfrakke fra BackHouse med trygknaplukning, lommer og ternet foer. Str. 44 - længde ca. 127 cm. Fremstår med brugsspor.
Warennr.: 4806761
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 19.10.2017
18:00:00
EUR 44
Krawatten (4) Hermes
Krawatten (4) Hermes, Seide, verschiedene Motive und Farben unterschiedliche Breiten, Länge ca. 132 - 138 cmauf der Rückseite Firmenettiketten Gebrauchs- und Tragespuren
Warennr.: 4804122
EUR 200 DE, Hamburg, Große Elbstraße 19.10.2017
18:44:00
Krawatten (4) verschiedene Designer
Krawatten (4), Material 100 % Seide "Gucci" (2) , Boss (1), John Rodd (1) verschiedene Farben und Motive, Länge ca. 144 - 150 cm Trage- und Gebrauchsspuren
Warennr.: 4804049
19:43:00
EUR 45
Mister Paul & Joe. Jacka, storlek XL
Mister Paul & Joe. Jacka, angiven storlek XL. Dubbelknäppning. 100% bomull. Längd 85 cm, innerarmslängd 50 cm, midjemått ca 105 cm. Bälte saknas. Smärre fläckar, trasigt foder i fickor.
Warennr.: 4790664
EUR < 125 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 20.10.2017
16:24:00
EUR 32
Herrock, Boss st 54
Herrock, Boss. Klassisk modell med slag, sprund, lockfickor och knappknäppning. Material: 70% ull, 20 % angora 10% kashmire. Uppskattad storlek 54. Mått: Längd 126 cm Ärm 62 cm bröstomfång ca 115 cm Axelbredd 50 cm
Warennr.: 4778378
EUR 210 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 20.10.2017
17:11:31
EUR 32
Benvenuto. Habitjakke med skjorte, str. 50 (2)
Benvenuto. Enkeltradet ternet habitjakke str. 50 samt lys grøn skjorte. (2)
Warennr.: 4709105

Neuware
EUR < 125 DK, Herning, Engdahlsvej 21.10.2017
16:44:00